Imię dla dziecka - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 16:32   #31
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

A ja się nie zgadzam .
Nie dajmy się zwariować ludziom czy rodzinie, którym imiona naszych dzieci się
nie podobają, to nasze dzieci i my wybieramy dla nich imiona. Wizja 45-letniego biznesmena o imieniu Kacper nie wydaje mi się zabawna... ważne żeby dobrze prowadził swoje interesy. Dzięki oryginalnemu imieniu można poczuć się wyjątkowo.
Zawsze znajdą się tradycjonaliści- konserwatyści, którzy nie będą szukać wymyślnego imienia dla dziecka- i dobrze! Ale będą też ludzie, którzy zapragną nazwać swój skarb wyjątkowo ( pomijając panująca modę na oryginały-np. Madox, Tiger...).
Ja mam znajome, które zazdroszczą mi tego jak mam na imię. I mówią " a moje jest takie przeciętne...znam masę dziewczyn o moim imieniu"...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:36   #32
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

-Karol
-Igor
-Nikodem
-Maksymilian
-Szymon
-Edgar

Moje typy
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:38   #33
mrs_e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 68
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Ja mam znajome, które zazdroszczą mi tego jak mam na imię. I mówią " a moje jest takie przeciętne...znam masę dziewczyn o moim imieniu"...
Pochwal się więc nam, jak masz na imię
mrs_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:40   #34
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
A ja się nie zgadzam .
Nie dajmy się zwariować ludziom czy rodzinie, którym imiona naszych dzieci się
nie podobają, to nasze dzieci i my wybieramy dla nich imiona. Wizja 45-letniego biznesmena o imieniu Kacper nie wydaje mi się zabawna... ważne żeby dobrze prowadził swoje interesy. Dzięki oryginalnemu imieniu można poczuć się wyjątkowo.
Zawsze znajdą się tradycjonaliści- konserwatyści, którzy nie będą szukać wymyślnego imienia dla dziecka- i dobrze! Ale będą też ludzie, którzy zapragną nazwać swój skarb wyjątkowo ( pomijając panująca modę na oryginały-np. Madox, Tiger...).
Ja mam znajome, które zazdroszczą mi tego jak mam na imię. I mówią " a moje jest takie przeciętne...znam masę dziewczyn o moim imieniu"...
A ja, wybacz, uważam, że jeśli ktoś traktuje imię swego dziecka jako sposób na wybicie się (albo tegoż dziecka) na oryginalność, to chyba ma jakiś problem z poczuciem własnej wartości albo mylą mu się pojęcia.
Wyjątkowe imię nie czyni z jego posiadacza wyjątkowej osoby. Niestety, ludzie czasem wymyślają jakieś niestworzone imiona dla dziecka, jakby miało im ono dodać na wartości Jakby zaklinali przyszłość Wg mnie takie imiona nierzadko są efektem jakichś prób rekompensaty niskiej samooceny - ale sądzę, że tacy rodzice nie uświadamiają tego sobie
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:55   #35
Aghata
Raczkowanie
 
Avatar Aghata
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez ICQ do Aghata
Dot.: Imie dla maleństwa.

Oktawian
Olaf
Martin
__________________
I'm looking for love. Real love. Ridiculous, inconvenient, consuming, can't-live-without-each-other love...
Aghata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 18:22   #36
pinky-diana
Przyczajenie
 
Avatar pinky-diana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Imie dla maleństwa.

Najladniejsze sa 2 imionka: Dawid oraz Kubuś
pozdrawiam
pinky-diana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:00   #37
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
A ja się nie zgadzam .
Nie dajmy się zwariować ludziom czy rodzinie, którym imiona naszych dzieci się
nie podobają, to nasze dzieci i my wybieramy dla nich imiona. Wizja 45-letniego biznesmena o imieniu Kacper nie wydaje mi się zabawna... ważne żeby dobrze prowadził swoje interesy. Dzięki oryginalnemu imieniu można poczuć się wyjątkowo.
Zawsze znajdą się tradycjonaliści- konserwatyści, którzy nie będą szukać wymyślnego imienia dla dziecka- i dobrze! Ale będą też ludzie, którzy zapragną nazwać swój skarb wyjątkowo ( pomijając panująca modę na oryginały-np. Madox, Tiger...).
Ja mam znajome, które zazdroszczą mi tego jak mam na imię. I mówią " a moje jest takie przeciętne...znam masę dziewczyn o moim imieniu"...
Umieram z ciekawości jakież to oryginalne imię nosisz?
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 19:45   #38
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Gorylekale
wyobrazcie sobie ze taki Aleksander nie zrobi kariery i pozniej bedzie: Aleksander Macedoński - magazynier. to tez jest koszmar i krzywda dla takiego dziecka.
a ja ostatnio spotakłam sie z ofert pracy gdzie osoba kontaktowa: pan Robert Fiutak
No cóż... pan Macedoński moze byc magazynierem a pan Fiutak dyrektorem
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 13:05   #39
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

