Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 12:23   #2191
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Kasiaw temacie wagi po ciazy. Dla mnie to chyba najlepsza dieta odchudzajaca . Aktualnie mam 5kg mniej niz przed ciaza. Przyznam,ze jest to dla mnie zastanawiajace,bo jem...nie w sumie ja nie jem, ja wpierniczam. Chyba tylko w nocy nie jem. Oczywiscie pewnie nie bez znaczenia jest fakt,ze przy dziecku ciagle jestem w ruchu,a przy dwojce to juz w ogole. Jednak juz przy Robie doszlam do wniosku,ze jest moja najskuteczniejsza dieta

Ambi
ale:Boria kochany! To wynagradza trud macierzynstwa,prawda? Mysle,ze teraz juz z gorki....najtrudniejsze poczatki chyba z glowy. Mnie wczoraj rozczulilo jak Rob przytulil Adama i powiedzial " Adasko kocham Cie najmocniej na swiecie, jak ogien(?) i nie chce zeby cos Ci sie stalo".. Poza tym jak pisalas o tym ,ze Boria wozi Tymka i udaje auto. No bosko! U nas Rob sprzedaje opowiesci jak byl Maly, a Adam slucha jak swinia grzmotu....az z otwartej buzi slina cieknie.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------


Oj moj jest na pewno krotszy . Ma ok 70cm wg ostatnich pomiarow. Jest taki ubity moj Puchaty Adam(tak mowi o Nim Rob...hehe)
Pamietam jak Twoj Adaś taka kruszynka,a teraz jakie nam chlopy rosną! Ale Twoj TZ chyba tez jest wysoki,prawda?


wpadaj Kochana...jeszcze na deser robie tarte czekoladowa. Herbaty z miodem zaparze
Wysoki tak. Ale w sumie nie tak bardzo bardzo jakies 180cm.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:41   #2192
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Co do wagi to mam 10 mniej niz przed ciaza. Jeszcze z 5 planuje...
Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Hmmm a co na obiad?
Ja robie bitki wołowe beda z kasza i surówka mniam!
Na zupę nie mam pomysłu i żadnej nie gotuje

vifon;d a tak serio to tz ma cos zrobic;d




Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Mravka to nasze smyki identyczne start z wagi 2900 teraz 9500 a ile cm? My 76
Kurcze. Moj sie urodzil 4095 a teraz wazy 7500... ale no tesciowa mowi ze jej dzieci wszystkie takie szczuplutkie byly. Lekarka tez powtarza ze jest ok.
Bylam po paczki.
Ugotowalaam Malemu pasternak. I ma odruch wymiotny...
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:44   #2193
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

No to w końcu i u nas pierwsze przeziębienie... Zosia ma kaszel i gorączkę, taka nijaka jest, bez humoru :/ A jeszcze jutro będę musiała ją podrzucić mojej mamie. Aż jestem na siebie zła.
A ja tak siedzę i myślę, i nadal nie wiem jakie krzesełko do karmienia kupić. Jakby to była sprawa życia i śmierci ;p
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:46   #2194
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Co do wagi to mam 10 mniej niz przed ciaza. Jeszcze z 5 planuje...


vifon;d a tak serio to tz ma cos zrobic;d






Kurcze. Moj sie urodzil 4095 a teraz wazy 7500... ale no tesciowa mowi ze jej dzieci wszystkie takie szczuplutkie byly. Lekarka tez powtarza ze jest ok.
Bylam po paczki.
Ugotowalaam Malemu pasternak. I ma odruch wymiotny...
No to ma dobrą wage nie? Na półroczne dziecko przewiduje sie podwojenie wago. Ciut brakuje ale niewiele.
Ja ugotowalam Adamowi obiad i ma go w nosie a jak zobaczyl sloik to az sie trzasl.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
No to w końcu i u nas pierwsze przeziębienie... Zosia ma kaszel i gorączkę, taka nijaka jest, bez humoru :/ A jeszcze jutro będę musiała ją podrzucić mojej mamie. Aż jestem na siebie zła.
A ja tak siedzę i myślę, i nadal nie wiem jakie krzesełko do karmienia kupić. Jakby to była sprawa życia i śmierci ;p
Zdrówka dużo! Taka pogoda do bani, wszyscy chorzy.
Krzeselko takie jak ci sie podoba kup
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:48   #2195
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
No to ma dobrą wage nie? Na półroczne dziecko przewiduje sie podwojenie wago. Ciut brakuje ale niewiele.
Ja ugotowalam Adamowi obiad i ma go w nosie a jak zobaczyl sloik to az sie trzasl.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



