Uwaga! Stałe klientki YR! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-31, 14:11   #1
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419

Uwaga! Stałe klientki YR!


Jestem stałą klientką - tzn. mam kartę Yves Rocher. Wczoraj przysłali mi ulotkę, w której pisało, co następuje:
1.Że przy dowolnym zakupie dostaję peeling lub maseczkę nawilżającą o wartości 22,50.
2.Że przy zakupie dowolnego produktu nieobjętego inną promocją i nie z linii Plairs Nature drugi taki sam dostaję gratis.
Szczerze mówiąc zależało mi tylko na tej pierwszej części promocji, więc pojechałam... A że akurat był puder sypki Luminelle, na który już dawno się napaliłam - a już po przeczytaniu Waszych ocen... - i to nie za 31, a za 12 zł, tobpomyślałam, że mniejsza o produkt gratis... No i go wzięłam. I co się okazało przy kasie? Że ta pierwsza częśc promocji obowiązuje tylko przy wykorzystaniu drugiej, tj. przy zakupie czegoś nieobjętego promocją... A na ulotce o tym ani mru-mru! Wkurzyłam się i podziękowałam. Czy miałyście już podobne doświadczenia z tą firmą? Bo mi coś takiego z nimi zdarzyło się pierwszy raz!
A tak na marginesie: to buyły jednak udane zakupy. Puder w końcu - z uwagi na super przecenę - wzięłam, do tego żel musujący do twarzy, gratis peeling... W sumie za kosmetyki warte 87,50 zł zapłaciłam 29 zł!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 19:00   #2
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Uwaga! Stałe klientki YR!

hejka Lejko [img]icons/icon7.gif[/img]
nie jestem stalą klientka YR - nawet nigdy nei mialam zadnego kosmetyku tej firmy. korzystając z tego ze rozpoczelas watek chcilam zapytac jak mozna kupowac te kosmetyki? ( przegladam kw i pare rzeczy mnie zainteresowalo [img]icons/icon7.gif[/img] ), sa to kosmetyki sprzedawane pzrez konsultantki? czy na zamowienie? piszesz tez cos o sklepie - sa to sklepy sprzedajace tylko kosmetyki tej firmy? mieszkam w malej miejscowosci [img]icons/icon7.gif[/img] i za bradzo nie wiem jak sie do YR dobrac [img]icons/icon12.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 19:05   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Uwaga! Stałe klientki YR!

O rany... Ja mieszkam w Warszawie i nie mam problemu z kupnem, bo jest tu parę sklepów firmowych, w innych ich nie sprzedają. Wiem, że można zamawiać wysyłkowo, listownie lub telefonicznie, ale jak dokładnie - nie wiem, nigdy z tego nie korzystałam. Ale gdzieś to już na forum widziałam, jak znajdę, dam znać.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 19:29   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Uwaga! Stałe klientki YR!

Mam! Zobacz na forum pytania do wizażystki "YR wysyłkowo".
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 20:40   #5
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: Uwaga! Stałe klientki YR!

dzięki [img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.