intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 10:10   #1
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120

intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem


Witam serdecznie,

Szukam, jak w temacie, kremu intensywnie nawilżającego do twarzy (mam przesusz policzków i ogólnie wrażenie ściągniętej cery), który będzie miał w miarę naturalny skład. Na co dzień używam biochemii naturalnej, ale akurat z nawilżeniem chyba sobie poprawnie nie radzę I czasem trzeba się oprzeć na dostępnych już produktach a nie eksperymentować na sobie.

Mam cerę tłustą, z dużą skłonnością do zapychanie, także szukam kremu, który mi tego nie zafunduje

Myślałam o kremie dla wrażliwców Alterra, ale opinie nie są za dobre, więc ten krem odpada. Czytałam też o Isana, ale recenzje są takie, że to typ kremu nawilżającego, który nie nawilża

Zastanawiam się teraz na kremem Balea Aqua lub jakimś z Alverde. Ofertę mają szeroką, ale może wizażanki coś konkretnego mogą polecić?

Nie chciałabym czegoś z zawartością alkoholu, bo moja cera bardzo źle na niego reaguje.

Raczej nie szukam w chwili obecnej kremów z wyższej półki LRP itd. Ale jeżeli są godne polecenia nawilżacze z tych serii - myślę, że zainwestuje.

Będę wdzięczna za pomoc i rekomendacje. Pozdrawiam!
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 12:09   #2
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Z niekoniecznie naturalnym składem, ale za to super działaniem - Cetaphil dermoprotektor i krem Cetaphil DA Ultra. Uwielbiam te kremy! Mam suchą, nawet mocno suchą cerę - solidnie się natłuszczam i nawilżam, a tylko Cetaphil jest w stanie spełnić moje wymogi dot. nawilżenia Naturalne kosmetyki też próbowałam i również nic nie dało dobrego efektu.
Nie mam problemów z zapychaniem, więc nie wiem jak pod tym kątem kremy działają, ale recenzje na KWC mają dobre.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:19   #3
mart2132
Raczkowanie
 
