..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::.. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 21:30   #751
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

ja mam to szczęście, że mi jakoś dziwnie spadaja obwody... bo najwiecej w tyłku... nogach... no i talii... (tak jakby od dołu w góre... a nie jak przewaznie na odrót)... rece zawsze miałam jakies nieproporcjonalnie chude do reszty... a w biuscie spada mi maks 2 cm....niezaleznie ile kg schudne czy 2 czy 7...
chociaz czasem chciałabym miec ciut mniejszy bo ja jestem fanką małego B :P
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:44   #752
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
ja mam to szczęście, że mi jakoś dziwnie spadaja obwody... bo najwiecej w tyłku... nogach... no i talii... (tak jakby od dołu w góre... a nie jak przewaznie na odrót)... rece zawsze miałam jakies nieproporcjonalnie chude do reszty... a w biuscie spada mi maks 2 cm....niezaleznie ile kg schudne czy 2 czy 7...
chociaz czasem chciałabym miec ciut mniejszy bo ja jestem fanką małego B :P
Ja mam D, po mamusi genetycznie i się ciesze z nich, wiem że poniżej D nie spadną raczej
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:10   #753
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Calusy dla Marzeniatka z okazji imieninek,wszystkiego dobrego

Buziaki
Milego Dzionka
Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
J
I jeszcze bukiecik Imieninowych serdeczności dla Marzeniatka


Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
No to jedziemy:
Marzeniątko wsyztskiego naj naj naj Najchudości, najradości i najsłoneczności
Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki, ja tylko tak na chwile napisac Marzence życzonka

no więc Słońce spelnienia marzeń, zdrówka, wiele miłości i samych pogodnych dni w życiu, I zyj nam STO LAT...albo i więcej
Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
P.S Sto lat Sto lat niech żyje żyje nam... a kto? Marzeniatko nasze małe

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość

Marzeniatko wszystkiego naj naj najlepsiejszego, spełnienia marzeń i stracenia wszystkich zbędnych kilosów
kurczeee... ile tego jak fajnie, że ktoś pamięta
dziękuję nieeeesaaaamowiiiiciiiee! !!!!!!!!!!!!!!!!!
doszło do wszystkich ? słuchać było w Krakowie, Lublinie i tam wszędzie ?

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
ja się smaruję po kąpieli, ale jezeli owijasz się folią itp. to możesz wymazać się przed ćwiczeniami
no to psikus, a o co kaman z tą folią? bo ja często o tym czytam, a nie wiem o co w tym chodzi
pomaga zrzucić kilosy?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Wioletta28, K_asiaczek nie jesteście same, moja waga to 70 i nie chce być inaczej
i ja się dołączam. okrągłe 70



wiecie dzisiaj jestem niegrzeczna, bo imieniny i ten teges, w sumie tak mało po plażowemu, bo tu ciasteczko, tam ciasteczko...
i taka Marzenka be'be

ale jutro potulnie, rano omlecik, wieśniaczek i te sprawy

póki co, czuję że mnie choróbsko łapie, gardło mnie boli.. chyba w poniedziałek zostanę w domu, bo rozchoruję się jeszcze całkowicie na majówkę.

i jak zawsze kochane wiżanki, 3 strony nasmarowały i znowu sie wczyyytac musiałam i oczywiście witam wszystkie nowe plażowiczki
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:33   #754
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
kurczeee... ile tego jak fajnie, że ktoś pamięta
dziękuję nieeeesaaaamowiiiiciiiee! !!!!!!!!!!!!!!!!!
doszło do wszystkich ? słuchać było w Krakowie, Lublinie i tam wszędzie ?
słychać słychać


Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
no to psikus, a o co kaman z tą folią? bo ja często o tym czytam, a nie wiem o co w tym chodzi
pomaga zrzucić kilosy?

