Push upy a zniekształcenie piersi - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 11:35   #661
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Tak? to chyba sama nie czytasz co piszesz.



---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

I tu


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

I tu
A patrzyłaś na czas publikacji postów? Bo ja to pisałam, zanim ogarnęłam temat, zanim sięgnęłam po więcej rad, niż tylko od sprzedawczyni. To, że napisałam, że leżą książkowo, to właśnie tak mi sprzedawczyni mówiła (nie pamiętam czy dosłownie, ale że leżą podręcznikowo czy jakoś tak).
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:40   #662
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Sphinxie?
A od kiedy tam podają kaszankę?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
A patrzyłaś na czas publikacji postów? Bo ja to pisałam, zanim ogarnęłam temat, zanim sięgnęłam po więcej rad
Patrzyłam i czytałam i to jest dla mnie najbardziej zabawne.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:40   #663
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
A ja znalazłam jakiś czas temu śrut we flakach wołowych (gotowych, kupionych w "wałku")...

Miałam nawet pisać do producenta, ale machnęłam ręką Wole nie myśleć, z czego robią te "flaki"
I błąd. Będą pakować do tego kawałki rękawic, gwoździe i inne śmieci, bo i tak nikomu nie zechce się reklamować.
Tak samo jak ciuchy z sieciówki mają prawo rozejść się po pierwszym praniu, bo przecież były tanie i nikt nie będzie reklamował.
W ten sposób uczymy producentów, że można nam wciskać dziadostwo, a my i tak za to zapłacimy, bo głupio będzie powiedzieć, że nam się to nie podoba.
Jeszcze jak nam się coś zepsuje i chcemy oddać, to wkręca się nam poczucie winy.
To nie tak powinno działać. Powinno się szanować klienta i jego pieniądze.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:40   #664
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
A od kiedy tam podają kaszankę?
moze pogadajcie na pw bo to temat o biuscie a nie kaszance.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:42   #665
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
A od kiedy tam podają kaszankę?
Przecież to ja pytałam .

Cóż misio-gumisio, w takim razie zazdroszczę, że Ciebie tak tam potraktowano jak i Twoją koleżankę, mnie niestety nie i nadal podejrzewam, że wynika to z reklamowania usługi brafittingu, co najprawdopodobniej nadszarpnęło ego sprzedawczyni stąd takie absurdalne zachowania z jej strony. Bo niezależnie od sympatii do tego sklepu i tego czy stanik jako tako pasuje czy nie pasuje, chyba przyznasz, że takie traktowanie klientki, zwieńczone straszeniem sądem jest bardzo nie na miejscu.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Patrzyłam i czytałam i to jest dla mnie najbardziej zabawne.
A co takiego jest dla Ciebie zabawne? Że zaufałam sprzedawczyni, idąc tam bez znajomości tematu?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 11:43   #666
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
moze pogadajcie na pw bo to temat o biuscie a nie kaszance.

Wyslane przez tapatalk 2
o boże
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:02   #667
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Przecież to ja pytałam .

Cóż misio-gumisio, w takim razie zazdroszczę, że Ciebie tak tam potraktowano jak i Twoją koleżankę, mnie niestety nie i nadal podejrzewam, że wynika to z reklamowania usługi brafittingu, co najprawdopodobniej nadszarpnęło ego sprzedawczyni stąd takie absurdalne zachowania z jej strony. Bo niezależnie od sympatii do tego sklepu i tego czy stanik jako tako pasuje czy nie pasuje, chyba przyznasz, że takie traktowanie klientki, zwieńczone straszeniem sądem jest bardzo nie na miejscu.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



A co takiego jest dla Ciebie zabawne? Że zaufałam sprzedawczyni, idąc tam bez znajomości tematu?
1. Nie przyznam, bo jak powiedziałam znam dobrze ten salon i często tam jestem. Jakbym to ja była właścicielką, to nie przyjęłabym zwrotu, bo nosiłaś ten stanik, odpisałabym ci w reklamacji, że brak dowodów na złe wykonanie usługi (wypowiedzi z forum-hahaha) i wcale bym tu nic nie napisała, ale ona chyba nie wiedziała, że ma tu tyle harpii od konkurencji (ta wiedza o brafitingu się chyba nie wziela z nikąd).
2. Ja też tam szłam bez znajomości tematu - nadal jej nie mam, wyszłam ze stanikiem DD i byłam w szoku. Potem wróciłam po jeszcze jeden i jeszcze jeden itd.
Zabawne jest to, że wyszłaś zadowolona, dostałaś fajne odpowiedzi na pytania o ewentualne zniekształcenie pushakami, a potem dałaś sobie zrobić ci siekę z mózgu.

