Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 12:21   #2251
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
ankaa będzie dobrze- na pewno

mravka podziel się sałatką nie mam sił robić takich pracochłonnych wynalazków

beaciorq ja nadal nie spakowana , mimo straszaków tzn no może do połowy
Ambi tak jak patrze to my podobny termin mamy a takie komentarze nalez przyjmować ze smiechem, mój tz co chwile wola na mnie zamiast kochanie cxy cos, to grubaaaa chodz tu :p a w pracy dziad sie pochwalił ze waze juz 80 kg i wszyscy sie smiali zla bylam bo jeszcxe do 80 troche mi brakuje hihi, no dobra tylko 3 kg no ale jednak licze ze do porodu nie przekrocze :p

U mnie dziś zupa ogorkowa i bigos od mamy
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:25   #2252
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Staram siw pic dużo ale najgorsze jest to ze na kibel juz tak nie latam co mnie ten brzuch tak mocno sciska
Weź nospę

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Nie, wzięłam w końcu nieusztywniany, ten:

https://www.mamissima.pl/pokoik/colo...way_peach.html
Hehe, mam ten sam- dostałam w prezencie od siostry TŻ-ta w zestawie z ręcznikiem szkoda tylko, że teraz mam dwa nieusztywniane... bo kilka dni wcześniej zamówiłam właśnie miękki... no i chciałam dokupić z tym wkładem kokosowym, ale teraz myślę, że już chyba odpuszczę
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:25   #2253
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Za wizytę
Mogłabym prosić foto real tej wanienki?



Będzie dobrze, głowa do góry

https://www.google.pl/search?q=ikea+...w=1366&bih=631
To ta z zielonymi gumkami. Nie mam teraz możliwości zrobić zdjęcia, więc takie Ci wstawiam
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:27   #2254
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Natalia, kciuki!

U mnie pralka chodzi z ciuszkami Małej... a z suszarki patrzą na mnie tetry, ręczniki i inne pieluszki do wyprasowania. Chyba to machnę, bo pójdzie na pewno błyskawicznie, to chyba najprostsze do wyprasowania, a będzie z głowy.

W ogóle dziewczyny, które mają lifenesta - jak wyprałyście prześcieradła do nich? Na metce mają napisane, że prać w zimnej wodzie i nie prasować Na 20st wrzucić? I faktycznie nie prasujecie?
buahahahaha... serio?!
a ja zrobiłam taki myk, że nie spojrzałam na metkę i wyprałam w 30 stopniach, wyprasowałam w wysokiej temp z parą i już
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:29   #2255
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
https://www.google.pl/search?q=ikea+...w=1366&bih=631
To ta z zielonymi gumkami. Nie mam teraz możliwości zrobić zdjęcia, więc takie Ci wstawiam
Tak, tak wiem, która to tylko nie widziałam jej na żywo... ale dzięki


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
buahahahaha... serio?!
a ja zrobiłam taki myk, że nie spojrzałam na metkę i wyprałam w 30 stopniach, wyprasowałam w wysokiej temp z parą i już
I "żyje"?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:29   #2256
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Wzięłam wzięłam zrobię do końca obiad i idę się wykąpać i jadę na IP dla spokoju zobaczymy co mi powiedzą..
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:31   #2257
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Wzięłam wzięłam zrobię do końca obiad i idę się wykąpać i jadę na IP dla spokoju zobaczymy co mi powiedzą..
I dobrze, będziesz spokojniejsza
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 12:34   #2258
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hehe, mam ten sam- dostałam w prezencie od siostry TŻ-ta w zestawie z ręcznikiem szkoda tylko, że teraz mam dwa nieusztywniane... bo kilka dni wcześniej zamówiłam właśnie miękki... no i chciałam dokupić z tym wkładem kokosowym, ale teraz myślę, że już chyba odpuszczę
Ooo... i jak? Fajny? Bo na zdjęciu śliczny, nie mogłam się na kolor kokardki zdecydować Ale mam manię na miętę więc wzięłam jej coś w końcu z innym kolorem Ja odpuszczam usztywniany

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
buahahahaha... serio?!
a ja zrobiłam taki myk, że nie spojrzałam na metkę i wyprałam w 30 stopniach, wyprasowałam w wysokiej temp z parą i już
Ooo super, dzięki za info Mam kilka rzeczy do prania w 30st więc też tak zrobię. A powiedz mi wyprasowałaś parą (z odległości?) czy normalnie żelazkiem przejechałaś?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:39   #2259
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Tak, tak wiem, która to tylko nie widziałam jej na żywo... ale dzięki




I "żyje"?

zyje i ma sie calkiem dobrze

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Wzięłam wzięłam zrobię do końca obiad i idę się wykąpać i jadę na IP dla spokoju zobaczymy co mi powiedzą..


