Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 22:07   #121
evciusia
Rozeznanie
 
Avatar evciusia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 986
GG do evciusia Send a message via Skype™ to evciusia
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wiecie Laseczki co zrobilam?
poszłam do dermatologa, a tam termin za miesiąc, no nie może być :[
potem poszłam do apteki po spirytus salicylowy, maść cynkową, a w domu zrobiłam peeling kawowy 2 razy, maścią też smarowałam nogi dwa razy i przemywałam spirytusem dwa razy(oczywiście przedwczoraj i dziś) no i mega poprawa, te większe oczywiście zmiany zapalne nie poschodzily, bo to za malo czasu, ale juz widzę, że moje nożki wyglądają lepiej, a co najważniejsze nic nie zdrapalam i świeżych ran nie mam
__________________
Bloguję http://myrosesnails.blogspot.com/

'You have to kiss a lot of frogs before you find a prince'
Miło mi, Ewa
evciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:25   #122
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja polecam peeling cukrowy uwielbiałam kawowy do czasu az mnie nie uczulił brr myslałam ze się rozdrapię a do tego przez kilka dni miałam wysypkę cukrowy jest mniej inwazyjny ale działanie super

sam sudocrem wrastaniu włosków nie zapobiegnie, ale łagodzi wszelkie stany zapalne strupki itp.
cukier nie, nie nie i jeszcze raz nie przy stanach zapalnych bo jest pozywka dla bakterii!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:41   #123
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez non_sens Pokaż wiadomość
Ja tez czasem stosowalam samoopacz, no i w lato opalalam nogi, niewiele to zazwyczaj dawalo , fakt nie bylo tak to wszystko widoczne no ale jednak ja jestem za tym, żeby odkazić najpierw skóre a nie ładować na nią coś. Słońce też goi rany. Teraz mamy pogode
Bylam 1,5 tyg temu u dermatologa jak juz pisalam - przepisala mi masc z antybiotykiem, stany zapalne na skorze mi prawie cale zeszly (nie mam takich czerwonych plam) teraz mam codziennie wieczorami smarowac zelem zluszczajacym, i naprawde w tak krotkim czasie ale juz widze poprawe.
No i oczywiscie nie moge ich depilowac... Niekiedy trzeba wyzeczen ale skoro to ma pomoc to ja mysle ze warto. Nie wiem natosmiast jak bardzo gleboko bede musiala zluszczac ta skore, narazie przez 3 tygodnie tym zelem a pozniej jak nie zejdzie wszystko to dermatolog cos poradzi...
Tak czy siak nie dotkne juz nigdy depilarki elektrycznej
non sens moglbys podac nazwe tego zluszczajacego zelu? jestem ciekawa moze i ja sobie taki sprawie
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:32   #124
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

No wiec najpierw mialam ten krem z antybiotykiem - Diprogenta,
a teraz zel Akneroxid 5 , to i to jest na recepte... ten zel sie stosuje przy tradziku zazwyczaj ale tak mi przepisala, zluszcza skore... i nie chwalac dnia przed zachodem.. ale no działa ...
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:45   #125
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dziekuje nos sens zobacze jeszcze czy kupie na razie zastanawiam sie na kupnem kwasow aha znalazlam taka stronke z kosmetykami profesjonalnymi charmine rose i tam wyglada na to ze nie trzeba byc kosmetyczka zeby zamowic taki profesjonalny zestaw, tylko, ze razem z neutralizatorem koszt wynosi okolo 150 zl wiec musze sie zastanowic... bo ja w sumie to juz mam wszystko pozaleczone tylko te okropniaste blizny dlatego zalerzy mi na czyms konkretnym, aktualnie zluszczam sie migdalkiem ale jakos nie dzieje sie nic szczegolnego, oczywiscie wybiela, ale jakos slabo i powoli
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:01   #126
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

na blizny Glyco A ja mam
http://www.777ebuy.com/product_info....ducts_id=11789 ale narazie to czekam na dokladne zagojenie, no ale moze sie kogos poradz w aptece np
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:08   #127
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

w aptece to zawsze robia duze oczy jak prosze o cos na blizny...a w koncu to pokazuja tylko cepan wrrr
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 15:02   #128
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hehe to moze w innej aptece cos ? albo opisz dokladnie ze to o blizny na nogach chodzi
a moze znacie jakis genialny sposob na depilacje bikini ?
moze sprobuje ten peeling kawowy albo cukrowy, ale troche sie obawiam.. ale wkoncu sprobowac moge
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:15   #129
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

