Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 23:52   #1
faaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1

Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)


Hej!
Jestem praktycznie nowa na tym forum (praktycznie jestem zarejestrowana od jakichś 2 lat i Was stale podglądam) i pierwszy raz chcę zapytać o rady. Nigdy właściwie nie zmieniałam niczego drastycznie w moim wyglądzie i ostatnio zaczęłam potwornie się nudzić. Zawsze nosiłam długie włosy, w naturalnym kolorze, nie malowałam się jakoś eksperymentalnie ani nic. Trochę boję się zmian i hamują mnie odstające uszy, ale może któraś z Was będzie miała dla mnie jakąś radę Pozdrawiam!
faaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:53   #2
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

prześliczne masz włosy nic z nimi nie rób
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:45   #3
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Hej miło widzieć, że ktoś jeszcze docenia zalety jasnej skóry
Ogólnie to wyglądasz bardzo świeżo, promiennie, kobieco i naturalnie. Włosy masz śliczne i nie wiem, czy warto zamieniać ładny i szlachetny odcień na chemiczne pigmenty. No chyba że bardzo potrzebujesz zmiany-wtedy możesz się pokusić o coś naturalnego (czyli krucza czerń i blondy raczej odpadają). Chociaż według mnie najlepiej skupić się na pielęgnacji, a zmiany ograniczyć do podkręcenia, lub przeprostowania raz na jakiś czas, lub podpięcia ich jakąś fikuśną spinką
Za to możesz poeksperymentować z makijażem. Może różne warianty kresek eyelinerem? Różne rozłożenie cieni? Błysk i mat? Jest tyle kombinacji... No i masz bardzo ładne policzki-aż się proszą o trochę różu
Z ubraniami też się możesz pobawić. Z taką skórą powinnaś szaleć z nasyconymi kolorami (niebieski, zieleń, czerwień)-pięknie podkreślają ten blask jasnej skóry. Sukienki, kobiece topy, buty na obcasie (nom może zimą troche ciężko, ale wiosna już tuż tuż...)
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:22   #4
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

moim zdaniem genialnie Ci pasuje to co masz obecnie Jak bym byla Toba to zapewne bym chciala troszke dłuzsze wlosy i bardziej "spokojne" skręty, ale absolutnie nie proste, wygladasz cudnie
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:31   #5
ladyot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Myślę, że włosy rzeczywiście możesz pozostawić w spokoju, bo nie są złe. Policzki do podkreślenia ciepłym różem, ponieważ masz brązowe oczy. Zimny róż pasuje do niebieskich oczu. Tobie pasowałby beżowo-brązowy, ze względu na jasną cerę, ale brązowe oczy. Brwi zapuściłabym na grubsze, bardziej naturalne, bo układają Ci się teraz w "kanciasty" łuczek. Z kreską na górnej powiece bym nie szalała, bo masz lekko opadającą, więc będzie to wyglądać, jakbyś nie miała w ogóle górnej ruchomej powieki (jak Azjatki). Pobaw się raczej cieniami - a możesz, bo jasna cera daje wiele możliwości. Ja bym postawiła na "pawie oko" - mieszankę kolorowych cieni, oczywiście umiejętnie dobranych ze sobą, np. złoty z niebieskim typu morski. Usta pozostawiłabym delikatne i pastelowe, bo masz małe i wąskie, więc ciemnymi kolorami nie ma co ich pomniejszać. Raczej trzeba zastosować perłowe pomadki lub dziewczęce błyszczyki, ale nie odstające kolorem od różu - czyli ciepłe odcienie różu, brzoskwiniowe, łososiowe.
ladyot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:34   #6
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Bardzo ładnie wyglądasz na tych zdjęciach, kobieco. Nie zmieniałabym nic
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:59   #7
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Ech, na pewno wstawiłaś te zdjęcia po to, żeby się pochwalić Nie kombinuj przy kolorze włosów, wygląda świetnie

Nie zgadzam się, że pasowałby Ci tylko jakiś ciepły róż, bo masz brązowe oczy Dla mnie jesteś typem chłodnym, dokładniej Panią Zimą. Na pierwszym zdjęciu masz śliczny kolorek na policzkach - to naturalne rumieńce czy róż?
Zapuść brwi na bardziej naturalne, podkreślaj policzki, używaj błyszczyków dających efekt tafli (optycznie powiększą usta) i będzie naprawdę ok
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 10:26   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

kazda kobieta wkoncu pragnie cos w sobie zmiemincja musze powiedziec ze co 2-3 miesiace zmieniam kolor i ciecie, bo szybko sie nudze.
nie rozumiem rad jesli kobieta prosi nas o pomoc- nic nie zmieniaj bo wygladasz swietnie, nie farbuj nie obcinaj.przeciez kazda z Was zapewne tez sie wkoncu znudzi swoim wygladem i zapragnie zmiany. to normalne ze chcemy wygladac coraz sliczniej, zaskakiwac siebie innych
a moze bys tak poeksperymetowala z walkami, roznymi wielkosciami i sporbowala sobie zrobic takie hollywodzkie loki masz dlugie wlosy wiec duze pole do popisu
jesli znudzily Ci sie krecone to moze chemiczne prostowanie ktore bardzo polecam wbrew opini osob ktore tylko slyszaly o tym a tego nie robily
chociaz przy twojej dlugosci i gestosci byl by to duzy koszt
no i moze ajkies odswiezenie koloru?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:21   #9
chomik_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 71
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Włosy bardziej intensywny brązik, dodanie im świeżości poprzez podcięcie,wycieniowanie ,natomiast loki bym zostawiła bo naprawdę bardzo ładnie w nich wyglądasz. Masz lekko opadające kąciki oczu, mogłabyś je podnieść delikatnie np.robiąc kreskę czarnym lub grafitowym cieniem przy zew. kąciku oka roztartym ciut ku gorze ,zaznaczam,ze nie mam na myśli smoky (efekt o którym mówię jest o wiele bardziej naturalny), na policzki proponuje róż - coś w kolorze róż przełamany beżem plus odrobina rozświetlacza przy skroniach i żuchwach. Brwi obowiązkowo zmień! te których jesteś posiadaczką nie dodaja Ci absolutnie uroku, myslę,że powinny się układać coś a la mewka ( gęste w wewnątrz i stopniowo zawężone do zewnątrz ) taki efekt może stworzyć fachowiec a i to nie odrazu ...na Twoim miejscu liczyłabym na zdolną kosmetyczkę. Usta podkreślone błyszczykiem w kolorze w miarę naturalnym i połyskującym.Życzę powodzenia
chomik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 12:14   #10
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Wszystko jest ok, ale mi osobiście nie podobają się Twoje brwii...
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:41   #11
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Od lat nic nie zmieniałam, może czas najwyższy:)

Zgadzam się z Lotosową.
Spróbuj nadać inny kształt swoim brwią, szczególnie od wewnątrz.
Piękna masz włosy
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.