czy to poronienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 11:26   #1
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Angry

czy to poronienie


czesc wszystkim. i blagam o pomoc. przez 2 tygodnie mam krwawienie to zanczy pierwsze pare dni milam lekkie plamienia potem plamienia zmienily kolor na brazowy plamienia ustaly na 3 dni i teraz znowu mam silne plamienia cos jak okres tylko bardziej skapy i strasznie dlugo nie wiem co robc zrobilam test i wyszedl negatywnie. co to moze byc . myslam ze moze bylam w ciazy ale test wykazal ze nie jestem a wciaz krwawie .
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 11:49   #2
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: czy to poronienie

no jeśli to jest poronienie to nie wiem czy test wyszedłby pozytywnie.

najlepiej idź z tym do ginekologa.
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:15   #3
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: czy to poronienie

walsnie tak myslalam ze gdyby to byla ciaza test by wykazal.
ale co to moze byc w takim razie.
14 dni plamien z krwia i sporadycznie zdarza sie silniejsze krwawienie.
czy to objaw jakies choroby?????
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:21   #4
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: czy to poronienie

ja poszłabym do ginekologa. nie jestem znawcą, ale to mogą być objawy poważnej choroby, jakieś cysty, mięśniaki itp.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:34   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
walsnie tak myslalam ze gdyby to byla ciaza test by wykazal.
ale co to moze byc w takim razie.
14 dni plamien z krwia i sporadycznie zdarza sie silniejsze krwawienie.
czy to objaw jakies choroby?????
ale jesli to poronienie to test ciazy by juz nie wykazal, bo by bylo za pozno. Idz do gina to sie dowiesz co i jak.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:39   #6
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: czy to poronienie

dziewczyny maja racje. Czas isc do lekarza. Jesli to poronienie to trzeba oczyscic macice, jest grozba infekcji. Jesli nie poronienie to moze byc powazna choroba. Nie ma co gdybac, idz do lekarza!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 21:26   #7
94098
Raczkowanie
 
Avatar 94098
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Wiadomości: 218
Dot.: czy to poronienie

zalezy ktorego dnia byl test robiony...hcg nie znika tak od razu z organizmu..tak mysle..........
__________________
mijaja chwil tysiace bezpowrotnie...glupi tepy czas...odchodza w przeszlosc wszystkie chwile nim rozpoznasz kazdej smak...
94098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 21:40   #8
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez 94098 Pokaż wiadomość
zalezy ktorego dnia byl test robiony...hcg nie znika tak od razu z organizmu..tak mysle..........
jesli kom jajowa oderwala sie od sciany macicy (poronienie) to nie produkuje hCG (bo to ona robi), tak wiec test nie ma czego wykrywac i wychodzi negatywny ahormon ten jest dosc szybko eliminowany z organizmu
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 10:10   #9
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
nie mam jak isc na razie do gina bo przebywam za granica. Ale jak tylko zjade do kraju to pierwsze co zrobie pojde do ginekologa

czytalam o miesniakach objawem sa obfite miesiaczki moje sa bardzo skape i nic mnie nie boli. przewaznie mialam dosc obfite i bolesne miesiaczkowanie ale nie tym razem/.

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-03-21 o 15:19 Powód: post pod postem
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:53   #10
94098
Raczkowanie
 
Avatar 94098
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Wiadomości: 218
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
jesli kom jajowa oderwala sie od sciany macicy (poronienie) to nie produkuje hCG (bo to ona robi), tak wiec test nie ma czego wykrywac i wychodzi negatywny ahormon ten jest dosc szybko eliminowany z organizmu
aha!

rzeczywiscie okres poltrwania hcg wynosi tylko 12-24 godziny...czyli nie ma co....test by juz nie wykazal ciazy...
__________________
mijaja chwil tysiace bezpowrotnie...glupi tepy czas...odchodza w przeszlosc wszystkie chwile nim rozpoznasz kazdej smak...
94098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:51   #11
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: czy to poronienie

a to była tylko krew czy jeszcze coś ?
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 14:20   #12
suesan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
jesli kom jajowa oderwala sie od sciany macicy (poronienie) to nie produkuje hCG (bo to ona robi), tak wiec test nie ma czego wykrywac i wychodzi negatywny ahormon ten jest dosc szybko eliminowany z organizmu


