DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 16:50   #3751
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
nie widziałam

ja tylko na sekundę, wczoraj trochę przesadziłam z ucztą:/ ale nie mam wagi na wsi,więc niewiadomo postanowiłam, że po weselu przechodzę na fazę 2,5:P czyli 2 dni P, owoce, chleb, ale bez dni skrobiowych i z jedną ucztą a potem zrobię prawdziwą III fazę od poczatku taki mam plan. ale zobaczymy...
nie ma sie co stresować teraz ładnie dietuj III fazowo i spadnie to co wzrosło

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

W poniedziałek pierwszy raz idę oddać krew - ciekawe czy będzie się nadawać Nie powiem denerwuję się trochę, w końcu to coś nieznanego ale w sumie świństwem z mojej strony jest to że do tej pory się nią nie dzieliłam
ja raz byłam oddawać to 3 razy im tam zemdlałam to mi kroplowe podłączyły i powiedziały, żebym lepiej nie oddawała krwi jak mój organizm tak reaguje od tamtej pory przy badaniu krwi zawsze mi sie słabo robi

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
podobno jest to jeden z objawow źle dobranej antykoncepcji.
ja kiedyś poszłam do gina żeby dał mi skierowanie na testy hormonalne to powiedział że nie bo to za duzo kosztuje i moge sama sobie sfinansować jak chce a to ponoć kilka tys
a w jaki inny sposób można dobrać tabsy

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

widziały to http://vod.onet.pl/czytam-bo-lubie,c...6,odcinek.html
chyba polubie Wellmanowa

Edytowane przez popolka
Czas edycji: 2011-06-23 o 16:21
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 17:15   #3752
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
chyba można herbate z cukrem wzamian za kawe z cukrem no wiesz chodzi o to zebys nie padla gdzies na ulicy, stad chyba taka slodka trzeba

pojdziesz i zobaczysz, wkoncu i tak najpierw kwalifikują

jak nie bedziesz jesc czekolady to przynajmniej sobie w domu zrob cos z kakaem albo kakao
Kakałko chętnie zawsze i wszędzie
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja raz byłam oddawać to 3 razy im tam zemdlałam to mi kroplowe podłączyły i powiedziały, żebym lepiej nie oddawała krwi jak mój organizm tak reaguje od tamtej pory przy badaniu krwi zawsze mi sie słabo robi
Badania krwi dobrze znoszę, ostatnio miałam też robione badanie z założeniem welfronu (czekałam z nim założonym chyba z godzinę na to badanie ) i wstrzykiwaniem soli fizjologicznej i też było dobrze nie mdlałam

No nic, nie pójdę - nie dowiem się jak to jest i czy się nadaję Mam rzadką grupę i dobrze byłoby jakbym mogła oddawać regularnie krew
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:09   #3753
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
wyglądałaś cudnie! nogi masz mega zgrabne chyba już masz blisko do ostatecznego celu, co nie? sukienka bardzo fajna!
ja też nie widziałam
też chcę zobaczyć

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dzień dobry! jaka w nocy była burza coś pięknego - jak błyskało to w pokoju miałam jaśniej niż gdybym światło zapaliła a dziś dzięki temu rześko będzie się dobrze biegać - dziś będzie tydzień jak biegam i już widzę że idzie coraz lepiej oczywiście do ideału daleko ale wszystko przyjdzie z czasem niestety konieczność nauki na wrzesień trochę mi pokrzyżuje moje plany na pracę nad kondycją ale zamierzam codziennie biegać/jeździć na rolkach- obym wytrwała....
u mnie dziś na wadze równe -20kg jeszcze 'tylko' drugie tyle i będę zadowolona

u mnie też w nocy była burza, ale ja się boję

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi! trzeba częściej tu zaglądać!
no wiesz musiały szybko zniknąć

pandzia - trzymaj się - wspieramy Cię tu wszystkie

ja po wczorajszej uczcie + 1 kg
ale dziś długi spacer i ładny dzień proto więc jutro powinno być ok
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:13   #3754
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Kakałko chętnie zawsze i wszędzie


