Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 6 8,22%
Lato 20 27,40%
Jesień 23 31,51%
Zima 24 32,88%
Głosujący: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 12:40   #751
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jakim jestem typem urody?

Cytat:
Napisane przez vanilija1 Pokaż wiadomość
Jakoś nie mam żółtych rzeczy, nie przepadam za tym kolorem...w szarości czuję się dobrze, lubię ten kolor i nie podkreśla przebrawień, raczej cera wygląda na bardziej gładką(wyżej mam jedno zdjęcie w szarej bluzce). Uważam, że dobrze wyglądama w kolorach zimowych czuje się świetnie. Czerwony, czarny, granat, biel lubię i zdecydowanie czuję się najlepiej. Najlepiej mi chyba we fioletowym i też najbardziej lubię ten kolor, dlatego zastawiałam się czy nie jestem typem mieszanym letnio-zimowym. Wszystkie odcienie fioletu od szarej śliwki po biskupiRóżowe także lubię: fuksja, malinowy, karmin.Unikam raczej bladych kolorów, pastelowych, nie czuję się w nich najlepiej. Tak samo ciepłych odcieni unikam:pomarańcz, żółć, ciepły brąz, kremowy. Za to bardzo lubię kolory wchodzące lekko w szary, np. brudny róż, czy śliwka wspomniana. Ale wydaje mi się, że to już może mój gust raczej niż typ kolorystyczny.
to co piszesz tylko podtwierdza, ze jestes chlodnym typem. czy Zimą czy Latem- tego nie jestem pewna do konca, bo wychodzi na to, ze masz cechy obu typow. te kolory, ktore lubisz, sa wlasnie chlodne a to najwazniejsze moim zdaniem masz bardzo dobra intuicje a fiolety swietnie podkreslaja zielen oczu, jak dobrze sie w nich czujesz, nos smialo

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-07 o 12:42
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 13:11   #752
201803261017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jakim jestem typem urody?

.

Edytowane przez 201803261017
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:22
201803261017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:00   #753
201803261017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jakim jestem typem urody?

.

Edytowane przez 201803261017
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:21
201803261017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:58   #754
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Jakim jestem typem kolorystycznym? Pomocy! ;)

Trudno mi samej to określić, nie znam się na tym- zawsze w każdym opisie urody podchodzi mi jakieś 'ale'...

Zdjęcie jest z września, niestety nie posiadam innych- to jedyne wyszperane nadające się do określenia typu.

Tu niezbędne informacje:
Opalam się dosyć szybko, najpierw na czerwono- z czasem czerwień zmienia się w piękny brąz;
Oczy są ciemnozielone, bez żadnych obwódek. Brwi i rzęsy ciemne;
Piegi... Czasem wyskoczą mi trzy na krzyż pod wpływem słońca ;
Cera jest bardzo jasna, rumienię się często- na różowo;
Naturalny kolor włosów w pełnej krasie ukazany jest na zdjęciu: ciemny brąz (naturalnie włosy są kręcone);
Kolor ust- jak na zdjęciu, bardzo jasny;
Dobrze czuję się w wszelkiego rodzaju brązach, czerniach i czerwieniach, nie przepadam za ciuchami niebieskimi

Wizażanki, proszę o pomoc!
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:30   #755
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: Jakim jestem typem kolorystycznym? Pomocy! ;)

mysle ze zadna nie bedzie umiala ze zdjecia okreslic tego typu, z tego co ja mysle to jestes cos pomiedzy latem a zima
jeszcze kilka inf by sie przydalo to stwierdzenia typu
Pozdrawiam

Edytowane przez seele
Czas edycji: 2009-11-07 o 20:39
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:38   #756
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Jakim jestem typem kolorystycznym? Pomocy! ;)

