Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 14:34   #421
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Sylwunia nie przejmuj sie, wiem ze latwo mowic, a trudniej sie nie przejmowac, ale nie przejmuj sie, tez mam "problemy" z polskimi znajomymi, np. kiedy ja zapraszam na impreze, np. otwarcie restauracji TZ, albo do siebie do domu i przejmuje sie zawsze zeby nie braklo jedzenia i picia to wszyscy sie zjawiaja i jest fajnie, ale jak oni robia impreze to o mnie nie pamietaja, a jak juz mnie moja przyjaciolka "wcisnie" to musze przyniesc swoje piwo, TZ to wkurza strasznie. Np. na otwarcie tej restauracji jedna kolezanka bardzo chciala zabrac swojego kuzyna, srednio mi to pasowalo, bo nie chcialam zeby TZ juz na otwrciu sie wykosztowywal, ale ok, zgodzilam sie, kuzyn byl w porzadku, wydawalo mi sie ze sie polubilismy i zapraszal na urodziny swoje 26 czerwca, urodziny jutro, a on oczywiscie ma mnie gdzies. Byc moze wynika to z tego, ze oni popmimo bycia w UK po pare lat nie mowia po angielsku i byc moze nie czuja sie przy mnie swobodnie, choc nigdy nie dalam im do tego powodow i prawie zawsze jestem sama, bez TZ, a moze zwykla zawisc, nie wiem, moze ludzie po prostu nie lubia osob ktorym zazdroszcza, tak mi sie wydaje, ze jest tez w twoim przypadku.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzień dobry mieszadełka

dziś tak długo wyczekiwany dzień, nie mogę uwierzyć, że w końcu nadszedłmy widzimy się po 6 miesiącach i dwóch tygodniachmuszę przyznać, że się stresuję, też tym, czy samoloty będzie miał na czas, bo leci dwoma liniami i jak się pierwszy spóżni, to drugi samolot mu ucieknieno i wtedy to będzie klops,ale staram się być dobrej myśli...
wczoraj się już pogodziliśmynaprawd ę kłócimy się o takie pierdoły ze az głowa boli...
hurrrraaa, ale ci zazdroszcze tego Gdanska z TZ, mmarze zeby mojego tam zabrac, ale narazie przez ta glupia restauracje nici z jakichkolwiek wakacji, bawcie sie superowo i zycze upalow.

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
a ja za bardzo nie lubię kupować jestem typem dziewczyny, która nie uznaje czegos takiego jak zakupowa terapia po prostu kilka rzeczy pewnie bede chciała sobie kupić
a moj znowu mnie zmusza bym sobie kupiła coś bo mnie na zakupy wziąśc to.....nie tak łatwo - kupuję jak już koniecznie musze
Tez nie znosze zakupow, przed wyjsciem zdomu, jestem podekscytowana i ciesze sie ze ide na zakupy, cala jestem usmiechnieta, ale po godzinie mam dosyc zawsze, bo nigdy nie moge sie zdecydowac i potrafie medytowac nad jedna bluzka pol godziny, czas leci, ja sie denerwuje, potem nic mi sie nie podoba, a potem w koncu kupuje cos, byle kupic, a w domu jestem niezadowolona, na szczescie w UK nie ma problemu ze zwrotami



Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Czesc Mieszadelka

Moj tato juzpo operacji Bez komplikacju, 30 min, mial nie mowic przez tydzien-ale mowi Wiec wszystko w porzadku
Dzwnilam do mamy i az sie poryczalam Strasznie tesknie za rodzina a tu jeszcze w tle slyszalam moja siostre krzyczaca ´Kaka` a tak wola na mnie Wiec dzien mi sie zaczal super

Emanko-ciesze sie ze slonko dotarlo
Bardzo sie ciesze, super

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
buahaha



cieszę się razem z Tobą
------------------------------------------------------------------------------

a ja padam na nos
tak spać się chce
to przez tą durną pogodę
mogłabym spać i spać
grzeje a słońca brak

byłam dzisiaj z psem u weterynarza
już jest zaszczepiony i zaczipowany
a ile przy tym płaczu było
rzucał się, na lewo i prawo, jak gó*no w trawie
aż kobieta musiała założyć mu kaganiec
samochodem go wiozłam, a że sama to posadziłam go z przodu i przypięłam pasami

ehhh... chyba pojadę na zakupy, muszę jakąś pocztówkę kupić na te wesele, kolczyki i zwykły top na ramiączkach w kolorze beżowym
dacie wiarę, że nie mogę takiego znaleźć?

załączam zdjęcie mojego paszczaka
, jaki ma usmiech.