---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Dziewczyny NIE-KLUBOWE - niektóre z Was regularnie się udzielają więc odbierzcie zaproszenia
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:40   #2260
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ooo... i jak? Fajny? Bo na zdjęciu śliczny, nie mogłam się na kolor kokardki zdecydować Ale mam manię na miętę więc wzięłam jej coś w końcu z innym kolorem Ja odpuszczam usztywniany
Milusi baaardzo fajny się wydaje
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:51   #2261
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Boziu jak mnie ludzie wkur.wiają. Nie ma jeszcze 12 a już cztery osoby albo pytały czy rodze albo czemu nie rodze a nie wiem czemu, chyba chce całe życie w ciąży być przestanę wychodzić z domu i telefony odbierać no i mama do mnie dzwoni 3 razy dziennie ze niby tak spytać co u mnie
Gosia ale odwalaja w tym szpitalu :/
u mnie rodzinka to samo mama z siostra dzwonia na zmiane (a mieszkaja razem) tylko mi to nie przeszkadza ba... jak zdarzy sie, ze nie zadzwonia w ciagu dnia, to wieczorem sie sama upominam i ja dzwonie ale przed ciaza tez czesto dzwonilysmy do siebie, wiec dla mnie jest to normalne


Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Staram siw pic dużo ale najgorsze jest to ze na kibel juz tak nie latam co mnie ten brzuch tak mocno sciska

moze sie zaczyna????

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

tak w ogole to polozylam sie przed tv i zasnelam... i teraz czuje sie taka "wymieta" ale musze sie ogarnac i za obiad zabrac ;p
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 12:52   #2262
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
u mnie rodzinka to samo mama z siostra dzwonia na zmiane (a mieszkaja razem) tylko mi to nie przeszkadza : ba... jak zdarzy sie, ze nie zadzwonia w ciagu dnia, to wieczorem sie sama upominam i ja dzwonie ale przed ciaza tez czesto dzwonilysmy do siebie, wiec dla mnie jest to normalne





moze sie zaczyna????
Ja też mam kontakt z siostrą i mama codziennie, w sumie każda z nas mieszka w innym kraju no ale siostra juz po 7 się dobijala i rozmowa
Rodzisz?
Tak właśnie teraz
Serio?!
Tak, nie przeszkadzaj, zadzwonię jak skończę
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 12:59   #2263
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja też mam kontakt z siostrą i mama codziennie, w sumie każda z nas mieszka w innym kraju no ale siostra juz po 7 się dobijala i rozmowa
Rodzisz?
Tak właśnie teraz
Serio?!
Tak, nie przeszkadzaj, zadzwonię jak skończę
haha u mnie rozmowa wyglada podobnie
raz nawet im powiedzialam, ze jak bede jechala na porodowke, to na pewno nie dam im znac, bo beda dzwonily co 5 min i nie bede miala czasu urodzic
to mi powiedziala, zebym wziela laptopa, połaczymy sie na skype i beda mialy relacje na zywo
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:00   #2264
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Lula, dobrze poprowadziłaś rozmowę Do mnie też dzwonią... na zmianę mama i babcia. Fajnie, że się interesują, martwią czy jakkolwiek to nazwać, ale ja powoli na dźwięk telefonu dostaję aż nieprzyjemnego wzdrygnięcia, mam dość. Co się u mnie mogło wydarzyć w 24h? No bez jaj... i to "co słychać u Was?" No nic nowego od wczoraj...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Mms, ja serio mam takie myśli, że nikomu nie powiem dopóki nie urodzę... bo mnie chyba coś trafi jak będą co chwilę dzwonić, a przecież poród może trwać kilkanaście godzin
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:02   #2265
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

