Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-10-02, 10:17   #4321
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sauna a kondycja w³osów po... i wp³yw na ich porost... ???

Przeciez napisala,ze nie wszystko naraz
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-02, 10:37   #4322
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sauna a kondycja w³osów po... i wp³yw na ich porost... ???

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Przeciez napisala,ze nie wszystko naraz
Ojej, no jasne, ¶lepa kura ze mnie
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-02, 15:20   #4323
Jaq
Przyczajenie
 
Avatar Jaq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie akurat z tym nie bylo problemu bo jak je uzywalam to mialam prawie £ys± g£ówkê , tak¿e w skalp szlo, nie ma co ale jakbym miala dluzsze wlosy to swierdzam ze sama za cholere niewiedzialabym jak mam to nalozyc na skalp.

mo¿e tak± metod± ¿e robisz przedzialek nakladasz i pozniej troche dalej przedzialek i znow nakladasz, i tak w kolko. Nie wiem umiejêtnie wytlumaczylam
Legallybrunette, ja w³a¶nie staram siê tak robiæ z tymi przedzia³kami, ale w sumie to nie mam cierpliwo¶ci. Troche zrobie, a potem ju¿ chlup na rêke i jako¶ nak³adam reszte . Ju¿ wiem, ¿e nigdy wiêcej nie kupie ampu³ek do g³owy .

Lalaith,oczywi¶cie ¿e nie wszystko. W sumie to i tak najczêsciej wychodzi ¿e myje w³osy szamponem Joanna i potem tej samej firmy od¿ywka.
Dzisiaj pojecha³am do Superpharmy, i oczywi¶cie 3/4 zakupów to kosmetyki do w³osów . Jak tu siê nie skusiæ za 2 jedwabie L'biotici w cenie jednego . No i w koñcu kupi³am serum do koñcówek Joanna Rzepa.

Edytowane przez Jaq
Czas edycji: 2009-10-02 o 15:23
Jaq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-02, 19:54   #4324
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomo¶ci: 2 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ja siedzê teraz z naft± na g³owie jutro zmyjê, + oczywiscie szampon ze skrzypu albo czarnej rzepy no i mieszanka z waxów i innych specyfików na jak±¶ godzinkê
póki co mam w³osy mniej wiecej do zapiêcia stanika ale chcê jeszcze d³uuu¿sze zapuszczam intensywnie z tymi wszystkimi 'wspomagaczami' i nawet kole¿anka mi dzi¶ powiedzia³a , ze mi du¿o ostatnio uros³y ;D
(:Iza:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:04   #4325
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 673
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Poka¿ wiadomo¶æ
ja siedzê teraz z naft± na g³owie jutro zmyjê, + oczywiscie szampon ze skrzypu albo czarnej rzepy no i mieszanka z waxów i innych specyfików na jak±¶ godzinkê
póki co mam w³osy mniej wiecej do zapiêcia stanika ale chcê jeszcze d³uuu¿sze zapuszczam intensywnie z tymi wszystkimi 'wspomagaczami' i nawet kole¿anka mi dzi¶ powiedzia³a , ze mi du¿o ostatnio uros³y ;D
a mi sie nie podobaj± dlu¿sze. chce wlasnie do zapiêcia a ty dok±d chcesz miec ze tak szalenczo zapuszczasz?
__________________
legallybrunette jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-02, 20:17   #4326
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Poka¿ wiadomo¶æ
ja siedzê teraz z naft± na g³owie jutro zmyjê, + oczywiscie szampon ze skrzypu albo czarnej rzepy no i mieszanka z waxów i innych specyfików na jak±¶ godzinkê
póki co mam w³osy mniej wiecej do zapiêcia stanika ale chcê jeszcze d³uuu¿sze zapuszczam intensywnie z tymi wszystkimi 'wspomagaczami' i nawet kole¿anka mi dzi¶ powiedzia³a , ze mi du¿o ostatnio uros³y ;D
Jak jutro zmyjesz naftê, skoro nie wolno jej trzymaæ d³u¿ej, ni¿ podaj± na opakowaniu ?
__________________
Denerwowaæ siê to m¶ciæ na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych.
Serendipity jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-02, 21:30   #4327
Czarnula204
Rozeznanie
 
