Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-31, 09:41   #3361
agnes_074
agnes
 
Avatar agnes_074
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 178
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

[QUOTE=Mravka;52262630]Tak tak na Zelaznej. Ruch jak w Ulu. Czekam na przyjecie. Podali juz antybiotyk na ten gbs. Jestem po ktg. Polozna zbadala i niestety szyjka dluga. Nie chce mi podawac oksy,bo wtedy prawie napewno skonczyloby sie to druga CC. Mam isc na patologie i "dojrzec". Jak to ujela polozna "ciezka praca przed nami". Wiec coz...bedzie pewnie jazda bez trzymanki. No nic teraz nie ma odwrotu.


Nie słuchaj położnej, bo ona jasnowidzem nie jest Nikt nie jest w stanie przewidzieć ile to potrwa. Mi przy pierwszym porodzie też kazała chodzić, bo "długa droga przed nami". Skurcze trwały trzy godziny, a już prosiłam się na fotel. Nie wiem co za instynkt w kobiecie siedzi, ale gdy tylko wdrapałam się na fotel zaczęły się bóle parte. Kto wie, może i Ty do obiadu będziesz już tulić dzieciątko

Zapraszam zapraszam,bo czytam ze chetnych na dzis duzo

Springtime Zosia i Hania

Moniska wiesz co brak slow na tych lekarzy :/. Ale dobrze,ze wychodzisz

Nie zgodzę się z Wami, bo czasem się wydaje, że trzymają w szpitalu niepotrzebnie, a to raczej my nie zdajemy sobie sprawy, że coś nam może zagrażać. Kto wie, może gdyby Iza z wrześniówek trafiła na takie "wczasy" to finał byłby inny...

Edytowane przez agnes_074
Czas edycji: 2015-07-31 o 09:42
agnes_074 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:47   #3362
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
heroine, niekoniecznie, zależy jak duży się maluch urodzi i jakie masz kolejne - jak prasuję, to sporo 62 jest minimalnie większych od 56 i myślę, że długi maluch spokojnie w jednym i drugim będzie mógł paradować. Poza tym jak piszą dziewczyny, zawsze możesz domówić po porodzie, jak będziesz rozmiar znała
Teraz to mi namieszałaś coś tam domówię, ale przesadzać nie będę


Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Ja dzis zaczynam 38 tc czyli zostały 3 tyg do porodu! Niby niedlugo ale bardzo dlugo chciałabym urodzic za poltora tygodnia :p

I dzis dopiero ide zrobić wymaz na gbs, a wizyta w środę takze na pewno nie zdaze z wynikiem
Gratuluję kolejnego tygodnia
Ja 38 zaczynam we wtorek, a gbs będę mieć dopiero pobieranego w następny poniedziałek czyli praktycznie na początku 39 tygodnia tak to moja gin wymyśliła
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:48   #3363
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

[QUOTE=agnes_074;52263049]
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Tak tak na Zelaznej. Ruch jak w Ulu. Czekam na przyjecie. Podali juz antybiotyk na ten gbs. Jestem po ktg. Polozna zbadala i niestety szyjka dluga. Nie chce mi podawac oksy,bo wtedy prawie napewno skonczyloby sie to druga CC. Mam isc na patologie i "dojrzec". Jak to ujela polozna "ciezka praca przed nami". Wiec coz...bedzie pewnie jazda bez trzymanki. No nic teraz nie ma odwrotu.
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość


Nie słuchaj położnej, bo ona jasnowidzem nie jest Nikt nie jest w stanie przewidzieć ile to potrwa. Mi przy pierwszym porodzie też kazała chodzić, bo "długa droga przed nami". Skurcze trwały trzy godziny, a już prosiłam się na fotel. Nie wiem co za instynkt w kobiecie siedzi, ale gdy tylko wdrapałam się na fotel zaczęły się bóle parte. Kto wie, może i Ty do obiadu będziesz już tulić dzieciątko

