Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 08:52   #1921
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
U mnie dokladnie tak samo. Napisalam to i zaczely jechac, ze nie mam pojecia o kp, ze jak teraz nie odrzucil piersi to moze to zrobic pozniej moja siostrzenica od 11 miesiecy ciagnie smoka na potege i nic jej sie nie zaburzylo.







No Ty nie wiesz? Musisz sie doedukowac
Ps. Ja tez nie wiem i nie zamierzam zglebiac tematu
Nooo chyba nie ma sensu. Wiedzą,, lepiej,,
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:53   #1922
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Nooo chyba nie ma sensu. Wiedzą,, lepiej,,
Wypisuje sie stamtad bo to jakies fanatyczki.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:54   #1923
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
No zostają. jablko w pralce sie dopiera bez problemu ale marchewka juz nie. Ale jak poplami sie czy jablkiem czy marchewka to nie trzymam go w tych ciuszkach tylko przebieram od razu, biorę sliniak i ide od razu piore.
Też od razu piorę. Może te słoiczki jakieś toksyczne





Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja tez piore po kupie


Dziewczyny kp- mam takie pytanie. Wasze dzieci uzywaja smoczka? Co sadzicie o tym i odruchu ssania przy kp?

Wdalam sie w bezsensowna dyskusje na karmienie piersia i laski zaczely pisac, ze smoczek zaburza odruch ssania i mam sie doedukowac na temat kp
U nas ostatecznie smoczek nic nie zaburzył. Miałam problem żeby zaczął pić z butelki. Ale zgadzam się z tym, że smoczek lepiej podać jak już dziecko nauczy się ładnie ssać pierś.
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:57   #1924
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę szczerze mówiąc... Mój Iguś używa smoczka (wydaje mi się) często... tzn w ciągu dnia praktycznie w ogóle, ale jak zasypia zawsze ma smoczek w buzi... co prawda jak zaśnie, to Go wypluwa i śpi bez.... a co więcej... czasami jak wrócimy np z trasy i jest bardzo głodny, to je łapczywie... wtedy robię Mu przerwy na takiej zasadzie, że wyciągam cyca z buzi i wkładam smoka, żeby się trochę uspokoił... i za chwilę wracamy do cyca...
U nas jest tak samo. Uzywa do zasypiania i do uspokojenia. Teraz zaczelam robic tak, ze jak zasnie to sama mu smoka wyciagam bo przewaznie jak sam wypluwal to sie wybudzal
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:01   #1925
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
U mnie dokladnie tak samo. Napisalam to i zaczely jechac, ze nie mam pojecia o kp, ze jak teraz nie odrzucil piersi to moze to zrobic pozniej moja siostrzenica od 11 miesiecy ciagnie smoka na potege i nic jej sie nie zaburzylo.







No Ty nie wiesz? Musisz sie doedukowac
Ps. Ja tez nie wiem i nie zamierzam zglebiac tematu
Tez należałam do tej grupy kilka dni, uciekłam przerażona, tam wspominanie o butelce czy smoczku jest przyczyną usunięcia z grupy a ponoć faktycznie smoczek czy nakładki zaburzają odruch ssania ale wisi mi to nawet jeżeli faktycznie, bo ja żywym smoczkiem nie chce być niezależnie od konsekwencji
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:05   #1926
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Hej dziewczyny doradźcie mi jak przestawić dziecko ze spaniem? Moja królewna zasypia 22-23 i śpi do 9-9:30:/ wcale mi to nie odpowiada, bo z wieczora nie mamy spokoju, chwili dla siebie z tż, bo trzeba dzieckiem się zajmować, a znów rano śpi, więc i mamusia też razem z nią bo muszę odespać. Wstanie, zje, poranna toaleta, chwilę się pobawi, ja ledwie co zdążę się ogarnąć i już południe:/ ok 11:30 drzemkę dłuższą ok.1,5h, później ok 15.30 i jeszcze ok 18 musi się z 20min zdrzemnąć.



Widziałam, że poruszyłyście temat prezentów na chrzciny my wprost nikomu nie powiemy, że wolimy pieniądze, ale to i tak raczej każdy wie osobiście też wolę dać pieniądze i jakiś skromniejszy prezent książeczkę, obrazek na pamiątkę.

