Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 13:34   #331
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Hej przede wszystkim ważne jest gdzie mierzycie temperaturę, czy o stałej porze i co najważniejsze czy przed wstaniem z łóżka Wiolek wysoka temperatura utrzymuje się zwykle po owulacji aż do pierwszego dnia miesiączki. Twoja jest troszkę za wysoka, w ciąży przeważnie wynosi 37,2 max. Jest za wcześnie by stwierdzić czy się udało. Jeśli temperatura utrzyma się w dniu kiedy ma się pojawić miesiączka wtedy można powiedzieć że jest szansa. Ula999 Twoja temperatura może świadczyć o ciąży. Możesz sobie zrobić badanie z krwi beta hcg, będziesz miała pewność

Wiolek odrazu odpowiem na Twoje wątpliwości: występowanie podwyżonej temperatury po owulacji, może świadczyć o tym, że się wogóle odbyła jeśli wysoka temperatura utrzyma się conajmniej trzy dni. Do owulacji temperatura jest raczej stała i wynosi 36,6, w dniu owulacji spada, by następnego dnia znowu się podnieść i tak już do pierwszego dnia miesiączki. Absolutnie nie jest to pewny objaw ciąży chyba że wysoka temperatura utrzyma się conajmniej przez 18 dni po owulacji.
Tak jest to normalny stan fizjologiczny świadczący o tym, że prawdopodobnie owulacja się odbyła.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 13:51   #332
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: może to dzidziuś?

No ale chociaz to mi rozjaśnia wszelkie watpliwości. Dzięki Justek
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 13:53   #333
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez Wiolek27
No ale chociaz to mi rozjaśnia wszelkie watpliwości. Dzięki Justek
nie smuć się, jeszcze nic nie jest przesądzone
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 13:57   #334
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: może to dzidziuś?

Trochę czasu już się o to staramy bez zadnych rezultatów. Zreszta teraz to by moze nie był dobry moment więc moze tak po prostu miało byc.
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 14:07   #335
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Wiolek ja wiem jak to jest, też już jakiś czas się staram i narazie nic. Pozdrowionka
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 14:11   #336
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

My też się staramy z mężem dość długo i dlatego też niechcę robić sobie nadziej bo wiecie jak to jest żeby nie zapeszyć żeby sobie ktoś nie pomysilał ze sobie coś tam wmawiamy .Dzisiaj to trochę mam takie dziwne ukłucia tak jakby ktoś ukuł igłą . a tęmperature to mierzę pod język dzisiaj mój mąż się śmjał rano zemnie że taka jestem gorąca że szok .Może to jest to.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 14:23   #337
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
My też się staramy z mężem dość długo i dlatego też niechcę robić sobie nadziej bo wiecie jak to jest żeby nie zapeszyć żeby sobie ktoś nie pomysilał ze sobie coś tam wmawiamy .Dzisiaj to trochę mam takie dziwne ukłucia tak jakby ktoś ukuł igłą . a tęmperature to mierzę pod język dzisiaj mój mąż się śmjał rano zemnie że taka jestem gorąca że szok .Może to jest to.
ula999 idż kobietko zrób tą betę bo i ja już jestem strasznie ciekawa co tam u Ciebie
Zresztą niewykluczone że i ja będę testować ale jeszcze się zastanawiam
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 14:41   #338
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

ja poczekam do poniedziałku pójdę do ginekologa zobaczymy co powie robiłam sobie test i wyszła mi jedna kreska a jak robiłam tydzien temu to wyszła mi jedna czerwona a druga słaba widoczna szwagierka mówiła mi że też robiła test i za każdym razem mówił że nie jest jak poszła do ginekologa to okazało ze była dwunastm tygodniu ciąży . A ciekawa jestem dziewczyny czy nie czujecie takiego ciepła w pochwie jak nieusiądziecie bo ja tak aż trochę boli ale tak delikatnie
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 17:48   #339
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Wiesz co Wiola właśnie dostałam przed chwilą okresu trochę się zawjodłam na tych testownkach chyba przestanę to robić bo niema sensu trochę jestem zła ale cóż może innym razem się uda teraz pojadę do warszawy do takiej kliniki zobaczymy co powiedzą takeż jestem tego zdania że nie trzeba robić sobie nadzieji i nie myśleć .Życzę powodzonka
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 21:48   #340
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez Wiolek27
20 dzien cyklu , przy cyklu 26, 27 dniowym , temperatura 37,4 , momentami wyżej , czy to stan normalny w tej fazie cyklu czy raczej wskazywaloby na ciąże? Czytalam sporo o metodzie termicznej , ale szczerze mówiąc już się pogubiłam ..
Jak na razie- to ta temperatura jest wysoka; zazwyczaj spada dzień przed miesiączką lub w dzień wystąpienia miesiączki. Po owulacji jest faza wysokich temperatur do końca cyklu. Jeżeli nadal będzie się utrzymywała i nie nastąpi miesiączka- to będzie świadczyło to o ciąży.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 06:43   #341
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

