Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 20:15   #61
lineczkapineczka
Raczkowanie
 
Avatar lineczkapineczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Nowego Sącza
Wiadomości: 83
GG do lineczkapineczka
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez PunkBasia Pokaż wiadomość
Hejka;D

dołaczam do was zdiewczyny
nowiec tak:
mam 160cm wzrostu... co prawda juz od dłuzszego zcasu dbam o swą diete i dawke ruchy wazyl;am 56 teraz hest 50 ;D

Celem jednak jest 45 ;D
najgorzej jest z nogami ;( co zrobic zeby akuart tam schudnac ;(pomozcie...
no właśnie też mam najgorszy problem z nogami
__________________
Zrobić coś dla siebie i schudnąć na lato !!

Dużo Ćwiczyć !

Zdrowo sie odżywiać !
lineczkapineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:18   #62
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez PunkBasia Pokaż wiadomość
Hejka;D

dołaczam do was zdiewczyny
nowiec tak:
mam 160cm wzrostu... co prawda juz od dłuzszego zcasu dbam o swą diete i dawke ruchy wazyl;am 56 teraz hest 50 ;D

Celem jednak jest 45 ;D
najgorzej jest z nogami ;( co zrobic zeby akuart tam schudnac ;(pomozcie...
miejscowo sie nie da schudnac niestety. polecam trening silowy z ukierunkowaniem na nogi+aeroby na moje nogi to podzialalo, po prostu byly lepiej wyrzezbione i wygladaly ladniej i szczuplej.

ja nie cwicze narazie, ale choroba chyba powoli mija, wiec moze od poniedzialku zaczne sie ruszac w koncu
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:25   #63
nitra1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

a co na ' Boczki ' ?
nitra1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:40   #64
BelovedMoon
Raczkowanie
 
Avatar BelovedMoon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

A na boczki hula - hop ;d
__________________
Żeby panować nad swoim życiem, trzeba zacząć panować nad sobą.


09.08.12 - 64kg
cel1 - 59kg
cel2 - 57kg
cel3 - 55 kg
BelovedMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:47   #65
zaneta198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cześć dziewczyny!! Widzę, że trzymacie się planu i idzie Wam świetnie To teraz czas na t bym i ja się pochwaliła Dziś jadłam
1. 2 kromki razowego z serem
2. Kubek mussli z mlekiem1,5%
3. jabłko
4. Pieczony filet z kurczaka+1/2 woreczka kaszy gryczanej+pomidorek z jog. naturalnym 0,1 %
5.pomarańcza
No i oczywiście nie były to mega sycące porcje ale zapijałam je szklanką wody UWAGA!!! nie gazowanej!! ( tu należą się brawa bo do niedawna tylko gazowaną piłam) :P:P:P czuje się fajnie i jestem z siebie dumna
Aha zapomniałam Wam napisać:
Wzrost: 174
Waga: 57
Cel: ok.53
Do jutra !! Nie poddajemy sie i wspieramy!!
PS. Jeżeli chodzi i ,,fajki" ja nie pale już 4 msc. i jest super, 3mam kciuki...Bo moje motto brzmi : Jak chcesz to potrafisz!!
zaneta198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:07   #66
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

liquefy: ja w sumie nie jem gotowych dan pizz mrozonych itp bo mnie to odrzuca wieksza zmora to chipsy, czekolada i "jedzenie na miescie" w pospiechu :/ ale wracam do lask lokalnego marketu gdzie sa swieze owoce i warzywa, troche taniej i ciut smaczniejsze niz w supermarketach a alkohol i imprezy ograniczylam ostatnio bo mam sporo deadline'ow teraz

Woooo Zaneta, az sie glodna zrobilam czytajac Twoje dzisiejsze menu!! ja sie wczytalam w diety na redukcje na dietetyce dzisiaj, spisalam co chce wykorzystac i jutro podbijam sklepy zeby zakupic prowiant, lecze resztki przeziebienia i od poniedzialku ruszam pelna para dieta+cwiczenia

