Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-11, 15:29   #61
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?do Bogini

Bogini napisał(a):
> ja mam poprotsu zwykłe kompleksy odnosie mojej umiejetnosic wysławiania sie

i zupelnie niepotrzebnie

> a etraz to ja juz zupełnie nei wiem co zorbie [img]icons/icon9.gif[/img] (...) dostałam 1 z probnej matury z polskiego
> [img]icons/icon9.gif[/img]

Rozumiem jak moze byc Ci smutno ale uwierz matura to nie koniec swiata [img]icons/icon7.gif[/img] a ze na probnej nie poszlo po Twojej mysli.. trudno czasem tak wychodzi. Nie zalamuj sie teraz bo tylko bardziej sie pograzysz. Glowa do gory, zrob sobie przerwe od ksiazek, idz do kina, zjedz paczke lodow [img]icons/icon10.gif[/img] idz na spacer.. A do matury jeszcze masz (wbrew pozorom) sporo czasu. Na pewno bedzie dobrze, a przede wszystkim nie trac wiary w siebie !
no! usmiechamy sie teraz, nooo oo no wlasnie [img]icons/icon10.gif[/img]

pozdrawiam wiosennie
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 15:33   #62
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Co to jest...

A dlaczego nie?????
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 15:37   #63
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Pysi

Calkiem nieslusznie, bo u nas nie ma niedostrzeganych i malutkich Wizazanek [img]icons/icon10.gif[/img]
Nosek do gory! Wiosna idzie!!! [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1glaszcze.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 15:41   #64
Pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 95
Re: Do Pysi

Sam Złośliwiec w swoim najzłośliwszym wcieleniu specjalnie do mnie i to tak miło...Czuję się zaszczycona..Nos już momentalnie podnoszę do góry, wiosna idzie to fakt, ale malutkie wizażanki nadal siedzą na obrotowym krześle wpatrzone smutnymi oczami w ekran i wyczekują kolejnego posta... [img]icons/icon7.gif[/img]
Ze specjalnymi złośliwymi uściskami do Mrówka_Zet (Złośliwca)
Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 15:45   #65
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Pysi

Ostatnio cos sie wlasnie opuscilem z ta moja zlosliwoscia, za co Pysie i inne dziewoje przepraszam [img]icons/icon12.gif[/img]

Obiecuje solenna poprawe!
Przy nastepnej nadarzajacej sie okazji.

A poki co wiosenne [img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:01   #66
Baja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 4
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

a ja napisałam przed chwilą taką dłuugą, wzruszającą, piękną i w dodatku PIERWSZĄ W ŻYCIU wypowiedź na wizażu i juz miałam ją wysłać i .... komputer mi się zawiesił (bydlę ) i nie poszło ... a ja się pół dnia zbierałam w sobie, żeby się w końcu tu odezwać i pół dnia przełamywałam swoją tzw. nieśmiałość. Buuuu

Szkoda mi tamtego posta, bo było tam wiele ciepłych słów do was skierowanych, a szczególnie do Babci, która zakładając taki temat "zaprosiła" mnie i inne nieśmiałe do rozmowy - i za to jej wielkie DZIĘKI!!

Nie wiem czy się jeszcze odważę odezwać, bo chyba los (w postaci komputera) mi nie sprzyja [img]icons/icon9.gif[/img]

Jak tego posta też nie uda mi się wysłać to już sobie dam spokój ... (chociaż mówią że do 3 razy sztuka?)