Zapraszam zapraszam,bo czytam ze chetnych na dzis duzo

Springtime Zosia i Hania

Moniska wiesz co brak slow na tych lekarzy :/. Ale dobrze,ze wychodzisz

Nie zgodzę się z Wami, bo czasem się wydaje, że trzymają w szpitalu niepotrzebnie, a to raczej my nie zdajemy sobie sprawy, że coś nam może zagrażać. Kto wie, może gdyby Iza z wrześniówek trafiła na takie "wczasy" to finał byłby inny...
Mi bardziej chodzi o to ze sama musi sie upominac o glupie badanie usg a do tego czeka na nie od kilku dni..wiadomo w szpitalu jakby co wszystko na miejscu ale personel moglby wiecej rozmawiac z pacjentem a nie wszystkiego trzeba sie domyslac.jedna baba powie tak druga inaczej a ty glupiejesz :/
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:55   #3364
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

[QUOTE=Acka;52263162]
Cytat:
Napisane przez agnes_074 Pokaż wiadomość
[I][I][I]
Mi bardziej chodzi o to ze sama musi sie upominac o glupie badanie usg a do tego czeka na nie od kilku dni..wiadomo w szpitalu jakby co wszystko na miejscu ale personel moglby wiecej rozmawiac z pacjentem a nie wszystkiego trzeba sie domyslac.jedna baba powie tak druga inaczej a ty glupiejesz :/

Zgadzam sie z Tobą. Rozumiem, ze sa sytuacje ze w szpitalu trzeba być ale bez przesady, zeby przez kilka dni czekać na głupie usg i jak sie okazuje... Bez potrzeby! Usg w dniu przyjęcia, diagnoza i albo do domu albo leżeć...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 09:55   #3365
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Springtime, gratuluje dwóch dużych Księżniczek!
Niech Ci ładnie rosną i grzeczne będą
A Ty jak najszybciej wracaj do zdrowia... i do nas


natalia, mnie skutecznie motywują przyszłotygodniowe upały
Poza tym, jest szansa, że w środę gdzieś na przedłużony weekend pojedziemy, a od przyszłego piątku będę już "w terminie" - powiedziałam sobie, że do tego czasu wszystko ma być gotowe - później mogę już tylko w szufladach układać
BTW. wiesz który rejon jesteś, bo się zastanawiam, gdzie w razie "w" można to sprawdzić. A swoją drogą, to niezgodne z ustawą - w sensie karetki tak, ale jak z biegu idę, to w dowolne miejsce

moniska, gaz jest super Dodatkowo jest o tyle fajny, że jak czujesz helikopter, to wystarczy pooddychać przez chwile bez gazu i wszystko ustępuje
Co do oddziału to A o jogurt bym się upomniała, ale ja jędza jestem Doczytałam, że Cię wypuścili - nareszcie

NOK, no i super, będzie łatwiej rodzić

Jess, obserwuj, a jak coś Cię zaniepokoi, to jedź na ktg
Ja się w niedzielę wypitoliłam ale na kolano i rękę, na szczęście Młoda tak kopała, że żadnych obaw nie mam, ale skóra zdarta z połowy kolana boli jak nieszczęście

heroine, niekoniecznie, zależy jak duży się maluch urodzi i jakie masz kolejne - jak prasuję, to sporo 62 jest minimalnie większych od 56 i myślę, że długi maluch spokojnie w jednym i drugim będzie mógł paradować. Poza tym jak piszą dziewczyny, zawsze możesz domówić po porodzie, jak będziesz rozmiar znała

Kitsi, toś poszalała z 56

magdowe, spokojnie może dać wsteczne - do 3 albo 5 dni - zależy od lekarza (to znaczy 3 na 100% a czy więcej to zależy)

roxana, pajace z Tesco są jak najbardziej ok - niewiele dzieci wygląda jak kulka Z mojego doświadczenia, one były najbliżej rzeczywistego rozmiaru - poza tym pamiętaj że materiał się rozciąga - ale jak masz za krótkie nogawki, to nic z nimi nie zrobisz.

