Komu smutno dziś i wczoraj:(? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-19, 14:19   #271
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Andziutek, kochana, doskonele cię rozumiem. ja też nigdy nie byłam popularna, wogóle byłam zawsze inna, inaczej ubrana, słuchałam innej muzyki, miałam inne zainteresowania i ulubione sposoby spędzania czasu. do tego wszystkiego nie jestem piękna ani super szczupła. z tego wszystkiego miałam wąskie grono znajomych i każdy uważał mnie za dziwaczkę. ja też w pewnym sensie przyzwyczaiłam się do samotności, nauczyłam się żyć sama ze sobą. ale są momenty kiedy jest tak cholernie smutno. czasami myślę sobie że gdyby ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę, zainteresował się moją osobą pokazałabym mu że fajna ze mnie dziewczyna i da się ze mną pogadać. ale jeśli już zdarzy się taka sytuacja to odpycham od siebie ludzi, nie potrafię z nimi rozmawiać. nie ufam im. we wszystkim co mówią szukam podtekstu czy czasami ktoś się ze mnie nie nabija. nie wiem z czego to wynika, może byłam za długo samotna i ludzie mnie nie szanowali. w moim życiu są 3 osoby z którymi mogę na luzie porozmawiać, nie obawiając się że coś głupiego o mnie pomyślą. do mnie też nikt nie dzwoni (po co mi komórka?). pewnie niektórzy kudzie których spotkałaś są egoistami ale większość poprostu żyją swoim życiem i nie interesują się "myszkami". co do braku TŻ-ta to kiedyś znajdziesz tego jedynego, w najbardziej niespodziewanych okolicznościach i w najmniej spodziewanej sytuacji. pójdziesz niedługo na studia, poznasz nowych ludzi, może też tego jedynego. jeśłi masz możliwość to wyjedz na studia ze swojego miasta, zamieszkaj na stancji, w akademiku gdzie będzie dużo ludzi samotnych w nowym miejscu, szukających nowych znajomości. na pewno kiedyś nam, wszystkim smutnym kiedyś zaświeci słońce i pokażemy że jesteśmy wartościowymi ludzmi. wygląda na to że w większości prsyczyną smutku jest właśnie samotność
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 19:12   #272
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Mnie dzis było bardzo smutno...

Której jest też smutno niech sobie ściagnie piosenke "Big girls don't cry" The Four Seasons

Gwarantuje wam poprawę humoru
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:04   #273
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Chyba też muszę się wyjątkowo wypisać, chociaż normlanie nie mam w zwyczaju tego czynić na forum publicznym

Jestem coraz starsza a za mną żadnych sukcesów, same porażki. Niedawno kolejna, przez którą muszę sobie życie reorganizować.
Ze zdrowiem mam problem, ale nie mogę pójść do lekarza, bo wiem ze musze isc do szpitala, a teraz przez kilka- kilkanascie dni naprawde nie moge, bo znowu zawale wazna rzecz ;( potem juz pojde, w koncu chodzi tu o moje zdrowie.. no i niestety ale bede musiala pozegnac sie z praca, bo w mojej sytuacji dluga nieobecnosc nie wchodzi w gre.

Ogólnie jestem postrzegana za wiecznie wesola osobe, ktora ma usmiech na twarzy nawet w najgorszych sytuacjach. No i fakt, zawsze mówie ze wszystko przezyje, ze bedzie dobrze, sama siebie pociesza, pocieszam innych.. bo nie potrafie inaczej sie zachowywac.. ale tak naprawde to ja sie strasznie boje zycia, boje sie przyszlosci i ze nie wyjdzie mi nic w zyciu skoro do tej pory nie idzie

Mam dwie bardzo dobre przyjaciolki, ale wlasnie dzis kiedy potrzebuje rozmowy nie mamy jak sie spotkac. Jedna w dodatku za miesaic wyjezdza za granice i ja sobie nie wyobrazam jak to bedzie bo ona jest wazna czescia mojego zycia i bede bardzo tesknic.