Niestety niezgodze sie z tym, miesiac po poronieniu albo po porodzie moze jeszcze pokazac 2 kreski na tescie
suesan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:49   #13
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: czy to poronienie

hairko - ten cykl miałam identyczny jak ty dowiedziałaś się może co spowodowało taki stan rzeczy? ja niestety nie mam jak sie wybrać do gina przez tą cholerną pracę!
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:57   #14
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez suesan Pokaż wiadomość
Niestety niezgodze sie z tym, miesiac po poronieniu albo po porodzie moze jeszcze pokazac 2 kreski na tescie
jesli ciaza byla, ze tak powiem, bardziej zaawansowana i konieczne jest lyzeczkowanie to moze tak byc. Ale jesli sa to same jej poczatki, gdzie do poronienia dochodzi np. dwa dni po planownanje miesiaczce, gdzie sie wszystko samo oczyszcza bez problemow to nie sadze aby tak bylo.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:14   #15
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Thumbs down Dot.: czy to poronienie

czesc dziewczyny. dzis dostalam strasznie obfity okres po 14 dniach plamienie dostalam bardzo ale to bardzo obfity okres moj organizm sie oczyszcza tak przypuszczam do dzis nie wiem dlaczego tak sie dzieje. ale obecnie wszystko dochodzi do normy tak mi sie zdaje. gdybym byla w ciazy to test chyba by wykazal bo robilam test w dniu panowanej miesiaczki.
sama juz nie wim co myslec w maju ide go gina zobacze co mi powie.
moze domyslacie to czekam na opinie.papa
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:26   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez hairka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. dzis dostalam strasznie obfity okres po 14 dniach plamienie dostalam bardzo ale to bardzo obfity okres moj organizm sie oczyszcza tak przypuszczam do dzis nie wiem dlaczego tak sie dzieje. ale obecnie wszystko dochodzi do normy tak mi sie zdaje. gdybym byla w ciazy to test chyba by wykazal bo robilam test w dniu panowanej miesiaczki.
sama juz nie wim co myslec w maju ide go gina zobacze co mi powie.
moze domyslacie to czekam na opinie.papa
to ty jeszcze nie poszlas do gina? Ja juz dawno bym poszla i sie zapytala co jest. Maj to za dlugi okres czasu na wizyte. Ty musisz isc juz TERAZ> Najlepiej by nawet bylo abys poszla na izbe przyjec ginekologiczna i powiedziala, ze przyppuszczasz, ze to poronienie...

A test nie koniecznie usial wyjsc pozytywnie, zwlaszcza, ze to tak jakby poczatek ciazy. hCG, wzrasta wraz z dlugoscia trwania ciazy. Tak wiec jesli byly to jej same poczaki i od razu doszlo do poronienia to test mogl tego nie wykazac...

To nie koniecznie moze byc poronienie, ale np. oderwany miesniach, polip lub peknieta torbiel na jajniku... Nie wolno takich rzeczy lekcewarzyc...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 11:47   #17
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
bylam dzis u lekarza nie moze mi zrobic cytolgi bo wciaz krwawie dal mi tabletki na wstrzymanie krwawienia. a i co dziwne stwierdzil ze byc moze teraz dopiero zaczal sie moj normalny okres. dzwni sa w irlandii lekarze.
No w mam nadzije ze wszystko bedzie ok.
wyobrazacie sobie po 15 dniach plamienia zaczal mi sie normalny okres i lekarz stwierdzil ze to moze byc normalne.
dlatego nie cierpie w tym kraju chodzic do lekarza.
zrobie konkretne badania w maju.
pozdrawiam

czesc dziewczyny znalazlam poskiego gunekooga w dublinie, mam torbiela 3cm na jajniku. biore leki mam nadzije ze wszystko dobrze sie skonczy papa
dziekuje wszystkim za rady

