perełki z allegro part 2 ;-) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 14:18   #841
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

A zresztą zacytuję jeszcze raz:

Choć możesz posiadać kilka kont zarejestrowanych na swoje, poprawne dane osobowe, niedozwolone jest używanie tych kont do naruszania zasad, które obowiązują na Allegro. W szczególności chodzi m.in. o składanie ofert we własnych aukcjach, przebijanie swoich ofert złożonych w aukcjach innych Użytkowników oraz wystawianie sobie komentarzy. Niedozwolone jest też stosowanie dodatkowych kont do omijania systemu opłat i prowizji na Allegro oraz do unikania płatności.

Także jak najbardziej można legalnie posiadać kilka kont.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 14:19   #842
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez konfitura
Jest możliwe, przeczytajcie w Pomocy, już to gdzieś cytowałam.
Rzeczywiście

cyt."
Choć możesz posiadać kilka kont zarejestrowanych na swoje, poprawne dane osobowe, niedozwolone jest używanie tych kont do naruszania zasad, które obowiązują na Allegro. W szczególności chodzi m.in. o składanie ofert we własnych aukcjach, przebijanie swoich ofert złożonych w aukcjach innych Użytkowników oraz wystawianie sobie komentarzy. Niedozwolone jest też stosowanie dodatkowych kont do omijania systemu opłat i prowizji na Allegro oraz do unikania płatności.
Powyższe zasady dotyczą także kont osób, które mieszkają razem, pracują razem lub używają tego samego komputera (w szczególności członków rodziny, współpracowników i znajomych). Dla uniknięcia wątpliwości transakcje między takimi osobami nie mogą być przeprowadzane przy pomocy Allegro. "
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 14:43   #843
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Ja też dorzuce słowo o poczcie i przesyłkach.

U mnie nie dało się sprawdzić paczki-za pobraniem wziętej z Allegro przy listonoszu. Wypisywał avizo i trzeba było się udać na pocztę, aby obczaić zawartość.
Zanim poczciarka otworzyła paczkę, to trzeba było wpłacić należność za tę paczkę [ile tam na pobraniu było wpisane pieniędzy] i dopiero po uiszczeniu opłaty, facetka targała taśmę i pokazywała zawartość.
Jeśli zawartość się różniła od tego co się spodziewaliśmy, zostaje spiany protokół i cała procedura zostaję uruchomiona...

Raz tylko mi się udało zobaczyć zawartość paczki przed wpłaceniem pieniędzy i to był jeden jedyny raz, gdzie się okazało, że sprzedawca nas oszukał, bo zamiast obiecanego tel. wsadził jakiś moherowy, sprany beret...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 14:53   #844
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja też dorzuce słowo o poczcie i przesyłkach.

U mnie nie dało się sprawdzić paczki-za pobraniem wziętej z Allegro przy listonoszu. Wypisywał avizo i trzeba było się udać na pocztę, aby obczaić zawartość.
Zanim poczciarka otworzyła paczkę, to trzeba było wpłacić należność za tę paczkę [ile tam na pobraniu było wpisane pieniędzy] i dopiero po uiszczeniu opłaty, facetka targała taśmę i pokazywała zawartość.
Jeśli zawartość się różniła od tego co się spodziewaliśmy, zostaje spiany protokół i cała procedura zostaję uruchomiona...
I tak to właśnie wygląda Także dobrze, że wprowadzono tę nową usługę aby obczaić przesyłkę na miejscu przy listonoszu

