Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 22:15   #2101
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Dziewczyny jak sie nazywają te perełki co się wpina, wkręca do fryzury,do koka ? Szpilki ? Spiralki ?
Chciałabym tego na allegro poszukac ale nie wiem jak wpisać

Pliss pomóżcie!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:20   #2102
dominda
Raczkowanie
 
Avatar dominda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Szpilki chybatakie cos??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szpilkaecru.jpg (44,9 KB, 10 załadowań)
__________________
Jesteśmy razem od 07.04.03
Jesteśmy zaręczeni od 26.12.07
Nasz wielki dzień 19.09.09


http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919570113.png

http://s7.suwaczek.com/20090919650214.png
dominda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:22   #2103
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

chyba chodzi o wkretki
http://allegro.pl/item532185555_svar...i_perelki.html
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:23   #2104
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
Szpilki chybatakie cos??
Nio coś takiego - dziękuje

A są takie pojedyncze z jedną perełką ?

tak wkrętki to też może byc to ? one jak taki spiralki wygladaja ?
Zaraz bede szukac na necie

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-02-12 o 22:24
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:28   #2105
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Nio coś takiego - dziękuje

A są takie pojedyncze z jedną perełką ?

tak wkrętki to też może byc to ? one jak taki spiralki wygladaja ?
Zaraz bede szukac na necie
tak, to sa takie spiralki, ktore sie wkreca we wlosy. W poscie wyzej dalam linka do allegro, by Ci ulatwic szukanie.

a te takie dlusze szpilki wksztalcie litery U to kokowki.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:30   #2106
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
tak, to sa takie spiralki, ktore sie wkreca we wlosy. W poscie wyzej dalam linka do allegro, by Ci ulatwic szukanie.

a te takie dlusze szpilki wksztalcie litery U to kokowki.
Dziękować ja bardzo

Wasze rady są zawsze bezcenne
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:31   #2107
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dziękować ja bardzo

Wasze rady są zawsze bezcenne
nie za ma co, hehe
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 22:41   #2108
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Daysy85 Pokaż wiadomość
CZeeeeeść!!!!!

Pierwsza sprawa koleżanka nowa??? Idzia????? Jak tak to baaardzo gorąco witam jak nie nowa a przypomniało jej się o wizażu to tez jeszcze bardziej witam
Jestem tu od pierwszej czesci jak sie nie myle. Tylko czasu brak, ale zagladam tu systematycznie nawet jesli nie pisze to śledze Wasze posty.

Cytat:
Napisane przez ^olka^ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

widzę, że rozprawiacie o podróżach poślubnych.

My właśnie dziś zarezerwowaliśmy 4 doby od środy po ślubie w tym pensjonacie w Kazimierzu:

http://www.pensjonatvincent.pl/

Wybraliśmy pokój czekoladowy
Kazimierz jest przepiękny. Mam 150 km wiec stosunkowo nie wiele, dlatego zagladam tam w wolne chwile. My tez chcemy jechac na kilka dni po ślubie, a podróż zagraniczną przekładamy na późniejsze miesiace, może w zimie pojedziemy. Chcielibyśmy do Grecji ale przez ten kryzys drogo sie zrobiło.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:44   #2109
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Tylko, ze ja sie z tym hymnem na slubie po raz pierwszy spotkalam a bylam juz nie na jednym. Pare dni pozniej spotkalam sie z dziewczyna, ktora grala na tym slubie (dziewczyna ma swoja schole i gra na slubach a przy okazji jest moja sasiadka) i zapytalam sie jej o oprawe tej mszy to wyszlo, ze organista mial wcale nie spiewac a grac tylko podstawowa oprawe mszy. Reszte mialy grac dziewczyny ze scholi wszystko spiewac a z tym hymnem to wyskoczyl jak filip z konopii i to byla jego wizja... jutro ide do kancelarii, mam nadzieje, ze w koncu spotkam mego ksiedza, ktory bedzie prowadzil nasza msze i zapytam sie o ten hymn, bo on dla mnie byl na prawde nowoscia. Nigdy sie z nim nie spotkalam by byl grany...
Jaga wierz mi, mój narzeczony jest organistą w kościele i mam w domu rytuał ślubny nawet teraz przed sobą i jedyne co można sobie wybrać to zwrotki jakie będą zagrane. jest to tak samo obowiązkowy element jak wszystkie inne modlitwy tylko że ta modlitwa jest akurat śpiewana. Poza tym ja też kiedyś śpiewałam w chórze kościelnym i myłam na całej masie slubów i na każdym śpiewaliśmy O Stworzycielu...
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:48   #2110
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez dominda Pokaż wiadomość
A ja jeszcze nie wiem-jeszcze mam trochę czasu A my nie bedziemy miec za wiele okazji zeby oglądac razem z rodzicami bo mieszkamy za gramanicą
No my też mieszkamy za granicą ale nie bedziemy tu mieszkać wiecznie

