Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 09:36   #1891
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta super wiesci z tym mieszkaniem w takim razie ciesze sie razem z Wami u nas ubranka od niedawna 62 ale G. mial 54cm jak sie urodzil i na poczatku nawet roz. 50 byl mu przyduzy teraz jest koksik ale mysle, ze to 62 jeszcze z miesiac ponosimy

Decorail spoko, na to liczę ze to nie bedzie dominujacy temat przez iles dni
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:43   #1892
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Też bardzo się cieszę z tego mieszkania. Mamy blisko przychodnie, wszystkie sklepy typu biedronka i lidl , dużą galerie handlową no i to morze ❤️
Dla osób bez samochodu idealne.

Kurcze u mnie czytanie przy karmieniu odpada. Młody potrafi w 10 min się najeść więc nie opłaca się czytnika odpalać. Za to oglądam filmiki na yt karmiąc lub nadrabiam Wizaz.

Jak te dzieci szybko rosną. Wydawało mi się, że 62 jeszcze długo ponosimy, ale myślę, że za dwa tygodnie będzie już wszystko za małe.

Dziewczyny kp. W jakiej pozycji lubicie karmić? U mnie to na leżaco brzuszek do brzuszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:51   #1893
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej hej!

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Pokaż, którą kupiłaś?


U nas też słaba noc, pobudka co godzinę, uśpiłam gnoma o 7, wstawiłam pranie i pije kawę.
Wczoraj zrobiłam brownie z rabarbarem, jest idealne do kawki

Zrobiłam zamówienie z gemini, znów ponad stówka na pierdoły dla małego, nawet żel na ząbkowanie wzięłam

A z małym wybieramy się za dwa tygodnie na weekend do rodziców tż, a w sierpniu jadę na dłużej do swoich rodziców i tego wyjazdu nie mogę się doczekać . Kawki pite w ogrodzie na huśtawce z wózeczkiem obok i wujkowie, którzy doczekać się nie mogą, aż siostrzeniec przyjedzie. I w tym roku tylko takie wakacje nas czekają. Szczęście, że mieszkam nad morzem i mam nad nie 5 min spacerem
Mmm, właśnie takie ciacho byłoby idealne do mojej kawki teraz

Co zamówiłaś? Ja w kółko zamawiam podkłady, gaziki, wodę morską, chusteczki higieniczne i linomag. Czasem dla siebie soczewki jeszcze ;-)

Ja też mam nadzieję, że pojadę do rodziców na wieś w weekend i będę mogła zostać na kilka dni - nie wypadną nam żadne wizyty lekarskie. I też mi się marzy kawka, leżaczek, zieleń i spokój. I mama zachwycona wnusiem

Świetnie, że z mieszkaniem się sprawa wyjaśniła



Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
U nas nocka nienajgorzej bo mały spał od 22 do 4.

Wczoraj mu położyłam swoją koszule żeby nie płakał i leżał sam w lozeczku i byłam w szoku jak dzieci reaguja bo mały gluzyl do koszuli,wachal ja, ciumkal i w ogóle miał taką bloga minę. Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo taki dzieciaczek potrzebuje mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niesamowite!

Gornek, którą część książki kupiłaś? Tą podstawową - Mamo, tato, co ty na to?

Jak tam rehabilitacja - umówiłaś się? My w tym tygodniu mamy mieć spotkanie z rehabilitantką prywatnie - neurolog zalecił instruktaż pielęgnacyjny do tego obniżonego napięcia mięśniowego, zobaczymy. Mamy skierowanie, ale na nfz terminy poznamy dopiero po 15 lipca Ja nie zamierzam czekać, bo takiemu maluszkowi niewiele trzeba, żeby opanować nowe sprawności, trudniej oduczyć błędnych schematów ruchowych. Inna fizjoterapeutka, z którą rozmawiałam, zalecała ćwiczenia na brzuszku z podporem na rączkach (łokcie pod barkami, lekko wysunięte do przodu). W tej pozycji Leon podnosi się tak wysoko, że byłam w szoku, jak to zobaczyłam. Bo generalnie z główką chodzi nie tylko o to, żeby ćwiczyć mięśnie karku, ale też całą obręcz barkową i ręce - żeby później bez problemu pracować na brzuszku.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 09:59   #1894
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

