Zmywacze do paznokci - zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 14:50   #211
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja go niedawno kupiłam, kiedy skończył się mój ulubiony z Avonu, a potrzebowałam zmywacza na gwałt. W kiosku był tylko taki - więc wzięłam. Jestem zadowolona, bo dobrze zmywa nawet ozdoby i nie wysusza paznokci. Jedynie czasami zdarza mu się pozostawić ten biały nalot. Ogólnie jest ok, ale bez rewelacji, nic z paznokciami się po nim nie stało. Najbardziej jednak polecam Avon - w promocji kosztuje 9,90, ale świetnie zmywa i nie niszczy wcale paznokci.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 10:01   #212
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dla mnie absolutnym hitem sa zmywacze do paznokci Sally Hansen, po nich paznokcie były w idealnym stanie. Ale ponieważ są cholernie drogie i dowiedziałam się, że w Stanach kosztują grosze w porównaniu z Polską, zeźliłam się i odkryłam zmywacze do paznokci Isany. Niezłe, ale ponieważ stosuje też rózne kremy i maści do rak i paznokci, nie wiem, czy dobry stan pazurków to dobroczynny wpływ zmywacza, czy też tych pozostalych specyfików.
Zgadzam się co do zmywaczy Sally Hansen - używam tylko i wyłącznie ich. Teraz mam cały czas ten zielony witamina E & Aloes. Świetnie pachnie mmm ani przez chwile nie czuć żadnego gryzącego odoru pomimo tego, że zawiera aceton, nie wysusza i pięknie zmywa każdy lakier. Pałce za niego 1 funta...
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 10:19   #213
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja obecnie mam p2 z pompką, świetny i ładnie pachnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:31   #214
dotty999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja również polecam zmywacze Essence, ale ostanio ku mojej rozpaczy w Douglasie powiedziano mi, że już ich nie prowadzą . Gdzie indziej mogę go dostać?
dotty999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:46   #215
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

odświeżam bo właśnie szukam dobrego zmywacza do pazurków. Sally Hansen miałam i bardzo go sobie chwalę (zielony i różowy) i chyba do niego wrócę. Teraz nabyłam jakiś Pro Nail za namową pani ze sklepu i przestrzegam przed nim - świństwo nie z tej ziemi, nie dość, że koszmarnie wysusza paznokcie i skórki, to rozpuszcza lakier tak, że barwi wszystko dookoła - skórki i cokolwiek na co położycie wacik po zmyciu lakieru. I to jest nie do usunięcia. A śmierdzi jak skunks (nie obrażając tych milutkich zwierzaczków)
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:10   #216
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Któraś z Was wspomniała już o zmywaczu z Biedronki. W tej chwili nazywa się on Nailty, nie zawiera acetonu, ma pojemność 200ml i kosztuje około 3,7zł. Jeśli chodzi o zmywanie, to szczerze, przy moich ciemnych lakierach zachowuje się jak każdy bezacetonowy zmywacz, czyli trzeba się troszkę napracować, aby zmyć (nie wiem, czy tylko ja tak mam,ale jeśli chodzi o samą zmywalność lakieru, zdecydowanie preferuję te z acetonem, bo zmywają szybciej, no ale skoro ma być zdrowo). Ten zmywacz ma stosunkowo ładny zapach (o ile możemy mówić o ładnych zapachach przy zmywaczach ), no i najważniejsze, po zmyciu, paznokcie pachną jakby nasmarowane kremem i nie są przesuszone.
Używałam również zmywacza z Lidla - Cien - ten też nie zawiera acetonu, zmywalność, cena, pojemność porównywalne z tym Biedronkowym, ale zdecydowanie bardziej śmierdzi.
Porównując te zmywacze z innymi, tańszymi, bezacetonowymi dostępnymi w drogeriach, nie widzę żadnej różnicy, no chyba że korzystniejszą cenę
Nie używałam zmywaczy droższych (Inglot, Avon), więc nie mam porówniania z nimi.