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Raz tylko mi się udało zobaczyć zawartość paczki przed wpłaceniem pieniędzy i to był jeden jedyny raz, gdzie się okazało, że sprzedawca nas oszukał, bo zamiast obiecanego tel. wsadził jakiś moherowy, sprany beret...
Rany Całe szczęście, że uadło Ci się zobaczyć co jest w paczce. Ciekawam jak to się skończyło...
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 17:20   #845
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez justa79
przy okazji o tym użytkowniku - jak to jest z posiadaniem kilku kont na allegro przez jedną osobę? wydawało mi się, że regulamin tego zabrania. że nie wspomnę o wystawianiu sobie samemu komentarzy "nawzajem" z 2 kont.
Dziś dostałem paczkę, doszła ekspresowo i na tym moje zadowolenie się skończyło ;/.
Flakon Lagerfelda rozleciał mi się w rękach, ciecz cuchnąca spirytusem, znowu w miniaturce Casmir pływają jakieś flafory i zapach jest zdecydowanie stary, jednak coś tam pachnie, bo Lagerfeld to smród, do tego flakony jakieś szkaradne...
Napisałem emaila, zobaczymy co odpisze, wiem ,że Neonka jeszcze zakupiła 2 miniaturki, ciekawe co u niej....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 17:21   #846
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Dreamer, muszę Ci podziękować za wklejenie aukcji tej miniaturki OI. Sama bym jej nie znalazła, bo nie mialam czasu szperac po Allegro. A dzieki Tobie może już do mnie leci. Strasznie sie cieszę, że kupiłam ta miniaturkę, bo zakochałam się w OI, a całej flaszki teraz nie planowałam kupić. Jeszcze raz dziękuję
Bardzo jestem zadowolony, mam tylko nadzieje, że ty dostaniesz świeże, oryginalne perfumy...
pozdrawiam
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 17:28   #847
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

no to sie zmartwiłam.... Ja też mam taka nadzieje, głęboką nadzieję
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 17:51   #848
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Dziś dostałem paczkę, doszła ekspresowo i na tym moje zadowolenie się skończyło ;/.
Flakon Lagerfelda rozleciał mi się w rękach, ciecz cuchnąca spirytusem, znowu w miniaturce Casmir pływają jakieś flafory i zapach jest zdecydowanie stary, jednak coś tam pachnie, bo Lagerfeld to smród, do tego flakony jakieś szkaradne...
Napisałem emaila, zobaczymy co odpisze, wiem ,że Neonka jeszcze zakupiła 2 miniaturki, ciekawe co u niej....
Właśnie z obawy przed "dolewkami" spirytusowymi, zepsuciem i innymi, tego typu, atrakcjami prawie nigdy nie kupuję miniatur a niejednokrotnie miałam na to wielką ochotę

Dreamer, nie daj się!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 17:56   #849
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Dziś dostałem paczkę, doszła ekspresowo i na tym moje zadowolenie się skończyło ;/.
Flakon Lagerfelda rozleciał mi się w rękach, ciecz cuchnąca spirytusem, znowu w miniaturce Casmir pływają jakieś flafory i zapach jest zdecydowanie stary, jednak coś tam pachnie, bo Lagerfeld to smród, do tego flakony jakieś szkaradne...
Napisałem emaila, zobaczymy co odpisze, wiem ,że Neonka jeszcze zakupiła 2 miniaturki, ciekawe co u niej....
Tez u nich kupowałam i srednio byłam zadowolona , na 3 miniaturki jedna smierdziała , wtedy machnęłam reką na reklamację. Napisałam maila, że mam watpliwości co do jakości towaru i na tym się skonczylo. Teraz załuję, ze nie żądałam zwrotu pieniędzy.
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 18:45   #850
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez geonia
Tez u nich kupowałam i srednio byłam zadowolona , na 3 miniaturki jedna smierdziała , wtedy machnęłam reką na reklamację. Napisałam maila, że mam watpliwości co do jakości towaru i na tym się skonczylo. Teraz załuję, ze nie żądałam zwrotu pieniędzy.
No właśnie, a zastanawiały mnie „idealne” komentarze, tego allegrowicza, jednak widać, że nie jestem jedynym co jest nieusatysfakcjonowany, czasami jednak dać warto choćby neutrala, bo później sami się wkopujemy...
Zobaczymy co z tego wyniknie, ale jestem nastawiony „bojowo”, mam nadzieję, że się dogadamy...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 18:48   #851
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Zresztą ich świeżość widać idealnie po kolorze Angela, zamiast błękitu jakaś brudnawa ciecz...
http://www.allegro.pl/item95961013__...ugler_5ml.html
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 18:57   #852
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Ostrzegałam na gazecie przed tym sprzedającym, kupiłam od nich pośrednio stary śmierdzący fluid Heleny Rubinstein :-(
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 19:02   #853
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez dreamer4
No właśnie, a zastanawiały mnie „idealne” komentarze, tego allegrowicza, jednak widać, że nie jestem jedynym co jest nieusatysfakcjonowany, czasami jednak dać warto choćby neutrala, bo później sami się wkopujemy...
Zobaczymy co z tego wyniknie, ale jestem nastawiony „bojowo”, mam nadzieję, że się dogadamy...
Myślę, ze się dogadasz, sa bardzo ugodowi. Ja w ramach "rekompensaty" miałam mieć kolejną przesyłkę gratis. Jednak już nie skorzystam z oferty poniewaz drugi raz nic nie kupię, miniaturki sa ewidentnie stare.
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 19:04   #854
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Cytat:
Napisane przez AniaM69
Ostrzegałam na gazecie przed tym sprzedającym, kupiłam od nich pośrednio stary śmierdzący fluid Heleny Rubinstein :-(
Aniu, ale my nie mówimy o sprzedawcy OI......tylko o szamir i mani-tu, a oni nie sprzedaja kolorówki.