Pozdrawiam wszystkie "nowe" i "stare" Wizażanki.
Baja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:03   #67
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Co to jest syndrom Lubiczow

Nazwa to chyba na przekór [img]icons/icon21.gif[/img], mi się cały czas wydawało że u Lubiczów to się wszyscy kochają [img]icons/icon7.gif[/img]
Może bardziej syndrom Masłoskiej [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-11, 16:05   #68
Baja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 4
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

udało się HURA! jestem z Wami.
Baja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:07   #69
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Bajeczki

Teraz jak wyostrzylas nam (a w szczegolnosci Babci [img]icons/icon12.gif[/img] ) apetyty na taki wpis, nie popuscimy [img]icons/icon10.gif[/img] Musisz go wklepac, zeby nie wiem co sie dzialo [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:15   #70
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

Kochana Pysiu, aktywne wizażystki dostają od kilkudziesięciu do kilkuset maili dziennie, prywatnej korespondencji nie licząc... [img]icons/icon41.gif[/img]
Nie dziw się, ze czasem Twój liścik pozostanie niezauważony, nie ma się co obrazać czy smucić, tylko dalej pisać... [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Już o tym pisałam:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1047379666
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1047385791

My się same czasem nie dostrzegamy w tym zalewie listów... [img]icons/1ehem.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:16   #71
Baja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 4
Re: Do Bajeczki

Tylko widzisz, tam były emocje - bo czytałam właśnie cały ten temat i zrobiło mi się bardzo miło, że ktoś wziął pod uwagę takie osoby jak ja i zwrócił się właśnie do nich. A z emocjami tak bywa, że trudno je odtworzyć po jakimś czasie więc przepraszam ale - to se ne da [img]icons/icon7.gif[/img]

Teraz to niestety są we mnie zupełnie inne uczucia skierowane na mój komputer który stara mi się usilnie utrudnić życie i kontakt z wizażem [img]icons/icon9.gif[/img] ale to przejdzie (chyba)
Myślę, że będę miała jeszcze wiele okazji żeby wyrazić ogromną sympatię do Was Wszystkich [img]icons/icon7.gif[/img]
Baja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-11, 16:43   #72
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?do Bogini

och ja nie mam tak łatwo, etraz w domu ejst tragedia - wszystkich to dobiło bo przeciez jelsi nie zdam matury to nie mam przyłosci zadnej..
widze ze tylko jedyna xanka mi odpisała - pewnei myslicie z eejstem kompletna idiotką skoro dostałam pałe - ja etz tak mysle ale stram sie jeszcze brac pod uwage to ze na 9 jedynek 8 wystawiła ta sama osoba - i rozniez moją,a podobno wystarcyz pisac na temat zeby dostac 2. wszyscy w klasie mowią ze miałam dobrą prace i poprotu pecha. ale to jeden z moich najgorszych dni - bo jak jest naparwde to nikt nie wie [img]icons/icon9.gif[/img]
etraz juz nie wiem co ze mną bedzie,
pewnei w zwiazku z tym przestane udzilac sie na forum,
wstydze sie pisac.
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:54   #73
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: do Bogini - matura

Bogini napisał(a):
> och ja nie mam tak łatwo, etraz w domu ejst tragedia - wszystkich to dobiło bo przeciez jelsi nie zdam matury
alez oczywiscie ze zdasz! nawet nie dopuszczaj do siebie innej wersji. Zobaczysz ze wszystko sie dobrze skonczy i jak kasztany przekwitna bedzie po wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img]

> widze ze tylko jedyna xanka mi odpisała - pewnei myslicie z eejstem kompletna idiotką skoro dostałam pałe - ja etz tak mysle

no i teraz to powinnas dostac po tylku!!! nie wolno Ci tak myslec!!!! halooo! slyszy mnie tam ktos?! nie wolno!
a ze ja tylko odpowiedzialam, bo nie wszyscy maja czas na wizaz, sa w pracy, umknal im watek, a nie z powodu Twojej oceny. Bogini, no co Ty?
ehh no rozumiem ze masz dzisiaj ciezki dzien i nic do pozytywnego do Ciebie nie dociera [img]icons/icon12.gif[/img] ale uwierz mi ze matura i fakt jej zdania nie ma na wizazu zadnego znaczenia.