Hmmm zwykle przychodzi mi z łatwością ustalenie typu urody ale z Twojego opisu to szczerze powiedziawszy... jest tam wiele cech które pasują to każdego po kolei tyou urody :P . Twoje zdjęcie jednak najbardziej mi pasuje na zime typ królewna śnieżka w sumie nie bardzo pasuje to że Twoja opalenizna przybiera brązowy kolor ale osobiście znam kilka osóbek które pomimo tego że są zimami opalają się na brąz Pozdrawam.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:56   #757
seele
Raczkowanie
 
Avatar seele
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
GG do seele
Dot.: Re: jakim jestem typem urody

do okreslenia ksztaltu twarzy przeszkadza Twoja grzywka na zdjeciu, a do okreslenia typu urody potrzebne sa takie inf jak np naturalny kolor wlosow, jak sie opalasz, czy pieprzyki masz brunatne czy raczej miedziane, czy sie rumienisz itd
Pozdrawiam
seele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 14:36   #758
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Jakim jestem typem kolorystycznym? Pomocy! ;)

Dziękuję za próby ocenienia mojego typu
Seele, jakie informacje byłyby jeszcze przydatne?
Pozdrawiam
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:36   #759
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Info:
Opalam się dość szybko na brąz...ale w porównaniu do brązów koleżanek to ten brąz jest inny taki popielaty
Oczy niebieskie z granatowa obwódką
Brwi i rzęsy ciemne
Piegi - nie ma ew. są latem ale musze sie porzadnie przyjzec zeby je dojrzec
Naturalny kolor włosów: średni(ciemny?)brąz
Kolor ust: nie wiem..normalne takie;D
bardzo lubie brązy i beze ale niestety zauwazylam ze mnie postarzają;(((( za to znosnie wygladam w czarnym i białym i czerwonym i lubie czerwona szminke;D o ile to ma jakies znaczenie
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 10:12   #760
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Dołączam się do tematu
Opalam się na brąz-szybko.
Oczy brązowe.
Brak piegów, lecz jestem podatna -moim zdaniem - na pieprzyki
Rumienię się dosyć szybko- czerwona jak burak- zwłaszcza gdy jest mi gorąco;D
Brwi i rzęsy ciemne- ciut ciemniejsze od włosów. Brwi rzadkie.
Naturalny kolor włosów. Szatynka choć obecnie ten kolor uważany jest przez moją fryzjerkę za ciemny blond. Jak dla mnie to średni brąz z naturalnymi złotymi refleksami. Nigdy nie farbowałam ich trwałymi farbami.

Dobrze czuję się w intensywnych kolorach- żółty, pomarańczowy. Moim zdaniem dobrze mi w białym. W większości czerwieni mi fatalnie.

Dołączam fotki.
Jakim jestem typem kolorystycznym?

Edytowane przez Animalcule
Czas edycji: 2009-11-10 o 10:32
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:10   #761
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

smiley : wydaje mi się, że jesteś zimą..hmm...a nawet jestem pewna..jeśli nie masz wlosów w kolorze średniego blondu

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Animalcule : hmm....z Tobą mam maly problem..dlatego zadam Ci pytań kilka po 1: Czy Twoje bialko (oczy) jest koloru kremowego? 2: spróbuj pomalować się w odcieniach brązowych a następnie w odcieniu np. zlotym, pomarańczy? luknij w lustro jak Ci lepiej. napewno jesteś typem cieplym jeśli chodzi o czerwony źle Ci w nim bo zapewnie używalaś odcienia chlodnego. A spróbuj użyć czerwieni w odcieniu cieplym (kolor cegly, bądź pomarańczy)jeśli chodzi o bialy czysta biel nie pasuje do Ciebie tylko kremowa
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 19:01   #762
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

mam tylko złote przebłyski
a jaką zimą dokladnie? bo z tego co kojarze to zima tez sie jakos dzieli
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:44   #763
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
mam tylko złote przebłyski
a jaką zimą dokladnie? bo z tego co kojarze to zima tez sie jakos dzieli
zima moze być śnieżka albo południowa - oba typy maja czarne albo prawie czarne włosy
nie znam się typach urody, ale raczej zimą to Ty na pewno nie jesteś
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 20:19   #764
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

to czym jesteeeem? bo nigdy nie umiałam siebie okreslic a czytałam troche na ten temat ;P
wiosna to zazwyczaj blondynki (od jasnego do ciemnego blondu),blade rumieniące sie rzadko na różowo ;D wiec definitywnie nie jestem wiosną
jesien też nie bo mam niebieskie oczy i nie mam czerwonej opalenizny
lato by mi pasowało gdyby nie popielaty odcień włosów ;D
zima w sumie tez by mi pasowała ale czesto sie rumienie na czerwono ;D
i sama nie wiem ;|
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you

