Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 11:29   #3121
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Z analizy logowania komórki Katarzyny W. wynika, że 24 stycznia kobieta nie była w parku, w którym znaleziono ciało dziewczynki. Oznacza to, że kiedy je porzucała, albo nie miała przy sobie telefonu, albo ktoś jej pomógł ukryć zwłoki.
http://wyborcza.pl/1,75478,11092389,...#ixzz1lbGr7daC
Zastanawia mnie tylko, iż chyba każdy psycholog twierdzi, że matka nie mogła zrobić tego sama.

edit: sorry, powtórzyłam to, co już było; nie zauważyłam

Edytowane przez Chimita
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:31
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:30   #3122
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez moncia25 Pokaż wiadomość
Myślę że nie powinien tak z nią rozmawiać i sugerować jej czegokolwiek, według mnie tylko pomógł wymyślić jej nowe kłamstwo ( ale może się mylę- jeszcze jej nic nie udowodnili), jak dla mnie chciał zostać bohaterem narodowym- i niestety po części mu się udało
To powinna być sprawa policji, i to oni powinni odkryć prawdę.
Rutkowski bardzo podważa rolę policji w społeczeństwie. To jest troszkę bolesne, bo w co innego pozostaje nam wierzyć w takich wypadkach jak nie w organy ścigania?
Rutkowski mógł wszystko zniszczyć tak de facto. Policja starała się w jakiś sposób zachować zimną krew, nie ujawniać niczego, mogli ich śledzić podsłuchiwać, a Rutkowski trochę to popsuł... mimo, że doszedł do "prawdy"
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:30   #3123
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez tequila_77 Pokaż wiadomość
no jasne- najbardziej istotny argument! ktoś ma oczy, które Tobie się nie podobają to znaczy, że jest mordercą? bzdura totalna. w życiu nie słyszałam czegoś tak dennego. Co do cholery mają do tego oczy...Zastanów się, bo Tobie też ktoś kiedyś zarzuci, że wg niego źle Ci z oczu patrzy i pewnie bijesz swoje dziecko...najgłupszy argument jaki można wymyślić.
Otóż to
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:31   #3124
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Nalezy pamietac, ze ich zycie zanim zaszla w ciaze napewno bylo inne i mysle, ze sie kochali skoro byli razem. Czesto po przyjsciu na swiat dziecka wszystko sie zmienia. Znam to z autopsji. Dlatego byc moze uznala, ze skoro pozbedzie sie dziecka, wszystko bedzie jak dawniej
Takie sytuacje też się zdarzają.

Zaznaczę, że nie wierzę w wersje upadku Madzi.
Gdyby tak rzeczywiście się stało, że był to nieszczęśliwy wypadek chyba tak siarczyście nie chroniłaby siebie (i być może nie tylko siebie), nie kręciłaby w zeznaniach, nie wymyśliłaby historyjki z porwaniem.Chciała coś ukryć, coś ma na sumieniu.Czegoś się obawia.Bo to nie jest normalna reakcja matki.Można być w szoku, oczywiście, ale przez półtora tygodnia udawać płaczącą matkę, wiedząc gdzie leży ciało dziecka?Chciała wszystko przedłużyć w czasie - podała na początku złe miejsce ukrycia ciała.
Poza tym gdyby dziecko jej upadło, normalną reakcją byłby jakiś okrzyk, że coś się stało Małej, ojciec by tego nie usłyszał, jeśli był w domu oczywiście?Matka mówiła, że dziecko było sine, ojciec znosząc wózek nie zauważyłby tego?
Słyszałam/czytałam gdzieś, że ona spacerowała z pustym wózkiem (proszę, poprawcie mnie jeśli się mylę), więc może w tym czasie ojciec ukrywał ciało?

Nie wiemy co się stało naprawdę, ciekawe tylko czy tego się dowiemy.

Wiecie kiedy mają być wyniki sekcji?Czy może dzisiaj jeszcze do niej nie dojdzie?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:31   #3125
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Jak to nie miała przy sobie telefonu, jak podobno cały czas dzwoniła? telefon lewitował sobie? Biegła z wózkiem?
Miala tel bo przeciez dzwonil maz do niej i ona do brata co by pomogl jej wniesc wozek do dziadkow Madzi.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:32   #3126
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
może jestem naiwna, ale wydaje mi się, że historie o gnębieniu współwięźniów są w dużej mierze przesadzone. Oczywiście, na pewno zdarzają się takie przypadki, ale to chyba jednak nie tak powszechne zjawisko. Więźniom zależy chyba na tym, aby jak najdszybciej wyjsc z więzienia, a nie dokładać sobie lat przez kolejne wyroki, np. za znęcanie się nad towarzyszem z celi.

