Douglas- nasza perfumeria - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 17:30   #271
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Dziewczyny kochane, mam pytanie: nie orientujecie się może czy w D. można zwracać produkty przecenione?
Jeśli tak, to do ilu dni?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:20   #272
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
w niedziele kupowałam błyszczyk RBR i nie było żadnej przeceny czy likwidacji standu.
Może tylko w Arkadii - ja tam dostałam rabat.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:05   #273
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25082148]Co do Borghese, babeczka (miła) mi dziś polecała taką glinkę z pyłem wulkanicznym (Fango), że super oczyszcza, miękka buzia, usuwa zaskórniki itd, działa bardzo ładnie, jeszcze przez kilka dni po niej cera się oczyszcza, super efekt podobno.
I wycofują całkiem tę markę, stąd wyprzedaż.
I tak się zastanawiam nad tym cud-błotkiem.... [/QUOTE]
Mam ta glinke,uzylam jej kilka razy i odstawilam. Maska ma dzialanie oczyszczajace,po zastosowaniu zawsze wylazily mi pryszcze,ktorych nie moglam sie pozbyc bardzo dlugo.Dlatego uwazam,ze to fajan sprawa dla kogos z nieskazitelna cera,poniewaz napewno ladnie wygladza buzke.Nie zauwazylam zadnego oczyszczenia porow itp.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:35   #274
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Mam ta glinke,uzylam jej kilka razy i odstawilam. Maska ma dzialanie oczyszczajace,po zastosowaniu zawsze wylazily mi pryszcze,ktorych nie moglam sie pozbyc bardzo dlugo.Dlatego uwazam,ze to fajan sprawa dla kogos z nieskazitelna cera,poniewaz napewno ladnie wygladza buzke.Nie zauwazylam zadnego oczyszczenia porow itp.
O, dzieki wielkie za odzew! Bo na KWC mało opinii i stare.
W takim razie też zrezygnuję
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:44   #275
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Mam ta glinke,uzylam jej kilka razy i odstawilam. Maska ma dzialanie oczyszczajace,po zastosowaniu zawsze wylazily mi pryszcze,ktorych nie moglam sie pozbyc bardzo dlugo.Dlatego uwazam,ze to fajan sprawa dla kogos z nieskazitelna cera,poniewaz napewno ladnie wygladza buzke.Nie zauwazylam zadnego oczyszczenia porow itp.
A ja odwrotnie, jestem nią zachwycona i chyba kupię w tej obniżonej cenie. A o mojej cerze można powiedzieć wszystko z wyjątkiem tego, że jest nieskazitelna Po nałożeniu maski czuję silnie pieczenie, podobnie jak po kwasach. I owszem ,na początku jakieś podskórne gule pojawiły się, ale to jest normą przy kuracjach oczyszczających. Kosmetyk po prostu wyciąga to, co siedzi pod skórą i z czasem skóra staje się coraz gładsza Ogólnie polecam ,zwłaszcza w obniżonej cenie w Dougu, bo dużo tej maseczki jest w słoiku i dość ekonomiczna jest.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:03   #276
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

a ja dzisiaj przez przypadek (ihihi) wlazlam do Douglasa i sie ejszcze zalapalam na scrub do ciala Borghese po obnizonej cenie i kupilam gąbke do demakijazu z Kanebo ;P ale probki tragiczne ;/ a jak poprosilam o zrobienie probki jakiegos dobrego kremu pod oczy to sie okazalol ze w calym sklepie sa testery tylkoi kremow przeciwzmarszczkowych silnych;/ masakra
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:18   #277
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja odwrotnie, jestem nią zachwycona i chyba kupię w tej obniżonej cenie. A o mojej cerze można powiedzieć wszystko z wyjątkiem tego, że jest nieskazitelna Po nałożeniu maski czuję silnie pieczenie, podobnie jak po kwasach. I owszem ,na początku jakieś podskórne gule pojawiły się, ale to jest normą przy kuracjach oczyszczających. Kosmetyk po prostu wyciąga to, co siedzi pod skórą i z czasem skóra staje się coraz gładsza Ogólnie polecam ,zwłaszcza w obniżonej cenie w Dougu, bo dużo tej maseczki jest w słoiku i dość ekonomiczna jest.
Damon, bo wiesz, w D. jest jeszcze to Fango w wersji w tubce, babeczka mówiła, że to to samo, co w słoiku, wiesz coś o tym? (W Internecie nie mogłam nic znaleźć o tej tubkowej)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 18:50   #278
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25188608]Damon, bo wiesz, w D. jest jeszcze to Fango w wersji w tubce, babeczka mówiła, że to to samo, co w słoiku, wiesz coś o tym? (W Internecie nie mogłam nic znaleźć o tej tubkowej)[/QUOTE]

Nie wiedziałam, że taka wersja też jest. Może chodzi o to, że mniejsza pojemność.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:39   #279
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Moje Fango jest w tubce. Nie chce nikogo zniechecac poprostu mi nie sluzyla ,aczkolwiek kazda skóra jest inna Moj Tż tez jej uzyl kilka razy i za kazdym razem wyskakiwały mu niespodzianki,ktore nie chcialy dlugo zniknac(dodam,ze ma bardzo ladna cere i nie ma zadnych problemow). Moze po dlugim stosowaniu i przezyciu wysypu efekt jest ok,ale raz tak mnie wysypalo po tej masce,ze moja cera dochodzila do siebie ok 2 miesiące.
Naklepiej poprosic o probke i przetestowac.