Edytowane przez smiley
Czas edycji: 2009-11-10 o 20:28
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:20   #765
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość

Animalcule : hmm....z Tobą mam maly problem..dlatego zadam Ci pytań kilka po 1: Czy Twoje bialko (oczy) jest koloru kremowego? 2: spróbuj pomalować się w odcieniach brązowych a następnie w odcieniu np. zlotym, pomarańczy? luknij w lustro jak Ci lepiej. napewno jesteś typem cieplym jeśli chodzi o czerwony źle Ci w nim bo zapewnie używalaś odcienia chlodnego. A spróbuj użyć czerwieni w odcieniu cieplym (kolor cegly, bądź pomarańczy)jeśli chodzi o bialy czysta biel nie pasuje do Ciebie tylko kremowa
1. Wg. mnie moje białka są raczej....hmm...o baaardzooo delikatnym odcieniu błękitu...szklane;D
2. oba makijaże do mnie pasują- zależy od reszty ubioru, ale lepiej czuję się w złotym/pomarańczy.
3.co do czerwieni....unikam jej w całości- jedynie kozaki mam fajnego odcienia czerwonego no i w cieniach czerwień ceglana
4. biel- biel kimona do mnie pasuje hehehe ;-) w kremowym bardzo dobrze się czuję- lepiej niż w czystej bieli
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 11:07   #766
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Robiłam test zamieszczony na portalu. Wyszło 67% dla jesieni i 57% dla wiosny
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:18   #767
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

A może zrób taki test? http://www.makijaz.net/tt.html
Nie jest superdokładny, ale tak orientacyjnie można zrobić
U mnie się sprawdził..
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:45   #768
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
A może zrób taki test? http://www.makijaz.net/tt.html
Nie jest superdokładny, ale tak orientacyjnie można zrobić
U mnie się sprawdził..
wynik testu to wiosna

a jak Wy wizażanki oceniacie moją porę ze zdjęć i opisu?
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 20:21   #769
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Animalcule dla mnie takie testy internetowe rzadko kiedy sa wiarygodne, moim zdaniem jestes prawdziwa Zimą czyli typem chlodnym. Skore masz oliwkowa (to taka chlodna zolc z nutka zieleni), wiele osob myli to z ciepla skora Jesieni- tylko, ze ich zoltosc jest sloneczna, wpadajaca w brzoskwinie.

wygladasz dobrze w czerni, na zdjeciach z rudawymi wlosami i zoltym ubraniu niezbyt prawdziwa Jesien w takich barwach rozkwita

Smiley moim zdaniem rowniez jestes Zima, tylko troche inna Twoje oczy sa intensywnej barwy, bialka snieznobiale. jezeli dobrze sie czujesz w wyrazistych, kontrastowych barwach :czern, czysta biel, czerwien wina, granatowy, szmaragdowy, to Zima pasowalaby najbardziej.

szkoda, ze nie dalas wiecej zdjec, najlepiej calej postaci, przyszarzona opalenizna i wlosy wpadajace w ostrym sloncu w srebro, to charakterystyczne dla Lata

a jak czujesz sie w błekitach, pastelowych rozach? szarosci?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-12 o 20:24
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 21:16   #770
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

ja mam cerę w odcieniach żółto-pomarańczowym -brzoskwiniową. Na pewno nie oliwkową hehe może takie masz wrażenie ze zdjęć hehe.... chociaż ja nie widzę u siebie nic zielonego;D
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:28   #771
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
ja mam cerę w odcieniach żółto-pomarańczowym -brzoskwiniową. Na pewno nie oliwkową hehe może takie masz wrażenie ze zdjęć hehe.... chociaż ja nie widzę u siebie nic zielonego;D
skoro wkejasz fotki, to zakladam, ze sa zgodne z rzeczywistoscia, inaczej to zupelnie nie ma sensu

