Syndrom Psuja i Zgubiciela ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 20:25   #1
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655

Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)


Czy ktoś to zna? Czy macie takie rzeczy, które notorycznie gubicie? Albo takie, które zawsze udaje Wam się zepsuć?
Niestety...bez przerwy gubię: rękawiczki (10 par na sezon to standard ), parasole (te dodatkowo zawsze prędzej czy później - ze wskazaniem na wcześniej - psuję) , pojedyncze skarpetki (a przysięgłabym, że do pralki wrzucałam obie), aplikatory do cieni

Psuję parasole, zamki błyskawiczne, breloczki do kluczy i pomadki ochronne

Tylko ja?
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:32   #2
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

oj nie tylko TYja tak samo jak Ty ciagle gubie rekawiczki tzn nie gubie tylko je np. gdzies zostawie bo przeszkadzaja mi w kieszeniale mojego TZ chyba nikt nie pobije on notorycznie zapodziewa(czy jak to odmienic) kluczyki od auta badz tel codziennie jak idziemy np. do sklepu to pyt sie: masz kluczyki odp ze ma poczym wychodzac ze sklepu szuka jak oszalaly tych kluczykow normalnie idzie zawalu dostac to jest maly roztrzepaniec
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:35   #3
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

heh.. dziś szaleństwo dziwnych wątków.

I znów Ci będe towarzyszyła Gubię długopisy, wszelką biżuterię (dlatego nie chcę od TŻ-ta pierścionka zareczynowego bo zgubię, wole zaręczynowego psa, albo zaręczynowy karnet do spa ), wsuwki (to moja udręka, co tydzień kupuję 20 i zawsze gdzieś się gubią), gumki do włosów, klucze, portfel, dokumenty, pieniądze...

A psuć... hmm.. chyba tylko komputer
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:42   #4
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ooo właśnie, wsuwki też gubię I dowód osobisty ten na szczęście zawsze jakoś udaje mi się znaleźć, ale...hmm...no właśnie uświadomiłam sobie, że znów nie wiem gdzie go wepchnęłam gdzie tym razem miało byc "proste miejsce"?
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:50   #5
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

jeszcze co do dowodu to przypomniało mi się jak poszłam głosować i zostawiłam tam dowód. Oczywiście nic nie zauważyłam. wieczorem podjezdzam pod dom jakieś fajne autko, wysiada przystojniak, dzowni domofonem "dzien odbry czy jest Monika", ja już zachodze w głowę skad go znam, TŻ zerka na mnie dziwnie i już czuję, że szykuje się awantura. Myślę sobie na której imprezie tak się mogłam upić, żeby dawać komuś mój adres, ja NIGDY nie daje!! a tu się okazało, że chłopak mi dowód przyjechał oddać <zawód> ale dopiero wtedy sie skapnęła, że nie mam. Tata mi zawsze powtarza, że głowę gdzies zostawię i wtedy do domu nie trafie
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:53   #6
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Notorycznie gubie skarpety mojego mezczyzny przy praniu a co najdziwniejsze swojej jeszcze nigdy nie zgubilam.Zdarza mi sie tez zgubic zaskakujace czesci garderoby jak np koszulka,spodnica albo majtki
Czesto tez gubie rzeczy na niby.Tzn wkladam je gdzie popadnie a potem nie moge znalezc.Ostatnio wsadzilam portfel do lodowki i juz sie przerazilam, ze zgubilam.
A notorycznie psuje cienie i pudry-zrzucajac je na podloge
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:55   #7
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ja psuję... Gubić, nie gubię - ale psuję notorycznie Wszystko co mi w łapki wpadnie - tu mi się coś przez przypadek urwie, tam wgniecie, gdzie indziej ubrudzi - standard
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 21:04   #8
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Nie ma aż tylu rzeczy, które gubię. Może gumki do włosów no i jak już tu było wspomniane, pojedyncze skarpetki. A co psuję? Piloty do TV Ciągle mi spadają na podłogę I giną śmiercią tragiczną
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:09   #9
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

nie gubie - poczciwe dziecko ze mnie pod tym wzgledem
no ale jak cos nie dziala poprawnie np.lodowka, pralka to daje kopa i tyle
Zdarza sie ze pojzniej cos tam odpada, jakies wgniecenia niewiadomo skad sie pojawiaja...ale ze psuje od razu..nieeeee
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:40   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Gubię gumki do włosów, spinki... Skarpetki - norma No i koraliki, masę koralików

Chyba niczego nie psuję, moze poza długopisami i piórami
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:42   #11
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ja gubie notorycznie parasole i rękawiczki, wąznych rzeczy raczej bardzo pilnuje. Jesli chodzi o psucie, to tez raczej mi sie nie zdarza, chociaż duzo sprzętów nie chce ze mną współpracować. One najczęsciej same sie psują Nie no teraz to bym skłamała... namietnie rozkrecam długopisy i naciągam te spręzynki... nie zawsze daja się poskładać. Lubie rozkrecac ogólnie wszystko co dostne w łapki, jednak nie psuje tego swiadomie, jestem tylko ciekawa co jest w środku.