Acka, nie ma bata, podołasz, teraz już się nie da z tego interesu wypisać

Mravka, kciuki Kochana za szybki i lekki poród

springtime, Zosia i Hania albo Zuzia i Hania
Jakoś Liliana i Milena do mnie nie mówią

Większość mam z lumpka, a tam jak wiadomo,rozmiaru sie nie wybiera wiec kupowałam jak mi sie cos podobało,bo za taka cenę to wole miec więcej niz potem żałować ze nie wzięłam
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:09   #3366
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

[QUOTE=roxana_lu;52263268]
Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość


Zgadzam sie z Tobą. Rozumiem, ze sa sytuacje ze w szpitalu trzeba być ale bez przesady, zeby przez kilka dni czekać na głupie usg i jak sie okazuje... Bez potrzeby! Usg w dniu przyjęcia, diagnoza i albo do domu albo leżeć...
Ale jak pacjentka lezy trzy doby to szpital jakieś tam pieniadze dostaje. Wiec im wygodniej trzymac wlasnie trzy doby. Albo i wiecej...
Tak samo mi lekarka powiedziala ze w piątek na bank nas nie wypisza bo jak urodze to maluch tez musi byc trzy doby wiec wypis w sobote.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cos sie źle cytuje... Chodzilo o wpis roxi
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:11   #3367
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Hej hej

Trochę dziś sobie pospałam, ale już muszę wrzucić 5 bieg, bo przed wizytą trochę akrobacji w łazience trzeba wykonać i pewnie chwilka mi na tym zejdzie, a chciałam jeszcze pedicure zrobić. Nie wiem czy to się uda, bo po przeprowadzce jadę godzinę do mojej kosmetyczki Wizyta na 17:40.

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Wody mi odeszly. A raczej zalalam lozko to lepsze slowo
Wow, kciuki zaciskam najmocniej jak się da TP mamy ten sam Może z okazji pełni dołączę? A tak serio to nie zapowiada się, nie mam ani pół skurcza, w ogóle cisza u mnie. Zobaczymy co lekarz dziś powie, ale czuję, że u mnie to jeszcze daleka droga.

Doczytałam o szyjce - oby szybko udało się ją zgładzić A na ktg co wyszło? Jak malują się skurcze?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 10:14   #3368
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej hej

Trochę dziś sobie pospałam, ale już muszę wrzucić 5 bieg, bo przed wizytą trochę akrobacji w łazience trzeba wykonać i pewnie chwilka mi na tym zejdzie, a chciałam jeszcze pedicure zrobić. Nie wiem czy to się uda, bo po przeprowadzce jadę godzinę do mojej kosmetyczki Wizyta na 17:40.



Wow, kciuki zaciskam najmocniej jak się da TP mamy ten sam Może z okazji pełni dołączę? A tak serio to nie zapowiada się, nie mam ani pół skurcza, w ogóle cisza u mnie. Zobaczymy co lekarz dziś powie, ale czuję, że u mnie to jeszcze daleka droga.

Doczytałam o szyjce - oby szybko udało się ją zgładzić A na ktg co wyszło? Jak malują się skurcze?
Moglybysmy w trójkę urodzic z 14.08 ;-) w koncu pelnia bedzie moze cos sie wydazy jeszcze
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:18   #3369
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze kochana, dzielna mamusia z Ciebie
A ta senność to wcale nie musi być objaw żółtaczki, moje dziecko tak spało do 3rż
Wrocilam zyjemy ;-) doktorka powiedziala ze maly nie jest taki wcsle zolty ale jeszcze oczka ma zolte wiec dla wlasnego spokoju w pon mam jechac do szpitala zeby w labie pobrali malemu krew i oczywiscie prywatnie :-/ bo w normalnych labach nie pobieraja krwi niemowlakom. Oby mu tak zostalo ;-) bylabym chyba najszczesliwsza mama pod sloncem :-P
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No to super! Oby Mu tak zostało a w brzuszku był grzeczny czy szalał?
Oby... Tak po cichutku na to licze ;-) w brzuszku roznie mial swoje stale pory szalenstw ;-) ale teraz to Dziecko Anioł dzis u doktorki byl taki zaspany ze nie moglismy go dobudzic zeby oczy otworzyl... :-P
Mravka, trzymaj sie, trzymam kciuki o szybkie rozkrecenie akcji i rowniez szybkie i szczesliwe zakonczenie. Powodzenia :-*