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Fajny psiak Jak jeszcze chodzilismy z naszym psem do weterynarza (teraz taki wsiowy do nas przyjezdza) to szlam zawsze z jednym badz dwoma bracmi zeby psa utrzymac zwazyc sie nigdy nie dal, ze stolu zawsze zeskakiwal, po gabinecie szalal. Co najdziwniejsze w poczekalni zawsze jak aniolek A samochod uwielbia-moglby jezdzic non stop

Z doswiadczenia wiem ze zawsze jak czegos potrzebujesz- nie ma tego. Szczegolnie jak potrzebujesz czegos bez zadnych ozdob- mission impossible- ale zycze powodzenia


A to moj pies
Twoj tez fajniutki, rozrabiaka
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-06-25 o 15:09
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:34   #422
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Aga ja mam jeszcze zapalenie wiec mam czekac az zejdzie opuchlizna i jutro wrocic na ponowne zalozenie lekarstwa..
no i decyzja chirurga: zab do usuniecia po porodzie. jak zejdzie opuchlizna to odcinamy dziaslo.

no a teraz news:
moja sis wlasnie rodzi core wiec

: kciuki: !!!!
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:35   #423
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Trzymamy kciuki za siostre

Moj Tz wreszcie sie wzial do nauki po raz pierwszy wiedz go jak sie uczy a jestesmy ze soba prawe 2 lata wiec sobie cichutko siedze i mu nie pzeszkadzam
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 15:46   #424
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura składam reklamację!!! zabrałąs mi słońce!!!
od 14 mam burzę z piorunami i nawet teraz trochę pogrzmiewa

no to ja wam pokaże swojego kundelka
jeśłi ktoś go jeszcze nie widzial

kropka również trzymam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kazan (4).jpg (102,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie018.jpg (12,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lublin (24).jpg (43,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie003.jpg (40,7 KB, 20 załadowań)
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:05   #425
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Czesc Mieszadelka

Moj tato juzpo operacji Bez komplikacju, 30 min, mial nie mowic przez tydzien-ale mowi Wiec wszystko w porzadku
Dzwnilam do mamy i az sie poryczalam Strasznie tesknie za rodzina a tu jeszcze w tle slyszalam moja siostre krzyczaca ´Kaka` a tak wola na mnie Wiec dzien mi sie zaczal super

Emanko-ciesze sie ze slonko dotarlo
cieszę się razem z Tobą
Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
oo ciesze sie, ze wszystko dobrze!!



Ja dzis od rana byłam z tą dziewczyną w górach. wybrałysmy sie na porządny spacer.
a ja...w moich klapkach. droga byla ok bo asfaltowa ale pod górkę. szybki marsz. ociekałysmy potem, ale chyba tego nie chcecie wiedziec;P

noo w kazdym razie wlasnie dotarłam spowrotem i co?
i mam piekne 2 odciski na samej stopie!!!
w moim "zawodzie" too....raczej glupia sprawa, bo jak ja bede za dzieciakami biegac? heeeeeh
też bym sobie poszła w góry ale nie w klapkach

ehh... ja dzisiaj byłam z moją 9-cio letnią siostrą na zakupach naciągnał mnie gówniarz
teraz mam apogeum wydatkowe - moje trzy przyjaciółki mają urodziny jedna po drugiej.. teraz to jeszcze przeżyję, ale za rok jak będą miały 18-stki? chyba zaciągnę kredyt

mój tż jutro wyjeżdza i w sobotę o 11:50 zobaczę Go !!!!
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:12   #426
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Amoura składam reklamację!!! zabrałąs mi słońce!!!
od 14 mam burzę z piorunami i nawet teraz trochę pogrzmiewa

no to ja wam pokaże swojego kundelka
jeśłi ktoś go jeszcze nie widzial

kropka również trzymam
Ale ja wyslalam ci cale moje slonce i teraz mam tu pochmurno ktos inny zabral ci slonko