a więc ja robię tak: smaruję się kremem ale nie wcieram go do końca i potem biorę folię spożywczą i się nią obwijam tak ze dwa razy i na to jeszcze zakładam taki pas na brzuch i sobie siedzę z godzinkę i w tym chodzi o to że skóra Ci się poci itd i podobno pomaga to cellulit zwalczyć
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:36   #755
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
a więc ja robię tak: smaruję się kremem ale nie wcieram go do końca i potem biorę folię spożywczą i się nią obwijam tak ze dwa razy i na to jeszcze zakładam taki pas na brzuch i sobie siedzę z godzinkę i w tym chodzi o to że skóra Ci się poci itd i podobno pomaga to cellulit zwalczyć
dziękuję Ci kochana, douczyłaś mnie
ale ja cellulitu nie mam, to próbować nie będę
ale sposób, ciekawy nie powiem
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:46   #756
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Marzeniątko cmoki wielkie zawsze bądź taka pogodna, dobra, śliczniutka, słoneczna, urocza i wiecznie optymistycznie patrząca na życie

Już włączyłam wizaż dawno temu, ale tu to tu tamto i dopiero doczytałam teraz i siadałam by nabazgrać do Was kochanie Kobietki... więc...

Dziś tak jak pisałam weszłam na wagę przed dzisiejszym goszczeniem się w Chełmie z kierownikami kolonii i starą K iiiiiiiiiiiiiiiiii 62,5 kg wow wow wow

Więc jedząc dziś ciasto i ciasteczka, pijąc wino i advocat nie miałam nic a nic wyrzutów sumienia, tym bardziej, że mój osobisty dietetyk powiedział mi, że po tylu dniach diety mój organizm nie odczuje tego i nie odłoży tego, tylko przeleci to przez mnie a czasami przyda sie takie coś by nie mieć ciągotek, więc dziś był prezent z okazji ruszenia z tego paskudnego zastoju No i fajnie jest usłyszeć komplementy z ust moich mistrzów

A teraz mój TŻ zrobił mi niesamowitą niespodziankę, przyszedł do mnie z pracy i kupił mi skakankę z ciężarkami, bo się go pytałam czy to mi pomoże w ładnym ukształtowaniu ciałka i nam kupił daktyle, migdały, i soki pomidorowe Mi sam pomidorowy bo bez cukru a sobie Tabasco, bo on nie szaleje z etykietami i cukrem jak my Szybko nauczył się zasad SB! Niesamowite to jest... nadal nie wierzę, że taki ktoś stanął na mojej drodze Teraz powiedział, że zajmiemy sie mięśniami a nie spadkiem wagi bo już jest super... i nie pozwoli mi bym była sucha bo nie lubi sucharów. Więc teraz Kasia ma osobistego trenera i dietetyka

Teliku Kochany ale dałaś czadu z komentarzem na nk Usmiałam się co nie miara

Faraula jesteś piękna ^^ i myślałam, że starsza
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .

Edytowane przez Ahcak
Czas edycji: 2008-04-27 o 00:16
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 00:23   #757
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Ahcak - ale Ci zazdroszczę tego faceta! A nawet go jeszcze nie widziałam ( i pewnie nie zobacze ) . Tez chcę swojego prywatnego dietetyka i trenerra uhh Swoja drogą- z czego Ty się odchudzasz?;> podgladałam Cię na nk,przyznaję się bez bicia LAseczka,ze hej

carmelova - na nk masz w znajomych laskę z mojego miasta,razem w zespole tańczyłyśmy jaki ten świat jest mały

Zrobiłam wczoraj ptasie blondee i niestety -albo mi nie wyszło,albo nie polubię się z serkiem wiejskim kurcze ,toż to podstawa SB

za to pożyczyłam rowerek stacjonarny i dzis popedałowałam troszku
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 08:02   #758
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

[quote=kocimietka;7366096
Zrobiłam wczoraj ptasie blondee i niestety -albo mi nie wyszło,albo nie polubię się z serkiem wiejskim kurcze ,toż to podstawa SB
[/quote]


To zrob z serkiem homo naturalnym. Ja tak robie bo z wiesniakiem tez za bardzo mi nie smakuje, A z serkiem smialo mozesz. ja nie dodaje tez kakao, bo nie lubie. Mozesz sobie cos tam zawsze zmodyfikowac. Ale zgodnie z Sb zawsze
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:03   #759
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

A ja wczoraj troszkę złamałam dietkę niestety, wypiłam za dwie szklanki wina Ale jestem z siebie dumna, bo tylko dwie i to czystego wytrawnego (po które sama gnałam do sklepu), do 21 a na miescie juz nie piłam. No i nic nie zjadłam niedozwolonego, normalnie kolacyjka białkowa o 19tej. Myślicie że to jakoś zaszkodzi diecie ?
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:05   #760
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Witojcie Kumy