Ale głownym psują i Zgubicielem jest mój TŻ, nie ma chyba rzeczy, która by się przy nim nie uchowała, albo ją zgubi, albo zepsuje. Jak to kiedyś jego kolega powiedział: "Ciebie zamknąć w pustych czterech ścianach, bez drzwi, okien i niebezpiecznych przedmiotów, dac Ci tylko dwie metalowe kulki. Założe się, że po tygodniu stwierdzisz, że jedną z nich zepsułeś a druga zgubiłes"
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 21:53   #12
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Gubić to raczej nie gubie, bo jestem taka, że wszystkiego strasznie pilnuje Ale jeśli chodzi o psucie, to ja najbardziej się do tego nadaja Mały przykład?? Mieszkam na stancji od 7 misięcy i już 3 razy o mało kuchni nie spaliłam
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:56   #13
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ahh to temat dla mnie Notorycznei gubie gumki do włosów i zapodziewam klucze...Ostatnio szukałam gumki bez efektów więc wziełam sie za szukanie kluczy...Znalazłam gumke i tak w kółko
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:06   #14
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

ze mną to dziwna sprawa zawsze czegoś szukam (+oczywiście w pośpiechu)ale nigdy chyba nie zgubiłam niczego "na stałe"...no dobra jedną rzecz: krem do rąk . zawsze, zawsze! szukam komórki, w pędzie kładę ją w dziwnych miejscach,klucze, książki, do tego dochodzą kolczyki, które zdejmuję w dziwnych miejscach (ostatnio przypadkiem znalazłam jedną parę pod mikrofalówką :redface, za to jakoś wszelkiie papierki, świstki, opakowania po jedzonku nie giną,tylko lądują w mojej torebce .. psują nie jestem
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:24   #15
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

ja nie gubie , ale psuje wszystko czego sie dotkne... ale to nie moja wina ze wszystko rozkrecam( uwielbiam patrzec co maja elektroniczne rzeczy w srodku) Budzik sie u mnie nie uchowa za zadne skarby i tlucze wszystko , czy to talerz czy kubek czy szklanka
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:34   #16
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

ja odkąd wprowadziłam sie do TŻta popsulam już kilka rzeczy.. Był troche zły..
Potłukłam przykrywke do cukierniczki z nowego serwisu od jego mamy (dostał go może 2-3 dni wcześniej) niby posklejałam ale zapodziało sie kilka kawałków i teraz jest dziura na łyżeczke
No i jego ukochany nóż do masła tuperrware... Oj dąsał się troche za niego..
Co ja poradze ze jak jemu spadnie to sie nic nie dzieje a mi raz spadł i od razu pękł..
POza tym notorycznie gubie frotki do włosów, klucze, ciuchy (tak sie w domu zapodziewają) i mnóstwo innych rzeczy.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:40   #17
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Oj gubię wszystko! Pieniądze (nagminnie!) rachunki, ważne dokumenty, wszelkiego rodzaju szminki i błyszczyki, karty do bankomatu, klucze.. Kartę do biblioteki wyrabiałam już 3 raz przez to moje gubienie!
Średnio raz na dwa tygodnie szukam czegoś w potwornym amoku..czasem znajduję zgubę, częściej jednak nie..
Wszyscy, którzy mnie jako tako znają już się nauczyli, że nie należy mi powierzać niczego wartościowego.
Co do psucia, z tym już jest lepiej, bo należę raczej do osób ostrożnych i delikatnych. Nie pamiętam żebym coś zepsuła od czasów podstawówki, kiedy to z nudów rozebrałam na częsci magnetofon Wilga ioczywiście już nie potrafiłam go zebrac do kupy
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:51   #18
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ja oprócz standardów typu skarpetki, rękawiczki i parasol, mam dosyć specyficzny stosunek do wiecznych piór i długopisów... Otóż, kiedy kupię sobie, albo co gorsza ktoś mi kupi drogiego, fajnego Parkera, to piszę nim parę tygodni, po czym on znika w tajemniczym i nieznanym mi miejscu w równie tajemniczy i nieznany mi sposób. Miałam w swoim życiu 5 parkerów. Najkrótsze pożycie miałam z czarnym wektorem - 2 tygodnie, a najdłuższą karierę zrobił taki niebieski, co nie pamiętam jak się nazywał - 3 miesiące.
Ale jak tylko kupię sobie w kiosku długopis za 1 zł pln, to piszę nim do upadłego, do ostatniej kropli atramentu i nie zgubię go, choćbym i chciała...
A co do skarpetek, to półtora roku temu, jak jeszcze wiodłam beztroskie życie singlówy, stwierdziłam, że właściwie to moje skarpetki są podobne do mnie (tudzież ja jestem podobna do skarpetek) - brzydkie i wiecznie bez pary...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:00   #19
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