Avatar mart2132
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

a nie myslałas o oleju kokosowym? wiem że to nie krem ale ma naprawde swietne właściwości ja stosuje mam skóre sucha i jestem naprawde zadowolona bardzoo dobrze nawilża moze spróbuj pozdrawiam
mart2132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 18:04   #4
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez mart2132 Pokaż wiadomość
a nie myslałas o oleju kokosowym? wiem że to nie krem ale ma naprawde swietne właściwości ja stosuje mam skóre sucha i jestem naprawde zadowolona bardzoo dobrze nawilża moze spróbuj pozdrawiam
U mnie kokos się nie sprawdził, skórze i tak brakowało nawilżenia A mam suchą cerę. Za to na ciele się sprawdził.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-11 o 18:06
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:20   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez mart2132 Pokaż wiadomość
a nie myslałas o oleju kokosowym? wiem że to nie krem ale ma naprawde swietne właściwości ja stosuje mam skóre sucha i jestem naprawde zadowolona bardzoo dobrze nawilża moze spróbuj pozdrawiam
Olej kokosowy (i składniki z niego otrzymywane) to jeden z większych zapychaczy a Earthpace pisała, że ma cerę tłustą i skłonną do zanieczyszczeń. Ja mam podobny problem i oleje tylko go powiększają - ilość suchych skórek od razy rośnie. Zresztą olej nie nawilży, bo to tłuszcz. Może tylko zatrzymać wilgoć w skórze. O wiele lepiej sprawdzają się w tej roli bardziej złożone substancja. U mnie wystarczająco tłusty i niezapychający jest Toleriane Ultra LRP, który ma formułę mocno okrojoną z potencjalnych zapychaczy a jednocześnie jest wystarczająco kojący na noc. Jeśli chcę uzupełnić go w coś nawilżającego, to dodaję aloes albo kwas hialuronowy. Na dzień niestety nie znalazłam nic lekkiego i wystarczająco nawilżającego. Więc też wzbogacam gotowe kremy nawilżaczami z półproduktów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 20:35   #6
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Olej kokosowy (i składniki z niego otrzymywane) to jeden z większych zapychaczy a Earthpace pisała, że ma cerę tłustą i skłonną do zanieczyszczeń. Ja mam podobny problem i oleje tylko go powiększają - ilość suchych skórek od razy rośnie. Zresztą olej nie nawilży, bo to tłuszcz. Może tylko zatrzymać wilgoć w skórze. O wiele lepiej sprawdzają się w tej roli bardziej złożone substancja. U mnie wystarczająco tłusty i niezapychający jest Toleriane Ultra LRP, który ma formułę mocno okrojoną z potencjalnych zapychaczy a jednocześnie jest wystarczająco kojący na noc. Jeśli chcę uzupełnić go w coś nawilżającego, to dodaję aloes albo kwas hialuronowy. Na dzień niestety nie znalazłam nic lekkiego i wystarczająco nawilżającego. Więc też wzbogacam gotowe kremy nawilżaczami z półproduktów.
Toleriane Ultra jest dobrze nawilżający? Bo jam alergik i ten krem to dobra opcja, mało uczulaczy ma I dla suchara się nada?
Dokładnie, olej to tłuszcz i nie nawilży. Jak już, to trzeba nakładać go na wilgotną skórę, nigdy na suchą. Generalnie nakładanie kremów na wilgotną skórę to dobry pomysł, woda zostaje w środku
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 20:50   #7
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Toleriane Ultra jest dobrze nawilżający? Bo jam alergik i ten krem to dobra opcja, mało uczulaczy ma I dla suchara się nada?
Dokładnie, olej to tłuszcz i nie nawilży. Jak już, to trzeba nakładać go na wilgotną skórę, nigdy na suchą. Generalnie nakładanie kremów na wilgotną skórę to dobry pomysł, woda zostaje w środku
On jest intensywnie kojący, więc się nada. Sam w sobie jakoś szczególnie nawilżający nie jest, ma glicerynę, ale dopiero na 6. miejscu, więc czasami dodaję do niego kwas hialuronowy albo aloes. Ale mi chodzi głównie o niezapychanie, a wygląda na to, że nie zapycha. I ma genialne opakowanie, wszystkie kremy mogliby tak pakować.
A patent z nakładaniem na wilgotną skórę to podstawa To najlepszy sposób na zapobieganie przesuszeniu. I np oleje na mieszanej skórze lepiej się wchłaniają. Jak nałoży się je na wysuszoną skórę, to zostaje tłusta warstewka.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 20:56   #8
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
On jest intensywnie kojący, więc się nada. Sam w sobie jakoś szczególnie nawilżający nie jest, ma glicerynę, ale dopiero na 6. miejscu, więc czasami dodaję do niego kwas hialuronowy albo aloes. Ale mi chodzi głównie o niezapychanie, a wygląda na to, że nie zapycha. I ma genialne opakowanie, wszystkie kremy mogliby tak pakować.
A patent z nakładaniem na wilgotną skórę to podstawa To najlepszy sposób na zapobieganie przesuszeniu. I np oleje na mieszanej skórze lepiej się wchłaniają. Jak nałoży się je na wysuszoną skórę, to zostaje tłusta warstewka.
Opakowanie ma genialne Akurat ja z zapychaniem problemów w ogóle nie mam, ale za to suchar okropny ze mnie i alergik. Trochę cena mnie boli, warto tyle wydać? Bo generalnie lubię Cetaphil i u mnie się sprawdza idealnie, a wiadomo - szuka się wciąż innych, nowych rzeczy, jak głupek
Oleje nakładałam na wilgotną skórę, ale na suchą też czasem lubiłam, bo właśnie przyjemnie natłuszczały, ja się po nich nie świeciłam, ale po niczym się nie świecę, wchłania się wszystko w moją skórę Na kremy przeszłam jednak, bo oleje nie dawały rady.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-11 o 20:57
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:11   #9
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Opakowanie ma genialne Akurat ja z zapychaniem problemów w ogóle nie mam, ale za to suchar okropny ze mnie i alergik. Trochę cena mnie boli, warto tyle wydać? Bo generalnie lubię Cetaphil i u mnie się sprawdza idealnie, a wiadomo - szuka się wciąż innych, nowych rzeczy, jak głupek
Oleje nakładałam na wilgotną skórę, ale na suchą też czasem lubiłam, bo właśnie przyjemnie natłuszczały, ja się po nich nie świeciłam, ale po niczym się nie świecę, wchłania się wszystko w moją skórę Na kremy przeszłam jednak, bo oleje nie dawały rady.
Jakby był gdzieś w promocji, to można spróbować. Bo trochę przesadzili z ceną. I niektórzy skarżą się, że na dodatek niewydajny jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 23:16   #10
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Olej kokosowy (i składniki z niego otrzymywane) to jeden z większych zapychaczy a Earthpace pisała, że ma cerę tłustą i skłonną do zanieczyszczeń. Ja mam podobny problem i oleje tylko go powiększają - ilość suchych skórek od razy rośnie. Zresztą olej nie nawilży, bo to tłuszcz. Może tylko zatrzymać wilgoć w skórze. O wiele lepiej sprawdzają się w tej roli bardziej złożone substancja. U mnie wystarczająco tłusty i niezapychający jest Toleriane Ultra LRP, który ma formułę mocno okrojoną z potencjalnych zapychaczy a jednocześnie jest wystarczająco kojący na noc. Jeśli chcę uzupełnić go w coś nawilżającego, to dodaję aloes albo kwas hialuronowy. Na dzień niestety nie znalazłam nic lekkiego i wystarczająco nawilżającego. Więc też wzbogacam gotowe kremy nawilżaczami z półproduktów.
Dzięki wielkie. Wezmę to pod uwagę. Póki co krucho u mnie z $$ i zamówiłam Belea Aqua, ale jakoś LRP jest jedyną marką, która nie wzbudza u mnie dreszczy (w przeciwieństwie do np. Vichy, Yves Rocher). I tak będę mieszać krem z HA, bo nie ma co ryzykować z zapychaniem. Zauważyłam, że sporadyczne użycie nawilżającego na noc dużo daje (chociaż zapycha pory ;/ ).
Natomiast nie umiem się przemóc aby na dłużej na twarz nałożyć alos czy d-pantenol

