Wasze małe irytacje - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 20:06   #871
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ale Fajny watek!
Cos dla mnie...

Nie cierpie pijakow pod moim oknem ( to miejsce to chyba ich ulubione wrrr), mam ochote ich powystrzelac ...
Co drugie slowo to kur.wa, do tego wcale to nie sa przyciszone rozmowy ale glosne pijackie burdy. To jest nie do wytrzymania jak sie 10 chlopa zlezie i zaczyna drzec sie ludziom pod oknami. Niech sobie ida gdziekolwiek, sa kurcze przeciez parki i inne dogodne miejsca dla tych ludzi.
Zadzwonić po policję
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 10:36   #872
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wasze małe irytacje

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 11:54   #873
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam dokładnie to samo odczucie A jeszcze jak ktoś nie używa znaków interpunkcyjnych, to już w ogóle się tego nie da czytać.

Mnie irytuje mój brat Pojechał gdzieś, wziął pastę do zębów i nawet nie powiedział, że bierze. Super, że zorientowałam się, że pasty nie ma, dopiero ok. północy
Czy to naprawdę tak trudno powiedzieć wcześniej, że coś się zabiera? I robi tak praktycznie przed każdym wyjazdem, tylko bierze np. szampon, żel pod prysznic itp. Ostatnio już sama mu zanoszę takie rzeczy, żeby wiedzieć, co sobie mam kupić.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 12:08   #874
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ale Fajny watek!
Cos dla mnie...

Nie cierpie pijakow pod moim oknem ( to miejsce to chyba ich ulubione wrrr), mam ochote ich powystrzelac ...
Co drugie slowo to kur.wa, do tego wcale to nie sa przyciszone rozmowy ale glosne pijackie burdy. To jest nie do wytrzymania jak sie 10 chlopa zlezie i zaczyna drzec sie ludziom pod oknami. Niech sobie ida gdziekolwiek, sa kurcze przeciez parki i inne dogodne miejsca dla tych ludzi.
dziś miałam cudowną noc, właśnie przez takich panów

byłam maksymalnie zmęczona dniem, więc co mnie obudzili, to zasypiałam dalej, nie bardzo wiedziałam co się dzieje i czemu się budzę. Rano mama powiedziała, że było pod blokiem spotkanie na szczycie...
Następnym razem, jeśli tylko będę bardziej świadoma, to zadzwonię na policję....
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:05   #875
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
A co to za komentarze?

Raz wybrałam się sama na bieganie, w środku zimy i nikt nic nie mówił, chociaż patrzyli trochę dziwnie

Takie typu: ,,Ej patrz" , ,,Co tej się biegać zachciało"

Skrajny debilizm.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:49   #876
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Wasze małe irytacje

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;27051864]Zadzwonić po policję [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
dziś miałam cudowną noc, właśnie przez takich panów

byłam maksymalnie zmęczona dniem, więc co mnie obudzili, to zasypiałam dalej, nie bardzo wiedziałam co się dzieje i czemu się budzę. Rano mama powiedziała, że było pod blokiem spotkanie na szczycie...
Następnym razem, jeśli tylko będę bardziej świadoma, to zadzwonię na policję....
Dzisiaj po 7 rano mnie obudzili
ja spie przy otwartym oknie ... cudowna pobudka "ku.rwa, ja pier.dole"

Kurcze, nie mam natury kabla jak mnie doprowadza do ostatecznosci to albo ich jajami obrzuce albo dzwonie po staz poza tym musialabym dzwonic chyba codziennie

Jeszcze denerwuje mnie (ale o wiele mniejszym stopniu):

Najczesciej w malych marketach albo w rosmanach, sa dwie kasy ale jedna kolejka i czekam sobie jak zbliza sie moja kolej czy udac sie do blizszej kasy czy tej dalszej. I nagle ktos za mna wychodzi i podchodzi sobie bez pardonu do tej dalszej kasy ...
Jeszcze z taka pewnoscia siebie, ze te glupie ludzie ustawiaja sie do jednej kasy a tamta jest przeciez pusta, Eureka normalnie!
Halo, przeciez my tez czekamy jest przeciez jedna kolejka

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-05-22 o 14:52
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 12:36   #877
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Wasze małe irytacje