> etraz juz nie wiem co ze mną bedzie,
> pewnei w zwiazku z tym przestane udzilac sie na forum,
> wstydze sie pisac.
no i znowu te czarne mysli... Dziubek.. moze idz wczesniej spac, wyplacz do poduszki, jesli to pomoze (chociaz tak na prawde nie ma co plakac [img]icons/icon7.gif[/img] ) i jutro wstan z lepszym nastawieniem do swiata i zycia i odezwij sie na forum.
Nikt tu nie przestaje Cie lubic przez jakas glupia probna mature!

nosek do gory!
[img]icons/1glaszcze.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:55   #74
AlicjaDiablica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 172
GG do AlicjaDiablica
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?do Bogini

Kochanieeee... no co Ty! Tu Cię nikt nie ocenia, pamiętasz? Jeśli ktoś coś może oceniać - to kosmetyki [img]icons/icon7.gif[/img] I sama możesz jedynki powpisywać, do woli!!

Mie smutaj się skarbie.
Matury próbne są bez sensu, bo dołują ludzi. Ja swoją pisałam też nie tak dawno i wiem, że oceny były średnie, a maturę zdali wszyscy! Może to jest cel tych tam, z Oświaty, ale troche to chore.
Rodzice są od tego, aby się troszczyć o dzieci. Po prostu się martwią, że tak kiepsko poszło, ale na ich opinii może nie należy tak do końca polegać, bo oni skończyli szkołę dawno i była ona inna. Dziś przetrwać szkołę bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym- to sztuka.

3maj się malutka. Będzie dobrze. Jak ochłoniesz i weźniesz się na nowo za naukę, wirzę, że wszystko pójdzie jak z płatka [img]icons/icon7.gif[/img]
AlicjaDiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:58   #75
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?do Bogini

[img]icons/icon7.gif[/img]
Siedze sobie etraz tutaj, czytam forum i staram sie nie myslec.
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 16:58   #76
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Matura do Bogini

Droga Bogini [img]icons/icon7.gif[/img] super nick [img]icons/icon10.gif[/img]
Witaj jeszcze raz [img]icons/icon40.gif[/img] Wiem , że teraz słowa pocieszenia i tak nie bardzo ukoją Twoją rozpacz, ale nie załamuj się - tylko WEŹ SIĘ W GARŚĆ. Nie można tak na to patrzeć w czarnych kolorach - bo ja na pewno teraz nie zdam, bo nie pójdę na studia... ZDASZ I PÓJDZIESZ!!

Do matury masz jeszcze kuuuupę czasu [img]icons/icon7.gif[/img] A sama potem sie przekonasz, że nie taki diabeł straszny jak...

Moja najlepsza psiepsiółka z liceum też dostała pałę na próbnej z polskiego. A maturę napisała na 4 [img]icons/icon7.gif[/img] a zdała ustny na 5. Wzięła się tylko ostro do roboty i ćwiczyła cały czas pisanie wypracowań - a oddawała je do oceny i konsultacji nauczycielce [img]icons/icon7.gif[/img]

Nosek do góry i nie załamuj się proszę [img]icons/1glaszcze.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 17:06   #77
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?do Bogini

O Boska!
Nie przejmuj się, na maturze próbnej z matmy cała moja klasa pały dostała, tylko Bunia nie, bo cfaniaczek załatwiła sobie zwolnienie (dzieci nie słuchać!) i z głowy miała... a potem wszyscy zdali, matma była wtedy obowiązkowa, a klasa humanistyczna, więc sama rozumiesz... [img]icons/icon12.gif[/img] Boska, czy Ty nie masz problemów z dyslekcją??? W poradni byłaś??? Jak nie to biegusiem, może jeszcze zdążysz przed maturą załatwić i z błędów ortograficznych Cię zwolnią...

A czasem się nie odzywamy, bo..., zresztą Xanka tłumaczyła, to wiesz... (Xanka thnx [img]icons/icon10.gif[/img] )

Przy okazji chciałam powitać Baję, podziękować Alisi-Diablisi, pozdrowić Pysię. RATUNKU!!!!! [img]icons/icon41.gif[/img]

Dziewczyny, ja mam co dzień korespondencji na tony, inne wizażystki też, więc wykażcie się cierpliwością i wyrozumiałością, a jak macie coś pilnego, to piszcie wprost: Bunia/Ola/Lejka/Pal/Zło/Maga/Sarenka (do wyboru i wiele innych) POMOŻ...

