Straszny Wątek ;) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 18:30   #2311
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja bym nigdy się nie odważyła wywoływać duchów, sama już nie wiem czy w nie wierzyć czy nie,ale wasze historie są straszne, ja bym chyba zemdlała ze strachu, jak byle co mnie może wystraszyć a tu ktoś chodzi po mieszkaniu...
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:28   #2312
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
ja oglądałam Nosfertatu dla mnie Ringi i inne są holliwoodskie, a nosfertatu hicior-ogladałam dawno i do dzis pamietam....było strasznie
no co Wy
przecież to jest - z perspektywy dzisiejszego widza - komedia po prostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nosferatu2.jpg (5,5 KB, 106 załadowań)
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:46   #2313
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Straszny Wątek ;)

w końcu symfonia grozy.
mmm...czy wtedy nie było czasem jeszcze kina niemego?
bo tak się zastanawiam, bo w różnych językach jest.
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 19:50   #2314
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Pfff34 Pokaż wiadomość
w końcu symfonia grozy.
mmm...czy wtedy nie było czasem jeszcze kina niemego?
bo tak się zastanawiam, bo w różnych językach jest.
nieme na 100%, w koncu to poczatek lat '20
ale z napisami, wiec moze stad jezyki
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:20   #2315
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Straszny Wątek ;)

Wywoływanie duchów głupota nie powinna robić tego osobą która się na tym nie zna bo można nie tylko sobie ale innym zrobić krzywdę przecież jest łączenie się z zmarłymi wiele jest historii jak jakieś małolaty wywołały a później nieszczęścia miała przez długie lata i tego czegoś nie dało się odesłać bo było złe i się przyczepiło.Czasami taka dusza nie zawsze zostaje w miejscu gdzie została wywoływana ale wędruje razem z kimś kto ja wywołał.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:48   #2316
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Tak, oryginał ma ten klimat
A amerykański dla mnie był mniej straszny i taki jakiś zbyt pokręcony, tzn calutki czas sie coś musiało dziać... e tam.
Nie bój sie, to sie przecież w Japonii działo, my jesteśmy bezpieczne
Wenress, tak mnie jeszcze nikt nie pocieszał hihih Masz rację, czuję się przekonana
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:55   #2317
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Straszny Wątek ;)

AAa i jeszcze coś mi się właśnie przypomniało, bo Ringa to się boję jak jestem już "duża" ale jak byłam mała, to wypożyczyłam sobie "It" - ekranizację powieści Kinga o takim clownie, który pożerał dzieci.. no i powiem wam, że jakieś 5 lat to lekko się go bałam...a potem wspomniany Ring i nowa trauma... już mnie męczy banie się Sadako- macie jakieś fajne horrory? hihih
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 17:58   #2318
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Straszny Wątek ;)

