IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 18:36   #4831
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hello

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
nie o scan a o BRZUCH chodzilo
masz brzuch w 12 tygodniu ?

no właśnie... zdjęcie

ja mam brzuch w 10 ja widzę i Tż widzi,że nie mam już takiego w miarę płaskiego jak miałam.. najgorzej wieczorem jak już się objem i opiję przez cały dzień.. jakbym duże wzdęcie miała ale inni nie widzą.. chyba

Aiofe.. to szybko ta wizyta w szpitalu.. a kiedy Ty im list wysłałaś? w którym tygodniu?

Kellysss... 3mam kciuki

Pakusia... może się jeszcze zastanówcie.. jeśli On teraz tak naprawia wszystko..to może jednak dotarło do niego,że musi dbać o mieszkanie.. i super ,że z siostrą lepiej

no to widzę,że czas rachunkowy...aż się boję ile przyjdzie za zimę całą

a ja dziś znów rano wymiotowałam w domu.. a teraz bezmoc i senność się mnie trzyma.. byłam u kuzynki mojego D...i normalnie spałam na siedząco..aż mi głupio było..

Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2011-02-09 o 18:51
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:39   #4832
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
nie o scan a o BRZUCH chodzilo
masz brzuch w 12 tygodniu ?
ja też się podpisuję pod pytaniem wogóle kiedy Wam się pojawiły brzuchy? takie, że już z odległości widać, ze to ciąża bo ja bardzo ciekawa jestem... u mnie póki co nic, no moze jak się ktoś przypatrzy to zauważy hehe

no i drugie pytanko, kiedy można pierwszy raz poczuć, że fasolka się rusza?

miłego wieczoru kobitki
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:05   #4833
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
ja też się podpisuję pod pytaniem wogóle kiedy Wam się pojawiły brzuchy? takie, że już z odległości widać, ze to ciąża bo ja bardzo ciekawa jestem... u mnie póki co nic, no moze jak się ktoś przypatrzy to zauważy hehe

no i drugie pytanko, kiedy można pierwszy raz poczuć, że fasolka się rusza?

miłego wieczoru kobitki

Jestem w 22tygodniu i jeszcze moge wciagnac brzuch , wiec na moim brzuchu jest glownie tluszczyk Jak wciagne, to praktycznie nadal nie bardzo moznaby sie domyslic, ze to ciaza. Wieczorami oczywiscie jest wielki jak balon.
Zaczal byc widoczny i wskazywac ciaze jakis tydzien temu, choc byl wiekszy od ok. 17tyg, ale to bardziej ze wzgledu na "nadwage" niz ciaze.
Ruchy w pierwszej ciazy poczujesz zapewne ok. 20 tyg, moze byc 18, ale moze byc tez 22.


---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Stokrotka
my tu o brzuchach CIAZOWYCH rozmawiamy, a nie o wzdeciach
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:11   #4834
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość



---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Stokrotka
my tu o brzuchach CIAZOWYCH rozmawiamy, a nie o wzdeciach
dlatego czekam na zdjęcie brzucha Twojego

to ja mam wzdęcia ciążowe... i o nich se pogadałam :brzyda l:
a o brzucholu napisze za parę tyg
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:18   #4835
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość

Ruchy w pierwszej ciazy poczujesz zapewne ok. 20 tyg, moze byc 18, ale moze byc tez 22.


uuu to jeszcze tyle czekania...

dzieki za odp
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:23   #4836
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
dlatego czekam na zdjęcie brzucha Twojego

to ja mam wzdęcia ciążowe... i o nich se pogadałam :brzyda l:
a o brzucholu napisze za parę tyg



---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
uuu to jeszcze tyle czekania...

dzieki za odp

cierpliwosc rzeczywiscie wskazana, ale nie martw sie, dostaniesz jeszcze takie kopy, ze Ci sie odechce
Nie ma za co
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:56   #4837
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cze

