Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-19, 20:48   #511
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

chcialam ponowic pytanie:::czy tonik pichtowy ma tak samo intensywny zapach co robiony wlasnorecznie??
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 22:54   #512
Mark One
Przyczajenie
 
Avatar Mark One
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 3
GG do Mark One
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Zastosowałem opcje z nafta kosmetyczna. I mam przy okazji jeszcze jedno pytanie czy moge ta miksturke stosować razem z Acnosan-em? Pozdrawiam gorąco
Mark One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 23:10   #513
Mark One
Przyczajenie
 
Avatar Mark One
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 3
GG do Mark One
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

A dzis zaobserwowałem jescze inny efekt. Podczas stosowania miksturki skóra zachowywała sie normalnie i bardzo ładnie działa na moja buźke ale poźniej pokremowałem twarz kremem (użwam oliwkowego bo najlepiej sie sprawdza przy mojej suchej skurze) i dopiero wtedy popiekło mnie co nieco. Wydaje mi sie że gdy pisałem o tamtym podrażnieniu to była moja wina bo być może za dosłownie wziąlem sobie do serca to extratarcie Pozdrawiam
Mark One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 09:03   #514
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cieszę sie w takim razie, że się wyjaśniło
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 19:37   #515
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

A ja mam takie pytanko. Jak to jest że rano nie widać mi pryszczy a wieczorem wyskakują jak grzyby po deszczu. Wy też tak macie?
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 18:19   #516
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Przeczytałam cały wątek i jutro jasę do miasta akurat to kupię sobie składniki Nie mogę się doczekać. Cerę mam mieszaną, nos, czoło i brodę baaardzo tłustą, a policzki non stop czerwoe i takie jakby szorstkie Nie będę stosować tego nie nie. W aptece prosić o petroleum d-5? Bo nie chcę, żeby się na mnie babka patrzyła jak na jakąś inną W ogóle to wielkie dzięki Ci za przepis
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 15:00   #517
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ej, laseczki - pomóżcie Przed chwilą wróciłam z apteki z tym pterloeum, pani mówiła, że jutro będzie olejek Tylko widze mały problem... Tego jest tylko 100 ml, malutko! Odleje pewna ilosc, dam olejku też bedzie malutko... Na ile wam wsytarcza taka jedna mikstura? Bo boje się, że za tydzien nowy będę musiała zrobić! Prosze, odpiszcie...
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 20:15   #518
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

spokojnie, starczy Ci na bardzo długo, pamietaj żeby kupić sobie jeszcze pustą butelkę w aptece zebyś mogla przelac do niej petroleum i olejek. A tak na marginesie to podstawowa wersja mieszanki to 50 ml petrol. i 10 olejku- modyfikuj wg stanu i właściwości twojej cery.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:36   #519
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

No to super Dzięki wielkie za pomoc Jesteś wielka za tą pomoc wszystkim
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 22:47   #520
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
chcialam ponowic pytanie:::czy tonik pichtowy ma tak samo intensywny zapach co robiony wlasnorecznie??

Zapach jest identycznyale szybciej sie ulatnia,mysle ze mozna sie z nim oswoic
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 22:56   #521
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez froggie
Szkoda bo na mnie ta mikstura z olejkiem nie działa a tak fajnie pachnie.
Tylko, że po zastosowaniu jej wyłażą mi krosty i to takie bolące, po których długo utrzymuje się blizna
Mój TŻ nie ma żadnych objawów ani mu nie pomaga ani nie szkodzi
Teraz muszę inną metodę na zaskórniki wymyślić

Sproboj toniku z Profarmu,jest naprawde swietny i daje lepszy rezultat niz mikstura wlasnorecznie robiona,na mnie ona nie podzialala a wrecz narobila mega problemow na twarzy-dobrze,ze wtedy mialam dni wolne od pracy bo patrzac w lustro przeklinalam pomysl eksperymentu na sobie.
Na wszelkie bolace wulkany pomaga mi Dermalibour A Dermy,nawet nie sadzilam,ze odkryje ten krem na nowo ale w polaczeniu z tonikiem pichtowym dziala bardzo skutecznie.
Pewnie,ze nie rozwiaze calego problemu,poniewaz przez roznego rodzaju eksperymenty narobilam sobie problemow-jednak wspomaga proces dochodzenia do siebie i odzyskuje swoja twarz

