Romantyczni Faceci - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 23:57   #91
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Romantyczni Faceci

Coccinelle

Po pierwsze jak poznaje kogoś w knajpie to nie koniecznie kończy sie na jednym spotkaniu prawda? można sie umowic raz i drugi,pozatym nie MYL ROMANTYZMU Z TANDETĄ za dużo telenowel sie naogldalaś czytalam Anie z Z.W. ale lata temu , a to ksiażka Twojego życia może? znam lepsze..

Po drugie to,że siedzisz non stop w domu i nie bywasz na imprezach,koncertach itp. to nie znaczy ,że wszystkei kobiety tak robia,pozatym nie szukam tam faceta nie z takim zamiarem tam ide ale ze jestem atrakcyjna czesto roznych poznaje i ubolewam ze nie sa to typy romantyczne w duzej wiekszosci.

Coccinelle mamy XXI wiek! obudz sie kobieto! to nie średniowiecze, z Twoim podejsceim moze Cie w zyciu ominac wiele niespodzianek, co ze spontanicznoscia? zycie jest zbyt krotkie by tylko czekac na to co przyniesie los! Nie suzkaja czesto kobiety malo pewne siebie i malo wymagajace czekaja tylko na to co los przyniesie.... czasem milosc sama przychodzi a czasem mozna ja przeoczyc i zalowac!

"uwazam, ze jesli ktos nie umie prowadzic szczesliwego, pelnowartosciowego zycia bez partnera przy boku...szczesliwego zwiazku tez nie jest w stanie stworzyc. dla mnie to dosc zalosne i zdania nie zmienie.
trzeba byc indywidualna jednostka, umiec zyc samemu. jesli nie...taka osoba jest malo interesujaca po prostu." - dziewczynko co robisz wiec an tym forum? zamknij sie najlepeij w domu na 4 spusty i badz tam sobie inwidualna jednostką:P
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 00:10   #92
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Romantyczni Faceci

Jedna drugą szczypie, bez wyjątku, no 'supcio'

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
"uwazam, ze jesli ktos nie umie prowadzic szczesliwego, pelnowartosciowego zycia bez partnera przy boku...szczesliwego zwiazku tez nie jest w stanie stworzyc. dla mnie to dosc zalosne i zdania nie zmienie.
trzeba byc indywidualna jednostka, umiec zyc samemu. jesli nie...taka osoba jest malo interesujaca po prostu."
Ja bym się jednak z takim poglądem zgodziła. Co więcej, mam taki sam.
Nie jest to tematem wątku, nawet blisko tematu wątku nie leżało, ale popieram w 100%.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 08:17   #93
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Thumbs up Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Coccinelle

Po pierwsze jak poznaje kogoś w knajpie to nie koniecznie kończy sie na jednym spotkaniu prawda? można sie umowic raz i drugi,pozatym nie MYL ROMANTYZMU Z TANDETĄ za dużo telenowel sie naogldalaś czytalam Anie z Z.W. ale lata temu , a to ksiażka Twojego życia może? znam lepsze..

Po drugie to,że siedzisz non stop w domu i nie bywasz na imprezach,koncertach itp. to nie znaczy ,że wszystkei kobiety tak robia,pozatym nie szukam tam faceta nie z takim zamiarem tam ide ale ze jestem atrakcyjna czesto roznych poznaje i ubolewam ze nie sa to typy romantyczne w duzej wiekszosci.

Coccinelle mamy XXI wiek! obudz sie kobieto! to nie średniowiecze, z Twoim podejsceim moze Cie w zyciu ominac wiele niespodzianek, co ze spontanicznoscia? zycie jest zbyt krotkie by tylko czekac na to co przyniesie los! Nie suzkaja czesto kobiety malo pewne siebie i malo wymagajace czekaja tylko na to co los przyniesie.... czasem milosc sama przychodzi a czasem mozna ja przeoczyc i zalowac!

"uwazam, ze jesli ktos nie umie prowadzic szczesliwego, pelnowartosciowego zycia bez partnera przy boku...szczesliwego zwiazku tez nie jest w stanie stworzyc. dla mnie to dosc zalosne i zdania nie zmienie.
trzeba byc indywidualna jednostka, umiec zyc samemu. jesli nie...taka osoba jest malo interesujaca po prostu." - dziewczynko co robisz wiec an tym forum? zamknij sie najlepeij w domu na 4 spusty i badz tam sobie inwidualna jednostką:P

Misio-gumisio nic dodac, nic ując
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 12:39   #94
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Coccinelle

Po pierwsze jak poznaje kogoś w knajpie to nie koniecznie kończy sie na jednym spotkaniu prawda? można sie umowic raz i drugi,pozatym nie MYL ROMANTYZMU Z TANDETĄ za dużo telenowel sie naogldalaś czytalam Anie z Z.W. ale lata temu , a to ksiażka Twojego życia może? znam lepsze..