Eeeee tam ja wcale tego nie kupuje.Te gotowe dania wygladaja tak srednio.Jedyne pomocne jest przy zakupie niektorych produktow,bo jak cos ma znaczek SB to nie zawsze trzeba wczytywac sie w skladniki.Chociaz znalazlam kilka produktow bez tego znaczka,ktore mialy lepszy sklad niz te rekomendowane przez SB
Weight Watchers moja tesciowa kiedys stosowala.Za bardzo sie w to nie zaglebialam,ale wiem,ze tam sie jakies punkty liczy,na spotkania sie chodzi podczas ktorych odbywa sie bubliczne mierzenie i warzenia....takie tam pierdy.Nie dla mnie ta zabawa
Styska a podobno u Ciebie w UK to jedzenie jest tak samo "zdrowe i pozywne" jak u mnie w Stanach
No właśnie wczoraj poczytałam te etykiety produktów weight watchers i cukier wszedzie.
To czemu my jeszcze sie odchudzamy jak tu takie zdrowe jedzonko same U ciebie terz cukru dodaja wszędzie np nawet do mrozonych warzyw? Bo ja nawet tam musze sprawdzac skład.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:06   #761
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

2 szklaneczki wina wytrawnego...mmm pyszne Mysle, ze nie powinnas miec wyrzutow sumienia. Gorsze by byly czekoladki o tej porze

A ja mam takie kobiece pytanmie z innej beczki. Czy w zwiazku ze stosowaniem sb macie, albo mialyscie problemy z cyklem? Ja stosuje tabletki anty i przy 14 tabletce pojawilo sie u mnie plamienie, trwa juz przez 4 dni. Martwi mnie to, zastanawiam sie czy poczekac, czy umowic sie do lekarza. Dodam, ze Biore tabletki od ponad roku i nigdy z czyms takim nie mialam problemu
__________________
Aparat kryształowy górny łuk od 02.12.2006 r
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 08:11   #762
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzień dobry
Co to tak wszyscy sie jeszcze lenia w niedzielę??
U mnie dziś po wczoraj trochę duży brzuchol i trochę pobolewa, no ale co się dziwić Od dziś planuję wieczorami wychodzić na podwórko (mieszkam w kamienicy i jest takie pseudo podwórko od tyłu bloku) i zaczynam przygodę ze skakanką, zobaczymy jak działa
Wczoraj jak dziecko skakałam w kuchni i cieszyłam się z nowej zabawki fajna zabawa^^

Cytat:
Napisane przez calioppe** Pokaż wiadomość
A ja wczoraj troszkę złamałam dietkę niestety, wypiłam za dwie szklanki wina Ale jestem z siebie dumna, bo tylko dwie i to czystego wytrawnego (po które sama gnałam do sklepu), do 21 a na miescie juz nie piłam. No i nic nie zjadłam niedozwolonego, normalnie kolacyjka białkowa o 19tej. Myślicie że to jakoś zaszkodzi diecie ?
Dwie szklanki wina to nie straszny grzech, fakt na I fazie nie powinno sie pic alkoholu, ale i tak wybrałaś mniejsze zło, więc gratki, że to nie było piwo Więc masz wybaczone i teraz ładnie do końca jedyneczki a potem juz winko bez żadnych wyrzutów sumienia ^^
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:45   #763
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
Ahcak - ale Ci zazdroszczę tego faceta! A nawet go jeszcze nie widziałam ( i pewnie nie zobacze ) . Tez chcę swojego prywatnego dietetyka i trenerra uhh Swoja drogą- z czego Ty się odchudzasz?;> podgladałam Cię na nk,przyznaję się bez bicia LAseczka,ze hej

carmelova - na nk masz w znajomych laskę z mojego miasta,razem w zespole tańczyłyśmy jaki ten świat jest mały