Badania krwi dobrze znoszę, ostatnio miałam też robione badanie z założeniem welfronu (czekałam z nim założonym chyba z godzinę na to badanie ) i wstrzykiwaniem soli fizjologicznej i też było dobrze nie mdlałam

No nic, nie pójdę - nie dowiem się jak to jest i czy się nadaję Mam rzadką grupę i dobrze byłoby jakbym mogła oddawać regularnie krew
tylko nie idz sama żebyś po drodze nie padła i jak juz będziesz po to odczekaj te pol godziny w poczekalni żeby organizm doszedł do siebie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:13   #3755
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi! trzeba częściej tu zaglądać!
oj u rodziców byłam, to nie wchodziłam na kompa:P
biorę się za 15 dzień shred. półmetek
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:14   #3756
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Kakałko chętnie zawsze i wszędzie


Badania krwi dobrze znoszę, ostatnio miałam też robione badanie z założeniem welfronu (czekałam z nim założonym chyba z godzinę na to badanie ) i wstrzykiwaniem soli fizjologicznej i też było dobrze nie mdlałam

No nic, nie pójdę - nie dowiem się jak to jest i czy się nadaję Mam rzadką grupę i dobrze byłoby jakbym mogła oddawać regularnie krew
idź idź i jak wrócisz to przekaz wrażenia
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:16   #3757
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry
Rozpisywać się nie będę bo brak mi dziś weny
sweet_chocolate wszystkiego najlepszego! Pięknie wyglądałaś
Pandzia trzymaj się! Wiem, że ostatnio nie jest to zbyt szczęśliwy czas dla Ciebie ale zobaczysz, że już niedługo będzie tylko lepiej! Nawet po najgorszej burzy zawsze wychodzi słońce Początkiem będzie nowa praca
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 18:23   #3758
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Post Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
nie ma sie co stresować teraz ładnie dietuj III fazowo i spadnie to co wzrosło



ja raz byłam oddawać to 3 razy im tam zemdlałam to mi kroplowe podłączyły i powiedziały, żebym lepiej nie oddawała krwi jak mój organizm tak reaguje od tamtej pory przy badaniu krwi zawsze mi sie słabo robi



ja kiedyś poszłam do gina żeby dał mi skierowanie na testy hormonalne to powiedział że nie bo to za duzo kosztuje i moge sama sobie sfinansować jak chce a to ponoć kilka tys
a w jaki inny sposób można dobrać tabsy

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

widziały to http://vod.onet.pl/czytam-bo-lubie,c...6,odcinek.html
chyba polubie Wellmanowa
szczerze mowiac to malo ktory gin robi badania hormonow, ale zdarzaja sie tacy.

najczęściej zapisują swoją ulubioną tabletke i czekają na reakcje, jak pacjetka nie zglasza sprzeciwu to ciagnie ta tabletke, a jak pacjetka mowi ze jej ta tabletka nie pasuje bo np. mdli ją, źle się czuje itd. to zmienia na kolejną ulubioną i tak do skutku aż trafi na tą najlepszą

ja z góry zaznaczyłam że plastry albo krązki, bo o tabletkach bym zapomniała.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

jeden gin przepisze odrazu tabletki nie pytajac nawet o regularnosc miesiaczek, a drugi powie że najpierw zrobimy badania i zobaczymy.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

juz nie raczkuje, przeszłam na rozeznanie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:30   #3759
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
szczerze mowiac to malo ktory gin robi badania hormonow, ale zdarzaja sie tacy.