Powodzenia wszytskim
__________________
"I hired a ninja to slap food out of my hand before i could eat it!!!!!!"
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:21   #67
zaneta198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Vicki!! nie grzesz!! :P To może nie będe już pisała co jadłam :P Bo jeszcze ktoś przeze mnie ulegnie czemuś tam :P Wiecie co jest najgorsze?? Że dla męża muszę robić co innego, bo on jest chudziutki a je tyle co koń:P Chce go utuczyć:P Sobie co innego :P Całę szczęście moja niespełna 2 letnia córa je to co i ja:P aha w tym roku skończe 23 lata :P bo większość swój wiek podała a ja nie nie to żebym się wstydzila hehe

PS.A tak całkiem nie do tematu jestem happy bo dziś kupiłam sobie super buty
zaneta198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 21:24   #68
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Hej dziewczyny
Mój dzisiejszy dzień to kompletna porażka (w sensie żywieniowym), byłam z przyjaciółką na precastingu do Mam talent i niestety atmosfera nie sprzyjała utrzymywaniu dietki
Jedynie malutki sukces to śniadanie o 6:15, normalnie bym sobie odpuściła bo o takiej porze kompletnie nie czuję głodu, wręcz czuje się pełna ale nie wiedziałam kiedy dokładnie zabiorę coś do ust więc postanowiłam nie ryzykować. Męczyłam się chyba z 10 minut z jedną kanapką
Niestety obiad jedliśmy w mc'donaldzie z czego dumna nie jestem ale innego wyjścia nie miałam Ale powiem Wam, że byłam tak zła na siebie, że wieśmac strasznie mi nie smakował i mam uraz do mc'a na dłuższy czas. Od tej pory w mc'u skusić się jedynie mogę na cappuccino i to nie słodzone
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:46   #69
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

i ja się dołączę, aczkolwiek dostęp do internetu mam wyjątkowo ograniczony, jedynie w weekendy (i to nie zawsze) będę mogła zaglądać.
Przy wzroście 158 ważę 58 kg... Kiedyś było to 55, ale marzy mi się 52... no i wyrzeźbienie sylwetki, choć moją zmorą, nieproporcjonalną do niczego są łydki! 39cm w najszerszym miejscu staram się je rozciągać, jednak nie codziennie mi to wychodzi... podobnie (staram się, ale, niestety, nie codziennie) biegam lub kręcę hh. Bogu dzięki, że na studiach jest jeszcze wf
co do odżywiania - staram się jeść mniej, średnio 4 posiłki dziennie i zwalczam moją zmorę - podjadanie!! piję też mineralkę oraz herbatki - czarną, zieloną, czerwoną ograniczam białe pieczywo, przerzucam się na jogurty 0%, muesli, warzywa, ogólnie białka, aczkolwiek mam świadomość, że muszą to być zmiany na baaaardzo długo, więc staram się nie ograniczać sobie tego, na co mam ochotę, czasem np zwykłą bułkę zamiast grahamki czy żółty ser
tyle tytułem wstępu weekendami postaram się zaglądać, czytać i zdawać relację, także, przyjmijcie dochodzącą

i moje pytanie do yaminishi - czy jest możliwość wejścia na widownię Mam talent, czy potrzebny jest bilet?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:48   #70
zaneta198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Yaminishi!! No trudno... zaraz dostaniesz klapsiora!! hehe Uznajmy to za jednorazowy wyskok, a teraz załuj za ten grzech i obiecuj poprawe!! Głowa do góry jutro musi być lepiej
zaneta198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 22:09   #71
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
ja sie wczytalam w diety na redukcje na dietetyce dzisiaj, spisalam co chce wykorzystac i jutro podbijam sklepy zeby zakupic prowiant
Świetny pomysł, chyba też tak zrobie, szczególnie jeśli chodzi o śniadania, bo ostatnio nie mam na nie w ogóle pomysłów. W ogóle myśle żeby się zmusić i np dzień wcześniej robić sobie menu na następny dzień, albo nawet na kilka dni z rzędu. Z racji tego że jako jedyna z domowników jestem wege zazwyczaj sama musze robić sobie obiad, ale pomimo tego, że bardzo lubie gotować, dla samej siebie mi sie nie chcę. Już nie pamietam kiedy jadłam jakiś normalny obiad i to o jakiejs w miare normalnej porze.