[img]icons/1cmok.gif[/img] lecę, bo mi @ od Lejki stygnie hihihihi [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 17:20   #78
Alexis
Raczkowanie
 
Avatar Alexis
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 159
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

Witam wszystkich i na wstępie się tłumaczę,że choć nie jestem udzielającą się ( czasami coś piszę )to czytam wszystko od a do z.Jestem tu od ponad roku i wszystkich lubię bez wyjątku,no może niektóre bardziej poznałam.Chciałabym móc częściej się udzielać,ale brakuje czasu.Obiecuję nadrobić zaległości i pozgłaszać to i owo DO KW i poradnika.
Ukłony dla wszystkich kobietek i czuwającego złośliwca.
Alexis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 17:32   #79
Pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 95
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?pani babciu :)

Wiem,wiem. Nie zawsze mam cierpliwość próbować po kilka razy. Ale jak na porządną Pysię przystało - obiecuję, że się poprawie.
Pysiowe uściski wysyła Pysia...
Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-11, 17:56   #80
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Kto się boi odzywać na forum ?do Bogini

Cześć Bogini!
Dopiero zaczynam czytać ten wątek i jeszcze nie dobrnęłam do końca, więc nie wiem czy ktos jeszcze coś ci napisał.
Powiem krótko - ja z próbnej matury miałam pałę z poskiego i z matmy, natomiast z właściwej dostałam odpowiednio 5 i 4. Gdybym myslała o sobie jak o kompletnej idiotce, to pewnie bym nic nie napisała. Po to jest próbna matura, żeby wyciągnąc wnioski i lepiej przygotować się do właściwej. Zresztą poprawki też są dla ludzi [img]icons/icon12.gif[/img]
Wierzę, że ci się uda, w końcu chodziłaś kilka lat do tej szkoły i nawet "niechcący" musiałaś się czegoś nauczyć.
Uszka do góry i nie martw się, jesteśmy z Tobą [img]icons/1cmok.gif[/img]

pozdrawiam i [img]icons/1glaszcze.gif[/img]
ostatnio zapracowana i mocno nie w temacie rzabba
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 18:10   #81
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Kochane Babeczki!
> Specjalnie otworzyłam taki wątek po to, żeby można było wyjaśnić nieporozumienia poprawic to, co da się poprawić... Więc prośba pierwsza, zwłaszcza do tych, które poczuwają się do członkostwa w grupie - nie bierzcie tego do siebie tak emocjonalnie, nikt nas z Wizażu nie wyrzuca, nie nakłada knebla ani nic takiego... Usiłujemy tylko zaprosić kolejne wizażanki do częstszych i bardziej przyjaznych kontaktów...

Potrząśnięcie przyjęłam - tak trzeba było od razu do mnie. [img]icons/icon10.gif[/img]
Tylko smutno mi było że ktoś w ogóle dzielił nas na jakieś grupy [img]icons/icon9.gif[/img]

> Ja wlazłam na Wizaż całkiem niedawno, w lutym chyba...
hehe - pamiętam [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

>Zaczęłam czytać posty, wielu z nich nie rozumiałam, wiele z nich było prywatnych... Ale mi się podobało, więc postanowiłam się poudzielać...
Też miałam podobne odczucia za pierwszym razem [img]icons/icon7.gif[/img] Miesiąc temu mija rok jak jestem na wizażu - tylko z udzielaniem się byłam mniej odważna [img]icons/icon10.gif[/img]

> Następny wybór padł na archaiczny jak na warunki wizażowe wątek o Orkiestrze Owsiaka... Znalazłam do niego co miałam znaleźć i tak poznałam Palomino...