Edytowane przez misio-gumisio
Czas edycji: 2014-07-26 o 12:05
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 12:05   #668
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
1. Nie przyznam, bo jak powiedziałam znam dobrze ten salon i często tam jestem. Jakbym to ja była właścicielką, to nie przyjęłabym zwrotu, bo nosiłaś ten stanik, odpisałabym ci w reklamacji, że brak dowodów na złe wykonanie usługi (wypowiedzi z forum-hahaha) i wcale bym tu nic nie napisała, ale ona chyba nie wiedziała, że ma tu tyle harpii od konkurencji (ta wiedza o brafitingu się chyba nie wziela z nikąd).
2. Ja też tam szłam bez znajomości tematu, wyszłam ze stanikiem DD zamiast C i byłam w szoku. Potem wróciłam po jeszcze jeden i jeszcze jeden itd.
Zabawne jest to, że wyszłaś zadowolona, dostałaś fajne odpowiedzi na pytania o ewentualne zniekształcenie pushakami, a potem dałaś sobie zrobić ci siekę z mózgu.
Zanim go nosiłam, poszłam tam w sprawie zwrotu, także zanim zaczniesz oceniać, zapoznaj się ze sprawą.

No pewnie, czyli wszystkie wizażanki które stwierdziły, że stanik jest źle dobrany, to harpie z konkurencji? Coś czuję kolejne ostrzeżenie .

Moja ocena sytuacji zmieniła się przede wszystkim w momencie gdy stanik założyłam na dłużej niż na chwilę i to wtedy przekonałam się, że faktycznie jest niewłaściwie dobrany, jakbyś czytała wątek to byś wiedziała, że przed tym momentem nie byłam w 100% przekonania co do porad Wizażanek.

Poza tym widziałam Twój chamski post na innym wątku, w stosunku do mnie i do tej sprawy, także Twoje dalsze wpisy, nie pozostaje mi nic innego, jak traktować je jako prowokacje.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:10   #669
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Zanim go nosiłam, poszłam tam w sprawie zwrotu, także zanim zaczniesz oceniać, zapoznaj się ze sprawą.


Poza tym widziałam Twój chamski post na innym wątku, w stosunku do mnie i do tej sprawy, także Twoje dalsze wpisy, nie pozostaje mi nic innego, jak traktować je jako prowokacje.
No właśnie chyba nie zanim, bo zrobiłaś sobie w nim foty, oderwałaś metki itd itd i potem się dziwiłaś, że nie przyjęli ci zwrotu. Jakbys napisała, że przyjęli i przyczepili metki, to nigdy bym już tam nie poszła. Jesli gdzieś w P-niu tak robią to proszę o info (na priv), żebym tam nie kupowała.

A co do wpisu - I'm not sorry, bo nie jest zresztą tylko moją opinią (ale tego to już nie napisałaś - prawda?) I to był wpis do Twojej osoby, a nie do tej sprawy, fajnie jest przeinaczać. I dzięki za zgłoszenie i za ostrzeżenie - straciłam dziewictwo.

Edytowane przez misio-gumisio
Czas edycji: 2014-07-26 o 12:13
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:12   #670
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Spoko, ja widzę różnicę, między przymierzeniem, a założeniem normalnie i noszeniem, Ty nie? Cóż. Muszę Cię uświadomić, że to co przymierzasz w sklepach, możliwe, że inni też przymierzali, czyli wg Twojej logiki było noszone, więc chyba nie powinnaś kupować niczego poza sterylnie zapakowanymi ubraniami. I nie wiem po co odwracasz kota ogonem i piszesz o innych sprawach, tutaj jest mowa o tej.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:13   #671
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
No właśnie chyba nie zanim, bo zrobiłaś sobie w nim foty, oderwałaś metki itd itd i potem się dziwiłaś, że nie przyjęli ci zwrotu. Jakbys napisała, że przyjęli i przyczepili metki, to nigdy bym już tam nie poszła. Jesli gdzieś w P-niu tak robią to proszę o info (na priv), żebym tam nie kupowała.