Po drugie to,że siedzisz non stop w domu i nie bywasz na imprezach,koncertach itp. to nie znaczy ,że wszystkei kobiety tak robia,pozatym nie szukam tam faceta nie z takim zamiarem tam ide ale ze jestem atrakcyjna czesto roznych poznaje i ubolewam ze nie sa to typy romantyczne w duzej wiekszosci.

Coccinelle mamy XXI wiek! obudz sie kobieto! to nie średniowiecze, z Twoim podejsceim moze Cie w zyciu ominac wiele niespodzianek, co ze spontanicznoscia? zycie jest zbyt krotkie by tylko czekac na to co przyniesie los! Nie suzkaja czesto kobiety malo pewne siebie i malo wymagajace czekaja tylko na to co los przyniesie.... czasem milosc sama przychodzi a czasem mozna ja przeoczyc i zalowac!

"uwazam, ze jesli ktos nie umie prowadzic szczesliwego, pelnowartosciowego zycia bez partnera przy boku...szczesliwego zwiazku tez nie jest w stanie stworzyc. dla mnie to dosc zalosne i zdania nie zmienie.
trzeba byc indywidualna jednostka, umiec zyc samemu. jesli nie...taka osoba jest malo interesujaca po prostu." - dziewczynko co robisz wiec an tym forum? zamknij sie najlepeij w domu na 4 spusty i badz tam sobie inwidualna jednostką:P
po pierwsze: gdzie napisalam, ze omijam imprezy, koncerty i siedze non stop w domu? aluzji o ani z zielonego wzgorza najwyrazniej w ogole nie zrozumialac. ale w porzadku - nie dziwi mnie to wcale.

po drugie: z jakim podejsciem i jakich niespodzianek? mam najfantastyczniejszego faceta, jakiego mozna sobie wyobrazic. nie szukalam. sam sie znalazl. moje zycie zawsze bylo za ciekawe, za duzo sie w nim dzialo, zebym musiala szukac faceta. jak na razie to ty szukasz po knajpach romantyka. wiec...kogo tu cos ominelo?

co do bycia indywidualna, pelnowartosciowa jednostka...tez chyba nie rozumiesz, o co chodzi. jesli kims takim nie jestes, nie jest dziwne, ze nie interesuja sie toba fajni faceci. bo tacy faceci chca byc z kobietami, ktorych zycie nie polega na szukaniu faceta,
nie wiem, co ma bycie pelnowartosciowym, szczesliwym czlowiekiem do zamykania sie w czterech scianach.

a tekst "co robisz na tym forum?" jest chyba obrazliwy...nie dla mnie, ale dla osoby, ktora to forum stworzyla. dlaczego? dlatego ze ja bym ie raczej cieszyla, ze na moim forum przebywaja samodzielne, interesujace kobiety, ktore nie zyja dla facetow. zyja dla siebie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 13:53   #95
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
wlacz czytanie ze zrozumieniem. o czym napisalam kilka postow wczesniej? az musialam zacytowac sama siebie.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
nie poprawiaj mnie, jesli nie wiesz, o czym pisze.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
jaaasne: tak mi sie tylko wydaje. nie badz smieszna. w zyciu mnie nie widzialas, w zyciu ze mna nie rozmawialas, wiec wybacz, ale nie masz szans ocenic co mi sie wydaje a co nie.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
piszesz bzdury jesli dla ciebie ekologia zwiazana jest z rekultywacja terenu. i to takie bzdury, ze az strach.
nie bede sie z toba klocic. nie kloce sie z...laikami bez wiedzy, ktorzy zamiast sie przyznac, ze jej nie maja wymyslaja wlasne definicje pojec naukowych. tyle. dla mnie eot.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
hehehe bardzo mnie smieszysz. masz cholerne braki w wiedzy. biolog bez wiedzy ekologicznej jest tak naprawde nikim. niezaleznie od tego czy jest to botanik, zoolog czy mikrobiolog. nie jestem "pannica, co wszystkie rozumy pozjadala". jestem osoba, ktora oprocz dyplomu ma jeszcze wiedze.
tobie jej brakuje.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość

nie mam ochoty na klotnie z toba. to jest zupelnie bez sensu. idziesz w zaparte mimo ze masz cholerne braki w wiedzy. ja w zaparte isc nie zamierzam.

pozdrawiam i koncze te jalowa dyskusje.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
serdecznie ci dziekuje za poprawe humoru. ze smiechu prawie oplulam monitor.
masz powazne braki, jesli nie rozrozniasz tych dwoch pojec. zamiast sie klocic popracuj nad tym. glupota nie jest niewiedza. glupota jest isc w zaparte.
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
sorry, ale strasznie rozbawil mnie ostatni akapit twojej wypowiedzi
Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
aluzji o ani z zielonego wzgorza najwyrazniej w ogole nie zrozumialac. ale w porzadku - nie dziwi mnie to wcale.