dzień dobry
u nas chyba kolejny skok 7-9 tyg. mała wciąż marudzi, potrafi się mocno rozpłakać bez powodu, mało śpi i co mnie baaardzo martwi nie chce jeść od rana czyli od 6 rano zjadła łącznie 70 ml mleczka jutro mamy szczepienie więc będzie jeszcze weselej padam
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:18   #1895
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta u nas też ulubiona pozycja do karmienia to brzuszek do brzuszka 😊 i fajnie że udało wam się zostać w mieszkaniu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:33   #1896
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta u nas na leżąco ale ciężko mi Asie zmusić do pozycji brzuszek do brzuszka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20170703_11_03_12_Pro.jpg (87,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20170703_11_17_26_Pro.jpg (72,6 KB, 56 załadowań)
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:49   #1897
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
U nas też dość częste pobudki. jak odkładałam mała wieczorem do łóżeczka to mi się prawie obudziła więc już późnej nie próbowałam tylko zostawiałam w łóżku. Teraz cycoli i stęka przy tym i się wierci. Nienawidzę tego bo moje (.) na tym cierpią Też ja gazy męczą z resztą cała noc ja męczyły mam nadzieję że jeszcze zaśnie bo chciałabym się ogarnąć trochę
Jedna już dziś była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jezeli liczyc od godziny 00, to u nas juz czwarta dzisiaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 10:51   #1898
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Pokaż, którą kupiłaś?


U nas też słaba noc, pobudka co godzinę, uśpiłam gnoma o 7, wstawiłam pranie i pije kawę.
Wczoraj zrobiłam brownie z rabarbarem, jest idealne do kawki

Zrobiłam zamówienie z gemini, znów ponad stówka na pierdoły dla małego, nawet żel na ząbkowanie wzięłam

A z małym wybieramy się za dwa tygodnie na weekend do rodziców tż, a w sierpniu jadę na dłużej do swoich rodziców i tego wyjazdu nie mogę się doczekać . Kawki pite w ogrodzie na huśtawce z wózeczkiem obok i wujkowie, którzy doczekać się nie mogą, aż siostrzeniec przyjedzie. I w tym roku tylko takie wakacje nas czekają. Szczęście, że mieszkam nad morzem i mam nad nie 5 min spacerem

O taka jak w zalaczniku. Maz mnie scigal, ze mam zamowic, ja juz sie poddalam i chcialam czekac na moment, az bedzie siedzial i kupic nosidelko. IMG_1499075432.470472.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:51   #1899
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Apropos ułożenia dziecka do karmienia piersią to serdecznie polecam wam przeczytać fragmenty z książki Zawitkowskiego, zamieszczam

My tez karmimy się najczęściej na leżąco brzuszek do brzuszka
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:54   #1900
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

IMG_0670.jpgIMG_0671.jpgIMG_0672.jpg
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 10:57   #1901
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Marta u nas na leżąco ale ciężko mi Asie zmusić do pozycji brzuszek do brzuszka...
Mój też tak chce leżeć, ja mu robię podpurki pod plecy.

Czy wasze dzieci też lubią telewizję oglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 10:58   #1902
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Marta u nas na leżąco ale ciężko mi Asie zmusić do pozycji brzuszek do brzuszka...

U nas tez czesto to tak wyglada .
Ja tez w domu karmie na lezaco, najlepiej mi tak.