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1257847878 czy tu twoja opalenizna wyglada w miare realnie? Wiosny i Jesienie opalaja sie na zloty braz, u Ciebie cieplego brazu nie widze, a tym bardziej brzoskwini

na tej fotce podobasz mi sie najbardziej chyba: czarne ciuchy, wlosy w chlodnym odcieniu, srebrna bizuteria- wszystko zgrywa sie w zgodna calosc.

"zielonkawosc" widac na zdjeciu w kimonie. takie nutki nie sa widoczne z bliska, najbardziej je widac jak staniesz obok typowej Wiosny czy Jesieni, najlepiej nieopalonych.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-12 o 21:31
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:41   #772
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

lubie błekit i niebieski bo fajnie podkreslaja mi oczy
pastelowe róże chyba robia u mnie to samo co pomarancz i bez...wygladam jakbym byla w pizamie i dopiero co z łozka wstala
tak samo z szarym chociaz szary i tak nosze bo lubie ;p
troche fot...moze pomogajedna to najbardziej opalona bo niestety w tym roku musiałam troche wyluzowac przez pieprzyki tylko fotograf cos zawalił i dziwne sa kolory bo nie mam czarnych włosów ;P
i jedna wlasnie "przykurzona" ...fakt ze stałam koło blondynek ale wlasnie taka brudna sie wydajetzn włsoy maja złote refleksy nie srebrne
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you

Edytowane przez smiley
Czas edycji: 2009-11-12 o 21:53
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 08:43   #773
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
skoro wkejasz fotki, to zakladam, ze sa zgodne z rzeczywistoscia, inaczej to zupelnie nie ma sensu

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1257847878 czy tu twoja opalenizna wyglada w miare realnie? Wiosny i Jesienie opalaja sie na zloty braz, u Ciebie cieplego brazu nie widze, a tym bardziej brzoskwini

na tej fotce podobasz mi sie najbardziej chyba: czarne ciuchy, wlosy w chlodnym odcieniu, srebrna bizuteria- wszystko zgrywa sie w zgodna calosc.

"zielonkawosc" widac na zdjeciu w kimonie. takie nutki nie sa widoczne z bliska, najbardziej je widac jak staniesz obok typowej Wiosny czy Jesieni, najlepiej nieopalonych.
fotki są wybierane z tych co mam, ale wiadomo, że wiele zależy od aparatów, od światła jakie pada, pory dnia... ciężko mi teraz stwierdzić czy dokładnie tak wygląda moja opalenizna ale wiem że tam gdzie jestem w kimonie moja cera taka nie jest- to wina sali w której było sztuczne swiatło i osoby która robiła zdjęcie.Prooszę uwierz na słowo zdjęcie z wykadrowana buzią jest najbliższe prawdzie jeśli chodzi o odcień) spróbuję znaleźć inną fotę z opalenizną jeszcze- dla porównania.

No i znalazłam- jest idealne. Bez grama makijażu...z moimi lekkimi rumieńcami..;D
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:02   #774
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
lubie błekit i niebieski bo fajnie podkreslaja mi oczy
pastelowe róże chyba robia u mnie to samo co pomarancz i bez...wygladam jakbym byla w pizamie i dopiero co z łozka wstala
tak samo z szarym chociaz szary i tak nosze bo lubie ;p
troche fot...moze pomogajedna to najbardziej opalona bo niestety w tym roku musiałam troche wyluzowac przez pieprzyki tylko fotograf cos zawalił i dziwne sa kolory bo nie mam czarnych włosów ;P
i jedna wlasnie "przykurzona" ...fakt ze stałam koło blondynek ale wlasnie taka brudna sie wydajetzn włsoy maja złote refleksy nie srebrne
na tej fotce wygladasz zupelnie inaczej, bardziej na Lato

wlosy w analizie kolorostycznej zazwyczaj maja najmniejsze znaczenie, liczy sie calosc, wrazenie ogolne.