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
a tekst "co robisz na tym forum?" jest chyba obrazliwy...
Coccinelle wybacz, ale znalazłam więcej TWOICH tekstów w tym wątku, które są obraźliwe. Przynajmniej według mnie. W podobnym tonie wypowiadasz się zresztą na forum ginekologicznym.
Ja rozumiem, że jesteś samodzielną i interesującą kobietą, ale nie rozumiem, dlaczego jesteś taka niemiła jeżeli chodzi o tak niepoważne w gruncie rzeczy debaty? Musisz wszystkim na około udowadniać swoją wyższość w wiedzy czy jak?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:33   #96
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Coccinelle wybacz, ale znalazłam więcej TWOICH tekstów w tym wątku, które są obraźliwe. Przynajmniej według mnie. W podobnym tonie wypowiadasz się zresztą na forum ginekologicznym.
Ja rozumiem, że jesteś samodzielną i interesującą kobietą, ale nie rozumiem, dlaczego jesteś taka niemiła jeżeli chodzi o tak niepoważne w gruncie rzeczy debaty? Musisz wszystkim na około udowadniać swoją wyższość w wiedzy czy jak?
Byc moze Coccinelle wcale nie ma tak wspanialego zycia jak nam tu opowiada i musi sie po prostu dowartosciowac obrazajac innych
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:48   #97
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Byc moze Coccinelle wcale nie ma tak wspanialego zycia jak nam tu opowiada i musi sie po prostu dowartosciowac obrazajac innych

No ja tam nie wiem . Przecież sama pisze:

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość

a tekst "co robisz na tym forum?" jest chyba obrazliwy...nie dla mnie, ale dla osoby, ktora to forum stworzyla. dlaczego? dlatego ze ja bym ie raczej cieszyla, ze na moim forum przebywaja samodzielne, interesujace kobiety, ktore nie zyja dla facetow. zyja dla siebie.
Z tego wynika, że powinniśmy więc się cieszyć, że taka kobieta jak coccinelle przebywa z nami na forum.

Żeby nie było - ja się ogólnie zgadzam z poglądami coccinelle, bo uważam, że szukanie faceta na siłę to desperacja, ale nie zgadzam się z jej lekceważącym inne wizazanki sposobem wypowiadania tych i innych oświeconych poglądow.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 15:20   #98
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Romantyczni Faceci

Coccinelle zawracasz tylko glowe dziewczynom wypowiadasz sie nie na temat zaczynasz cos pieprzyc na temat biologi, zaluz sobie osobny watek z tematem" ja wiedzieć wszystko wy mnie słuchać" , " biologia sensem mego zycia" oraz "czemu jestem taka wspaniala a wy nieee oo" .

Co do aluzji Ty nie rozumiesz słowa IRONIA i to tyle w tym temacie. Nie chce mi sie rozpisywac na Twoj temat , poprostu jak nie umiesz sie ustosunkowac do tematu to nie zaśmiecaj mojgo wspaniałego wąteczku ,dziękuje .
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 15:45   #99
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Coccinelle zawracasz tylko glowe dziewczynom wypowiadasz sie nie na temat zaczynasz cos pieprzyc na temat biologi, zaluz sobie osobny watek z tematem" ja wiedzieć wszystko wy mnie słuchać" , " biologia sensem mego zycia" oraz "czemu jestem taka wspaniala a wy nieee oo" .

Co do aluzji Ty nie rozumiesz słowa IRONIA i to tyle w tym temacie. Nie chce mi sie rozpisywac na Twoj temat , poprostu jak nie umiesz sie ustosunkowac do tematu to nie zaśmiecaj mojgo wspaniałego wąteczku ,dziękuje .

oj...ktos okazal sie wlasnie baaardzo cienki w uszach. pokazalas, ze nie masz ze mna szans na slowa...
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 16:01   #100
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
oj...ktos okazal sie wlasnie baaardzo cienki w uszach. pokazalas, ze nie masz ze mna szans na slowa...
No no, ależ z Ciebie kozak.
Lepiej tak nie cwaniakuj, bo zawsze się ktoś grubszy w uszach od Ciebie znajdzie...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 17:10   #101
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Romantyczni Faceci

i niech sie znajdzie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 17:55   #102
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Romantyczni Faceci

coccinelle Ty próbujesz udowodnic cos nam czy samej sobie?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:28   #103
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
i niech sie znajdzie.
E, ja tam cieniutka w uszach jestem, wymiękam przed Twoją potęgą rozumu.
Strach się bać.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:25   #104
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Red face Dot.: Romantyczni Faceci

oj chodzą! :-P przynajmniej jeden chodzi "nosił czarną koszulę miał oczy pełne łez a na imię Beniamin" ;-D

osobiscie uwazam, ze faceci sa z natury romantyczni, czasem bardziej niz kobiety tylko nie kazdy ma potrzebe i powod to okazywac na zewnatrz,
wlasciwie szkoda, ze tylu zachowań zwiaznych z flirtem już się prawie niespotyka mialo to swoj urok.ale jak to mowia po co drwa do lasu ciagnac, skoro cos samo sie nawija, nie trzeba sie nawet starac by to coś zdobyć...



edit: ooops chyba "nie na temat" :-P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.