wiecie co dziewczyny ja teraz zgłupjałam i sama niewim co robić pisałam wczoraj że dostałam okresu poleciało dosłownie kapeńke i rano nie miałam tylko po południu wiczorem też myślałam ze dzisiaj mi poleci a tu nic dzieczywny co mam robić bo trochę jestem wystraszona tym . A nigdy tak nie mjałam
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 07:16   #342
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
wiecie co dziewczyny ja teraz zgłupjałam i sama niewim co robić pisałam wczoraj że dostałam okresu poleciało dosłownie kapeńke i rano nie miałam tylko po południu wiczorem też myślałam ze dzisiaj mi poleci a tu nic dzieczywny co mam robić bo trochę jestem wystraszona tym . A nigdy tak nie mjałam
ula999 jeśli dzisiaj się nadal nie pojawi a temperaturę będziesz miała nadal wysoką to jedynie test z krwi wyjaśni czy jesteś czy nie jesteś w ciąży. Plamieniem się nie martw bo czasami pojawia się coś takiego jak plamienie implantacyjne.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 08:19   #343
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
wiecie co dziewczyny ja teraz zgłupjałam i sama niewim co robić pisałam wczoraj że dostałam okresu poleciało dosłownie kapeńke i rano nie miałam tylko po południu wiczorem też myślałam ze dzisiaj mi poleci a tu nic dzieczywny co mam robić bo trochę jestem wystraszona tym . A nigdy tak nie mjałam
Ula, możesz zrobić również zwykły test ciążowy, jeśli jesteś w ciąży druga kreska napewno sie pojawi. U mnie bylo podobnie, też staraliśmy się o dzidzię, okres u mnie występuje co 28 dni i pamiętam jak 14 lutego pojawiła sie plama i stwierdziłam że okres idzie. W każdym razie okres sie nie pojawił a ja 23 lutego zrobiłam test - piękne dwie bordowe krechy - i już jestem w 27 tygodniu ciąży. Czego i tobie życzę Takie krwawienie nazywa sie krwawieniem implementacyjnym czyli moment zagnieżdzenia się zarodka w macicy. Trzymam kciuki
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 08:37   #344
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
wiecie co dziewczyny ja teraz zgłupjałam i sama niewim co robić pisałam wczoraj że dostałam okresu poleciało dosłownie kapeńke i rano nie miałam tylko po południu wiczorem też myślałam ze dzisiaj mi poleci a tu nic dzieczywny co mam robić bo trochę jestem wystraszona tym . A nigdy tak nie mjałam
Ula- śmigaj po test
(ja "czuje" na nim 2 kreseczki)
I koniecznie daj nam znać.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:28   #345
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Dzięki dziwczyny wysilę póżniej męza teraz zobaczyłam ze mam plamy brązujące cały czas ale z pszerwami mam takie pytanie jak pójdę do lekarza to on odrazu stwierdzi ciąże bo unas jest problem z grupą krwi ja mam minus a mąż plus Byłam dzisiaj na mieście i w połowie drogi chciałam się zawracać do domu bo tak się kiepsko czułam normalnie chwilami robiło mi się słabo i nogi jak z waty i momentalnie mokra a posłucajcie głowa też tak boli bo mnie strasznie a teraz zimno mi jest sama
niewiem co mi jest
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:53   #346
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
Dzięki dziwczyny wysilę póżniej męza teraz zobaczyłam ze mam plamy brązujące cały czas ale z pszerwami mam takie pytanie jak pójdę do lekarza to on odrazu stwierdzi ciąże bo unas jest problem z grupą krwi ja mam minus a mąż plus Byłam dzisiaj na mieście i w połowie drogi chciałam się zawracać do domu bo tak się kiepsko czułam normalnie chwilami robiło mi się słabo i nogi jak z waty i momentalnie mokra a posłucajcie głowa też tak boli bo mnie strasznie a teraz zimno mi jest sama
niewiem co mi jest
Lekarz zleci badanie krwi-aby potwierdzic ciażę, natomiast poprzez usg stwierdzają około 4-7 tygodnia.

