tele2 :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-27, 19:22   #1
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208

tele2 :(


Dziewczynki, chyba zostałam oszukana dziś przylazł do nas chłop mówiąc ze jest z telekomunikacji i że za to że wykręca się teraz numer kierunkowy na rozmowy lokalne jest rekompensata i że należą się nam zniżki i wogole, więc tata go wpuścił , wszystko mu wytłumaczył, (tata juz jest starszym człowiekiem) i podpisali umowę, wtedy weszlam do domu i pytam co sie dzieje , wiec chłop mi mówi to samo ze jest z telekomunikacji polskiej s.a. biorę ta umowe a na wszystkich drukach logo tele 2 i mu mówie ze nie chce nalezec do nich a on sie wypiera ze to nie to, zamiast stargac umowe cos mnie otumaniło, bo raczej nie umiem juz odmowic , albo sie wydrzec na innych no i facet uciekl jak zobaczyl ze sie zczaiłam. No i teraz co ja mam zrobic, przejrzałam kilka informacji, podobno w ciagu 10 dni mozna sie wycofać ale oni robią wszystko zeby to sie nie stało, w regulaminie pisze ze umowa jest na rok i nie mozna sie wycofac dopiero po roku inaczej kara pieniężna, mówił jeszcze ze 7 stycznia to sie aktywuje i trzeba wykrecic ich prefiks że 3 razy zeby sie aktywowała ich usługa, nie mam zamiaru płacic kolosalnych rachunków poradzcie mi cos , moze ktos byl juz w takiej sytuacji?
asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 19:35   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez asianiunia
Dziewczynki, chyba zostałam oszukana dziś przylazł do nas chłop mówiąc ze jest z telekomunikacji i że za to że wykręca się teraz numer kierunkowy na rozmowy lokalne jest rekompensata i że należą się nam zniżki i wogole, więc tata go wpuścił , wszystko mu wytłumaczył, (tata juz jest starszym człowiekiem) i podpisali umowę, wtedy weszlam do domu i pytam co sie dzieje , wiec chłop mi mówi to samo ze jest z telekomunikacji polskiej s.a. biorę ta umowe a na wszystkich drukach logo tele 2 i mu mówie ze nie chce nalezec do nich a on sie wypiera ze to nie to, zamiast stargac umowe cos mnie otumaniło, bo raczej nie umiem juz odmowic , albo sie wydrzec na innych no i facet uciekl jak zobaczyl ze sie zczaiłam. No i teraz co ja mam zrobic, przejrzałam kilka informacji, podobno w ciagu 10 dni mozna sie wycofać ale oni robią wszystko zeby to sie nie stało, w regulaminie pisze ze umowa jest na rok i nie mozna sie wycofac dopiero po roku inaczej kara pieniężna, mówił jeszcze ze 7 stycznia to sie aktywuje i trzeba wykrecic ich prefiks że 3 razy zeby sie aktywowała ich usługa, nie mam zamiaru płacic kolosalnych rachunków poradzcie mi cos , moze ktos byl juz w takiej sytuacji?
Niesądzę zebyś cokolwiek na tym straciła. TP SA jest najdrozszym operatorem na rynku. TELE2 jest podoperatorem TP SA, czyli tak czy siak dalej masz abonament w Tepsie, a jedynie np międzymiastowe bedziesz płacic wg taryfy (niższej) TELE2 - zależy co jest w umowie. Przyznaję, że metody pozyskiwania klientów mają dośc dziwne
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 19:39   #3
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: tele2 :(

współczuje Ci! jak ja nienawidze takich dupków! szkoda że nie stargałaś tej umowy albo nie zjechałaś faceta yhhh takich to tylko po mordzie!u nas była taka sytuacja ale z czymś innym ale przykro mi że nie moge Ci pomóc, naprawde nie wiem co powinnaś zrobić
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 19:42   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: tele2 :(

oo tez sie spotkalam z czyms takim. gosc w drzwiach mowi ze jest z telekomunikacji polskiej, a jak przyszlo co do czego to wyszlo ze z tele2. ojciec go szybciutko wyprosil. z reszta on nawet z TP SA chce zrezygnowac - chyba calkowicie przerzucamy sie na komorki i skype'a
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 19:43   #5
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: tele2 :(