-irytuje mnie robienie z siebie ofiary losu,licytacja kto ma gorzej (nawet o tym chyba juz pisalam) po prostu nie moge juz tego sluchac:/
-irytuje mnie gdy kazda moja czynnosc - nawet siedzenie bez ruchu i czytanie czegos na necie (chodzi mi o mine np) jest komentowana - a cos Ty taka smutna?(mam siedzieć i jednocześnie tańczyć?, np ubieram sweter - co?zimno Ci? nakłądam sobie obiad - co tak mało? szykuje sie do wyjścia - gdzie idziesz?po co?
-irytuja mnie dobre rady - np obieram ziemniaki i tesciowa musi mi powiedziec cos o tym, w sensie jak to sie robi, rozwieszam pranie - to samo
-irytuja mnie pytania o oczywiste rzeczy - chodzimy po sklepie i ogladam lustra, i musi pasc pytanie - lustra ogladasz?no dajcie spokoj...............
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 13:00   #878
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Najczesciej w malych marketach albo w rosmanach, sa dwie kasy ale jedna kolejka i czekam sobie jak zbliza sie moja kolej czy udac sie do blizszej kasy czy tej dalszej. I nagle ktos za mna wychodzi i podchodzi sobie bez pardonu do tej dalszej kasy ...
Jeszcze z taka pewnoscia siebie, ze te glupie ludzie ustawiaja sie do jednej kasy a tamta jest przeciez pusta, Eureka normalnie!
Halo, przeciez my tez czekamy jest przeciez jedna kolejka
o taak, pionierzy normalnie... u mnie w kościele przy spowiedzi jest tak samo, są dwa konfesjonały, jedna kolejka i każdy podchodzi z jednej strony. ale czasem znajdzie się jakiś czesio, który sobie podejdzie do tego drugiego okienka i najczęściej ksiądz go spowiada... chociaż raz chyba kazał takiemu się wrócić na koniec kolejki, bo wstał czerwony jak burak

pisałam kiedyś o szturchaniu wózkami, teraz kolejna marketowa irytacja- koszyki niektórzy traktują je jak tarany, nie zastanawiają się jak nimi wymachują, ja to jeszcze spoko, ale ostatnio jakaś babcia znokautowała lekko kilkuletnie dziecko i jeszcze go opierniczyła, że się pcha pod nogi

i najgorsze- te wózeczki- torby na kółkach, ostatni hit babć z komunikacji miejskiej. Nie zliczę ile mi siniaków tym nabiły, rajstop podarły. najlepsze jest, jak babcia najpierw wrzuca do tramwaju wózek, nie patrząc, czy kogoś nim uderzy, a następnie sama się wdrapuje...
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:04   #879
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
o taak, pionierzy normalnie... u mnie w kościele przy spowiedzi jest tak samo, są dwa konfesjonały, jedna kolejka i każdy podchodzi z jednej strony. ale czasem znajdzie się jakiś czesio, który sobie podejdzie do tego drugiego okienka i najczęściej ksiądz go spowiada... chociaż raz chyba kazał takiemu się wrócić na koniec kolejki, bo wstał czerwony jak burak

pisałam kiedyś o szturchaniu wózkami, teraz kolejna marketowa irytacja- koszyki niektórzy traktują je jak tarany, nie zastanawiają się jak nimi wymachują, ja to jeszcze spoko, ale ostatnio jakaś babcia znokautowała lekko kilkuletnie dziecko i jeszcze go opierniczyła, że się pcha pod nogi

i najgorsze- te wózeczki- torby na kółkach, ostatni hit babć z komunikacji miejskiej. Nie zliczę ile mi siniaków tym nabiły, rajstop podarły. najlepsze jest, jak babcia najpierw wrzuca do tramwaju wózek, nie patrząc, czy kogoś nim uderzy, a następnie sama się wdrapuje...
w którym kościele bym nie była do spowiedzi to kolejki są z obu str konfesjonałów - raz podchodzi się z jednej str potem z drugiej, jedna kolejka jest tylko przy podstawianych konfesjonałach, np gdy idą święta i jest więcej księży
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:07   #880
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez chandra Pokaż wiadomość
w którym kościele bym nie była do spowiedzi to kolejki są z obu str konfesjonałów - raz podchodzi się z jednej str potem z drugiej, jedna kolejka jest tylko przy podstawianych konfesjonałach, np gdy idą święta i jest więcej księży
no cóż, a u nas jest jedna kolejka
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 13:14   #881
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Wasze małe irytacje