W temacie proponuję obejrzeć dokument polskiej produkcji nie sąd cie skaże pedofilu, dostępny bodajże na youtubie...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:33   #3127
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3210380 5]No tak oczywiście tylko nie wiadomo ile zajeło by policji odkrywanie prawdy...
Rutkowski mówiąc, że policja w naszym kraju działa nieudolnie miał pewnie na mysli to że zanim cos zrobia muszą mieć na to pozwolenie , a czas leci...[/QUOTE]
Dokładnie, policja nie może sobie pozowlić na rzucanie słów na wiatr, nierozważne szybkie decyzje i kroki (pamiętajmy, że ciąży na nich sprawa Olewnika), są bardziej ostrożni, muszą mieć na wszystko pozwolenia, robić wszystko zgodnie z tokiem postępowania. A Rutkowski? Samowolka - przecież on nawet nie ma licencji detektywa. A efekt działa na jego korzyść - on się dowie, on zgarnie oklaski i ośmieszy policję. "Efektem ubocznym" jest rozwikłanie zagadki.
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni...ie_nalezy.html
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:34   #3128
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Miala tel bo przeciez dzwonil maz do niej i ona do brata co by pomogl jej wniesc wozek do dziadkow Madzi.
to wersja matki i ojca. Zdarzenie mogło mieć miejsce wcześniej, dzień, dwa dni... a w dniu domniemanego porwania mogli siedzieć w domu i obmyślać strategię.
__________________

Edytowane przez hugsy_berry
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:36
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:35   #3129
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Mnie przeraża osoba Bartka. Jego spokój, zachowanie, sposób w jaki mówi. Nie wiem, może się mylę, abstrahując od tej całej sprawy itd., ale po prostu się jego boję nie chciałabym znać go osobiście.
A mama zaginionej Iwony Wieczorek ???? przez caly czas byla rownie spokojna co nie znaczy ,ze w srodku nie pekala z zalu i smutku.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:37   #3130
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A mama zaginionej Iwony Wieczorek ???? przez caly czas byla rownie spokojna co nie znaczy ,ze w srodku nie pekala z zalu i smutku.
Nie zawsze byla spokojna. Bylo po niej widac, ze jest zrozpaczona.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:39   #3131
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
i mi tak się wydaje, a fałszywe miejsce pokazała z nadzieją, że może uwierzą że ciało dziecka zginęło...
I ja sie pod tym podpisze

a moze dziecko mialo inne obrazenia i dlatego mataczyla od samego poczatku bo bala sie ,ze sekcja moze pokazac zupelnie co innego niz ``tylko nieszczesliwy wypadek``
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:39   #3132
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...ddf5&_ticrsn=3
Ponoć Kasia z Bartkiem bardzo się kochali.

No i pytanie: co w takim razie dzieje się z Bartkiem?

Edytowane przez pannafu
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:44
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:39   #3133
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Albo ciało zostało podrzucone do parku wcześniej niż miała miejsce szopka z porwaniem.
nie do końca.
Cytat:
to wersja matki i ojca. Zdarzenie mogło mieć miejsce wcześniej, dzień, dwa dni... a w dniu domniemanego porwania mogli siedzieć w domu i obmyślać strategię.
Przecież logowania telefonu są ustalone na dzień rzekomego porwania... więc wtedy Kaska biegała po trasie, którą podała jako trasa do jej rodziców. A wg logowań BTS nie było jej wtedy w miejscu, gdzie znaleziono Madzię. Ja tylko powtarzam to, co piszą na gazeta.pl, nie wiem ile w tym prawdy, to chyba tylko Kaśka wie najlepiej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:41   #3134
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Miala tel bo przeciez dzwonil maz do niej i ona do brata co by pomogl jej wniesc wozek do dziadkow Madzi.
no właśnie, to chciałam wskazać - więc nie działała sama, ktoś inny mógł ukryć Madzię
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:42   #3135
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość

Ciekawe czy to prawda.
Zwlaszcza po tej dziewczynie mozna sie wszystkiego spodziewac,widac bylo od samego poczatku,ze kreci.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:42   #3136
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość


Pierwsze co powiedziałam mężowi: "zobacz na tego ojca, on jest jakiś dziwny, jak Ty byś się zachowywał gdyby porwali Twoje jedyne dziecko?"
bo jest dziwny, to znaczy ze jest winny? Nie kazdy publicznie okazuje emocje. Uwierzcie... sa ludzie ktorzy potrafia udawac twardych, a gdy zostaja sami placza w podszuke.
To, ze wy jako kobiety jestescie rozchwiane emocjonalne nie znaczy, ze kazdy ma sie w podobny sposob zachowywac. Bo jak nie placze przez kamera, jest twardy, spokojny i zrownowazony to oznacza ze jest dziwny i winny
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:45   #3137
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A mama zaginionej Iwony Wieczorek ???? przez caly czas byla rownie spokojna co nie znaczy ,ze w srodku nie pekala z zalu i smutku.
Mama Iwony to normalna kobieta, widać, że bardzo przeżywa sytuację, ale działa bo jest energiczną, silną babką.

O Bartku nie mówiłam, że wzbudza we mnie strach bo nie rozpacza, tylko według mnie jest mroczną, dominującą i bardzo tajemniczą postacią. Z tego co słyszymy - nieprzewidywalną.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:45   #3138
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Wlasnie ten jego dziwny usmieszek mnie zastanawia, jakby ze wszystkich sobie drwil.
Tak. Wlasnie ten dziwny usmieszek skazuje go winnym smierci dziecka
Rece opadają jak czytam takie argumenty
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:47   #3139
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
bo jest dziwny, to znaczy ze jest winny? Nie kazdy publicznie okazuje emocje. Uwierzcie... sa ludzie ktorzy potrafia udawac twardych, a gdy zostaja sami placza w podszuke.
To, ze wy jako kobiety jestescie rozchwiane emocjonalne nie znaczy, ze kazdy ma sie w podobny sposob zachowywac. Bo jak nie placze przez kamera, jest twardy, spokojny i zrownowazony to oznacza ze jest dziwny i winny
Nie, ale w oczach ludzi czytających z mowy ciała i specjalistów z tego kierunku tak może to wyglądać.

Co do drugiego, sorry, ale kto by nie był rozchwiany emocjonalnie po porwaniu albo śmierci dziecka? Zastanów się nad sobą.
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:49   #3140
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Mama Iwony to normalna kobieta, widać, że bardzo przeżywa sytuację, ale działa bo jest energiczną, silną babką.

O Bartku nie mówiłam, że wzbudza we mnie strach bo nie rozpacza, tylko według mnie jest mroczną, dominującą i bardzo tajemniczą postacią. Z tego co słyszymy - nieprzewidywalną.
Oczywiście takie wnioski wysnułas po zdjęciach na facebooku i jego zainteresowaniach tam też wypisanych ? Czy moze znałas go osobiście ?
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:49   #3141
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tak. Wlasnie ten dziwny usmieszek skazuje go winnym smierci dziecka
Rece opadają jak czytam takie argumenty
ale takie szczegóły wpływają na ocenę, całokształt jak odbieramy człowieka. Czasem nawet trudno je sprecyzować czy określić. Nikt nie ma na czole wypisane "to ja zrobiłem". Ja też nie umiem okreslić, czemu tak go odbieram, a jednak coś na to wpływa. Mam pewne myśli, które nie dają mi spokoju, podejrzewam, nie oskarżam.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:52   #3142
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Mama Iwony to normalna kobieta, widać, że bardzo przeżywa sytuację, ale działa bo jest energiczną, silną babką.