Do tego już wymyślam sobie wymówki, żeby nie iść jutro na aerobik i pospać sobie dłużej
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 23:21   #72
Suenaa
Raczkowanie
 
Avatar Suenaa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 31
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Hej dziewczyny! to ja również dołączę )

od ok 3 tygodni jestem na diecie, to chyba przez przymiarkę letnich ciuchów i szok przed lustrem po tej tłustej zimie ;p.

jak na razie zrzuciłam ok 4 kg, zawsze miałam ok 59-60, dziś pokazało 55 ^^. aha, mierze ok 156? w sumie nie wiem, w dowodzie mam 158 ;p. W kazdym razie stwoerdziłam ze waga nie jest az tak wazna, chce po prostu stanąc przed lustrem i ZOABCZYC ze faktycznie mam płaski brzuch, bez boczków, szczupłe nogi i luźne ciuchy. wtedy bede zadowolona )

u mnie największy problem ze strasznymi nawykami zywieniowymi, mogłabym sie tylko i wylacznie odzywiac czekoladą, kajmakiem i ciachami, do tego niekiedy makaron i fast foody. potrafiłam nic nie jesc cały dzien i np. po powrocie do domu zjec obiad 2000kcal i isc spac. zero ruchu.

tak więc licze kalorie, staram sie nie przekraczac 1100-1200 kcal, nie mam stałego jadłospisu bo stwierdziłam, że nie chce rygoru i nie chce zeby sie znudziło, nie uzywam cukru (to jest prawdziwa męęęęczarnia bo np. moja standardowa herbata to: 4 łyzeczki cukru i 1/4 kubka syropu malinowego - więc naprawde to szok dla mojego organizmu). przede wszystkim patrze na kalorie i wartosci odzywcze, ale np. zamiast jogurtu z musli czy owocami który ma np. 150 kcal, o wiele bardziej wolę zjesc sobie batonik fitness nestle który ma 90 kcal i poczuc troche słodkiej czekoladowej przyjemności .
aha, zaczełam jesc sniadania!! pierwszy raz od chyba 6 lat jem cos przed wyjsciem z domu,a jak nie to jabłko i jogurt do picia w tramwaju. niesamowite uczucie :p .

no i cwicze 3-4 razy w tygodniu po godzinie z płytą na której jakas zgrabna i miła pani robi mordercze cwiczenia na nogi brzuch i ręce, poza tym hula-hop codziennie przed tv .

polecam, czuje sie swietnie, nie katuje sie zbytnio i mam nadzieje ze waga bedzie szła w dół! mój cel - ok 50 kg - o ile beda widoczne rezultaty! największym sukcesem bedzie załozenie bikini na plaże, bo ostatnio miałam dwu-czesciowy srój w wieku 11 lat ;p

jak tam u Was idzie? u mnie najgorsze sa weekendy kiedy to rodzinnie sie zasiada do kawy herbaty i ciaaaaaaast
Suenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 00:15   #73
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
liquefy: ja w sumie nie jem gotowych dan pizz mrozonych itp bo mnie to odrzuca wieksza zmora to chipsy, czekolada i "jedzenie na miescie" w pospiechu :/ ale wracam do lask lokalnego marketu gdzie sa swieze owoce i warzywa, troche taniej i ciut smaczniejsze niz w supermarketach a alkohol i imprezy ograniczylam ostatnio bo mam sporo deadline'ow teraz

Woooo Zaneta, az sie glodna zrobilam czytajac Twoje dzisiejsze menu!! ja sie wczytalam w diety na redukcje na dietetyce dzisiaj, spisalam co chce wykorzystac i jutro podbijam sklepy zeby zakupic prowiant, lecze resztki przeziebienia i od poniedzialku ruszam pelna para dieta+cwiczenia