No ja nie powiem, bo mi tżta telefonami zamęczą bo ja jak pojadę juz do szpitala, to wyłącze dźwięki, telefon do torby i wyjmę go dopiero jak urodze żeby na wideorozmowie moim chłopakom Adriana pokazać
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:05   #2266
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Lula, dobrze poprowadziłaś rozmowę Do mnie też dzwonią... na zmianę mama i babcia. Fajnie, że się interesują, martwią czy jakkolwiek to nazwać, ale ja powoli na dźwięk telefonu dostaję aż nieprzyjemnego wzdrygnięcia, mam dość. Co się u mnie mogło wydarzyć w 24h? No bez jaj... i to "co słychać u Was?" No nic nowego od wczoraj...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Mms, ja serio mam takie myśli, że nikomu nie powiem dopóki nie urodzę... bo mnie chyba coś trafi jak będą co chwilę dzwonić, a przecież poród może trwać kilkanaście godzin

ja się zastanawiam czy do nich dzwonić własnie i decyzje podejme w drodze na porodowke pewnie... z jednej strony chcialabym, zeby wiedzialy i myslaly o mnie pozytywnie, z drugiej strony wiem, ze to beda przezywaly
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:06   #2267
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Do mnie na szczęście jeszcze nikt nie dzwoni
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:09   #2268
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Dziewczyny NIE-KLUBOWE - niektóre z Was regularnie się udzielają więc odbierzcie zaproszenia
Dziękuję dziewczyny za zaproszenie

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja też mam kontakt z siostrą i mama codziennie, w sumie każda z nas mieszka w innym kraju no ale siostra juz po 7 się dobijala i rozmowa
Rodzisz?
Tak właśnie teraz
Serio?!
Tak, nie przeszkadzaj, zadzwonię jak skończę


Do mnie póki co nikt nie wydzwania no ale może jeszcze za wcześnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:12   #2269
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Ja też mam już dosyć telefonów... a zwłaszcza od mamy:/ sama się nie denerwuję, a po jej tel.jakaś zestresowana się robię... nagada mi, jak się martwi, jak to ciężko może być itp. bardziej denerwuje się niż ja sama tak jakby to ona miała urodzić za mnie... więc już z mężem uzgodniliśmy, że nikomu nie damy znać, że się zaczęło, dopiero po porodzie jak będę na sali z maleństwem, po kilku godzinach, jak trochę dojdę do siebie mąż poinformuje kogo trzeba.

A ja mam dziś jakiś słabszy dzień:/ obiadu nie gotuję, pojedziemy z tż na wizytę do gin to zjemy coś na mieście.
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 13:16   #2270
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

a ja się położylam i znowu skurcze się zaczęły... Ja już mam dość serio... Gdyby nie one to bym tą końcówkę ciąży jakoś przetrwała... Zwlaszcza że chłodno jest...
I się wkurzyłam, stwierdziłam że ,,im,, pomogę wytarlam kurze, poodkurzałam, nastawiłam obiad, wstawiłam pranie, wysprzątalam wc, łazienke i kuchnię... Biorę się za mycie podłóg jeszcze... Jak mnie nie weźmie porządnie to jeszcze raz wypastuje panele w pokojach chyba...



Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość


Nie, wzięłam w końcu nieusztywniany, ten:

https://www.mamissima.pl/pokoik/colo...way_peach.html
też na nie patrzyłam... ale nieusztywniany już mam i chciałam usztywniany... Dlatego na muzpony zamówilam... Jest rewelacyjny, gdyby któras chciala to bierzcie śmiało... Dużo fajniej się też prasował niż ten nieusztywniany co mam z sangotrade.pl

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Wzięłam wzięłam zrobię do końca obiad i idę się wykąpać i jadę na IP dla spokoju zobaczymy co mi powiedzą..
i dobrze - daj znać jak wrócisz...


Co do telefonów to do mnie dzień w dzień dzwoni albo ex teściowa albo ex teść... Jak się czuje i że chętnie Maja się zajmą... Biorą ją praktycznie codziennie... Maja ostatnio im się ,,postawiła,, i mówi ,,a co wy myślicie że ja z mamą nie chcę posiedzieć? co z tego że nie biega za mną na rowerku... może siedzieć na ławce a ja pojeżdżę ,,
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:17   #2271
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam czy do nich dzwonić własnie i decyzje podejme w drodze na porodowke pewnie... z jednej strony chcialabym, zeby wiedzialy i myslaly o mnie pozytywnie, z drugiej strony wiem, ze to beda przezywaly

Ja się boję, że zjedzie sie ludzi do szpitala i będą czekać pod drzwiami...:/ wydaje mi się, że taka sytuacja jeszcze bardziej będzie mnie stresować. Wystarczy, że TŻ będzie przerażony i zniecierpliwiony, więc nikt inny mi nie będzie potrzebny, żeby jeszcze chłopaka stresować.