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2011-02-18 o 19:43
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 07:51   #280
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Moje Fango jest w tubce. Nie chce nikogo zniechecac poprostu mi nie sluzyla ,aczkolwiek kazda skóra jest inna Moj Tż tez jej uzyl kilka razy i za kazdym razem wyskakiwały mu niespodzianki,ktore nie chcialy dlugo zniknac(dodam,ze ma bardzo ladna cere i nie ma zadnych problemow). Moze po dlugim stosowaniu i przezyciu wysypu efekt jest ok,ale raz tak mnie wysypalo po tej masce,ze moja cera dochodzila do siebie ok 2 miesiące.
Naklepiej poprosic o probke i przetestowac.
Też myślę, że najlepiej najpierw poprosić o próbkę. Ja zaczęłam używać tego błotka w trakcie kuracji kwasami, więc wysyp miałam wcześniej i go zaleczyłam. Same Fango nie spowodowało pojawienia się żadnych niespodzianek, za to ślicznie oczyszczało. Muszę spróbować tej wersji w tubce.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:03   #281
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że taka wersja też jest. Może chodzi o to, że mniejsza pojemność.
Tak, tu jest mniejsza pojemność
Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Moje Fango jest w tubce. Nie chce nikogo zniechecac poprostu mi nie sluzyla ,aczkolwiek kazda skóra jest inna Moj Tż tez jej uzyl kilka razy i za kazdym razem wyskakiwały mu niespodzianki,ktore nie chcialy dlugo zniknac(dodam,ze ma bardzo ladna cere i nie ma zadnych problemow). Moze po dlugim stosowaniu i przezyciu wysypu efekt jest ok,ale raz tak mnie wysypalo po tej masce,ze moja cera dochodzila do siebie ok 2 miesiące.
Naklepiej poprosic o probke i przetestowac.
Babeczka właśnie mówiła, że tak działa Fango, że oczyszcza pory itd. jeszcze parę dni, że wszystko wyciąga ze skóry, tak właśnie to działa
A jaką miałaś wersję w tubce? Do wrażliwej czy tłustej?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 15:00   #282
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Mam wersje w tubce do cery wrazliwej.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:11   #283
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Może tylko w Arkadii - ja tam dostałam rabat.
dostalam probke podkladu tej firmy i jestem bardzo zadowlona -ale nie wiem jak z zapychaniem. jesli chodzi o krycie to jest swietny.
szkoda ze w Gd nie ma wyprzedazy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:05   #284
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, mam pytanie: nie orientujecie się może czy w D. można zwracać produkty przecenione?
Jeśli tak, to do ilu dni?
Już otwartych kosmetyków nikt nie ma obowiązku przyjmować (tego przypadku nie dotyczy zagwarantowana w ustawie możliwość reklamacji), ale jeśli jest zapakowany i nigdy nie był otwarty, to również przecenione (sezonowo, nie ze względu na wadę) masz prawo zwracać. Ale jak to w Polsce - nic nie jest oczywiste i jasne.
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:19   #285
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Ktoś był na "profesjonalnej akademii makijazu VIP"?
Dostałam zaproszenie i chciałam zapytać, czy warto?
Jak to wygląda?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:50   #286
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Hej dziewczyny
Mam pytanie o bony rabatowe w Douglasie. Przyszedł do mnie ostatnio bon na 40zł, jednak nie ma podanej kwoty minimalnej. Kojarzę, że wcześniej na bonach Douglasowych zawsze było napisane, że rabat przysługuje przy minimalnym zakupie za 200zł. Czy może Douglas zniósł kwoty minimalne do bonów? Bo chciałabym kupić coś tańszego (mam na oku kilka produktów pielęgnacyjnych ze średniej półki), a nie chcę się w sklepie rozczarować, że jednak muszę zrobić duże zakupy. Z samego bonu wynika, że nie ma kwoty minimalnej, ale wolę zasięgnąć języka
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:42   #287
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie o bony rabatowe w Douglasie. Przyszedł do mnie ostatnio bon na 40zł, jednak nie ma podanej kwoty minimalnej. Kojarzę, że wcześniej na bonach Douglasowych zawsze było napisane, że rabat przysługuje przy minimalnym zakupie za 200zł. Czy może Douglas zniósł kwoty minimalne do bonów? Bo chciałabym kupić coś tańszego (mam na oku kilka produktów pielęgnacyjnych ze średniej półki), a nie chcę się w sklepie rozczarować, że jednak muszę zrobić duże zakupy. Z samego bonu wynika, że nie ma kwoty minimalnej, ale wolę zasięgnąć języka
hej Jelsi chodzi o te bony za punkty to kwota minimalna to 40 zl
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 19:57   #288
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
hej Jelsi chodzi o te bony za punkty to kwota minimalna to 40 zl
super dzięki
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:43   #289
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
hej Jelsi chodzi o te bony za punkty to kwota minimalna to 40 zl
Nie dotyczy to jednak wszystkich produktów np. tych przecenionych. Trzeba przed zapłatą pytać się.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 13:49   #290
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Nie dotyczy to jednak wszystkich produktów np. tych przecenionych. Trzeba przed zapłatą pytać się.
to dziwne bo u mnie nie ma takiego ogarniczenia
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 13:58   #291
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