Zdrówka dużo! Taka pogoda do bani, wszyscy chorzy.
Krzeselko takie jak ci sie podoba kup
Za tydzien mam szczepienie to mozeGo zwaza. Mysle ze przybral ostatnio.
No ja tez nagotowalam i gruszke i pasternak marchew ziemniak... i dupa. Ide mrozic
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:49   #2196
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Za tydzien mam szczepienie to mozeGo zwaza. Mysle ze przybral ostatnio.
No ja tez nagotowalam i gruszke i pasternak marchew ziemniak... i dupa. Ide mrozic
A to mozna mrozic? Mam dwie porcje zupy. Nawet mi smakuje.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 12:50   #2197
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Miałam wyjść na spacer z Igorem ale ta pogoda jest paskudna, świeci słońce , a po chwili wiatr ze śniegiem , no super.. także siedzimy dziś w domu..
Najadłam się pizzy jak głupia... co najmniej jakbym dwa lata nie jadła
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 13:29   #2198
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Nie dołujcie mnie z ta wagą... Ja mam tyle do zrzutu ze az przerażona jestem!
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:37   #2199
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Nie dołujcie mnie z ta wagą... Ja mam tyle do zrzutu ze az przerażona jestem!
Ja po porodzie w dosłownie 3tyg zrzuciłam i ważyłam tyle co na początku ciąży po zrzuceniu 12kg, byłam przeszczęśliwa... A teraz brakuje mi 8kg do wagi przedporodowej... Totalna załamka... :-( Liczę na to że przyjdzie wiosna i to zruce bo serio popadam w jakąś paranoje, częstsze dołki, sama na siebie nie mogę patrzeć, i mam takie qewnętezne wyrzuty sumienia że co ja zrobiłam. I wiem, że to chore, ale unikam Tż... Czuje, że poprostu się oddalamy od siebie :-( czasami poprostu mam wszyarkiego dość... Jeszcze od dwóch dni odzywa siw moha skręcona kostka z przed 3lat... :'(
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:40   #2200
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
+15kg, tylko ze ja je w miesiąc od porodu zrzucilam. I od tamtej pory jeszcze -3.
Wiecie co ja bym sie chetnie z któraś nawet zamieniła i gdybym nawet wazyla 5kg wiecej niz powinnam to bym się sama ze soba dobrze czuła. Wolę być właśnie taka jak byłam w ciąży. Przynajmniej buzia krągla, zmarchy nie wychodzą. A tak kości policzkowe zapadniete, oczy podkrążone, wszystko z tyłka leci.
Mi tez lecą gacie z tyłka, ale to dlatego że ciasne
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Nie dołujcie mnie z ta wagą... Ja mam tyle do zrzutu ze az przerażona jestem!
Ja mam z 10 do wagi z przed ciąży a chciałbym 15. Jem dziś jeszcze coś dobrego i koniec. Trzeba się brać za siebie.

Ciasto krówka smakowało wszystkim i pierwsze zniknęło ze stołów
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:43   #2201
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Oby było wszystko dobrze z tarczyca mój Aduś tez nie jest fanem obiadków


Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
A mówiła ci ile razy dziecko na dobę powinno jeść przy kp? Ja sie na kp kompletnie nie znam. Rozumiem ze sie dziecko nie przeje ale może ilość razy na dobę wszystkich pokarmów jest za duża? może tak być? i teoretycznie się nie przejada ale je większą ilość razy co za tym idzie wiecej niż powinien?
A jeszcze myślę o tych chrupkach. Bo one wielkie przecież są, jak je dwa na raz to jest to jakieś 100gram? Czyli jakby dodatkowy posiłek a jak za godzinę glodny to dajesz sloik tak? To może połącz to w jeden posiłek. Chrupki i od razu sloiczek? Wtedy będzie 1 posilek a nie dwa. Co za tym idzie dłuższy czas miedzy kolejnym jedzonkiem.
My z kolei mamy pięć posiłków na ta chwilę już, czyli tak jak lekarka kazala i o stałych porach. Ok sa poslizgi ale gora 20minut. Przy 7 posilkach jadl mniej a częściej teraz je wiecej a rzadziej. To ma ograniczyc właśnie tempo wzrostu masy.
Mamy o 3-5mleko (zalezy jak sie obudzi), 9mleko, 12zupa, 16deser, 18kaszka z owocem.
nie mówiła ile, bo ma jeść na żądanie... z tymi chrupkami to może fajny pomysł, ale ja Go nie daję Iguiowi, żeby zaspokoił głód, tylko jak np widzę, że Go dziąsła męczą... więc to jest taki mały rarytas 1-2x dziennie
Wam jest łatwiej ustalić ilość i częstotliwość posiłków... u nas nie da się tego zrobić, bo nie ma mowy o tym, żebym Go przetrzymała z jedzeniem 3h... płacze i mlaszcze ustkami, i jam mam to zbagatelizować? no nie umiem Czasami dostawał właśnie tego chrupka w międzyczasie, ale i tak nie przedłużyłam czasu o godzinę, tylko góra 20 min...


Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem ekspertem, ale gdyby Alan wazyl za duzo to nie dawalabym chrupek w ogole.
ale nie można też "chronić" dziecka przed wszystkim... nie popadajmy ze skrajności w skrajność

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość


mms trzymam kciuki za wyniki Igusia, oby nic niepokojacego nie wyszlo


tak jak pisałam wyżej - u nas między posiłkami jest max 2h i nie jestem w stanie dłużej Go przetrzymać...
poza tym częstotliwość posiłków chyba nie ma aż tak ogromnego znaczenia, bo Twój Maluch je rzadziej, a wagę też ma niczego sobie

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
No to w końcu i u nas pierwsze przeziębienie... Zosia ma kaszel i gorączkę, taka nijaka jest, bez humoru :/ A jeszcze jutro będę musiała ją podrzucić mojej mamie. Aż jestem na siebie zła.
A ja tak siedzę i myślę, i nadal nie wiem jakie krzesełko do karmienia kupić. Jakby to była sprawa życia i śmierci ;p
Dużo zdrówka
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 13:45   #2202
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
A to mozna mrozic? Mam dwie porcje zupy. Nawet mi smakuje.
Marchew pasternak dynia brokul szpinak groszek mozna na pewno. Ziemniak chyba nie. Ja mam wszystko zblendowane i do kostkarek wlozylam i poznoej do woreczkow przesypie. Tak samk.zrobie z krolikiem jak mi mama przywiezie;d
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:01   #2203
belleza_ines
Wtajemniczenie
 
Avatar belleza_ines
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 515
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Łączę się z chorowitkami....:/ mnie też dopadło, gardlo boli, katar:/ TŻ był przeziębiony i przeszło na mnie, martwię się tylko, żeby naszej Lalki nie zarazić:/


Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z wprowadzeniem mięsa? My jemy już słoiczki ponad miesiąc, a tak naprawdę dobre ponad dwa tygodnie, bo wcześniej było wypluwanie itp:/ Laura zje już cały słoiczek, czasami zostawi kilka łyżek, jadła już marchewkę, dynię, pasternak, marchew z dynią, marchew z ziemniakiem, ostatnio jadła zupkę jarzynową, jabłko, gruszka, jabłko z jagodą i teraz nie wiem, czy wprowadzić mięso, czy jeszcze czekać?:/
Kurczę dla mnie to rozszerzanie diety to czarna magia jest:/

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
A JA WŁAŚNIE OD SAMEGO początku wierzyłam ,że mam tyle mleka ile potrzeba, w przeciwieństwie do mojej teściowej,która zawsze jak IGUŚ zapłakał od razu mówiła, że się nie najada, że mam mało pokarmu itd.. straszne to było