NAJWAŻNIEJSZE nie panikuj! Zyjesz w Polsce i nikt nie moze nikogo do niczego zmusić!
Zamiast panikować zadzwoń na infolinie l dowiedz sie wszystkiego lub przejrzyj strone tele2 oto link: http://www.tele2.pl/

Ogólnie uważam ,ze wszyscy operatorzy w naszym kraju sa skandalicznie drodzy... ale kliknij sobie na kalkulator połaczeń ( na stronie tele2 na dole) i sama przelicz ,ze w tele2 wychodzi taniej.


Pozdrawiam i błagam mniej paniki więcej opanowania!
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 20:10   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: tele2 :(

Moją babcię też wkręciły 2 agentki z Tele2 w umowę. Ta nieświadoma podpisała umowę, ogólnie nawciskały je rózngo kitu... Później przychodziły jej rachunki na 3o,o kilka złotych, choć ta nigdzie nie dzwoniła, ale pominąwszy tę sytuację. Notorycznie ktoś dzwonił z Tele2 i mówił, ze babcia ma nie zapłacony jeden rachunek, choć takiego w zyciu nie otrzymała! A te co miała były wszystkie opłacone... W końcu się zdenerwowałam i zerwałam z tele2 umowę w imieniu babci... Trwało to wszystko ze 2-3 miesiące, ale skończyło się pozytywnie.

Bardzo trudno się jest wycofać od nich, bo robią wszytko, by nie rezygnować, włącznie z przesyłaniem jakiś druków, które okazują się kontunuacją umowy-po zerwaniu jej. No i generalnie korzystając z ich usług wcale nie było taniej, bo tak samo lub trochę więcej, także bilans na 0 wyszedł.

Obłęd... z nimi.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 20:49   #7
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Moją babcię też wkręciły 2 agentki z Tele2 w umowę. Ta nieświadoma podpisała umowę, ogólnie nawciskały je rózngo kitu... Później przychodziły jej rachunki na 3o,o kilka złotych, choć ta nigdzie nie dzwoniła, ale pominąwszy tę sytuację. Notorycznie ktoś dzwonił z Tele2 i mówił, ze babcia ma nie zapłacony jeden rachunek, choć takiego w zyciu nie otrzymała! A te co miała były wszystkie opłacone... W końcu się zdenerwowałam i zerwałam z tele2 umowę w imieniu babci... Trwało to wszystko ze 2-3 miesiące, ale skończyło się pozytywnie.

Bardzo trudno się jest wycofać od nich, bo robią wszytko, by nie rezygnować, włącznie z przesyłaniem jakiś druków, które okazują się kontunuacją umowy-po zerwaniu jej. No i generalnie korzystając z ich usług wcale nie było taniej, bo tak samo lub trochę więcej, także bilans na 0 wyszedł.

Obłęd... z nimi.
Nie ma takiej możliwości, aby połączenia przez TELE2 były droższe niż przez TPSA! Wystarczy prześledzić cenniki. W każdej możliwej kombinacji TELE2 ma korzystniejszą ofertę.
Dodatkowym kosztem może być jakiś stały abonament np za pakiet dobry wieczór i weekend 35zł

PS Nie, nie pracuję dla TELE2 Chwilowo jestem zmuszona pracować dla niezależnego operatora, który ma ambicje wygryźć gigantów z rynku połączeń międzynarodowych Stąd znam oferty wszystkich polskich operatorów
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 21:02   #8
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Moją babcię też wkręciły 2 agentki z Tele2 w umowę. Ta nieświadoma podpisała umowę, ogólnie nawciskały je rózngo kitu... Później przychodziły jej rachunki na 3o,o kilka złotych, choć ta nigdzie nie dzwoniła, ale pominąwszy tę sytuację. Notorycznie ktoś dzwonił z Tele2 i mówił, ze babcia ma nie zapłacony jeden rachunek, choć takiego w zyciu nie otrzymała! A te co miała były wszystkie opłacone... W końcu się zdenerwowałam i zerwałam z tele2 umowę w imieniu babci... Trwało to wszystko ze 2-3 miesiące, ale skończyło się pozytywnie.