Avatar Czarnula204
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 593
Lightbulb Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Hey,
Pomagaj± Wam te wax-y, seboradiny?
Bo ja tak stosujê od tygodnia po kazdym myciu i cos nie bardzo chyba to dziala, moze za wczesnie na efekty, sa tylko bardziej sliskie moje wloski od tego- nic poza tym. Wypadaja nadal, przetluszczaja sie te moje straki, no porazka, doje pokrzywe, czerwona herbate, wit. i nic, czy zawsze juz tak bedzie?? czy po prostu napalilam sie na te "Ozywienie" i zageszczenie czupryny , jak na banany z kopca
__________________
cionza
Czarnula204 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 21:40   #4328
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Czarnula204 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey,
Pomagaj± Wam te wax-y, seboradiny?
Bo ja tak stosujê od tygodnia po kazdym myciu i cos nie bardzo chyba to dziala, moze za wczesnie na efekty, sa tylko bardziej sliskie moje wloski od tego- nic poza tym. Wypadaja nadal, przetluszczaja sie te moje straki, no porazka, doje pokrzywe, czerwona herbate, wit. i nic, czy zawsze juz tak bedzie?? czy po prostu napalilam sie na te "Ozywienie" i zageszczenie czupryny , jak na banany z kopca
no wiesz... musisz pou¿ywaæ tak conajmniej miesi±c zeby by³ jaki¶ efekt...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-03, 06:40   #4329
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Pomocy Wlosomania mnie jakby opuscila, zostawilam wlosy - niech zyja wlasnym zyciem.
Teraz w okresie jesienno - zimowym gdzie wlosy mi leca garsciami... ot tak zostawilam. Dzizas... jak tak dalej pojdzie i moja obojetnosc nie bedzie miala konca, zostane lysa na wiosne
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:27   #4330
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy Wlosomania mnie jakby opuscila, zostawilam wlosy - niech zyja wlasnym zyciem.
Teraz w okresie jesienno - zimowym gdzie wlosy mi leca garsciami... ot tak zostawilam. Dzizas... jak tak dalej pojdzie i moja obojetnosc nie bedzie miala konca, zostane lysa na wiosne
ja tez teraz tak mialam ze przy zmianie pory roku, zmianie temperatury zaczely mi strasznie wypadac... tak mi sie wydaje ze to wlasnie byl powod, bo raczej nie zmienialam szamponu, nie przestawalam brac belissy ani nic...
polecam herbatke z pokrzywy i skrzypu
ja pije teraz jakos 3-4tygodnie i juz mi prawie wcale nie wypadaja
no ale to ze mi nie wypadaja to chyba tez zasluga tego ze zdecydowalam sie dosc sporo podciac.

kupilam ostatnio szampon z rzepy i widze ze chyba dziala na szybszy wzrost wloskow
bo wczesniej stosowalam sporo roznych rzeczy ale efektu nie widzialam, a teraz widze
jeden jest z joanny o ile dobrze pamietam, a drugi jakis apteczny...

swoja droga z rzepy i z czarnej rzodkwi to to samo?
sorry za glupie pytanie, ale jakos nie moge dojsc do tego sama ;p

hm, niby one maja dzialac tak ze wlosy sie mniej przetluszczaja, a mi sie nigdy nie przetluszczaly a jak przerzucilam sie na te szampony to dopiero zaczely;/
ale juz przezyje to jakos, i tak codziennie myje wloski, a zalezy mi na dlugosci najbardziej, a jak juz pisalam widze ze na wzrost wloskow dziala oki

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lalka67 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam teraz gdzies do zapiêcia, moze ze 2 cm przed, bo podcinalam ostatnio pare cm, ale ja d±ze do pasa i to zeby wyjsc z cieniowan
tez mam taka dlugosc, i to te najdluzsze, bo u gory mam mocno wycieniowane...
ale chyba tez z czasem bede chciala jednak wyrownac...