jeszcze jedna rzecz, która mnie denerwuje - słowo "tego, wytegować", ktos opowiada cos co np mnie interesuje i konczy - i żeby tego, i wtedy tego, albo coś tam wytegować
co to znaczy????
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 14:21   #882
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Wasze małe irytacje

zdrobnienia
po prostu gotuje się we mnie, kiedy słyszę zdrobnienia - "kolorek" "dzieciątko" "masełko" "chlebuś" "fajniutko" "bluzeczka". naprawdę, czasem jak muszę słuchać kogoś kto tak zdrabnia co drugie słowo (a są tacy, o zgrozo) to naprawdę boję się, że nie wytrzymam i tego kogoś walnę
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 15:23   #883
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
zdrobnienia
po prostu gotuje się we mnie, kiedy słyszę zdrobnienia - "kolorek" "dzieciątko" "masełko" "chlebuś" "fajniutko" "bluzeczka". naprawdę, czasem jak muszę słuchać kogoś kto tak zdrabnia co drugie słowo (a są tacy, o zgrozo) to naprawdę boję się, że nie wytrzymam i tego kogoś walnę
a także "kościółek" i "pieniążki"

Mnie natomiast irytuje bardzo jak ktoś w ostatniej chwili zmienia planu. Np.: umówię się ze znajomymi, że idziemy na piwo/do kina/na impreze, planuje sobie inne zajęcia pod to wyjście, a pół godziny przez wszyscy nagle mówią, że jednak nie idą, no po prostu nie moge
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:09   #884
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wasze małe irytacje

Denerwują mnie ludzie obrażalscy i nadwrażliwi, którzy w każdym słowie szukają aluzji do swojej osoby, a potem "strzelają focha" i nie odzywają się

Wkurza mnie też, gdy ktoś inny lepiej wie, co ja myślałam albo chciałam powiedzieć i jest o tym tak mocno przekonany, że nawet nie pozwoli na dojście mi do głosu
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 19:33   #885
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wasze małe irytacje

irytują mnie niezapowiedziani goście zwłaszcza wieczorową porą...
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 10:11   #886
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Wasze małe irytacje

jak mnie irytują sprzedający na allegro
chodzi mi o taką zwykłą Kowalską co chce sie pozbyć np sukienki czy bluzki
dlaczego do licha nie można podać wymiarów od razu na aukcji?? przecież to jest minuta roboty
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 12:56   #887
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 693
Dot.: Wasze małe irytacje

Jehowi i ulotkarze.

Ulotkarze dzwonią do drzwi, wsadzają szybko ulotkę i uciekają.
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:43   #888
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wasze małe irytacje

[1=0b4ed7929d71ce1abf8e9bf 9d423b228cc5dc67a_6068f37 255cfe;46246597]Jehowi i ulotkarze.

Ulotkarze dzwonią do drzwi, wsadzają szybko ulotkę i uciekają.[/QUOTE]

A po co ulotkarze dzwonią? Nie spotkałam się z czymś takim.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 17:20   #889
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 693
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
A po co ulotkarze dzwonią? Nie spotkałam się z czymś takim.
U mnie to jest "popularne" wśród ulotkarzy.
Mam skrzynkę w drzwiach, to dzwonią (niezależnie od pory dnia i nocy), szybko wrzucają ulotki i uciekają. Zanim dojdę do drzwi, to ich już nie ma .
0b4ed7929d71ce1abf8e9bf9d423b228cc5dc67a_6068f37255cfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 23:22   #890
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Dot.: Wasze małe irytacje

Denerwują mnie sąsiedzi, którzy nie zamykają za sobą drzwi do klatki bo potem nie chce mi się kodu wklepywac. Ci sami sąsiedzi są wielce zdziwieni, kiedy z otwartych drzwi skorzysta osiedlowy żul i nie raz zostawi po sobie smierdzaca niespodziankę po nocy spędzonej we wnęce pod schodami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 14:44   #891
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez tszszecia Pokaż wiadomość
Denerwują mnie sąsiedzi, którzy nie zamykają za sobą drzwi do klatki bo potem nie chce mi się kodu wklepywac. Ci sami sąsiedzi są wielce zdziwieni, kiedy z otwartych drzwi skorzysta osiedlowy żul i nie raz zostawi po sobie smierdzaca niespodziankę po nocy spędzonej we wnęce pod schodami.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja zawsze zamykam / domykam takowe drzwi


irytuje straż miejska, która próbuje pokazywac swoją siłę...
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:22   #892
Aangelene
Raczkowanie
 