najczęściej zapisują swoją ulubioną tabletke i czekają na reakcje, jak pacjetka nie zglasza sprzeciwu to ciagnie ta tabletke, a jak pacjetka mowi ze jej ta tabletka nie pasuje bo np. mdli ją, źle się czuje itd. to zmienia na kolejną ulubioną i tak do skutku aż trafi na tą najlepszą

ja z góry zaznaczyłam że plastry albo krązki, bo o tabletkach bym zapomniała.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

jeden gin przepisze odrazu tabletki nie pytajac nawet o regularnosc miesiaczek, a drugi powie że najpierw zrobimy badania i zobaczymy.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

juz nie raczkuje, przeszłam na rozeznanie
ja krążków sie boje, bo moja kuzynka miała założony i zaszła w ciąże a plastry wyglądają nie estetycznie. Zastanawiałam sie kiedys na zastrzykiem ale słyszałam o dziwnych reakcjach organizmu
chyba tabletki mi pozostają
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:46   #3760
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja krążków sie boje, bo moja kuzynka miała założony i zaszła w ciąże a plastry wyglądają nie estetycznie. Zastanawiałam sie kiedys na zastrzykiem ale słyszałam o dziwnych reakcjach organizmu
chyba tabletki mi pozostają
ja przez wiele lat brałam tabletki - aż mi zbrzydły ...
zastrzyki są rewelacyjne - z punktu widzenia ich przyjmowania - ja wzięłam 4 po ciąży, ale brak @, chyba nie jest dobtym rozwiązaniem dla organizmu - no i po odstawieniu może byc problem z przywróceniem @, krażek miałam 1 raz, ale cały czas go czułam i zastanawiałam się tylko kiedy mi wypadnie - tragedia, teraz używam plastrów są praktyczne bo raz na tydzień o nich musze pamiętać, ale właśnie estetyka i mozliwość odklejenia się podczas długich kąpieli ... , i znów zaczynam się zastanawiac nad wkładką - ale boję sie obfitych i długich @..., ale my to mamy przechlapane
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 18:54   #3761
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ja z krążków jak narazie jestem zadowolona nic mi nie dolega i nie czuje go wcale.
A wypaść wydaje mi się ze nie ma takiej możliwość.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja krążków sie boje, bo moja kuzynka miała założony i zaszła w ciąże a plastry wyglądają nie estetycznie. Zastanawiałam sie kiedys na zastrzykiem ale słyszałam o dziwnych reakcjach organizmu
chyba tabletki mi pozostają
musiala cos zawalić skoro zaszła w ciąże, tak mi się wydaje.
krążek trzeba zakładać o godzinie wyciągnięcia max ten czas można wydłużyć do 3godz. ale jesli sie ten czas przekroczy trzeba się dodatkowo zabezpieczać. A jesli krążek jest przechowywany w temp powyżej 30stopni traci swoje działa (wiec wystraczy polozyc kolo źródła ciepła jakiegos), no i jesli w temp pokojowej jest przechowywany wiecej niz 3 miesiące.

Mi się wydaje że krążek jest pewniejszy niż tabletki.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-23 o 19:02
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 19:05   #3762
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ja z krążków jak narazie jestem zadowolona nic mi nie dolega i nie czuje go wcale.
A wypaść wydaje mi się ze nie ma takiej możliwość.
ja też strasznie dużo pozytywnych opini naczytałam o tym krążku więc na niego się zdecydowałam, ale ja go czułam i nie wypadł mi przez te trzy tygodnie, ale miałam takie wrażenie że wypadnie, więc zrezygnowałam
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:15   #3763
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

no wkoncu to cialo obce jakby nie bylo, ja jak go zobaczylam to myslalam ze bede czuc, ale nie. Dobrze ze jest kilka tych metod bo jest szansa ze kazdy cosdobrego dla siebie znajdzie.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:38   #3764
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej jak tam dziewczyny sie miewacie? chudniecie blyskawicznie? przejrzalam watek i Pandziu bardzo mi przykro
agusia bardzo elegancko z Twojej strony ze krew oddajesz u nas na uczelni juz pare razy byly takie akcje,ale akurat zawsze okres mialam ma sie to szczescie...