Zrobiłam wczoraj ptasie blondee i niestety -albo mi nie wyszło,albo nie polubię się z serkiem wiejskim kurcze ,toż to podstawa SB

za to pożyczyłam rowerek stacjonarny i dzis popedałowałam troszku
A ja ptasie robię z serkiem naturalnym figura pyyyycha i mniej roboty bo nie trzeba rozdrabniac serka
A ja wczoraj grzecznie na inprezce domowej woda mineralna tylko ja ciągle nie wiem czy mozna z cytryną ..z jednej strony to owoc więc chyba nie ? jak myślicie?
Anielko a ty nie spij tylko się tu spowiadaj z grzechu ... co prawda małego
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:50   #764
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

uff no to cieszę się ale dzis tak czy inaczej chce mi się jeść bardziej. Chyba zrobię sobie wczesny obiad i pójdę na siłownię, a otwarte dziś od 12 dopiero buuuuuuuuu
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:52   #765
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;7366577]A ja ptasie robię z serkiem naturalnym figura pyyyycha i mniej roboty bo nie trzeba rozdrabniac serka
A ja wczoraj grzecznie na inprezce domowej woda mineralna tylko ja ciągle nie wiem czy mozna z cytryną ..z jednej strony to owoc więc chyba nie ? jak myślicie?
Anielko a ty nie spij tylko się tu spowiadaj z grzechu ... co prawda małego [/quote]
właśnie tak czytam że wszyscy się zajadają tym ptasim, aż mi samej ochota naszła Ale nie mogę znalesc na forum przepisu
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:00   #766
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez calioppe** Pokaż wiadomość
właśnie tak czytam że wszyscy się zajadają tym ptasim, aż mi samej ochota naszła Ale nie mogę znalesc na forum przepisu

Przepis jest prosty na ptasie wg. blondee

serek wiejski rozcierasz żeby nie było grudek
dodajesz rozpuszczoną żelatynę w gorącym mleku (1/4 szkl.)
kakao
aromat np. waliliowy (ja lubię kokosowy albo advocat)
i zostawiasz w lodówce

mam nadzieję, że nie pokręciłam bo to z pamięci

ja robię je z serka naturalnego figura jest puszysty i gładki, ale można też z homo naturalnego smacznego
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:06   #767
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzieeeń Dooobryyyyy

Ale śliczną pogodę mamy za oknem Wstalam o 8, pouczylam się, porozmawialam z tatą na gg, wzięłam TLII i teraz czekam 30 min żeby zjeść śniadanko. Będzie wczorajsza sałatka grecka z kutakiem i grzanka razowa Później spacerek na Wawel, bo wstyd powiedzieć, ale od kiedy tu studiuję, to tam jeszcze nie byłam No i będzie obiad na Rynku...

Mój TŻ wymylił "grzeszne niedziele". Tzn. jemy co chcemy. Będzię ciężko go odwieść od tego pomysłu, bo i na lody chce mnie zabrać i na gorącą czekoladę RATUJCIE!!!!!
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:12   #768
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

A ja dziś zawijasy z wędlinką na śniadanko a na drugie czeka ptasie...
Obiadek bakłażan z wczoraj...rany jaki pyszny mi wyszedł, nawet się nie spodziewałam
Ponadto nadal maluję te przeklęte futryny.... mam wrażenie że one się nie kończą i ktos mi wstawia ciagle nowe w mieszkaniu .... chyba już "poschizowałam"
Ale wieczorem spacerek, pewnie gdzieś za miasto uciekne
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:22   #769
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Marzeniatko
Boże Kobieto!!!!!!!!!!!!!!
jak Ty to zrobiłaś,m że w dwa tygodnoie zleciałaś 7 kg??????!!!!!!!!!

Pozazdrościć
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 09:24   #770
blondyneczka513
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka513
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 298
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Dzień doberek Ha! wczoraj 18 a ja zero grzechów Ale żebyście widzieli ich miny jak wszyscy z piwami a ja ze szklaneczką wody xD A i tak się śwoetnie wybawiłam Wogóle to wreszcie ktoś zauważył że jest mnie o 4 kg mniej i jestem po prsotu szczęśliwa
Ś-jajecznice z ogórasem i narazie nie mam pomysłu na dalsze menu
__________________
[...wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz...]
blondyneczka513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:29   #771
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Już wróciłam po weekendzie w domu Było cudownie, ja sama, powdórko w stokortkach, leżak, słońce i kwitnące jałonie

Trzymałam się pięknie z I fazą SB

Zaczynałam 3 kwietnia, przeszłam I fazę bez problemu ale już w pierwszych dniach II F przez 3 dni nagrzeszyłam niesamowicie, dlatego 6 dni temu wróciłam spowrotem na I fazę. Czyli 24 dni jestem na SB I fazie - bez 4 dni gzreszenia na II fazie. I teraz pytanie: czy przechodzić już na II fazę????

