Wasza najgorsza randka ;) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 09:04   #631
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
a jak długie były ? Gdzie znalazłaś takiego kolesia?

Ja czasami widzę w autobusie facetów z bardzo długimi pazurami na małym palcu. Moja mama mówi że podobno włamywacze sobie hodują specjalnie długie paznokcie na jednym palcu
tez widzialam takie "okazy" z dlugim paznokciem na malym palcu i wymyslilam z kolezanka inna teorie- paznokiec sluzy do dlubania w zebach ewentualnie w nosie
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 09:07   #632
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
tez widzialam takie "okazy" z dlugim paznokciem na malym palcu i wymyslilam z kolezanka inna teorie- paznokiec sluzy do dlubania w zebach ewentualnie w nosie
Ja myslalam, ze w uchu hehe
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:04   #633
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Skoro nic nie piszecie to ja napisze Przypomniałam sobie właśnie.

Byłam w pierwszej klasie liceum. To była randka w ciemno. Ja - lekko naiwna długowłosa blondynka o lalkowatej buzi, z dużymi ambicjami. On - Bluza z kapturem, łańcuch na szyi, szerokie spodnie, wysoki chudy o szczurowatej twarzy No ale nie uciekłam

Ledwo podeszłam, a on mówi, że musi iść postawić zakład do bukmachera. No dobrze. Podreptałam za nim, a chodził wielkimi susami. Kazał mi czekać przed wejściem. I dobrze - melina jakich mało i tylko się rozglądałam czy nikt znajomi mnie nie widzi Za to wszystkie menele wychodzące mnie oglądały Ale nie uciekłam

Potem zabrał mnie do jakiejś knajpy z wielkim napisem "Grill bar" Ale twierdził, że to tylko pub Było to głęboko w podziemiach Był dla mnie bardzo miły. No i zaczął opowiadać o sobie. Że rzucił niedawno szkołę, że mieszka tu niedaleko na Rynku Głównym w ogromny mieszkaniu. Że ostatnio kupił sobie te oryginalne buty Reeboka, bo trzeba się lansować. Ma dużo kasy. Razem z kolegami kradną samochody z Niemiec. Ostatnio miał "niezłą jazdę", bo go zatrzymali na granicy. Poza tym należą tez do mafii i tam są grubsze sprawy - napadają na mieszkania. Potem musi opchnąć sprzęt na giełdzie. Niezła kasa z tego jest. Trzeba zarobić, żeby się modnie ubrać. Rozumiesz. Fajne ciuchy to podstawa. Oryginalne. Ale oni mają honor. Żebym się nie bała - oni mi zawsze pomogą. Oni zawsze bronią laski. Jak mi któryś "przywali" to żebym dała znać - do bagażnika i do lasu z nim zaraz. Bo oni ustanawiają prawo w tym mieście... itd.


Moja mina: bezcenne (pewnie coś takiego jak wasza gdy to czytacie)

Normalnie mnie zatkało. Musiałam już iść - uciekłam. Strasznie chciał się znowu spotkać, ale się nie zgodziłam. Nawet się zastanawiałam czy na policję nie dzwonić
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:13   #634
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze w uchu hehe
tak w uchu pewnie tez
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:55   #635
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Margitta, współczuję To musiało być dla Ciebie niezłe przeżycie w takim wieku.
W sumie to ja nawet teraz nie wiem jak bym zareagowała... bo jeszcze w bagażnik i do lasu
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:04   #636
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Skoro nic nie piszecie to ja napisze Przypomniałam sobie właśnie.

Byłam w pierwszej klasie liceum. To była randka w ciemno. Ja - lekko naiwna długowłosa blondynka o lalkowatej buzi, z dużymi ambicjami. On - Bluza z kapturem, łańcuch na szyi, szerokie spodnie, wysoki chudy o szczurowatej twarzy No ale nie uciekłam

Ledwo podeszłam, a on mówi, że musi iść postawić zakład do bukmachera. No dobrze. Podreptałam za nim, a chodził wielkimi susami. Kazał mi czekać przed wejściem. I dobrze - melina jakich mało i tylko się rozglądałam czy nikt znajomi mnie nie widzi Za to wszystkie menele wychodzące mnie oglądały Ale nie uciekłam