Avatar Aangelene
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Wasze małe irytacje

Denerwują mnie robotnicy na ulicach, którzy niby pracują, ale kiedy przechodzi obok dziewczyna zawsze muszą ją obciąć z góry na dół. A nieraz jeszcze rzucą jakimś komentarzem. No nie znoszę tego! Zawsze kiedy mogę, to zbaczam trochę z kursu, żeby ich ominąć. ;]

I jeszcze wkurza mnie ta cała moda na odchudzanie, przeróżne diety i wymyślanie sobie problemów z kosmosu. Niektóre dziewczyny naprawdę nie potrzebują zrzucić ani trochę kg. , ale katują się tymi dietetycznymi potrawami, gotowanymi, bez smaku, ale i bez kalorii, odmawiają sobie różnych rzeczy, bo są przecież na diecie, no i w ogóle to są takie grube... Strasznie mi to działa na nerwy xD I jeszcze te wszystkie gazety, które to napędzają, publikując coraz to nowsze poradniki jak jeść i nie przytyć, zrzucanie zbędnych kilogramów, idealna sylwetka w ciągu jakiegośtam czasu i pierdylion innych powtarzających się schematów.
Może jestem uczulona na tym punkcie, bo sama mam problemy z wagą - jestem bardzo chuda, nie mogę przytyć, a gdzie nie spojrzę, tam motywatory do zrzucenia wagi, w telewizji programy typu "jem i chudnę" , "zdrowie na widelcu" itp. , gdzie wyliczają każdą kalorię w produkcie..
Aangelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:30   #893
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Wasze małe irytacje

Cytat:
Napisane przez Aangelene Pokaż wiadomość
Denerwują mnie robotnicy na ulicach, którzy niby pracują, ale kiedy przechodzi obok dziewczyna zawsze muszą ją obciąć z góry na dół. A nieraz jeszcze rzucą jakimś komentarzem. No nie znoszę tego! Zawsze kiedy mogę, to zbaczam trochę z kursu, żeby ich ominąć. ;]

I jeszcze wkurza mnie ta cała moda na odchudzanie, przeróżne diety i wymyślanie sobie problemów z kosmosu. Niektóre dziewczyny naprawdę nie potrzebują zrzucić ani trochę kg. , ale katują się tymi dietetycznymi potrawami, gotowanymi, bez smaku, ale i bez kalorii, odmawiają sobie różnych rzeczy, bo są przecież na diecie, no i w ogóle to są takie grube... Strasznie mi to działa na nerwy xD I jeszcze te wszystkie gazety, które to napędzają, publikując coraz to nowsze poradniki jak jeść i nie przytyć, zrzucanie zbędnych kilogramów, idealna sylwetka w ciągu jakiegośtam czasu i pierdylion innych powtarzających się schematów.
Może jestem uczulona na tym punkcie, bo sama mam problemy z wagą - jestem bardzo chuda, nie mogę przytyć, a gdzie nie spojrzę, tam motywatory do zrzucenia wagi, w telewizji programy typu "jem i chudnę" , "zdrowie na widelcu" itp. , gdzie wyliczają każdą kalorię w produkcie..
Zgadzam się i z jednym i z drugim. Faceci w ogóle zbyt często sobie pozwalają na zaczepki, ciekawe jakby się czuli jakbym jednemu z drugim komentowała głośno d**pę. Trzeba kiedyś spróbować ^^ Chociaż te prawdziwe chamy pewnie by nie czuły zażenowania

