Randka przez internet. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 21:04   #1
londo
Raczkowanie
 
Avatar londo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 69

Randka przez internet.


Teraz bardzo popularną formą rozmów są właśnie te przez internet. Czy kiedykolwiek spotkałyście się z facetem tak poznanym? Czy prawda mijała się trochę z cele?
Napiszcie o Waszych doświadczeniach.
londo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 00:06   #2
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Randka przez internet.

Tak, spotkałam się kiedyś z chłopakiem poznanym przypadkowo na gg, po dwóch tygodniach codziennych, kilkugodzinnych rozmów. Nie była to randka, po prostu wspólne wyjście do knajpki, nigdy też między nami nie iskrzyło. Teraz już się nie widujemy, chociaż mieszkamy w tym samym mieście, ale utrzymujemy nadal kontakt "gadulcowy". Ja mu się zwierzam ze swoich problemów z facetami, on mnie pociesza i tak jest bardzo dobrze. A jeśli pytasz o to czy mówiliśmy sobie prawdę, nie widząc się-to nie. Ja jestem zazwyczaj szczera, wolę już pewne rzeczy przemilczeć ale jego przyłapałam na małym kłamstewku, właściwie nic nie znaczącym.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 00:32   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Randka przez internet.

Ja mam mieszane uczucia, kiedy pierwszy raz spotkalam sie z facetem z internetu było suuuper, do momentu kiedy chciał mnie zgwałcic hm...
A ze cżłowiek uczy sie na błedach potem było tylko lepiej.
Życzę powodzonka, ale bądz ostrożna mimo wszystko to moze być seryjny morderca czy tam inny fenomen
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 10:31   #4
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Randka przez internet.

moja siostra poznała swojego obecnego chłopaka przez gg właśnie - ja mam mieszane uczucia co do takiech spotkań - choć nie jestem w sumie lepsza bo umówiłam się z chłopakiem który mnie zaczepił na ulicy - okazało się to pomyłką a on teraz nie chce dać mi spokoju i ciągle wydzwania przychodzi itd ...
reasumując: mam obawy co to takich spotkań bo nigdy nie wiem na kogo mogę trafić - wolę raczej utrzymywać wirtualną znajomość niż spotykać się w 4 oczy, ale to tylko mioje zdanie na ten temat ...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 10:37   #5
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Randka przez internet.

Ja umówiłam się tak dwa razy. Za pierwszym razem spotykałam się z chłopakiem 4 miesiące, nie było żadnych prób gwałtu ani morderstwa . A drugi... to mój TŻ .
Pozdrawiam !
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:22   #6
magnolia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Randka przez internet.

ja nigdy nie spotkałam się z osoba pozana na czacie,gg etc.
uważam ze tak nie powinno zawierać się znajomości.pozatym to jest niebezpieczne spotkac sie z cakliem obca osoba.
dopuszczam możliwośc jesli spotykamy sie z osoba którą znamy z widzenia,a przez gg pozanjemy ja lepiej.
__________________

magnolia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:40   #7
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Randka przez internet.

Dlaczego nie powinno się tak zawierać znajomości? Co w tym złego?
Zgadzam się że trzeba uważać, bo można trafić na jakiegoś maniaka, ale określenie - tak nie powinno się zawierać znajomości - jest chyba za ostre...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 12:14   #8
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Randka przez internet.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=internetowe


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=28476
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:30   #9
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Randka przez internet.

Ja jestem raczej nieufna jeśli chodzi o rozmowy z obcymi facetami na gg. Ostatnio często zdarzało mi się że ktoś przypadkowo wybierał mój numer i chciał pogadać czy "poderwać" ...nie wiem. Może i bym pogadała, ale chyba mam pecha i piszą do mnie niezbyt hojnie obdarowani inteligencją faceci. Ogólnie nie lubię gdy "zaczepiają" mnie przez gg.

Moja kuzynka ma wielu znajomych mężczyzn poznanych przez gg. Są to raczej żonaci faceci, którzy chyba chcą pogadać z kimś innym niż tylko własna żona
Ostatnio jednak poznałam nawet fajnego chłopaka, nie przez gg, ale na pewnej stronie internetowej. Rozmawialiśmy na różne ciekawe tematy, ale w sumie kontakt się urwał ...
Dla mnie poznanie faceta nie jest równoznaczne z tym że trzeba z nim flirtować. Znajomość z tym chłopakiem zaczęła sie przyjemnie, ale z czasem on coraz częściej zaczynał robić do mne jakieś podchody i się bardzo spoufalać. No niestety- trafił pod zły adres.
Oboje mamy partnerów. Nie podobało mi się więc to,że zaczął po prostu bez zahamowań flirtować ze mną.