Kiedy wreszcie skończy padać?! W depresję można popaść

Elcia super, że urodzinki się udały. Twój Szymek to już kawał przystojniaczka

Co do netu to my do tej pory mieliśmy UPC (byliśmy bardzo zadowoleni z prędkości i limitu w stosunku do ceny), z dwumiesięczną przerwą na Vodafona (nigdy więcej!), no a teraz mamy Magnet i jak na razie jest super

Lissome jest duże prawdopodobieństwo, że nasze Walentynki będą wyglądały bardzo podobnie w tym roku+kolacja w jakiejś restauracyjce My "obchodzimy" Walentynki, a to dlatego że to nasza rocznica

Pakusia no to rzeczywiście strasznie mały ten rachunek My za gaz za dwa miesiące dostaliśmy ponad 200E i zastanawiamy się dlaczego tak dużo No i przenieśliśmy się do Airtricity (wcześniej przenieśliśmy się z prądem i jest taniej).

Aiofe ja się nigdy nie szczepiłam przeciwko grypie i nie zamierzam Fajnie, że miałaś już pierwszy skan, mega przeżycie...

Thelilah u mnie brzuch zaczęło być widać ok.5 miesiąca, a pierwsze ruchy poczułam ok.20 tyg.
ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 20:40   #4838
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

sylwiatkoo
kiedys pytalas czy mamy fotki w albumach ,no wiec mi pokazuje ze zdjecia niby sa ale zadne sie nie wyswietla ?
jagdeb
ja w przyszlymm tyg.pracuje tylko 2 dni wiec moze akurat nam sie uda w 3ke spotkac
thelilah
nie wiem czy dobrze pamietam (chcialam zajrzec do albumu ale tam nic nie wyswietla ?)ale brzuch u mie bylo widac ok 14-15 tyg . pierwsze ruchy Alana poczulam w 18tym tyg. ,ale nie bylam pewna czy to to ...takiego porzadnego kopa dostalam ok 20 wiec nie bylo watpliwosci ze to maly
eve
to faktycznie malusi masz brzuszek ,poczekaj jeszcze cie wywali
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2011-02-09 o 20:41
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:52   #4839
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Katia, kat-zuk no to się jakoś zmówimy
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 20:56   #4840
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

katia, kat_zuk i jagdeb... gdzieWy mieszkacie na city west?
gdzie tam szukac domu...?? gdzie w miare bezpiecznie i spokojnie ze tak powiem...
Piszcie moze na priva gdzie mieszkacie...
moze znajde domek koło Was
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:04   #4841
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Katia
powiem Ci, ze rzeczywiscie jest dosc maly, a jakby zdjac z niego tluszczyk, w ktory juz sie zaopatrzylam to pewnie byloby tylko niewielkie wzdeciowe wybrzuszenie. Ciekawa jestem jak to dalej bedzie, z Olkiem na finiszu mialam 115 w pasie i brzuch jak pilka okraglutki.
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 21:16   #4842
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

kellysss
ja i jagdeb mieszkamy w apartamencie nie w domku wiec ja raczej ci nie pomoge ,ogolnie wydaje mi sie tu ok ,cicho itp ,ale ja tu krotko mieszkam wiec niech sie reszta wypowie
EVE
moze nie bedzie taki duzy jak z Olkiem nigdy nie wiadomo .jak ty to robisz ze nie tyjesz ????????????
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:29   #4843
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Katia
kochana, alez ja juz przytylam 10kg choc to nic w porownaniu z pierwsza ciaza na tym etapie Postanowilam, ze jednak zrobie to dla siebie i nie popelnie drugi raz tego samego bledu i staram sie pilnowac tego CO jem. Nie ograniczam sie w sumie w zaden sposob, ale nie pozwalam sobie na wiaderka lodow i codziennie Liony
Do tego moj szanowny organizm sam wie, co tygryski lubia najbardziej i ostatnio funduje mi ciazowego dukana tzn. mam ochote niemal wylacznie na wszystko co proteinowe, a to jak obie dobrze wiemy jest wrogiem tycia, wiec oby jak najdluzej takie zachcianki.
Jestem mala kluseczka tak czy inaczej, bo przy moim wzroscie te 10 kg widac mocno, w dodatku wszystko poszlo obowiazkowo w tylek i uda
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:35   #4844
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

