Odnawiamy/przerabiamy stare meble - wątek zbiorczy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-17, 12:43   #31
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: odnawianie regału?

http://www.muratordom.pl/7780_6450.htm
http://www.muratordom.pl/7780_4483.htm
Może tam znajdziesz jakieś przydatne informacje.
Ja swoją meblościankę przemalowałam na zielono i domalowałam wzór ze zrobionego szablonu. Cały remont kosztował mniej niż 100zł. Meble jak nowe. Dodatkowo rozdzieliłam je i ustawiłam do góry nogami
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 12:43   #32
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: odnawianie regału?

http://www.muratordom.pl/7780_6450.htm
http://www.muratordom.pl/7780_4483.htm
Może tam znajdziesz jakieś przydatne informacje.
Ja swoją meblościankę przemalowałam na zielono i domalowałam wzór ze zrobionego szablonu. Cały remont kosztował mniej niż 100zł. Meble jak nowe. Dodatkowo rozdzieliłam je i ustawiłam do góry nogami
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 12:53   #33
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: odnawianie regału?

z drewnianym meblem to łatwiej cokolwiek zrobić
a ja mam szafe z okleiny i nie wiem co znia zrobic zeby była ładna
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 12:53   #34
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: odnawianie regału?

z drewnianym meblem to łatwiej cokolwiek zrobić
a ja mam szafe z okleiny i nie wiem co znia zrobic zeby była ładna
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 13:10   #35
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: odnawianie regału?

Okleić na nowo

W hipermarketach budowlanych jest wielki wybór takich samoprzylepnych folii - oklejanie jest proste, a efekt super! Ja tak zrobiłam ze wszystkimi meblami kuchennymi - a było nieco zbieraniny. Teraz są rewelacyjne
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 13:10   #36
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: odnawianie regału?

Okleić na nowo

W hipermarketach budowlanych jest wielki wybór takich samoprzylepnych folii - oklejanie jest proste, a efekt super! Ja tak zrobiłam ze wszystkimi meblami kuchennymi - a było nieco zbieraniny. Teraz są rewelacyjne
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 13:42   #37
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: odnawianie regału?

to muszę się wybrać, bo jak jakiś czas temu szukałam, to nie było nic, co by mi sie spodobało



margolcia napisał(a):
> Okleić na nowo
>
> W hipermarketach budowlanych jest wielki wybór takich samoprzylepnych folii - oklejanie jest proste, a efekt super! Ja tak zrobiłam ze wszystkimi meblami kuchennymi - a było nieco zbieraniny. Teraz są rewelacyjne
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-17, 13:42   #38
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: odnawianie regału?

to muszę się wybrać, bo jak jakiś czas temu szukałam, to nie było nic, co by mi sie spodobało



margolcia napisał(a):
> Okleić na nowo
>
> W hipermarketach budowlanych jest wielki wybór takich samoprzylepnych folii - oklejanie jest proste, a efekt super! Ja tak zrobiłam ze wszystkimi meblami kuchennymi - a było nieco zbieraniny. Teraz są rewelacyjne
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 14:01   #39
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: odnawianie regału?

Też tak miałam. Dopóki nie podeszłam do zagadnienia niestandardowo - w wyniku czego mam niebieskie szafki w żółte kwiatki . No ale kuchnia pozostawia większe pole do manewru...

Na pewno cos znajdziesz!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 14:01   #40
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: odnawianie regału?

Też tak miałam. Dopóki nie podeszłam do zagadnienia niestandardowo - w wyniku czego mam niebieskie szafki w żółte kwiatki . No ale kuchnia pozostawia większe pole do manewru...