Haha, potrzebujesz nowych strachów?
Nie będę nic polecać, bo sie będziesz bać xD
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 19:11   #2319
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja sie balam pare lat ET - tego ufoludka bo widzialam to jak bylam zupelnie malutka i on mi sie wydawal taki straszny ;/ jak mozna dzieciom takie filmy pokazywac ;/
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:40   #2320
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja na E.T to zawsze płakałam Ale ze wzruszenia Strasznie lubilam tego ludka A co do wywoływania duchów... Nie radzę nikomu... Ale lepiej wam to przybliży ksiądz lub katechetka. Moja nauczycielka religii dośc dobrze przybliżyła mojej klasie ten temat i konsekwencje które moga wiazac sie z takimi pomysłami... Osoby wierzące powinny to rozumiec. Jest oczywiste że po śmierci zostaje dusza... Trafia ona do czyścca, do nieba lub do piekla. Mozna taka dusze przywolac tyle ze ona nie zawsze chce pozniej odejsc i czasem odejdzie sama ale moze sie tez zdenerwowac ze zostala sciagnieta na marne i wtedy juz nie jest tak milutko. Pozatym czasem dusze ktore sa w czyśccu, za ktore nikt sie nie modli same przychodzą do nas. Moja ciocia miala sasiadke ktore miala taka sytuacje. Dziwne rzeczy ktore sie dzialy zaniepokoily ją. Okazalo sie ze dom nawiedzaja 2 kobiety ktore zmarly w czasie wojny i potrzebne sa im modlitwy by mogly isc do nieba. Wiec ta pani codzien modlila sie i wkoncu nawidzenia ustaly-jak sie domyslam zmarłe uzyskaly na tyle duzo modlitw że mogły iśc dalej ;]
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 07:50   #2321
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ashaai- bardzo ciekawe
dla mnie horrory to Hollywood
ale duchy to wiadomo
zwłaszcza jak się jest w starym domu gdzie było dużo tragedii,kłótni ja to wyczuwam az za bardzo
raz siedziałam sama w takim domu to zaczął się ruszac pogrzebac do pieca ,w domu!!!
ni z gruszki ni z pietruszki i sam przestał,powiedziałam,że "nie boje się ciebie", i nic
hmm,dodam,że siedziałam w miejscu gdzie przesiadywała pewna osoba
ja myslę,że jak duch wie,ze się nie boisz albo,że jesteś dobrą osobą to jest OK
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 09:20   #2322
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Ashaai- bardzo ciekawe
dla mnie horrory to Hollywood
ale duchy to wiadomo
zwłaszcza jak się jest w starym domu gdzie było dużo tragedii,kłótni ja to wyczuwam az za bardzo
raz siedziałam sama w takim domu to zaczął się ruszac pogrzebac do pieca ,w domu!!!
ni z gruszki ni z pietruszki i sam przestał,powiedziałam,że "nie boje się ciebie", i nic
hmm,dodam,że siedziałam w miejscu gdzie przesiadywała pewna osoba
ja myslę,że jak duch wie,ze się nie boisz albo,że jesteś dobrą osobą to jest OK
Odnośnie ostatniego zdania - to tak, również uważam, że masz rację. Jak już wcześniej wspominałam, to jeśli odwiedzają nas takie duchy, czy dusze, to one też są zazwyczaj dobre i nie chcą nas skrzywdzić, a jedynie poprosić o modlitwę, o znicz na grobie, itp.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 10:35   #2323
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
...są zazwyczaj dobre i nie chcą nas skrzywdzić, a jedynie poprosić o modlitwę, o znicz na grobie, itp.
Dokładnie ;] Wydaje mi sie że jesli zaobserwujemy coś dziwnego to wystarczy pomodlic sie codziennie o tę zmarłą osobę i może to pomoże
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 23:10   #2324
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Straszny Wątek ;)

Właśnie wróciłam z dworu.Moze to nie jest takie super straszne ale miałam schiza niezłego.Mieszkam w lesie i zawsze wieczorami siedze sobie z kumpelką w altance kolo nadlesnictwa.Byl jeszcze mlodszy brat mojej kolezanki.Wokół jest las.Siedzimy , siedzimy a tu nagle patrze ze rower jedzie.Pomyslalysmy z kumpelką ze pewnie ktoś od nas.Ale nagle ten ktoś się rozpędził w strone lasu, rzucił rower i wbiegł prosto w krzakiOgarnoł nas stracj i panika, bo kto normalny o tej porze by sobie rowerem jedzil a tym bardziej po lesie.Dalam hasło zebysmy poszły pod nadlesnictwo bo tam chociaz widniej jest bo lampy są.Siedzielismy tam i nadsluchiwalismy.Slychac bylo dokladnie jak ktos lata po krzakach!No po prostu jakis psychol!Ja powiedzialam zebysmy poszli do mojej kolezanki na podwórko.Nie miałysmy z kumpelą szans zeby isc do domu ze strachu.Idzemy powoli, ja sie odwracam a ten ktos idzie za nami.To ja krzyknełam w nogi.Ale jak sie pozniej odwrociłam to ten ktos znowu rzucił rower i dalej w krzaki pobiegł.Siedzielismy u są siadki pod domem i czekałysmy az ktos od nas bedzie jechal zeby nas do domu podwiesc.Jechał ansz drugi sąsiad.Wybiegłysmyz podwórka jak poparzone i krzyczalysmy zeby sie zatrzymal.Zatrzymal.Podwi ozl nas pod sam dom.Brrr.U nas czesto sie zdaza ze po nocach krązą rożni dziwni ludzie po lesie , ale z tym to pierwszy raz do czynienia mialam.Z jednej strony to troche smieszne a z drugiej ciarki przechodzą, bo nie wiedamo kto to był i nie wiedomo jakie miał zamiary.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 13:30   #2325
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Straszny Wątek ;)

Miviki - masakraaaaaaaa!
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:34   #2326
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Straszny Wątek ;)

uhggh czasamii bardziej sie boje zywych niz tych zmarłych;/

teraz ja...moze te znie takie straszne ale jak koleżanka mi opowiedziała byłam w szoku.