Moja Laura dostała już złote kolczyki od mojej mamy, jak się urodziła, będzie mieć na pamiątkę. Jeżeli nie dostanie na chrzciny to kupimy jej taką pamiątkę cos w tym stylu https://unikalnyprezent.pl/?678,sreb...go-sredni-7982 mamy świętą rodzinę pamiątkę ślubną, powieszona na ścianie więc w takim samym stylu chcę jej kupić do kompletu

Także chcemy otworzyć konto, żeby tylko wpłacać pieniądze, które moje dziecko dostanie, wolę mieć kontrolę i je odkładać
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:14   #1927
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja tez piore po kupie


Dziewczyny kp- mam takie pytanie. Wasze dzieci uzywaja smoczka? Co sadzicie o tym i odruchu ssania przy kp?

Wdalam sie w bezsensowna dyskusje na karmienie piersia i laski zaczely pisac, ze smoczek zaburza odruch ssania i mam sie doedukowac na temat kp

Moje dziecko kp, smoczka ssie od początku 2miesiąca, bo ja byłam żywym smoczkiem, teraz zajmie się chwilę, uspokoi, po czym wypluje i śpi. Dodatkowo od ok ,3 tygodni regularnie dostaje butelkę w dzień z mm, bo nie mam na tyle pokarmu, żeby ją zaspokoić. W nocy jest tylko na kp. Może to zależy od dziecka, już sama nie wiem... ale u nas jest kp, mm i smoczek, nie zauważyłam, żeby były jakieś zaburzenia. Tylko musiałam smoczek kupić z lovi, tego ścietego nie chciała. Co dostanie to ssie i dziecko zadowolone ważne, żeby buzia była pełna
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 09:15   #1928
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Tez należałam do tej grupy kilka dni, uciekłam przerażona, tam wspominanie o butelce czy smoczku jest przyczyną usunięcia z grupy a ponoć faktycznie smoczek czy nakładki zaburzają odruch ssania ale wisi mi to nawet jeżeli faktycznie, bo ja żywym smoczkiem nie chce być niezależnie od konsekwencji
Zaraz sie stamtad wypisuje bo to jest chore. Nie daja sobie nic powiedziec.
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:16   #1929
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Zaraz sie stamtad wypisuje bo to jest chore. Nie daja sobie nic powiedziec.
No to są typowe terrorystki laktacyjne ile chcesz kp? Bo ja nie wiem z której strony to ugryźć, chce kp rok, nie dłużej, ale nie chce go odstawić tak po prostu z dnia na dzień..
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:18   #1930
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
no właśnie wiem, że Jego objawy nie są typowe dla skazy białkowej... no ale coś na rzeczy jest, skoro po jogurtach jest wielki płacz i brzydkie (oraz częste) kupki... niestety jest za mały na jakiekolwiek badania pod kątem alergii...




ja kiedyś gdzieś czytałam, że dzieci na mm a te kp inaczej będą przybierać... zresztą mnie lekarze niejednokrotnie pytają czy karmię Małego piersią, bo wygląda tak, jakby był na mm... na modyfikowanym mleku dzieci przybierają szybciej z reguły (oczywiście są wyjątki, takie jak Igorek ...
Moja Zuza też, jest na mm a jest malutka

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
No właśnie te badania to tez tak bez sensu. 2,5roku musi miec zeby cos wyszlo a i tak nie będzie to wiarygodne. Ok 5rz dopiero sa właściwie przeprowadzone a wtedy najczęściej dzieciom juz przechodzi.
Mi nie chodziło o przybieranie na wadze tylko ze mm lulla traktuje jak wielkie zło i nawet do mleka matki nie porównuje. Czuje sie tak czasem jak cos napisze jakbym trula własne dziecko podając mu jakis szit zamiast cycka.
Bardzo sie cieszę gdy wam sie udaje karmić cycorkiem i staram sie wspierac. Ale przykro mi gdy czytam takie opinie.
Zwlaszcza ze pediatrzy (przynajmniej moi), książki, osoby ktore robia badania nad mlekami mowia co innego.
Mi też przykro ale cóż mogłam zrobić, próbowałam karmić piersią.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:18   #1931
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
No to są typowe terrorystki laktacyjne ile chcesz kp? Bo ja nie wiem z której strony to ugryźć, chce kp rok, nie dłużej, ale nie chce go odstawić tak po prostu z dnia na dzień..
Tez zakladam ze rok, ale nie wiadomo jak bedzie wlasnie z odstawieniem. teraz mi jedna napisala, ze 3miesiace karmienia to nic
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 09:25   #1932
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Tez zakladam ze rok, ale nie wiadomo jak bedzie wlasnie z odstawieniem. teraz mi jedna napisala, ze 3miesiace karmienia to nic
Moim zdaniem każdy dzień jest mega ważny, olej te wariatki ja się zastanawiam czy nie zastąpić stopniowo karmien mm, nie wiem zobaczę jak tam będzie szło jedzenie papek na początku