Na pewno cos znajdziesz!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 07:00   #41
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
malowanie mebli/renowacja

chciałabym odnowic meble w kuchni - zwykła płyta paździochowa z laminatem - i mam pytanko -----czym najlepiej pomalowac, zeby się nie ścierała się farba ???
myślałam o lakierze samochodowym z pistoletu?????????????? jak myślicie ?????
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 07:12   #42
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: malowanie mebli

Odnawiałam swego czasu w ten sposób meble z moją koleżanką, w jednym z ośrodków dla młodzieży.
Użyłyśmy wówczas farby olejnej- dobrze kryje, jest trwała. Powierzchnię mebli oczyściłyśmy dokładnie, następnego dnia pokryłyśmy dwiema warstwami farby, uzyskując na bardzo ciemnym brązie- kolor... biały
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 08:26   #43
diaphragma
Raczkowanie
 
Avatar diaphragma
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: miasto stolarzy ;)
Wiadomości: 313
Dot.: malowanie mebli

Ja mam doświadczenia z olejnymi, jak Anett, to chyba najlepszy sposób. Meble trzeba potem powietrzyć, żeby zapach farby 'zmalał'
diaphragma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 20:06   #44
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: malowanie mebli

Cytat:
Napisane przez michalina121
chciałabym odnowic meble w kuchni - zwykła płyta paździochowa z laminatem - i mam pytanko -----czym najlepiej pomalowac, zeby się nie ścierała się farba ???
myślałam o lakierze samochodowym z pistoletu?????????????? jak myślicie ?????
znajoma malowała farbami akrylowymi [ładny mat, bez brzydkich woni] - musiała tylko przetrzeć powierzchnię delikatnym papierem ściernym [żeby zwiększyć przyczepność powierzchni] - trzyma się już ponad 10 lat.

może zapytaj w sklepie, która farba jest najlepsza - wiem jednak, że olejna długo śmierdzi.. nawet po długim czasie od pomalowania - jeśli operuje słońce lub jest duszno [szafka przy której siedziałam w szkole, malowana olejną przez nas, cuchnęła kilka tygodni jak nie miesięcy... lekko.. ale jednak - albo ja jestem za wrażliwa na wonie ]
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 21:53   #45
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: malowanie mebli

Cytat:
Napisane przez sarenka


może zapytaj w sklepie, która farba jest najlepsza - wiem jednak, że olejna długo śmierdzi.. nawet po długim czasie od pomalowania - jeśli operuje słońce lub jest duszno [szafka przy której siedziałam w szkole, malowana olejną przez nas, cuchnęła kilka tygodni jak nie miesięcy... lekko.. ale jednak - albo ja jestem za wrażliwa na wonie ]
Myślę, że nie bez znaczenia w tej kwestii jest jakość farby Obecnie, na rynku dostępnych jest mnóstwo gatunków-także ekologicznych wersji farby olejnej- mniej toksycznych, a przy tym o neutralnym szybko znikającym zapachu, ale rzeczywiście-nie można i takiej ewentualnośco bagatelizować i warto posłuchać sugestii sprzedawcy
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 22:46   #46
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: malowanie mebli

Cytat:
Napisane przez Anett_
Myślę, że nie bez znaczenia w tej kwestii jest jakość farby Obecnie, na rynku dostępnych jest mnóstwo gatunków-także ekologicznych wersji farby olejnej- mniej toksycznych, a przy tym o neutralnym szybko znikającym zapachu, ale rzeczywiście-nie można i takiej ewentualnośco bagatelizować i warto posłuchać sugestii sprzedawcy

Masz rację - napisałam co wiem z autopsji - a wiem niewiele - w każdym akrylowa się sprawdza i należy ją też wziąć pod uwagę
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 09:02   #47
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: malowanie mebli

Tylko nie akrylowa Duluxa do drewna i metali. Jest tragiczna. Wogóle nie kryje. Ja malowałam na pomarańczowy szafki i pomimo nałożenia 4 - 5 warstw nie pokryła do końca brązowej płyty wiórowej Olejna duluxa z serii once też nie jest najlepsza. Śmierdzi niemiłosiernie, szybko się rozwarstwia, trobią się w niej różne grudy. Generalnie jest do Także szukaj czegoś w farbach innej firmy.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:27   #48
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: malowanie mebli

Malowałam starą biblioteczkę, akrylem.
Pierwsze warstwy dość dokładnie by pokryć powierzchnię, a następne tak byle jak.
Malowałam zielonkawą i białą farbą.
Białą robiłam takie jakby przecierki, prawie suchym pędzlem, bardzo ładnie to wygląda, a potem całość pociągnełam lakierem akrylowym.
Najważniejsze, że akryle nie mają zapachu i pędzle myje się w wodzie, a nie w śmierdzącym rozpuszczalniku.