Dziewczyny, wróciłyście do wagi sprzed ciąży? Tak strasznie się bałam , że nie zrzucę tego co przytyłam, a dziś postanowiłam się zważyć i pół roku po porodzie ważę 3 kg mniej niż przed ciąża

Gratuluję Ja jak kp to leciałam z wagi, odkąd przeszłyśmy na mm to już wolniej to idzie:/ co prawda mam jeszcze 3kg do zrzucenia, od 3tyg jeżdżę na rowerku, więc się waga powoli rusza w dół, wybierałam się na fitness, akurat mam klub i siłownię nowo otwartą w odległości 2km, ale z moją kondycją to nawet szkoda mi się było zapisywać, bo nie nadążyłabym na grupą:/ tż mi zmontował rowerek i pedałuję, widzę że kondycja trochę mi się poprawiła i samopoczucie jak pojeżdżę kilka km lepsze

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
No to w końcu i u nas pierwsze przeziębienie... Zosia ma kaszel i gorączkę, taka nijaka jest, bez humoru :/ A jeszcze jutro będę musiała ją podrzucić mojej mamie. Aż jestem na siebie zła.
A ja tak siedzę i myślę, i nadal nie wiem jakie krzesełko do karmienia kupić. Jakby to była sprawa życia i śmierci ;p

Nie jesteś sama... też od kilku dni kupuję krzesełko i matę i jeszcze nie zdecydowałam się:/ tż codziennie wraca z pracy i pyta ,,to jeszcze nie zamówiłaś''?
belleza_ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:05   #2204
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Mi tez lecą gacie z tyłka, ale to dlatego że ciasne
Ja mam z 10 do wagi z przed ciąży a chciałbym 15. Jem dziś jeszcze coś dobrego i koniec. Trzeba się brać za siebie.

Ciasto krówka smakowało wszystkim i pierwsze zniknęło ze stołów
Mam zamiar upiec na niedzielę tą krówkę, o ile mi wyjdzie
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:06   #2205
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja tez od dwoch dni nad krzesełkiem myślę
Peg perego czy Stokke:noniewiem;
Peg Perego moglibysmy juz uzywac, a Stokke dopiero jak bedzie miś sam siedział
Jestem zakochana w tym Stokke, ale potrzebuje na juz czegos...
Tż wczoraj mi "bardzo"pomógł w wyborze.
Mówi, że kupimy Peg Perego teraz, a jak bedzie siedzial to Stokke
Ciekawe po co mi dwa
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:08   #2206
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Mam zamiar upiec na niedzielę tą krówkę, o ile mi wyjdzie
W nim nie ma co zepsuć. Mi w teściowej piekarniku wychodzą jedynie biszkopty i takie kruche czy ugniatane ciasta. A to się robie szybko i prosto dumna byłam ze tak smakowało
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:11   #2207
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
W nim nie ma co zepsuć. Mi w teściowej piekarniku wychodzą jedynie biszkopty i takie kruche czy ugniatane ciasta. A to się robie szybko i prosto dumna byłam ze tak smakowało

Ja napewno zepsułabym
Nie mam chyba talentu do ciast
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:21   #2208
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Hej


Ja po porodzie w dosłownie 3tyg zrzuciłam i ważyłam tyle co na początku ciąży po zrzuceniu 12kg, byłam przeszczęśliwa... A teraz brakuje mi 8kg do wagi przedporodowej... Totalna załamka... :-( Liczę na to że przyjdzie wiosna i to zruce bo serio popadam w jakąś paranoje, częstsze dołki, sama na siebie nie mogę patrzeć, i mam takie qewnętezne wyrzuty sumienia że co ja zrobiłam. I wiem, że to chore, ale unikam Tż... Czuje, że poprostu się oddalamy od siebie :-( czasami poprostu mam wszyarkiego dość... Jeszcze od dwóch dni odzywa siw moha skręcona kostka z przed 3lat... :'(

Ja tez sie po prostu fatalnie czuje z tym jak wyglądam...
Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
Mi tez lecą gacie z tyłka, ale to dlatego że ciasne
Ja mam z 10 do wagi z przed ciąży a chciałbym 15. Jem dziś jeszcze coś dobrego i koniec. Trzeba się brać za siebie.