eve
nie zle Dukanujesz nawet w ciazy
zadroszcze ,bo ja przytylam i to bez ciazy ,i nie moge sie zawziasc by sie wziasc za siebie
upieklam dzis babeczki ,tz zrobil pizze i do tego piwko ..teraz sie ruszyc nie moge ...nic tylko tyje ale to wszystko przez ta pogode bo nic sie nie chce i przez siedzenie w domu sie je !
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:35   #4845
myszka151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 145
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

no pieknie... tydzien mnie nie bylo i juz z listy chca usuwac

my po przeprowadzce dopiero od wczoraj mamy internet, ale dzisiaj mialam tak busy dzien ze dopiero teraz znalazlam chwile na neta.
Mamy smarta telecom, zobaczymy jak sie spisze, kolezanka miala i nie narzekala. Na poprzednim mieszkaniu mielismy BT (vodafone) i kilka ostatnich miesiecy naliczali nam kary za przekraczanie limitow sciagania, a my nawet 1/3 nie wykorzystywalismy. Ogolnie predkosc super, chodzil bez zarzutow tylko to naciaganie na kase....ehhh

kellyss trzymam kciuki oby sie udalo

Aiofe super ze z dzidziolkiem wszystko ok, rzeczywiscie szybko mialas ten scan, ja chyba gdzies w 23 t mialam, no ale oczywiscie robilam sobie prywatnie, nie wytrzymalabym
no i tez sie nie szczepie, wszyscy znajomi mi odradzaja tylko gp naciska, ale raczej sie nie zlamie

elcia spoznione zyczonka dla Szymusia, duzo zdrowka i radosci

thelilah pierwsze ruchy poczulam w 17 tyg ale byly takie delikatne, konkretnego kopa dostalam w 20 tc. Potem mala byla strasznie aktywna a teraz cos mniej, albo sie rozleniwila albo ma za malo miejsca. Czasami czuje tylko te "przepisowe" 10 ruchow na 12 godzin

eve no to rzeczywiscie masz malutki brzuszek, i wogole nie tyjesz...zazdraszczam...

ja od 2 tyg siedze w domu, stwierdzilam ze juz nie wroce do pracy bo tam podobno wszyscy choruja wiec siedze na zwolnieniu... a wiec tylko jem i spie, jem i spie i znowu przytylam 3 kilo , a juz bylo tak ladnie

teraz ide dalej nadrabiac
milego wieczoru
myszka151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:40   #4846
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Wlasnie sprawdzilam na kalkulatorze wagi - waze 5 kg za duzo i to sa wlasnie grube nogi i dupsko...



---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

No i oczywiscie pyza na twarzy sie zrobilam o cycach mych juz nie wspomne bo moglabym nimi zabic ale poprzednio tez tak mialam.

Katia
serio przytylas, czy przesadzasz troszeczke ??? Bo ja mysle, ze pewnie ciut, ciut przesadzasz jednak
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:43   #4847
myszka151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 145
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

zapomnialam sie pochwalic ze bylismy z tz na sesji brzuszkowej kilka tygodni temu
no i wlasnie dostalam zdjecia

musze sie pochwalic oczywiscie brzuszkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KOM_3265.jpg (23,4 KB, 34 załadowań)
myszka151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:43   #4848
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Witam wszystkich

