Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 16:53   #1
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Arrow

Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond


Witam,
chciałabym zmienić kolor włosów. Koleżanka była u fryzjerki i fryzjerka położyła jej jeden kolor na calość (też miała blond włosy). Powiedziała, że fryzjerka zrobiła "toner matrixa" w kolorze ciemny blond/ mocca. Dzwoniłam do sklepu fryzjerskiego z pytaniem o farbę to Pani mi powiedziała ze tonery sa tylko w kolorze niebieskim, czerwonym etc. Zadzwoniłam również do fryzjerki, która ze zdziwieniem odpowiedziała, że to jest zwykła koloryzacja i kosztuje 50 złotych. Koleżanka płaciła 150zł. Mam pytanie do fryzjerki: czym i jak zrobić taki kolor jak na zdjęciu poniżej i co mogła zrobić zrobić fryzjerka tej koleżance? Bo chce uzyskać mniej wiecej taki kolor. Chciałam wybrać się do fryzjerki, ale skoro dwie osoby nie wiedziały o czym ja mówię? Proszę o radę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy11.jpg (22,6 KB, 501 załadowań)
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:52   #2
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

to dziwne że fryzjerki nie wiedziały o czym mówisz...ja miałam robione włosy tonerem matrixa właśnie odcieniem mocca pomięszanym z jakimś popielatym blondem, wyszło super a włosy po tonerze są miekkie i lśniące
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:00   #3
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

Cytat:
Napisane przez safaela100 Pokaż wiadomość
to dziwne że fryzjerki nie wiedziały o czym mówisz...ja miałam robione włosy tonerem matrixa właśnie odcieniem mocca pomięszanym z jakimś popielatym blondem, wyszło super a włosy po tonerze są miekkie i lśniące


safaela100 ale Twoja fryzjerka również nazwała ten zabieg jako Toner? chciałabym sobie zrobić ale jak to wytłumaczyć frezjerce, w końcu powinna to wiedzieć. A toner się różni od zwykłego farbowania prawda? Zawsze robiłam blond pasemka, więc z farbowaniem na całe włosy stykam się pierwszy raz. Pozdrawiam.
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:48   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

nie rozumiem czemu Was to dziwi...przecież nie wszyscy pracuja na Martixie...
a do tego nie każdy sklep fryzjerski ma w sprzedazy Matrixa...np..
co tlumaczy ze nie!
"kazda fryzjerka powinna to wiedziec"
kazda firma ma swoej produkty i nazywa je po swojemu...toner to niby toner
ale w dnej firmie moze miec inne dzialanie

jak ja bylam stylistka Matrixa...jakis czas temu jak Matrix nei byl pod skrzydlami Loreala...to toner nazywal sie balsamem koloryzujacym

..no ale pewnie i sklad byl inny...))

poza tym...nei ejst mozkliwoscia powiedziec Ci jak zrobic taki kolor...bo jaki to jest kolor? a jakie ty masz wlsoy? to chyba nalezaloby skonsultowac z znajacym sie na rzeczy fryzjerem...i do tego ..najlepeij tym od kolezanki...
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2009-08-05 o 20:50
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:07   #5
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
nie rozumiem czemu Was to dziwi...przecież nie wszyscy pracuja na Martixie...
a do tego nie każdy sklep fryzjerski ma w sprzedazy Matrixa...np..
co tlumaczy ze nie!
"kazda fryzjerka powinna to wiedziec"
kazda firma ma swoej produkty i nazywa je po swojemu...toner to niby toner
ale w dnej firmie moze miec inne dzialanie

jak ja bylam stylistka Matrixa...jakis czas temu jak Matrix nei byl pod skrzydlami Loreala...to toner nazywal sie balsamem koloryzujacym

..no ale pewnie i sklad byl inny...))

poza tym...nei ejst mozkliwoscia powiedziec Ci jak zrobic taki kolor...bo jaki to jest kolor? a jakie ty masz wlsoy? to chyba nalezaloby skonsultowac z znajacym sie na rzeczy fryzjerem...i do tego ..najlepeij tym od kolezanki...

właśnie czekałam na taka wypowiedź. Nie wiem nie znam się na jakich farbach, nazwach pracują stylisty, tyle co się dowiedziałam od koleżanki to przekazałam innej fryzjerce. Nie umiem tej koloryzacji inaczej opisać bo jej nie widziałam a sama nigdy nie miałam na całych włosów farbowanych.
Ja mam włosy jasne blond rozjaśniane u fryzjerek w formie pasemek i chciałabym przestać je tak bardzo niszczyć i zbliżyć kolor do swojego naturalnego który mozna nazwać blondem. Podoba mi się kolor koleżanki i taki chciałabym uzyskać. Dodam że koleżanka miała też rozjaśniane włosy. Wiem że kolor będzie się spierać ale chce zmiany.
I do fryzjera z chęcia pójdę zapytać dokładnie, ale jak nazwać takie farbowanie skoro fryzjerzy różnie wszystko nazywają? Nie chce zwykłego farbowania, chce czegoś co nie zniszczy włosów jeszcze bardziej. Nie musi być Matrix oczywiscie, może być całkiem co innego pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0896.jpg (83,0 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie040.jpg (28,5 KB, 231 załadowań)

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2009-08-05 o 21:12
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:36   #6
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

to pewnie chodzi o Matrix Color sync krem do koloryzacji ton w ton, są tam farby w odcieniu mokka -> http://allegro.pl/item697776436_matr..._w_tonhit.html
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 17:50   #7
safaela100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 169
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
safaela100 ale Twoja fryzjerka również nazwała ten zabieg jako Toner? chciałabym sobie zrobić ale jak to wytłumaczyć frezjerce, w końcu powinna to wiedzieć. A toner się różni od zwykłego farbowania prawda? Zawsze robiłam blond pasemka, więc z farbowaniem na całe włosy stykam się pierwszy raz. Pozdrawiam.
moja fryzjerka dokładnie tak powiedziała, że farbuje mi włosy tonerem, nie wiem czym on się różni od farby ale włosów w ogóle mi nie zniszczył a nawet jakby trochę odżywił jeśli to możliwe
moim zdaniem powinnaś poszukać salonu w którym pracują na matrixie i tam fryzjerzy napewno będą wiedzieć o co chodzi
pozdrawiam
safaela100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 16:07   #8
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Zmiana koloru włosów z blondu na średni blond

dziekuję za wszystkie wypowiedzi pozdrawiam
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.