Twoje samopoczucie-może być objawem ciąży, ale także stresu czy zmęczenia, moze to być także reakcja organizmu na zmianę pogody.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 11:07   #347
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

wiecie co no tak moze być z tą pogodą ale wczoraj było o.k a dzisiaj tak nie jest trochę to dziwne w poniedziałek idę do lekarza zobaczę co powie dam wam znac w poniedziałek
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 15:18   #348
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Jeszcze raz ja wiecie co jdnak niemam tego okresu i przestało mi plamieć ciekaw jestem czy wszystko będzie o,k narazie niechcę robić testu bo niema sensu jak pójdę do swojego lekarza to wtedy zobaczymy co powie a teraz mierzyłam tęmperature to ma 37 stopni .pozdrawiam .
ps .I niechce robić sobie nadzieji .
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 15:30   #349
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
Jeszcze raz ja wiecie co jdnak niemam tego okresu i przestało mi plamieć ciekaw jestem czy wszystko będzie o,k narazie niechcę robić testu bo niema sensu jak pójdę do swojego lekarza to wtedy zobaczymy co powie a teraz mierzyłam tęmperature to ma 37 stopni .pozdrawiam .
ps .I niechce robić sobie nadzieji .
ula- wybierz sie na spacer po test- i tak twoje myśli krążą wokół tego tematu i (znająć życie) musiałabyś sobie jakąś bardzo zajmującą robotę znaleźć, aby myśli poszły innym torem.

Wynik temp nic tu nie powie-bo nie wiemy, czy u ciebie był skok temperatury i czy ta wartośc oznacza wyższa czy niższa fazę(wiem-37 powinno wskazywac wyższa, ale bez pomiaru z całego cyklu nie da się tego w 100% stwierdzić); ale według mnie to opisywane przez ciebie objawy świadczą o ciaży- chociażby to, ze temp nie spadła i że zamiast okresu jest plamienie-to typowy objaw ciaży
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 16:00   #350
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Wiesz co jak mierzyłam sobie przez parę dni to tak mjałam cały czas 37 dwie a teraz mam taką okres mam co 28 dni i po trzy dni góra bo przewżnie dwa dni a na trzeci kończy się dltego bardzo zdziwiłam się że tak mi to wyskoczyło naprawdę bardzo bym się ucieszyła gdyby to było co mysilę bo na lekarzach bardzo się zawjodłam ten co mnie prowadż to jest o.k. Bo jak chodziłam do jednego to tak mnie prowadził że niewiedziałam że mam torbiele i to dziwne było że nie wykrył tylko na okrągło te same leki i mjałam . Niereguralne cykle a jak poszłam do drugiego to tak ustawił że tak jak kiedyś mjałam okres Także raczej niechcę myśleć otym bo można jeszcze dostać ale chyba raczej nie a ty masz dzidzi
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 08:15   #351
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
Jeszcze raz ja wiecie co jdnak niemam tego okresu i przestało mi plamieć ciekaw jestem czy wszystko będzie o,k narazie niechcę robić testu bo niema sensu jak pójdę do swojego lekarza to wtedy zobaczymy co powie a teraz mierzyłam tęmperature to ma 37 stopni .pozdrawiam .
ps .I niechce robić sobie nadzieji .
Ula999 jak będziesz u lekarza powiedz mu o tym plamieniu koniecznie to bardzo ważne.
Chciałam Ci powiedzieć, że jak już się jest w ciąży ma się cały czas temp. 37 stopni i to wystarczy zmierzyć temperaturkę pod paszką.
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 08:27   #352
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Cześć dziwczyny.
Jednak dostałam tego okresu dzisiaj tek się kiepsko czuję że naprawdę a tak poleciało że szok ale wiecie co tak nigdy nie mjałam jak przed wczoraj niewim co mi się stało ale jestem tego zdania że świat natym się nie kończy i przestać otym myśleć bo to nic nieda Trochę mi smutno ale cóż wybieram się zaraz po niedzieli do warszawy do kliniki zobaczymy co mi tam lekarze powidzą Może uda się w pszyszłym miesiącu .Życzęwam powodzonka w zajśću ciąże i dzięki za poradę.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 08:47   #353
yokaz
Przyczajenie
 
Avatar yokaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: "Stolica Polskiego Piwa"
Wiadomości: 1
GG do yokaz
Dot.: może to dzidziuś?