Tylko zastanowiłyście mnie z tym "Ethyl Acetate". On jest wymieniony na pierwszym mejscu w składzie i Lidlowego i Biedronkowego zmywacza. Czy to jest aceton?
A Wy jakie macie doświadczenia z tymi zmywaczami? Dodam, że kosmetyku robionego dla.... tu odpowiedni dyskont.... raczej bym nie kupiła, ale taki zmywacz? Co o tym myślicie?
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:27   #217
roxana1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja polecam zmywacze Euro Fashion, są całkowicie bezacetonowe, nie wysuszają płytki panokcia, nadają się do naturalnych paznokci jak i do sztucznych, a przy tym naprawdę pięknie pachną, do wyboru jest wiele zapachów, np. kiwi, migdał, truskawka.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-07-02 o 19:57 Powód: reklama
roxana1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 15:00   #218
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

A ja polecam zmywacz YVES ROCHER
http://www.yves-rocher.com.pl/product/show/pid/105
używam go około roku i chyba sie od niego uzależniłam ,staram sie go kupować jak jest w promocji albo mam jakiś rabacik od firmy wtedy koszt jest o połowę tańszy Paznokcie są nawilżone dobrze zmywa ładnie pachnie starcza na długo POLECAM kupisz raz będziesz cały czas
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:28   #219
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja cały czas uzywam Isany i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio poszłam do Rossmana po Isanę, a tam... pustka półka. Ponieważ nie mialam już w domu ani kropli zmywacza, a granatowe paznokcie nosiłam już ze trzeci dzień, musiałam kupić co mi wpadło w rękę. Kupiłam jakiś zmywacz z nakrętką w kształcie kwiatuszka, ale jakiś dziwny jest, taki "tępy". Zmywa bo zmywa, ale mam nadzieję, że Isana nie zniknęła z półek na stałe...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 17:37   #220
kamulka14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja cały czas uzywam Isany i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio poszłam do Rossmana po Isanę, a tam... pustka półka. Ponieważ nie mialam już w domu ani kropli zmywacza, a granatowe paznokcie nosiłam już ze trzeci dzień, musiałam kupić co mi wpadło w rękę. Kupiłam jakiś zmywacz z nakrętką w kształcie kwiatuszka, ale jakiś dziwny jest, taki "tępy". Zmywa bo zmywa, ale mam nadzieję, że Isana nie zniknęła z półek na stałe...
Dzisaiaj byłam w Rossmanie i kupiłam zmywacz Isan więc na pewno go nie wycofali.
A te z kwiatuszkiem rzeczywiście są strasznie słabe. Jestem bardzo zadowolona i Isana
kamulka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:37   #221
dotty999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja ponawiam moje pytanie o wielbione przeze mnie zmywacze Essence. Nigdzie nie mogę ich dopaść nawet w Drogeriach Natura ich nie ma mimo, iż mają tam całą gamę kosmetyków tej firmy. Znacie może jakiś sklep gdzie moglabym je upolować?
dotty999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 13:44   #222
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotty999 Pokaż wiadomość
Ja ponawiam moje pytanie o wielbione przeze mnie zmywacze Essence. Nigdzie nie mogę ich dopaść nawet w Drogeriach Natura ich nie ma mimo, iż mają tam całą gamę kosmetyków tej firmy. Znacie może jakiś sklep gdzie moglabym je upolować?
Nie ma już ich w sprzedaży w Polsce- ja kupowałam w Douglasach, ale tam też zostały wszytskie produkty do paznokci oprócz zmywaczy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 04:07   #223
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja lubie zmywacze Sally Hansen
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:20   #224
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