a wczesniej mialam proste wszystkie takie prawie do zapiecia eh, i nie wiem co mnie wzielo w wakacje z tym cieniowaniem eh...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-03, 14:43   #4331
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

eloania te¿ ostatnio kupilam szampon rzepowy Joanny ;-) rzepa a rzodkiew to raczej co innego, chyba tak dziewczyny na wizazu mowily.
Tez obstawiam zmiane temperatury. Wypadaja france!!
I takze podcielam koncowki, mam teraz proste wlosy, farbuje henna. Pilam (poki co przerwa) pokrzywe, jem belisse, vigor, pije zielona herbatke. Narazie odstawilam wszystko, bo po raz 2 zlapala mnie choroba!! Jestem na antybiotyku - to napewno tez przyczynilo sie do wypadania wlosow. Szkoda tylko, ze przestalo mi sie chciec o nie dbac. Pamietam noce i dnie siedzialam na tym watku i sledzilam co dziewczyny pisza. Ale kto wie, moze moj kryzys wlosowy jest wywolany kryzysem finansowym zal mi wydawac tyle forsy. Ale to sie zmieni, jak tylko dorwe robote.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 16:11   #4332
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez eloania Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez teraz tak mialam ze przy zmianie pory roku, zmianie temperatury zaczely mi strasznie wypadac... tak mi sie wydaje ze to wlasnie byl powod, bo raczej nie zmienialam szamponu, nie przestawalam brac belissy ani nic...
ja od sierpnia zaczelam brac belisse i dopiero po niej zaczely mi strasznie wypadac,teraz niby troche sie to uspokoilo.jak zaczna teraz te nowe wyrastac to dopiero beda sterczec we wszystkie strony,nawet prostownica nic nie pomoze
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-04, 15:08   #4333
Jaq
Przyczajenie
 
Avatar Jaq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Mi w³a¶nie zaczê³o coraz wiêcej w³osów wypadaæ . Jest to wina albo Belissy albo pory roku.
A ja mam takie pytanie- jak Wy mierzycie te odrosty? Ja mam farbowane w³osy, ale w sumie odrost nie jest tak dobrze zauwa¿alny, bo kolor odrostów mniej wiêcej zlewa siê z farb±. Dzisiaj jak zmierzy³am te od czubka g³owy to po lewej stronie jest 2,5 cm, a po prawej 2 cm :/. Z drugiej strony, niedawno mierzy³am i po dwóch stronach by³o po 2 cm, wiêc ju¿ sama nie wiem. I druga sprawa, mierz±c odrost naci±gacie w³osy? Bo ja mam takie podniesione ku górze, wiêc naci±gam je ¿eby sobie zmierzyæ odrost
Dzisiaj z rana by³a maska z naft±, olejkiem rycynowym, olejkiem kokosowym, zó³tkami, miodem i cytrynk±. Ale¿ miêciutkie piórka mam
Jaq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:11   #4334
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Jaq Poka¿ wiadomo¶æ
Mi w³a¶nie zaczê³o coraz wiêcej w³osów wypadaæ . Jest to wina albo Belissy albo pory roku.
A ja mam takie pytanie- jak Wy mierzycie te odrosty? Ja mam farbowane w³osy, ale w sumie odrost nie jest tak dobrze zauwa¿alny, bo kolor odrostów mniej wiêcej zlewa siê z farb±. Dzisiaj jak zmierzy³am te od czubka g³owy to po lewej stronie jest 2,5 cm, a po prawej 2 cm :/. Z drugiej strony, niedawno mierzy³am i po dwóch stronach by³o po 2 cm, wiêc ju¿ sama nie wiem. I druga sprawa, mierz±c odrost naci±gacie w³osy? Bo ja mam takie podniesione ku górze, wiêc naci±gam je ¿eby sobie zmierzyæ odrost
Dzisiaj z rana by³a maska z naft±, olejkiem rycynowym, olejkiem kokosowym, zó³tkami, miodem i cytrynk±. Ale¿ miêciutkie piórka mam
Ja naci±gam jak mierzê, bo pojedyncze w³osy siê wywijaj±, krêc±, faluj± mimo, i¿ mam ca³e proste
Ostatnio innej wiza¿ance te¿ krzywo uros³y, ale mo¿e u Ciebie to kwestia pomiaru Mnie czasem jakie¶ centymetry wziête z kosmosu wychodzi³y, np. ¿e w³osy skurczy³y mi siê 2 cm, wiêc zawsze mierzê z 3 razy i wierzê w najbardziej prawdopodobny wynik
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:13   #4335
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

jyyli to by dopiero bylo! Skurczyly sie hehehe Ja takze naciagam wlosy jak mierze
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:51   #4336
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