Camomiles, moja siostra mi podsunela sposob, zeby malemu klasc do lozeczka w ciagu dnia pieluszke tetrowa, ktora troche skrapiam swoim mlekiem i pocieram o piersi. Tez maly jakos spokojniej spal. A wczoraj chcial spac tylko z cycem w buzi, smoczek byl be . Rozczula mnie to, ze jest taki do mnie przywiazany. Ostatnio plakal mocno i TZ nie moglgo do konca okielznac, a u mnie sie uspokoil . Normalnie uwielbia tate, ale wtedy ewidentnie potrzebowal mnie, awww.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:00   #1903
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ania - u nas identycznie wygląda na leżąco chyba, że podeprę gada poduszką

Aixa - a może taki dzień dziś? bo u nas też trochę marudny niestety ja sama nawet średni humor dziś mam

Camomiles - o tak, jak TV włączone to zapuszcza żurawia non stop

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-07-03 o 11:02
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:40   #1904
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta a u nas wlasnie jakos w ogole nie czuje lezacej pozycji do kp, karmie na poduszce klasycznie i spod pachy, powtorze sie ale ta poducha to dla mnie rewelacja teraz na weekend zapomnieliśmy jej zabrac i szlag mnie trafial jak musialam podkladac sobie zwykla

Aixa kciuki za szczepienie, my idziemy w srode, juz sie boje

Emilka ja zamowilam na gemini te podklady ktore polecalas i krem przexiwsloneczny dermedic ktory polecala mamaSmerfuni, ciekawe co u niej, dawno sie nie odzywala

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Camomiles moje dziecko nie wie co to TV i moja w tym glowa zeby jeszcze dlugo sie nie dowiedzial
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 11:49   #1905
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja po prostu wysiadam. Maya od wczoraj tak marudzi że chce mi się płakać. Wczoraj połowa spaceru była na rękach, wieczorem tz się nią zajmował i śmiała się gadała a zaraz ryk i tak w kółko, zasypiala na 30 minut.. W końcu jak zasnęła to spała z nami do 2 w nocy po butli przełożyłam ja do kołyski to za 30 minut zaczęła marudzić, wzięłam ja do siebie i znowu marudzi, ulewa mi znowu też:/, wrzuciłam ja do łóżeczka to 15 minut zabawiala ja karuzela potem ryk, no i właśnie leży u mnie na ręku.. nie wiem czy to skok 7-9 tyg. Czy co



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

U nas Maya też uwielbia tv ale ma już na nią szlaban. Czasami pozwolę chwilę spojrzeć żeby np się ubrać a ona marudzi wiem zła matka ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:18   #1906
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka : podkłady, które polecilas, coś na gorączkę tak w razie w, rurki windi, sobie wkładki laktacyjne i krem na zabkowanie.
O ja głupia mogłam sobie od razu soczewki zamówic bo mam na sobie ostatnia parę.

Ania: U nas młody też potrafi się tak rozłożyć do karmienia, ale nie przeszkadza mu jak obracać go na boczek i się przytulamy.

Telewizorem się póki co nie interesuje i bardzo dobrze

Effpe u mnie też dzisiaj koszmar. Na rękach źle, w chuscie źle, bujaczek ble, wyje od rana. Dopiero teraz zjadłam śniadanie bo wcześniejszą 20 min drzemkę wykorzystalam na prysznic. I włosów nawet nie zdążyłam wysuszyć.
Śpi mega niespokojnie teraz i co chwila się przebudza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:19   #1907
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Mój też tak chce leżeć, ja mu robię podpurki pod plecy.