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

U Bartka zaczął się etap "ja siam!"
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:26   #1933
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy dzień jest mega ważny, olej te wariatki ja się zastanawiam czy nie zastąpić stopniowo karmien mm, nie wiem zobaczę jak tam będzie szło jedzenie papek na początku
Haha az przeszlo mi przez mysl ze nadawalabys sie do nich ;-) ale widze ze nawet ciebie przerosly ;-) (to tak z zarcikiem w tle napisane)
Swoja droga zastanawiam sie czy i/lub w jaki sposob pomogłyby w moim przypadku czy tez Roxi bo nam podobnie pokarm zanikal pomimo przystawiania dziecka do piersi bez przerwy a miedzy czasie pobudzania laktatorem cycuchow.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:28   #1934
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Haha az przeszlo mi przez mysl ze nadawalabys sie do nich ;-) ale widze ze nawet ciebie przerosly ;-) (to tak z zarcikiem w tle napisane)
Swoja droga zastanawiam sie czy i/lub w jaki sposob pomogłyby w moim przypadku czy tez Roxi bo nam podobnie pokarm zanikal pomimo przystawiania dziecka do piersi bez przerwy a miedzy czasie pobudzania laktatorem cycuchow.
Niee, to już poziom hard nawet dla mnie tez jestem ciekawa co by wam poradziły, ale już pozamiatane, przy trzecim maluszku tam zajrzyj
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:28   #1935
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
u nas nocka była podobna... Mały obudził się po 22 i ani myślał zasnąć... No to zaczęliśmy się z mężem na łóżku wygłupiać i jak te dwa d.ebile bawiliśmy się cieniami z rąk... Iguś patrzył na to jak zaczarowany... w końcu po 23 Go zmogło i ledwo zasnął... tzn co zasypiał, to przebudzał się z krzykiem... i tak chyba ze 3 razy... dopiero coś koło północy zasnął, ale w środku nocy (już nie wiem o której) obudził się dwa razy z krzykiem... po przystawieniu do cyca coś tam zjadł i zasypiał... nie wiem czy się nie wystraszył tych cieni... tacy mądrzy jesteśmy
na szczęście rano wstał jak zwykle w bardzo dobrym humorze, zjadł, pobawił się i teraz śpi z mężem
U nas jeszcze lepiej, młody wstał o 3 w nocy i zaczął po prostu piszczec i smiac sie, usnal dopiero cos przed 5, co za noc
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:29   #1936
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Naprawdę do skrzynki z pamiątkami wrzucanie testy ciążowe i owulacyjne?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:30   #1937
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Niee, to już poziom hard nawet dla mnie tez jestem ciekawa co by wam poradziły, ale już pozamiatane, przy trzecim maluszku tam zajrzyj
A wiesz ze to nie glupi pomysł? Skoro nikt sobie ze mna nie poradzil to moze one przyjda wymasowac cycki i beda pilnowaly kiedy co do sekundy dziecko przystawic itd
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:31   #1938
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Ja w ręku tylko zapieram jak kupa wyleci z pieluchy tak to wszystko piorę w pralce w normalnym proszku z naszymi rzeczami
O ja wyrodna matka
Też tak piore nie czuję się wyrodna

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:34   #1939
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Naprawdę do skrzynki z pamiątkami wrzucanie testy ciążowe i owulacyjne?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ja mam ciążowy wrzucony ;-)