[img]icons/icon10.gif[/img] również pamiętam

> Potem wlazłam w środek dyskusji o ocenach w KW i zaczęłam sie tak rządzić, ze Pal i Zło musieli mnie trochę usadzać, z właściwym sobie wdziękiem, hehehhe...

Ja??? [img]icons/icon12.gif[/img] Ależ skąd Babciu jakżebym mogła [img]icons/icon12.gif[/img] zwracać uwagę starszym i do tego tak szacownym osobom [img]icons/icon10.gif[/img]

>A wiecie, czym się charakteryzowały te próby, dzięki którym poczułam się tu jak w domu? KTOŚ MI ODPOWIADAŁ!

A teraz na poważnie: widzisz Babciu - to jest tak - ja (i podejrzewam każda Wizażanka) staram się pomóc ale w ramach własnych możliwości lub wiedzy.
Nic na to nie poradzę, że jeszcze długo nie wezmę udziału w dyskusji na tematy typu: rozstępy, ciąża, diety, dzieci itp - bo mam 22 lata i te tematy mnie nie dotyczą.
Nawet nie mogę się za bardzo wypowiedzieć o kolorze głupiej szminki - choćbym chciała pomóc - bo jestem daltonistą a nikogo w błąd wprowadzać nie chcę [img]icons/1nie.gif[/img]
Także z tego powodu po prostu udzielam się w wątkach gdzie znajdę z daną osobą jakąś płaszczyznę porozumienia, albo gdzie mam na temat wyrobione zdanie.
I uważam że jeżeli ktoś chce - to znajdzie z każdym na Wizażu wspólny język.
Strach pomyśleć co by było Buniu gdybyś chciała ze mną dyskutować tylko na temat np. przebiegu ciąży [img]icons/icon12.gif[/img], albo co gorsza np. Zło o wyższych technikach programowania hehe [img]icons/icon10.gif[/img]

Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam - w końcu każdy miał kiedyś swój "pierwszy raz" [img]icons/icon12.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]

PS: I przypominam Dipsi jeżeli czyta ten wątek że się miała udzielać hehe [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 18:22   #82
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

palomino napisał(a):
> A teraz na poważnie: widzisz Babciu - to jest tak - ja (i podejrzewam każda Wizażanka) staram się pomóc ale w ramach własnych możliwości lub wiedzy.
> Nic na to nie poradzę, że jeszcze długo nie wezmę udziału w dyskusji na tematy typu: rozstępy, ciąża, diety, dzieci itp - bo mam 22 lata i te tematy mnie nie dotyczą.
> Nawet nie mogę się za bardzo wypowiedzieć o kolorze głupiej szminki - choćbym chciała pomóc - bo jestem daltonistą a nikogo w błąd wprowadzać nie chcę [img]icons/1nie.gif[/img]
> Także z tego powodu po prostu udzielam się w wątkach gdzie znajdę z daną osobą jakąś płaszczyznę porozumienia, albo gdzie mam na temat wyrobione zdanie.
> I uważam że jeżeli ktoś chce - to znajdzie z każdym na Wizażu wspólny język.
> Strach pomyśleć co by było Buniu gdybyś chciała ze mną dyskutować tylko na temat np. przebiegu ciąży [img]icons/icon12.gif[/img], albo co gorsza np. Zło o wyższych technikach programowania hehe [img]icons/icon10.gif[/img]

Z ust mi wyjęłaś Pal te słowa, ja też jak nie mam pojęcia to się nie odzywam, chyba, że widzę, ze watek wisi i nic i wtedy jak pamiętam, to staram się go wyciągnąć. Wiem, ze kilka z nas robi tak samo...

A o ciąży to Ty ze mną też byś nie pogadała... [img]icons/icon12.gif[/img] A na Zło to się kiedyś zaprę... może... [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 18:23   #83
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

palomino napisał(a):

> Nawet nie mogę się za bardzo wypowiedzieć o kolorze głupiej szminki - choćbym chciała pomóc - bo jestem daltonistą a nikogo w błąd wprowadzać nie chcę [img]icons/1nie.gif[/img]

Nie wierze? Przeciez kobiety nie moga byc daltonistkami!
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 18:30   #84
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?