A ja ost. nie mierzy³am zeby sie nie stesowac, zmierze je dopiero za tydzieñ/dwa i zobaczymy ile uros³y, alr nie widze zeby jakos znacz±co
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:55   #4337
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja tez juz dawno nie mierzylam... bo moj Kurdupel schowal mi gdzies centymetr Sprawdzal ile ma przyrostu i centymetr przepadl...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:59   #4338
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 199
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Hej, od d³u¿szego czasu przegl±dam wasz w±tek, ale dopiero teraz odwa¿y³am siê napisaæ. Mam nadziejê ¿e mnie przyjmiecie :P Kiedy¶ ¶ciê³am w³osy [mia³am gdzie¶ tak do ³opatek, mo¿e troszkê d³u¿sze] bo siê nimi znudzi³am, przez kilka pierwszych dni by³o super, ale pó¼niej ryczeæ mi siê chcia³o, tak ¿a³owa³am ¿e je obciê³am ;/ Teraz mam je gdzie¶ tak do ramion. Zapuszczam je, bo te moje w³osy mnie ju¿ trochê denerwuj± przyznam szczerze. Mam zamiar je zapu¶ciæ mniej wiêcej do pasa ;] Bêdê pi³a pokrzywê i mo¿e jad³a jakie¶ tabletki, ale chyba jeszcze nie mogê, bo chyba za m³oda jestem [dodam ¿e chodzê do 6 klasy podstawówki] ;/
ekomonika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:06   #4339
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

nigdy nie wiem jak swoje mierzyc choc chcialabym.
Trzymacie wlosy jakos w bok i mierzycie czy przykladacie centymetr normalnie w dol?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 18:02   #4340
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nie wiem jak swoje mierzyc choc chcialabym.
Trzymacie wlosy jakos w bok i mierzycie czy przykladacie centymetr normalnie w dol?
Ja w dó³ mierzê - w sumie to mama mi mierzy, jest dok³adniej
Mogê siê pochwaliæ, ¿e przyby³ kolejny cm choæ 4,5 cm w 2 miesi±ce to nie osza³amiaj±cy wynik ale i tak szczê¶liwa jestem
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:29   #4341
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Przysz³am siê pochwaliæ :P Oto mój odrost (Bia³e pasemko + naturalne w³osy) czerwone w³osy jest to pasemko które mia³o s³ó¿yæ do mierzenia odrostu, ale siê spra³o i s³abo by³o je widaæ wiêc malne³am jeszcze bia³ym u samej góry czerwonego pasemka i z³apa³o mi niestety tylko naturalne w³osy a nie to czerwone pasemko jak planowa³am )
01.08.2009 - 06.10.2009

Bez wspomagaczy w³osy ros³y mi ok 05, - 1 cm na miesi±c je¿eli w ogóle tyle
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2009-10-06 o 21:31
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:54   #4342
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

GRATULUJE!!!
Teraz sie pochwal jakich wspomagaczy uzywasz
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-06, 21:56   #4343
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Jak narazie to tylko codziennie wcierka Neril+ adenozyna+ skórka jab³ka + olejek rozmarynowy. Do tego Kallos na parê minut po ka¿dym myciu, olejek rycynowy na skalp raz na tydzien

Wcze¶niej robi³am du¿o wiêcej i du¿o bardziej sie z nimi cacka³am. W tym miesi±cu je trochê ola³am i uros³y prawie dwa razy wiêcej ni¿ w poprzednim :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-06, 22:06   #4344
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Jeszcze raz gratuluje, oby tak dalej
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 07:45   #4345
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 4 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LifUnia Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³am siê pochwaliæ :P Oto mój odrost (Bia³e pasemko + naturalne w³osy) czerwone w³osy jest to pasemko które mia³o s³ó¿yæ do mierzenia odrostu, ale siê spra³o i s³abo by³o je widaæ wiêc malne³am jeszcze bia³ym u samej góry czerwonego pasemka i z³apa³o mi niestety tylko naturalne w³osy a nie to czerwone pasemko jak planowa³am )
01.08.2009 - 06.10.2009