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
kliwia, agnes208 - napiscie prosze jakie zdjecie bedziecie wklejac do tych albumow.
Bardzo spodobala mi sie ta opcja. Rodzice bede miec fajna pamiatke i inna forme podziekowania niz kwiaty ktore zwiedna. Bierzecie Wasze zdjecia z dziecinstwa, komuni itp i wklejacie tam czy jakos skanujecie lub wywolujecie jeszcze raz ze zdjecia? Bo nie wiem jakby sie za to zabrac. Bo do kazdego albumu musicie miec dwa takie same zdjecia (dla swoich rodzicow i TZta do albumu...? )
Ja w swoim wklejam z dziecinstwa choc tych nie mamy za duzo i nie ma wyboru bo prawie wszystkie pojda, z komuni szkoły liceum studniowki jakies ze studiow jak jeszcze nie bylismy razem a poniej nasze wspolne starałam sie hronologicznie ulozyc i na koniec ślubne. Tak ze album zaczynam zdjeciami slubnymi naszych rodzicow i koncze slubnymi naszymi, Te zdjecia stare ktorych nie mam na komputerze lub te z aparatu kliszowego poskanowalam obrabiam troszke w photoshopie bo niektore sa pozaginane czy ubrudzone poprawiam ich kontrast jak to stare zdjecia dodaje im biale ramki zeby dobrze było widac na czarnych kartkach albumu i pojda do wywolania a do zdjec ktore mamy z cyfrówek dodaje tylko białe ramki i pojda tak do wywolania i tak wyglada moja praca nad zdjeciami. 2 albumy robie identyczne tylko co do podziekowania sie zastanawiam bo moj tz ma tylko mame, tata nie zyje od 14lat i nie bardzo wiem czy umieszczac go w podziekowaniach czy tytułowac tylko dla mamy ?? Moze mi doradzicie dziewczyny w tej kwestii??
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:48   #2111
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

to ze mna juz chyba na prawde zle jest, skoro taka skleroze mam...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 22:48   #2112
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

To prawda jest pewien standard, który jest zawsze na ślubach. Mnie osobiscie bardzo podoba się Ave Maria, ale nie zawsze ją śpiewają. U mnie bedzie.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:52   #2113
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Ave Maria nie jest obowiazkowa, ale tym "o Stworzycielu" to sie zalamalam... Nie chce go miec w wykonaniu mego organisty.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:54   #2114
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

są obowiązkowe elementy mszy i pieśni które można sobie wybrać - na wejście, ofiarowanie, komunia i dziękczynienie(na slub zazwyczaj starcza jedna) i na zakończenie, a reszta to są elementy stałe
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:56   #2115
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ave Maria nie jest obowiazkowa, ale tym "o Stworzycielu" to sie zalamalam... Nie chce go miec w wykonaniu mego organisty.

Powiedz mu, że jak to zaspiewa to nie dostanie kasy
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:57   #2116
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

znaleziony w necie

OBRZĘDY WSTĘPNE:

Narzeczeni w orszaku weselnym wchodzą do kościoła i przed ołtarzem zajmują swoje miejsce. Kapłan rozpoczyna Mszę św. jak zwykle witając ich oraz wszystkich zebranych i zaznaczając, że cały Kościół bierze udział w ich radości.

LITURGIA SŁOWA

Następują teraz czytania biblijne (mogą być trzy) według licznych tekstów do wyboru. Są to teksty ze Starego i Nowego Testamentu. Po Ewangelii kapłan wygłasza homilię o małżeństwie, miłości, obowiązkach małżonków i o łaskach sakramentu.

LITURGIA SAKRAMENTU

Po homilii następuje obrzęd zawarcia małżeństwa. Wszyscy wstają, a narzeczem zbliżają się do ołtarza i stają przed kapłanem, który zwracając się do nich po imieniu zadaje im następujące pytania:

· Kapłan: (Imię i imię) wysłuchaliście słowa Bożego i przypomnieliście sobie znaczenie ludzkiej miłości i małżeństwa. W imieniu Kościoła pytam was, jakie są wasze postanowienia:

(Imię i imię) czy chcecie dobrowolnie i bez żadnego przymusu zawrzeć związek małżeński?.

· Narzeczeni odpowiadają: Chcemy.

· Kapłan: Czy chcecie wytrwać w tym związku w zdrowiu i chorobie, w dobrej i zlej doli, aż do końca życia?

· Narzeczeni: Chcemy.