Bo boje się, że spowolnie sobie przemianę materii

Waga wolno spada, ale się dobrze czuję. Iiiiii cieszę się, że Tu jestem razem z Wami
_______________
start SB: 3 kwietnia
I faza SB:dzień25
start: 88,2 kg->
85_84,9_84_83_82_81_80_79_78...69_68_67_66_65_63

cel 1: do 20 VI - 79 kg
cel 2: 1 X – 69 kg
cel 3: grudzień 2008 – 63 kg
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:43   #772
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

carmelova a Ty w jakiej czesci Krakowa mieszkasz?

dzis zjadlam na sniadanie buleczke z salatka, pomidorkiem i serkiem zoltym + herbatka
teraz pije sobie kakałko i ciągnie mnie strasznie do czekolady

Pozniej ide do pracy, a wieczorem na roleczki Nie moge sie doczekac


lisek dla mnie tez II faza jest bardziej grzeszna niz faza I, bo latwiej siegnac po niezdrowe rzeczy, myslac sobie, ze przeciez to juz II faza. Poza tym na II fazie mniej sie traci i moim zdaniem jest mniej mobilizujaca.

Na Twoim miejscu przeszlabym juz na II faze, uwazajac zeby jednak nie poddac sie pokusom
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:49   #773
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
carmelova a Ty w jakiej czesci Krakowa mieszkasz?

dzis zjadlam na sniadanie buleczke z salatka, pomidorkiem i serkiem zoltym + herbatka
teraz pije sobie kakałko i ciągnie mnie strasznie do czekolady

Pozniej ide do pracy, a wieczorem na roleczki Nie moge sie doczekac
Mieszkam w okolicach Ronda Barei (prądnik czerwony). Ale juz niedlugo. wyprowadzamy się w czerwcu i szukamy nowego lokum na "po wakacjach".

Szkoda że nie ma blondiee. Mam dylemat ciuchowy. Przeglądałam szafę i znalazłam taką oto bluzkę, którą kupilam w wakacje w Anglii za 1Ł w Primarku. Teraz mają być podobno modne przezroczyste rzeczy. Z czym to nosić? A może wyrzucić?

edit: no wreszcie blondyneczka przybyła na moje wczorajsze wezwanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3163.JPG (83,4 KB, 19 załadowań)
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:53   #774
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;7366691]Przepis jest prosty na ptasie wg. blondee

serek wiejski rozcierasz żeby nie było grudek
dodajesz rozpuszczoną żelatynę w gorącym mleku (1/4 szkl.)
kakao
aromat np. waliliowy (ja lubię kokosowy albo advocat)
i zostawiasz w lodówce

mam nadzieję, że nie pokręciłam bo to z pamięci

ja robię je z serka naturalnego figura jest puszysty i gładki, ale można też z homo naturalnego smacznego[/quote]
dzieki wielkie bede tworzć
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:54   #775
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość

lisek dla mnie tez II faza jest bardziej grzeszna niz faza I, bo latwiej siegnac po niezdrowe rzeczy, myslac sobie, ze przeciez to juz II faza. Poza tym na II fazie mniej sie traci i moim zdaniem jest mniej mobilizujaca.

Na Twoim miejscu przeszlabym juz na II faze, uwazajac zeby jednak nie poddac sie pokusom
Masz rację, od dziś II faza.

Niech ta waga wreszcie ruszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy to zastój??? czy ja za duzo jem???
masakra.

Ale co tam i tk nie zrezygnuję

Zaraz ide na "spacer" do Auchan - w dwie strony będzie jakieś 12-13 km

Do zobaczenie po południu
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:57   #776
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Ponawiam pytanko, zalezy mi bardzio na Waszej odpowiedzi...Czy mialyscie problemy z cyklem miesiaczkowym po stosowaniu sb? Bo ja schudlam lacznie, moze 4-5 kg przez 3 tyg, tylko ze w polowie brania tabletek anty pojawilo sie u mnie plamienie i nie wiem co robic, czy udac sie do lekarza w najblizszym tyg, czy poczekac???