Chyba nie umówilabym się na żywo z kimś poznanym na gg.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:38   #10
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Randka przez internet.

Spotkałam się z facetem pierwszy i ostatni raz. Dlaczego ostatni? Bo teraz to mój TŻ
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:47   #11
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Randka przez internet.

Moje dwie kolezanki byly (jedna nadal jest) w zwiazku z chlopakami poznanymi przez internet. Moja siostra rowniez.

Ja tez kiedys spotkalam sie z chlopakiem poznanym przez internet, ale bylo to spotkanie wylacznie kolezenskie. I po tym przykrym doswiadczeniu, nie zanosi sie na kolejne spotkania. Po prostu bardzo sie zawiodlam. Wiem, ze nie wszyscy tacy sa, ale coz.. zrazilam sie

Coraz czesciej wydaje mi sie, ze forma poznawania sie przez internet, przycmiewa normalna rozmowe 'w realu'.. A czy to dobrze, nie wiem.. Napewno traca na tym uroki poznawania sie 'w realu'..
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 18:09   #12
ajm_krejzi
Przyczajenie
 
Avatar ajm_krejzi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23
Dot.: Randka przez internet.

Kilka razy zdarzyło mi się, ale nie żałuję . Dzięki temu, moje grono przyjaciół powiekszyło się .
__________________


! ! ! skate is great ! ! !
ajm_krejzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:11   #13
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Randka przez internet.

Przyjaciółka poznała na czacie, czy też zlocie z czata chłopaka, z którym jest już ponad rok
Ja na gg przypadkowo trafiłam na kolegę...ze szkoły A najśmieszniejsze jest to że jeszcze się 'w realu' nie spotkaliśmy On już moją szkołę skończył. Gadamy już rok na gg i moge powiedzieć że jest dobrym przyjacielem Planujemy się spotkać, ale tak planujemy i planujemy i ciągle coś nam przeszkadza
Po drugie ostatnio poznałam na czacie kolegę chłopaka w/w przyjaciółki
Gadamy sobie od jakiegoś czasu przez gg i zamierzamy się również spotkać)
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:21   #14
happy_woman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: Randka przez internet.

a ja sie tydzien temu spotkalam z facetem z gg , z ktorym utrzymywalam kontakt wirtualny jakies 10 miesiecy mialam opory by sie spotkac, bo myslalam , ze 'czar" prysnie. tak sie jednak nie stalo... widzielismy sie juz 3 razy i po prostu jest super tak jak na gg znajomosc sie slimaczyla tak w realu wszystko idzie szybciutko ehhhh
happy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:03   #15
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Randka przez internet.

Spotkalam sie z ... 3 chlopakami. Z dwoma w jednym dniu . Z jednym nie zaiskrzyło ale do dziś utrzymujemy kontakt smsowy, z drugim spotykałam się przez całe wakacje i dłużej..bo zaiskrzyło . Kolejny okazał się totalną klapą . Moja przyjacióła natomiast zapoznała swojego TŻ na sympatii i są szczęśliwa parą, która będzie podejrzewam żyła razem długo i szczęśliwie
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:04   #16
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Randka przez internet.

Ja mam zamiar się spotkać z facetem. Tylko muszę wykombinować jak się do niego dostać.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 22:38   #17
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
ja mam za sobą kilka takich randek i wszystkie nieudane raz poznałam na gg świetnego chlopaka, fajnie nam się gadało, sprawiał wrażenie rozmownego i otwartego poza tym na zdjęciach wyglądał super.. zaczęły się też pikantne smsy, jedna rozmowa przez telefon. Nie powiem, byłam zauroczona i gdy w koncu postanowilismy sie spotkac nastawiłam sie na coś fajnego, może nawet na coś większego.. A tu jedno wielkie rozczarowanie! Chlopak był obleśny, brzydki, pewne rzeczy po prostu nie rzucały sie w oczy na zdjeciu ale na żywo koszmar! i jeszcze taki mrukliwy, niemiły nawet porozmawiać się z nim nie dało. W koncu błagalam kumpele smsem zeby do mnie zadzwoniła i wymysliła jakiś sposób żeby mnie od niego uwolnić ale i tak musiałam wytrzymać 2 godz :/
niestety czasem charakter jest inny w rozmowach przez gg i zdjęcia też nie zawsze oddają rzeczywistość, ja się osobiście bardzo rozczarowałam więc nie polecam

a co do znajomości z dziewczynami to kiedyś poznałam ich bardzo dużo na innym forum, wiele potem na żywo, ale z biegiem czasu znów okazalo sie ze człowieka nie da sie poznać calkowicie przez internet

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-10 o 15:42 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 09:45   #18
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: Randka przez internet.