Kellyyss
odzywam się! Oczywiście, że pragnę być dalej na liście
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:51   #4849
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Czeeeeśc, nie było mnie chwile a tak naprodukowałyście Czytam i czytam....
Dwa ostatnie dni jakoś u nas przeładowane, w biegu, a do tego ja coś słabowita jestem i ogólnie do tyłka Jutro już luźniej, moze coś odpocznę.
Pisałam wam ostatnio o moich przezyciach z Vodafonem i chyba sobie wykrakałam, bo dzisiaj znalazłam w skrzynce kolejny rachunek Aż się popłakałam z bezsilności, byla tżta kolej dzwonienia do debili, podobno zrobil awanturę jak sie patrzy i podobno anulowali nasze umowy w trybie natychmiastowym, ale jakos mi sie nie chce w to wierzyć i zobaczymy co dalej.

Aha - badania sluchu małemu nie zrobili, bo stwierdzili, ze jest za kumaty na te ich zabawy klockami i grzechotkami, więc ma mieć wizytę u audiologa. Jaaaasne, bo tak mi się nudzi, że tylko latać po lekarzach

W Walentylki tż ma robic kolację i piec ciasteczka z truskawkami. Czyli pewnie w panice jak wszystko przypali zamowi pizzę
Aaaaaa i jeszcze mi się przypomnialo, że ja co prawda pracuje tylko dorywczo, ale własnie mi zaklepali 2 i pół godziny w poniedziałek wieczorem wlasnie No nic, trudno.

Kellysss - współczuje przeżyć z chorą znajomą, dobrze, ze szczęśliwie odleciała. Widzę że szukasz mieszkania w mojej również okolicy, ja mieszkam w miejscu, które ma opinie niebezpiecznego i nikt nie chce tu mieszkać, może dlatego właśnie jest tak bezpiecznie z czystym sumieniem przedłuzylismy umowę na kolejny rok, za chwile zapisuje starszaka do szkoły. Nawet dom jest jeden wolny fajny obok mnie, jak coś to zapraszam na priv. I mam nadzieję na pozytywny test już za kilka dni

Malou - nie czepiaj się Kat_zuk już ci odpisała, tak - sprzedaję tam różne rzeczy dość regularnie (ostatnio niecale 2 tygodnie temu samochod ) i jeszcze za nic nie płaciłam do tej pory; mężowi życzę szczęscia w szybkim znalezieniu pracy

Kat_zuk - mnie nie zapraszasz na kawę wrednoto? zemszcze się

Brzuchatki hurtowo - na świńska grype się szczepilam, ale miałam lekarza, któremu ufalam w 1000000% i jak powiedział, ze mam się zaszczepić to bez gadania poszlam, byłam w 36tc z Maksem, jak po porodzie lekarz poprosił o zaszczepienie tżta i starszaka (który wtedy nie mial nawet dwoch lat) to tez sie zaszczepili. Ruchy w obu ciażach czulam w 15tc, ale w pierszej gin "zaliczyl" mi dopiero te z 17tc Podobno bardzo wcześnie, ale bez ściemy - naprawdę czułam. Brzuch mi bylo widać szybko, w 12-13tc niestety.
Dawajcie zdjęcia i brzuchów i dzidziolow Myszka - rewelacja

Edytowane przez annje
Czas edycji: 2011-02-09 o 22:24
annje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 21:54   #4850
Velvet Lady
Raczkowanie
 