No to zdradzam: mam na imię Sandra- i znam z widzenia 2 dziewczyny o takim imieniu. Moja siostry mają na imię Rebeka i Paula ( nie mylić z Pauliną). Poznałam kiedyś dziewczynę o dość nietypowym, a bardzo ładnym imieniu- Timea.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 16:19   #40
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Nataniel, Maksymilian

Gabriela, Aleksandra

Pozdr
anti
antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 16:37   #41
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Imie dla maleństwa.

Podaruj jemu meskie imie Henryk....tak naprawde to ja wierze ze musisz pogadac z maluszkiem (on sam sobie wybierze imie ),pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 08:39   #42
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Imie dla maleństwa.

Cześc! Ja chyba bede miała dziewczynke i tez mam problemik. Ale mam synka 6cio letniego i jak byłam w ciaży to też miałam problem. Dopiero kilka dni przed porodemwybraliśmy imie, które nas satysfakconowało, bo po pierwsze nie jest wymyślne, lecz takie proste, popularne, ale o dziwo przez 6 lat życia mojego synka nie spotkałam drugiego chłopca o takim imieniu. Mój synek ma na imie Andrzejek. Mielismy tez wybrac Rafał, ale Andrzej dla mnie jest the best!!!
KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 08:50   #43
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Ela
a ja ostatnio spotakłam sie z ofert pracy gdzie osoba kontaktowa: pan Robert Fiutak
No cóż... pan Macedoński moze byc magazynierem a pan Fiutak dyrektorem
. U nas jeden kandydat na posla nazywa sie Pupa. Ale czasami takie nazwisko jest genialne - od razu zapada w pamiec.
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:04   #44
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Imie dla maleństwa.

U mnie ma być za niegługo Olaf i Oskar a moja siostra w przyszłości (jak bedzie syn) chce Eryka - wiec całkiem "wikingowa" obsada...


A dla córki mam juz imie mimo że jest dopiero w planach - Marcjanna i nie zmienie tego za żadne skarby świata - no chybaże z mojej wymarzonej dziewczynki "zrobi " sie chłopczyk wtedy najprawdopodobniej wybierzemy imie Marcel )
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:56   #45
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Re: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Ananke
Nie jestem w ciąży, ale imię dla chłopca już dawno mamy wybrane - Miłosz!
Ładne też jest Kamil

Milosz - piekne imie Moja kuzynka nazwala swojego synk takim wlasnie imieniem i doslownie nie wyobraqzam sobie tego malucha z innym
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:00   #46
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez szukate
Ewaryst to imię żydowskie- nie wiem czy to celny wybór ze wzgędy na uprzedzenia wielu Polaków. Jeden z moich synów ma na imę Hubert a drugi Norbert. Bardzo fajnie , pasują do chłopaka jak i mężczyzny. Maja silne brzmienie, dobre znaczenie i mam nadzieje,że na takich mężczyzn wyrosna moi synowie.

Ha widze ze masz takie poglady jak moj maz, ktory powiedzial ze jak nam sie syn urodzi to bedzie albo Hubert albo Norbert, podoba mu sie ich mocne brzmienie ( a ze mieszkamy na Slasku sa to typowo slaskie nalecialosci)
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:05   #47
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez Gonia
Ja też nie lubie imion typu Kevin czy Axel czy Denis - potem słyszy się Nikolas Kowalski - totalna porażka ;-) Takie imiona są dla mnie bardzo prostackie, pretensjonalne. Przeciez jest tyle pięknych imion polskich..... Zauważcie kto daje takie dziwne imiona dzieciom.... np. Państwo Wiśniewscy...... Dlaczego dzieći osób z klasą , na poziomie mają na imię Jaś czy Marysia......
TO JEST MOJE ZDANIE - pewnie nie wszsystkim ta opinia się spodoba ale to już problem tych osób ;-)

Zgadzam sie, niechce tutaj ublizac ale mialam przypadek ze taka patologiczna rodzina, matka i ojciec jabolowe ofiary ... dzieci brudne zasmarkane i slysze jak matka wola imionami zagranicznymi ... po prostu jakos mi to strasznie nie pasowalo ... Ale napewno nie ublizam tutaj nikomu, apropos imienia Denis - mialam kolezanke w podstawowce ktora ma takie nazwisko.
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:59   #48
maja mazury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: głęboka prowincja
Wiadomości: 43
Dot.: Imie dla maleństwa.