Bardzo trudno się jest wycofać od nich, bo robią wszytko, by nie rezygnować, włącznie z przesyłaniem jakiś druków, które okazują się kontunuacją umowy-po zerwaniu jej. No i generalnie korzystając z ich usług wcale nie było taniej, bo tak samo lub trochę więcej, także bilans na 0 wyszedł.

Obłęd... z nimi.

Hmmm, od razu zaznaczam ,ze nie jestem fanem tele2 ani żadnego innego operatora ale .... może sie czepiam jednak piszesz ,ze babcia otrzymywała rachunki "...przychodziły jej rachunki na 3o,o kilka złotych, choć ta nigdzie nie dzwoniła..." , a, zaraz potem piszesz:"...ktoś dzwonił z Tele2 i mówił, ze babcia ma nie zapłacony jeden rachunek, choć takiego w zyciu nie otrzymała!...." troszkę to nie jest logiczne... po drugie, wystarczy zerknąć na stronę tele2 i popatrzeć na ceny lub skorzystać z kalkulatora aby wyliczyć ,że połączenia wychodzą taniej.
Jedyny dodatkowy koszt to opłata za rachunek ponieważ TELE2 jest podoperatorem TP czyli dalej trzeba płacić abonament w TP i osobno rachunek z tele2.

Mam nadzieje ,ze nie będę zrozumiana źle, bo absolutnie nie chcę nikogo bronić ani tym bardziej ataktować ale ....jeśli już dyskutujemy trzymajmy się faktów ... bo potem wychodzi z tego taka ( przepraszam) "babska pogaducha bez konkretnych argumentów.

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:32   #9
Masażysta_damskich_stópek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: tele2 :(

Z Tele2 nie warto korzystać, ponieważ jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, jest to tylko podoperator. Czyli trzeba płacić rachunki i dla TPSA, i dla Tele2. Wiem, bo się na to nabrałem. Na szczęście z Tele2 można się szybko wycofać. Jeśli już chce się zmienić TPSA - warto skusić się na pełnoprawnego operatora - DIALOG. Ponoć jest taniej.
__________________
"Droga, którą idę, czasem błądzi w pełni dnia...kocham, pragnę, tracę, chwytam dzień - póki trwa"
Masażysta_damskich_stópek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:42   #10
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Masażysta_damskich_stópek
Z Tele2 nie warto korzystać, ponieważ jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, jest to tylko podoperator. Czyli trzeba płacić rachunki i dla TPSA, i dla Tele2. Wiem, bo się na to nabrałem. Na szczęście z Tele2 można się szybko wycofać. Jeśli już chce się zmienić TPSA - warto skusić się na pełnoprawnego operatora - DIALOG. Ponoć jest taniej.

Jejku!!!!! zanim coś napiszmy może sprawdzmy fakty, nie mogę ! Co to znaczy, że trzeba płacić rachunki i dla TPSA, i dla Tele2. ???? Płaci się abonament dla TPSa + przychodzi rachunek za wydzwonione rozmowy z tele2 ! i tyle!

Naprawdę żylibyśmy spokojniej gdyby fakty były sprawdzane zanim sie coś napisze!

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:48   #11
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Asiula1
Hmmm, od razu zaznaczam ,ze nie jestem fanem tele2 ani żadnego innego operatora ale .... może sie czepiam jednak piszesz ,ze babcia otrzymywała rachunki "...przychodziły jej rachunki na 3o,o kilka złotych, choć ta nigdzie nie dzwoniła..." , a, zaraz potem piszesz:"...ktoś dzwonił z Tele2 i mówił, ze babcia ma nie zapłacony jeden rachunek, choć takiego w zyciu nie otrzymała!...." troszkę to nie jest logiczne... po drugie, wystarczy zerknąć na stronę tele2 i popatrzeć na ceny lub skorzystać z kalkulatora aby wyliczyć ,że połączenia wychodzą taniej.
Jedyny dodatkowy koszt to opłata za rachunek ponieważ TELE2 jest podoperatorem TP czyli dalej trzeba płacić abonament w TP i osobno rachunek z tele2.