z ostatniej promocji w SP kupiłam jakiś Cutex kanadyjski 200 mlza 5.99. ciekawe czy będzie dobry, wzięłam bezacetonowy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:43   #225
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Mój faworyt to zmywacz Euro Fashion. Kupujesz w butelce około 1,5 l, więc strcza na narawde długo. Nie jest drogi, zmywa nawet ciemne lakiery i pieknie pachnie, sczególnie cynamonowy i kiwi. Ale ma minusik - ciężko mu idzie z brokatem.
Miałam też zmywacz z Avonu. Jedyna avonowska rzecz, która mi sie spodobała. Zużyłam kilka buteleczek, ale EF jest tańszy i lepszy.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:24   #226
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja też polecam te z EF, właśnie kończę pół litrowy mango i wybieram się teraz po litrowy (1l kosztuje 25 zt, a 0.5 l -19 zł.) No i ten wybór zapachów
Esence też używałam jak byłam w DE, ale ten z EF uważam za dużo lepszy bo "ostrzejszy"
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:10   #227
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja też polecam te z EF, właśnie kończę pół litrowy mango i wybieram się teraz po litrowy (1l kosztuje 25 zt, a 0.5 l -19 zł.) No i ten wybór zapachów
Esence też używałam jak byłam w DE, ale ten z EF uważam za dużo lepszy bo "ostrzejszy"
Moge prosić o jakiegoś linka i czy on jets z acetonem?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:06   #228
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Ja też polecam te z EF, właśnie kończę pół litrowy mango i wybieram się teraz po litrowy (1l kosztuje 25 zt, a 0.5 l -19 zł.) No i ten wybór zapachów
Esence też używałam jak byłam w DE, ale ten z EF uważam za dużo lepszy bo "ostrzejszy"
Muszę się im przyjrzeć. Wydajne są?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:55   #229
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Ja używałam już różnych zmywaczy.
Nie kupuję tych droższych, bo dla mnie to strata pieniędzy - wolę kupić lepszy lakier do paznokci, czy inny kosmetyk. (tak to jest, jak się jest nastolatką )
No więc: używałam już rossmanowskiego zmywacza Isana Pflege i dla mnie to jest zdecydowanie numer 1. Niesamowicie dobrze zmywa, nawet intensywne kolory - nie rozmazując ich. Przetestowałam już 2 wersje - z acetonem i bez. Z bez kupiłam kiedyś tylko dlatego, że z acetonem nie było na półce (mam nadzieję, że nie wycofali bo już dawno ich nie widziałam). No i ten acetonowy jest najlepszy! Nie pachnie tak źle, jak na zmywacze (ponoć migdałowy(?) - faktycznie ma taki słodki zapach). Bez acetonu nie jest zły, ale wydaje mi się, że rozmazuje trochę lakier więc trzeba się już napracować troszkę żeby ładnie zmyć.
Kolejnym jest biedronkowy zmywacz. Świetny zapach, pojemność, cena i ładne opakowanie. Jak dla mnie jest bardzo ok. Robi to co ma robić, leciutko może rozmzywać intensywne kolory, ale rzadko to się zdarza - i ma świetny zapach jak na zmywacz. Obecnie właśnie jego używam
Nie polecam zmywaczy z kwiatuszkiem i wg. mnie najgorsze są takie z szklanych pojemniczkach, kolor taki jakby żółty tego zmywacza. Moja kuzynka go miała i jak sobie go pożyczyłam to przeżyłam szok - nie dość, że zmywa tak jakby, musiał to robić z łaską to jeszcze rozmazuje tak, że miałam później całe palce w kolorze lakieru. Brrr...
__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?


Exly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 10:28   #230
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Aggie, super wydajne. Poza tym, nie kupujesz malutkiej buteleczki, tylko półtoralitrową flachę. I możesz zmywać do woli. A cena dobra!
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 20:24   #231
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Nie znalazłam jeszcze idealnego.
Ostatnio miałam najzwyklejszy, kioskowy, w szklanej buteleczce za 1, 50. Koszmar jakich mało ciemnych kolorów w ogóle nie zmywa, a jak są mocno napigmentowane to już w ogóle katastrofa. Ostatnio pojawił się taki z kwiatuszkiem i witaminami, chciałam zakupić, ale po przeczytaniu opinii na wizażu skutecznie się zniechęciłam.

W zapasach czeka na mnie nawilżający essenciak, z którym -- mam nadzieję, się polubię, a jak nie to na sto procent kupię sally hansen na allegro.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 22:04   #232
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Aggie, super wydajne. Poza tym, nie kupujesz malutkiej buteleczki, tylko półtoralitrową flachę. I możesz zmywać do woli. A cena dobra!
Dobrze wiedzieć
Faktycznie pachną, a nie jak pozostałe zmywacze, śmierdzą?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:49   #233
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moge prosić o jakiegoś linka i czy on jets z acetonem?
Są bez acetonu, i dlatego je uwielbiam
http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...ie.php?lang=pl
tu są wszystkie zmywacze, ja mówię o tych podpisanych np. "zmywacz bezacetonowy 1l - kiwi"
ja kupiłam za 1. razem 0,5 l, i po pierwszym użyciu żałowałam, że nie kupiłam 1 l bo bardziej się opłaca
szukajcie najlepiej w swoich miastach u dystrybutorów EF