aaaa... juz sobie znalazlam na forum ten temat o dpilacji bikini i czytam
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:38   #130
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny!!
Ten Sudocrem jest świetny!!
Miałam krostki po depilacji bikini i pach - kilka razy posmarowałam Sudocremem i już mi lepiej krostki znikają a pachy nie szczypią jak wcześniej
A najlepsze jest to że nie uczula, ja mam potwornie wrażliwą skórę i jak tylko użyję jakiegoś niesprawdzonego preparatu to poprostu masakra. Na szczęście mogę używać wszystkiego czego mogą używać niemowlaki ;-p a taki właśnie jest Sudocrem
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 16:35   #131
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
cukier nie, nie nie i jeszcze raz nie przy stanach zapalnych bo jest pozywka dla bakterii!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
upssss dziekuje za uświadomienie

sudocrem jest super używam nie tylko na nogi kiedy poprzyłam twarz woskiem sprawdził sie rewelacyjnie!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:04   #132
bÓmĆ
Raczkowanie
 
Avatar bÓmĆ
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 80
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez m0n!k@ Pokaż wiadomość
sadzisz, ze jakby je mocno "opalic" samoopalaczem to mniej byloby to widac??<mysli>
chyba tak sproboje zrobic
ja jak narazie próboj je opalić metoa naturalną.
ale niestety cos mi nie wuchodzi.;d
bo łydki sie opalają a uda nie.
suuper...
damy rade.
nie damy sie pokonać.
bÓmĆ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 05:54   #133
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

obawiam sie, ze to na szkode wyjdzie bo slonce powoduje utrwalanie przebarwien, (prawie w kazdym watku o tym trabia) ja unikam slonca jak ognia!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:11   #134
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Annoushka mogę podpisać się pod twoją wypowiedzią rękoma i nogami.
Moje nogi wygladaja koszmarnie. Przez to nie zakładam spódniczek, spodenek a jak widze swoje nogi to chce mi się płakać.
Walczę z tym od 4-5 lat i nic. stosowałam już chyba wszystko.
Zaczynam wątpić, ze keidyś moje nogi będą znów ładnie wyglądać...
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 20:00   #135
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez bÓmĆ Pokaż wiadomość
ja jak narazie próboj je opalić metoa naturalną.
ale niestety cos mi nie wuchodzi.;d
bo łydki sie opalają a uda nie.
suuper...
damy rade.
nie damy sie pokonać.
ja tam wole zadnej cesci mojego ciala nie opalac, bo biore hormony i boje sie przebrawien...
dlatego zostane przy samoopalaczu

a co to jest ten sudocrem??
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:40   #136
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
upssss dziekuje za uświadomienie
nie ma za co ja tez uzywalam cukru, soli, kawy, co mi wpadlo pod reke ale teraz juz wiem, ze cukru nie mozna wiec musze wam przeciez o tym powiedziec!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:13   #137
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez m0n!k@ Pokaż wiadomość
ja tam wole zadnej cesci mojego ciala nie opalac, bo biore hormony i boje sie przebrawien...
dlatego zostane przy samoopalaczu
ale mnie rozbawilas tym stwierdzeniem polazenia hormonow i opalania hahahaha

ja biore hormony od kilku lat, opalam sie zawsze i nigdy przebarwien nie mialam, wole przebarwienia od slonca niz plamy po samoopalaczu
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 13:11   #138
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