O Bartku nie mówiłam, że wzbudza we mnie strach bo nie rozpacza, tylko według mnie jest mroczną, dominującą i bardzo tajemniczą postacią. Z tego co słyszymy - nieprzewidywalną.
Moze sie myle ale ten chlopak nie ma z tym wszystkim nic wspolnego,On widac ma taka swoja nature czy jak to zwla tak zwal,jak ma sie zachowywac osoba ktora fascynuje sie smiercia co nie oznacza,ze mogl zrobic cos takiego wlasnemu dzieciatku.Moj tatus tez nie potrafi okazywac uczuc i pamietam jak zgineli mu bracia,ze nawet jednej lzy nie uronil,byl taki jak zwykle ale jak myslal,ze mnie nie ma w domu to widzialam jak placze i wali glowa w sciane

nie kazdy potrafi okazywac uczucia przy ludziach ktorych kocha a co dopiero przy obcych.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:54   #3143
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Tymczasem, gdy Bartłomiej opowiadał o okolicznościach porwania córeczki, mówił, że pomógł żonie znosić wózek z Madzią, przeszedł z żoną kilkadziesiąt metrów, a następnie rozstali się...

Czy nie wiedział nic o tym, co wydarzyło się w domu. Czy nie wiedział, że w wózku jest martwe dziecko, albo że matka wynosi pusty wózek? I wreszcie jeśli jest prawdą, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, to jak to możliwe, że żona nie powiadomiła go o takiej tragedii?

Katarzyna broni męża. Krzysztofowi Rutkowskiemu powiedziała nawet, że tego dnia Bartłomieja nie było w domu, bo pojechał po pieczarki potrzebne do pizzy, którą mieli piec po jej powrocie do domu.

Bartłomiej tuż po aresztowaniu żony zniknął. Nie odbiera telefonów. Po raz ostatni widzieli go dziennikarze w samochodzie należącym do biura Rutkowskiego, gdy szukano jego dziecka przy ul. Ceglanej. Rozmowny w trakcie poszukiwań, nie wyszedł już do dziennikarzy. Nie ma go także w mieszkaniu przy ul. Floriańskiej.

...


I nie ma w tym nic dziwnego, nie?
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:55   #3144
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Tak sie zachowuje kochajaca mama ???
jest zazdrosna o wlasna corke no prosze Cie moze przeczytaj jak nie wierzysz
http://wiadomosci.wp.pl/title,Jaka-j...wiadomosc.html
Mogła nie być kochającą mamą i mogła być zazdrosna o wlasną córkę, niemniej jednak to nie znaczy, że ją z zimną krwią zabiła.


Ja jak na razie wierzę, że śmierć dziecka była wypadkiem, a wszystkie późniejsze zdarzenia były skutkiem tego wypadku.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:56   #3145
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Miala tel bo przeciez dzwonil maz do niej i ona do brata co by pomogl jej wniesc wozek do dziadkow Madzi.
dzwonila do meza po tym jak rzekomo ktos dal jej w leb

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie do końca.
Przecież logowania telefonu są ustalone na dzień rzekomego porwania... więc wtedy Kaska biegała po trasie, którą podała jako trasa do jej rodziców. A wg logowań BTS nie było jej wtedy w miejscu, gdzie znaleziono Madzię. Ja tylko powtarzam to, co piszą na gazeta.pl, nie wiem ile w tym prawdy, to chyba tylko Kaśka wie najlepiej
mogli dziewczynke zaniesc wczesniej na wskazane przez matke miejsce... nastepnie odmysli sobie co i jak . o ile matka mogla sama ukryc dziecko to trudno mi uwierzyc, ze caly ten plan ona wymyslila sama.

Co do p. Rutkowskiego - to chyba tylko w Polsce takie absurdy sie zdarzaja. Cala ta nagonka na niego jest dla mnie niezrozumiala. Zachowanie Kolendy Zeleskiej skandaliczne i oburzajce - nigdy nie widzialam, zeby kogokolwiek tak potraktowano w czasie wywiadu. Zeleska marnowala czas antenowy, nasz i Rutkowskiego swoimi docinkami o jego stroju. Dla mnie Rutkowski byl showmanem w okularkach i z obstawa z tylu dopoki nie rozwiazal tej sprawy. Teraz mam do niego szacunek i nie mam nic gosciowi do zarzucenia. Nie wiem skad takie oburzenie, ze metody, ktore stosowal sa nieetyczne, a czy policja jak obija mordy podjerzanymw czasie przesluchania, zeby sie przeznali jest etyczna ?! Policja lamie podejrzanych razem z ich prawami - nawet sobie tego nie wyobrazamy jak niektorzy policjanci traktuja podejrzanych. Rutkowski nikogo nie bil i nie zmuszal, a argument, ze rozwalil ta rodzine emocjonalnie jest nie na miejscu - to Kaska rozwalila swoja rodzine i wczesniej czy pozniej pewnie wyszloby to na jaw.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:57
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:56   #3146
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Tutaj się kłania po prostu komunikacja niewerbalna Przez to mamy takie, a nie inne przeczucia dot. np. Bartka. Zobaczymy jaki będzie finał sprawy.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:57   #3147
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość
Tymczasem, gdy Bartłomiej opowiadał o okolicznościach porwania córeczki, mówił, że pomógł żonie znosić wózek z Madzią, przeszedł z żoną kilkadziesiąt metrów, a następnie rozstali się...