Jakbym miała pewność, że nikt inny nie przyjedzie i będą w domu czekać to co innego, ale takiej pewności nie mam:/

Będąc w szpitalu widziałam rodzinkę, która czekała na korytarzu kilka godzin, a ojciec dziecka mało nie mdlał, jak reszta gadała co chwilę... że długo to trwa, może coś nie tak, matka latała do położnych, jego wysyłali żeby się dowiedział czegoś... masakra.
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:17   #2272
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

A i przeszlam wczoraj przy kapieli Mai bardzo denerwującą rozmowę... Skąd braciszek wziąl się w brzuszku - przecież tam nie wskoczył...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:20   #2273
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
a ja się położylam i znowu skurcze się zaczęły... Ja już mam dość serio... Gdyby nie one to bym tą końcówkę ciąży jakoś przetrwała... Zwlaszcza że chłodno jest...
I się wkurzyłam, stwierdziłam że ,,im,, pomogę wytarlam kurze, poodkurzałam, nastawiłam obiad, wstawiłam pranie, wysprzątalam wc, łazienke i kuchnię... Biorę się za mycie podłóg jeszcze... Jak mnie nie weźmie porządnie to jeszcze raz wypastuje panele w pokojach chyba...





też na nie patrzyłam... ale nieusztywniany już mam i chciałam usztywniany... Dlatego na muzpony zamówilam... Jest rewelacyjny, gdyby któras chciala to bierzcie śmiało... Dużo fajniej się też prasował niż ten nieusztywniany co mam z sangotrade.pl


i dobrze - daj znać jak wrócisz...


Co do telefonów to do mnie dzień w dzień dzwoni albo ex teściowa albo ex teść... Jak się czuje i że chętnie Maja się zajmą... Biorą ją praktycznie codziennie... Maja ostatnio im się ,,postawiła,, i mówi ,,a co wy myślicie że ja z mamą nie chcę posiedzieć? co z tego że nie biega za mną na rowerku... może siedzieć na ławce a ja pojeżdżę ,,
Jaka kochana

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Ja też mam już dosyć telefonów... a zwłaszcza od mamy:/ sama się nie denerwuję, a po jej tel.jakaś zestresowana się robię... nagada mi, jak się martwi, jak to ciężko może być itp. bardziej denerwuje się niż ja sama tak jakby to ona miała urodzić za mnie... więc już z mężem uzgodniliśmy, że nikomu nie damy znać, że się zaczęło, dopiero po porodzie jak będę na sali z maleństwem, po kilku godzinach, jak trochę dojdę do siebie mąż poinformuje kogo trzeba.

A ja mam dziś jakiś słabszy dzień:/ obiadu nie gotuję, pojedziemy z tż na wizytę do gin to zjemy coś na mieście.
My w 1 ciazy tez nie chcielismy nikomu mowic ale wyszlo inaczej, bo bratowa urodzila 2 dni przede mna i zadzwonilam czy sa na oddziale bo rodze reszta dowiedziala sie po poeodzie, teraz chyba nieunikniemy bo cos z mlodym trzeba bedzie zrobic
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:20   #2274
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Mravka, chyba zrobię taką prlowską sałatkę jarzynową na weekend Uwielbiam...