Ja osobiście mam mase znajomych w różnych miastach w Polsce których poznałam przez internet. Znamy się osobiście i jeszcze ( na szczescie) sie nigdy nie zawiodłam .
Jesli chodzi o randki to miałam rok faceta którego poznałam przez internet .

ps. to był moj najlepszy zwiazek z dotychczasowych w jakich byłam
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 02:41   #19
nadie4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: Randka przez internet.

hmm...ja poznałam faceta na czacie z któeym pozniej rozmawialismy przez rok dzien w dzien..on mieszkał w grecji ja w polsce on miał dziewczyne 8 lat a ja chłopaka z którym byłam 2 lata...ale zakochalismy sie w sobie choc nikt nie wierzył w taka miłosc przez internet..postanowilismy sie spotkac ..najpierw on miał przyjechac do mnie..ale cos nie wypaliło i poprosił zebym ja przyjechała..zgodziłam sie i nie bałam sie wogole bo zdazyłam go poznac Wiedziałam ze rodzice mnie nie puszcza po kryjomu wyrobiłam paszport...bilety juz miałam kupione a rodzice nie wiedzili..wogole nie zamierzałam im mowic..chciałam zostawic list ze wyjezdzam na 2 tyg.. ale znalezli go przed czasem były płacze prozby i wogole..raban ale i tak pojechałam..było tak cudownie ze nawet sobie niewyobrazacie...rok miłosci internetowej rok marzen o nim...rok tesknoty i tu nagle stoi..z bukietem roz... Od razu wiedzielismy ze to nie pomyłka od 1 chwili Potem wrociłam do polski i po 3 miesiacach znow do niego..teraz juz minęło 3 lata jak jestesmy razem ( liczac znajomosc int to 4 lata Niczego nie żałuje...tylko najgorszy był wybór...rodzina..przyjaci ele..i cały twój swiat..albo on Nie zycze nikomu zeby musiał dokonywac takich wyborów Strasznie tesknie za domem za rodzicami i rodzenstwem..Okropnie
nadie4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 08:15   #20
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Randka przez internet.

kilka moich kolezanek poznało swoich TŻ przez internet i są naprawde bardzo fajnymi parami. o ile wiem, kazda spotkala sie z takim wirtualnym facetem moze po miesiącu, albo troszkę krocej, no coz.. chyba kazdy sposob jest dobry? o ile prowadzi do szczescia musze przyznac ze ja bym sie obawiala.. tego ze to bedzie kompletny niewypał... i ze tylko sie rozczaruje.
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 08:39   #21
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Randka przez internet.

Cytat:
Napisane przez Editaphx
kilka moich kolezanek poznało swoich TŻ przez internet i są naprawde bardzo fajnymi parami. o ile wiem, kazda spotkala sie z takim wirtualnym facetem moze po miesiącu, albo troszkę krocej, no coz.. chyba kazdy sposob jest dobry? o ile prowadzi do szczescia musze przyznac ze ja bym sie obawiala.. tego ze to bedzie kompletny niewypał... i ze tylko sie rozczaruje.
Tylko, że jak się nigdy nie spróbuje, to do końca życia można żałować straconej szansy... i mieć wrażenie, że coś ważnego w życiu człowieka ominęło.
Moja pierwsza znajomość przez GG to był totalny niewypał, trochę łez i nieprzespanych nocy mnie to kosztowało. Ale trwała kilka miesięcy, nauczyła mnie czegoś nowego o sobie i o innych ludziach. Nigdy bym sobie nie darowała, że nie sprawdziłam, czy to nie był ten jedyny...
Droga do szczęścia nigdy nie jest prosta!
Pozdrawiam !!!
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:19   #22
londo
Raczkowanie
 
Avatar londo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 69
Dot.: Randka przez internet.

Mój kolega, którego poznałam przez internet ok. 7 lat temu teraz radzi mnie w sprawach sercowych i nie tylko. Czasem można poznać kogoś fajnego.
londo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:00   #23
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Randka przez internet.