Avatar Velvet Lady
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Waterford City
Wiadomości: 151
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Ale duzo naprodukowałyście, to i ja teraz:
Aoife - dobrze ze się odezwałaś, super że scan sie udał, informuj nas na bieżąco co i jak
Kellys -rowniez trzymam kciuki
Eve - mysle ze w ciazy nie ma co sie przejmowac waga, choc ja dosc malo przytylam, ale nawet jakby to bylo wiecej to chyba bez znaczenia. mi tez buzia sie zaokragliła no i brzuszek, cycki prawie zero, za to po porodzie z A przerzuciłam się na C
Kat -Zuk - mail z adverts.ie nadal nie doszedł ale za to uratowalas mnie zebym zajrzała do spamu, bo zawsze kasuje bez patrzenia, a tu BUM! babka z agencji modelek pisze do mnie (tylko nie jako do modelki ale jako do fotografa) ze ma dla mnei pracke, hehe zacieram rączki i dziekuje ze wspomniałaś o tym spamie, jak widac ze zawsze to spam jest!
theliah - ja ruchu czułam po 20 tyg, a brzuszek to jakoś 18 tydz było ładnie widać
myszka - witamy! widze ty juz przeprowadzona, jeszcze pare nas to czeka, w ogóle UPC chyba pomysla ze zwariowalam bo juz 3 raz bede do nich dzwonic z house move haha!
jaszczka - zdrowia bo nasz spacer wisie w powietrzu :P
lajla - pokazesz jakies nowe zdjecia Bena?

ja na Walentynki nie wiem jeszcze co robie ale mysle zeby coś TZ kupic małego żeby by miło bylo, nadal jakoś daje rade w pracy, ale nie iwem czy zostaje, jutro niby mają umowy przedłużac, ale to tylko plotki, pewnie podwyżki nie bedzie i tak

dziewczyny mam do Was pytanie, która z Was tak miała ze po maternity nie wrocila do pracy i poszła na jobseekers benefit???

dzis spotkalam sie ze znajoma i ona mowi zebym poszla do pracodawcy i powiedziala zeby dali mi list ze nie ma sezonu w hotelu i ze zwalniaja part time staff ipotem moge isc z P45 o zasilek ale nie ma gwarancji ze dostane? mam ponad 3,5 lata tutaj przepracowane juz.
po prostu nie dam rady wrocic do pracy, mysle ze moze jak Ben skonczy roczek, poki co chce z Nim byc.
jesli cos wiecie to piszcie.

milego wieczorku!
Velvet Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:14   #4851
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

myszka
cudny brzusio !
eve
niestety nie przesadzam


dziewczyny z citywest jak to jest ze tyle was tu mieszka a ja tylko jagdeb znam ?????????????
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:23   #4852
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hehehe Katia, to zapraszam do mnie
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:41   #4853
myszka151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 145
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Dziekuje

velvet lady tez raczej nie wroce do pracy po macierzynskim wiec fajnie ze poruszylas ten temat, bede wiedziala co i jak

annje zycze zdrowka. No i wspolczuje przezyc z vodafonem. Tez swoje z nimi przeszlismy

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

ania tb mam do Ciebie pytanko... bo my tez jestesmy w Airtricity i wiem ze na taryfie nocnej ale nie wiem od ktorej godziny sie ona zaczyna? Rachunek przejelismy od poprzednich lokatorow ale zapomnielismy sie zapytac...
myszka151 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:45   #4854
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Witam wieczorowo...

Zaraz ide ogladac Matrixa...

Czuje ze jednak @ do mnie dotrze niebawem...
Wszystko na to wskazuje...
No nic... Moze nastepnym razem sie uda

Cytat:
Napisane przez myszka151 Pokaż wiadomość
no pieknie... tydzien mnie nie bylo i juz z listy chca usuwac

wiec tylko jem i spie, jem i spie i znowu przytylam 3 kilo , a juz bylo tak ladnie

teraz ide dalej nadrabiac
milego wieczoru
oj sorki...
Juz cie skasowalam z listy do kasowania
Wiedzialam ze kogos niepotrzebnie wpisalam

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Kellyyss
odzywam się! Oczywiście, że pragnę być dalej na liście
Ok... Nie ma sprawy ale pod warunkiem ze napiszeszco u Was...??
Daaaawno sie Słonce nie odzywalas ....... Jak maluszek....???