Jestem homozygotą recesywną na tę cechę :-/

[img]icons/1cmok.gif[/img]
DominikaS napisał(a):
> Nie wierze? Przeciez kobiety nie moga byc daltonistkami!
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 18:43   #85
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?do Bogini

Na próbnej maturze zawsze surowiej ocenia sie prace żeby uczniów postraszyc i zmobilizowac do nauki, więc jedynka nie powinna byc powodem do zalamania tylko sygnalem że musisz więcej popracować.
Najwazniejsze żebys się nie poddawała i nie patrzyla czarno w przyszłość bo to Ci tylko zaszkodzi.
Oczywiście rozumiem że masz teraz nerwowa atmosferę w domu bo rodzice pewnie sie bardzo przejęli Twoją ocena ale porozmawiaj z nimi jak z doroslymi ludźmi i powiedz że ich wyrzuty nie pomagają Ci sie skupić a tylko Cie drażnią. Poproś ich żeby w miarę swoich mozliwości pomogli Ci w przygotowaniach do matury, może pisz więcej wypracowań i oddawaj im do sprawdzenia... Jeśli chcesz mogę przesłać Ci kilka tematów a Ty napiszesz prace i wyslesz mi je na skrzynkę? Wiele razy sprawdzałam wypracowania licealne i mam juz wprawę - w razie czego zawsze moge poprosić o konsultację moją mamę (jest polonistka).
Rada Babci żebyś zglosila sie o pomoc do poradni tez jest bardzo trafiona - może nawet nie masz problemów z ortografia a w ogole z wypowiadaniem swoich myśli? Może cierpisz na dysgrafie (problem z pisaniem) lub dysleksję? Twoja nauczycielka od polskiego nie proponowała Ci pomocy? To nie jest nieuleczalna choroba i dysgaficy czy dyslektycy także moga nauczyć się poprawnie pisać czy wypowiadać tylko potrzebuja innych programów nauczania niż uczniowie bez tych problemow. Jesli pomoże Ci odpowiednio przeszkolona osoba to na pewno pokanasz trudności Pomyśl o tym to nie bedziesz miala trudności w dalszej nauce.
Nie tragizuj teraz i nie mysl o studiach tylko poszukaj pomocy a potem wszystko będzie dobrze
Jeśli myslisz że Twoje wypowiedzi na forum moga być źle odbierane przez wizazanki (co oczywiście nie jest mozliwe ) to pisz posty w wordzie i sprawdzaj pisownie a dopiero później wklejaj tekst w okienko (przy okazji to też pomaga w nauce pisania )
Rozwaz moją propozycję z wypracowaniami i jesli chcesz pisz do mnie na maila
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 20:59   #86
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?pani babciu :)

No i wreszcie i ja się dopisuję [img]icons/icon7.gif[/img] Fajny temat Babcia założyła [img]icons/icon7.gif[/img] Czasami lepiej się nie odzywać jak się ma coś głupio powiedzieć [img]icons/icon20.gif[/img] chociaż może wyjść śmiesznie. Dlatego czasami siedzę cicho. A czasami jak już cosik napiszę to potem dochodzę do wniosku że to głupie i puste albo zbyt osobiste.
Faktycznie porobiły się zwarte grupy i jeszcze bardziej onieśmiela, stąd założony przeze mnie post pt. CV. Nie miał on służyć szpiegowaniu i oddawaniu w ręce policji skarbowej, ale na lepszym poznaniu się nawzajem.
Czytając sporadycznie forum, osoby nie doinformowane nie wiedzą np. kto to jest Zlo [img]icons/icon7.gif[/img], Gadzina, Tygrys itd.,(serdeczne pozdrowionka dla w/w!). Ciężko wtedy jest się wczuć w klimat. No chyba żeby brać opcję "nie znasz, nie wtrącaj się!" ale nie o to chyba chodzi.
Nieśmiałość wynika też sta iż nasze specjalistki mają wykształcenie medyczno - kosmetyczne i znają się na różnych zagmatwanych i tajemnych rzeczach o których zwykła Pudernica nie ma pojęcia i przez to wpada w zakłopotanie i kumpleksy...
Fakt, każdy jest w czymś dobry i wyjątkowy, ale czasami ciężko to sobie uświadomić.
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 20:59   #87
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Uwielbiam Was WSZYSTKICH ale nie róbcie fety, pliz