Potem zabrał mnie do jakiejś knajpy z wielkim napisem "Grill bar" Ale twierdził, że to tylko pub Było to głęboko w podziemiach Był dla mnie bardzo miły. No i zaczął opowiadać o sobie. Że rzucił niedawno szkołę, że mieszka tu niedaleko na Rynku Głównym w ogromny mieszkaniu. Że ostatnio kupił sobie te oryginalne buty Reeboka, bo trzeba się lansować. Ma dużo kasy. Razem z kolegami kradną samochody z Niemiec. Ostatnio miał "niezłą jazdę", bo go zatrzymali na granicy. Poza tym należą tez do mafii i tam są grubsze sprawy - napadają na mieszkania. Potem musi opchnąć sprzęt na giełdzie. Niezła kasa z tego jest. Trzeba zarobić, żeby się modnie ubrać. Rozumiesz. Fajne ciuchy to podstawa. Oryginalne. Ale oni mają honor. Żebym się nie bała - oni mi zawsze pomogą. Oni zawsze bronią laski. Jak mi któryś "przywali" to żebym dała znać - do bagażnika i do lasu z nim zaraz. Bo oni ustanawiają prawo w tym mieście... itd.


Moja mina: bezcenne (pewnie coś takiego jak wasza gdy to czytacie)

Normalnie mnie zatkało. Musiałam już iść - uciekłam. Strasznie chciał się znowu spotkać, ale się nie zgodziłam. Nawet się zastanawiałam czy na policję nie dzwonić

wspolczuje...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:15   #637
oli3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 14
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Ostatnio nawet facet wystawił mnie do wiatru. Spotkałam go po latach w klubie zupełnie przypadkiem i myślałam że coś zaiskrzyło. Umówił się ze mną że zadzwoni w następny weekend i wyskoczymy gdzieś razem. Zadzwonić zadzwonił noi umówiliśmy się że po mnie przyjedzie. Szykowałam się od groma czasu a on się nie pokazywał. Nie wiedziałam czy zadzwonić czy nie, w końcu nie wytrzymałam i dryndnęłam do niego a on do mnie „Oj.. przepraszam cię ale jestem właśnie na imprezie mojej klasy z podstawówki.. ale jest śmiesznie nie widziałem się z nimi tyle czasu.. na pewno ci to jakoś wynagrodzę..” Poczułam się jak ostatnia idiotka i pomyślałam, że to jakiś zwykły bajerant.
oli3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 11:43   #638
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez oli3 Pokaż wiadomość
Ostatnio nawet facet wystawił mnie do wiatru. Spotkałam go po latach w klubie zupełnie przypadkiem i myślałam że coś zaiskrzyło. Umówił się ze mną że zadzwoni w następny weekend i wyskoczymy gdzieś razem. Zadzwonić zadzwonił noi umówiliśmy się że po mnie przyjedzie. Szykowałam się od groma czasu a on się nie pokazywał. Nie wiedziałam czy zadzwonić czy nie, w końcu nie wytrzymałam i dryndnęłam do niego a on do mnie „Oj.. przepraszam cię ale jestem właśnie na imprezie mojej klasy z podstawówki.. ale jest śmiesznie nie widziałem się z nimi tyle czasu.. na pewno ci to jakoś wynagrodzę..” Poczułam się jak ostatnia idiotka i pomyślałam, że to jakiś zwykły bajerant.
ja bym kazała mu spadać już
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 11:45   #639
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez oli3 Pokaż wiadomość
Ostatnio nawet facet wystawił mnie do wiatru. Spotkałam go po latach w klubie zupełnie przypadkiem i myślałam że coś zaiskrzyło. Umówił się ze mną że zadzwoni w następny weekend i wyskoczymy gdzieś razem. Zadzwonić zadzwonił noi umówiliśmy się że po mnie przyjedzie. Szykowałam się od groma czasu a on się nie pokazywał. Nie wiedziałam czy zadzwonić czy nie, w końcu nie wytrzymałam i dryndnęłam do niego a on do mnie „Oj.. przepraszam cię ale jestem właśnie na imprezie mojej klasy z podstawówki.. ale jest śmiesznie nie widziałem się z nimi tyle czasu.. na pewno ci to jakoś wynagrodzę..” Poczułam się jak ostatnia idiotka i pomyślałam, że to jakiś zwykły bajerant.
Co za idiota!Nie jest wart nawet Twojego spojrzenia!Takich to tylko Uważam, że facet nawet nie powinien się spóźnic na randkę (heh mnie sie tacy zdarzali) a co dopiero nie przyyjsc wcale i jeszcze nic sobie z tego nie robic
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:46   #640
Claire
Zadomowienie
 
Avatar Claire
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krzyż Wlkp. / Piła
Wiadomości: 1 585
GG do Claire
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Historię są straszne i przezabawne jednocześnie :O sub
__________________
"...chciałam ze światem ładnie grać..."

http://w-metrze-czy-w-swetrze.blogspot.com/




WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311606


Nowy wątek !!