Ja też mam małe pytanko... 21 lipca powinnam dostać okres, i dostałam... tak jakby... dwa dni słabego plamienia. Pomyślałam, że nie ma co siać paniki i, że poczekam może coś się ruszy... ale nic sie nie ruszyło... w między czasie dostawałam zawrotów głowy, i czegoś w rodzaju porannych mdłości (czasem trawają cały dzień, a czasem wogóle ich nie ma) Więc 3 Sierpnia, ponaglana przez mojego partnera z przerostem instynktu ojcowskiego, zrobiłam sobie test ciążowy. W instrukcji pisało, że na wynik mozna poczekać do 5 minut... tyle, że mój wynik (pozytywny) pokazał się po 30 sekundach!... Więc moje pytanie zasadniczo jest takie- CZy możemy sie już cieszyć, że zostaniemy rodzicami czy jest możliwość, że ten test sie pomylił?
yokaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 08:56   #354
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez yokaz
Ja też mam małe pytanko... 21 lipca powinnam dostać okres, i dostałam... tak jakby... dwa dni słabego plamienia. Pomyślałam, że nie ma co siać paniki i, że poczekam może coś się ruszy... ale nic sie nie ruszyło... w między czasie dostawałam zawrotów głowy, i czegoś w rodzaju porannych mdłości (czasem trawają cały dzień, a czasem wogóle ich nie ma) Więc 3 Sierpnia, ponaglana przez mojego partnera z przerostem instynktu ojcowskiego, zrobiłam sobie test ciążowy. W instrukcji pisało, że na wynik mozna poczekać do 5 minut... tyle, że mój wynik (pozytywny) pokazał się po 30 sekundach!... Więc moje pytanie zasadniczo jest takie- CZy możemy sie już cieszyć, że zostaniemy rodzicami czy jest możliwość, że ten test sie pomylił?
yokaz testy nie mylą się w pozytywną stronę Pewnie że możecie się cieszyć, gratuluję. Jeśli jednak masz wątpliwości zrób jeszcze jeden test ale jestem pewna że równie szybko pokażą się dwie kreski Jeszcze raz gratuluję!
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 09:11   #355
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: może to dzidziuś?

Ula- przykro mi, ze jednak okres się pojawił; mm nadzieję że następnym razem wam sie uda

yokaz-gratulacje
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 11:57   #356
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Dzięki dziewczyny mam takie pytanie czy jak się ma pierwszy dziń okresu to temperatura też jest bo jam mam wysokaą czuje po sobie .Wczoraj rozmawjałam z koleżnką to powiedziała że ona normalnie mjała okres przez trzy miesiące a potem okazało się że jest w ciąży może tak być
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 11:57   #357
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Dzięki dziewczyny mam takie pytanie czy jak się ma pierwszy dziń okresu to temperatura też jest bo jam mam wysokaą czuje po sobie .Wczoraj rozmawjałam z koleżnką to powiedziała że ona normalnie mjała okres przez trzy miesiące a potem okazało się że jest w ciąży może tak być
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 11:57   #358
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Dzięki dziewczyny mam takie pytanie czy jak się ma pierwszy dziń okresu to temperatura też jest bo jam mam wysokaą czuje po sobie .Wczoraj rozmawjałam z koleżnką to powiedziała że ona normalnie mjała okres przez trzy miesiące a potem okazało się że jest w ciąży może tak być
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 12:02   #359
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

dziwczyny mam tkie pytanie czy pierwszy dzień cyklu może występować temperatura .Wczoraj rozmawjałam z koleżanką to ona powiedziała że mjala trzy miesiące okres a potem okazało się że jest w ciąży i mjała reguralnie może tak być
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-06, 12:04   #360
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Sory dziwczyny że przez trzy raz tak napisałam ale niemogłam wysłać mejla jeszcze raz pszepraszam.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.