Powodzenia wszytskim

ach, no ja na pierwszym roku jestem wiec prawie zadnych zaliczen nie mam w maju na koniec pewnie mnostwo imprez bedzie, wiec do tego czasu moja dieta musi byc idealna tez od poniedzialku zaczynam porzadnie o ile moje gardlo bedzie ok zapasy jedzenia zrobilam, wszystko zdrowe, zero smieciowego jedzenia wiec nie bedzie mnie kusic
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:09   #74
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

jeny jak super, że nas tu tyle jest dziewczynki mam prośbę. napiszcie mi prywatną wiadomość jaki macie wzrost wagę i cel do którego dążycie bo zrobie coś takiego na pierwszej stronie dobrze??
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:57   #75
nitra1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

uff...hej dziewczynki nie dawno wstałam , jak na razie zjadłam activie i myśle czy by nie jechać na basen , za tydzień wyjeżdzam na 2 tygodnie więc moge rzadziej zaglądać na forum

Miłego dnia
nitra1312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:02   #76
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez zaneta198818 Pokaż wiadomość
Vicki!! nie grzesz!! :P To może nie będe już pisała co jadłam :P Bo jeszcze ktoś przeze mnie ulegnie czemuś tam :P Wiecie co jest najgorsze?? Że dla męża muszę robić co innego, bo on jest chudziutki a je tyle co koń:P Chce go utuczyć:P Sobie co innego :P Całę szczęście moja niespełna 2 letnia córa je to co i ja:P aha w tym roku skończe 23 lata :P bo większość swój wiek podała a ja nie nie to żebym się wstydzila hehe

PS.A tak całkiem nie do tematu jestem happy bo dziś kupiłam sobie super buty
jakie buciki??
Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mój dzisiejszy dzień to kompletna porażka (w sensie żywieniowym), byłam z przyjaciółką na precastingu do Mam talent i niestety atmosfera nie sprzyjała utrzymywaniu dietki
Jedynie malutki sukces to śniadanie o 6:15, normalnie bym sobie odpuściła bo o takiej porze kompletnie nie czuję głodu, wręcz czuje się pełna ale nie wiedziałam kiedy dokładnie zabiorę coś do ust więc postanowiłam nie ryzykować. Męczyłam się chyba z 10 minut z jedną kanapką
Niestety obiad jedliśmy w mc'donaldzie z czego dumna nie jestem ale innego wyjścia nie miałam Ale powiem Wam, że byłam tak zła na siebie, że wieśmac strasznie mi nie smakował i mam uraz do mc'a na dłuższy czas. Od tej pory w mc'u skusić się jedynie mogę na cappuccino i to nie słodzone
kochana spokojnie czasem się zdarza ja dziś jeszcze sobie pozwole na małe co nieco a od jutra bieganie skakanka brzuszki i co mi tylko przyjdzie do głowy!!

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł, chyba też tak zrobie, szczególnie jeśli chodzi o śniadania, bo ostatnio nie mam na nie w ogóle pomysłów. W ogóle myśle żeby się zmusić i np dzień wcześniej robić sobie menu na następny dzień, albo nawet na kilka dni z rzędu. Z racji tego że jako jedyna z domowników jestem wege zazwyczaj sama musze robić sobie obiad, ale pomimo tego, że bardzo lubie gotować, dla samej siebie mi sie nie chcę. Już nie pamietam kiedy jadłam jakiś normalny obiad i to o jakiejs w miare normalnej porze.

Do tego już wymyślam sobie wymówki, żeby nie iść jutro na aerobik i pospać sobie dłużej
ja na sniadanie proponuje owsiankę

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nitra1312 Pokaż wiadomość
uff...hej dziewczynki nie dawno wstałam , jak na razie zjadłam activie i myśle czy by nie jechać na basen , za tydzień wyjeżdzam na 2 tygodnie więc moge rzadziej zaglądać na forum

Miłego dnia

zdawaj relacje jak tylko masz czas
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:42   #77
lineczkapineczka
Raczkowanie
 
Avatar lineczkapineczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Nowego Sącza
Wiadomości: 83
GG do lineczkapineczka
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Witam
mi dziś jak narazie dobrze idzie zjadłam na śniadanie owsiankę i planuje za chwilkę iśc biegac na bieżni jakieś 30 min no a wieczorem jakiś spacerek
__________________
Zrobić coś dla siebie i schudnąć na lato !!