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
cieszę się razem z Tobą

też bym sobie poszła w góry ale nie w klapkach

ehh... ja dzisiaj byłam z moją 9-cio letnią siostrą na zakupach naciągnał mnie gówniarz
teraz mam apogeum wydatkowe - moje trzy przyjaciółki mają urodziny jedna po drugiej.. teraz to jeszcze przeżyję, ale za rok jak będą miały 18-stki? chyba zaciągnę kredyt

mój tż jutro wyjeżdza i w sobotę o 11:50 zobaczę Go !!!!
Moja kumpela ma urodziny jutro w sumie to zazwyczaj przynosilam alkohol na impreze i pomagalam w przygotowaniach- Pamietna impreza sprzed 2 lat- ja po nocce i porannym kolokwium spalam 3 godz a potem poszlam do niej i z jej mama robilam kanapeczki bo ona poszla do fryzjera ale bawilam sie do rana a o 15 egzamin ustny

Fajnie ze tz przyjezdza

Ja sobie przygotowuje zapiekanke serowa z kalafiora. Przepis prosty- kupic, wlozyc do mikrofali i zjesc i znowu kupilam migdaly i pistacje
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:24   #427
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

a ja pieke po udku kurczaka do tego beda ziemniaczki i brukselka bo za mna chodzi od kilku dni.. a ja w ciazy uwielbiam brukselke

oficjalnie obwieszczam ze jestem ciocia

__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-06-25 o 16:32
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 16:25   #428
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ale ja wyslalam ci cale moje slonce i teraz mam tu pochmurno ktos inny zabral ci slonko


Fajnie ze tz przyjezdza

Ja sobie przygotowuje zapiekanke serowa z kalafiora. Przepis prosty- kupic, wlozyc do mikrofali i zjesc i znowu kupilam migdaly i pistacje
Joss to fajnie, bedziesz miała happy and lovely time
Amoura to ścigaj tego kto zabrał nam słoneczko
przepis fajny ale..trzeba mieć mikrofale chyba jutro sobie zrobi kurczaka pod pierzynką
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:37   #429
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a ja pieke po udku kurczaka do tego beda ziemniaczki i brukselka bo za mna chodzi od kilku dni.. a ja w ciazy uwielbiam brukselke

oficjalnie obwieszczam ze jestem ciocia


Gratuluje! Jak sie nazywa malenstwo?

Ps. ja brukselke lubie zawsze i wszedzie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:39   #430
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura mala ma na imie Lena Weronika.. Czekam na relacje z porodowki narazie wiem od mojej mamy))))
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:41   #431
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Amoura mala ma na imie Lena Weronika.. Czekam na relacje z porodowki narazie wiem od mojej mamy))))
Slicznie Od jakiegos czasu bardzo podoba mi sie imie Weronika
zdrowka i szczescia w zyciu dla malutkiej
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 16:43   #432
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

wiesz moj szwagier nie wymawia litery r (w jego wykonaniu jest E zamiast r) wiec dlatego wybierali imie aby pasowalo do nazwiska a i tez bylo bez R
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:49   #433
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
wiesz moj szwagier nie wymawia litery r (w jego wykonaniu jest E zamiast r) wiec dlatego wybierali imie aby pasowalo do nazwiska a i tez bylo bez R

Ja tez mam wade wymowy (lekka) r wymawiam troszke niepoprawnie. Zawsze mnie wkurzalo ze nie moglam sie prawidlowo przedstawic Wiec dla dziecka tez jest to ulatwienie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 16:57   #434
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura moja siostra za to jak byla mala to nie mowila L a zamiast tego R czyli ja dla niej bylam Orka zamiast Olka mam nadzieje ze Lenka bedzie umiala mowic L bo inaczej przechlapane
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:29   #435
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

kurcze Mieszadełka :/ jutro mój tż wyjeżdza, jedzie autobusem. no i właśnie.. jedzie przez Czechy.. a tak jak wiecie sytuacja nie za wesoła :/ teraz sie poważnie zastanawiam czy nie byłboby lepiej gdybym przyjechał troche później, bo jak narazie jestem baaardzo zmartwiona nie wiem co mam teraz robić
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:46   #436
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Joss rzeciez jak tz wyjezdzal to bylo wiadomo z w Czechach sytuacja nie za wesola.. napewno piloci wiedza o tym co sie dzieje i tz dojedzie bezpiecznie.. w ostatecznosci zmienia trase i przyjedzie kilka godzin pozniej. bedzie dobrze
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:50   #437
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
kurcze Mieszadełka :/ jutro mój tż wyjeżdza, jedzie autobusem. no i właśnie.. jedzie przez Czechy.. a tak jak wiecie sytuacja nie za wesoła :/ teraz sie poważnie zastanawiam czy nie byłboby lepiej gdybym przyjechał troche później, bo jak narazie jestem baaardzo zmartwiona nie wiem co mam teraz robić
Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Joss rzeciez jak tz wyjezdzal to bylo wiadomo z w Czechach sytuacja nie za wesola.. napewno piloci wiedza o tym co sie dzieje i tz dojedzie bezpiecznie.. w ostatecznosci zmienia trase i przyjedzie kilka godzin pozniej. bedzie dobrze
Joss bedzie wszystko dobrze. prawdopodobnie będzie tak jak kropka mowi. piloci/kierowcy wiedzą jaka sytuacja i w najwyzej zmienią trasę przejazdu i Twój Tż przyjedzie spóźniony kilka godzin. tak więc..głowa do góry