Mam nadzieje ,ze nie będę zrozumiana źle, bo absolutnie nie chcę nikogo bronić ani tym bardziej ataktować ale ....jeśli już dyskutujemy trzymajmy się faktów ... bo potem wychodzi z tego taka ( przepraszam) "babska pogaducha bez konkretnych argumentów.

Pozdrawiam
Nie logiczne jest, owszem!
Proszono ją o zapłacenie rachunku, którego NIGDY nie otrzymała. Być może listonosz go wrzuciła komuś do skrzynki 4 bloki dalej... Może zgubił, może nigdy nie został wysłany. Nie wiem, ale tego rachunku na 30,o zł nie było. I to jest bezsens, bo jak zapłacić za coś czego nie masz, nie widzisz, podstaw brak...
Dlatego nie dyskutuję o wyssanej z palca sytuacji, a fakcie, który miał miejsce.
W końcu [po tel. operatora] odebrałam ja tel. i gadam z gościem. Poprosiłam o duplikat rachunku i wtedy płatność została uzupełniona, ale oryginał rachunku nigdy do niej nie dotarł.


Druga sprawa to taka, że nie dzwoniła, ale uzupełniła dla świętego spokoju rachunek, ponieważ to było podstawą/warunkiem zerwania umowy...
Koniec przygody z Tele2.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 21:53   #12
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: tele2 :(

Moja Droga... znam takie sprawy od podszewki... oni sie reklamuja jako TP.SA i tak naprawde to Tele2. moizesz zerwac umowe albo zadzwon do TP>SA i oni Ci wysla taki formularz do wypelnienia (przez nich nazywany mailing) i wowczas automatycznie przechodzisz na TP.SA... ale musisz napisac pismo , w ktorym informujesz Tele2 ze rezygnujesz z ich uslug
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:54   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Asiula1
Jejku!!!!! zanim coś napiszmy może sprawdzmy fakty, nie mogę !
Co to znaczy, że trzeba płacić rachunki i dla TPSA, i dla Tele2. ????Płaci się abonament dla TPSa + przychodzi rachunek za wydzwonione rozmowy z tele2 ! i tyle!

Naprawdę żylibyśmy spokojniej gdyby fakty były sprawdzane zanim sie coś napisze!

Pozdrawiam
Ja nie wiem czym różni się zapłata za abonament w TPsa, od rachunku dla Tele2?
Czy za obie usługi nie otrzymujemy rachunków?
Dla mnie to jest rachunek, obojętnie za co płacę, czy to za abonament, czy za rozmowy tel. czy za chleb w sklepie...

Czy ty nie jesteś akwizytorem Tele2?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 21:59   #14
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: tele2 :(

Ja też byłam w tele2, ale się wykręciliśmy. TPSA pomogła.
Jak możesz to odkręcaj umowę, nic się nie stanie. A w razie czego miedzymiastowe kręć przez 1033 i już.
Tele2 osukuje nieźle, rozmowy nalicza nie wiadomo po jakiemu i zamiast zayskać straciliśmy nieźle
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:03   #15
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja nie wiem czym rózni się zapłata za abonament w TPsa od rachunku dla Tele2.
Czy za obie usługi nie otrzymujemy rachunków?
Dla mnie to jest rachunek, obojętnie za co płacę, czy to za aonament, czy za rozmowy tel. czy za chleb w sklepie...

Czy ty nie jesteś akwizytorem Tele2?

Ta złośliwość nie była potrzebna.

Uważam, że aby dyskutować a tym bardziej krytykować kogoś / coś trzeba wiedzieć o czym się pisze !
Jeśli nie wiesz czym rózni się zapłata za abonament w Tpsa od rachunku dla tele2 to w zasadzie o czym my mówimy?