U nas koleżanka chcała kupic wodę toaletową z przeceny i musiała zapłacić a nie rozliczyc sie bonem. Dopytaj sie zawsze przed zapłatą, żeby potem niespodzianek nie było. Mówię, jak widzałam (przy mnie płaciła), a sama ja na tę wode namówiłam, bo tylko 9,00 zł by dopłaciła, ostatecznie zapłaciła cała kwotę.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:05   #292
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Kobiety, jeśli ktoś chce -10% do internetowego Dougla, to nich pisze, podam kod, bo poczta dostałam
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 16:35   #293
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Dziewczyny mam pytanie, może któraś miała już podobny problem i mi podpowie co zrobić
W tamtym tygodniu kupiłam w Douglasie podkład Revlon Colorstay. W drogerii pani z obsługi dobrała kolor (na nadgarstku), wydawało mi się, że wszystko jest ok więc go wzięłam. W domu okazało się, że kolor jest dla mnie nieodpowiedni, jest bardzo jasny i wpadający w róż, a moja cera wpada w żółtą tonację. Jestem też trochę opalona więc kolor brzydko się odznacza. Pomijając już fakt, że sam podkład również się nie sprawdza, ponieważ okropnie wchodzi w pory (które mam mocno rozszerzone)
Dlatego mam pytanie czy któraś miała już podobną sytuację? Czy mogę iść i liczyć na to że zwrócą mi pieniądze? Albo chociaż wymienią na inny kolor? Teraz wiem, że pewnie powinnam wziąć najpierw próbkę i przetestować go w domu, ale z doświadczenia wiem, że nie wszystkie konsultantki chętnie dają próbki. Podkład nie był taki tani i szkoda żeby miał się zmarnować
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 23:05   #294
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może któraś miała już podobny problem i mi podpowie co zrobić
W tamtym tygodniu kupiłam w Douglasie podkład Revlon Colorstay. W drogerii pani z obsługi dobrała kolor (na nadgarstku), wydawało mi się, że wszystko jest ok więc go wzięłam. W domu okazało się, że kolor jest dla mnie nieodpowiedni, jest bardzo jasny i wpadający w róż, a moja cera wpada w żółtą tonację. Jestem też trochę opalona więc kolor brzydko się odznacza. Pomijając już fakt, że sam podkład również się nie sprawdza, ponieważ okropnie wchodzi w pory (które mam mocno rozszerzone)
Dlatego mam pytanie czy któraś miała już podobną sytuację? Czy mogę iść i liczyć na to że zwrócą mi pieniądze? Albo chociaż wymienią na inny kolor? Teraz wiem, że pewnie powinnam wziąć najpierw próbkę i przetestować go w domu, ale z doświadczenia wiem, że nie wszystkie konsultantki chętnie dają próbki. Podkład nie był taki tani i szkoda żeby miał się zmarnować
Ja kiedyś reklamowałam produkt w Sephorze jak dostałam uczulenia. Dostawałam zwrot kasy także próbuj.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:01   #295
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Douglas- nasza perfumeria

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może któraś miała już podobny problem i mi podpowie co zrobić
W tamtym tygodniu kupiłam w Douglasie podkład Revlon Colorstay. W drogerii pani z obsługi dobrała kolor (na nadgarstku), wydawało mi się, że wszystko jest ok więc go wzięłam. W domu okazało się, że kolor jest dla mnie nieodpowiedni, jest bardzo jasny i wpadający w róż, a moja cera wpada w żółtą tonację. Jestem też trochę opalona więc kolor brzydko się odznacza. Pomijając już fakt, że sam podkład również się nie sprawdza, ponieważ okropnie wchodzi w pory (które mam mocno rozszerzone)
Dlatego mam pytanie czy któraś miała już podobną sytuację? Czy mogę iść i liczyć na to że zwrócą mi pieniądze? Albo chociaż wymienią na inny kolor? Teraz wiem, że pewnie powinnam wziąć najpierw próbkę i przetestować go w domu, ale z doświadczenia wiem, że nie wszystkie konsultantki chętnie dają próbki. Podkład nie był taki tani i szkoda żeby miał się zmarnować
Możesz spróbować ale w tym samym Douglasie chociaż nie wiem czy przymą zwrot, to zależy od kierownika filii/zastępcy kierownika.....

z uczuleniem to inna sprawa, oddzielna w Dougim też tak by zrobili jak w Sepho.

Spróbuj nic nie tracisz....
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 12:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.