cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 10:34   #1171
przejola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

[QUOTE=Michell72;27320803]Hejka wszystkim..Szatanka po 30 plusdobrze jest łykac (a cena w miare rozsądna)Alphol omega plus-Formuła dla kobiet zawierająca OLEJ LNIANY


OMEGA 3 zawarte w Alpholu omega plus pochodzą ze specjalnej odmiany lnu złocistego a nie z ryb, co zapewnia lepszą tolerancję, brak rybiego smaku i zapachu, brak reakcji alergicznych.Alphol omega plus, to suplement, który wzbogaca dietę w ważne dla metabolizmu kwasy omega 3 i 6 oraz zestaw witamin i mikroelementów o właściwościach antyoksydacyjnych. 2 tabletki rano+do tego mozesz nawilzyc sie Biogalem tez 2 kapsulki..do tego biorę jeszcze Ha Pantoten ale ten optimum..i na nasze naczynka ACEROLA plus świetny uzupelniacz wit C..i rutyny..Czasami zamiennie z Biogalem kupuje Wiesiolek..Tym Alpholem robie kuracje 3 mce i przerwa...PRZEJOLA moze i Tobie taki zestaw pomoze

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Przejola moze sprobujesz suplementy j.w plus mezoterapie igłową(lepsza od tej nie igłowej)to taki koktajl witamin i zadziala głebiej niz wszystkie kremy razem wzięte.nawilzy,ujedrni Ci lico....Dbam o swoją skore ,do 40 brakuje mi 2 lat ale nikt mi 38 nie daje..te ktore na realu czy NK widzialy nie zaprzecząDbam o siebie..suplementami(te ktore wyzej wymienilam obecnie),kosmetykami ale odwiedzam raz po raz gab med estrtycznej ,na mezoterapie..naprawde pomaga..warto czasami darowac sobie drogi e kremidla a zrobic mezo..plus te nasze https://wizaz.pl/forum/member.php?u=423863wspomagacze ..i będzie git:rolle yes:[/QUOT
DZIĘKUJĘ MICHELL72ZROBIĘ JAK RADZISZ MAM NADZIEJĘ ŻE MI TO POMOŻE SAMA JESTEM ZREZYGNOWANA ALE PO TYM CO PISZESZ MOŻE JEST DLA MNIE JESZCZE ISKIERKA NADZIEJI
przejola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 19:08   #1172
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witam.
Ile tabletek dziennie biogalu powinno się łykać. Na opakowaniu jest napisane trzy razy dziennie po dwie tabletki. bierzecie więcej? mniej?
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:40   #1173
terminator007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witam niestety nie mam czasu na czytanie wszystkich wypowiedzi w związku z czym mam prośbę może Mi ktoś napisać czy warto kupić tabletki AGELIMIT ? ktoś z was je zażywał ? jakie były efekty ?
terminator007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:49   #1174
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Hej dziewczyny mam pytanie. Mam 27 lat i nie wiem co ost mi sie z twarza dzieje ale jest sucha ze zmarszczakmi. Powiedzcie mi czy jakbym rano brala na raz omege 3 fotre, witamine E, rutinoskorbin, koenzym Q10 to nie jest za duzo. Ide jutro do apteki i chce mocna dawke. Od dzisjaj palenie rzucam a to chyba bardzo odczuje moja cera ale od wewnatrz chce tez cos zrobic. Moge tyle witamin na raz jeść? Bo sie na tym wogole nie znam...
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:00   #1175
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Hej dziewczyny wiem że większość info jest już na forum ale ja nie wiem czy moge mieszac te wszystkie leki. Czytałam ostatnio sporo o koenzymie 1 NADH że wpływa na energię ale również na cere. Więc do mojej listy witamin jeszcze bym to do[isała. Teraz to już chyba całkiem za dużo. Ale tak przez 4 miesiace zeby zobaczyc efekt apotem zmniejszylabym dawke. Mozna tak?? Czy jednak za duzo wszystkeigo. Prosze o odp'!! Z góry dzikeuje!
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:53   #1176
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Nie jest za dużo,ja łykam jeszcze więcej i jest dobrze.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 20:38   #1177
rudamaruda79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 6
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witam serdecznie po przeczytaniu wszystkich postów,uzbrojona w nabytą wiedzę ruszyłam do aptek.Niestety oleju lnianego -brak wiec zakupiłam Tran firmy Gal.Wiec łykam od 3 miesiecy Tokowit rutowit a teraz z powodu braku oleju lnianego zaczynam tran.Musze się przyznac ze odkiedy łykam Tokowit moja skóra stała sie o niebo lepsza.Zobaczymy co dalej .Pozdrawiam forumowiczki
rudamaruda79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 18:23   #1178
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