Dużo Ćwiczyć !

Zdrowo sie odżywiać !
lineczkapineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:17   #78
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez zaneta198818 Pokaż wiadomość
Vicki!! nie grzesz!! :P To może nie będe już pisała co jadłam :P Bo jeszcze ktoś przeze mnie ulegnie czemuś tam :P Wiecie co jest najgorsze?? Że dla męża muszę robić co innego, bo on jest chudziutki a je tyle co koń:P Chce go utuczyć:P Sobie co innego :P Całę szczęście moja niespełna 2 letnia córa je to co i ja:P aha w tym roku skończe 23 lata :P bo większość swój wiek podała a ja nie nie to żebym się wstydzila hehe

PS.A tak całkiem nie do tematu jestem happy bo dziś kupiłam sobie super buty
Pisz, pisz!! bede sie motywowac by cos dobrego jesc ja jestem buto-holiczka!! Buty zawsze wygladaja super!!

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł, chyba też tak zrobie, szczególnie jeśli chodzi o śniadania, bo ostatnio nie mam na nie w ogóle pomysłów. W ogóle myśle żeby się zmusić i np dzień wcześniej robić sobie menu na następny dzień, albo nawet na kilka dni z rzędu. Z racji tego że jako jedyna z domowników jestem wege zazwyczaj sama musze robić sobie obiad, ale pomimo tego, że bardzo lubie gotować, dla samej siebie mi sie nie chcę. Już nie pamietam kiedy jadłam jakiś normalny obiad i to o jakiejs w miare normalnej porze.

Do tego już wymyślam sobie wymówki, żeby nie iść jutro na aerobik i pospać sobie dłużej
Naprawde super mi pomoglo czytanie diet wczoraj i jak sobie samej komponowac wg zapotrezbowania indywidualnego. Tez mam ten problem ze dla samej siebie nie chce mi sie gotowac...ale metoda gotowania na 2-3 dni mi sie podoba, bo pozniej tylko otwieram lodowke i podgrzewam porcje

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
ach, no ja na pierwszym roku jestem wiec prawie zadnych zaliczen nie mam w maju na koniec pewnie mnostwo imprez bedzie, wiec do tego czasu moja dieta musi byc idealna tez od poniedzialku zaczynam porzadnie o ile moje gardlo bedzie ok zapasy jedzenia zrobilam, wszystko zdrowe, zero smieciowego jedzenia wiec nie bedzie mnie kusic
A to nie fair!! na pierwszym roku mialam zaliczenia, wszytskiego!!! tylko nam sie nie licza oceny z pierwszego roku do degree, ale zeby dostac sie na drugi wszytsko musialo byc zdane!

Na sniadanie wlasnie zjadlam pol grejfruta z platkami pelnoziarnistymi <branflakes-przerzucam sie na platki owsiana jak skoncze opakowanie> z mlekiem sojowym, witaminka a la plussz do picia i herbata cytrynowo-imbirowa.

Ja mykam do sklepu z polskim jedzeniem zeby sie zaopatrzyc w serek wiejski i twarog i inne pomysly <bo angielski serek wiejski jest dla mnie ble!!!> jutro rzucam sie na market na zapas warzywno-owocowy i wracam na basen po przeziebieniu Dziewczyny trzymajcie sie tam!! U mnie slonce za oknem, LATO CORAZ BLIZEJ!!!!!!
__________________
"I hired a ninja to slap food out of my hand before i could eat it!!!!!!"
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:25   #79
rudzielec92
Rozeznanie
 