a u mnie cały czas grzmi
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:10   #438
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ja tez mam wade wymowy (lekka) r wymawiam troszke niepoprawnie. Zawsze mnie wkurzalo ze nie moglam sie prawidlowo przedstawic Wiec dla dziecka tez jest to ulatwienie
To mamy podobnie z tym 'r' (dobrze, że w ang. nie słychać )
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:14   #439
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
To mamy podobnie z tym 'r' (dobrze, że w ang. nie słychać )
ja od dziecka miałam problem z wymawianiem głoski "r" nawet do logopedy chodziłam przez wiele lat teraz to juz aż tak nie jest słyszalne - chyba :P bo ja wciąż słysze to
Lubelskie Mieszadełka bedą mogły sprawdzić Same czy ja mowię "r" czy nie
jedynie co...to mi ta wada czasami pomagała w...języku francuskim wtedy ładnie to francuskie r mówiłam
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-25 o 19:15
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 19:55   #440
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

czesc Mieszadelka.

napisalam dlugasnego posta i mi wcielo.
a nie mam sily pisac drugiego.
wiec w skrocie: gratuluje zostania ciocia i udanej operacje- mam nadzieje ze tato wroci szybko do zdrowia.

co do tej dziewczyny widzialam sie z nia dzisaij w pracy- wymyslila jaks historie ale sie kupy nie trzymala, takze olewam cala ta sytucje i obiecalam sobie ze nigdy wiecej sie nie zblizam do nikogo w pracy. jak to moj TZ powiedzial od teraz bede cold bitch.

u nas jest tak goraca ze masakra. obrze ze teraz mam 5 dn wolnego- TZ zabiera mnie do Alton Tower (park rozrywki) tak na pocieszenie. a jutro jade odebrac nagrode do szkoly- jak uz sie chwalilam- zostalam studentem roku
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:00   #441
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
co do tej dziewczyny widzialam sie z nia dzisaij w pracy- wymyslila jaks historie ale sie kupy nie trzymala, takze olewam cala ta sytucje i obiecalam sobie ze nigdy wiecej sie nie zblizam do nikogo w pracy. jak to moj TZ powiedzial od teraz bede cold bitch.
czyli jednak laska wyjasniala ci zaistniala sytuacje tupet ma zeby sciemniac komus prosto w twarz

baw sie dobrze w parku rozrywki
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:05   #442
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Amoura składam reklamację!!! zabrałąs mi słońce!!!
od 14 mam burzę z piorunami i nawet teraz trochę pogrzmiewa

no to ja wam pokaże swojego kundelka
jeśłi ktoś go jeszcze nie widzial

kropka również trzymam
Twoj piesio tez fajowski, strasznie lubie psy.

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a ja pieke po udku kurczaka do tego beda ziemniaczki i brukselka bo za mna chodzi od kilku dni.. a ja w ciazy uwielbiam brukselke

oficjalnie obwieszczam ze jestem ciocia

Gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
czesc Mieszadelka.

napisalam dlugasnego posta i mi wcielo.
a nie mam sily pisac drugiego.
wiec w skrocie: gratuluje zostania ciocia i udanej operacje- mam nadzieje ze tato wroci szybko do zdrowia.

co do tej dziewczyny widzialam sie z nia dzisaij w pracy- wymyslila jaks historie ale sie kupy nie trzymala, takze olewam cala ta sytucje i obiecalam sobie ze nigdy wiecej sie nie zblizam do nikogo w pracy. jak to moj TZ powiedzial od teraz bede cold bitch.

u nas jest tak goraca ze masakra. obrze ze teraz mam 5 dn wolnego- TZ zabiera mnie do Alton Tower (park rozrywki) tak na pocieszenie. a jutro jade odebrac nagrode do szkoly- jak uz sie chwalilam- zostalam studentem roku
Wow, gratuluje, kujon
W alton bedzie super napewno, pogoda idealna, zawsze chcialam sie tam wybrac, ale troszke za daleko, zostaje mi Thrope Park. Kupilam ostatnio trzy proszki Persil, bo sa w nim kupony 2za1 do Alton Towers, Thrope Park, Madame Tussauds i cos jjeszcze, siostra przyjezdza za tydzien i bedziemy szalec.