Ciasto krówka smakowało wszystkim i pierwsze zniknęło ze stołów

Mam dokładnie tyle samo kg do zrzutu... 10kg + 5

Dostałam dzis dietę z vitalii i jest naprawdę spoko. Od pn ruszam ostro.
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:35   #2209
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Ja tez sie po prostu fatalnie czuje z tym jak wyglądam...



Mam dokładnie tyle samo kg do zrzutu... 10kg + 5

Dostałam dzis dietę z vitalii i jest naprawdę spoko. Od pn ruszam ostro.
Ja jakbym schudła 15 to juź na nic bym nie narzekała, 10 to już bym byża w niebo wzięta ;-)
Jak cenowo wychodzi zaplanowanie diety? Jeśli można wiedzieć ;-) może i ja się skuszę
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 14:48   #2210
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Ja jakbym schudła 15 to juź na nic bym nie narzekała, 10 to już bym byża w niebo wzięta ;-)
Jak cenowo wychodzi zaplanowanie diety? Jeśli można wiedzieć ;-) może i ja się skuszę

Na ich stronie(Vitalia . Pl) masz cały cennik bo to zależy ile mcy bierzesz. Ja na początek wzięłam tylko 1 miesiąc bo nie wiem jak mi z nią bedzie. Teraz jedt akurat promocja.
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:50   #2211
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Na ich stronie(Vitalia . Pl) masz cały cennik bo to zależy ile mcy bierzesz. Ja na początek wzięłam tylko 1 miesiąc bo nie wiem jak mi z nią bedzie. Teraz jedt akurat promocja.
Dziękuję :-* lecę szukać ;-) zmobilizowałaś mnie ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:51   #2212
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziękuję :-* lecę szukać ;-) zmobilizowałaś mnie ;-)



Jezu.. Moj syn mnie dzis testuje! Normalnie chyba sprawdza ile jestem w stanie wytrzymać nosząc go w pionie i robiąc mu samolot. O trzeciej drzemce mogę zapomnieć. Faaaaaaaaak!!!!
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:52   #2213
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość


Jezu.. Moj syn mnie dzis testuje! Normalnie chyba sprawdza ile jestem w stanie wytrzymać nosząc go w pionie i robiąc mu samolot. O trzeciej drzemce mogę zapomnieć. Faaaaaaaaak!!!!
Moj juz na 3 ale tz widze robi wszystko zeby go obudzic. Juz sie poklocilismy :-(
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 14:53   #2214
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość


Jezu.. Moj syn mnie dzis testuje! Normalnie chyba sprawdza ile jestem w stanie wytrzymać nosząc go w pionie i robiąc mu samolot. O trzeciej drzemce mogę zapomnieć. Faaaaaaaaak!!!!
Ja właśnie smaże naleśniki żeby zrobić z serem, a synusiem zajmuje się mój brat ;-) odkąd mieszkamy znów razem to mam dużą pomoc bo uwielbia maluszki ;-)
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:01   #2215
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Od 25 minut powinien spać a on sie chichra. Mowię mu przez głośniczek idziemy spać a on zamyka oczy i śmieje sie w głos trudno. Pójdzie spać na noc o 17.00

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Moj juz na 3 ale tz widze robi wszystko zeby go obudzic. Juz sie poklocilismy :-(
My ostatnio tak czesto ścieramy sie z m ze czasami to juz nie wiem czy nadal sie do siebie nie odzywamy czy juz sie pogodziliśmy. Także ten...

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Ja właśnie smaże naleśniki żeby zrobić z serem, a synusiem zajmuje się mój brat ;-) odkąd mieszkamy znów razem to mam dużą pomoc bo uwielbia maluszki ;-)

Ile ja bym dała zeby ktoś mi pomagał. Kurde szukam niani juz od 2 tyg i dno...
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:03   #2216
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hellok, tak piszecie o jedzeniu i jestem w szoku,.moja Julia je co..1,5 godz w dzien, w nocy raz sie budzi na szczescie, wstaje o 7, cyc, o 8.30 caly sloik owocu i cyc do spania, wstanie jeczy o cycka, potem duzy sloik obiadu, znowu cyc i cyc o 18 sporo kaszki z owocem i standrdowo cycek.do spania...je bardzo duzo a wazy ledwo 7,5 kg (w koncu przy rozszerzaniu diety przybiera wiecej niz 500 g na miesiac)
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:04   #2217
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Moj juz na 3 ale tz widze robi wszystko zeby go obudzic. Juz sie poklocilismy :-(
Moj tez.
na 3 drzemce juz