A co do wpisu - I'm not sorry, bo nie jest zresztą tylko moją opinią (ale tego to już nie napisałaś - prawda?) I to był wpis do Twojej osoby, a nie do tej sprawy, fajnie jest przeinaczać. I dzięki za zgłoszenie i za ostrzeżenie.
Myslisz ze metki cos dadza?
Na zwrot jest iles czasu i znam osoby ktore chodza z metkami i oddaja, wiec sie nawet nie ludz hahaah

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 12:14   #672
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
No właśnie chyba nie zanim, bo zrobiłaś sobie w nim foty, oderwałaś metki itd itd i potem się dziwiłaś, że nie przyjęli ci zwrotu. Jakbys napisała, że przyjęli i przyczepili metki, to nigdy bym już tam nie poszła. Jesli gdzieś w P-niu tak robią to proszę o info (na priv), żebym tam nie kupowała.

A co do wpisu - I'm not sorry, bo nie jest zresztą tylko moją opinią (ale tego to już nie napisałaś - prawda?) I to był wpis do Twojej osoby, a nie do tej sprawy, fajnie jest przeinaczać. I dzięki za zgłoszenie i za ostrzeżenie - straciłam dziewictwo.
Tamtego akurat nie zgłosiłam, za co dostałaś ostrzeżenie . Za to tutaj już sobie pozwoliłam, w tym wątku, za te harpie . Bo jak dla mnie to co tu robisz to zwykłe prowokacje, Twoje posty nijak się odnoszą do rzeczywistości, bo pisałam, że zanim stanik nosiłam, próbowałam zwrócić, a Ty piszesz, że trzeba było nie nosić tylko zwrócić... no cóż.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-07-26 o 12:15
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:16   #673
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Chyba się popłaczę. Albo nie - założę nowy wątek w tym temacie.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:17   #674
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

No nabija sobie posty z nudow czy cos, nie wiem jestem na telefonie i nie mam info by stwierdzic czy troll czy nie. Ale nuda ewidentnie. Rozwala watek, ktory zrobil sie powazniejszy bo wyszedl poza nawias forum. Moze to ktos stamtad haha

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:18   #675
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Myslisz ze metki cos dadza?
Na zwrot jest iles czasu i znam osoby ktore chodza z metkami i oddaja, wiec sie nawet nie ludz hahaah

Wyslane przez tapatalk 2
Nie - na zwrot masz czas tylko w sklepie internetowym, w stacjonarnym - zgodnie z widzimisie sklepu, jak chcą to przyjmują, nie mają tego obowiązku. A zwrotów bielizny nie przyjmują nawet w sieciówach ze względów higienicznych - w haemie nie mogłam zwrócić stanika. Może jestem psychiczna, ale piorę każdą kupioną rzecz.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:21   #676
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Nie - na zwrot masz czas tylko w sklepie internetowym, w stacjonarnym - zgodnie z widzimisie sklepu, jak chcą to przyjmują, nie mają tego obowiązku. A zwrotów bielizny nie przyjmują nawet w sieciówach ze względów higienicznych - w haemie nie mogłam zwrócić stanika. Może jestem psychiczna, ale piorę każdą kupioną rzecz.
No wiadomo, ale teraz wiekszosc sklepow jest nastawiona na klienta i ma zwroty, wiec serio...

A ja tez wymienilam buty bez metki bo kupilam za duze i na drugi dzien wzielam mniejsze. Podac ci adres? Moja stopa byla w nich gdy je przymierzalam dwa razy... wiec wiesz, to nie to samo co setki innych stop mierzacych je w sklepie, moglabys ich nie chciec....