Hoho, jeden dzionek mnie nie ma,
a nawet nie wiem jak zacząć i do kogo się najpierw zwrócić [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozwólcie, że ogólnie was wszystkich przytulę [img]icons/1cmok.gif[/img]
Wątki już przycichły, za późno żeby coś dodawać ... ale gdy tak sobie czytałam te 200 dzisiejszych postów to myślę sobie : żeby gdyby w każdej rodzinie tak się sprawy załatwiało, nie byłoby źle [img]icons/icon7.gif[/img]

Kocham indywidualności (KAŻDY jest indywidualnością [img]icons/icon12.gif[/img] >>> patrz zapomniane wątki o kultowych lekturach na soulowym forum )

Również te, które nie decydują się z nami pogadać tutaj i tamtaj, bo wolą sobie poobserwować i poczytać [img]icons/icon12.gif[/img]

Tak to już jest, że jak mamy różne charakterki i życiorysy, to niekoniecznie jesteśmy zawsze w stanie surfować na jednej fali [img]icons/icon12.gif[/img] ale za to możemy się nawzajem odkrywać (jeśli to kogoś urządza [img]icons/icon12.gif[/img] )

i wizaż to ma do siebie, że to umożliwia [img]icons/icon7.gif[/img]

pewnie będą teraz ze 2 - 3 dni, kiedy wszyscy sobie będą myśleć o tym, co wczoraj - dzisiaj zostało tu powiedziane i nie powiedziane

dla mnie jest strasznie ważne że przy okazji kilka duszyczek spośród tych 3000 dało swój głos [img]icons/icon7.gif[/img] dzięki, Bunia za refleks [img]icons/icon7.gif[/img]

I na finał słówko do Oluchny : Słonko Złote, nie wypisuj takich rzeczy smutnych, BŁYSZCZ, ŚWIEĆ, PROMIENIUJ CIEPEŁKIEM I NIE PRZEJMUJ SIĘ, że kogoś to w pierwszej chwili może zaskoczyć [img]icons/icon12.gif[/img] szybko przywyknie i pokocha [img]icons/icon7.gif[/img]

I jeszcze prośba moja skromniutka :
NIE urządzajcie żadnej fety;
- po pierwsze, niby dlaczego dla mnie bardziaj miałaby być niż dla innych,
- po drugie, temat "urodziny" już dawno przestał mnie rajcować, i mocno się musze starać, żeby nie przygnębiał [img]icons/icon12.gif[/img]
- po trzecie, mam teraz gorący czas w pracy - nawet nie wiem, czy będę mogła pozwolić sobie na spotkania z Wami [img]icons/1list.gif[/img] przez najbliższe 2 tyg.

Ale myślę o Was zawsze, najcieplej ! [img]icons/icon29.gif[/img]
nie ma drugiej takiej przystani na świecie >>. jak wizaż [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 21:25   #88
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?pani babciu :)

Liluu napisał(a):
> Czytając sporadycznie forum, osoby nie doinformowane nie wiedzą np. kto to jest Zlo [img]icons/icon7.gif[/img], Gadzina, Tygrys itd.,(serdeczne pozdrowionka dla w/w!).