Kupiłam najtańszy akryl i jest świetny. Wiadomo, że farba akrylowa nigdy nie pokryje od razu idealnie, ja zawsze nakładam przynajmniej 10 do 15 warstw. Maluję specjalnymi pędzlami oraz wałeczkiem przystosowanym do akryli.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

Edytowane przez trojka
Czas edycji: 2005-05-14 o 19:31
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 23:21   #49
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: malowanie mebli

Cytat:
Napisane przez michalina121
chciałabym odnowic meble w kuchni - zwykła płyta paździochowa z laminatem - i mam pytanko -----czym najlepiej pomalowac, zeby się nie ścierała się farba ???
myślałam o lakierze samochodowym z pistoletu?????????????? jak myślicie ?????
Mam w przedpokoju szafki pomalowane lakierem samochodowym i byle zadrapanie i lakier schodzi więc nie polecam.
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-16, 00:02   #50
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: malowanie mebli

Ja meble w kuchni zamiast malować okleiłam taką specjalną okleiną do mebli - do kupienia pewnie w każdym supermarkecie budowlanym. Jest naprawdę bardzo duży wybór kolorów i wzorów (ja poszalałam z kwiatkami, ale "meblowe" kolory również da się kupić), cała operacja jest łatwa, szybka i nieśmierdząca

Polecam.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 10:30   #51
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: malowanie mebli

To jesteś Margolciu bardzo zdolna, bo mnie to ta okleina się strasznie marszczyła i przyklejała do wszystkiego wokół, ona jest dość cienka i musiałam ją odkleić i wyrzucić w końcu, bo badziew straszny mi wyszedł Gratuluję cierpliwości, bo ja jej chyba nie posiadam
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 23:17   #52
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Dot.: malowanie mebli

Może to zależy od firmy?
Ja prawdę mówiąc jestem beztalencie manualne i jak tylko coś mogę zepsuć, to na pewno zepsuję, więc nie sądzę, żeby to była moja zasługa

Owszem, robiły mi się bąble z powietrzem, ale nakłuwałam je później igłą i po sprawie.

Moja koleżanka oklejała nawet stare, fikuśne meble (takie powyginane, z różnymi dziwnymi obłościami), cięła tę okleinę na cienkie paski, ale tu to się rzeczywiście umordowała...
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 22:58   #53
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Exclamation regał

witam dziewczyny ..mam maly problem

wlasnie jestem w trakcie remontu- przemeblowania w moim pokoiku no i juz prawie wsyztsko gotowe tylko sciany pomalowac i kupic regal ....
no i tu mam problem a wiec chicalam sobie kupic taki zwykly regal hmmm wiecie (4 deski pionowe i 4 poziome) no i nigdzi enie umiem tego dostac jak bylam w ikei to ceny mnie zabily poprostu za 8 zlyklych desek sosnowych nawte nie polakierowanych chca kolo 90 zlotych :|

moze wiecie gdzie w necie mozna znalesc informacje gdzie mozna cos takiego zdobyc lub jak to zorbic ??
pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 11:52   #54
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Gdzie w internecie znajde ?

Najlepiej to iśc do stolarza.... ja ta robie, mam taniej i zawsze pod wymiar a on jeszcze przyjdzie zamnotuje i zaporonuje ciekawe rozwiazanie postaram się po weekendzie porobic kilka zdjec może Cie to jakos zainspiruje ale nie moge tego obiecać
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 19:09   #55
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Renowacja mebli 2

obecnie w mojej kuchni siedzą budowlańcy i walą młotami gdzie się da-zbijają gres, terrakotę, rozwalają szafkę we wnęce....czyli ogólnie "kuchenny remont". ponieważ na razie nowe szafki nie wchodzą w grę (inne wydatki....) trzeba je troszkę podpicować chciałabym okleić je imitującą drewno okleiną i zmienić blaty.
mam jedynie parę pytań co do samej techniki. czy któraś z Was porwała się już na to?? może macie jakieś dobre rady, wskazówki, w ogole jak to robiłyście?? bardzo proszę o pomoc
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:20   #56
Karotka7
Raczkowanie
 
Avatar Karotka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Dot.: oklejanie szafek (??)