Faceci... przeciez ja nie halasuje. Co sie czepiasz...;d
Tz byl na obiedzie. Wchodzi do domu a ja zaczynam: k... pi... szma... ☠☠☠... falszywce... itd itd. Stoi przerazony i patrzy o co mi chodzi. Ja nigdy nie przeklinam przeciez. A tak mniebwkurzyla pewna osobistosc. Do Malego nawet nie przyjdzie. Wie ze spadlam ze schodow, noga skrecona, ledwo chodze to tylko slysze ojjoj biedna. Pomocy nie zaoferuje. A do naszej wspolnej kumpeli co tydz temu urodzila.jezdzi i tylkp sie zachwyca jaki tamten to slodziaczek.. a rodzine wlasna ma w ... z tz chyba serio przestaniemy z niektorymi utrzymywac kontakty niech sie ewala
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:05   #2218
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość




nie mówiła ile, bo ma jeść na żądanie... z tymi chrupkami to może fajny pomysł, ale ja Go nie daję Iguiowi, żeby zaspokoił głód, tylko jak np widzę, że Go dziąsła męczą... więc to jest taki mały rarytas 1-2x dziennie
Wam jest łatwiej ustalić ilość i częstotliwość posiłków... u nas nie da się tego zrobić, bo nie ma mowy o tym, żebym Go przetrzymała z jedzeniem 3h... płacze i mlaszcze ustkami, i jam mam to zbagatelizować? no nie umiem Czasami dostawał właśnie tego chrupka w międzyczasie, ale i tak nie przedłużyłam czasu o godzinę, tylko góra 20 min...




ale nie można też "chronić" dziecka przed wszystkim... nie popadajmy ze skrajności w skrajność





tak jak pisałam wyżej - u nas między posiłkami jest max 2h i nie jestem w stanie dłużej Go przetrzymać...
poza tym częstotliwość posiłków chyba nie ma aż tak ogromnego znaczenia, bo Twój Maluch je rzadziej, a wagę też ma niczego sobie



Dużo zdrówka
Ale co to za skrajnosc? Nie rozumiem.co innego jakbys mu odmawiala konretnego jedzenia, ale nie chrupka,.ktory nic nie wnosi.
To jakie nawyki w nim teraz zasiejesz to zaprocentuje w przyslosci,.ale to chyba wiesz.
Do podrazniania dziasel mozesz mu dac wiele innych rzeczy.

Ja jestem troche przewrazliwiona, bo o moja diete nikt nie dbal,jadlam co chcialam i teraz zmagam sie z efektami tego. Takze jak moge tak chce uchronic.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:06   #2219
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Od 25 minut powinien spać a on sie chichra. Mowię mu przez głośniczek idziemy spać a on zamyka oczy i śmieje sie w głos trudno. Pójdzie spać na noc o 17.00

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------



My ostatnio tak czesto ścieramy sie z m ze czasami to juz nie wiem czy nadal sie do siebie nie odzywamy czy juz sie pogodziliśmy. Także ten...




Ile ja bym dała zeby ktoś mi pomagał. Kurde szukam niani juz od 2 tyg i dno...
No my sprowadziliśmy się do mojego domu rodzinnego ;-) brat też wrócił ;-) czasami jest ciężko bo są jeszcze dwie siostry uczące się ale wieczorami jak wszyscy siadamy przy herbatce to jest błogo i wszelkie złości przechodzą
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:07   #2220
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
No my sprowadziliśmy się do mojego domu rodzinnego ;-) brat też wrócił ;-) czasami jest ciężko bo są jeszcze dwie siostry uczące się ale wieczorami jak wszyscy siadamy przy herbatce to jest błogo i wszelkie złości przechodzą

To teraz jesteście dużo dalej od rodzinki tz?
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 13:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.