Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 08:16   #361
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

ula999 moim zdaniem jeśli zrobiłaś test i wyszła jedna kreska to raczej nie będzie ciąża. Ja dlatego uważam że testy należy robić w terminie miesiączki nie wcześniej. Pisałam że jest coś takiego jak samoistne poronienia, tak naprawdę nie wiadomo dlaczego. Pisałaś że miałaś dwie kreski przed miesiaczka a w terminie już jedną. I to właśnie mogło być samoistne poronienie.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 09:05   #362
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: może to dzidziuś?

Ula999trzymam kciuki za Was
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:24   #363
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Dzięki brdzo dziwczyny mam takie jeszcze jedno pytanie jak brałyście kwas foljowy to dobrze się ponim czułyście bo ja przed miesiączką go brałam i może dlatego mjałam te plmiena a teraz jak mam okres drugi dzień to bardzo żle się czuje mam zgagę i trochę mi duszno jest i jeszcze jedno i czy można go brać w okres I wiecie co dziewczyny niby mi trochę leci a czuję w dole brzucha że jestem tak opuchnięta że niewim i oczywiście trochę boli .Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam .
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:30   #364
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Cytat:
Napisane przez ula999
Dzięki brdzo dziwczyny mam takie jeszcze jedno pytanie jak brałyście kwas foljowy to dobrze się ponim czułyście bo ja przed miesiączką go brałam i może dlatego mjałam te plmiena a teraz jak mam okres drugi dzień to bardzo żle się czuje mam zgagę i trochę mi duszno jest i jeszcze jedno i czy można go brać w okres I wiecie co dziewczyny niby mi trochę leci a czuję w dole brzucha że jestem tak opuchnięta że niewim i oczywiście trochę boli .Dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam .
Ja brałam kwas foliowy bardzo długo, teraz zrobiłam sobie przerwę, i normalnie się po nim czułam. On nie ma wpływu na miesiączkę i plamienia, także spokojnie możesz go brać w czasie @.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:33   #365
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

przepraszam znowu coś mam z kompyterem
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:36   #366
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

dzięki Justek bo już myślałam że to odtego długo go brałaś ale zastanawia mnie dlaczego mam tą zgage a wcześniej nie mjałam
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 19:56   #367
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

dosyć długo, spróbuj na wszelki wypadek zaraz po okresie zrobić jeszcze jeden test
Kurcze a mnie się spóżnia, powinna być wczoraj a tu cisza. Jak tak dalej pójdzie to mi się laparoskopia przesunie Diabelne torbiele wrrrrr
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 12:48   #368
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

cześć Justek .
Sorki że tak długo się nie odzywłam ale nie mjałam komputera teraz go mam bo był w naprawie .Zaszokowło mnie to że nie dostałaś okresu może to ciąża co .Ja dzisiaj byłam u swojego lekarza i wiesz co mi powiedział że mam psoc po tak długim czasie ale mi to się niechce wierzyci dlatego bo chyba wiem kiedy ma dni płodne a kiedy nie. Dostałam taki lek o nazwie clostilbegyt powiedział że jak nie zajdę po 3miesiącach w ciąże to wysła mnie do warszwy i o co w tym chodzi ale dopiero jak przycisnełam go do muru czy mam te pęcherzyki i czy mi pękają to tak powiedział ze mi nie pękają .A i pytam się go to dlaczego mjałam taki ból w janiku to wiesz co powiedział że działają namnie te leki.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:46   #369
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

masz na myśli policystyczne jajniki? taką postawił diagnozę? niewiele o tym wiem ale widziałam tu na wizażu taki wątek. Ten lek zapewne na stymulację owulacji. Widzisz mój dawny ginek stwierdził, że faktycznie może się wydawać po objawach że zachodzi owulacja, jest śluz płodny są bóle owulacyjne ale tak naprawdę może jej nie być, czyli np. nie pękają pęcherzyki.
Ja mam 36 dc i nadal nic. Jeśli dzisiaj się nie pojawi jutro rano zrobię test. Ale to napewno torbiele, niestety mam aż dwie na obu jajnikach. Sprawdzić jednak sprawdzę
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 13:03   #370
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: może to dzidziuś?

Cześć dziewczynki !! No jednak to nie dzidziuś . Znowu .. Staram się już okrągły roczek , moze już czas na jakieś konkretniejsze badania ? Moja gin mowi ze wszystko u mnie ok , owu chyba występuje /ból, śluz/ no a dzidzi jak nie ma , tak nie ma . Jak myślicie zrobić jakies badania a jesli tak to jakie?
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 14:16   #371
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: może to dzidziuś?