Edytowane przez martulka0991
Czas edycji: 2015-07-31 o 10:19
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:23   #3370
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

[QUOTE=majka242007;5226352 3]
Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

Ale jak pacjentka lezy trzy doby to szpital jakieś tam pieniadze dostaje. Wiec im wygodniej trzymac wlasnie trzy doby. Albo i wiecej...
Tak samo mi lekarka powiedziala ze w piątek na bank nas nie wypisza bo jak urodze to maluch tez musi byc trzy doby wiec wypis w sobote.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cos sie źle cytuje... Chodzilo o wpis roxi

Tak. Ja wiem, ze dostają chyba za 3 i 10 dób leżenia. Ale guzik mnie to obchodzi, kpina, zeby pacjentka czekała kilka dni na głupie usg (przy czym uwaga - pacjentka jest ciagle w stresie bo nie wie czy z jej dzieckiem jest wszystko w porządku czy nie).

Co do wyjścia w sobotę to chodzi Ci o to, ze za malucha pobyt po 3 dniach tez dostają kasę ? ja wiem, ze podobno tutaj jest tak, ze jeszcze w piatek jakieś badania - jak jest ok to do domu i liczę na to, ze u nas tak bedzie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Wrocilam zyjemy ;-) doktorka powiedziala ze maly nie jest taki wcsle zolty ale jeszcze oczka ma zolte wiec dla wlasnego spokoju w pon mam jechac do szpitala zeby w labie pobrali malemu krew i oczywiscie prywatnie :-/ bo w normalnych labach nie pobieraja krwi niemowlakom. Oby mu tak zostalo ;-) bylabym chyba najszczesliwsza mama pod sloncem :-P

Oby... Tak po cichutku na to licze ;-) w brzuszku roznie mial swoje stale pory szalenstw ;-) ale teraz to Dziecko Anioł dzis u doktorki byl taki zaspany ze nie moglismy go dobudzic zeby oczy otworzyl... :-P
Mravka, trzymaj sie, trzymam kciuki o szybkie rozkrecenie akcji i rowniez szybkie i szczesliwe zakonczenie. Powodzenia :-*

No to super! ja pamietam, ze jak junior był malutki to chcieliśmy na coś pobrać krew i wlasnie nigdzie sie nie chcieli tego podjąć, dopiero w szpitalu
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:27   #3371
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Moglybysmy w trójkę urodzic z 14.08 ;-) w koncu pelnia bedzie moze cos sie wydazy jeszcze
We 4 nawet, bo jeszcze Niespodziewajka ma tp na 14.08.

Jestem za Boję się jak nie wiem... ale już też trochę nie mogę się doczekać, a przecież i tak kiedyś muszę przez to przejść Mam dość już bycia w ciąży...
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 10:31   #3372
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Wody mi odeszly. A raczej zalalam lozko to lepsze slowo

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
kochana za szybki rozwój akcji

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Wlasnie rozmawialam tel z polozna. Przed 9 mam byc. Maja duzy ruch na ip wiec bedzie tloczno. Poki co light bo oprocz tego ze wiadro wody ze mnie wylecialo to nic. Tzn cmi...ale to nic.
Ja sid nastawialam na 5.08,ale ostatnio na placu zabaw sie smialam,ze pasuje mi od pn do pt w godz.8:30-16:30 bo Rob w przedszkolu.
Siostra dzis ma warte..juz wczoraj mialam wprawe w kladzeniu Go spac.
Czuje sie dziwnie...tzn jakby to w ogole mnie nie dotyczylo.
Roxi poki co bezimienny jak mnie przeczolga to bedzie Gniewko albo Mscislaw)))) (joooke)

Majka zapraszam do wspolnego rodzenia dzisiaj;-) ooo i Jess tez! Ps.z OM to ja mialam termin na 19.08,a 14.08 z UsG

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Aa to pytanie o imie nie do mnie ;-) sie zagapilam

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
miejmy jednak nadzieję, że szyjka szybko się zgładzi i cc nie będzie konieczna !
Ja jestem jak zawsze chętna, ale się nie nastawiam, bo czuję, że u mnie nic się przed terminem nie wydarzy. Ciężko, ale chyba już się z tym pogodziłam.