Czy wasze dzieci też lubią telewizję oglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie mamy telewizji . Telewizor sluzy tylko do xboxa i ew. od czasu do czasu film puszczamy.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:25   #1908
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe - mnie najbardziej przeraża, że te skoki trwają coraz dłużej...
Ja gada nie sadzam przez TV, bo widzę, że jak go noszę i TV jest włączony to zerka bardzo, a nie chcę go przyzwyczaić do takiej formy rozrywki, bo nie wpływa to dobrze na takiego malucha, ale z drugiej strony przy kilkuletnim dziecku nie widzę już nic złego w oglądaniu ulubionej bajki (wiadomo, że czasowo w granicach rozsądku).
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:34   #1909
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Album kupiłam taki, oglądałam go w Empiku i chciałam kupic ale był bardzo zniszczony http://livro.pl/moj-pierwszy-album-c...056673714.html
A książkę Zawitkowskiego kupiłam ta pierwsza mamo tato co Ty na to, oraz dokupiłam tez taka
http://livro.pl/dzieciozmagania-z-ma...ceneo_spo=true

Emilka tak udało mi sie umówić rehabilitacje, zaczynamy 4 sierpnia i to na NFZ
Co do ubranek to mu dopiero zaczynamy nosić 62 ale cos czuje, ze zaraz wejdziemy w pampersy 3, mam jedna paczkę jeszcze 2 wiec ja zużyje a pózniej juz pora na większe.
Lecę daje do kuchni, bo robię obiad, pralka pierze 2 pranie i ogórki chce zakisić i zrobic ciasto skubaniec :P


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 12:37   #1910
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
nie mamy telewizji . Telewizor sluzy tylko do xboxa i ew. od czasu do czasu film puszczamy.
Piona u nas jest tak samo

Mam pytanie z innej beczki zna się któraś z was może na fotografii ? jeżeli tak to proszę o kontakt na priv ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 12:48   #1911
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My też lubimy się karmić w pozycji leżącej, ale chyba już wszystkie przetestowaliśmy 😛 i też mały nie zawsze chce leżeć brzuszek do brzuszka, nieraz się przekręca na plecki.

Decorail, ja jak narazie karmiłam przy rodzinie i dwóch koleżankach, ale kto by to nie był, to zawsze jest to dla mnie niekomfortowe 😕

Camomilles, ja tak robię właśnie w nocy jak chcę wyjść do łazienki. Ale chyba zacznę tak robić przy drzemkach w dzień, może wtedy mi będzie w końcu spał? A nie budził się po 5 minutach odłożony.

Moje dziecko chyba zaczyna przesypiać noce. Karmiłam go wczoraj o 23 i obudziłam się o 5.30 i wstałam ściągnąć mleko z tej jednej piersi. A on się w tym czasie obudził na jedzenie, nie przypominam sobie żebym go wcześniej karmiła. Najgorsze jest to, że przez to po pierwsze nie budzę się na ściągnięcie mleka, a po drugie boję się, że mi spowolni laktacja w tej piersi, z której go karmię. Wcześniej było karmienie w nocy co ok 2 h. I nie wiem co robić, mam go budzić na jedzenie, ściągać? Hmm. Ktoś ma taką sytuację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 14:04   #1912
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A czemu ściągasz laktatorem bo piersią chyba też karmisz?
Ja się tym w ogóle nie przejmuje i śpię w nocy ile wlezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 14:26   #1913
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ściągam z tej piersi, co miałam zapalenie, bo jak karmię to mnie strasznie boli sutek, raz poszła krew. Nie wiem, co jest nie tak, za tydzień mam gin to muszę to skonsultować.
Chyba też tak spróbuję i zobaczę, czy nie będzie miało to negatywnego wpływu na laktację, jak tak to zacznę wstawać w nocy dopiero.

Położyłam młodemu mój szlafrok do spania i śpi już półtorej godziny! 😱 a wcześniej jeszcze pół godziny na rękach, bo bałam się go odłożyć. To chyba będzie ekstra patent!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 14:51   #1914
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ah rozumiem. Bo to trochę uciążliwe odciągac w nocy.

A mój dziś non toper cyc, A ja muszę do lekarza :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 14:57   #1915
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Strasznie uciążliwe... Nie mogę się doczekać aż będę mogła go z powrotem przystawiać do tej piersi. No i laktatorem ciężej jest utrzymać laktację, przynajmniej u mnie, mam mniej mleka w tej piersi.

