Wybór szkoły;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 12:19   #1
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347

Wybór szkoły;/


Witam was;]Chciałabym sie was poradzić w sprawie wyboru szkoły.]
Otóż jestem w 3 klasie gimnazjum,trzeba juz myślec o wyborze szkoły.Tylko u mnie w głowie pustka!Nie wiem czy iśc do liceum,czy do technikum?Oceny mam dobre ,więc z dostaniem sie do wybranej szkoły nie powinnam miec problemów.Poradzicie mi cos?Bo ja im dłużej sie zastanawiam co chce w zyciu robic,tym bardziej nie wiem;]Jestem raczej humanistka,nie lubie ekonomii.Za wszelkie porady dziekuje
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:21   #2
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wybór szkoły;/

zależy jak chcesz zaplanować sobie przyszłość..liceum ogólnokształcące jest najlepszą przepustką na studia...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:24   #3
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Wybór szkoły;/

jezlie dobrze sie uczysz i masz ambicje na studia<i to nie ekonomiczne>to chyba lepiej jakies dobre LO,bo tam jestes ukirunkowana typowo na przedmioty maturalne i latwiej sie pozniej dostac na studia...oczywiescie nie uogolniam ale po prostu w LO nie uczysz sie przedmiotow zawodowych i zamiast tych godz masz dodatkowe zajecia przygotowujace do matury. Np. techniukm weterynaryjne ma ok 1 h tygoniowo biol a lo ma 3-4 tyg...chyba jest roznica..
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:26   #4
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wybór szkoły;/

Jeśli, nie wiesz jeszcze, co chcesz robić to idź do liceum. Najlepiej na profil ogólny - będziesz miała jeszcze 3 lata na zastanowienie się, co dalej
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:48   #5
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Jeśli, nie wiesz jeszcze, co chcesz robić to idź do liceum. Najlepiej na profil ogólny - będziesz miała jeszcze 3 lata na zastanowienie się, co dalej
Skoro jest humanistką, to chyba lepiej będzie, jeśli pójdzie na humana - też będzie mogła zastanowić się, co dalej, a przynajmniej będzie dużo godzin z fajnych przedmiotów (fajnych dla humanisty, oczywiście ).

Ja też polecam liceum, ale tylko, jeśli chcesz potem studiować.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:01   #6
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Wybór szkoły;/

A mnie się wydaje,że na studia można z powodzeniem iść po technikum tak jak po liceum.
Skończyłam liceum ogólnokształcące,bo zakładałam, że pójdę na studia.Jednak z perspektywy czasu patrząc, drugi raz chyba do liceum bym nie poszła.Wolałabym uczyć się rok dłużej i skończyć technikum,zawsze to jakiś fach w ręku, jakiś tytuł.Wiadomo,że ciężko o pracę bez wykształcenia ale dużo bardziej liczy się jakiekolwiek doświadczenie niż milion tytułów.Czasem chętniej do pracy przyjmą kogoś po zawodówce nawet niż w trakcie studiów, bo ten po zawodówce ma praktykę a nad tym studentem trzeba by stać i wszystko tłumaczyć.Pewnie się wiele z was ze mną nie zgodzi,ale ja to co opisałam widzę często na własne oczy
Nikt nie ma gwarancji, że po liceum dostanie się na studia dzienne,jeśli wtedy pójdzie na zaoczne to łatwiej będzie o pracę z tytułem technika
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:13   #7
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Wybór szkoły;/