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Wychodzę do domu i jakbym się nie upomniała to bym nie miała usg mała po prostu będzie mała ale jest ok
Super
__________________
Synek

Edytowane przez Jess922
Czas edycji: 2015-07-31 o 10:34
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:35   #3373
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

H&M zrobiło ekskluzywną kolekcję dla maluchów

http://www2.hm.com/pl_pl/dziecko/kam...sive-2015.html

Nie wiem co w niej eksljuziv Ale te portki bym przygarnęła:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0316054001.html

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Jak wejdziecie normalnie w "niemowlęta" to jest więcej tych ciuszków z tej kolekcji, no niektóre są faktycznie śliczne...
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:42   #3374
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Dziewczyny, zaniebdałam forum... Zdaję sobie z tego sprawę, ale moja mama dziś ostatni dzień u nas jest , Tż ma urlop i korzystamy z czasu z Małym
Proszę o skrót wydarzeń na forum
Czy mamy jakieś "nowe" maleństwo???

Ściskam Was wszystkie mocno
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:43   #3375
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaniebdałam forum... Zdaję sobie z tego sprawę, ale moja mama dziś ostatni dzień u nas jest , Tż ma urlop i korzystamy z czasu z Małym
Proszę o skrót wydarzeń na forum
Czy mamy jakieś "nowe" maleństwo???

Ściskam Was wszystkie mocno
Mamy, a nawet 4
mms, springtime i MsLullaby
a dziś Mravka pojechała do szpitala

Czekamy na relację co u Ciebie
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:45   #3376
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
H&M zrobiło ekskluzywną kolekcję dla maluchów

http://www2.hm.com/pl_pl/dziecko/kam...sive-2015.html

Nie wiem co w niej eksljuziv Ale te portki bym przygarnęła:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0316054001.html

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Jak wejdziecie normalnie w "niemowlęta" to jest więcej tych ciuszków z tej kolekcji, no niektóre są faktycznie śliczne...
Rzeczywiście niektóre śliczne
Mi sie jeszcze sporo podoba w kappahlu, oni tam maja kolekcje dla niemowlat newbie, lepsze jakościowo niz hm ale niestety troche droższe..
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:46   #3377
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

[QUOTE=roxana_lu;52263721]
Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość


Tak. Ja wiem, ze dostają chyba za 3 i 10 dób leżenia. Ale guzik mnie to obchodzi, kpina, zeby pacjentka czekała kilka dni na głupie usg (przy czym uwaga - pacjentka jest ciagle w stresie bo nie wie czy z jej dzieckiem jest wszystko w porządku czy nie).

Co do wyjścia w sobotę to chodzi Ci o to, ze za malucha pobyt po 3 dniach tez dostają kasę ? ja wiem, ze podobno tutaj jest tak, ze jeszcze w piatek jakieś badania - jak jest ok to do domu i liczę na to, ze u nas tak bedzie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------




No to super! ja pamietam, ze jak junior był malutki to chcieliśmy na coś pobrać krew i wlasnie nigdzie sie nie chcieli tego podjąć, dopiero w szpitalu
No z tego wychodzi ze za dzieciatko tez kasa będzie dla szpitala... No paranoja. Ale nic sie nie poradzi.





Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
We 4 nawet, bo jeszcze Niespodziewajka ma tp na 14.08.

Jestem za Boję się jak nie wiem... ale już też trochę nie mogę się doczekać, a przecież i tak kiedyś muszę przez to przejść Mam dość już bycia w ciąży...

to co... Trzeba by mężczyzne swego przyatakowac troszkę oxotycynki da i moze jakos pojdzie gladko hehe




Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaniebdałam forum... Zdaję sobie z tego sprawę, ale moja mama dziś ostatni dzień u nas jest , Tż ma urlop i korzystamy z czasu z Małym
Proszę o skrót wydarzeń na forum
Czy mamy jakieś "nowe" maleństwo???