Czuję że jestem w jakimś martwym punkcie Nie mam po co rano wstawać, nie wiem czy kiedykolwiek bede miala po co. Mowi się, że pauza tez nalezy do rytmu, ale ja juz bym chciała wyjść z tej pauzy
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:22   #274
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Anestet-ka...ja wierzę ze to przejściowe...Ile Ty masz lat? 70? Jesteś młodą osobą która ma jeszcze wiele przed soba... Uważasz że nie masz żadnych sukcesów na koncie? Gwarantuję Ci... że każdą pomoc jaką podarowałaś ze swej strony innemu człowiekowi - z dobrego serca - jest WIELKIM sukcesem...

Ja też mam często doły...nie powiem... mam kilka swoich "bolączek" z którymi nie mogę się pogodzić, czasem nie mogę się z nich przez dłuższy czas wygrzebać... ale tak sobie myśle...że gdy będę dobrym człowiekem, wrażliwym na cierpienie i zło tego świata...to to mnie uratuję przed kompletnym załamaniem. Z natury jestem dobra...ale chce być jeszcze lepsza... A dużą wrażliwość na świat wiecie co we mnie wyrobiło? Marek Hłasko...za dużo go czytałam w pewnym momencie życia i on obudził we mnie własnie jakąś uczuciowość wyższą...

Myśle że dosyć dobrym sposobem...jest chodzenie małymi kroczkami przez życie...W tym miesiącu zrobie to, w następnym osiągne to, za rok jeszcze coś innego.Jak nie wyjdzie - trudno , ale bede wiedziec ze sie nie poddałam...

Chciałam Wam napisać coś ładnego

"Ale co lubię robić najbardziej-to Nic. Więc to jest tak: kiedy się idzie,
żeby to robić, a własnie pytają mnie: "Co będziesz robił teraz Krzysiu?"
odpowiadam: "Ach, nic." I wtedy idę i to własnie robię. To znaczy, po prostu
chodzić sobie i przysłuchiwać się wszystkiemu, co można usłyszeć,
i o nic się nie martwić."

/A.A.Milne "Myślątka Puchatka"/

"Gdy czasem ogarnia Cię uczucie dziwnego przygnębienia -nie przejmuj się.
Pewnie jesteś głodny. "
/A.A.Milne "Myślątka Puchatka"/
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:25   #275
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Jula84, dziękuję za te mądre słowa