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2012-08-11 o 23:26
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 02:11   #11
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna za pomoc i rekomendacje. Pozdrawiam!
Rzuć okiem na kremy od Dermiki . Jak do tej pory nie spotkałam na swej drodze lepszych. Jaki krem ? Nie podpowiem, bo ja ekstremalny sucholec i wrażliwiec. Sama używam wyłącznie kremów półtłustych i tłustych . Ostatnimi czasy maziam się serią : Meritum. W tej serii jest też i nawilżający. Dobre są też kremy od Pulanny, np. te z ekstraktem z winogron. Tylko, że ja kosmetyków Pulanny stacjonarnie nie spotkałam.

Cytat:
Napisane przez mart2132 Pokaż wiadomość
a nie myslałas o oleju kokosowym
To straszliwy zapychacz !

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Akurat ja z zapychaniem problemów w ogóle nie mam, ale za to suchar okropny ze mnie i alergik.
Jak czytam, mamy podobny typ cery. Nie próbowałam tego kremu Toleriane Ultra od La Roche-Posay. Jednak wszystko czego z tej firmy próbowałam, a próbowałam niemało, krzywdę mi czyniło. Lojalnie ostrzegam .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 07:51   #12
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak czytam, mamy podobny typ cery. Nie próbowałam tego kremu Toleriane Ultra od La Roche-Posay. Jednak wszystko czego z tej firmy próbowałam, a próbowałam niemało, krzywdę mi czyniło. Lojalnie ostrzegam .
Dzięki za opinię Niczego jeszcze z LRP nie używałam prócz micela i wody termalnej, które bardzo lubię. Jakoś ich ceny mnie nie przekonują Wolę już Iwostin czy Avene (mój Cold Cream ) z tej serii kosmetyków.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:49   #13
olaleksandraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wwl
Wiadomości: 55
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Ja też mam pytanie. Z racji "młodego wieku" nie zwracałam uwagi na skład kremu który nakładam na twarz. Dzisiaj przypadkiem odkryłam, że mój 'ulubieniec' ma szkodliwy składnik, który wpływa na starzenie się skóry i jest ponadto rakotwórczy! Przestraszylam się i dlatego zaczęłam szukać w internecie informacji o jakichś 'zdrowych' kremach i wymysliłam, żeby zapytać kogos na Wizażu. Czy mógłby mi ktoś polecić krem, który nie będzie zbytnio szkodliwy (bo wiem,że krem IDEALNY raczej nie istnieje ) ale żeby ladnie nawilżał skórę i żeby jeszcze był w miarę przystępnej cenie?? Przeczytałam, że nawet krem Bambino dla dzieci ma coś szkodliwego w sobie... Nie wiem już czy to prawda czy nie.. W końcu w kremach dla dzieci nie powinno być takich rzeczy(!), ale czego firmy kosmetyczne nie robią dla pienędzy... :/
Bardzo proszę o pomoc
__________________
Lepiej niż wczoraj, gorzej niż jutro.
Zapoznaj się ze smakiem życia...