Wyslane przez tapatalk 2

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-07-26 o 12:23
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:22   #677
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
I błąd. Będą pakować do tego kawałki rękawic, gwoździe i inne śmieci, bo i tak nikomu nie zechce się reklamować.
Tak samo jak ciuchy z sieciówki mają prawo rozejść się po pierwszym praniu, bo przecież były tanie i nikt nie będzie reklamował.
W ten sposób uczymy producentów, że można nam wciskać dziadostwo, a my i tak za to zapłacimy, bo głupio będzie powiedzieć, że nam się to nie podoba.
Jeszcze jak nam się coś zepsuje i chcemy oddać, to wkręca się nam poczucie winy.
To nie tak powinno działać. Powinno się szanować klienta i jego pieniądze.
Wiem i teraz żałuję... Ale zdjęcia gdzieś jeszcze mam, bo chciałam napisać maila do producenta z załączonymi zdj śrutu i kawałka tkanki, z której został wyciągnięty + data i nr serii tego produktu.
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:27   #678
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No wiadomo, ale teraz wiekszosc sklepow jest nastawiona na klienta i ma zwroty, wiec serio...

A ja tez wymienilam buty bez metki bo kupilam za duze i na drugi dzien wzielam mniejsze. Podac ci adres? Moja stopa byla w nich gdy je przymierzalam dwa razy... wiec wiesz, to nie to samo co setki innych stop mierzacych je w sklepie, moglabys ich nie chciec....

Wyslane przez tapatalk 2
Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, ale w razie czego mam spray do odkażania obuwia. Ale na serio, jak widzę, że gdzieś w sklepie pozwalają mierzyć na gołą stopę, szczególnie latem - na przykład przy tak piekielnej pogodzie, to na stówę nie kupię. Nie kupuję np. na pewnej giełdzie, bo tam to chyba norma.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:31   #679
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, ale w razie czego mam spray do odkażania obuwia. Ale na serio, jak widzę, że gdzieś w sklepie pozwalają mierzyć na gołą stopę, szczególnie latem - na przykład przy tak piekielnej pogodzie, to na stówę nie kupię. Nie kupuję np. na pewnej giełdzie, bo tam to chyba norma.
Haha no cos w tym jest

W niektorych sklepach niby nie pozwalaja, ale kilka razy widzialam jak wiara niepostrzezenie wciska ta syre gola xd

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 12:34   #680
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Nie - na zwrot masz czas tylko w sklepie internetowym, w stacjonarnym - zgodnie z widzimisie sklepu, jak chcą to przyjmują, nie mają tego obowiązku. A zwrotów bielizny nie przyjmują nawet w sieciówach ze względów higienicznych - w haemie nie mogłam zwrócić stanika. Może jestem psychiczna, ale piorę każdą kupioną rzecz.
A mi przyjęli Zwrot stanika od kostiumu, i to, z odciętą metką z ceną! Wszystko zależy od pracownika, jeden przyjmie, inny nie, i to w tym samym sklepie
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:35   #681
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

No bylam swiadkiem jak babka zwracala stroj kapielowy wiec pelen pakiet eheh

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 12:38   #682
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Haha no cos w tym jest

W niektorych sklepach niby nie pozwalaja, ale kilka razy widzialam jak wiara niepostrzezenie wciska ta syre gola xd

Wyslane przez tapatalk 2
Ja raz opieprzyłam babę w Dei***e, to zrobiła taką minę, że nie wiedziała o co biega. Masakra.
A co do nabijania postów - miałam pisać doktorat, ale kurde dzisiaj coś mi ciężko idzie. Pogoda chyba nie taka.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No bylam swiadkiem jak babka zwracala stroj kapielowy wiec pelen pakiet eheh

Wyslane przez tapatalk 2
Obrzydlistwo.
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 14:17   #683
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