Bez wspomagaczy w³osy ros³y mi ok 05, - 1 cm na miesi±c je¿eli w ogóle tyle
Piêkny przyrost
Jak skoñczê rzepkê kupujê Nerila
__________________
"A ¿e j± Pan Bóg stworzy³, a Szatan opêta³, wiêc bêdzie na wieki i grzeszna i ¶wiêta..."
dymka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:32   #4346
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 259
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez LifUnia Poka¿ wiadomo¶æ
Jak narazie to tylko codziennie wcierka Neril+ adenozyna+ skórka jab³ka + olejek rozmarynowy. Do tego Kallos na parê minut po ka¿dym myciu, olejek rycynowy na skalp raz na tydzien

Wcze¶niej robi³am du¿o wiêcej i du¿o bardziej sie z nimi cacka³am. W tym miesi±cu je trochê ola³am i uros³y prawie dwa razy wiêcej ni¿ w poprzednim :P
na skalp ? co to znaczy
ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem kallosa i jedwabiu z biosilku,czy to wlasciwie nie to samo ?
__________________
... zmieniæ ¿ycie


Edytowane przez Ciii
Czas edycji: 2009-10-07 o 09:35
Ciii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:22   #4347
xBlackRosex
Raczkowanie
 
Avatar xBlackRosex
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 166
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Do³±cze, siê do was dziewczynki
Wiêc od pocz±tku.
Zawsze mia³am d³ugie w³osy, zdrowe czarne, l¶ni±ce, a¿ do grudnia zesz³ego roku... gdy¿ zachcia³o mi siê zostaæ blondynk±...
I tak maj±c przyjació³kê fryzjerkê, niskimi kosztami (wiadomo, jako , ¿e to przyjació³ka wszystkie koszty robocizny odesz³y) owszem zesz³am do blondu, w przeci±gu jakiego¶ miesi±ca... kosztem w³osów...
Niewiedzia³am ¿e w³osy mog± a¿ tak ³amaæ sie kruszyæ itd. Z w³osów do po³owy pleców w przeci±gu kilku tyg zrobi³y siê w³osy do ramion, zniszczone, gumowate. Wróci³am do czarnego...

A w³osy po kilku miesi±cach (w po³owie maja) zmuszona by³am ¶ci±æ na kilka cm... oczywi¶cie w celu zapuszczania, poniewa¿ z tego co mia³am na g³owie ju¿ nic nie da³o siê zrobiæ...
I rosn± powoli, bez ¿adnych wspomagaczy. obecnie s± gdzie¶ do po³owy szyji, ale mocno wycieniowane (wiadomo jak to po ¶ciêciu na krótko) niby w miare zdrowe, l¶ni±ce pomimo do¶æ czêstego kontaktu z prostownic± (zas³uga ró¿owego glisskura i prawie codziennych godzinnych przesiadówek z od¿ywk±).
Jednak jak dla mnie rosn± zdecydowanie za wolno a do wakacji chcia³abym mie¶ je ju¿ do po³owy pleców (marzenia ¶ciêtej g³owy ). Wiem ¿e to ma³o prawdopodobne, ale mo¿e tak w skrócie. Co¶ dobrego, taniego (jak na kieszeñ studentki) i mega dobrze dzia³aj±cego (je¶li co¶ takiego jest),lepszego ni¿ od¿ywki z glisskura (które s± moim nr 1 po milionach innych przetestowanych przezemnie).
Gubie siê w tym co piszecie, szampony z rzepy, ok, ale moje w³osy musze byæ równie¿ doskonale od¿ywione, ze wzglêdu na prostownice, a w±tpie zeby ten szmpon doskonale je odzywial i nablyszczal.
Z góry dziekuje.
Pozdrawiam.
xBlackRosex jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:46   #4348
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Ciii Poka¿ wiadomo¶æ
na skalp ? co to znaczy
ja wlasnie zastanawiam sie nad kupnem kallosa i jedwabiu z biosilku,czy to wlasciwie nie to samo ?
Skalp- skóta g³owy
Domy¶lam siê, ¿e chodzi Ci o maskê Kallosa. Maska nie ma nic wspólnego z jedwabiem, ale na to jest inny temat.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 11:54   #4349
stokrotka_dorotka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysy³am zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisaæ pw ze swoim mailem
Wiadomo¶ci: 208
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

witam co my¶licie o takim czym¶
http://www.ALLEGRO.PL/item756933338_...lea_500ml.html
nadaje siê na w³osy??
stokrotka_dorotka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-07, 16:23   #4350
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

to jest chyba krem do cia³a
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam w³oski od zapa³ki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkê kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkê 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.