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-04-02 o 14:05 Powód: post pod postem
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:09   #18
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: czy to poronienie

trzymam kciuki! chyba też wybiorę się do gina
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 12:38   #19
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: czy to poronienie

niunieczek koniecznie udaj sie do ginekologa a jeszcze cos jesli caly czas krwawisz to kup sobie takie witaminki Falvit dostaniesz je bez recepty bo ja prawie nabawilam sie anemi.
pozdrawiam i pamietaj zdrowie jest najwazniejsze
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 13:00   #20
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: czy to poronienie

Hairko
Całe szczęście krwawienie ustąpiło, Tobie życzę pomyślnego zakończenia leczenia.
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:56   #21
Vampire85
Przyczajenie
 
Avatar Vampire85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 9
GG do Vampire85 Send a message via Skype™ to Vampire85
Dot.: czy to poronienie

Moja znajoma tez miała podobną sytuacje... z tym ze ona poprostu obficie krwawiła chyba przez ponad 2 tyg :/ .. z tego co wiem to była u ginekologa i powiedział jej że nic sie nie dzieje i że niektóre kobiety tak maja.. ze może to zdażyło się pierwszy i ostatni raz a może się to jeszcze powtórzyć.. w sumie chyba ten ginekolog sam nie wiedział co się stało ... nic jej generalnie nie powiedział.. krwawienie w końcu ustało ... po ok 2,5 tygodnia i więcej już nic takiego nie miała.. nie wsółżyła wtedy z nikim więc poronienie to to nie mogło być.. moze jakoś tak organizm zareagował na jakies inne leki albo osłabienie, chorobe czy cos ??
__________________
You are what You eat
Vampire85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 23:06   #22
magda_mp00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: czy to poronienie

Dziewczyny pomóżcie!! Może wiecie co mi jest.... Od 12 dni krwawie, zaczęło się to po 16 dniach od okresu. Na początku krwawienie było skąpe, ale dzis nad ranem stało sie nagle bardzo mocne, popołudniu we krwi pojawiały się takie małe jakby fragmenty błony, czegoś takiego, natomiast wieczorem krew poleciała mocniej kiedy akurat brałam prusznic, a z nią taki dość duży kawałek tej błony. Co to może być? Wykluczam nadżerke i torbiel na jajnikach, w prawdzie ponad 8 miesięcy temu byłam na USG i wtedy lekarz mówił, że jestem zdrowa.... Sama już nie wiem co to. Tym bardziej, że ta błona była bardzo ciemna, wręcz bordowa. Czy mogłam poronić? Nie wykluczam ciąży bo jakieś 2 miesiące temu współżyłam bez zabezpieczenia,ale poza tym brak objawów. W poniedziałek idę do lekarza, ale może wy możecie mi już coś powiedzieć. Bardzo się denerwuję Z góry dziękuję!
magda_mp00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 11:11   #23
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez magda_mp00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!! Może wiecie co mi jest.... Od 12 dni krwawie, zaczęło się to po 16 dniach od okresu. Na początku krwawienie było skąpe, ale dzis nad ranem stało sie nagle bardzo mocne, popołudniu we krwi pojawiały się takie małe jakby fragmenty błony, czegoś takiego, natomiast wieczorem krew poleciała mocniej kiedy akurat brałam prusznic, a z nią taki dość duży kawałek tej błony. Co to może być? Wykluczam nadżerke i torbiel na jajnikach, w prawdzie ponad 8 miesięcy temu byłam na USG i wtedy lekarz mówił, że jestem zdrowa.... Sama już nie wiem co to. Tym bardziej, że ta błona była bardzo ciemna, wręcz bordowa. Czy mogłam poronić? Nie wykluczam ciąży bo jakieś 2 miesiące temu współżyłam bez zabezpieczenia,ale poza tym brak objawów. W poniedziałek idę do lekarza, ale może wy możecie mi już coś powiedzieć. Bardzo się denerwuję Z góry dziękuję!
do poniedzialku to Ty mozesz sie wykrwawic (tfu, tfu, nie zycze). Musisz zglosic sie na pogotowie! I to jak najszybciej!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 12:36   #24
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: czy to poronienie

a może to było po prostu ednometrium?
nie wiem, szczerze mówiąc nie znam się, ale to była moja pierwsza myśl.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 13:18   #25
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: czy to poronienie