Claire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:10   #641
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Wink Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

goscia znalam juz wczesniej-nagle on zaczyna sie do mnie dobierac-ja stanowczo odmaiwam-a ten w zlosci ze napewno jestem dziewica skoro sie z nim nie chce pie..c szczeka mi opadla
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 15:34   #642
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
goscia znalam juz wczesniej-nagle on zaczyna sie do mnie dobierac-ja stanowczo odmaiwam-a ten w zlosci ze napewno jestem dziewica skoro sie z nim nie chce pie..c szczeka mi opadla
takiemu to tylko w pysk dać. Mi kiedyś jeden powiedział że nadaje się na zakonnicę bo nie chciałam jechać do jego domu "pokochać się"
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:39   #643
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
goscia znalam juz wczesniej-nagle on zaczyna sie do mnie dobierac-ja stanowczo odmaiwam-a ten w zlosci ze napewno jestem dziewica skoro sie z nim nie chce pie..c szczeka mi opadla
Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
takiemu to tylko w pysk dać. Mi kiedyś jeden powiedział że nadaje się na zakonnicę bo nie chciałam jechać do jego domu "pokochać się"

Skąd się tacy biorą
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:48   #644
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
moja najgorsza randka była kiedy facet po prostu nie przyszedł czułam sie jak skonczona idiotka poozniej tłumaczył sie ze nie mogł itp ale ja juz miałam to gdzies
yhy miałam to samo:/ moze to nie były takie konkretna randki ale spotykałam się z tym chłopakiem nie dość ze czasami spóźnial sie o godz to jeszcze ptorafil dzownic i mowic -ej sorry ale gram w siate i nie moge... a ja głupia i tak zawsze na niego czekałam
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 12:59   #645
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 904
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

przypomniała mi się jeszcze jedna nieudana randka Otóż umówiłam się z kolesiem, który podczas naszej randki cały czas mówił tylko o sobie, ja nie miałam gdzie wcisnąć nic od siebie... A teraz uwaga o czym tak namiętnie opowiadał! O swoich bójkach o tym ile nosów złamał, ile razy był na policji, w jaki sposób kogoś pobił i jakie był konsekwencje... Nigdy się już z nim nie umówiłam!
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:19   #646
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
przypomniała mi się jeszcze jedna nieudana randka Otóż umówiłam się z kolesiem, który podczas naszej randki cały czas mówił tylko o sobie, ja nie miałam gdzie wcisnąć nic od siebie... A teraz uwaga o czym tak namiętnie opowiadał! O swoich bójkach o tym ile nosów złamał, ile razy był na policji, w jaki sposób kogoś pobił i jakie był konsekwencje... Nigdy się już z nim nie umówiłam!
mialam identyczna "randke" !! po prostu koszmar! potem juz sie wiecej nie umowilismy ale co najsmieszniejsze po 2 latach od tamtej randki bylismy para okazal sie innym czlowiekiem ale troche moze wydoroslal
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:14   #647
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

enjoy: gdzie w Tarnowie jest jakiś "Grill bar" ? jestem z Tarnowa i w życiu nie słyszałam o tym "romantycznym" miejscu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 18:44   #648
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 904
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
mialam identyczna "randke" !! po prostu koszmar! potem juz sie wiecej nie umowilismy ale co najsmieszniejsze po 2 latach od tamtej randki bylismy para okazal sie innym czlowiekiem ale troche moze wydoroslal
hehe "nigdy nie mów nigdy" wiec nie powiem, ze sie juz nigdy z tamtym bym nie umówiła ale naprawde, to było przerażające... Ten jego błysk w oku i podekscytowanie połączone z ogromną dumą za swoje bójki masakra... Aż się bałam go
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:12   #649
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
enjoy: gdzie w Tarnowie jest jakiś "Grill bar" ? jestem z Tarnowa i w życiu nie słyszałam o tym "romantycznym" miejscu
Przecież o Grill Barze napisała Margitta, nie Enjoy89...
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 20:43   #650
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
hehe "nigdy nie mów nigdy" wiec nie powiem, ze sie juz nigdy z tamtym bym nie umówiła ale naprawde, to było przerażające... Ten jego błysk w oku i podekscytowanie połączone z ogromną dumą za swoje bójki masakra... Aż się bałam go
mnie najbardziej zszokowalo "podniecanie sie" obrazeniami jakie odniosl/zadal eeee jakby bylo sie z czego cieszyc ale coz
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 00:45   #651
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 904
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
mnie najbardziej zszokowalo "podniecanie sie" obrazeniami jakie odniosl/zadal eeee jakby bylo sie z czego cieszyc ale coz
i to jest właśnie zadziwiajace... Jak mozna sie podniecac takimi rzeczami na pierwszej randce z dziewczyna? przeciez chodzi o dobre wrazenie! oni mysla, ze jak powiedza nam jak mocno uderzyli, jakie przekrecty robili i jakie zadymy, to my wtedy bedziemy wniebowziete? No ale cóz... mentalność facetów
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 06:15   #652
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez nastychick Pokaż wiadomość
i to jest właśnie zadziwiajace... Jak mozna sie podniecac takimi rzeczami na pierwszej randce z dziewczyna? przeciez chodzi o dobre wrazenie! oni mysla, ze jak powiedza nam jak mocno uderzyli, jakie przekrecty robili i jakie zadymy, to my wtedy bedziemy wniebowziete? No ale cóz... mentalność facetów
no dokladnie...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:30   #653
beatriss
Przyczajenie
 