Avatar rudzielec92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 585
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

dołączam się!
wracam do diety po efekcie jojo. schudłam dość dużo i tak zaprzepaściłam całą moją pracę.... doszłam do 66kg/168cm
Cytat:
Napisane przez Miluniamis21 Pokaż wiadomość
Według mnie najlepiej znaleźć do wszystkiego dystans Były juz przypadki, że wizaz doprowadził do anoreksji bo tego nie wolno tamtego nie i słabe psychiki wymiękały poprostu odżywiajmy sie z głową
mądrze powiedziane sama wcześniej straciłam dystans do tego i liczyła się tylko dieta. ale zmądrzałam i znów cieszę się życiem zamiast intensywnie myśleć o jedzeniu
rudzielec92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 10:30   #80
moneyhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar moneyhoneyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 74
GG do moneyhoneyy
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Ja również na śniadanko owsianka ale z gruszkami, mmm pychota
ogladam teraz "kuchenne rewolucje" i aż mi ślinka leci..... ale nie dam się
miłej niedzieli !
__________________

It shouldn't hurt... but it hurts
moneyhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:50   #81
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez moneyhoneyy Pokaż wiadomość
Ja również na śniadanko owsianka ale z gruszkami, mmm pychota
ogladam teraz "kuchenne rewolucje" i aż mi ślinka leci..... ale nie dam się
miłej niedzieli !
Brawo, oby tylko wytrwać, ja zaczęlam dzien od musli z jogurtem naturalnym no i obowiązkowo kawa bez niej chyba już nie umiem zyc
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:04   #82
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez rudzielec92 Pokaż wiadomość
dołączam się!
wracam do diety po efekcie jojo. schudłam dość dużo i tak zaprzepaściłam całą moją pracę.... doszłam do 66kg/168cm

mądrze powiedziane sama wcześniej straciłam dystans do tego i liczyła się tylko dieta. ale zmądrzałam i znów cieszę się życiem zamiast intensywnie myśleć o jedzeniu

taki sam wzrost popatrz na pierwsza strone mojego postui wyslij mi prywatna wiadomosc z takimi danymi jakie dziewczyny mi wysyłaja

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Oki powolutku was dopisuje
mam nadzieje , że się będzie podobać jeśli wątek przetra i będzie się rozwijał założe specjalny dokument gdziebędą podawane różne informacje możecie również wysyac mi priv z jakimiś zasadami jakie chciałybyście widzieć
chciałabym, żeby to było NASZE FORUM żeby nie ucichło po tygodniu. Żebyśmy się nawzajem czytały. Owszem można czasem nie mieć czasu ale nie tylko pisać co która zjadła jak jej idzie i pa mam nadzieje, że stworzymy tu taką atmosfere, aby pisać również po uzyskaniu efektów
co powiecie na jeden dzień luzu?? w którym mozna zjeść coś zakazanego??
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:10   #83
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
Pisz, pisz!! bede sie motywowac by cos dobrego jesc ja jestem buto-holiczka!! Buty zawsze wygladaja super!!



Naprawde super mi pomoglo czytanie diet wczoraj i jak sobie samej komponowac wg zapotrezbowania indywidualnego. Tez mam ten problem ze dla samej siebie nie chce mi sie gotowac...ale metoda gotowania na 2-3 dni mi sie podoba, bo pozniej tylko otwieram lodowke i podgrzewam porcje



A to nie fair!! na pierwszym roku mialam zaliczenia, wszytskiego!!! tylko nam sie nie licza oceny z pierwszego roku do degree, ale zeby dostac sie na drugi wszytsko musialo byc zdane!

Na sniadanie wlasnie zjadlam pol grejfruta z platkami pelnoziarnistymi <branflakes-przerzucam sie na platki owsiana jak skoncze opakowanie> z mlekiem sojowym, witaminka a la plussz do picia i herbata cytrynowo-imbirowa.