;/ karta kredytowa i telefon, klucze też, a to przez moją gwałtowną jazde. Wrzucam drobiazgi na siedzenie pasażera a potem mi lata po samochodzie, a ja jak oszalała szukam w domu;//// teraz już się nauczyłam najpierw sprawdzać pod siedzeniami
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 23:04   #20
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Moze to nic wielkiego, ale gubie i psuje parasole, dlatego zawsze gdy pada wracam do domu calusienka przemoknieta :| afe! nie lubie deszczu, ktory akurat o moje okno: stuk stuk puk stuk...
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:15   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez Sanderek
"Ciebie zamknąć w pustych czterech ścianach, bez drzwi, okien i niebezpiecznych przedmiotów, dac Ci tylko dwie metalowe kulki. Założe się, że po tygodniu stwierdzisz, że jedną z nich zepsułeś a druga zgubiłes"


Ja raczej nie gubię i raczej nie psuję... Raczej, bo ostatnio zdarzyło mi się zgubić żeton do wózka do marketu z diabełkiem Już drugi taki zgubiłam i mimo, że rzadko używam tych żetonów, bo nie lubię tych wielkich wózków, to myślę nad kupnem trzeciego breloczka z diabełkiem
No i jakiś miesiąc temu zgubiłam czapkę Brązową, poszukiwaną długo, kupioną w komplecie z szalikiem. No i został mi sam szalik 2 lata temu też zgubiłam czapkę, też ulubioną
A co do psucia, to nie przypominam sobie, żebym coś zbroiła W dzieciństwie to tak, jakieś zabawki wiecznie rozlatywały się w moich rękach, ale teraz nie... Teraz psuje mój kot
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:26   #22
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

ja mam syndrom skutecznego chowania... jak cos sobie schowam zeby nie zginelo to koniec... kiedys tak w pokoju 11 m kw. przez dwa lata szukalam aparatu fotograficznego ...

ale z psuciem tez sie zdaza, tylko to jeszcze nie jest zaawansowane stadium ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:27   #23
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

oj coś dla mnie
ile to ja już biżuterii nagubiłam teraz mama coraz to mi powtarza jak chcę cos jej wziąść,zebym nie zgubiła
a ile to razy komputer albo telewizor sie psuł akurat jak ja go właczałam
ma sie to szczęście
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:31   #24
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Cytat:
Napisane przez Syringa
Ja psuję... Gubić, nie gubię - ale psuję notorycznie Wszystko co mi w łapki wpadnie - tu mi się coś przez przypadek urwie, tam wgniecie, gdzie indziej ubrudzi - standard
dokładnie mam tak samo
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 03:08   #25
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Gubię kluczyki, biżuterię (czasem znajduję po roku czasu gdzieś za kanapą ), aplikatory do cieni to juz standard, błyszczyki i pomadki poniewierają się wszędzie a potem nie mogę znaleźć A psuję telefony komórkowe,komputery, odtwarzacze audio itp.Nie wiem jak to się dzieje bo przecież nie rzucam nimi o ścianę, one same głupieją:
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 05:07   #26
Edwina2111
Raczkowanie
 
Avatar Edwina2111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 499
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ja psuję wiecznie cienie do oczu - zlatują mi na podłogę i w drobny mak. I oczywiście zawsze są to te najnowsze nabytki.

A mój TŻ notorycznie szuka swoich okularów. Kładzie je, gdzie popadnie, a potem wielkie wściekanie się, bo nie wiadomo, gdzie tym razem są.
__________________
Trudności są stanem normalnym, ale przemijającym.

Czasem łatwiej zgasić w sobie światło niż rozjaśnić ciemność.

Mój wirtualny psiurek - Mundek http://dajmudom.pl/futro.php?id=1210
Edwina2111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 05:27   #27
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

JA notorycznie gubię wszystko. Od dziecka. ZAczęło się od zabawek i spinek do włósów i trwa do teraz, potrafię zgubić wszystko i wszedzie...
Mam też wynieniony syndrom psuja, chcąc coś polepszym muszę to popsuć. Np. ostatnio chciałam umyś lusterko przy którym się maluję i jaoś tak wyszło, że urwałam mu stojak... BUUu!
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 05:52   #28
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Wink Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Notorycznie i calkiem przypadkiem "psuje" czajniki tzn spalam je Taki mam talent
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 06:23   #29
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

Ja mam od urodzenia ksywę PSUJ W dzieciństwie preferowałam rzeczy szklane-szczególnie kryształowe wazony (rekord 3 wazony w 15 min ),szklanki, talerze, miski etc. Teraz w sumie to psuję wszystko i nie mam już jakiejś wybranej dyscypliny psucia.

Co do gubienia- to nie ja gubię Chyba Dziwnym trafem zawsze jak rzucam skarpetki do prania to nie wszystkie z powrotem wracają Mam taką ilość pojedyńczych, nie dających się sparować skarpetek,że głowa boli
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 06:52   #30
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: Syndrom Psuja i Zgubiciela ;)

W gimnazjum, tj. niespełna dwa lata pobyty w szkole zgubiłam uwaga: trzy stroje kąpielowe z całym basenowym ekwipunkiem tj. czepkiem, okularami itp.
Szlag mnie trafiał za każdym razem! Pierwszy - mój, drugi - też mój, a do dziś nie mogę odżałować bo być śliczny, trzeci - siostry.
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.