No ja mam nowy wynalazek do wypróbowania na moje skatowane nóżki - Żel "Oczar". Używam dopiero z 5 dni także nie mam pojęcia jeszcze o efektach. Zobaczymy. Prawdę mówiąc wątpię w skuteczność, bo tak jak mówiłam próbowałam już chyba wszystkiego, ale w zastosowaniach tego żelu jest napisane : podrażnienia po depilacji.
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 18:21   #139
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Kasia23 podrażnienia to niekoniecznie wrastające włoski
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 03:03   #140
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Jest taki krem po depilacji Veet przeciw wrastajacym wloskom, jest ponoc dobry. on zluszcza skora i zapobiega wrastaniu, jeszcze go nie stosuje codziennie, bo narazie lecze nogi czym innymi specyfikami - i juz w srode kolejna wizyta u dermatologa
wiadomo ze do tych wlosow gleboko wrosnietych trzeba sie dostac przez np zluszczanie skory wiec ... moze jak ktos nie ma tak bardzo "porozwalanych" lydek jak ja to mu to pomoze
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 09:28   #141
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja mam ten krem, ale nie sadze zeby leczyl powrastane wlosy, on ma jedynie zapobiegac pojawieniu sie kolejnych wrostow, udalo mi sie zrobic paste cukrowa ale zastosowalam ja tylko na rekach bo nozki to sie boje tykac, i smaruje rece codziennie i nie mam zadnych wrostow, moze tutaj jest inna skora ale w kazdym razie nie mam wrostow i dodatkowo smaruje tez ramionka , tutaj tez mam problem bo robia mi sie takie czerwone kropeczki, to chyba jest rogowacenie okolomieszkowe, pewnie taka mam juz skore, wszedzie gdzie wlosy, to jest problem ...ale nie tym chcialam pisac no wiec po tym kremiku te kropeczki jakby zlagodnialy, moze nie dokonca zniknely ale wyraznie sa mniej widoczne i odczuwalne
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 13:26   #142
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wszystkie depilujecie ręce? omg xD :P
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:11   #143
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie ja tego nie robie! tylko, ze nie mialam co zrobic z ta kulka z cukru spekalam zeby uzyc jej na nogi wiec padlo na rece bo do bikini to jakos nie chcialo sie przykleic
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 17:43   #144
doorcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 18
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja używam na zmianę depilator i maszynkę do golenia, peelingi nie pomagają a poza tym w ten sposób nigdy się nie opalę na nogach! na twarzy też stosuję peeling co 2-3 dni i zawsze jestem blada, nie ma szans nabrać kolorku, dlatego na lato chyba zarzuce depilator
a co powiecie na te balsamy opóźniające odrost włosków, one teoretycznie też mają zapobiegać wrastaniu bo cześciowo rozpuszczają włoski czy coś takiego...
doorcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:45   #145
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ale mnie rozbawilas tym stwierdzeniem polazenia hormonow i opalania hahahaha

ja biore hormony od kilku lat, opalam sie zawsze i nigdy przebarwien nie mialam, wole przebarwienia od slonca niz plamy po samoopalaczu
to, ze ty nie dostalas przebarwien to nie znaczy ze nie ma takiego ryzyka, nawet w ulotce od tabletek powinna byc taka informacja, przebarwienia moga wyjsc po paru latach nawet, wystarczy spojrzec na niektore dziewczyny, plamy typu hormony+slonce rozpoznaje od razu, wygladaja naprawde okropnie i ciezko je zamaskowac a tym bardziej usunac
najgorzej wygladaja przebarwienia nad gorna warga ala "wąsy", plamy po samoopalaczu znikaja po paru dniach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 14:15   #146
bichett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 420
Dot.: Re: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