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Czeeeeśc, nie było mnie chwile a tak naprodukowałyście Czytam i czytam....
Dwa ostatnie dni jakoś u nas przeładowane, w biegu, a do tego ja coś słabowita jestem i ogólnie do tyłka Jutro już luźniej, moze coś odpocznę.
Pisałam wam ostatnio o moich przezyciach z Vodafonem i chyba sobie wykrakałam, bo dzisiaj znalazłam w skrzynce kolejny rachunek Aż się popłakałam z bezsilności, byla tżta kolej dzwonienia do debili, podobno zrobil awanturę jak sie patrzy i podobno anulowali nasze umowy w trybie natychmiastowym, ale jakos mi sie nie chce w to wierzyć i zobaczymy co dalej.

Aha - badania sluchu małemu nie zrobili, bo stwierdzili, ze jest za kumaty na te ich zabawy klockami i grzechotkami, więc ma mieć wizytę u audiologa. Jaaaasne, bo tak mi się nudzi, że tylko latać po lekarzach

W Walentylki tż ma robic kolację i piec ciasteczka z truskawkami. Czyli pewnie w panice jak wszystko przypali zamowi pizzę
Aaaaaa i jeszcze mi się przypomnialo, że ja co prawda pracuje tylko dorywczo, ale własnie mi zaklepali 2 i pół godziny w poniedziałek wieczorem wlasnie No nic, trudno.

Kellysss - współczuje przeżyć z chorą znajomą, dobrze, ze szczęśliwie odleciała. Widzę że szukasz mieszkania w mojej również okolicy, ja mieszkam w miejscu, które ma opinie niebezpiecznego i nikt nie chce tu mieszkać, może dlatego właśnie jest tak bezpiecznie z czystym sumieniem przedłuzylismy umowę na kolejny rok, za chwile zapisuje starszaka do szkoły. Nawet dom jest jeden wolny fajny obok mnie, jak coś to zapraszam na priv. I mam nadzieję na pozytywny test już za kilka dni

No to napisz na priva gdzie ten domek szukac
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 07:35   #4855
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Myszko niestety nie jestem w stanie Ci pomoc, bo my jesteśmy póki co na normalnej taryfie. Może poszukaj na ich stronie http://www.airtricity.com/ie/home/
ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 08:34   #4856
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez jagdeb Pokaż wiadomość
kat-zuk, katia ja też chętnie tylko u mnie tylko weekend wchodzi w grę. Katia to moze jak bedziesz miala jakiś weekend wolne, daj znac i sie spotkamy. A jak macie ochote na jakies popoludnie to mozemy sie
spotkac u mnie ok 17?

Hej Jagdeb u mnie pasuje i popołudnie i weekend.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Katiu ja Jagdeb spotkałam przypadkiem a Annje znam już odroku.
Annje(Aniu) ciebie oczywiście też na takie spotkanko zapraszam,miałam ci powiedziec osobiscie o moim pomysle,ale coś mi z glowy wylecialo
Kellyss ja w sumie na Citywescie mieszkam juz z 3 lata.Jak dla mnie jest tu cicho i spokojnie.troszkę brakuje mi wiekszej ilosci sklepów,ale do Tallaght nie jest za daleko.No i mają otworzys Luasa,tylko nie wiem kiedy.prawie wszystko jest gotowe,wiec moze wkrotce to nastąpi.

A na kawke to może uda mi sie nakrecic jeszcze jedna kolezanke.
Dziewczyny ja chetnie zapraszam do mnie nawet bez uprzedzania,u mnie dom otwarty

Velvet to się ciesze,ze przez przypadek takiego maila zobaczylas

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Kellyss w sumie swietnie by było jakbyś tez koło nas zamieszkała,Annje mieszka ode mnie doslownie 5 minut.no i chłopcy by czesciej razem mogli sie bawic.Mó tz powiedzial, ze sie nie spodziewal ze taka przyjezn miedzy nimi wyrasta