Czy nie wiedział nic o tym, co wydarzyło się w domu. Czy nie wiedział, że w wózku jest martwe dziecko, albo że matka wynosi pusty wózek? I wreszcie jeśli jest prawdą, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, to jak to możliwe, że żona nie powiadomiła go o takiej tragedii?

Katarzyna broni męża. Krzysztofowi Rutkowskiemu powiedziała nawet, że tego dnia Bartłomieja nie było w domu, bo pojechał po pieczarki potrzebne do pizzy, którą mieli piec po jej powrocie do domu.

Bartłomiej tuż po aresztowaniu żony zniknął. Nie odbiera telefonów. Po raz ostatni widzieli go dziennikarze w samochodzie należącym do biura Rutkowskiego, gdy szukano jego dziecka przy ul. Ceglanej. Rozmowny w trakcie poszukiwań, nie wyszedł już do dziennikarzy. Nie ma go także w mieszkaniu przy ul. Floriańskiej.

...


I nie ma w tym nic dziwnego, nie?
Skąd to jest?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:58   #3148
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3210439 0]Oczywiście takie wnioski wysnułas po zdjęciach na facebooku i jego zainteresowaniach tam też wypisanych ? Czy moze znałas go osobiście ?[/QUOTE]
Nie, po jego wypowiedziach i zachowaniu w mediach. Jeśli chodzi o portale społecznościowe to powiem w ten sposób:
Jeśli ktoś celowo nie kreuje się na zupełnie inną osobę, to po takich danych można wysnuć wiele wniosków Nie mówię, że we wszystkich sytuacjach i w 100% muszą być one trafne, ale wiele mówią o człowieku. Nie od parady osoby ubiegające się o pracę są sprawdzane przez przyszłych pracodawców na portalach społecznościowych. Sorry, ale jak np. młoda dziewczyna ubiegająca się o pracę w banku albo przedszkolu ma opublikowane zdjęcia z imprez, półnaga, z alkoholem w dłoni, jakieś sweet focie i dzikie pozy na wersalce, to raczej dobrze o niej nie świadczy.
Znam osobiście przypadek, gdzie chłopak został zatrzymany we własnym domu dzięki informacjom na naszej-klasie, a na komendzie na tablicy korkowej wisiało wydrukowane zdjęcie z tego portalu.
Tego typu portale społecznościowe to w dzisiejszych czasach już nie tylko rozrywka, ale porządna baza danych, narzędzia marketingowe itd.
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:58   #3149
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moze sie myle ale ten chlopak nie ma z tym wszystkim nic wspolnego,On widac ma taka swoja nature czy jak to zwla tak zwal,jak ma sie zachowywac osoba ktora fascynuje sie smiercia co nie oznacza,ze mogl zrobic cos takiego wlasnemu dzieciatku.Moj tatus tez nie potrafi okazywac uczuc i pamietam jak zgineli mu bracia,ze nawet jednej lzy nie uronil,byl taki jak zwykle ale jak myslal,ze mnie nie ma w domu to widzialam jak placze i wali glowa w sciane

nie kazdy potrafi okazywac uczucia przy ludziach ktorych kocha a co dopiero przy obcych.
Eee sorry, czyli tak - on ma taką naturę, może się zachowywać jakby fascynował się śmiercią, nie okazuje uczuć itd. ale nie zrobił nic swojemu dzieciątku.

Ale za to Katarzynie "źle z oczu patrzy" i dlatego ona na pewno zabiła to dziecko

Szczyt absurdu i hipokryzji.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:59   #3150
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Skąd to jest?
Wyżej wrzuciłam link
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.