witaj, czy już sobie poradziłeś z wrastaniem? jeśli nie to posłuchaj: na pewno nie próbój wysuszać krostek jakimiś alkocholami bo przesuszysz skóre i zrobi się z niej twarda skorupka co dodatkowo utrudni wydostanie się włosów, zastosuj peeling ale nie jakiś ziarnisty bo mają inne działanie, złuszczają skore przez szorowanie jak szczotka ale łagodniej bo przecież szczotką nie szoruje się twarzy a peelingiem tak. Zastosuj Peeling ENZYMATYCZNY, pytaj w aptece lub drogerii typu sephora. On ''rozpuszcza'' martwy naskórek.
Najlepiej wejdź do wanny zwilż nogi(ten peeling działa w środowisku wodnym) i nałóż warstwe preparatu i tak posiedź z nogami poza wodą z 10-15 min, jak by wyschło to zwilż nogi wilgotnymi dłońmi, następnie weź naszą ukochaną szczotke i dopiero teraz szoruj, ogol nogi zwykłą maszynką będziesz lepiej wyczuwał gdzie są jeszcze wrośnięte włosy, ja pochodze z południa Francji,ciemna karnacja i włosy i musze ten zabieg przeprowadzić 2 razy z rzędu ale efekty są zadowalające, ten sposób pokazała mi żona (to ona mnie namówiła do depilacji), i jestem zadowolony choć sama depilacja mnie zawsze przeraża pozdrawiam, daj znać jak sobie poradziłeś
bichett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 19:44   #147
incee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hello, jak ja sie ostro wzielam za nozki moje.. ale od poczatku - najpierw mialam zapalenie czy jakos tak od golenia maszynka, no to malo genialna ja stwierdzialam, ze jak zastosuje depilator to nie bedzie juz tak podrazniona skora... faktycznie, nieby nie mialam takich stanow zapalnych ale nabawilam sie wrastania noooooo i zaczęlam wydlubywac, wyciskac, a co za tym idzie nowe stany zapalne i blizny !! normalnieto dramat jest, szczegolnie jak sie patrze na pieknie opalone, gladziutkie nozki tych, ktore pokazuja ze takie maja a ja biedna zawsze w spodniach alebo jakies tłumaczenia wlasnie, skad to mam.. ale wiem ze kazda piszącu tu ma taki problem. Stwierdzialam ze koniec z tym bo juz mam serdecznie dosc. Po pierwsze odstawilam depi definitywnie!! i to co moglam to 'wycisnelam' (chodzi o wrosniete wloski) i.. zapuscilam troche... co bylo zbawienne dla mojej skory. Zrobilam to jak chlodniej bylo, chociaz teraz tez staram sie poki co depilowac (maszynka) jak najrzadzie, wole sie przemeczyc, no cos za cos.. aaa ps wlosy mam twarde, glube i blleee. Peeling.. tak. Ale niekoniecznie enzymatyczny. Mam taki z noturalnym pumeksem zmiekczajacy skore.. kupilam w Tesco za ok 4-5 zł jest niby do stópale sprawdza sie rewelacyjnie jak dla mnie, a probowalam mnostwo innych i drogich 'specyfików'. Czasem jescze zwyklym pumeksem 'przeczesze' nozki jak nie mam czasu na peeling. Na podraznienia, bo dalej sie pojawiaja - Sudocrem (po peelingu, goleniu, na noc) a w miedzyczasie (zazwyczaj w ciagu dnia ilekroc mam czas i mi sie przypomni) cos na blizny ktore powstały po wydlubywaniu skubancow - polecam Tointex lub Cepan, oba mialam, moje blizy/przebarwienia (takie głownie plamy ciemniejsze) stają sięcoraz mniej widoczne, ale smaruje juz z dobry miesiac.Wiem ze jak za pol roku załkowicie znikna to bedzie sukces. Wymaga to nie lada zachodu ale oplaca sie.. Ale wazne jest zeby uspokoic skore i nie trturowac jej przezpewien czas goleniem. Ja juz widze nieziemską poprawe, jak dobrze pojdzie za miesiac wskocze w kiece i nie bede sie wstydziala obstrupaciałymi nnogami mam ogolnie bardzo wrazliwa skore ale ta kuracja jest super. Będę pisała jak wyglądają moje nozie, powodzonka kochane, walczmy, nie dajmy sie!!!!
incee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 21:28   #148
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

mimo że depilator mam od kilku lat dopiero od 3 miesięcy zaczęłam go regularnie stosować, czyli raz w tygodniu i tragedia, bo zaczęły mi wrastać włoski. no to kupiłam rękawicę sizalową i codziennie sie masowałam, niewiele pomogło .
lekko zdesperowana kupiłam krem veet przeciw wrastaniu włosków i smarowałam codziennie, niby mała poprawa była, ale żadna rewelacja .
na szczęście nie mam żadnych stanów zapalnych. ale pojawił sie inny problem: na łydkach po depilacji mam teraz mnóstwo czarnych kropek, coś jak wągry, bo sie daja wyciskać, z tym że to nie wągry. spotkała sie któraś z was z czymś takim? jak sie tego pozbyć, bo jak próbowałam to wyciskać to po 2 minutach dostawałam szału (zbyt cierpliwa to ja nie jestem...)
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 22:02   #149
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
mimo że depilator mam od kilku lat dopiero od 3 miesięcy zaczęłam go regularnie stosować, czyli raz w tygodniu i tragedia, bo zaczęły mi wrastać włoski. no to kupiłam rękawicę sizalową i codziennie sie masowałam, niewiele pomogło .
lekko zdesperowana kupiłam krem veet przeciw wrastaniu włosków i smarowałam codziennie, niby mała poprawa była, ale żadna rewelacja .
na szczęście nie mam żadnych stanów zapalnych. ale pojawił sie inny problem: na łydkach po depilacji mam teraz mnóstwo czarnych kropek, coś jak wągry, bo sie daja wyciskać, z tym że to nie wągry. spotkała sie któraś z was z czymś takim? jak sie tego pozbyć, bo jak próbowałam to wyciskać to po 2 minutach dostawałam szału (zbyt cierpliwa to ja nie jestem...)
na te kropki powinien pomóc peeling, to też odrastające włoski... mam coś takiego jak opisałaś, ale nie radzę Ci tego wyciskać bo blizny zostają długo bardzo najlepiej w ogóle nic nie wyciskać, bo od razu tragedia !
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 13:03   #150
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dzięki caya no właśnie stwierdziłam że może te peelingi pomogą. wczoraj zrobiłam sobie ten kawowy, masowałam sie długo i namiętnie i nogi mam miłe w dotyku ale kropki i włoski pod skóra zostały no nic, może za parę tygodni jakieś efekty będą...
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.