zaczelam dzisiaj 8minute legs bo jak sie zobaczylam w lustrze to ...
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 19:43   #3765
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

skończyłam bbl robić
dzis zaprosiłam do ćwiczeń siostrę bo chciała mi pokazać że ona na pewno nie będzie sie tak męczyć przy tych ćwiczeniach i co... nie wytrzymała i padała w połowie
teraz to patrzy ze zdziwieniem na mnie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:08   #3766
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej kochane u mnie po wczorajszej uczcie wzrost + 1kg aff a już taka piękna waga była no nic teraz już będę grzeczna.

Podziwiam was z tymi ćwiczeniami - mi nie udaje się tak regularnie ćwiczyć
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:15   #3767
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka;27699479
a w jaki inny sposób można dobrać tabsy :confused:[COLOR="Silver"

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

[/COLOR]widziały to http://vod.onet.pl/czytam-bo-lubie,c...6,odcinek.html
chyba polubie Wellmanowa
najczęstsza jest metoda prób i błędów. i to nie zawsze z lenistwa gina. owszem, hormony warto zbadać - ja robiłam to sama bo chodzę prywatnie (podstawowe i w kierunku PCOS ale nie było tego za tys. zł). ale i tak często każdy indywidualnie zareaguje, nawet jeśli tabletki mają tą samą substancję czynną - tak to już jest, każdy człowiek inny

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj u rodziców byłam, to nie wchodziłam na kompa:P
biorę się za 15 dzień shred. półmetek
i jak? widzisz efekty shreda?

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja krążków sie boje, bo moja kuzynka miała założony i zaszła w ciąże a plastry wyglądają nie estetycznie. Zastanawiałam sie kiedys na zastrzykiem ale słyszałam o dziwnych reakcjach organizmu
chyba tabletki mi pozostają
wiesz, zawsze skądś się bierze wskaźnik pearla.... nie ma metody skutecznej w 100%
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:36   #3768
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
i jak? widzisz efekty shreda?
nie widzę tzn wiesz, ja nie widziałam tego, jak zrzuciłam 10 kg :P dopiero na zdjęciach. więc walnę foty po 30 dniach i zobaczymy
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 20:39   #3769
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
nie widzę tzn wiesz, ja nie widziałam tego, jak zrzuciłam 10 kg :P dopiero na zdjęciach. więc walnę foty po 30 dniach i zobaczymy
no rozumiem... ciągle mam problem z 'zauważeniem' u siebie utraty 20kg robiłaś zdjęcia na początku? to będzie świetne porównanie
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 21:35   #3770
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dobry wieczór Robaczki moje!
Jestem w domku rodzinnym, bo przyjechałam na wolne z okazji Bożego Ciała. Szczerze to trochę kiepsko z moim jedzeniem bo nie mam tu dukanowych rzeczy a "normalnego" jedzenia nie ruszam... dziś np zjadłam przez cały dzień 2 kostki twarogu i 1 pierś z kurczaka. No i na tym koniec. Mam nadzieję, że nie odbije mi się to jakoś na przemianie materii. Kurka wodna, nie wzięłam nic ze sobą bo i tak miałam ciężką walizkę, a dźwigać nie mogę i teraz muszę "pościć"

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Pandzia Kochana nasza- Babcia jest u Pana Boga i tam jest jej z pewnością lepiej, lżej, bez bólów i zmartwień
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:38   #3771
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
dzień dobry! jaka w nocy była burza coś pięknego - jak błyskało to w pokoju miałam jaśniej niż gdybym światło zapaliła a dziś dzięki temu rześko będzie się dobrze biegać - dziś będzie tydzień jak biegam i już widzę że idzie coraz lepiej oczywiście do ideału daleko ale wszystko przyjdzie z czasem niestety konieczność nauki na wrzesień trochę mi pokrzyżuje moje plany na pracę nad kondycją ale zamierzam codziennie biegać/jeździć na rolkach- obym wytrwała....
u mnie dziś na wadze równe -20kg jeszcze 'tylko' drugie tyle i będę zadowolona
Gratulacje zrzucenia 20kg, ale chyba się przeklawiaturowałaś a tym drugie tyle