Majka, poleżeć też czasem trzeba



Biedna Ale Cię załapało... pij dużo wody...
no za mną chodzi,więc właśnie jestem w ferworze krojenia. Będzie na dzisiaj jak znalazł,a i TZ się ucieszy,bo uwielbia.
Wzieło mnie też dzisiaj na pierogi z kaszą gryczaną i serem. Tyle,że to już wieczorem ulepie jak TZ wróci. Teraz popełnie tylko farsz coby czekał.
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
jess no TY zboczku swoją drogą... wczoraj też była fajna scena p.s ja podobno zaczełam chrapać.. w tym samym czasie co w poprzedniej ciązy


mravka dziękuję a ja gratuluję Twojemu synusiowi opanowanie rowerka ale pewnie ma radośc.. mój czeka aż urośnie na ten biegowy bo rodzice mu kupili za duży ciut w weekend borys byl pierwszy raz u teściowej na noc spisałą się teściówka muszę przyznać no i borys też był grzeczny ładnie u niej jadł i sam powiedział,że chce iść spać!! wreszcie impreza grillowa odbyła się bez naszego dziecka wiesz jak odpoczełam psychicznie.. a mąż ja się wyluzował z kolegą...ile on wypił ale od wczoraj już mówi,że nie będzie pić do porodu- już mam dosyć tcyh ciągłych imprez i ja jedyna trzeźwa
o ja mi TZ też mówił,że chrapałam ostatnio. W sumie Mu nie uwierzyłam,ale może rzeczywiście
Ooo biegówka super sprawa. U nas własnie biegówka była przed tym rowerkiem i naprawdę super się sprawdziła. Nauczyła Go utrzymywania równowagi. A dużo Mu brakuje do tej biegówki jeszcze?
U teściowej powiadasz,a bez problemu został?
Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
buhhaha nie pękaj.. ja to słyszę odkąd zostało mi 1,5 miesiąca do porodu teksty" to ty jeszcze nie urodziła' itp . zdaję sobie sprawę,że mam ogromny brzuch ale mi prawie jeszcze został miesiąc ostatnio wchodzę do sklepu a chłopak do kolegi o ja ☠☠☠☠☠☠☠e ale ma bęben no ale hitem było o ku*** ale ktoś ją ukłul. Zaczynam się wstydzić pokazywac ludziom
Dziwi mnie skąd w niektórych tyle buractwa. Jak można tak skomentować kogoś. Przecież widać,że to ciąża ,a nie połknęłaś balon. Naprawdę niekiedy reakcje ludzie są co najmniej nie na miejscu. Olej to sikiem prostym nie warto.
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ty zboczuszku


Mravka, ile Ty czekałaś na łóżeczko? Bo coś długo moje nie przychodzi
Twój sen genialny nie mam pojęcia skąd się to bierze
wiesz co dokładnie tydzień. Zamówiłam w pn i w kolejny już Pani dzwoniła,że mogę podjechać(my odbieraliśmy osobiście). Zadzwoń tam może i podpytaj. A zamawiałaś coś jeszcze,czy tylko łóżeczko?
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze !!

popłakałam sie
Muszę poinformować personel w szpitalu, ze nic innego nie tykam do jedzenia

Kolejna filmów erotycznych sie ciężarówkom zachciało
no niech się tam lepiej przygotują dobrze na Twoje przyjęcie


Dobra ide pichcić dalej. Jakieś ciućmoki przy podłączaniu latarni przecieli kabel i nie było w bloku prądu. Musiałam zasuwać na 4 piętro z buta,a nie jest to teraz łatwe. Normalnie myślałam,że zejdę w drodzę,bo oczywiście poszłam na "małe" zakupy. Mam za to czerwone porzeczki i jeżyny
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:22   #2275
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Nas jeśli dobrze pójdzie czeka przeprowadzka w tym roku juz sobie to wyobrażam mając dwóch maluchów w domu
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:29   #2276
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Ambi tak jak patrze to my podobny termin mamy a takie komentarze nalez przyjmować ze smiechem, mój tz co chwile wola na mnie zamiast kochanie cxy cos, to grubaaaa chodz tu :p a w pracy dziad sie pochwalił ze waze juz 80 kg i wszyscy sie smiali zla bylam bo jeszcxe do 80 troche mi brakuje hihi, no dobra tylko 3 kg no ale jednak licze ze do porodu nie przekrocze :p

U mnie dziś zupa ogorkowa i bigos od mamy
ogórkowa..echh chodzi za mną już od dawna!
Kurczę powiem Ci,że ja osobiście słabo bym się poczuła jakby TZ powiedział do mnie grubaaa. Wydaję mi się,że mam duuużo dystansu do siebie,ale jakoś taki tekst sprawiłby mi raczej przykrość niż umiałabym go przyjąć z uśmiechem.
Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja też mam kontakt z siostrą i mama codziennie, w sumie każda z nas mieszka w innym kraju no ale siostra juz po 7 się dobijala i rozmowa
Rodzisz?
Tak właśnie teraz
Serio?!
Tak, nie przeszkadzaj, zadzwonię jak skończę