Wczoraj przyszła do mnie przyjciołka i powiedziała, że w nocy miała naprawde okropny, realistyczny sen. Zacznę od tego, że kiedyś poznalam ją z pewnym chłopakiem myslałam że jest naprawdę porządny. On zakochał się w niej bez pamięci, jednak jej nie odpowiadało to w jaki sposób podchodzi on do związku, on traktował to jak na całe życie(maja po 15 lat;/), mówil ze dla niej sie zabiję i cierpi mysląc ze ją straci. Po wielu kłamstwach jego kłamstwach zerwała z nim lecz on dalej brnął...szantaże próby samobójcze ogolnie stawał sie przerażający...
Przed zaśnieciem źle o nim myślała, on sie wyprowadził i w myślach się z tego cieszyła majac nadzieje ze juz bedzie miec spokój...
We śnie siedziała z koleżanka w pokoju ogladały wspólne zdj., na jednym zdj., w miejscu gdzie powinna ona stać zobaczyła postać ducha, wpadła w histerię. Nagle pojaiwił się on zaczął ja uspokając, mówic ze ten duch nie jest zły ze on go zna, podał jego imie i powiedział ze juz go kiedys spotkała a teraz on bedzie tu z nią zamiast jego i będzie się z nia kontaktował poprzez smsy...ten duch chcial z nia porozmawiac ale ona wyrywała się i obudizła. Pobiegła do pokoju matki z wielkim płaczem i w szoku, kiedy próbowała zasnąc coś złapało ją za reke i ja przydusiło ciągle czuła czyjąś obecność....Rano opisała to wydarzenie temu chłopakowi on powiedział, że zna tego ducha i opowiedział jej jak kiedys byli razem nad jeziorem, a on sie zatrzymał kiedy ona odeszła, bo myślała ze znowu ma jakies dziwne wizje... a on siedział na ławce i z nim rozmawiał, ogolnie on ciągle mowi ze widzi postacie i słyszy głosy..brr ten chłopak mnie przeraża;/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:55   #2327
karolinawasilewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
GG do karolinawasilewska
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja w duchy wierze ale nie specjalnie sie ich boje. W swoim życiu obejżałam sporo horrorów bo ponad 200-250 wiec jestem z tym..jakby to? Oswojona
karolinawasilewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 12:37   #2328
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny Wątek ;)

up
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:57   #2329
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Straszny Wątek ;)

No i ostatnio puścili ten mój nieszczęsny Ring... i to dwie części... druga była wczoraj co zaowocowało w to, że miałam koszmary od samego faktu, że wiedziałam, że leciał...ehh...to chyba nieuleczalne
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 23:11   #2330
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
No i ostatnio puścili ten mój nieszczęsny Ring... i to dwie części... druga była wczoraj co zaowocowało w to, że miałam koszmary od samego faktu, że wiedziałam, że leciał...ehh...to chyba nieuleczalne
Też oglądałam ostatnio "The Ring" dwie części.Fajny,lubie takie horrory. Mają nagrać 3 część.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:17   #2331
berenika84
Raczkowanie
 
Avatar berenika84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 32
GG do berenika84 Wyślij wiadomość przez Yahoo do berenika84
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Też oglądałam ostatnio "The Ring" dwie części.Fajny,lubie takie horrory. Mają nagrać 3 część.
fajny fajny, ale w wersji japońskiej o niebo lepszy. Mnie ostatnio nieźle wystraszył "Sierociniec"... do tego stopnia, że naprawdę bałam się zostać sama i to niezależnie od tego, czy światło było zapalone, czy nie
berenika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:05   #2332
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez berenika84 Pokaż wiadomość
fajny fajny, ale w wersji japońskiej o niebo lepszy. Mnie ostatnio nieźle wystraszył "Sierociniec"... do tego stopnia, że naprawdę bałam się zostać sama i to niezależnie od tego, czy światło było zapalone, czy nie
Musiałabym oglądnąć japońską wersje,bo wlasnie słyszałam że oryginał jest lepszy. A "Sierocinca" nie oglądałam.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 16:12   #2333
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Hmm w kwstiu Ringu to mi się bardziej podobał produkcji USA (o dziwo) natomiast reszta azjatyckich filmów np Klątwa, Oko zdecydowanie są lepsze i ciekawsze od amerykańskich

W Ring 2 (USA) najmocniejsza chyba jest ta końcówka jak Samara "idzie" po ścianach studni. Brrr, okrutny efekt
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:33   #2334
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Musiałabym oglądnąć japońską wersje,bo wlasnie słyszałam że oryginał jest lepszy. A "Sierocinca" nie oglądałam.
A widzisz, tu są podzielone opinie. Jedni twierdzą, że japońska wersja jest lepsza a inni że straszny badziew. Ja np. wolę japońską ze względu na to, że nie wieje komercją i ma niesamowity klimat. Ale są osoby, które twierdzą, że w porównaniu do amerykańskiej wersji tam nic się nie dzieje. Amerykańska wersja nie jest tak niskobudżetowa jak japońska i ma lepsze efekty, fajniej jest zrobiona, ale nie ma juz tej tajemniczości i egzotyki jak oryginał.