Edytowane przez olaleksandraxd
Czas edycji: 2012-09-08 o 17:51
olaleksandraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:00   #14
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez olaleksandraxd Pokaż wiadomość
Ja też mam pytanie. Z racji "młodego wieku" nie zwracałam uwagi na skład kremu który nakładam na twarz. Dzisiaj przypadkiem odkryłam, że mój 'ulubieniec' ma szkodliwy składnik, który wpływa na starzenie się skóry i jest ponadto rakotwórczy! Przestraszylam się i dlatego zaczęłam szukać w internecie informacji o jakichś 'zdrowych' kremach i wymysliłam, żeby zapytać kogos na Wizażu. Czy mógłby mi ktoś polecić krem, który nie będzie zbytnio szkodliwy (bo wiem,że krem IDEALNY raczej nie istnieje ) ale żeby ladnie nawilżał skórę i żeby jeszcze był w miarę przystępnej cenie?? Przeczytałam, że nawet krem Bambino dla dzieci ma coś szkodliwego w sobie... Nie wiem już czy to prawda czy nie.. W końcu w kremach dla dzieci nie powinno być takich rzeczy(!), ale czego firmy kosmetyczne nie robią dla pienędzy... :/
Bardzo proszę o pomoc
A co to za składnik? Bo w internecie można znaleźć źródła, według których każdy składnik jest szkodliwy, rakotwórczy i odkłada się w wątrobie. Skład to nie wszystko, ważne są preferencje skóry.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

A, krem Bambino nie ma niczego szkodliwego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:22   #15
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co to za składnik? Bo w internecie można znaleźć źródła, według których każdy składnik jest szkodliwy, rakotwórczy i odkłada się w wątrobie. Skład to nie wszystko, ważne są preferencje skóry.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

A, krem Bambino nie ma niczego szkodliwego.
Cała prawda z tymi preferencjami. No co ja mam zrobić, że moja twarz kocha parafinę? Próbowałam naturalnych kremów - marna pielęgnacja i dodatkowo w prezencie uczulenie, ja podziękuję za taką współpracę. Moja bardzo sucha i alergiczna skóra nie lubi kombinowania

Uważaj, zaraz ktoś przyjdzie i Ci wytłumaczy, że parafina jest szkodliwa i od tego się umiera