A odchudzanie jest wiecznie modne. Jak się kobietom wmawia od dziesięcioleci, że muszą, to wydaje im się że muszą. Bez względu jak wyglądają. Mnie wkurza, że jak odmawiam częstowania się np. słodyczami, to automatycznie słyszę pytanie z czego się odchudzam. Otóż nigdy w życiu się nie odchudzałam, po prostu nie lubię słodyczy. Jak byłam nastolatką, to byłam bardzo szczupła, i wszystkie koleżanki mnie pytały, co ja jem, że tak wyglądam. W czasach kiedy żarłam więcej niż kiedykolwiek. Naprawdę, nie wszystko się na tym świecie kręci wokół diet
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:44   #894
rebel_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 85
Dot.: Wasze małe irytacje

Irytuje mnie fejm na cwiczenia/fitness/zdowe odzywianie.. Tj nie zrozumcie mnie zle, bardzo fajnie,ze ktos zaczal o siebie dbac itd naprawde szacun- ale jesli widze CODZIENNIE od rana do wieczora fotki sniadanie,obiad,kolacja, miedzy posilkami 3-4 x endomondo,ze ukonczony bieg,ze ukonczone workout itd to jestem sina Wszystko ma swoje granice, a zauwazylam u 4-5 kolezanek ,ze popadly w jakis fanatyzm ciagle chodakowska, ciagle endomondo i ciagle 'chwalenie' sie na fejsbuku
Ja codziennie wieczorem z chlopakiem biegam, odzywiamy sie zdrowo, do tego rower,basen itp.. ale jakos nie czujemy potrzeby chwalenia sie tym codziennie po 10x na fejsie
Dodam jeszcze,ze spotykajac sie z owymi kolezankami nie ma normalnej rozmowy, ciagly temat bieganie,kalorie,chodakow ska
rebel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 10:45   #895
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wasze małe irytacje

moja zmienność humorów w czasie @ i pms ....
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 13:17   #896
Zinger
Raczkowanie
 
Avatar Zinger
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 95
Dot.: Wasze małe irytacje

-wrzeszczące dzieci pod oknem, szczególnie gdy oglądam film lub czytam książkę
- jak ktoś dotyka moich rzeczy lub wchodzi do mojego pokoju pod moją nieobecność
-gdy ktoś stoi mi za plecami kiedy siedzę przy komputerze
-gdy ktoś mnie wyrywa ze snu (zepsuty humor przez resztę dnia)
Zinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 13:58   #897
polkadot
Raczkowanie
 
Avatar polkadot
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 174
Dot.: Wasze małe irytacje

Drażnią mnie ludzie, którzy na ruchomych schodach staną jak bydło na samym środku blokując przejście. Wtedy żeby przejść muszę każdego z osobna przepraszać spotykając się z wielkim zdziwieniem. Na całym świecie panuje zwyczaj, że na ruchomych schodach osoby stare, chore, zmęczone, które chcą tylko zjechać/ wjechać stoją z boku po prawej stronie zostawiając przejście innym. Dlatego ostatnio często rezygnuję z ruchomych schodów i idę równolegle schodami. Nie muszę chyba dodawać, że zawsze jestem szybciej?

Nienawidzę, kiedy ludzie stojący za mną w kolejce nie potrafią zachować bezpiecznej odległości i niemalże pokładają się na moich plecach. Już nieraz ostentacyjnie poprawiłam torebkę na ramieniu, czy odgarnęłam włosy, tak że stojąc6y za mną został uderzony, ale nie poskutkowało.
__________________


Edytowane przez polkadot
Czas edycji: 2014-05-13 o 13:59
polkadot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 14:04   #898
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Wasze małe irytacje

irytuje mnie :
- jak spie, to ktos podciaga rolety i robi sie jasno, a ja mam ochote pospac
- jak ktos dlubie slonecznik to wkurza mnie ten dzwiek ( ale jak ja to robie to jest ok )
- jak ktos sie na mnie dlugo gapi
- jak kupie sobie chipsy, a tz mi je zje

i jeszcze duzo tego
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:26   #899
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Wasze małe irytacje

najbardziej irytuje mnie... mlaskanie
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 09:53   #900
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wasze małe irytacje

denerwują mnie moje dobre koleżanki a zwłaszcza powtarzająca się notorycznie sytuacja.

Mój chłopak często daje mi prezenty no a moje koleżanki krytykują każdy prezent dosłownie! zawsze jest coś nie tak albo kolor albo nie taka marka .. było tak ze spodniami torebka perfumami dosłownie wszystkim od 3 lat ...
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 14:12:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.