A czy któras z Was może przyjmowała kolagen naturalny w tabletkach ? Jestem ciekawa jak Wasze odczucia i czy są efekty ?
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:38   #1179
pamelaamela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Przyznam szczerze ze moja koleżanka brała kolagen przez 3 mc i naprawde jesli chodzi o ujędrnienie twarzy to jest to bardzo widoczne. Do tego wszelkie takie małe zmarszczki pod oczami tez sie wygładziły. Wiec moze tutaj kwestia tego jak długo przyjmuje sie własnie taki suplement.
pamelaamela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:40   #1180
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Kobietki, pochwalcie się swoimi osiągnięciami co do stanu skóry może po 3 miesiącach lub dłużej i co Wam służy najbardziej?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:07   #1181
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Przeglądając temat o zmarszczkach miałam zamiar znaleźć jakiś cudowny krem dla mojej mamy a tu tabletki na zmarszczki. Troszkę poczytałam w internecie, między innymi trafiłam na czyjegoś bloga : https://collagenics.wordpress.com/ . Piszą na nim o tabletkach Collagenics. Brzmi ciekawie. Teraz nie wiem co wybrać a tak całkiem poważnie, widzę że mało kto próbował tabletki na zmarszczki? Chciałabym tez jakieś opinie poznać
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 07:44   #1182
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez niesza Pokaż wiadomość
Przeglądając temat o zmarszczkach miałam zamiar znaleźć jakiś cudowny krem dla mojej mamy a tu tabletki na zmarszczki. Troszkę poczytałam w internecie, między innymi trafiłam na czyjegoś bloga : https://collagenics.wordpress.com/ . Piszą na nim o tabletkach Collagenics. Brzmi ciekawie. Teraz nie wiem co wybrać a tak całkiem poważnie, widzę że mało kto próbował tabletki na zmarszczki? Chciałabym tez jakieś opinie poznać
To prawda kolagen na zmarszczki jest dobry...ale czy ten w tabletkach jest skuteczny? Na pewno bardzo drogi. Na zmarszczki ( w tym tez na stawy) najlepsze są produkty bogate w kolagen, rózne galarety domowej roboty, rosoły, pasztety, salcesony-tam jest najwiecej kolagenu, dużo witaminy C. I należy spożywać jak najmniej węglowodanów, tłuszczów utwardzonych (ciasteczka, lody, słodkie bułki, słone przekaski itp), smażenia na olejach-wszystkich, bo na olejach sie nie smaży mimo, że takie smażenie się propaguje jako zdrowe!
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 11:54   #1183
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Ja brałam kolagen w kostkach przez 2 miesiące codziennie i nie zauważyłam żadnego wygładzenia zmarszczek. Jeżeli ktoś myśli, że tabletka wygładzi mu zmarszczki to jest naiwny
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 13:56   #1184
ronka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 15
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Nie wierzę w żadne cudowne metody!!!
ronka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:17   #1185
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Moge potwierdzic pozytywne dzialanie kolagenu w tabletkach.
Biore regularnie od 5 miesiecy, widze poprawe jakosci skory.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.