Ściskam Was wszystkie mocno
Nic sie forum nie przejmuj, porob swoje, wypocznij i wracaj do nas...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 10:59   #3378
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Mravka moze nie bedzie aż tak zle! Trzymam kciuki za szybki rozwój akcji

Majka tak całą a teraz poprawiłam kwaśną papierowką
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:07   #3379
Niespodziewajka25
Rozeznanie
 
Avatar Niespodziewajka25
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 754
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Mravka bedzie dobrze , dasz rade na pewno
__________________
ADAŚ - 03.11.2012
CÓRCIA - tp. 15.08.2015
39/40
Niespodziewajka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 11:29   #3380
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Kurcze sami chlopcy prawie u nas sie rodza Tylko u Gosi mala rodzyneczka A slyszalam ze chlopcy lubia sobie dluzej posiedziec,chyba jak widac sciema
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:30   #3381
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Wrocilam zyjemy ;-) doktorka powiedziala ze maly nie jest taki wcsle zolty ale jeszcze oczka ma zolte wiec dla wlasnego spokoju w pon mam jechac do szpitala zeby w labie pobrali malemu krew i oczywiscie prywatnie :-/ bo w normalnych labach nie pobieraja krwi niemowlakom. Oby mu tak zostalo ;-) bylabym chyba najszczesliwsza mama pod sloncem :-P

Oby... Tak po cichutku na to licze ;-) w brzuszku roznie mial swoje stale pory szalenstw ;-) ale teraz to Dziecko Anioł dzis u doktorki byl taki zaspany ze nie moglismy go dobudzic zeby oczy otworzyl... :-P
No to niech pozostanie takim grzecznym dzieckiem
Super, że sobie poradziłaś


Kasperka no powoli się dziewczyny rozpakowują
A Ty jak się czujesz? Jak synuś? Radzicie sobie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:31   #3382
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Kurcze sami chlopcy prawie u nas sie rodza Tylko u Gosi mala rodzyneczka A slyszalam ze chlopcy lubia sobie dluzej posiedziec,chyba jak widac sciema
jeszcze dziewczynki springtime właśnie dopisałam je do listy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:31   #3383
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Kurcze sami chlopcy prawie u nas sie rodza Tylko u Gosi mala rodzyneczka A slyszalam ze chlopcy lubia sobie dluzej posiedziec,chyba jak widac sciema
No i jeszcze nasze bliźniaczki
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:32   #3384
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Suuper, że wychodzisz A powiedz jaka wyszła waga i który tc ?
Wagi nie podali wymiary na 36/37 tydzień łożysko trzeci stopień. Powiedzieli ze do 3 kg dojdzie jeśli dotrwam do terminu. Ja tez się bym tak nie sugerowała dla mnie ważniejsze było to czy faktycznie jest taka mała.





[QUOTE=roxana_lu;52263721]
Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość


Tak. Ja wiem, ze dostają chyba za 3 i 10 dób leżenia. Ale guzik mnie to obchodzi, kpina, zeby pacjentka czekała kilka dni na głupie usg (przy czym uwaga - pacjentka jest ciagle w stresie bo nie wie czy z jej dzieckiem jest wszystko w porządku czy nie).

Co do wyjścia w sobotę to chodzi Ci o to, ze za malucha pobyt po 3 dniach tez dostają kasę ? ja wiem, ze podobno tutaj jest tak, ze jeszcze w piatek jakieś badania - jak jest ok to do domu i liczę na to, ze u nas tak bedzie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------




No to super! ja pamietam, ze jak junior był malutki to chcieliśmy na coś pobrać krew i wlasnie nigdzie sie nie chcieli tego podjąć, dopiero w szpitalu
U nas wypuszczają 48 godzin po porodzie o ile to jest przyzwoita pora. Jeśli te 2 doby wypadają o 3 w nocy to trzeba czekać do rana. Kobiety w ciąży trzymają do 7 dni




Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaniebdałam forum... Zdaję sobie z tego sprawę, ale moja mama dziś ostatni dzień u nas jest , Tż ma urlop i korzystamy z czasu z Małym
Proszę o skrót wydarzeń na forum
Czy mamy jakieś "nowe" maleństwo???