Widzę, że mamy podobną wrażliwość. Ja właśnie tak staram się żyć, nie tylko dla siebie, ale też dla innych, zawsze szukam w ludziach dobra, wierzę, że nie ma złych ludzi, że życie to coś więcej niz wartosci materialne, ze to co okresla czlowieka jest w srodku i ze aby to zobaczyc, trzeba chcec.
Zawsze gdy ktoś mnie pytał jak sobie siebie wyobrażam za X lat, kim będę, to pierwsze co mi przychodziło na myśl, to to, ze chcialabym kochac i byc kochana za to jaka jestem, ze chcialabym niczego nie musiec zalowac, ze chcialabym miec przyjaciół, robic codziennie cos dobrego i po prostu ŻYĆ a nie tyko istnieć. Zawsze miałam takie niematerialne marzenia, podczas gdy inni pierwsze co mówili, to to ze beda mieli dobra prace, mieszkanie, fure..
No i teraz po paru latach co widzimy? Ja z moimi wzniosłymi celami stoję w miejscu i wmawiam sobie, ze jestem szczęśliwa. Chciałam 'być a nie mieć', więc jestem. Jestem 'formą ponad treść, powątpiewaniem w sens', jak to napisała Nosowska. I co mi z tego mojego jestestwa? Myślę czasem, czy nie czas dojrzeć, zejść na ziemię. Może to nie ja mam rację, może to właśnie na tym życie polega.. na tym co robią wszyscy dookoła, a czego ja unikam?
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 07:14   #276
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Anestka bo widzisz...Ty masz cos czego ja nie mam i czego bardzo mi brakuje...Masz 2 przyjaciółki...Ja nie mam nikogo poza Tż...a tak bardzo mi brakuje choćby koleżanki, ktora by do mnie przyszla na budyń, której mogłabym sie zwierzyć...z która mogłabym iść na zakupy... A nie mam nikogo takiego...Po prostu bardzo ale to bardzo brakuje mi przyjaciółki...i przez to ze nie mam żywcem komu sie wygadać i spedzić z kims "babskie popołudnie" - pogrążam się czasem w smutku z którego przez kilka dni nie mogę wyjść...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:13   #277
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Anestka bo widzisz...Ty masz cos czego ja nie mam i czego bardzo mi brakuje...Masz 2 przyjaciółki...Ja nie mam nikogo poza Tż...a tak bardzo mi brakuje choćby koleżanki, ktora by do mnie przyszla na budyń, której mogłabym sie zwierzyć...z która mogłabym iść na zakupy... A nie mam nikogo takiego...Po prostu bardzo ale to bardzo brakuje mi przyjaciółki...i przez to ze nie mam żywcem komu sie wygadać i spedzić z kims "babskie popołudnie" - pogrążam się czasem w smutku z którego przez kilka dni nie mogę wyjść...
wiem co czujesz- ja mam to samo nie mam zadnej kolezanki z ktorą migłabym pogadac posmiac sie -wszystkie maja swoje sprawy na głowie a nie będą sie mna przejmowac
na szczescie mam jedną taka swpaniała kolezanke wizazanke na której zawsze moge liczyc w kazdej sytuacji i o kazdej godzinie... za co jej bardzo dziekuje
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 13:08   #278
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
wiem co czujesz- ja mam to samo nie mam zadnej kolezanki z ktorą migłabym pogadac posmiac sie -wszystkie maja swoje sprawy na głowie a nie będą sie mna przejmowac
na szczescie mam jedną taka swpaniała kolezanke wizazanke na której zawsze moge liczyc w kazdej sytuacji i o kazdej godzinie... za co jej bardzo dziekuje
chociaz tyle dobrze ... Ale to nigdy do konca nie bedzie to samo...ze mozesz zadzwonic do przyjaciolki z płaczem a ona CIe wyslucha, ze musisz isc cos kupic a ona pojdzie z Tobą i doradzi...ze przyjdzie do Ciebie, zrobicie razem spaghetti z proszku i bedziecie wcinac razem ogladajac jakis film... Boże...jak mi tego brakuje... Bo Tż to nie wszystko...w koncu czasem jest tak ze to wlasnie z problemow z nim trzeba sie komus wygadac...a tu nie ma komu...
Ja czesto potrzebuje po prostu obiektywnej rady w niektórych sytuacjach...gdy nie wiem czy cosrobie dobrze, czy dobrze reaguje na niektore rzeczy czy przesadzam...i własnie przyjaciołka jest od tego - ze pomaga na nietore przytłaczające rzeczy spojrzec z innej perspektywy....
Juz nie mowiac o uczuciu, gdy jej mozna pomóc, doradzic....

Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:01   #279
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
chociaz tyle dobrze ... Ale to nigdy do konca nie bedzie to samo...ze mozesz zadzwonic do przyjaciolki z płaczem a ona CIe wyslucha, ze musisz isc cos kupic a ona pojdzie z Tobą i doradzi...ze przyjdzie do Ciebie, zrobicie razem spaghetti z proszku i bedziecie wcinac razem ogladajac jakis film... Boże...jak mi tego brakuje... Bo Tż to nie wszystko...w koncu czasem jest tak ze to wlasnie z problemow z nim trzeba sie komus wygadac...a tu nie ma komu...
Ja czesto potrzebuje po prostu obiektywnej rady w niektórych sytuacjach...gdy nie wiem czy cosrobie dobrze, czy dobrze reaguje na niektore rzeczy czy przesadzam...i własnie przyjaciołka jest od tego - ze pomaga na nietore przytłaczające rzeczy spojrzec z innej perspektywy....
Juz nie mowiac o uczuciu, gdy jej mozna pomóc, doradzic....