A to, że każdy składnik jest rakotwórczy i szkodliwy to może i prawda. Może i nie. Dlatego najzdrowszym wyjściem dla człowieka jest dystans w tej sprawie i własne zdanie.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-09-08 o 18:24
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 08:57   #16
olaleksandraxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wwl
Wiadomości: 55
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Tak chodzilo o prafinę (paraffinum liquidum) i o tę rzekomą szkodliwość. No ale rozumiem że w takim wypadku tu chodzi o tolerancję mojej skóry na dany krem, gdyż reakcje mogą być różne i chyba nie ma takiego kremu ktory by chociaż odrobinę "nie szkodził" xd
__________________
Lepiej niż wczoraj, gorzej niż jutro.
Zapoznaj się ze smakiem życia...
olaleksandraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:15   #17
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez olaleksandraxd Pokaż wiadomość
Tak chodzilo o prafinę (paraffinum liquidum) i o tę rzekomą szkodliwość. No ale rozumiem że w takim wypadku tu chodzi o tolerancję mojej skóry na dany krem, gdyż reakcje mogą być różne i chyba nie ma takiego kremu ktory by chociaż odrobinę "nie szkodził" xd
Teoretycznie parafina pokrywa skórę warstwą, zatyka skórę, nie pozwala jej oddychać, robią się syfy przez to i wszyscy umrzemy. A w rzeczywistości, przynajmniej dla mnie, te właściwości są zbawienne. Potrzebuję warstwy na skórze, bo jestem bardzo sucha, używam tłustych kremów z parafiną i nie mam ani syfów, ani brzydkiej skóry. Parafina nie ma żadnego działanie prócz ochronnego, ale jest jednocześnie chyba najmniej uczulającym składnikiem kosmetycznym, dla mnie to ważne, bo jestem alergikiem. I mi służy. Jeżeli Tobie nie służy - nie używaj, proste
A o szkodliwości można gadać i gadać. Wiesz, że sałata czy inna marchewka też zawiera szkodliwe substancje? Powietrze nie jest takie czyste? Nie ma nic 100% zdrowego i pewnego, dlatego trzeba zachować zdrowy rozsądek i podchodzić do pewnych rzeczy z przymrużeniem oka. Jak z tymi parabenami co raka powodują
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 17:30   #18
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Teoretycznie parafina pokrywa skórę warstwą, zatyka skórę, nie pozwala jej oddychać, robią się syfy przez to i wszyscy umrzemy. A w rzeczywistości, przynajmniej dla mnie, te właściwości są zbawienne. Potrzebuję warstwy na skórze, bo jestem bardzo sucha, używam tłustych kremów z parafiną i nie mam ani syfów, ani brzydkiej skóry. Parafina nie ma żadnego działanie prócz ochronnego, ale jest jednocześnie chyba najmniej uczulającym składnikiem kosmetycznym, dla mnie to ważne, bo jestem alergikiem. I mi służy. Jeżeli Tobie nie służy - nie używaj, proste
A o szkodliwości można gadać i gadać. Wiesz, że sałata czy inna marchewka też zawiera szkodliwe substancje? Powietrze nie jest takie czyste? Nie ma nic 100% zdrowego i pewnego, dlatego trzeba zachować zdrowy rozsądek i podchodzić do pewnych rzeczy z przymrużeniem oka. Jak z tymi parabenami co raka powodują
Mnie to wcale nie dziwi Kiedyś byłam u fryzjera i przyszła Pani z łysym plackiem-raną (!) na środku głowy. Mówiła, że leczy to od lat bez żadnych efektów a jedyne co jej pomaga na gojenie to... farbowanie włosów (farbą chemiczną).
Nie ma co się uszczęśliwiać na siłę naturalnymi kosmetykami i cudownymi składami.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 06:05   #19
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Agata311 Pokaż wiadomość
Hej jeśli chodzi o krem naturalny to sama nie stosowałam ale moja znajoma używała tego kremu
A widzisz, mnie aloes paskudnie uczula.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wiesz, że sałata czy inna marchewka też zawiera szkodliwe substancje?
A pewnie, że szkodliwe . Gotowana marchewka bardzo podnosi poziom glukozy we krwi, a sałata zawiera szczawiany
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 12:23   #20
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Agata311 Pokaż wiadomość
Ok ale jaki aloes bo ale aloesowi nierówny podejrzewam, że mialas jakiś
z sztucznymi barwnikami i innymi szkodliwymi związkami
Ja miałam naturalny i mnie uczulił A "barwniki i inne szkodliwe związki" mnie nie uczulają, ale ja szczęściara
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 04:37   #21
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: intensywnie nawilżający krem z w miarę naturalnym składem