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
a może to było po prostu ednometrium?
nie wiem, szczerze mówiąc nie znam się, ale to była moja pierwsza myśl.
endometrium zluszcza sie zawsze co miesiac w czasie miesiaczki, tak wiec watpie aby magda miala az tak obfita miesiaczke, zwlaszcza na 16 dni od poprzedniej...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 13:42   #26
Emi279
Raczkowanie
 
Avatar Emi279
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Góry- w zasięgu 4 ciekawych szczytów :)
Wiadomości: 201
GG do Emi279
Dot.: czy to poronienie

U mnie takie krwawienie pojawilo sie z uwagi na torbiel.Pojawil sie on 2 miesiące po łyżeczkowaniu (poronienie) ale skoro wykluczasz....to lepiej idź szybko do lekarza.
Emi279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 17:10   #27
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: czy to poronienie

Radze isc do lekarza. Moja kuzynka miala to samo... Krwawila przez prawie 3 tygodnie, miala nadzieje, ze jest w ciazy, a jednoczesnie bala sie, ze cos jest nie tak... W ciazy nie byla, ale w jej macicy byly takie 'miesniaki', ktorych bardzo trudno sie pozbyc. Lezala prawie miesiac w szpitalu, przeszla mase zabiegow... Niewiadomo jednak, czy kiedykolwiek uda jej sie zajsc w ciaze... Nie pamietam jak nazywa sie ta choroba...ale wszystkim dziewczynom proponuje regularne badanie sie.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:04   #28
croppsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Unhappy Dot.: czy to poronienie

też mam niestety ten problem :/ krwawie już 3 dzien i jestem pewna ze to nie jest @. 4 tyg temu współżyłam z nażeczonym bez zabezpieczenia i wszystko wskazywalo na to ze jestem w ciazy. 9.V zaczelam krwawic,(w krwi były duże kawałki błony)
(przed krwawieniem miałam zawroty głowy i ból brzucha)na drugi dzien zaraz z rana zrobiłam test ciążowy i był negatywny. czy to mogło byc poronienie? jak tak to czy gin może wykryć ze to było poronienie? i czy konieczne jest łyżeczkowanie we wczesnym poronieniu ciazy (gdy być moze poroniłam w 4 tyg) ? bardzo proszę o odpowiedz. Z góry ogromnie dziękuje i pozdrawiam
croppsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 14:49   #29
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: czy to poronienie

MOJA droga nie sadze zeby to bylo poronienie moze po prostu milas cyste na jajniku lub cos takiego cysta pekla i z tad te blony, jesli to poronienie to macica wyczysci sie smoistnie przy tak wczesnej ciazy jednak idz do ginekologa gdy przestaniesz krwawic, zeby miec pewnosc ze wszystko w srodku jest ok.
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:57   #30
aniaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 13
Dot.: czy to poronienie

Witam ja mam troche inny problem mianowicie cos kolo 3 czerwca kochalam sie z chlopakiem i pekla guma (okazalo sie na koncu) ale on pod koniec wyszedl ze mnie i nie jest pewnien w 100% ze zdazyl ogolnie mialam troche spermy na narzadach rodnych . Okres dostaje 15 no i dostalam w terminie ogfity tak samo jak zawsze + straszne bole ogolnie zaczelam stosowac tab anty zgodnie z zaleceniem lekarza od 1 dnia miesiaczki i z obserwacj9i widze ze krawienie jest razem ze skrzepami i zaczynam sie niepokoic tym faktem czym to moze byc spowodowane ? i czy jest ryzyko zajscia w ciaze ? i czy wykonac test i kidy najlepiej.
pozdro

Edytowane przez aniaxxx
Czas edycji: 2007-06-17 o 13:19
aniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.