Rhiannon zakupiła Organzę I, jak dotrze przesylka , to pewnie się podzieli wrażeniami
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 19:19   #855
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Odpisała że kasę mi odeśle, ciekawe czy też, za przesyłkę, oraz czy będę musiał odesłać „te skarby”... Casmir wyobraźcie sobie, że nawet pachnie , ale tego Lagerfelda nie chciałby nawet bezdomny z dworca, bo by się bał tego smrodu...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 19:48   #856
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Krzysiu pisze do niej maila niechce tych miniatur.Czy mogę/powinnam powołać się na Twój przypadek? Jak radzisz?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 19:55   #857
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez konfitura
I tak to właśnie wygląda Także dobrze, że wprowadzono tę nową usługę aby obczaić przesyłkę na miejscu przy listonoszu


Cytat:
Rany Całe szczęście, że uadło Ci się zobaczyć co jest w paczce. Ciekawam jak to się skończyło...
Eh, Olcia co ja miałam... Głupio mi było strasznie, bo tel., zamówił sobie mój brat. Facetka na poczcie z rozpędu i zamieszania otworzyła tę paczkę, bez wcześniejszego zainkasowania pieniędzy. W momencie jak się okazało, że zamiast obiecanego tel., jest moherowy beret zorientowała się co tak naprawdę zrobiła.
Wszystko się ciągło prze kilka dni, a złodziej zadowolony nawet nie mruknął.
Cytat:
Napisane przez dreamer4
Zresztą ich świeżość widać idealnie po kolorze Angela, zamiast błękitu jakaś brudnawa ciecz...
http://www.allegro.pl/item95961013__angel_thier ry_mugler_5ml.html
Angel ma to do siebie, że lubi stracić kolor. Nie wiem czemu, ale sie odbarwia właśnie na taki brunatny kolor.
A dzieję się tak chyba ze starości, choć nie powiedziane, że sam zapach traci na swojej mocy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 20:14   #858
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

heh, to ja się zraziłam w samą porę, bo jeszcze przed zakupem (za próbę zrobienia wariata z kupującego i zaproponowanie mu kupna miniaturek poza allegro... za taką samą cenę, jak na allegro. sprzedający zapłaciłby niższą prowizję, a ja zyskałabym... ryzyko przysłania np. tylko 1 miniaturki z allegro, zamiast 6 szt. uzgodnionych poza). na szczęście ich aukcje rozpoznaję już po temacie
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 21:39   #859
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez geonia
Tez u nich kupowałam i srednio byłam zadowolona , na 3 miniaturki jedna smierdziała , wtedy machnęłam reką na reklamację. Napisałam maila, że mam watpliwości co do jakości towaru i na tym się skonczylo. Teraz załuję, ze nie żądałam zwrotu pieniędzy.
Szkoda ,że nie wystawiłaś odpowiedniego komentarza. Wtedy kolejne osoby z wizażu nie zaryzykowałyby kupna
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 21:46   #860
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