Wiolek przykro mi Najwidoczniej Twoja gin jest w błędzie, nie jest ok skoro nie zachodzisz. Pierwsza rzecz postaraj się poszukać lekarza specjalisty od leczenia niepłodności. Zrób sobie badania hormonalne:
3 dzień cyklu LH, FSH, TSH
7 dni po owulacji Prolaktyna, Progesteron
i podstawa-monitoring cyklu. Wtedy będziesz wiedziała czy owulacja zachodzi na 100%. Fakt, że jest śluz i bóle to tylko objawy pośrednie. Mogą np. nie pękać pęcherzyki itd.
Justek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 07:35   #372
agusia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z Opola
Wiadomości: 14
Dot.: może to dzidziuś?

Witam. Ja to wszystko znam. znam ze swoim mż staraliśmy się rok i nic były mierzenia temperatury po , których znajoma z poradni powiedziała ze mam za krótki szczyt widocznie brak progesteronu żeby fasolka mogła przeżyć i inne cuda , ale nic. Wybrałam się do lekarza mnóstwo badań wszystkie pozytywne i co dostałam progesteron i właśnie się dowiedziałam że jestem "robaczywa" . Bo to będzie nasz upragniony robaczek. Pozdrawiam i nie dajcie się ja walczyłam dokładnie 14 miesięcy.
agusia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 08:19   #373
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

cześć wiolek .
Mi też jest pszykro niestety taki jest chyba nasz los dziewczyny co, ale ja sie, nie martwie bo zapisałam sie do takiego profesora zobaczym co powie dopiero wizte mam 13 wrzesinia . Dziewczyny mam pytanie kupowałyście jakies zioła co reklamuja tu na watku .Ciekawa jestem czy sa dobre.
Teraz do Justek wieszco jak bedziesz u lekarza to daj znaci czy jestes w ciazy czy masz torbiele jabys mjała torbiele to ,by cie strasznie bolal brzuch teraz tak mjała moja klerzanka a co dotej choroby mojej to on ,sie chyba pomylił tak sie mi wydaje po tylu czasch dopiero taką diagnoze mi postawił do niego jak chodzę to wiecie co przyjmuje po 50 osób wyobrażacie i jakie to jest badanie pięć minut i koniec.I pratycznie ja mu zadaje pytania a on mi odpwiada jak wcześniej byłam u kobitki to ona nic mi nie powiedziala na ten temat i dlatego żadnemu lekarzowi nie wierze zobacze co mi ten powie.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 12:20   #374
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: może to dzidziuś?

[quote=ula999] cześć wiolek .
Mi też jest pszykro niestety taki jest chyba nasz los dziewczyny co, ale ja sie, nie martwie bo zapisałam sie do takiego profesora zobaczym co powie dopiero wizte mam 13 wrzesinia . Dziewczyny mam pytanie kupowałyście jakies zioła co reklamuja tu na watku .Ciekawa jestem czy sa dobre.


Cześć Ula Nie wiem w ogole co to za ziółka???? Ja też szukam dobrego gina bo moja dotychczasowa z uporem maniaka twierdzi ze u mnie wszystko ok i nie ma sie czym martwic tylko dalej próbowac . A ja tak próbuję i próbuję , latka lecą /niedługo 28 / więc nie bardzo chcę czekac bezczynnie nadal. Justek Dzięki za podpowiedz , zrobię sobie te badania i pójdę do kogoś mądrzejszego
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 14:27   #375
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: może to dzidziuś?

Czesc Wiolek
Posłuchaj ja dzisiaj rozmawiałam z taka dziewczyną przez telefon i ona mówiła mi że też chodziła do paru ginekologów i każdy jej stawiał inną diagnozę dziewczyna była na takim etapie że jej psychika nie wytrzymywała starali się dwa lata w tym mjała trzy poronienia gdy natrawiła do tego lekarza co ja mam iść to w ciągu pół roku zaszła w ciąże i ma zdrowego syna . Mi też lecą latka tak jak tobie tylko ja mam 33 lata to najwszy czas i pora także jabyś mjała takie mozliwość przyjechać do warszawy to naprawdę opłaca się .Napisze ci jak będe uniego co mi powiedział Może coś on zaczaruje.
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 22:12   #376
Agatakaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 41
GG do Agatakaa
Exclamation Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

mam pytanie i chcialabym prosic o pomoc gdyz kilka dni emu wraz z moim chlopakiem uprawialismy petting tylko w samej bieliżnie obawiam sie tego ze cześć spermy która wylądowała na jego bokserkach mogla sie przedostać do mnie... bardzo sie dzisiaj żle czuję wymiotyję i brzuch mnie boli obawiam sie tego ze moge byc w ciązy... czy moze ja tylko panikuję i nic mi nie jest tylko czymś się zatrułam?? proszę o odpowiedz...
Agatakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 22:48   #377
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: ciąza czy zatrucie??