Ciążę dopiero planuję,ale dla cłopca imię już jest-Piotr.Podoba mi się jeszcze Wojtek i Maciek,ale już są

w najbliższej rodzinie.Od zawsze podobało mi się imię Nina,ale ostatnio szły dwie,może 5 letnie dziewczynki i jedna do drugiej zwracała się Nina-dorosla Nina jest ok,ale mała tak sobie.Podoba mi się Magda,Iga,Pola i Róża.Chyba nazwę Iga,a co myślicie o Poli?
maja mazury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:54   #49
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 276
Dot.: Imie dla maleństwa.

mój synek nazywa się Michał-piękne imię zarówno dla małego chłopca jak i dorosłego mężczyzny(z wyborem nie mieliśmy najmniejszego problemu) ,gdybym miała drugiego synia dałabym mu na imię Szymon, Igor lub Krystian,natomiast jeśli chodzi o dziewczynkę to Magdalena lub Emilia,nienawidzę(jak większość z Was) imion typu Denis, Ariel itp...
aromatyzowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 16:32   #50
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Imie dla maleństwa.

Ja jeszcze nie mam dziecka ale jak będę miała to napewno nie dam mu jakiegos smiesznego, udziwnionego imienia.Raczej wolę prostsze, typowo polskie imionaMoja bliska koleżanka dała na imię chłopczykowi Delfin, uważam,że to okropne.Dlaczego rodzice nie starają sie wczuć w rolę swego dziecka za pare lat, jak będzie w przedszkolu itp.?? Jak słyszę na ulicy jak matka woła na chłopczyka np. Brajanku to mi się smiać chce Co ona chce udowodnić światu, nie rozumiem tego.Dla mnie to wiocha i małomiasteczkowość.I proszę mnie nie atakować, bo takie mam zdanie i koniecNiech każdy nazywa swoje dzieci jak chce.Absolutnie mi to nieprzeszkadza , tylko śmieszy W sumie to nawet fajne,że po ulichach za parę lat będą chodzić Hipolity,Delfiny,Napoleon y!!.Oby nie o zgrozo Dody i Mandaryny..hihi
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:57   #51
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: Imie dla maleństwa.

a my planujemy
ale wymyslelismy juz, ze bedzie stas - i o dziwo wiekszy problem mamy z imieniem dla potencjalnej coreczki niz potencjalnego synka: podoba nam sie strasznie duzo imion zenskich, a stas jest stasiem i na tym koniec.
co do coreczki to ostatnio była "Mila", ale niestety okazalo sie, ze prawdopodobnie nie mozna nadac w Polsce takiego imienia ((( wiec moze bedzie "Dobromiła"?

czas pokaze...

a przy wyborze imion zdecydowanie kierowalismy sie ich znaczeniem.
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:01   #52
ankagostyn
Raczkowanie
 
Avatar ankagostyn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: gostyń wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Imie dla maleństwa.

wpisałam się już na innym podobnym wątku, ale mogę i tu moje ulubione męskie imiona to imiona moich braci ROBERT I RAFAŁ, dla jednych mogą być banalne dla innych nie, ale dla mnie są prześliczne
ankagostyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 18:00   #53
kasiawejher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 41
Wyślij wiadomość przez ICQ do kasiawejher GG do kasiawejher
Dot.: Imie dla maleństwa.

Ja tez sie spodziewam chlopczyka za 7 tygodni i jeszcze dokladnie nie wiem, jakie bedzie mial imie, bo mam ten sam problem - wybor imienia
Ale moje typy to:
Olivier (chyba tak bedzie mialo na imie moje dziecko)
Fabian
Kasjan
Te bardzo popularne imiona typu Piotrus, Krzys, itd. tez sa bardzo ladne, ale ze wzgledu na to, ze nie mieszkam w Polsce musze imie dobierac odpowiednie i na kraj, w ktorym mieszkam i na Polske
kasiawejher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 20:05   #54
olafjensen
Raczkowanie
 
Avatar olafjensen
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Berlin/DE
Wiadomości: 216
Dot.: Imie dla maleństwa.

[QUOTE=one_shot]U mnie ma być za niegługo Olaf i Oskar a moja siostra w przyszłości (jak bedzie syn) chce Eryka - wiec całkiem "wikingowa" obsada...
QUOTE]

Hej ja też mam w domu jednego Wikinga ... ma już osiem lat ...
Olaf to imię, które podobalo mi się od zawsze i co najważniejsze lubi je także mój synek
__________________
The Island is waiting ...
olafjensen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 20:41   #55
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Imie dla maleństwa.