Coś się dzieje czy kontrola?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:02   #1916
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A ja sie zebrslam na spacer, a maly w wozku ryk i koniec... polozylam go w tuliku i spi, a ja chyba poloze sie obok, bo z soboty na niedziele spalam moze 3-4h, a w ciagu dnia nic i mimo, ze dzisiaj spalam 6-7h, to tsmto niedospanie daje sie okrutnie we znaki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:11   #1917
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Mam wyniki moczu i kału Leonka - nic nie wyhodowano, więc zielona kupa nie musi tak przerażać (ale mnie denerwuje i chcę by znów była musztardowa).

Ja muszę przygotować właśnie zamówienie na gemini, ale czekam na środę i pediatrę - dowiemy się, czy trzeba zmieniać mleko.

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Album kupiłam taki, oglądałam go w Empiku i chciałam kupic ale był bardzo zniszczony http://livro.pl/moj-pierwszy-album-c...056673714.html
A książkę Zawitkowskiego kupiłam ta pierwsza mamo tato co Ty na to, oraz dokupiłam tez taka
http://livro.pl/dzieciozmagania-z-ma...ceneo_spo=true

Emilka tak udało mi sie umówić rehabilitacje, zaczynamy 4 sierpnia i to na NFZ
Co do ubranek to mu dopiero zaczynamy nosić 62 ale cos czuje, ze zaraz wejdziemy w pampersy 3, mam jedna paczkę jeszcze 2 wiec ja zużyje a pózniej juz pora na większe.
Lecę daje do kuchni, bo robię obiad, pralka pierze 2 pranie i ogórki chce zakisić i zrobic ciasto skubaniec :P


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
No to fajnie, że udało się na nfz. Ja też skorzystam, jak nam wyznaczą termin, a póki co mam nadzieję, że w tym tygodniu zaczniemy prywatnie coś działać. A jak tam podnoszenie główki Maksia?

Leoś wyrasta z 56 i niektórych 62 (inne są nawet za duże).
Co do pieluch, to jak skończymy aktualną paczkę 2 pampers premium care, mam zamiar wypróbować dady.

Byliśmy na spacerze 1,5 godz. z przyjaciółką, Leoś spał, ale wracaliśmy na sygnale. Teraz sobie leży w łóżeczku i śpiewa. Zaraz idziemy na matę, ale muszę ogarnąć butelki i wytrzeć kurz pod łóżeczkiem.

Mam tę książkę Zawitkowskiego, sama treść fajna, ale jak dla mnie mało przejrzyście opisana, nagrania świetne!
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:34   #1918
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My też po spacerze. Teraz chwilę odpoczywam bo mała jeszcze kima ale zaraz się obudzi na mleko. Jutro z rana przychodzi do mnie fryzjerka i w końcu zrobię coś dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:40   #1919
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dziewczyny poradźcie, trochę zmienię temat... dostałam od męża bilet na masaż i muszę przyznać, że nigdy na takim profesjonalnym masażu nie byłam. Czy tam można być w staniku? Zamiast się cieszyć to ja teraz siedzę i się stresuję, że mi mleko będzie wyciekac 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:42   #1920
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Moja mała dalej chodzi w 56 i nie zauważyłam żeby wyrastała już a co do pampersów to my dalej jedynek używamy i też są nadal dobre muszę jej zamówić jakieś pajace na większy rozmiar bo nie ma prawie w ogóle
[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7517339 1]My też po spacerze. Teraz chwilę odpoczywam bo mała jeszcze kima ale zaraz się obudzi na mleko. Jutro z rana przychodzi do mnie fryzjerka i w końcu zrobię coś dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja jutro dla siebie robię paznokcie, przyjeżdża do mnie kosmetyczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.