Prosze o pomoc.
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:02   #777
blondyneczka513
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka513
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 298
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Mieszkam w okolicach Ronda Barei (prądnik czerwony). Ale juz niedlugo. wyprowadzamy się w czerwcu i szukamy nowego lokum na "po wakacjach".

Szkoda że nie ma blondiee. Mam dylemat ciuchowy. Przeglądałam szafę i znalazłam taką oto bluzkę, którą kupilam w wakacje w Anglii za 1Ł w Primarku. Teraz mają być podobno modne przezroczyste rzeczy. Z czym to nosić? A może wyrzucić?

edit: no wreszcie blondyneczka przybyła na moje wczorajsze wezwanie
Nio pewnie Stęskniłam się za Wami
Cytat:
Napisane przez lisekZG Pokaż wiadomość
Masz rację, od dziś II faza.

Niech ta waga wreszcie ruszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy to zastój??? czy ja za duzo jem???
masakra.

Ale co tam i tk nie zrezygnuję

Zaraz ide na "spacer" do Auchan - w dwie strony będzie jakieś 12-13 km

Do zobaczenie po południu
Masz rację nie rezygnuj! Nasza kochana Ahcak dowiodła że nawet po długaśnym zastoju można schudnąć A nio miłego spacerku
__________________
[...wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz...]
blondyneczka513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:03   #778
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanko, zalezy mi bardzio na Waszej odpowiedzi...Czy mialyscie problemy z cyklem miesiaczkowym po stosowaniu sb? Bo ja schudlam lacznie, moze 4-5 kg przez 3 tyg, tylko ze w polowie brania tabletek anty pojawilo sie u mnie plamienie i nie wiem co robic, czy udac sie do lekarza w najblizszym tyg, czy poczekac???

Prosze o pomoc.
Wiesz, ja też biorę tabletki anty i okres mi się przesunął z 3 dnia odstawienia na 5 a nawet 6. Mialam też bóle w dole brzucha. A jakie to jest plamienie? Takie dosyc mocne jak w ostatnich dniach okresu? Czy takie jak np. przy pierwszym opakowaniu? Najlepiej zapytać lekarza.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:03   #779
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Przepis na sernik I faza:

kostka sera chudego
- zgnieć go dobrze widelcem, mikserem... czymkolwiek- bo im mniej grudek, tym lepiej
+ słodzik (w zależności od tego jaka jest jego siła słodzenia - ja mam słodzik z Lidla i na 250 gram sera daję około 8 tabletek)
+ 2 żółtka jaja + kilka kropel olejku
(np. pomarańczowego) _
Mniam, polecam. Ale uwaga!!!!! on jest tak pyszny, że jeśli nie masz obkurczonego żołądka, to jedna porcja może nie wystarczyć - taki jest dobry ;D

_______________
start SB: 3 kwietnia I faza SB:dzień25
start: 88,2 kg ->
86_85_84,9_84_83_82_81_80_79_78...69_68_67_66_65_63

cel 1: do 20 VI - 79 kg
cel 2: 1 X – 69 kg
cel 3: grudzień 2008 – 63 kg
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:08   #780
blondyneczka513
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka513
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 298
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część IV ::..

Cytat:
Napisane przez lisekZG Pokaż wiadomość
Przepis na sernik I faza:

kostka sera chudego - zgnieć go dobrze widelcem, mikserem... czymkolwiek- bo im mniej grudek, tym lepiej
+ słodzik (w zależności od tego jaka jest jego siła słodzenia - ja mam słodzik z Lidla i na 250 gram sera daję około 8 tabletek)
+ 2 żółtka jaja + kilka kropel olejku (np. pomarańczowego) _
Mniam, polecam. Ale uwaga!!!!! on jest tak pyszny, że jeśli nie masz obkurczonego żołądka, to jedna porcja może nie wystarczyć - taki jest dobry ;D

_______________
start SB: 3 kwietnia I faza SB:dzień25
start: 88,2 kg ->86_85_84,9_84_83_82_81_80_79_78...69_68_67_66_65_63
cel 1: do 20 VI - 79 kg
cel 2: 1 X – 69 kg
cel 3: grudzień 2008 – 63 kg
A w ilu stopniach trzeba piec i przez ile?;>
__________________
[...wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz...]
blondyneczka513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.