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
hej. Wczoraj zamknęła oczy Nasza Kochana Babcia.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

a u męża podejrzewają przepuklinę przewodu pokarmowego lub zapalenie trzustki powiem Wam szczerze k**** mam dosyć ile jeszcze na tej głowie mam mieć.
Współczuję śmierci babci I w ogóle ostatnio masz tyle problemów na głowie, że wystarczyłoby na kilka lat

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Ważę 69 przy 168 cm, jadlam np. indyka z grilla z jajkiem sadzonym, albo 3 jajka na miękko, albo twarożek z jog. naturalnego i szczypiorku. Wzięłam xennę bo nie załatwiłam sie przez te trzy dni i nic nie schudłam, a dodatek czuję się bardzo źle, jest mi słabo i najchętniej bym spała
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
osłabienie i senność to norma przy uderzeniówce... myślę że powinnaś już iść na II fazę tak w ogóle - 4 dni uderzeniówki to długo przy niewielkiej nadwadze. robiłaś test na stronie dukana ile ma trwać I faza? napisz lepiej wszystko co zjadłaś 1 dnia, bo tak to trudno ocenić czy nie było za mało mięsa a za dużo nabiału - bo to może być przyczyna braku spadku, a tak to mi się wydaje że dominują u ciebie jajka a nie mięso
No właśnie AdelajdoG. Nie wspomniałaś też o otrębach, a to może być jedna z przyczyn zaparć, jeśli o nich zapomniałaś

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Kakałko chętnie zawsze i wszędzie


Badania krwi dobrze znoszę, ostatnio miałam też robione badanie z założeniem welfronu (czekałam z nim założonym chyba z godzinę na to badanie ) i wstrzykiwaniem soli fizjologicznej i też było dobrze nie mdlałam

No nic, nie pójdę - nie dowiem się jak to jest i czy się nadaję Mam rzadką grupę i dobrze byłoby jakbym mogła oddawać regularnie krew
Ja też nie boję się pobierania krwi, nawet mogę patrzeć na wkłucie. Ale przy pierwszym porodzie, jak mi pielęgniarka próbowała założyć wenflon, robiła to tak nieumiejętnie, że próbowała w kilku miejscach i nie udawało jej się, później przyszła druga i założyła mi w końcu w zgięciu łokcia. Tyle że przez to kłucie, przez miesiąc miałam lewą rękę siną
A krwi nie mogę oddawać, choć z moją grupą (0 Rh+) byłabym świetnym dawcą, bo w dzieciństwie chorowałam na żółtaczkę. Tak czekałam pełnoletności, a gdy już ją osiągnęłam, to dowiedziałam się, że przebyta choroba mnie dyskwalifikuje

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
skończyłam bbl robić
dzis zaprosiłam do ćwiczeń siostrę bo chciała mi pokazać że ona na pewno nie będzie sie tak męczyć przy tych ćwiczeniach i co... nie wytrzymała i padała w połowie
teraz to patrzy ze zdziwieniem na mnie
No to masz się czym szczycić Pokonałaś siostrę
A jak z wczorajszym pragnieniem czekolady? Oparłaś się pokusie, czy w końcu coś wymyśliłaś?