Co sie stalo w Czechach?
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2009-06-25 o 20:20
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:18   #443
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Twoj piesio tez fajowski, strasznie lubie psy.



Gratulacje!!!



Wow, gratuluje, kujon
W alton bedzie super napewno, pogoda idealna, zawsze chcialam sie tam wybrac, ale troszke za daleko, zostaje mi Thrope Park. Kupilam ostatnio trzy proszki Persil, bo sa w nim kupony 2za1 do Alton Towers, Thrope Park, Madame Tussauds i cos jjeszcze, siostra przyjezdza za tydzien i bedziemy szalec
dzieki, nie wiem jak to wyjasnic dokladnie, robilam kurs w pracy i mnie moja instruktorka nominowala i sie okazalo ze mnie wybrali. pewnie dostane jakis kalkulator jutro

a do alton tower mamy ok 2 godz jazdy, a bilty kupilismy z 50%obnizka bo teraz maja promocje, jedziemy w poniedzialek, zeby nie bylo tlomow, o dzieciaki w szkole.

Moze zadam glupie pytanie, ale co sie dzieje w Czechach?
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:24   #444
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Sylwunia - gratulacje ( btw - co studiujesz? )
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:33   #445
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

jak pisalam wyzej- nie studiuje, robial kurs w pracy. moj TZ mowi ze ja jakas dziwna jestem bo dobrowolnie robie kursy i jeszcze mi sie to podoba. ale ja sie lubie doksztalcac.
a wogole to zaproponowano mi prace w ksiegowosci u nas w zakladzie, tymczasowa na 3-4 miesiace i moj menadzer sie nie zgodzil, bo ma wobec mnie inne plany
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:46   #446
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dziewczyny w czechach powodz sporo ludzi juz nie zyje (chyba okolo 10ciu) wiec nie jest wesolo

Sylwunia no ciekawe jakie ma plany wasz menager zycze awansu
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:06   #447
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Awans? nie sadze. jak juz chyba kiedys wspominalam od 1 lipca zaczynamy uzywac nowego oprogramowania, a ja ostatnio spedzalam z naszym menadzerem mnostwo czasu na analizowaniu, zmienianiu i wprowadzaniu danych, takze bylo by mu nie na reke zebym teraz sie zajela czyms innym a on musial by znalesc kogos na zastepstwo. a tak ja juz wiekszosc wiem, weic tylko przychodzi mowi chce to i to i koniec. ale nie powim bylo by milo gdyby mi stworzyl jakas fajna posadke.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:11   #448
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Awans? nie sadze. jak juz chyba kiedys wspominalam od 1 lipca zaczynamy uzywac nowego oprogramowania, a ja ostatnio spedzalam z naszym menadzerem mnostwo czasu na analizowaniu, zmienianiu i wprowadzaniu danych, takze bylo by mu nie na reke zebym teraz sie zajela czyms innym a on musial by znalesc kogos na zastepstwo. a tak ja juz wiekszosc wiem, weic tylko przychodzi mowi chce to i to i koniec. ale nie powim bylo by milo gdyby mi stworzyl jakas fajna posadke.
gratuluję studentko (nieuczelniana) roku
udanego pobytu w parku rozrywki za dobrą pogodę w czasie wolnego
za otrzymanie propozycji od swego menedżera, który powie ze jesteś niezbędna i...masz ciepłą posadkę
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:23   #449
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Slicznie Od jakiegos czasu bardzo podoba mi sie imie Weronika
zdrowka i szczescia w zyciu dla malutkiej
pf... Weronika
takie butelkowe imię
nie lubić go ja w ogóle
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:32   #450
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Kropko, ja zapalenie wyleczyłam sobie okładami z rozkruszonej aspiryny. Ale już miałam kaptur raz wycinany. Tylko, że Tobie to pewnie nie wolno... A ząb czemu do usunięcia? Nie wyrośnie, czy jak? Bo mój lekarz nie chce usuwać tej ósemki, mówi, że zawsze się przyda.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.