Ciekawe sa roznego rodzaju nowinki ale.....jezeli ma sie wrazliwa i sklonna do podraznien cere to jednak lepiej zastanowic sie tysiac razy nad realizacja niz pozniej zalowac.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:12   #522
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Hej,
Ja też stosowałam tą mieszanke z nafty i olejku pichtowego... nie pomogło mi rewelacyjnie ale zredukowało mi zaskórnkiki. Jednak wciąż z nimi walczę... pije jeszcze herbatkę z pokrzywy - bardzo dobra na wypryski, trądzik. Efekty widać juz po tyg uzywania a nawet szybciej. Należy pić łykami dwa razy dziennie. Ja pije jedna na dzień i jest ok. A podobno na zaskórniki jest dobra herbatka z przytulii, więcej o niej napisze nastepnym razem, jak zbiore więcej wiadomości. buziaczki
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:21   #523
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Tu załączam zdjęcie przytulii - wiadomo ze zioła najlepsze świerze... no moze poczekajmy do wiosny :-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przytulia.jpg (35,4 KB, 100 załadowań)
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:32   #524
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Działanie:
Działa ona także przeciw niedokrwistości, obrzękom i kłuciu w boku. Stosowana zewnętrznie pomaga bardzo szybko we wszystkich chorobach skóry, ranach, czyrakach i zaskórnikach. Ciepła herbatka stosowana do mycia wzmacnia zwiotczałą skórę twarzy. Skuteczny jest także świeżo wyciśnięty sok, jeśli codziennie smaruje się nim chore miejsca skóry i pozostawia do wyschnięcia.
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 20:05   #525
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam! Czy moze mi ktoras powiedziec w ktorym poscie jest opisana ta miksturka? Bo szuakm, szukam i znalezc nie moge
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 09:42   #526
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Przepis na miksturke znajdziesz w tym poście. Szukaj na samym początku.
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 18:42   #527
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Pamiętaj że skóra to odzwierciedlenie tego co dzieje się w środku twojego organizmu i jeśli masz problem ze skórą to masz problem z jelitami zmień dietę, oczyść organizm-dziennie rano 1/2 cytryny+szklanka wody mineralnej , wypić na czczo ,powinnaś po posiłkach jeść minerały, ale tylko naturalne zaw. cynk, wystrzegać się słodyczy wogóle ograniczyć węglowodany (biały chleb, mąki pszenne, itp.) więcej ciemnego pieczywa -razowce i grube przemiały, dużo warzyw na parze, lub blanszowane . Wystrzegaj się mięsa z drobiu-bo zawiera sterydy i antybiotyki które zaburzają jeszcze bardziej twoją gospodarkę hormonalną. Nie używaj kremów i preparatów wysuszających skórę bo efekt będzie odwrotny najlepszy krem jaki daję moim klientkom to kr. na bazie aloesu i propolisu -reguluje pracę gruczołów łojowych ,zapobiega stanom zapalnym i ropnym, matuje skórę na ok 12 godz. ale w naturalny sposób nie ma w tym kremie chemii i jest dla każdego rodzaju cery. Pozdrawiam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:55   #528
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Hejka!!
A gdzie taki krem można dostać, jaki jest koszt i czy nadaje sie do każdego rodzaju cery?? Ja mam bardzo zanieczyszczoną . W ogóle co mogłabyś mi poradzic?? Pozdrwaiam
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 18:34   #529
MANOON
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 160
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Stosuje mieszankę już od jakiegoś czasu i na mnie działa świetnie! Mniej wągrów, przyszcze ładnie się goją, skóra mimo że w mojej mieszance nie ma nafty, nie podrażnia. Daisedee .
Polecany również w tym wątku krem biodermine też jest super.
Polecała go Migdaleder (chyle czoła przed twoją wiedzą na temat różnych substancji, którą się dzielisz jak zdążyłam zauważyć nie tylko na tym wątku). Do Stosowania tego kremy zachęcił mnie też fakt że u Deisedee dał takie świete rezultaty.

Dziewczyny obie jesteście świetne
MANOON jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:05   #530
DŻINA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

czesc dziewczyny.Mam pytanie,jak do tej pory uzywałam na zaskórniki tylko Benzacne i Acnex...niestety moja buzia nie polepszyła sie jak tego oczekiwałam i strasznie sie przesuszyła i zauważylam jakby jeszcze bardziej sie przetłuszczała...Nadmieni e że moja cera jest raczej mieszana bez wiekszych wikwitów w postaci ropiejących przyszczy ale strasznie dokuczają mi właśnie wągry...poleccie mi prosze dobry środek na zakórniki nie wysuszający ,,strasznie'' buzi.Prosze Was równiez o wyrozumiałośc ponieważ jestem Tu nowa.Z góry dziekuje
DŻINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:26   #531
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Na początek nie martw sie!! wszystko bedzie ok... nie jestes sama... każda z nas walczy z tym problemem. Poczytaj wątek od początku, a znajdziesz przepis na miksturke daisydee. Też używałam Benzacne - toniku, dzieki niemu pozbyłam sie pryszczy, ale wagry i zaskórniki mam nadal i coraz wiecej. Kiedys miałam tylko na nosie, policzkach, teraz doszła broda i czoło oraz skronie.... jednym słowem tragedia... ale uwazam, ze trzeba życ w zgodzie z naturą i dlatego polecam miksturke z olejku pichtowego, oraz picie herbatki z pokrzywy... Podobno z przytulii herbatka ma działanie na zaskórniki, ale jeszcze nie próbowałam. Co do suchej skóry to moze powinnaś myć ja mleczkiem a nie żelami. Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:45   #532
DŻINA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Question Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dziękuje Duduś a ta miksturka z olejku pichtowego rzeczywiscie pomaga? A jakich kremów uzywasz na wągry ,zaskórniki żeby nie zapychały jeszce bardziej porów??
DŻINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:21   #533
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez DŻINA
Dziękuje Duduś a ta miksturka z olejku pichtowego rzeczywiscie pomaga? A jakich kremów uzywasz na wągry ,zaskórniki żeby nie zapychały jeszce bardziej porów??
Na forum jest mnówstwo wątków o zaskórnikach wystarczy wpisać w wyszukiwarkę W tym wątku też już dużo zostało powiedziane Więc radzę najpierw poczytać a potem się dopytywać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 22:11   #534
DŻINA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