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Tylko, że jak się nigdy nie spróbuje, to do końca życia można żałować straconej szansy... i mieć wrażenie, że coś ważnego w życiu człowieka ominęło.
Moja pierwsza znajomość przez GG to był totalny niewypał, trochę łez i nieprzespanych nocy mnie to kosztowało. Ale trwała kilka miesięcy, nauczyła mnie czegoś nowego o sobie i o innych ludziach. Nigdy bym sobie nie darowała, że nie sprawdziłam, czy to nie był ten jedyny...
Droga do szczęścia nigdy nie jest prosta!
Pozdrawiam !!!
ehh to może spróbuje
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 11:13   #24
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Randka przez internet.

Ja spotkałam sie z 2 facetami poznanymi na czacie z którymi potem długo rozmawiałam przez gg. Pierwszy chlopak - naprawde świetnie mi sie z nim gadało, pisaliśmi ze soba 1,5 mies zanim sie spotkaliśmy po czym na spotkaniu okazalo sie, że ja mu nieodpowiadam...heh... Drugi chłopak był naprawde świetny, spotkałam sie z nim 2 razy (widać było, że mu sie spodobałam i naprawde mu zalerzało) po czym ja zrobiłam mu świństwo... i tak sie to skonczyło...Teraz kilka dni temu odezwał sie do mnie ten pierwszy chlopak z propozycją spotkania...jeszcze nie wiem czy sie zgodze...zobaczymy...ale już napewno przez dlugi czas nie wejde na czata...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:33   #25
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Randka przez internet.

A ja tak poznałam mojego TŻ, z którym jestem już ponad 2,5 roku
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 13:04   #26
NEFRETETE23
Raczkowanie
 
Avatar NEFRETETE23
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław...
Wiadomości: 44
Dot.: Randka przez internet.

Ja jak rozmawialam zFacetem na gg lub na czacie to tak sobie myslalam ze... To co pisze to napewno nie prawda on napewno jest jakis dziwny i wogole... ale potem myslalam tak... Skoro ja jestem normalna i tez rozmawiam to dlaczego on nie moze... Ale tak czy owak nie spotkalam sie nigdy z takim facetem... I nie mam zamiaru...
__________________
Piękność jest dla kobiety ważniejsza
niż inteligencja, bo mężczyźnie
łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie.
NEFRETETE23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 15:03   #27
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Randka przez internet.

Heh - Sporo znajomych poznalam kiedys przez interent - nie tylko z jenego miasta ale mielismy takie sobie 'zjazdy' gdzie spotykalismy sie imprezowalismy. Duzo w to przynajmniej w czesc z tych znajomosci wlozylam emocji i uczuc. To byl fajny czas. Nikt w sumie nie okazal sie koloryjacym kretynem na necie - wszyscy byli tym kim byli 'na necie'

Moja randka? Hm... w sumie to mojego meza tak poznalam. Z jedno miasta bylismy zaproponowal piwo, ja sie zgodzilam - mialo byc po kumpelsku. Zaiskrzylo. Bardzo mocno. I jestesmy razem 3 lata. 2 lata po slubie.

Choc wiadomo ze w czasach burzliwej mlodosci zdarzylo sie pare porazek netowych ale nie byly to randki co spotkania z ludzmi o 'podobnych' zainteresowaniach czasem nieco traumatyczne.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 15:44   #28
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Randka przez internet.

Temat przesuwam na Plotkowe.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 16:29   #29
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Randka przez internet.

Przez internet poznałam paru fajnych ludzi Np. dobrą koleżankę i kolegę (ale to przez jedno forum, na którym się udzielałam)
A co do umawiania z facetami, to umówiłam się przez gg na pierwszą randkę z moim TŻ Wcześniej widzieliśmy się tylko raz (przelotnie, nawet nie gadaliśmy ), a potem on wyciagnął mój nr gg od kolegi i tak się zaczęło.

Hmm, teraz sobie przypominam, że umówiłam się jeszcze z jednym przez gg Gadaliśmy już dość długo (kilka m-cy) na gadu i tak jakoś spontanicznie pojawił się pomysł spotkania. Fajnie było, ale na krótko
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:47   #30
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Randka przez internet.

Moja przyjaciółka poznała swojego faceta na tlenie. Są ze sobą już od dwóch lat i aż miło na nich popatrzeć.
Ja sama poznałam parę fajnych osób przez neta, jeszcze się nie nacięłam,ale to może dlatego,że jestem bardzo ostrożna.
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.