Aggie

No ja swój 0,5 litrowy mam trochę, nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, ale mam go jakieś 5-6 m-cy, w sumie korzystam z niego tylko ja, ale średnio co 3 dni zmywam lakier.
Ten pół litrowy mam o zapachu mango - i rzeczywiście pachnie mango, jak do tej pory to jedyny zmywacz, po którym waciki mogę wyrzucić do kosza w moim pokoju, bo newet zapach tego mango nie roznosi się tak jak przy innych zmywaczy. Teraz mam migdałowy litrowy, czeka aż wykończę mango
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-07-26 o 10:54 Powód: dopisek
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 11:18   #234
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Dokładnie. A mój cynamon pachnie... hm, może nie jak cynamon, bardziej jak porzeczka? Ale przecudnie, łapska po zmyciu lakieru mam jak poperfumowane :0
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:19   #235
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Aggie

No ja swój 0,5 litrowy mam trochę, nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, ale mam go jakieś 5-6 m-cy, w sumie korzystam z niego tylko ja, ale średnio co 3 dni zmywam lakier.
Ten pół litrowy mam o zapachu mango - i rzeczywiście pachnie mango, jak do tej pory to jedyny zmywacz, po którym waciki mogę wyrzucić do kosza w moim pokoju, bo newet zapach tego mango nie roznosi się tak jak przy innych zmywaczy. Teraz mam migdałowy litrowy, czeka aż wykończę mango
Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Dokładnie. A mój cynamon pachnie... hm, może nie jak cynamon, bardziej jak porzeczka? Ale przecudnie, łapska po zmyciu lakieru mam jak poperfumowane :0
No to mnie skusiłyście Nie mam wyjścia po tak entuzjastycznych opiniach ekspertek - zwłaszcza, że też mniej więcej co 3-4 dni zmywam lakier

Pytałam czy nie smierdzą, bo pamiętam jakieś zmywacze sprzed kilku lat które też były zapachowe, nie pamiętam jakiej firmy, ale mimo wszystko smierdziały acetonem. Czyli np. truskawka plus aceton. Śmierdziało jeszcze gorzej niż sam aceton

Jak mi sie uda dorwać, to przetestuję najpierw ten najmniejszy, sprawdzę jak mi lezy.

O kurczę, mam hurtownię w swoim miasteczku! Własnie sprawdzilam!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-07-26 o 13:25
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:11   #236
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy


Testuj, zobaczysz że Ci się spodobają
Zanim też kupisz zawsze możesz poprosić o wszystkie i sobie wybrać po zapachu
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:19   #237
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Z tym, że w buteleczce nie pachną za fajnie Dopiero na waciku.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:48   #238
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Wyjdzie na to, że kupię wszystkie jak leci
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 15:55   #239
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Są bez acetonu, i dlatego je uwielbiam
http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...ie.php?lang=pl
tu są wszystkie zmywacze, ja mówię o tych podpisanych np. "zmywacz bezacetonowy 1l - kiwi"
ja kupiłam za 1. razem 0,5 l, i po pierwszym użyciu żałowałam, że nie kupiłam 1 l bo bardziej się opłaca
szukajcie najlepiej w swoich miastach u dystrybutorów EF


Aggie

No ja swój 0,5 litrowy mam trochę, nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, ale mam go jakieś 5-6 m-cy, w sumie korzystam z niego tylko ja, ale średnio co 3 dni zmywam lakier.
Ten pół litrowy mam o zapachu mango - i rzeczywiście pachnie mango, jak do tej pory to jedyny zmywacz, po którym waciki mogę wyrzucić do kosza w moim pokoju, bo newet zapach tego mango nie roznosi się tak jak przy innych zmywaczy. Teraz mam migdałowy litrowy, czeka aż wykończę mango
dzięki, zapoluję na niego na targach w listopadzie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 16:53   #240
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Zmywacze do paznokci - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veela1 Pokaż wiadomość
Z tym, że w buteleczce nie pachną za fajnie Dopiero na waciku.
ale można się mniej więcej zorientować

Aggie tylko nie pij!!!

Rzyrafko jak jesteś z KRK to tam mają na bank dystrybutora, a cena na bank będzie ta sama na targach co w hurtowni
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 15:27:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.