Heh, takich pytan na forum jest multum Ale nie obawiaj sie moim zdaniem to tylko panika, plemniki nie lataja i nie podrozuja sobie z ubran do naszych narzadow plciowych. Twoj chlopak muisalby na palcach przeniesc sperme do Twoich narzadow rodnych, a do tego musialby to byc Twoj okres plodny. Jezeli faktycznie bedzie Ci sie spoznial okres to wowczas zrob test ciazowy. A jak narazie wyluzuj bo objawy ciazowe nie wystepoja zaraz po zaplodnieniu. Pozdrawiam papa
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 10:58   #378
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: ciąza czy zatrucie??

objawy ciąży nie występują tak szybko.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 16:53   #379
morelka88
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar morelka88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Jak szybko po zapłodnieniu ginekolog jest w stanie stwierdzić ciążę??
morelka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 18:14   #380
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Ciąża

myśle, że tak szybko, jak skorzystanie z wyszukiwarki

a tak na powaznie po ok. 4-6 tygodniach.

boisz się ciąży,podejrzewasz, zrób test. będziesz wiedziala od razu
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 20:38   #381
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Arrow Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Błagam pomóżcie mi kochane wizażanki! W okolicach 23-24 sierpnia uprawiałam z chłopakiem peeting, z tym, że całkiem nago...nie było penetracji ale doszło do wytrysku, nie na moje drogi rodne ale jednak...nie mam pojęcia czy sperma mogła dostać się na moje wargi sromowe lub do środka ponieważ w trakcie wytrysku on miał pluszki we mnie...potem 29 sierpnia dostałam okres (planowo), nie było inaczej, czas trwania i obfitość takie jak zwykle lecz podczas okresu (zwłaszcza w 2 dzień) miałam silne wzdęcia (nie zdarza mi się to), ostatnio czasami czuję lekkie skurcze w brzuchu, no i niestety od kilku dni mam zaparcia...czy mogę być w ciąży?? Błagam odpowiedzcie...jestem jeszcze za młoda na dziecko

Ps. Dla niektórych dziewczyn: za młoda na dziecko, to nie oznacza, że mam 15, 16 czy 17 lat.

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-09-21 o 14:44
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:04   #382
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

zrób sobie test !! to będzie najlepsze rozwiązanie.
Ale na zdrowy rozum, skoro dostałaś normalny okres ... to raczej w ciązy nie jesteś.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:31   #383
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
czy mogę być w ciąży??

Mozesz.Prawo tego nie zabrania

A powaznie: Zrob test.

Przez internet nikt nie jest w stanie Ci pomoc, mozemy gdybac, zeby poprawic Ci samopoczucie ale testu nie zastapimy. Mysle, ze to bez problemu zrozumiesz, zwlaszcza, ze jak piszesz nie masz 15 czy 16 lat.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:36   #384
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

masz lat 20 wiec lat 17 mialas 3 lata temu.

ilu dniowe masz cykle ,na moje oko nie byly to dni plodne skoro 29 dostalas okres.
najprosciej zrobic test a na przyszlosc przy peetinngu ubrac sie wtedy na 99% nie bedzie ciąży .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:38   #385
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

zdycydowanie wzdecia są oznaką ciąży

zrób test
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 21:59   #386
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

Pytanie z cyklu:
W kwietniu uprawiałam seks w prezerwatywie, od tego czasu miałam regularnie 5 cykli. Czy mogę być w ciąży??

Dziewczyno, nie wpadaj w paranoję! Nie jesteś w żadnej ciąży, najwyżej urojonej!
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 22:00   #387
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

wzdęcia oznaką ciąży? pierwsze słyszę
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 08:29   #388
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

gad kolejna... boshe czy wy nie wiecie ze jt cos takiego jak test ciazowy??? ktory kosztuje 10 zl???? chyba to nie majatek..
a dwa ktos sie nie boi uprawiac sex to sie nie boi chyba kupic testu??
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 09:52   #389
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Moja ciąża...błagam pomóżcie...:(

zrób test to sie wyjaśni


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 12:49   #390
Lex
Raczkowanie
 
Avatar Lex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 184
tak zrób test ale watpie ze to ciaża skoro mialas normalny okres a ty spray mogłabys darowac sobie te twoje ironiczne komentarze, zreszta to nie jest pierwszy

najlepiej zrób test a na przyszłośc skorzystaj z wyszukiwarki

Jak mozna zajsc w ciaze w bieliźnie?dziewczyny zlitujcie sie,a poza tym objawy ciazy nie wystepuja tak szybko

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-09-21 o 14:47 Powód: post pod postem
Lex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.