moze jestes takim mocniejszym Latem i powinnas wybierac najciemniejsze kolory z palety letniej i niektore z zimowej

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
fotki są wybierane z tych co mam, ale wiadomo, że wiele zależy od aparatów, od światła jakie pada, pory dnia... ciężko mi teraz stwierdzić czy dokładnie tak wygląda moja opalenizna ale wiem że tam gdzie jestem w kimonie moja cera taka nie jest- to wina sali w której było sztuczne swiatło i osoby która robiła zdjęcie.Prooszę uwierz na słowo zdjęcie z wykadrowana buzią jest najbliższe prawdzie jeśli chodzi o odcień) spróbuję znaleźć inną fotę z opalenizną jeszcze- dla porównania.

No i znalazłam- jest idealne. Bez grama makijażu...z moimi lekkimi rumieńcami..;D
ooo, to jest wlasnie to, o co mi chodzilo, tak wtygladasz w miare realnie, prawda?

wygladasz na tej fotce na 100% Zimę, podrecznikowa, opalenizna jest brazowa, ale jest to braz chlodny, a nie zloty.

nie widze u Ciebie ani jednej cechy Jesieni
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:54   #775
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ooo, to jest wlasnie to, o co mi chodzilo, tak wtygladasz w miare realnie, prawda?

wygladasz na tej fotce na 100% Zimę, podrecznikowa, opalenizna jest brazowa, ale jest to braz chlodny, a nie zloty.

nie widze u Ciebie ani jednej cechy Jesieni
zgadza się- ta fotka jest bardzo realna, ale gdy jest lato i jestem opalona
wyczytałam, że "Osoby w typie zimy powinny zdecydowanie unikać kolorów ciepłych, takich jak brąz, pomarańcz, złoto, rdzawa- żółć, czy ciepła zieleń." prócz zieleni w której nie czuję się za dobrze-w jakiejkolwiek, to pozostałe kolory UWIELBIAM! głównie chodzi o intensywną żółć i pomarańcz i z tego co widzę... pewne odcienie brązu także do mnie pasują, ale już cienie brazowe na powiekach mnie przytłaczają...

mam mieszane uczucia do tej zimy... póki co spotykałam się z opinią, że jestem wiosną lub jesienią a nawet wiosna-jesień. Będę miała zajęcia z wizażu 21szego to się zapytam Prowadzaca będzie widzieć mnie na żywo to chyba będzie jej łatwiej...hmmm....


ale dzięki za opinię;D

Edytowane przez Animalcule
Czas edycji: 2009-11-13 o 21:56
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 22:05   #776
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
zgadza się- ta fotka jest bardzo realna, ale gdy jest lato i jestem opalona
wyczytałam, że "Osoby w typie zimy powinny zdecydowanie unikać kolorów ciepłych, takich jak brąz, pomarańcz, złoto, rdzawa- żółć, czy ciepła zieleń." prócz zieleni w której nie czuję się za dobrze-w jakiejkolwiek, to pozostałe kolory UWIELBIAM! głównie chodzi o intensywną żółć i pomarańcz i z tego co widzę... pewne odcienie brązu także do mnie pasują, ale już cienie brazowe na powiekach mnie przytłaczają...
jak dla mnie jesienne odcienie w ogole Ci nie pasuja odcienie powinny harmonizowac z uroda, a nie odciagac uwagę... na tych zdjeciach, ktore kleilas, widac to wyraznie, odznaczaja sie. prawdziwa Jesien w takic barwach wyglada kwitnaco

jak juz zielen to szmaragdowa, "choinkowa", cieple zielenie sa dla typow cieplych

jezeli brazy, to te chlodne.