Cytat:
Napisane przez Agata311 Pokaż wiadomość
Ok ale jaki aloes bo ale aloesowi nierówny podejrzewam, że mialas jakiś z sztucznymi barwnikami i innymi szkodliwymi związkami
Uczula mnie nawet czytanie wyrazu : aloes
W składzie polecanego przez Ciebie kremu też są wypełniacze {?} i aromat, no i kwas askorbinowy, który moją paszczę wyjątkowo gryzie. Muszę jednak przyznać, że krem ten ma "w miarę naturalny skład".
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:26   #22
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
intensywnie nawilazający krem

cześć dziewczyny potrzebuję jakiegoś intensywnie nawilżającego kremu do twarzy, bo jak rano posmaruję jakim kolwiek kremem to potem mam uczucie sciągnięcia skóry, testowalam wiele drogeryjnych kremów, ale może powinnam sięgnąć po coś innego, znacie coś godnego polecenia? tak w granicach do 30 zł
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 13:53   #23
Carola182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: intensywnie nawilazający krem

Polecam krem oliwkowy Ziaja Jest on do cery suchej i normalnej. Bardzo dobrze nawilża, a skóra jest gładka. Nie podrażnia skóry (przynajmniej mojej, a często mi się to zdarza). W dodatku kosztuje niewiele, więc sądzę, że warto wypróbować
Carola182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 20:36   #24
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: intensywnie nawilazający krem

Ja ze swojej strony mogę polecić Linooeparol, Dermosan, wcześniej przeze mnie stosowany Pharmaceris A lekki krem nawilżający.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 11:53   #25
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: intensywnie nawilazający krem

Może spróbuj Humektan? Albo Alantan dermoline - lekki krem nawilżający? U mnie sie sprawdziły
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 12:40   #26
Kira1234
Przyczajenie
 
Avatar Kira1234
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: intensywnie nawilazający krem

Ja polecam krem hydra-nawilżający Oilian
Kira1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:22   #27
Curious71
Zadomowienie
 
Avatar Curious71
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Subterra Incognita
Wiadomości: 1 122
Dot.: intensywnie nawilazający krem

bardzo polecam kremy apteczne Linoderm Omega i Oeparol Hydrosense lekki krem nawilżający
- nie ma nic lepszego
__________________
Curious71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:29   #28
MonCherrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: intensywnie nawilazający krem

Ja natomiast polecam krem z Garnier, ten w różowym opakowaniu, do cery suchej. Sama używam, strasznie wysuszała mi się skóra. Wcześniej smarowałam się Niveą ale Garnier jest o wiele skuteczniejszy
MonCherrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:15   #29
SONA94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Post Dot.: intensywnie nawilazający krem

[QUOTE=Mo&amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;gt ;&amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;gt;&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;gt;&amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;gt;&amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;gt;&amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;gt ;&amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;gt;&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;gt;&amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;gt;&amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;gt;&amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;gt;&am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;gt;&amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;gt;&amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;gt;&amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;gt;&amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;gt;&amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;gt;&amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;amp;gt;&amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;gt;&amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;amp;gt;&amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;a mp;gt;&amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;amp ;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;amp;g t;&amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;amp;amp;lt; br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;amp;gt;&a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;amp;gt;&amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;am p;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;amp;gt;&amp;amp;a mp;amp;amp;amp;amp;amp;lt ;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;amp;gt;&amp;amp;amp;a mp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; amp;gt;&amp;amp;amp;amp;a mp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;amp; lt;br /&amp;amp;amp;amp;amp;amp; gt;&amp;amp;amp;amp;amp;l t;br /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;amp;lt;b r /&amp;amp;amp;amp;amp;gt;& amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;amp;gt;&amp; amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;amp;lt;br /&amp;amp;amp;gt;&amp;amp; lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;amp;lt;br /&amp;amp;gt;&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&amp;lt;br /&amp;gt;&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
<br />

____________________
My mamy takie ceny [url=http://punktmody.blog.interia.pl/]http://punktmody.blog.interia.pl/[/url] każdego zadowolimy!

Edytowane przez SONA94
Czas edycji: 2014-12-29 o 13:31
SONA94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 14:00   #30
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: intensywnie nawilazający krem

Cytat:
Napisane przez SONA94 Pokaż wiadomość
Alantan mogę polecić, jest silnie natłuszczający, poza tym bardzo dobry na podraznienia po goleniu,wiem, bo mój facet używa
To na pewno inny rodzaj kremu alantan...ten lekki krem nawilżający z d-panthenolem nie jest tłusty
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 16:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.