Ja dziś byłam u rodziców. Było mnóstwo jedzenia i, zgodnie z zapowiedzią, nic dla mnie, bo nawet warzyw nie mogłam dzisiaj. Na dodatek zrobiłam sobie wczoraj krówkowy sernik i zapomniałam go wziąć ze sobą. Mogłam tylko popatrzeć, jak inni jedzą i wypiłam dla towarzystwa kawę. Obiad zjadłam swój
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 21:54   #3772
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Robaczki moje!
Jestem w domku rodzinnym, bo przyjechałam na wolne z okazji Bożego Ciała. Szczerze to trochę kiepsko z moim jedzeniem bo nie mam tu dukanowych rzeczy a "normalnego" jedzenia nie ruszam... dziś np zjadłam przez cały dzień 2 kostki twarogu i 1 pierś z kurczaka. No i na tym koniec. Mam nadzieję, że nie odbije mi się to jakoś na przemianie materii. Kurka wodna, nie wzięłam nic ze sobą bo i tak miałam ciężką walizkę, a dźwigać nie mogę i teraz muszę "pościć"
warto poprosić przed przyjazdem o zakupienie chociaż właśnie kurczaka, jajek, twarogu i jogurtu - nic wymyślnego, raczej w 'normalnych' sklepach się dostanie więc to chyba nie jest problem a nie potem żyć na twarogu... chyba że już jutro np. wracasz to w sumie 1 dzień nie zaszkodzi tak bardzo

Cytat:
Napisane przez Aatena Pokaż wiadomość
Gratulacje zrzucenia 20kg, ale chyba się przeklawiaturowałaś a tym drugie tyle

Ja dziś byłam u rodziców. Było mnóstwo jedzenia i, zgodnie z zapowiedzią, nic dla mnie, bo nawet warzyw nie mogłam dzisiaj. Na dodatek zrobiłam sobie wczoraj krówkowy sernik i zapomniałam go wziąć ze sobą. Mogłam tylko popatrzeć, jak inni jedzą i wypiłam dla towarzystwa kawę. Obiad zjadłam swój
teraz mam 75kg, więc za -20 ważyłabym 55kg, o 2 mniej niż wyszło mi z testu dukana ale mam ogromną nadzieję że uda mi się osiągnąć ale najbliższy cel (metoda małych kroczków ) to -6kg żeby mieć prawidłowe BMI

dobrze widzę że twoja rodzina nieprzychylna twojej diecie? tak z tą zapowiedzią z góry że nic dla ciebie nie będzie nawet żadnej chęci zrobienia czegoś dla ciebie czy choćby zakupienia produktów z których byś sobie coś przyrządziła?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 22:36   #3773
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Czesc moje kochane czy ktoś mnie pamieta???,poszlam sobie na trzecią faze czyli zjem troszke truskawek czasami i chleba i w niedziele rosół z makaronem,tak mi ta waga stala a teraz poszla troszkę w dół czyli już 82kg,czekam do zimy i wracam na fazę 2 pozostalo mi jeszcze do zrzucenia 15 kg chociaz i tak jest nieżle,nie wiem nasza kochana kosmetyczko tak sie meczysz dawaj na trzecia bedzie dobrze niech metabolizm ruszy i pozniej znow zaczniemy,podziwiam kochane i całuję,moja psinka wyszła z raka oczodołu to była długa walka,chyba mnie siły najwyższe wysłuchały
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:16   #3774
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
teraz mam 75kg, więc za -20 ważyłabym 55kg, o 2 mniej niż wyszło mi z testu dukana ale mam ogromną nadzieję że uda mi się osiągnąć ale najbliższy cel (metoda małych kroczków ) to -6kg żeby mieć prawidłowe BMI

dobrze widzę że twoja rodzina nieprzychylna twojej diecie? tak z tą zapowiedzią z góry że nic dla ciebie nie będzie nawet żadnej chęci zrobienia czegoś dla ciebie czy choćby zakupienia produktów z których byś sobie coś przyrządziła?
Już -20kg a jeszcze drugie tyle czyli jeszcze 2x20kg, to zostałoby Ci 35kg. Tyle to przeciętna dziesięciolatka waży.