fajnie wygladasz w bieli
Cytat:
mam mieszane uczucia do tej zimy... póki co spotykałam się z opinią, że jestem wiosną lub jesienią a nawet wiosna-jesień. Będę miała zajęcia z wizażu 21szego to się zapytam Prowadzaca będzie widzieć mnie na żywo to chyba będzie jej łatwiej...hmmm....
szok ktos podejrzewal Cie o bycie Wiosna? masakra... chyba na oczy Wiosny nie widzial...

napisalas o czystych bialkach oczy, wpadajacych momentami w blekit, to cecha typowa dla Zimy, Jesien nigdy nie ma takich bialek, u niej sa kremowo-biale, nigdy niebieskawe

no tak, ocena na zywo to zupelnie cos innego

EDIT zarknelam do wątkow, ktore zalozylas: na zdjeciu bez makijazu z bliska widac wyraznie Twoja zimowa urode :zimne oczy, zimna skore, zimne wlosy u nasady. moim zdaniem nie masz czego zalowac, bo zimowa uroda jest przepiekna

napisz pozniej co powiedzialy prowadzace zajec, chociaz jestem na 99% pewna

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-13 o 22:16
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:17   #777
Animalcule
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 164
GG do Animalcule
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

oki dzieki wielkie- zdam relacje;D


a wg. Ciebie jakie cienie do oczu pasowałyby?
bo te kolory które się UBIERA chyba nie zawsze mają odzwierciedlenie w tych które się nakłada...?

Edytowane przez Animalcule
Czas edycji: 2009-11-14 o 15:23
Animalcule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:31   #778
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

podczepie sie pod temat
prosze tez o okreslenie mojego typu


1. Jak się opalasz - dość szybko na czerwono


2. Kolor oczu - brwi i rzesy zdecydowanie czarne oczy jasne zielone z ciemna obwódką


3. Piegi - nie mam piegów


4. Cera - jasna nawet moglabym powiedziec ,ze blada. Nie czerwienie się


5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz taki bardziej mysi , przykurzony


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) dość jasne różowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Wydaje mi sie, ze zielony podkresla moją urodę i brązowy, ale nie znam sie na tym dobrzę czuje się własnie w zielonym , różowym itd..
dziekuje
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 15:55   #779
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

smiley: śnieżka jak bym już miała Cię przydzielać

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Animalcule: jesteś jestenią
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 16:11   #780
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: jakim jestem typem kolorystycznym??HELP!:D

Cytat:
Napisane przez Animalcule Pokaż wiadomość
oki dzieki wielkie- zdam relacje;D


a wg. Ciebie jakie cienie do oczu pasowałyby?
bo te kolory które się UBIERA chyba nie zawsze mają odzwierciedlenie w tych które się nakłada...?
jezeli chodzi o makijaz, to nawet mozesz sobie "poszalec" z kolorami, u Ciebie nie bedzie to wygladalo kiczowato jak u innych typow.

zrezygnowalabym raczej z brazow, chyba, ze bardzo ciemnych. moze grafit, niebieski, nawet granatowy, mocny fiolet, srebro, roze, nawet jasne odcienie.

a jak czujesz sie z klasyczna czarna kreską na gornej powiece zrobiona eyelinerem?

Cytat:
Animalcule jesteś jestenią
bo...?
nie wiem czy doczytalas, ale ona ma farbowane wlosy, te rudosci nie sa naturalne, nie uzywala tylko farby trwalej, z amoniakiem.

tu masz typowa Jesien http://www.etapetki.com.pl/galleries...e_Moore_j2.JPG

skora jest wyraznie ciepla, sporo ma znamion i nie ma wyraznego kontrastu miedzy teczowka a bialkiem oka

a tu wątek makijazowy Animalcule http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post15248914

jak dla mnie roznica jest olbrzymia

Animalcule jak dla mnie jestes bardzo ładną Zimą i powinnas to podkreslac ubiorem, makijazem mniej, bo Zimy tak naprawde nie potrzebuja wiele, aby wygladac dobrze (tusz i podklad zwykle wystarcza)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-14 o 16:13
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.