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Ja też mam już dosyć telefonów... a zwłaszcza od mamy:/ sama się nie denerwuję, a po jej tel.jakaś zestresowana się robię... nagada mi, jak się martwi, jak to ciężko może być itp. bardziej denerwuje się niż ja sama tak jakby to ona miała urodzić za mnie... więc już z mężem uzgodniliśmy, że nikomu nie damy znać, że się zaczęło, dopiero po porodzie jak będę na sali z maleństwem, po kilku godzinach, jak trochę dojdę do siebie mąż poinformuje kogo trzeba.

A ja mam dziś jakiś słabszy dzień:/ obiadu nie gotuję, pojedziemy z tż na wizytę do gin to zjemy coś na mieście.
oj zamiast wspierać to jeszcze niepotrzebnie podkręca Twoje niepokoje. Może powiedz Jej wprost,że takie rozmowy Ci nie pomagają,a wręcz przeciwnie. Skoro ma tyle obaw to wydaje mi się,że powinna je zachować dla siebie,a nie jeszcze dzielić się szczodrze z Tobą.
Udanej wizyty!


Strasznie mnie od rana boli gardło. Mam nadzieję,że to nie początek żadnej infekcji,bo to ostatnia rzecz jakiej mi teraz potrzeba. Choć taka pogoda jak była ostatnio podobno sprzyja np.anginie. Echhh
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:30   #2277
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nas jeśli dobrze pójdzie czeka przeprowadzka w tym roku juz sobie to wyobrażam mając dwóch maluchów w domu
a co za małe mieszkanie będzie dla was 4?
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:34   #2278
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
a co za małe mieszkanie będzie dla was 4?
Nie, tż czasem stęka ale mi odpowiada, mamy dwie sypialnie, duży salon i na parterze. Tyle że wynajmujemy, wiec ładujemy komuś kasę w kieszeń. A dziś tż idzie złożyć o mieszkanie tak jakby z socjalu, że dostajemy od miasta, możemy sobie w nim już robić co chcemy (teraz nawet koloru ścian nie możemy zmienić), no i ogólnie czynsz mniejszy i inne rachunki. A że zaraz drugie maleństwo się pojawi, to też mamy nadzieję że może się poszczęści i jeszcze w tym roku dostaniemy, znajoma ma córkę nastolatkę i ostatnio po dwóch miesiącach czekania dostała super mieszkanko i nawet ogródek mały ma zobaczymy, ale złożyć wniosek nie zaszkodzi
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:45   #2279
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
A i przeszlam wczoraj przy kapieli Mai bardzo denerwującą rozmowę... Skąd braciszek wziąl się w brzuszku - przecież tam nie wskoczył...
Ups

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Kurczę powiem Ci,że ja osobiście słabo bym się poczuła jakby TZ powiedział do mnie grubaaa. Wydaję mi się,że mam duuużo dystansu do siebie,ale jakoś taki tekst sprawiłby mi raczej przykrość niż umiałabym go przyjąć z uśmiechem.
Ja mam podobne odczucia... mój mąż mówi do mnie per Brzuchatku, co mnie mega rozczula
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-27, 13:47   #2280
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nie, tż czasem stęka ale mi odpowiada, mamy dwie sypialnie, duży salon i na parterze. Tyle że wynajmujemy, wiec ładujemy komuś kasę w kieszeń. A dziś tż idzie złożyć o mieszkanie tak jakby z socjalu, że dostajemy od miasta, możemy sobie w nim już robić co chcemy (teraz nawet koloru ścian nie możemy zmienić), no i ogólnie czynsz mniejszy i inne rachunki. A że zaraz drugie maleństwo się pojawi, to też mamy nadzieję że może się poszczęści i jeszcze w tym roku dostaniemy, znajoma ma córkę nastolatkę i ostatnio po dwóch miesiącach czekania dostała super mieszkanko i nawet ogródek mały ma zobaczymy, ale złożyć wniosek nie zaszkodzi
Ahaa takie coś. No to dobrze facet myśli, jak macie możliwość to jak najbardziej próbować
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 20:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.