[Angel ma to do siebie, że lubi stracić kolor. Nie wiem czemu, ale sie odbarwia właśnie na taki brunatny kolor.
A dzieję się tak chyba ze starości, choć nie powiedziane, że sam zapach traci na swojej mocy. [/quote]

No właśnie ze starości...ale jakiej? Ja mam miniaturkę Angela i wielgachny flakon A`Mena, który też ma tendencję do zrzucania koloru, chyba już od 1,5 roku i jakoś nie straciły koloru, a nie trzymam ich w najlepszych warunkach...
Pytanie brzmi: ile muszą stać te miniatury i w jakich warunkach, aby straciły kolor, dostały paprochów, czy jak Lagerfeld zaczęły cuchnąć jak 100% śmierdziel???
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 21:53   #861
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Cytat:
Napisane przez neonka28
Krzysiu pisze do niej maila niechce tych miniatur.Czy mogę/powinnam powołać się na Twój przypadek? Jak radzisz?
Sam nie wiem, pewnie mnie znienawidzą, ale z 2 strony mam gdzieś, jak mi nie oddadzą kasy, wystawię ja im takiego śmierdzącego negatywa jak Lagerfeld ....
Już kiedyś ktoś pisał, chyba Smoczyca, że boimy się wystawiać negatywy, a później dzięki takim praktyką, prędzej któreś z nas się natknie na oszusta.
Najbardziej mi wstyd, że sam osobiście polecałem ich aukcje tu na wizażu i na gazecie...
Jeszcze do niedawna myślałem, że to pojedyncze potknięcie, ale widzę że nie tylko ja miałem taki przypadek...
Z drugiej strony są chętni do współpracy, może nie wszystkie maja stare, mi się ta allegrowiczka tłumaczyła że przeprasza, że teraz zauważyła, że coś z nimi nie tak...
Może zapytaj się w mailu, czy są świeże, oryginalne, nie cuchną i nie mają paprochów....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:00   #862
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Szkoda ,że nie wystawiłaś odpowiedniego komentarza. Wtedy kolejne osoby z wizażu nie zaryzykowałyby kupna
Wiesz, kupiłam wtedy 3 sztuki i do jednej mialam całkowite zastrzeżenia. Pozostałe były ok, chociaż juz później udało mi sie zdobyc próbkę i porównujac , stwierdziłam , ze świeże te miniatury nie są. Uwierz, że wahałam sie jaki wystawić komentarz. Dziś żałuję. Chociaz z drugiej strony zastanawiam się skad pozostałe pozytywne komentarze?? I czy mój jeden neutral zmieniłby coś w opinii tych sprzedających

Z tymi komentarzami jest ogolnie problem......bo jesli niezadowolony kupujacy wystawi negatyw , to na 99 % dostanie w rewanżu to samo , nawet jesli z jego strony transakcja przebiegala idealnie tzn. kontakt idealny, wpłata ekspresowa.
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:11   #863
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez geonia
Z tymi komentarzami jest ogolnie problem......bo jesli niezadowolony kupujacy wystawi negatyw , to na 99 % dostanie w rewanżu to samo , nawet jesli z jego strony transakcja przebiegala idealnie tzn. kontakt idealny, wpłata ekspresowa.
Powiem tak: pie.rzyć to! Co mi zaszkodzi odwetowy negatyw - i tak ktoś sprzeda mi bez problemu to co będę chciała kupić, zresztą inaczej patrzy się na negi od kupujących, a inaczej od sprzedajacych.

Ja jestem bezlitosna - jak mnie ktoś oszuka to się nie cackam i chciałabym aby inni też mieli takie podejście.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:28   #864
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Dziś dostałem paczkę, doszła ekspresowo i na tym moje zadowolenie się skończyło ;/.
Flakon Lagerfelda rozleciał mi się w rękach, ciecz cuchnąca spirytusem, znowu w miniaturce Casmir pływają jakieś flafory i zapach jest zdecydowanie stary, jednak coś tam pachnie, bo Lagerfeld to smród, do tego flakony jakieś szkaradne...
Napisałem emaila, zobaczymy co odpisze, wiem ,że Neonka jeszcze zakupiła 2 miniaturki, ciekawe co u niej....
tez kiedys dostalam od nich paczke i tez na ok 5 dwie byly porpost ohydne ze odrazu wyrzucilam, nie myslac ze przeciez moge zlozyc reklamacje.
Wiecej u niego nie kupuje.
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:33   #865
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez konfitura
Powiem tak: pie.rzyć to! Co mi zaszkodzi odwetowy negatyw - i tak ktoś sprzeda mi bez problemu to co będę chciała kupić, zresztą inaczej patrzy się na negi od kupujących, a inaczej od sprzedajacych.