misio-gumisio - oczywiście jest to totalny przypadek, że nie odzywałaś się na forum od 6 lat (ostatni wpis przed tym wątkiem z 2008 roku), a teraz "wróciłaś" i wypowiadasz się głównie w wątkach Takiejsobie, obrażając ją, broniąc sklepu i przekonując, że reklamacja była bezzasadna?
Kupione konto wyczuwam
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 14:35   #684
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
misio-gumisio - oczywiście jest to totalny przypadek, że nie odzywałaś się na forum od 6 lat (ostatni wpis przed tym wątkiem z 2008 roku), a teraz "wróciłaś" i wypowiadasz się głównie w wątkach Takiejsobie, obrażając ją, broniąc sklepu i przekonując, że reklamacja była bezzasadna?
Kupione konto wyczuwam
Jakim prawem coś takiego wypisujesz? Jak możesz?! Jak nie troll to zaraz kupione konto, dobre sobie Co to w ogóle za inwigilacja i wchodzenie w historie wypowiedzi?
A tak serio to... buhehehehhehheheheh. Cycki opadają. Poziom zagrywek Only Her jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Mam nadzieję, że wątek się ładnie wypozycjonuje w google i ludzie łukiem ominą Only Her w Poznaniu.
Pozdrawiam, misio-gumisio-pysio, joł
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 14:36   #685
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
misio-gumisio - oczywiście jest to totalny przypadek, że nie odzywałaś się na forum od 6 lat (ostatni wpis przed tym wątkiem z 2008 roku), a teraz "wróciłaś" i wypowiadasz się głównie w wątkach Takiejsobie, obrażając ją, broniąc sklepu i przekonując, że reklamacja była bezzasadna?
Kupione konto wyczuwam
jak możesz ją tak oskarżać!

to intelektualistka, doktorat pisze, a nie w sklepie robi! ona tam tylko kupuje setki idealnych biustonoszy.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 14:41   #686
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
misio-gumisio - oczywiście jest to totalny przypadek, że nie odzywałaś się na forum od 6 lat (ostatni wpis przed tym wątkiem z 2008 roku), a teraz "wróciłaś" i wypowiadasz się głównie w wątkach Takiejsobie, obrażając ją, broniąc sklepu i przekonując, że reklamacja była bezzasadna?
Kupione konto wyczuwam
Kolejna do kolekcji

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Jakim prawem coś takiego wypisujesz? Jak możesz?! Jak nie troll to zaraz kupione konto, dobre sobie Co to w ogóle za inwigilacja i wchodzenie w historie wypowiedzi?
A tak serio to... buhehehehhehheheheh. Cycki opadają. Poziom zagrywek Only Her jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Mam nadzieję, że wątek się ładnie wypozycjonuje w google i ludzie łukiem ominą Only Her w Poznaniu.
Pozdrawiam, misio-gumisio-pysio, joł
Wystarczy wpisać "Only Her opinie" i ten watek pojawia się na pierwszej stronie w propozycjach Google, więc brawa po raz kolejny dla pracownic OH za podejście do klienta i brak podstawowej wiedzy o pr
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:01   #687
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Hahahaha, hahahahah, no nie mogę, to już naprawdę przekracza granice czegokolwiek, zaraz się potarzam po ziemi ze śmiechu, serio
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:34   #688
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
1. Nie przyznam, bo jak powiedziałam znam dobrze ten salon i często tam jestem. Jakbym to ja była właścicielką, to nie przyjęłabym zwrotu, bo nosiłaś ten stanik, odpisałabym ci w reklamacji, że brak dowodów na złe wykonanie usługi (wypowiedzi z forum-hahaha) i wcale bym tu nic nie napisała, ale ona chyba nie wiedziała, że ma tu tyle harpii od konkurencji (ta wiedza o brafitingu się chyba nie wziela z nikąd).
2. Ja też tam szłam bez znajomości tematu - nadal jej nie mam, wyszłam ze stanikiem DD i byłam w szoku. Potem wróciłam po jeszcze jeden i jeszcze jeden itd.
Zabawne jest to, że wyszłaś zadowolona, dostałaś fajne odpowiedzi na pytania o ewentualne zniekształcenie pushakami, a potem dałaś sobie zrobić ci siekę z mózgu.
Drogie only her, byly tu zdjecia. Stanik wyraznie sprawia ze piersi brzydko sie ukladaja. Ta strona naprawde wyskakuje juz pierwsza w goglach, a kupionym kontem misia-gumisia nie poprawiasz swojego wizerunku
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:44   #689
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
Drogie only her, byly tu zdjecia. Stanik wyraznie sprawia ze piersi brzydko sie ukladaja. Ta strona naprawde wyskakuje juz pierwsza w goglach, a kupionym kontem misia-gumisia nie poprawiasz swojego wizerunku
Mi nie wyskakuje.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:45   #690
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Mnie rowniez nie wyskakuje.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-07 21:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.