· Kapłan: Czy chcecie z miłością przyjąć i po katolicku wychować potomstwo, którym was Bóg obdarzy?

· Narzeczeni: Chcemy.

Kapłan: Prośmy Ducha Świętego, aby uświęcił ten związek i dał narzeczonym łaskę wytrwania. Niech ich miłość przez Niego umocniona stanie się znakiem miłości Chrystusa i Kościoła.

Następnie wszyscy zebrani śpiewają stojąc hymn do Ducha Świętego „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”.

Kapłan zwraca się do narzeczonych: Skoro zamierzacie zawrzeć sakramentalny związek małżeński, podajcie sobie prawe dłonie i wobec Boga i Kościoła powtarzajcie za mną słowa przysięgi małżeńskiej

W chwili zawierania małżeństwa narzeczeni zwracają się do siebie i podają sobie prawe dłonie, a kapłan wiąże je końcem stuły.

Narzeczeni powtarzają teraz kolejno za kapłanem:

Ja (imię) biorę Ciebie (imię) za żonę (męża) i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i wszyscy Święci.

Kapłan: „Co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela”. Małżeństwo przez was zawarte ja powagą Kościoła katolickiego potwierdzam i błogosławię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Wszyscy: Amen

Po zawarciu małżeństwa kapłan błogosławi obrączki: Niech Bóg pobłogosławi te obrączki, które macie sobie wzajemnie nałożyć jako znak miłości i wierności

Wszyscy: Amen

Kapłan: Na znak zawartego małżeństwa nałóżcie sobie obrączki

Mąż nakłada na serdeczny palec żony obrączkę przeznaczoną dla niej i zwracając się do niej po imieniu mówi:
(Imię) przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności. W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

Podobnie żona nakłada na palec męża obrączkę, mówiąc te same słowa.

Dalsze chwile przy ołtarzu poświęcają małżonkowie gorącej modlitwie o błogosławieństwo Boże, aby wiernie mogli wypełnić to, co ślubowali.

MODLITWA POWSZECHNA

Liturgia małżeństwa przewiduje następnie modlitwę powszechną wiernych.

LITURGIA EUCHARYSTYCZNA

Po Modlitwie Pańskiej kapłan z wyciągniętymi rękoma odmawia tekst uroczystego błogosławieństwa dla małżonków. Komunię św. mogą małżonkowie przyjąć pod dwiema postaciami.

ZAKOŃCZENIE OBRZĘDU

Msza św. ślubna kończy się specjalnym błogosławieństwem dla nowożeńców.

Jeżeli sakramentalne małżeństwo jest zawierane poza Mszą św., modlitwę powszechną za nowożeńców kończy wspólne odmówienie Modlitwy Pańskiej. Jeżeli narzeczeni tego pragną, a jest to wskazane, mogą również wtedy przystąpić do Komunii św. oraz odprawić wspólne dziękczynienie przed otrzymaniem błogosławieństwa kończącego obrzęd.

źródło
http://www.uroczystosci.webd.pl/inde...d=51&Itemid=59
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:58   #2117
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Powiedz mu, że jak to zaspiewa to nie dostanie kasy
on nie zaśpiewa to ksiądz zaśpiewa, to jest konieczny element mszy, tak jak ewangelia na przykład, albo nawet ważniejszy
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:10   #2118
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

agnes208 Twoja odpowiedż mnie w 200 % satysfakcjonuje - już wszystko wiem, dzieki kochana

A co do podziekowan to bym skierowala tylko do mamy TZta, czyli jakos inaczej wymyslec, nie ze dla rodzicow tylko dla mamy. Bo moze dziwnie bedzie sie jej to czytac jak maz od dawna nie zyje...

Jak będą już jakieś efekty pracy to ja prosze o pokaz! na prv lub maila!
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:17   #2119
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
agnes208 Twoja odpowiedż mnie w 200 % satysfakcjonuje - już wszystko wiem, dzieki kochana

A co do podziekowan to bym skierowala tylko do mamy TZta, czyli jakos inaczej wymyslec, nie ze dla rodzicow tylko dla mamy. Bo moze dziwnie bedzie sie jej to czytac jak maz od dawna nie zyje...

Jak będą już jakieś efekty pracy to ja prosze o pokaz! na prv lub maila!
No to fajnie ciesze sie ze pomogłam troche

No własnie tez sie zastanawiam nad tym podziekowaniem i mysle ze podziekuje mamie a o ojcu tez bedzie w albumie bo naprzyklad mam cos tam o roli matki i ojca itd, nie chce ranic mamy Tż.