Okleilam chyba juz pol mieszkania - meble w malym pokoju (zyskaly calkiem nowy wyglad i optycznie "rozjasnily" pomieszczenie), przedpokoju no i w kuchni. Uzylam okleiny drewnopodobnej w kolorze buku i klonu. Technika jest bardzo prosta, wystarczy przyciac odpowiedni fragment okleiny (dla ulatwienia taka okleina posiada na odwrocie podzialke) i powoli odrywajac papier przylepiac do odtluszczonej powierzchni mebli. Wszelkie kanty docinalam zyletka. Aha, boki drzwiczek, polek itp. mozna wykonczyc specjalna tasma (utrzymana w tej samej kolorystyce), ktora przyprasowuje sie cieplym zelazkiem. Przy oklejaniu powierzchni nalezy pamietac o rozcieraniu wszelkich pecherzykow powietrza, a te najmniejsze mozna nakluc szpilka. I to by bylo na tyle. Powodzenia !
Karotka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:24   #57
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: oklejanie szafek (??)

Ja oklejalam
Nawet w tym tygodniu oklejalam sobie szafki w moim pokoiku poniewaz meble ktore mialam znudzily mi sie
skonczylam dzis remoncik hehe i efekt super moja mamunia okleja meble w kuchni od lat i efekt jest super kazdemu sie podoba ...mama zniemia okleine oraz blaty w kuchni co pare lat i kazdy mysli ze wydalismy duuuzo pieniadzow ;-) na mebelki ....... jak obrobie moje foty to wkleje safki "przed" i "po"

Moim zdaniem warto zaryzykowac oklejeniem szafek efekt moze nas zaskoczyc czasem pozdrawiam i buźka
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:35   #58
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: oklejanie szafek (??)

Dobra narazie moge zpoamniec o wklejaniu zdjec -bo nie mam pfotoschopa :| jak juz bed emiala to wkleje ale jak ktos chce to moge na maila wyslac
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:38   #59
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: oklejanie szafek (??)

gdyby to nie stanowiło problemu to prosiłabym o fotki na adres bracunia@o2.pl
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:49   #60
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: oklejanie szafek (??)

ooo to ja poproszę na maila: martiq_100@wp.pl

a swoją drogą zastanawiałam się nad techniką "na wodę" jaką wykonuje się banery. to co ma klej na powierzchni psika się wodą (tylko trzeba przelać do butelki np. po płynie do mycia szyb-zeby miało "psikacz"....qrcze jak to nazwać?? ) , potem przyklejamy (ewentualnie możemy z łatwością oderwać) i przeciągamy jakąś listewką albo np. takim "przyrządem" do zciągania lodu z szyb samochodowych w zimie, aby usunąć pęcherzyki powietrza. nastepnie suszy się powierzchnię suszarką do włosów co wy na to?? nadaje sie czy moge powstać problemy?? boję się, że może wyjśc krzywo :/ no i nie wiem jak to będzie z kolorami, wybór spory ale to potęguje niezdecydowanie. ściany będę miały odcień "ciepłej" zieleni lekko złamanej żółtym i oliwkowym, nowy gres jest polerowny- odcień piasku(może bardzij żółty) z drobinkami takimi jakie ma piasek-czyli ciemniejsze ziarenka terrakota to łączone płytki brązowe (cieniowane) i waniliowe z czego te ciemne tworzyć będą romby na ścianie-łacznie będzie ich siedem duzych- ( w środku każdego błyszczący dekor z pomarańczami na gałązkach). kuchnia jest dosyć spora z duzymi (niewymiarowe) oknami po stronie wschodnio-południowej. może zaproponujecie jakiś kolor blatów i okleiny?? jak na razie podoba mi sie olcha i ciemny buk..... jestem zdezorientowana :/ (dodam jeszcze, że to nie tylko moje mieszkanie, bo mieszkam z rodzicami, ale stoną dekoracyjną zajmuję się ja-sama będę mieszac farby, oklejać meble i takie tam- lubię to )
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-30 09:11:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.