nie ma profilu ogolnego asia
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 13:18   #8
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje,że na studia można z powodzeniem iść po technikum tak jak po liceum.
Skończyłam liceum ogólnokształcące,bo zakładałam, że pójdę na studia.Jednak z perspektywy czasu patrząc, drugi raz chyba do liceum bym nie poszła.Wolałabym uczyć się rok dłużej i skończyć technikum,zawsze to jakiś fach w ręku, jakiś tytuł.Wiadomo,że ciężko o pracę bez wykształcenia ale dużo bardziej liczy się jakiekolwiek doświadczenie niż milion tytułów.Czasem chętniej do pracy przyjmą kogoś po zawodówce nawet niż w trakcie studiów, bo ten po zawodówce ma praktykę a nad tym studentem trzeba by stać i wszystko tłumaczyć.Pewnie się wiele z was ze mną nie zgodzi,ale ja to co opisałam widzę często na własne oczy
Nikt nie ma gwarancji, że po liceum dostanie się na studia dzienne,jeśli wtedy pójdzie na zaoczne to łatwiej będzie o pracę z tytułem technika
Mam liceum, dzienne 2 letnie studium zawodowe (więc technika architekta :P), no a teraz robię studia.
Nie ma różnicy czy technikum czy liceum, stąd i stąd ludzie się dostają, gdzie chcą, kwestia szczęscia i przygotowania.
Po technikach to bardziej polibuda (no, ale po ogólniakach jak najbardziej też), a jeśli wiesz, że wolisz socjologię/prawo/psychologie/'-logię' - to po co Ci technikum budowlane, elektroniczne czy ekonomiczne.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:21   #9
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje,że na studia można z powodzeniem iść po technikum tak jak po liceum.
Skończyłam liceum ogólnokształcące,bo zakładałam, że pójdę na studia.Jednak z perspektywy czasu patrząc, drugi raz chyba do liceum bym nie poszła.Wolałabym uczyć się rok dłużej i skończyć technikum,zawsze to jakiś fach w ręku, jakiś tytuł.Wiadomo,że ciężko o pracę bez wykształcenia ale dużo bardziej liczy się jakiekolwiek doświadczenie niż milion tytułów.Czasem chętniej do pracy przyjmą kogoś po zawodówce nawet niż w trakcie studiów, bo ten po zawodówce ma praktykę a nad tym studentem trzeba by stać i wszystko tłumaczyć.Pewnie się wiele z was ze mną nie zgodzi,ale ja to co opisałam widzę często na własne oczy
Nikt nie ma gwarancji, że po liceum dostanie się na studia dzienne,jeśli wtedy pójdzie na zaoczne to łatwiej będzie o pracę z tytułem technika
zgadzam się , tez poszłam do lo i czasem żałuję
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:21   #10
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
nie ma profilu ogolnego asia
Jest
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:28   #11
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Wybór szkoły;/

nigdy sie nad tym nie zastanawialam, skonczylam LO i poszlam na studia. jestem typowa humanistka, nie ma chyba typowo humanistycznych technikow [chyba ze sa, a ja o tym nie wiem ]. nie ma chyba roznicy miedzy LO a technikum. i po jendym i po drugim, z odpowiednio zdana matura, na studia mozna isc.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 13:29   #12
nutella.a
Raczkowanie
 
Avatar nutella.a
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: przed komputerem
Wiadomości: 492
GG do nutella.a
Dot.: Wybór szkoły;/

Ja kończyłam liceum bo też nie miałam sprecyzowanych planów na przyszłość. Myśle, że do technikum powinnać pójść wtedy, gdy byłabyś pewna, że chcesz coś dalej w tym kierunku robić np. ekonomia czy jakieś "biurowe studia", potem jest zdecydowanie łatwiej ludziom odnaleźć się w gąszczu papierkowej roboty. Ale ta opcja przy tobie - jak sama powiedziałaś - odpada. Więc podsumowując - jak na mój rozum LO byłoby lepsze. Pamiętaj jednak, że to jest TWOJA INDYWIDUALNA decyzja i nikt nie może jej podejmować za ciebie!
__________________
7.08.2010

Edytowane przez nutella.a
Czas edycji: 2007-01-28 o 13:31 Powód: sprecyzowanie
nutella.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:31   #13
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez asia^^ Pokaż wiadomość
Jest
ale coraz mniej, zresztą podobno poziom nauczania w takich klasach jest nieco niższy z powodu braku ukeirunkowania.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:39   #14
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
ale coraz mniej, zresztą podobno poziom nauczania w takich klasach jest nieco niższy z powodu braku ukeirunkowania.
Ale są też takie w których sama wybierasz przedmioty,które będziesz realizować na poziomie rozszerzonym i to jest chyba najlepsze jeżeli chodzi o LO. Wyboru dokonuje się na przełomie I i II klasy. Wtedy faktycznie na podstawie masz light,ale za to na fakultecie(rozszerzeniu) nieźle dostajesz w d**ę.
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:05   #15
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Wybór szkoły;/