No jak stworze to chętnie pokaze, bo jak narazie to albumy kupione i zajmuje sie zdjeciami zeby je poskladac jakos numeruje sobie w jakim mniej wiecej ukladzie to bedzie leciało a opisami zajme sie pozniej bo narazie musze zrobic zaproszenia bo jak polecimy do polski to chcemy prosic.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 23:23   #2120
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX


agnes

a z dobrych wzorów trzeba brać przykład tu z Ciebie

A skad bedziesz brala teksty do tego albumu ? tworczosc wlasna czy masz jakies wierszyki teksciki upatrzone ?
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:51   #2121
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość

agnes

a z dobrych wzorów trzeba brać przykład tu z Ciebie

A skad bedziesz brala teksty do tego albumu ? tworczosc wlasna czy masz jakies wierszyki teksciki upatrzone ?
Nie mnie się należa pochwały bo pomysł na niego zgapiony z wizażu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161578 to autorce należa sie brawa za pomysł ja zainspirowałam sie jej albumem, szkoda ze jej watek został zamkniety bo był super ciekawy. A co do wierszyków to czesc jak pisalam znaczenia imion czy znaki zodiaku tak jak ona ma bo nie chce pisac samych wierszykow tylko jakies konkretne teksty np przy dzieciecych zdjeciach gdzies widzialam taka jakby przypowiastke o bogu dziecku i aniołach ze matka jest aniolem cos takiego przerobie ja jak sie da na 2 rodzicow bo tam zdaje mi sie było o matce czy jakos tak nie pamietam juz i to bedzie teks do tych zdjec plus daty urodzenia np przy komunijnych cos o komuni jaka tradycja co nam daje studniowka jaki obyczaj jaka tradycja dam horoskop nasz partnerski chce zeby to były jakies tematy zeby mozna było oprocz obejrzenia zdjec cos ciekawego jeszcze przeczytac a gdzie nie znajde juz jakis tekstów to uzupełnie o jakies złote mysli na temat zycia milosci i takie tam to mysle nie trudno znalesc. Mój album nie bedzie miał duzo ozdobnikow typu misie itp chce raczej prostsza forme a wiecej tekstu. Ale obejrzyj album tej dziewczyny jest naprawde godny uwagi!!!
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 00:00   #2122
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Już sobie zapisałam linka do tego albumu w zakładkach i będę jutro intensywnie to czytać. Faktycznie bardzo fajnie to ma tam zrobione.

Dobranoc, pchły na noc papa
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 02:17   #2123
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
Dobry wieczorek dziewczyny widze ze mowa o waszym wieku i o tym ze niektore tu to mlode siksy hehehe to ja to dopiero malolat jestem bo mam 20 latek a w dzien slubu bede miala 21 :P moj tz ma 23

o widze rowniesniczke
ja rowniez w dniu slubu bede miala 21lat a moj TZet 24
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 06:53   #2124
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witam w piątek 13-go (nie żebym była przesądna :P )
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 06:55   #2125
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 07:27   #2126
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Witajcie
Katunia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek Dużo radości i uśmiechu. No i żeby Wasz dzień był taki jakim go sobie wymarzyłaś

Co do wieku co ja w dniu ślubu załapię się jeszcze na 26 lat a TZ będzie miał 29
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 07:32   #2127
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

Trzynastego...wszystko zdarzyć się może ...witam w tak piękny dzień
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 07:49   #2128
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

domiks , Katunia ja swój album udekoruję w sposob nastepujacy:
1. album dla moich rodzicow w ktorym beda:
moje zdjecia, razem z tz, i miejsce na dwie fotki slubne.
2. album dla tz rodzicow
jego zdjecia, razem, i slubne

Nie przewiduje wierszykow o jakich pisze agnes, nic o datach urodzin, znakach zodiaku o milosci itp.
Jakies daty na pewno wplote, i mnostwo zodob - bo chce zrobic albym w formie scrapa, ale nie wiem czy mmi sarczy weny i zdolnosci by stworzyc takie cudenko.
http://www.bellaonline.us/~scrapbook/lovebagcover.JPG
http://www.scrapbooking365.com/uploa...ums-771360.JPG
http://blogsimages.skynet.be/images_...98ea609944.jpg
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:21   #2129
aloy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

hej!
powiem wam coś:p sukienka juz wybarana i 2 marca jadę na pierwszą przymiarkę, garnitur tż też łącznie z koszulą duzo spraw zalatwiliśmy
__________________
02.05.2009 godz 17.00

Ola 19.10.2009
aloy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:46   #2130
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Piękne gaduły - tegoroczne Panny Młode (2009) cz. IX

cześć
jejku ale jestem dzisiaj jakas śnięta, głowa mnie boli , kurcze mam nadzieje że tż mnie nie zaraził bo przeziębiony
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.