mam niestety to samo
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:45   #280
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez łobuz-Tyna Pokaż wiadomość
Mi dziś niesamowicie smutno...Jestem wypełniona po brzegi smutkiem, do tego stopnia,że wylewa się to ze mnie pod postacią łez...
Dziś mija trzeci miesiąc jak nie ma Taty. Obudziłam sie o 5 rano,mialam straszne sny,rozpłakalam jak dziecko,poszlam do Mamy-ona też nie spała. Rozmawiałam z bratem też mial zle sny. Do tej pory sen był wyjściem i ucieczką dla mnie, teraz nawet zasnąc nie moge żeby nie budzić sie przerażona badz zapłakana.
tak strasznie mi Go brak,z dnia na dzień jest coraz to gorzej. Słuchając muzyki przypomina mi się wszystko co z nim zwiazane, patrzac na Jego zdjecie które stoi w ramce koło monitoru opadam z sil. Boje się popatrzeć Mamie w twarz bo wiem ,że musze być silna dla niej ,a nie potrafie. Zblizają sie Jego urodziny. Mam ochote ryczeć i krzyczeć że nie ma sprawiedliwosci. Bo nie ma. Nic mi się nie uklada. Nic nie wychodzi-a on nie powie już swojego "Tysia uszy do góry!"Do dupy.
Przepraszam, że zawodzę. Tynuś, byłaś taka dzielna ... dlaczego to się zmienia?
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:39   #281
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Witam serdecznie wszystkie smutaski.Po kilku miesiacach poszukiwania pracy myslalam ze juz znalazlam...Moje szczescie trwalo jednak krotko.W czwartek posadzono mnie o kradziez pieniedzy i wywalono jak psa.Sumienie mam czyste a jednak spac nie moge.Takie to upokarzajace.
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 12:55   #282
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez SK77 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie smutaski.Po kilku miesiacach poszukiwania pracy myslalam ze juz znalazlam...Moje szczescie trwalo jednak krotko.W czwartek posadzono mnie o kradziez pieniedzy i wywalono jak psa.Sumienie mam czyste a jednak spac nie moge.Takie to upokarzajace.
Nóż mi sie w kieszeni otwiera jak słyszę o czymś takim Co za CHAMY!
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:08   #283
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez tola150 Pokaż wiadomość
Andziutek, kochana, doskonele cię rozumiem. ja też nigdy nie byłam popularna, wogóle byłam zawsze inna, inaczej ubrana, słuchałam innej muzyki, miałam inne zainteresowania i ulubione sposoby spędzania czasu. do tego wszystkiego nie jestem piękna ani super szczupła. z tego wszystkiego miałam wąskie grono znajomych i każdy uważał mnie za dziwaczkę. ja też w pewnym sensie przyzwyczaiłam się do samotności, nauczyłam się żyć sama ze sobą. ale są momenty kiedy jest tak cholernie smutno. czasami myślę sobie że gdyby ktokolwiek zwrócił na mnie uwagę, zainteresował się moją osobą pokazałabym mu że fajna ze mnie dziewczyna i da się ze mną pogadać. ale jeśli już zdarzy się taka sytuacja to odpycham od siebie ludzi, nie potrafię z nimi rozmawiać. nie ufam im. we wszystkim co mówią szukam podtekstu czy czasami ktoś się ze mnie nie nabija. nie wiem z czego to wynika, może byłam za długo samotna i ludzie mnie nie szanowali. w moim życiu są 3 osoby z którymi mogę na luzie porozmawiać, nie obawiając się że coś głupiego o mnie pomyślą. do mnie też nikt nie dzwoni (po co mi komórka?). pewnie niektórzy kudzie których spotkałaś są egoistami ale większość poprostu żyją swoim życiem i nie interesują się "myszkami". co do braku TŻ-ta to kiedyś znajdziesz tego jedynego, w najbardziej niespodziewanych okolicznościach i w najmniej spodziewanej sytuacji. pójdziesz niedługo na studia, poznasz nowych ludzi, może też tego jedynego. jeśłi masz możliwość to wyjedz na studia ze swojego miasta, zamieszkaj na stancji, w akademiku gdzie będzie dużo ludzi samotnych w nowym miejscu, szukających nowych znajomości. na pewno kiedyś nam, wszystkim smutnym kiedyś zaświeci słońce i pokażemy że jesteśmy wartościowymi ludzmi. wygląda na to że w większości prsyczyną smutku jest właśnie samotność
Obawiam sie ze z zawieraniem nowych przyjazni bedzie problem- to dziwne ale nie mam juz do nikogo zaufania, ani do rodzicow, ani nawet do samej siebie.
Czasem budze sie rano i mysle : ,,kim ja w ogole jestem?"
Chcialabym wyjechac na studia , zamieszkac w akademii- zaczac zyc, poznac nowych ludzi ale chyba tak nie zrobie z dwoch powodow: kasy i z powodu strachu. W swoim pokoju mam swoja przestrzen, jak mi jest zle zamykam sie w nim , rozmyslam i staram sie uspokoic. Wiem,ze w wielkim miescie moze byc mi zle, moge sie nie odnalezc, mam strach przed wszystkim wlasciwie... Aj ciezko to opisac co czuje, ale prawda jest taka ze oizolowalam sie od ludzi na dobre, i moge miec problemy w odnaleznieniu sie wsrod nich.
Mam wprawdzie tu kilku znajomych, ale przyjaciela nie mam zadnego- nie mam takiej osoby z ktora bym mogla pogadac SZCZERZE! Taka osobe, do ktorej bym mogla zadzwonic w srodku nocy i sie wyplakac, wyzalic i byc ZROZUMIANA.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 19:34   #284
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