A co do sierocińca to polecam, ale w krzesła ze strachu raczej nie spadniesz...przynajmniej ja nie spadłam.

Co do tego co pisze reeva to też mnie ta scena przeraziła. To jest fakt, że oni sporo ugrali na tym jak wymyślili sposób poruszania się Samary. To jej czołganie się takie na maxa pokraczne i przerażające bardzo działa na wyobraźnię.

Ja wiem, że jestem trochę inna niż większość os. jeśli chodzi o horrory ale coś co mi z Ringa utkwiło w głowie to scena, gdzie matka Samary stoi przed lustrem i czesze włosy...no tragedia...dla mnie to jest straszna scena. Może przez ten zagadkowy wyraz twarzy..nie wiem...Przerażają mnie chyba właśnie niedopowiedzenia i takie tajemnicze ujęcia...
Nie wiem, też tak macie?
Czy boicie się raczej konkretów?
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:46   #2335
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja raczej boję sie konkretów, ale ten film miał taką atmosferę, że nawet takie rzeczy jak czesanie włosów były dość... nieprzyjemne. Wolę wersję japońską, chociaż przyznam, że mogłoby sie w niej dziać ciut (naprawdę troszkę, nie dużo) więcej.
Podobał mi sie początek, to morze, jak leciały napisy... mrok na maksa
to było w ringu, tak?

Jeszcze lubię dark water, ten dom był taki.... na początku wydawał sie w miare, to ich mieszkanko, ale korytarze i dach...brrr. Kontrast z tą małą (Ikuko? nie topielcem xD) był fajny, ona taki śliczny dzieciaczek, a to miejsce i druga dziewczynka...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:02   #2336
berenika84
Raczkowanie
 
Avatar berenika84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 32
GG do berenika84 Wyślij wiadomość przez Yahoo do berenika84
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja raczej boję sie konkretów, ale ten film miał taką atmosferę, że nawet takie rzeczy jak czesanie włosów były dość... nieprzyjemne. Wolę wersję japońską, chociaż przyznam, że mogłoby sie w niej dziać ciut (naprawdę troszkę, nie dużo) więcej.
Podobał mi sie początek, to morze, jak leciały napisy... mrok na maksa
to było w ringu, tak?

Jeszcze lubię dark water, ten dom był taki.... na początku wydawał sie w miare, to ich mieszkanko, ale korytarze i dach...brrr. Kontrast z tą małą (Ikuko? nie topielcem xD) był fajny, ona taki śliczny dzieciaczek, a to miejsce i druga dziewczynka...

O tak... Dark Water to był pierwszy film, na którym krzyczałam ze strachu... Wtedy, jak główna bohaterka wchodziła na zbiornik z wodą i coś ze środka zaczynało w niego stukać... Aua
berenika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 13:03   #2337
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja na Dark Water byłam w kinie jeszcze z moim ex. Pamiętam, że ja byłam całkiem poruszona filmem a on usnął. Dopiero jak się zbiornik wodny pojawił na horyzoncie to wtedy się troszkę ożywił...hihi
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:51   #2338
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Straszny Wątek ;)

A może ktoś z was oglądał "nieznajomych"? Ja własnie wczoraj byłam na nim w kinie.
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 22:49   #2339
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja nie, ale jestem bardzo ciekawa jak wrazenia?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 23:20   #2340
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
A może ktoś z was oglądał "nieznajomych"? Ja własnie wczoraj byłam na nim w kinie.
Mam zamiar to obejrzeć w domu, bo opinie są okrutne a akurat wierzę temu portalowi, gdzie je czytałam. Mam zamiar kicnąć do kina na Babylon A.D. w sumie nie do tematu wątku ale tak ot na marginesie
Z horrorów tak powyżej roku 2000 to mój ukochany Silent Hill (za jakiś czas powienien wyjść II), Sierociniec, Oko (tajskie), Klątwa (japońska), Szepty w mroku, Piła (wszystkie ), Egzorcyzmy Emily Rose, Shutter - Widmo (tajskie), Ciemność, Czerwona Róża i w sumie tyle pamiętam

Luknijcie na to

http://www.filmweb.pl/f298736/Ring+T...The,2009/opisy
super się zapowiada coś ala Cube Zero, opowieść o sensie filmu i całym początku
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.