Ja mykam do sklepu z polskim jedzeniem zeby sie zaopatrzyc w serek wiejski i twarog i inne pomysly <bo angielski serek wiejski jest dla mnie ble!!!> jutro rzucam sie na market na zapas warzywno-owocowy i wracam na basen po przeziebieniu Dziewczyny trzymajcie sie tam!! U mnie slonce za oknem, LATO CORAZ BLIZEJ!!!!!!
no ja mam tylko 3 egzaminy w maju, a tak to bylo kilka mniejszych zaliczen, ale ja studiuje psychologie, wiec luz a Ty na jakim kierunku jestes?
fakt z tymi serkami, cale szczescie ze mnostwo polskich sklepow ja zazwyczaj tu kupuje wiejski lekki z krasnystawu- moj ulubiony


ja na dzien luzu niestety sie nie pisze, dopoki nie schudne zadnej taryfy ulgowej dla mnie nie ma, dni luzu to mialam przez ostatni rok
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:33   #84
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Dzień luzu może i być fajny, ale z drugiej strony czasem ciezko jest sie powstrzymac gdy sie juz zacznie i trzeba uwazac zeby za bardzo sobie nie pofologwac, bo wtedy to bedzie koniec diety
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:40   #85
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

liquefy - a gdzie studiujesz? i który rok?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:52   #86
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
liquefy - a gdzie studiujesz? i który rok?
w Edynburgu, pierwszy rok
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:08   #87
maallinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 263
GG do maallinkaaa
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

hej dziewuszki Trochę miałam do poczytania Trochę się nie odzywałam ale to z "zalatania"
Dziewczyny jutro ważenie!!!
Niestety ja z rana nie podam swojej wagi bo będę poza domem
ale mogę powiedzieć, że nie wytrzymałam presji nie ważenia się i weszłam na wagę no i było 63,9!!!


Oczywiście dietkuje dalej
Dla wszystkich grzeszników
A reszcie gratuluje wytrwałosci
NO i witam nowe panie

Dziś zrobiłam deser czekoladowy dietetiko mmm pychota

Pewnie już dziś nie zdąże nic napisać więc trzymajcie się no i jutro widzę wszystkich wagę!! buziaki
__________________
'Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.'
maallinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:49   #88
zaneta198818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Talking Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Heyo dziewuszki!!
Jak tam dziś u Was?? Bo u mnie następująco:
1.Sniadanie: jajko gotowane, kromka razowego z serkiem topionym
2. Jabłko
3. Znów 1/2 woreczka kaszy gryczanej ( połowa została mi po wczorajszym:P) + 2 niewielkie kotleciki mielone + ogóreczek z rzodkiewką w jogurcie naturalnym.
4. Na kolacje planuje serek wiejski light i pewnie jakiś owocek

Rano byłam na jakimś 40 minutowym spacerku i pod wieczór też pewnie idę A buty?? A takie szare z takimi szerokimi ,,gumkami" w krzyż
Aha no i piłam znów sporo wody NIEgazowanej Jakoś ni pijąc gazowanego czuje większy komfort nie mam balonowego brzucha
zaneta198818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:32   #89
Miluniamis21
Raczkowanie
 
Avatar Miluniamis21
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 130
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

ja byłam na wycieczce z rodzicami. Skusiłam sie na kinderbueno ale od jutra już będzie ok i w każda niedzielę sobie będę na coś pozwalać, żeby sie potem nie rzucać jak prosiaczek
__________________
Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego, jak będę postrzegała własne życie.
chcę być piękna...
walczę o zgrabne i zdrowe ciało
Miluniamis21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:38   #90
nattt_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Grubego ciałka dosyć mamy i z kwietniem walkę o seksi ciało zaczynamy!!

Hey! Mogłabym się dołączyć? ja po strasznym jojo znowu walczę, ale zdrowiej i mniej obsesyjnie wtedy z 58 zeszłam do 52, ale wróciło aż do 63. Teraz od października znów, łatwiej mi, bo zaczęłam studia i gotuję, co chcę jest 56, ale chciałabym chociaż do tych 52, najlepiej się czuję z tą wagą mam 164 wzrostu i 20 lat

dziewczyny, po rzuceniu palenia nie przytyłyście? bo ja od roku palę i się zastanawiam czy nie rzucić cholerstwa

Edytowane przez nattt_91
Czas edycji: 2011-04-03 o 15:40
nattt_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-30 17:19:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.