mi jest tak cholernie smutno zle i mam ochote tylko ryczec mam wszytkiego dosyc
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 19:46   #285
agusiasta
Przyczajenie
 
Avatar agusiasta
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

i mi jest jakos tak nijak. niby wszystko dobrze.. ale jednak usmiechu na twarzy brak.. i lzy splywaja po policzkach.. eh..
__________________
it is never too late to find the world of dreams.
agusiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 09:03   #286
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

A ja...ostatnie dni mam jakieś dziwne, z byle powodu płacze ale zaraz mi przechodzi aczkolwiek czasem jest jakiś powód ale to drobnostka a wszystko się kumuluje tylko dlatego , że w piątek lecę na miesiąc do Stanów i na miesiąc zostawię mojego Misia...aczkolwiek wiem, że tą próbę przetrwamy ale...jestem jedną ogromną chodzącą kobietką która jest bardzo uczuciowa he
na dzień dzisiejszy tak nijak...pogoda się zepsuła i w ogóle :/
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:31   #287
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Do Jula-wielkie dzieki.Wlasnie wrocilam stamtad bo mi jeszcze kase wisieli.Juz niby ranka zaczela sie goic a tu znowu wszystko wrocilo.Ech,do d... to wszystko.
__________________
Jutro bedzie lepiej
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:52   #288
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

a mi caly dzien dzis smutno moj chlopak jest dzis na dniu probnym w pracy, mamy razem pracowac na wakacje i smutno mi ze nie jestesmy razem na dniu probnym, bo niby nie moga sie szkolic dwie osoby naraz a okazalo sie ze jest z jakas dziewczyna:/ i mi smutno i w ogole jestem zazdrosna i mi sie beczec chce. przeciez to bezsensowne,nie chce taka byc
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:35   #289
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Kompletna pustka. Aż piszczy.