A czy rodzina nieprzychylna? Raczej nie chce im się dopasowywać swoich planów dla jednej osoby. Na obiedzie było 12 osób (z dziećmi). Zapytałam wcześniej co będzie na obiad, bo czasami robią np. kurczaka pieczonego, więc już bym ze sobą nie brała swojego obiadu. A mi łatwiej zabrać coś ze sobą i podgrzać u nich, niż tam gotować, tracić czas na przyrządzanie. Zresztą mi łatwiej zrobić zakupy, bo oni do sklepu muszą dojechać. Miałam propozycję odebrania sobie porcji warzyw przed polaniem sosem, ale nie skorzystałam.
A na imieniny ostatnio zamiast czekoladek dostałam po doniczce bazylii i mięty oraz pęczek szczypiorku
No i dzisiaj usłyszałam sporo komplementów od rodzinki. I oczywiście pytanie, czy jeszcze się będę odchudzać, ale nikt nie mówił, że już powinnam przestać
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 00:02   #3775
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dziewczyny...zgrzeszyłam. ..należą mi się baty W pracy była córeczka szefa i wcinała paluszki cebulowe (moje ulubione!) Kiedy poszła zostawiła prawie pół paczki i co z ja zrobiłam? zjadłam je !! Pocieszam się tym,że dzisiaj bardzo mało zjadłam i w sumie kończę II fazę to mogę to potraktować jako "mini ucztę" ...Ale były takie dobre
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 08:14   #3776
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ooo kaczuszki co tu tak pusto wszystkie albo spia albo na wyprzedażach szaleja
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 08:45   #3777
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry!!!
Metalku jeszcze dziś nie wracam na stancję ale mogę dzis już warzywka więc najwyżej nimi głównie będę się żywiła. Do niedzieli myślę, że jakoś sobie poradzę
Cichutko tu rzeczywiście, ale może to i wina pogody? U mnie leje i nic się nie chce tylko cały dzień człowiek by przespał. U mnie wielkie przygotowania do ślubu siostry- to już we wrześniu i troszkę zabiegana w związku z tym jestem. Nadal szukam pracy, choć głównie (jak dotąd) wysyłałam CV przez Internet. Jejku chciałabym już żeby coś się znalazło

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziewczyny...zgrzeszyłam. ..należą mi się baty W pracy była córeczka szefa i wcinała paluszki cebulowe (moje ulubione!) Kiedy poszła zostawiła prawie pół paczki i co z ja zrobiłam? zjadłam je !! Pocieszam się tym,że dzisiaj bardzo mało zjadłam i w sumie kończę II fazę to mogę to potraktować jako "mini ucztę" ...Ale były takie dobre
Kiedy przechodzisz na III fazę?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 08:49   #3778
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
Czesc moje kochane czy ktoś mnie pamieta???,poszlam sobie na trzecią faze czyli zjem troszke truskawek czasami i chleba i w niedziele rosół z makaronem,tak mi ta waga stala a teraz poszla troszkę w dół czyli już 82kg,czekam do zimy i wracam na fazę 2 pozostalo mi jeszcze do zrzucenia 15 kg chociaz i tak jest nieżle,nie wiem nasza kochana kosmetyczko tak sie meczysz dawaj na trzecia bedzie dobrze niech metabolizm ruszy i pozniej znow zaczniemy,podziwiam kochane i całuję,moja psinka wyszła z raka oczodołu to była długa walka,chyba mnie siły najwyższe wysłuchały
hej! pamiętamy pamiętamy myślę że dobrze zrobiłaś z III fazą - kopniesz metabolizm, odpoczniesz i nabierzesz sił na powrót do II fazy

Cytat:
Napisane przez Aatena Pokaż wiadomość
Już -20kg a jeszcze drugie tyle czyli jeszcze 2x20kg, to zostałoby Ci 35kg. Tyle to przeciętna dziesięciolatka waży.