Avatar beatriss
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 20
GG do beatriss
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

dziewczyny piszcie! ten wątek czyta się lepiej od niejednej książki...
no i zaczynam doceniać moje randki
beatriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:19   #654
Voildona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 36
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

moj men chrapie w drugim pokoju z rozwalonym nosem .. :// nice
Voildona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:29   #655
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Zakodowała mi się w pamięci pewna "randka", którą śmiało mogę dopisać do listy tych najmniej udanych. Otóż chłopak z którym się umówiłam, jadąc po mnie swym rumakiem po drodze przyuważył uroczo z daleka wyglądający skwerek... Doszedł do genialnego wniosku, że zabierze mnie tam na romantyczny spacer. Z wypiekami na polikach zgodziłam się na tą propozycję ... uroczy skwerek okazał się przy bliższym poznaniu wielkim wysypiskiem śmieci Ja wystrojona na obcasach stoję na środku śmierdzącego wysypiska śmieci ... chciałam się cofnąć na co mój wybraniec stwierdził, że to nic... i możemy i tak się przespacerować. Jako że ja cierpię na cofkę gdy smrodek mi się większy napatoczy... malowniczo puściłam pawia.
Ot... rada... sprawdz gdzie chcesz dziewczynę zabrać
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:02   #656
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Schranz nie mogę z Ciebie

A jaka była reakcja chłopaka?

Najgorsza moja randka to pierwsza randka. Tuż przed postanowiłam sobie zrobić maseczkę z glinką z napisem " przed randką " na saszetce (chwyt marketingowy ), maska okazała się strasznie toporna i śmierdząca, w dodatku w ogóle nie mogłam jej zmyć!
Walczyłam z nią dobre 10 min aż w koncu udało mnie się ją zdrapać paznokciami, co pozostawiło czerwonawe pręgi na policzkach.
Potem - kiedy doszło do spotkania, w ogóle nie mogłam się porozumieć z facetem. Wcześniej mieliśmy kontakt poprzez internet i smsy, ale znaliśmy się z widzenia. Szliśmy w odstępach 2 metry od siebie, milczeliśmy, albo kiedy on starał się potrzymać rozmowę odpowiadałam milczeniem albo " yhym ", " tak ", " nie ".
W końcu on się wkurzył i po 30 mim spotkanie się skończyło a ja nie mogłam mu spojrzeć w oczy przez długi czas.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:28   #657
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Schranz nie mogę z Ciebie

A jaka była reakcja chłopaka?

Z przejęciem spytał " Kochanie zatrułaś się czymś?"
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:37   #658
luna88
Raczkowanie
 
Avatar luna88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Moja najgorsza randka miała miejsce rok temu na wakacjach. Poznałam z przyjaciółką z która byłam na wakacjach grupkę Szwedów i tak trzymaliśmy sie razem (na plaży, wieczorami na mieście itp.). Zapowiadało się całkiem sympatycznie. Jeden widać leciał na mnie, mi tez nawet wpadł w oko. I pewnego razu wybraliśmy się grupką do klubu. Początkowo było super, ale do czasu gdy nie zaczął pchac łapska nie tam gdzie trzeba. Do tego zaczął mnie całować, po prostu rzucił się na mnie (nawet nie zdążyłam zareagować) i wpychał język że aż miałam odruch wymiotny, no po prostu tragedia
Na wielkie moje szczęście następnego dnia wyjeżdżali i więcej juz go nie zobaczyłam.

Edytowane przez luna88
Czas edycji: 2008-11-23 o 19:32
luna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:01   #659
Kiniaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-06 o 15:30
Kiniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:10   #660
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Moja najgorsza?
Chłopak zabrał mnie na halę sportową i się jarał koszami. Parada atrakcji, a z takim przejęciem opowiadał
Nie zapomnę zdania "Patrz, tu trybuny na 400 osób" ...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-12 13:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.