Dziekuje za odpowiedzi
Wiem,że decyzję powinnam podjąć SAMA.Niestety nie jest to takie łatwe.
Z jednej strony lepiej iśc do technikum,bo ma się ''fach w ręku''.No ale nie ma zdaje sie techników,które kształciły by w kierunkach z moimi zainteresowaniami.
Z kolei po liceum nie mam żadnego wykształcenia,chciałabym pójśc na studia,ale nie wiem jak to się wszystko ułoży,mozliwe że cos mi w tym przeszkodzi i wtedy zostane na lodzie.Kurcze,jakie to życie jest skomplikowane
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:14   #16
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Wybór szkoły;/

Droga Claire, jeżeli będziesz miała maturę to świat stoi przed Tobą otworem. Istnieją różne szkoły pomaturalne, a nawet policealne, które dadzą Ci jakiś "fach". Oczywiście decyzje powinnaś podjąć sama. Ja jestem właśnie na etapie kończenia LO i nie żałuje niczego... Mówisz,że życie jest skomplikowane. Mogę powiedzieć tylko,że to początek Twojej samodzielnej drogi-jednym zdaniem- "Witamy w świecie dorosłych"
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:29   #17
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez mala_misia Pokaż wiadomość
Droga Claire, jeżeli będziesz miała maturę to świat stoi przed Tobą otworem. Istnieją różne szkoły pomaturalne, a nawet policealne, które dadzą Ci jakiś "fach". Oczywiście decyzje powinnaś podjąć sama. Ja jestem właśnie na etapie kończenia LO i nie żałuje niczego... Mówisz,że życie jest skomplikowane. Mogę powiedzieć tylko,że to początek Twojej samodzielnej drogi-jednym zdaniem- "Witamy w świecie dorosłych"
jak tak ma wyglądać ta droga to ja chce pozostać dzieckiem
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:38   #18
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
jak tak ma wyglądać ta droga to ja chce pozostać dzieckiem
Każdy by chciał Jedyne co nam pozostaje to trzymać pogode ducha i wiare w siebie. Przede mna teraz wybór kierunku studiów... wierz mi,chciałabym jeszcze raz wybierać LO
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:44   #19
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Wybór szkoły;/

misia trzymam za ciebie kciuki
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 16:03   #20
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Wybór szkoły;/

Szczerze mówiąc mam podobny dylemat, co ty. Jestem humenistką, wiec jesli LO to tylko profil humanostyczny. Natomiast znalazłam technikum o kierunku architektura krajobrazu i tak zaczęłam się zastanawiać, ponieważ tym co chce robić dalej jest architektura wnętrz. I stwierdziłam, ze taki ysunek techniczny czy coś w tym stylu przyda mi się bardziej niż rozszeżona historia czy WOS. Jestem co raz bliższa zdecydowania się jedek na technikum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:22   #21
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez mala_misia Pokaż wiadomość
Każdy by chciał Jedyne co nam pozostaje to trzymać pogode ducha i wiare w siebie. Przede mna teraz wybór kierunku studiów... wierz mi,chciałabym jeszcze raz wybierać LO
znam ten ból, kiedy nie wiesz co wybrac :/
jak narazie to nawet nie wiem, co zdawać na maturze, a czas najwyższy na podjęcie decyzji
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:33   #22
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Wybór szkoły;/