A czy rodzina nieprzychylna? Raczej nie chce im się dopasowywać swoich planów dla jednej osoby. Na obiedzie było 12 osób (z dziećmi). Zapytałam wcześniej co będzie na obiad, bo czasami robią np. kurczaka pieczonego, więc już bym ze sobą nie brała swojego obiadu. A mi łatwiej zabrać coś ze sobą i podgrzać u nich, niż tam gotować, tracić czas na przyrządzanie. Zresztą mi łatwiej zrobić zakupy, bo oni do sklepu muszą dojechać. Miałam propozycję odebrania sobie porcji warzyw przed polaniem sosem, ale nie skorzystałam.
A na imieniny ostatnio zamiast czekoladek dostałam po doniczce bazylii i mięty oraz pęczek szczypiorku
No i dzisiaj usłyszałam sporo komplementów od rodzinki. I oczywiście pytanie, czy jeszcze się będę odchudzać, ale nikt nie mówił, że już powinnam przestać
drugie tyle tzn. kolejny raz tyle samo czyli kolejne -20 kg od teraz... czyli będę ważyć 55kg jakbym chciała schudnąć jeszcze 40kg to bym napisała 'jeszcze dwa razy tyle'
to źle zinterpretowałam słowa rodzinki że dla ciebie nic nadającego się nie będzie komplementy zawsze cieszą fajne prezenty imieninowe skojarzyło mi się ze sceną z 'sex story' jak facet daje babce 'bukiet' marchewek strasznie mnie to ujęło wtedy

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziewczyny...zgrzeszyłam. ..należą mi się baty W pracy była córeczka szefa i wcinała paluszki cebulowe (moje ulubione!) Kiedy poszła zostawiła prawie pół paczki i co z ja zrobiłam? zjadłam je !! Pocieszam się tym,że dzisiaj bardzo mało zjadłam i w sumie kończę II fazę to mogę to potraktować jako "mini ucztę" ...Ale były takie dobre
no to zaczynaj III fazę i tyle!

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ooo kaczuszki co tu tak pusto wszystkie albo spia albo na wyprzedażach szaleja
albo się uczą... a do kiedy zwykle są wyprzedaże? bo boję się że już nic nie zostanie do czasu jak skończę sesję :/ w sumie we wtorek ostatni egz. może jeszcze coś w sklepach będzie
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:15   #3779
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
hej! pamiętamy pamiętamy myślę że dobrze zrobiłaś z III fazą - kopniesz metabolizm, odpoczniesz i nabierzesz sił na powrót do II fazy


drugie tyle tzn. kolejny raz tyle samo czyli kolejne -20 kg od teraz... czyli będę ważyć 55kg jakbym chciała schudnąć jeszcze 40kg to bym napisała 'jeszcze dwa razy tyle'
to źle zinterpretowałam słowa rodzinki że dla ciebie nic nadającego się nie będzie komplementy zawsze cieszą fajne prezenty imieninowe skojarzyło mi się ze sceną z 'sex story' jak facet daje babce 'bukiet' marchewek strasznie mnie to ujęło wtedy


no to zaczynaj III fazę i tyle!


albo się uczą... a do kiedy zwykle są wyprzedaże? bo boję się że już nic nie zostanie do czasu jak skończę sesję :/ w sumie we wtorek ostatni egz. może jeszcze coś w sklepach będzie
z tego co wiem to juz są, ale spokojnie na razie 50% i 30%

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

poszłam sobie na bazarek szybciochem po truskawki a tam cena 9,90zł/kg i nie kupiłam
powariowali czy co
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:17   #3780
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
z tego co wiem to juz są, ale spokojnie na razie 50% i 30%

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

poszłam sobie na bazarek szybciochem po truskawki a tam cena 9,90zł/kg i nie kupiłam
powariowali czy co
znalazłam taką listę gdzie i ile obniżone ceny https://polki.pl/moda_ubrania_artykul,10024336.html mogę śledzić na bieżąco, może akurat trafię na -70%

9,90/kg? jeszcze w środę u siebie widziałam 7,5/kg...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.