Edytowane przez kat_zuk
Czas edycji: 2011-02-10 o 08:24
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 08:37   #4857
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Kellysss ja juz trzeci rok mieszkam kolo city westu w apartamencie i jestem zadowolona. cisza, sklep niedaleko, mozna pospacerowac troche i niedlugo otworza luasa. Domow jest kilka na naszym osiedlu
i jest kilka osiedli samych domkow przy N82 jak sie jedzie od city west shopping center w gore do N81, z zewnatrz wygladaja spoko
ale niestety nie wiem jak w srodku.

myszka sliczny brzusio

No wlasnie ciekawe, ukrywaja sie nam city westowe kolezanki czy jak
__________________
Pozdrawiam
Jagoda



Edytowane przez jagdeb
Czas edycji: 2011-02-10 o 08:39
jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 10:17   #4858
Velvet Lady
Raczkowanie
 
Avatar Velvet Lady
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Waterford City
Wiadomości: 151
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

dziendobry!
czekam na kolezanke bo ma wpasc na kawe przy okazji sie dowiem co tam w pracy bo ona pracuej ze mna? ponawiam pytanie jak ktos cos wie o zasiłku po skonczonym maternity???

upiekłam wczoraj ciasto pt. salceson z jabkłami, pycha! jak ktoś chce dam przepis, od razu mowie ze do cisat sie nie nadaje ale to jest takie proste i łatwe ze nie sposób zepsuć.

ładna pogoda się zapowiada więc na spacer napewno pojdziemy
Velvet Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:10   #4859
motylem kiedys bylam
Raczkowanie
 
Avatar motylem kiedys bylam
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 239
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

myszka151 piekna fotka

Dziewczyny wytlumaczcie mi o co chodzi z tym szczepieniem, tzn dlaczego tak wiele z was jest przeciw??

Co do Walentynek to pewnie zostaniemy w domku.. Nie lubie wychodzic gdzies do rest. w Walentynki bo wszedzie sa tlumy..
a wczoraj bylam na zakupach (nie Walentykowych)..Zawsze gadam ze wkurzaja mnie te wszystkie bzdety - poduszki w ksztalcie serca, misie "I love you" i Walentynki to jedna wielka komercja ale JEDNAK glupia dalam sie naciagnac na sklepowe triki Kupilam sobie nowa bielizne i ponczoszki ze niby prezent dla tzta
motylem kiedys bylam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:33   #4860
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez Velvet Lady Pokaż wiadomość
dziendobry!
czekam na kolezanke bo ma wpasc na kawe przy okazji sie dowiem co tam w pracy bo ona pracuej ze mna? ponawiam pytanie jak ktos cos wie o zasiłku po skonczonym maternity???
Nie pomoge niestety bo maternity nie mialam...
w 4 miesiacu poszlam na zasiłek ...........

Cytat:
Napisane przez motylem kiedys bylam Pokaż wiadomość
myszka151 piekna fotka

Dziewczyny wytlumaczcie mi o co chodzi z tym szczepieniem, tzn dlaczego tak wiele z was jest przeciw??
Ja juz pisalam ze jestem przeciw gdyz szczepionki sa nie pewne...
Poza tym jak dla mnie jakakolwiek szczepionka przeciw grypie jest mało skuteczna
gdyz co roku wirus ulega modyfikacji a szczepionki robine sa na bazie zeszlorocznego ..
takze prawdopodobienstwo ze natrafisz własnie na tego z tamtego roku sa nikłe...

No i ogólnie jak dla mnie wiekszosc szczepionek teraz sie robi dla kasy...
Ludzie sie szczepia ze strachu bo ktos tam powiedzial ze trzeba sie szczepic
a nie wiedza ze stoja za tym ogomne pieniadze....
Poczytaj sobie na necie o szczepienich..nawet tych obowiazkowych dla dzieci...
Duzo mam nie szczepi na wszystkie te szczepionki ....

no ale tyle ile mam tyle jest opinii ...takze decyzja nalezy do Ciebie....
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.