No tak jest tego bardzo duzo i kazdy poleca co innego dlatego chciałam zapytac Duduś co jej pomaga gdyz mamy chyba bardzo podobne cery
DŻINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:06   #535
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Jak właściwie jest z tą Parafiną? Wyczytałam na stronie Luskiewnika o szkodlowych składach kosmetyków coś takiego:
"Produkty destylacji ropy naftowej.
Nie wchłaniają się z jelit i skóry. Zatykają pory, absorbują kurz i bakterie. Hamują wymianę gazową i metaboliczną w skórze. Uniemożliwiają swobodne wypływanie łoju na powierzchnię skóry. Stwarzają beztlenowe warunki w skórze sprzyjające rozwojowi bakterii beztlenowych wywołujących trądzik. Inicjują tworzenie zaskórników, utrudnia regenerację skóry. Przyśpieszają procesy starzenia. Powodują kumulację toksycznych metabolitów w skórze. Są powszechnie stosowane przy produkcji kosmetyków, bowiem są tanie i łatwo dostępne. Parafiny rozpuszczają większość składników kosmetycznych, stanowią też typowy wypełniacz zwiększający objętość kosmetyku w opakowaniu. Nawet najcudowniejsze składniki rozpuszczone w parafinach nie przenikają do skóry pozostając na jej powierzchni" Co Wy na to?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:07   #536
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Słuchajcie... ja przede wszystkim wierze w naturalne sposoby. Ta miksturka jest z olejku pichtowego, a on jest w 100% naturalny (jeśli na opakowaniu jest napisane do uzytku wewnetrznego, znaczy, ze jest bez zanieczyszczen) i co najważniejsze widac efekty... ja nie mówie, ze wszystko znika w mgnieniu oka... a nafta... nie wiem, ale jest produktem kosmetycznym, zatwierdzonym przez PZH, a po rozpuszczeniu z olejkiem jej skład chemiczny raczej ulega zmianie i przybiera właściwości jakie przybiera.
Ja jeszcze ostatnio zrobiłam sobie maseczke z glinki białej, z saszetki, firma Kolastyna, tyle że skóra mi sie przesuszyła... ale ja już tak mam, że mi sie swieci, a jak umyje, to mam suchą, ze moge zdrapywac.
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:05   #537
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Re: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Madlaine
podciagam, bo ja zawsze suchotnica byłam, a teraz mi zaczęły jakieś paskudztwa na czole rosnąć, a jak nałożę krem walczacy z niedoskonałościami, to mam potwornie sciągniętą skórę i zaraz mnie swędzi

Ktoś ma skuteczna radę? może jakiś specyfik?

pomóżcie

Mad
używasz nieodpowiedniego preparatu zamiast leczyć wysusza! Mam świetny krem który leczy , matuje , reguluje pracę gruczołów łojowych jest w dużej tubce (118 ml) podaj mi swój adres to wyślę Ci próbkę, będziesz mogła go sobie wypróbować i ocenisz czy jest dory jest na bazie aloesu i propolisu świetnie leczy trądzik a i mamie może się spodobać bo na skórę dojrzałą działa odżywczo i liftinguje można go stosować nawet wokół oczu no i na obecną porę jest świetny bo zabezpiecza skórę przed zimnem więc nie pękają naczynia krwionośne
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:56   #538
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dżina> jeśli chodzi o kremy to nie znam sie... najlepiej jak bedą lekkie, ja z Avonu używam, ale od razu mówie, ze mam zanieczyszczoną twarz. Wiem jedno, trzeba próbowac różnych środków, bo ten sam preparat na każdej twarzy moze inaczej działać i przynosić różne efekty.
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:13   #539
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Duduś i Dżina - z takich neutralnych kremów, które nie zatykają ani trochę to moge polecić:

olay complete care na noc okoo 29 zł
dax cosmetics z serii perfecta z mikroperłami matującymi 16 zł
garnier ultraświeżość 15 zł

absolutnie nie polecam żadnych kosmetyków z avonu(jeśli chodzi o pielęgnację- czyli kremy, balsamy itp), bo zawierają hormony, które uzależniają skórę, która po odstawieniu takiego kremu wyraźnie się pogarsza.
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:24   #540
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Ojej... serio??? a ja sobie zamówiłam i w poniedziałek bede mieć nowiutki kremik (ochronny na zime). A szkoda mi go bedzie nie używac...
Daisydee> chciałam podziekowac za miksturke, jak sobie nią przemywam, to widze poprawe, a jak zastosuje maseczke z białej glinki to rewelacja!! dzieki serdeczne
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.