Ja mam jeszcze rok na zastanowienie się Ale chcę iść do LO na profil biologiczno-chemiczny... a później studia weterynaryjne... Mam już plany od 8 roku życia xD Przynajmniej nie mam problemów nad wyborem szkoły, kierunku itp... A skoro Ty, Autorko jesteś humanistką to wybierz profil humanistyczny ;]
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:52   #23
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez Mysia_Pysia Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze rok na zastanowienie się Ale chcę iść do LO na profil biologiczno-chemiczny... a później studia weterynaryjne... Mam już plany od 8 roku życia xD Przynajmniej nie mam problemów nad wyborem szkoły, kierunku itp... A skoro Ty, Autorko jesteś humanistką to wybierz profil humanistyczny ;]
Niestety,ale przyznaje,że w wieku lat 16-17 często zmienia się wyobrażenia co do swojego przyszłego życia. Sama tak miałam. Też chciałam iść na weterynarie od dziecka,ale w LO okazało się,że rozszerzona chemia jest dla mnie zabójcza i za żadne skarby tego nie przeżyje. Mimo,że w gimnazjum z chemii miałam 5.
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 17:30   #24
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez mala_misia Pokaż wiadomość
Niestety,ale przyznaje,że w wieku lat 16-17 często zmienia się wyobrażenia co do swojego przyszłego życia. Sama tak miałam. Też chciałam iść na weterynarie od dziecka,ale w LO okazało się,że rozszerzona chemia jest dla mnie zabójcza i za żadne skarby tego nie przeżyje. Mimo,że w gimnazjum z chemii miałam 5.
Zgadzam się
Miałam dokładnie tak samo, plany zdawania na weterynarię, a teraz chyba będzie historia i historia sztuki, ale tez nie jetem pewna
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:09   #25
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Wybór szkoły;/

Jeśli czujesz sie typową humanistką - polecam LO. Technikum moim zdaniem już bardziej ukierunkowuje na zawód.
Przyznam, ze sama jestem na mat-infie, ale będę zdawac typowo humanistyczne przedmioty.
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 18:09   #26
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Wybór szkoły;/

ja też chciałam iść na medycyne,ale wiele czynnikow złożyło sie na to że zmieniłam zdanie i raczej na pewno na medycyne nie zawitam;]taka architektura wnętrz nie głupia,ale ja sie na technicznych rzeczach nie znam,rysunek techniczny w gimnazjum mnie zabił,a co dopiero w technikum.
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 09:27   #27
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Wybór szkoły;/

A ja się znowu waham czy w liceum iść na klasę humanistyczną, czy też wybrać europeistykę. Z dostaniem się nie będzie problemu, no ale co potem? Bardzo lubię polski, ale boję się, że po takich studiach nie będę mogła znaleźć sobie dobrze płatnej pracy. Z drugiej strony - z angielskiego też jestem całkiem niezła... Ech, trudny wybór mnie czeka...

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat profilu europejskiego?

Pozdrawiam wszystkie nieukierunkowane co do własnej przyszłości.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 09:48   #28
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Wybór szkoły;/

Cytat:
Napisane przez Monka_tort Pokaż wiadomość
A ja się znowu waham czy w liceum iść na klasę humanistyczną, czy też wybrać europeistykę. Z dostaniem się nie będzie problemu, no ale co potem? Bardzo lubię polski, ale boję się, że po takich studiach nie będę mogła znaleźć sobie dobrze płatnej pracy. Z drugiej strony - z angielskiego też jestem całkiem niezła... Ech, trudny wybór mnie czeka...

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat profilu europejskiego?

Pozdrawiam wszystkie nieukierunkowane co do własnej przyszłości.
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 15:57   #29
martolka
Raczkowanie
 
Avatar martolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupca
Wiadomości: 124
Wyślij wiadomość przez ICQ do martolka GG do martolka Wyślij wiadomość przez MSN do martolka Send a message via Skype™ to martolka
Dot.: Wybór szkoły;/

a ja zamierzam isc do liceum na profil bio-chemiczny(jelsi sie dostane) a potem na rehabilitacje jesli nie,to na polski-ang-historia. a co po tym to ja nei wiem...
martolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:02   #30
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Wybór szkoły;/

Ja żałuję bardzo, że nie mam zainteresowań bardziej ścisłych, bo ponoć ścisłowców teraz najbardziej potrzeba.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.