Ściskam Was wszystkie mocno
Co tam się forum przejmujesz, łożyska z obecności mamy i tż i cieszcie się sobą

Mravka trzymam kciuki aby szybko poszło

W poniedziałek mam iść po wypis i skierowanie do diabetologa. O ile dotrwam do wizyty to będą musiała mierzyć cukier. Wróciłam do domu i korzystam wiec z braku ograniczeń, narwałam brzoskwiń śliwek i delektuję się musze brać magnez i nospę. I zastanawiam się czy do terminu musze ja brać.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:32   #3385
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Hej jestem w domu juz... Ale w poniedziałek musze jechac do poznania na oddzial specjalistyczny patologii ciąży bo mala nawet nie ma 2100g... :-(
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:35   #3386
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
jeszcze dziewczynki springtime właśnie dopisałam je do listy
Wlasniee jak moglam zapomniec..tak patrzylam po liscie na 1str..
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:38   #3387
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Hej u mnie nadal cisza:/ kurczę mogłabym już rodzić i mieć to za sobą aaa najlepiej jutro 1 sierpnia tak jakoś data mi się podoba
każdy wydzwania, pyta czy już jestem po, a ja nadal w dwupaku.

Byłam na spacerku, nakupowałam owoców, malutkiej zakupiłam dresik taki cieplejszy na jesień, biorę się teraz za porządki w domu, może coś się ruszy

Moja malutka od wczoraj trochę spokojniejsza w brzuchu niż zwykle, wiec chyba zbiera już siły


Mravka Trzymaj się, będzie dobrze,

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

[QUOTE=moniska139;52264660]Wagi nie podali wymiary na 36/37 tydzień łożysko trzeci stopień. Powiedzieli ze do 3 kg dojdzie jeśli dotrwam do terminu. Ja tez się bym tak nie sugerowała dla mnie ważniejsze było to czy faktycznie jest taka mała.





Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość

U nas wypuszczają 48 godzin po porodzie o ile to jest przyzwoita pora. Jeśli te 2 doby wypadają o 3 w nocy to trzeba czekać do rana. Kobiety w ciąży trzymają do 7 dni






Co tam się forum przejmujesz, łożyska z obecności mamy i tż i cieszcie się sobą

Mravka trzymam kciuki aby szybko poszło

W poniedziałek mam iść po wypis i skierowanie do diabetologa. O ile dotrwam do wizyty to będą musiała mierzyć cukier. Wróciłam do domu i korzystam wiec z braku ograniczeń, narwałam brzoskwiń śliwek i delektuję się musze brać magnez i nospę. I zastanawiam się czy do terminu musze ja brać.

Mój gin kazał odstawić magnez i no spę na koniec 37tc.
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:39   #3388
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Hej jestem w domu juz... Ale w poniedziałek musze jechac do poznania na oddzial specjalistyczny patologii ciąży bo mala nawet nie ma 2100g... :-(
Kurcze dlaczego teraz dopiero to wyszlo?twoja lekarka nic nie mowila ze za malo wazy mala?czt wtedy jeszcze bylo ok? Trzymaj sie kochana
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:44   #3389
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Hej jestem w domu juz... Ale w poniedziałek musze jechac do poznania na oddzial specjalistyczny patologii ciąży bo mala nawet nie ma 2100g... :-(
gdzie jedziesz? na polną?
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-31, 11:46   #3390
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Kurcze dlaczego teraz dopiero to wyszlo?twoja lekarka nic nie mowila ze za malo wazy mala?czt wtedy jeszcze bylo ok? Trzymaj sie kochana


No właśnie jestem na niego bardzo zdenerwowana bo w szpitalu mi powiedzieli ze to nie możliwe żeby wyszlo z dnia na dzień... I wogole strasznie jestem zdenerwowana... Chociaż lekarz powiedzial ze to nie jest powiedziane ze urodzi sie chora tylko moze byc bardzo szczupla a jak bede karmić to dojdzie do swojej wagi ale wiecie jak łatwo komuś mówić...

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
gdzie jedziesz? na polną?


Dowiem sie po 18 bo mnie wypuścili ale musze podjechac po ostatni zastrzyk na plucka i wtedy dostane wypis i skierowanie
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 20:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.