Dzieki za pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img] Wyjaśniam że w/w Gadzina to ja [img]icons/icon10.gif[/img] ale się sama tak nie nazwałam [img]icons/icon7.gif[/img]

> Nieśmiałość wynika też sta iż nasze specjalistki mają wykształcenie medyczno - kosmetyczne i znają się na różnych zagmatwanych i tajemnych rzeczach o których zwykła Pudernica nie ma pojęcia i przez to wpada w zakłopotanie i kumpleksy...

Niech nie wpada - ja jestem na ekonomii [img]icons/icon7.gif[/img] z kosmetyką ma to niewiele wspólnego [img]icons/icon7.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 21:41   #89
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?/Liluu

Liluu napisał(a):
> No i wreszcie i ja się dopisuję [img]icons/icon7.gif[/img]

Już nadzieję straciłam... [img]icons/icon12.gif[/img]

Fajny temat Babcia założyła [img]icons/icon7.gif[/img]

Thnx Kochanie [img]icons/icon10.gif[/img]

Czasami lepiej się nie odzywać jak się ma coś głupio powiedzieć [img]icons/icon20.gif[/img] chociaż może wyjść śmiesznie. Dlatego czasami siedzę cicho. A czasami jak już cosik napiszę to potem dochodzę do wniosku że to głupie i puste albo zbyt osobiste.

I co w tym złego? czy ktoś się z Ciebie wyśmiewał? Zarzucał niekompetencję? Nie, prawda? Nie bierz wszystkiego do siebie, Liluś...


> Faktycznie porobiły się zwarte grupy i jeszcze bardziej onieśmiela, stąd założony przeze mnie post pt. CV. Nie miał on służyć szpiegowaniu i oddawaniu w ręce policji skarbowej, ale na lepszym poznaniu się nawzajem.

Kochana, jakie grupy?? Zresztą już o tym pisałam dzisiaj, przeczytaj Lilusiu moje posty do tego tematu...

> Czytając sporadycznie forum, osoby nie doinformowane nie wiedzą np. kto to jest Zlo [img]icons/icon7.gif[/img], Gadzina, Tygrys itd.,(serdeczne pozdrowionka dla w/w!). Ciężko wtedy jest się wczuć w klimat. No chyba żeby brać opcję "nie znasz, nie wtrącaj się!" ale nie o to chyba chodzi.

Zorientujesz się szybko (już wiesz przecież o Gadzince, Zło to Zlośliwiec czyli admin wizaża, a Tygrys to Osobisty Narzeczony Agentki-Olencji, szalejący po wizażu w stopniu zagrażającym zdrowym zmysłom uczestniczek [img]icons/icon41.gif[/img] ) zresztą zawsze można zapytać, Buni na ten przykład, prawda?

> Nieśmiałość wynika też sta iż nasze specjalistki mają wykształcenie medyczno - kosmetyczne i znają się na różnych zagmatwanych i tajemnych rzeczach o których zwykła Pudernica nie ma pojęcia i przez to wpada w zakłopotanie i kumpleksy...

Jakie specjalistki? ja jestem z wykształcenia historyk i z kosmetyką mam tyle do czynienia, co sobie tapetę rano kładę... [img]icons/icon28.gif[/img]

> Fakt, każdy jest w czymś dobry i wyjątkowy, ale czasami ciężko to sobie uświadomić.

Widziałam kilka twoich postów Liluś i nie było ani głupio, ani śmiesznie, ani pusto... Przykro mi tylko było, bo parę razy Cię pozdrawiałam w różnych postach, nawet w tym wątku o Tobie pisałam, a nie odezwałaś się do mnie ani razu [img]icons/icon22.gif[/img]

Chcę Cię do serca przytulić, ale pozwól mi na to, oki?

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-11, 21:47   #90
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Kto się boi odzywać na forum i dlaczego?!?/Liluu

Oj nie było mnie kilka dni. Łorkowałam ciężko, Babuniu.
Ale teraz jestem [img]icons/1cmok.gif[/img]
Czadowa z Ciebie babka i Twej energii starczyłoby wszystkim nieśmialuchom. [img]icons/icon26.gif[/img]
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.