A tak swoja drogą to w zeszlym roku na Mikołaja pod poduche prezentem dla Tz byl test ciążowy. Mówi że to najlepszy prezent jaki w zyciu dostal. Teraz sie go pytam co by chciał, coś co mogloby przebic prezent z zeszlego roku... Odpowiedź mnie zabiła ,, dwa testy ciążowe sigerujace bliźniaki,,
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 09:36   #1940
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ja mam ciążowy wrzucony ;-)

A tak swoja drogą to w zeszlym roku na Mikołaja pod poduche prezentem dla Tz byl test ciążowy. Mówi że to najlepszy prezent jaki w zyciu dostal. Teraz sie go pytam co by chciał, coś co mogloby przebic prezent z zeszlego roku... Odpowiedź mnie zabiła ,, dwa testy ciążowe sigerujace bliźniaki,,

Mój też dostał taki prezent dokładnie 5grudnia byłam u gin, żeby potwierdzić ciążę i dostałam zdjęcie maleńkiej fasolki dostał test i zdjęcia usg
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:38   #1941
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Jej,,, to to wczoraj to chyba ten skok? Adam wstal 9:20, zjadł i siedzi w bujaku. Bierze smoczek do rączki wyciaga z buzi a potem wkłada. Kilka razy powtórzył. To ciekawa jestem jak dzisiejszy wieczór będzie wygladal...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:38   #1942
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Niee, to już poziom hard nawet dla mnie tez jestem ciekawa co by wam poradziły, ale już pozamiatane, przy trzecim maluszku tam zajrzyj
Podobno da się rozchulac utracona laktacje wiec wiesz co by powiedziały

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:39   #1943
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Podobno da się rozchulac utracona laktacje wiec wiesz co by powiedziały

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
To musimy koniecznie do nich isc tam ;-) teraz! To jutro juz pokarm wroci.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:39   #1944
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ja mam ciążowy wrzucony ;-)

A tak swoja drogą to w zeszlym roku na Mikołaja pod poduche prezentem dla Tz byl test ciążowy. Mówi że to najlepszy prezent jaki w zyciu dostal. Teraz sie go pytam co by chciał, coś co mogloby przebic prezent z zeszlego roku... Odpowiedź mnie zabiła ,, dwa testy ciążowe sigerujace bliźniaki,,
Ja bym uciekła jakby mi mama dala kiedyś użyty test ciążowy

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:41   #1945
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez belleza_ines Pokaż wiadomość
Mój też dostał taki prezent dokładnie 5grudnia byłam u gin, żeby potwierdzić ciążę i dostałam zdjęcie maleńkiej fasolki dostał test i zdjęcia usg
I jaką miał mine?
Moj jak stał tak usiadł i zrobił takiego banana jak nigdy, widac bylo na twarzy wszystkie emocje. Radosc, zaskoczenie, szczęście, niepewność... Aż na koniec łzy mu w oczach stanęły i mnie wysciskal
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:41   #1946
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
To musimy koniecznie do nich isc tam ;-) teraz! To jutro juz pokarm wroci.
Zaraz Ci tak cycki wymasuja ze będziesz musiała bank mleka otworzyć

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:42   #1947
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Adrianek dziś będzie miał swój debiut na basenie
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:42   #1948
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

uploadfromtaptalk1448012522996.jpg

Oburzona Zuzia brakiem opaski na rączce. Proszę wybaczyć niewyjściową pieluche ale uczymy się pić soczek z marchewki

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:43   #1949
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Niee, to już poziom hard nawet dla mnie tez jestem ciekawa co by wam poradziły, ale już pozamiatane, przy trzecim maluszku tam zajrzyj
Lepiej nie bo depresji dostanie





Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Naprawdę do skrzynki z pamiątkami wrzucanie testy ciążowe i owulacyjne?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Tak, ale to bardziej pamiatka dla mnie, malemu nie bede tego pokazywac
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:44   #1950
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 2 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Zaraz Ci tak cycki wymasuja ze będziesz musiała bank mleka otworzyć

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Tak... To,, wklęsłe D,, ktorym sie mogę szczycić jak zobaczą to jedynie znak krzyża mi zrobią, odesla do domu i szybko zapomną że cos takiego widziały ;-)

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Adrianek dziś będzie miał swój debiut na basenie
Na jaki basen jedziecie? Tez bym chciala wziąć Adama ale nie wiem gdzie mogę
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 10:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.