Nie zobaczę już kogoś kogo kocham. W tym życiu nigdy.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-31, 21:09   #290
angel'ka
Raczkowanie
 
Avatar angel'ka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 288
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Z każdym dniem coraz gorzej i smutniej Czuję się okropnie samotna...jakby wszyscy byli przeciwko mnie, może tak właśnie jest...
__________________
"Opuścił mnie strach, przespałam zły czas,
Chcę znów kochać, chcę się śmiać
To ostatnia łza"

Walczę o siebie

49-50-51-52
angel'ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 21:31   #291
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

kochane mam nadzieje ze wkoncu bedzie tak ze zawsze bez wzgledu na wszytsko nie bedziemy sie smucic
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:48   #292
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

mnie dzis o dziwo troche lepiej
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:04   #293
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez angel'ka Pokaż wiadomość
Z każdym dniem coraz gorzej i smutniej Czuję się okropnie samotna...jakby wszyscy byli przeciwko mnie, może tak właśnie jest...
Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
mi jest tak cholernie smutno zle i mam ochote tylko ryczec mam wszytkiego dosyc
Czuje się dzisiaj dokładnie tak samo jak Wy.
Nic mnie cieszy,wszystko dołuje,czuje pustke.
I też mam wrazenie,że los ze mnie kpi,że wszystko jest przeciwko mnie.
Nawet pojawiły się mysli,że moje życie nie ma sensu.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:20   #294
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

a mi już lepiej. nie smutajcie się Dziewuszki na smutne dni polecam piesn Cugowskiego "Jest taki samotny dom", smutna ale z dajacym nadzieje refrenem.
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:27   #295
Ptysiulka
Rozeznanie
 
Avatar Ptysiulka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 462
GG do Ptysiulka
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

mi tez smutno, juz od bardzo długiego czasu...........nieudany, toksyczny związek, z którego nie umiem sie wyplatać, problemy w pracy....chyba poczatki depresji...........tak bardzo chciałabym cos zmienic, przede wszytskim w życiu uczuciowym, zakochac sie, nie byc wreszcie tak samotna, nieszczesliwą, miec do kogo sie przytulic, ze aż mie to boli............czasem mysle, ze chce za bardzo i dlatego nic ztego nie wychodzi, ale po prostu nie umiem inaczej, tyle we mnie emocji, tych złych i tych dobrych, choć te sa ukryte...
__________________
Ptysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 23:56   #296
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez Ptysiulka Pokaż wiadomość
mi tez smutno, juz od bardzo długiego czasu...........nieudany, toksyczny związek, z którego nie umiem sie wyplatać, problemy w pracy....chyba poczatki depresji...........tak bardzo chciałabym cos zmienic, przede wszytskim w życiu uczuciowym, zakochac sie, nie byc wreszcie tak samotna, nieszczesliwą, miec do kogo sie przytulic, ze aż mie to boli............czasem mysle, ze chce za bardzo i dlatego nic ztego nie wychodzi, ale po prostu nie umiem inaczej, tyle we mnie emocji, tych złych i tych dobrych, choć te sa ukryte...

Ptysiulko - trzymam kciuki za to, żebyć zaczęła umieć...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:19   #297
Ptysiulka
Rozeznanie
 
Avatar Ptysiulka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 462
GG do Ptysiulka
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ptysiulko - trzymam kciuki za to, żebyć zaczęła umieć...
dzięki, kochana jestes
__________________
Ptysiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:24   #298
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Czuje się dzisiaj dokładnie tak samo jak Wy.
Nic mnie cieszy,wszystko dołuje,czuje pustke.
I też mam wrazenie,że los ze mnie kpi,że wszystko jest przeciwko mnie.
Nawet pojawiły się mysli,że moje życie nie ma sensu.
Czuję się tak samo.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:13   #299
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

znowu mi jest smutno...bo po cholere patrzylam na ta studniowke??????
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:45   #300
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Komu smutno dziś i wczoraj:(?

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
znowu mi jest smutno...bo po cholere patrzylam na ta studniowke??????
oj bidulko ... chyba wiem co czujesz ...
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 14:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.