Ja jestem bezlitosna - jak mnie ktoś oszuka to się nie cackam i chciałabym aby inni też mieli takie podejście.
Gdyby ktoś mnie ewidentnie oszukał, to z pewnoscia nie balabym sie wystawić negatywa. Na szczęscie takiej sytuacji nie miałam.

Natomiast jesli mam mieszane uczucia , to po prostu nie wystawiam komentarza w ogole.
Tak się teraz zastanowilam, to własciwie "tylko" 2 razy nie wiedziałam jak postapić. Jedna z tych sytuacji był własnie zakup nieszczęsnych miniaturek
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:33   #866
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Okazuje się, że jest gros osób nabitych w butelkę, a komentarze takie cudowne
A ja miałam się skusić na Casmir, całe szczęście coś mnie tknęło i kazało zaczekać.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:35   #867
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez geonia
Gdyby ktoś mnie ewidentnie oszukał, to z pewnoscia nie balabym sie wystawić negatywa. Na szczęscie takiej sytuacji nie miałam.
Od tego są komentarze neutralne. Raz dostałam podróbę perfum, ale odzyskałam pieniądze bez problemu, więc wystawiłam neutrala z wyraźnym zaznaczeniem, że otrzymałam podróbę.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:38   #868
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Cytat:
Napisane przez konfitura
Okazuje się, że jest gros osób nabitych w butelkę, a komentarze takie cudowne
A ja miałam się skusić na Casmir, całe szczęście coś mnie tknęło i kazało zaczekać.
To byś miała Casmir z paproszkami, jak Fragile, tylko nie złotymi, a wyglądającymi jak złuszczona skóra i kurz ..., a może byś miała mniej szczęścia i dostała cos tak fantastycznego jak miniatura Lagerfelda, można wykorzystać ją jako niezłego śmierdziela...wylało mi się odrobinę na kanapę i cuchnie jak diabli. ..
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 22:40   #869
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cool Dot.: Venezia LB miniaturka, niska cena

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Cytat:
Napisane przez Pomadka
Angel ma to do siebie, że lubi stracić kolor. Nie wiem czemu, ale sie odbarwia właśnie na taki brunatny kolor.
A dzieję się tak chyba ze starości, choć nie powiedziane, że sam zapach traci na swojej mocy.
No właśnie ze starości...ale jakiej? Ja mam miniaturkę Angela i wielgachny flakon A`Mena, który też ma tendencję do zrzucania koloru, chyba już od 1,5 roku i jakoś nie straciły koloru, a nie trzymam ich w najlepszych warunkach...
Pytanie brzmi: ile muszą stać te miniatury i w jakich warunkach, aby straciły kolor, dostały paprochów, czy jak Lagerfeld zaczęły cuchnąć jak 100% śmierdziel???
Niestety tego nie wiem... Ja też mam Angela i kolor jest jak najbardziej w porządku, podobnie jak zapach.

Może niektóre Angele się odbarwiają z powodu dużego natężenia światła albo ja wiem... a nie poważnego wieku...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 05:53   #870
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Red face Dot.: perełki z allegro part 2 ;-)

Nie kupuje miniaturek bo 5ml mnie nie cieszy,poza tym za dużo bałaganu bym z tym miała...a pokój mały,że ledwo sie mieszcze
Ale jak przeczytałam o Waszych perypetiach to,aż mnie zmroziło...
Mam nadzieje,ze wszystko się wyjaśni i odzyskacie $$$ !
Informujcie na bierząco...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.