Mowi sie ostatnio czesto, ze rodzice ktorzy daja jakies wyszukane, dla niektorych dziwne imie przez to chca "podreperować" swoja pozycje spoleczna, ja sie z tym nie zgadzam. To jest kwestia gustu i nigdy nikomu bym sie powiedziala, zeby tak nie dawal dziecku na imie bo to nie moje dziecię i nie moja sprawa. Kazdy na ten temat mysli inaczej. Moze i z imieniem nie wiaze sie od razu jakas szczegolna moc i wyjatkowosc, jednak zawsze mnie to zastanawialo, ze gdy po lekturze ksiazki ze znaczeniemi imion niemal w 99% te wlasciwosci jakie nadalo imie sie sprawdzilo. Tzn cechy charakteru, zachowowania... Ja mam na imie Karolina, moj tata sie na to imie uparl, ciesze sie nawet z tego bo moja mama miala powazne plany zeby nazwac mnie Róża . Co jak co ale Róża to ja bym na imie nie chciała mieć . Uwazam tez ze smutno by bylo, gdyby wszyscy nosili popularne imiona. Dobrze jest, ze zycie jest urozmaicone, bo byloby nudno . Czasy sie zmieniaja, jak i nadawane imiona, kiedys przeciez byly Tereski, Wandzie, Stefanki, Cecylie...ladne, tradycyjne, ale ja juz tak dziecku nie dalabym na imie, co nie zmienia faktu ze nie naleze do fanek imion typu Kevin, Nicole, Jessica...
Osobiscie podoba mi się dla chłopca : Mikołaj, Franek, Antoś, Tomek, Hubert, Nikodem.
Dla dziewczynki: Nadia, Maja, Alicja...

Ja jeszcze o dziecku nie mysle, ale wyobrazam sobie jaka to burza mozgow, bo przeciez imie jest na cale zycie, mysle najdziwniejsze czy najpopularniejsze by nie bylo, to najwazniejsze by pasowalo do Maluszka, a wtedy bedzie wyjatkowe, bo przeciez " nasze " dziecko zawsze jest wyjatkowe .

Pozdrawiam
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 00:15   #56
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez imbirr
a my planujemy
ale wymyslelismy juz, ze bedzie stas - i o dziwo wiekszy problem mamy z imieniem dla potencjalnej coreczki niz potencjalnego synka: podoba nam sie strasznie duzo imion zenskich, a stas jest stasiem i na tym koniec.
co do coreczki to ostatnio była "Mila", ale niestety okazalo sie, ze prawdopodobnie nie mozna nadac w Polsce takiego imienia ((( wiec moze bedzie "Dobromiła"?

czas pokaze...

a przy wyborze imion zdecydowanie kierowalismy sie ich znaczeniem.
Wiesz ktoregos dnia w tv sniadaniowej czy jak ja teraz zwa ,byl temat o imionach i wlasnie byl tatus ktory nazwal corke Mila co prawda byly z tym problemy ale troszke sie poklocil z pania w USC i pani w koncu sie zgodzila na takie imie Wiec skoro juz jest jedna Mila to mysle ze znastepnymi nie powinno byc problemu

A jezeli chodzi o imie dla chlopczyka proponuje Erwin jest sliczne i malo spotykane przynajmniej u mnie
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 01:53   #57
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Imie dla maleństwa.

Erwin mnie rozbawił Tak nazywała się świnka morska mojej kuzynki
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:04   #58
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Imie dla maleństwa.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Erwin mnie rozbawił Tak nazywała się świnka morska mojej kuzynki
niezle
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 09:23   #59
malenkaa20
Raczkowanie
 
Avatar malenkaa20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pszczyna
Wiadomości: 257
Smile Dot.: Imie dla maleństwa.

ja z wszystkich ktore przegladalam wybralam dwa...nie wiem czy wam sie spodobaja ale moja propozycja to:
OLIWER
POLA
wiec bedzie Oli albo Poleczka!Z tabeli przewidywania plci wyszlo ze syn czyli Oliwer ale tak na 100% to ja tym tabelom nie wierze wiec wszystko dopiero sie okazePozdrowki
__________________


agatka
malenkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 09:44   #60
Lusine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Imie dla maleństwa.

Hmm jesli chdzi o chlopczyka to np. Eryk, Kuba,Filip - skrzywdzenie dziecka ( kojarzy mi sie z Konopi), Latwiej by bylo z dziewczynka moja coreczka bedzie miala Lusine nie Polskie imie
Lusine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-25 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.