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:04   #16
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: tele2 :(

Tele2 mnie tez "oszukalo". I powiem CI ze mozesz sie wycofac!! fakt ze z tym zwlekaja i nie chca abys to zrobila ale badz uparta
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:04   #17
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez froggie
Ja też byłam w tele2, ale się wykręciliśmy. TPSA pomogła.
Jak możesz to odkręcaj umowę, nic się nie stanie. A w razie czego miedzymiastowe kręć przez 1033 i już.
Tele2 osukuje nieźle, rozmowy nalicza nie wiadomo po jakiemu i zamiast zayskać straciliśmy nieźle
Uwielbiam jak abonenci twierdzą, że płacą za cos, z czego nie korzystali, albo ze nie wiedzą za co płacą. A w ogóle, to wszystko to jedno wielkie oszustwo
Jak mozna nie wiedziec po jakiemu? Cennik mają...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:07   #18
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: tele2 :(

ogolnie oni wszyscy sa jacys podejrzani. moj ojciec skusil sie na umowe z NOM - szlag go trafil jak co miesiac na rachunku byly jakies rozmowy miedzymiastowe (kiedy nikt nigdzie nie dzwonil). umowa szczesliwie zerwana, teraz trzeba zalatwic sprawe z Tepsa.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:09   #19
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Uwielbiam jak abonenci twierdzą, że płacą za cos, z czego nie korzystali, albo ze nie wiedzą za co płacą. A w ogóle, to wszystko to jedno wielkie oszustwo
Jak mozna nie wiedziec po jakiemu? Cennik mają...
tylko co mi z cennika kiedy na rachunku jest rozmowa ktorej nie bylo... a jak sie dzwoni i pyta to nic nie wiedza ehh...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 22:11   #20
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: tele2 :(

Mnie śmieszy jak ktoś pisze, że nie wie za co dostał rachunek telefoniczny...przecież można poprosić o biling i sprawdzic wszystko !

Napisałam na samym początku ,że nie jestem za żadnym operatorem ale trzeba trzymać się faktów a nie gadac zeby gadać i ciągle narzekać. jeśli ktoś uważa ,ze ktoś go obciązył za coś czego nie wydzownił proszę się odwoływać, sądzić itd....

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:12   #21
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: tele2 :(

Do nas także kiedyś przyszli z tele2.
Mój dziadek jest tak naiwny że nawet wcisnęli by mu długopisy za 100 złotych, no ale taki jego urok.
Pomijając ten fakt, podpisał umowe z tele2.
Kiedy przyszedł rachunek mama nie miała pojęcia skąd to się wzięło
Później przez 3 miesiące przychodziły nieznane rachunki, które wykazywały, że mamy do zapłacenia ok 50 złotych
za jakieś rozmowy zagraniczne.
Chcę dodać, że żadne z nas nigdzie nie dzwoni za granicę.
Mamy więcej w domu nie ma niż jest (praca)
ja też mam swoje zajęcia a od telefonu trzymam się z daleka, zaś babcia wiadome- chora jest,
zaś dziadek- nawet nie ma pojęcia "jak włączyć to cholerstwo"- aparat telefoniczny

W końcu moja mama wysłała do nich pismo i jak ręką odjął. Cisza.
Później znajoma pozałatwiała wszystko i mamy spokój
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:12   #22
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: tele2 :(

To nie była złośliwość, ale co tam...
Cytat:
Napisane przez Asiula1
Ta złośliwość nie była potrzebna.

Uważam, że aby dyskutować a tym bardziej krytykować kogoś / coś trzeba wiedzieć o czym się pisze !
Jeśli nie wiesz czym rózni się zapłata za abonament w Tpsa od rachunku dla tele2 to w zasadzie o czym my mówimy?

Pozdrawiam
A Ty wiesz?
Ja chciała, żebyś mi wyjaśniła, bo ja nie wiem i przyznaję się do tego.

Cytat:
Napisałam na samym początku ,że nie jestem za żadnym operatorem ale trzeba trzymać się faktów a nie gadac zeby gadać i ciągle narzekać. jeśli ktoś uważa ,ze ktoś go obciązył za coś czego nie wydzownił proszę się odwoływać, sądzić itd....
Żartujesz, prawda?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:13   #23
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez lain
tylko co mi z cennika kiedy na rachunku jest rozmowa ktorej nie bylo... a jak sie dzwoni i pyta to nic nie wiedza ehh...
Kazda firma telekomunikacyjna ma wykaz wszytskich połączeń wykonywanych z danego numeru. Jesli masz watpliwości co do rachunku, wystarczy złozyć reklmacje pisemną. Zwykle się okazuje, że rozmowa jednak była
Może ktoś w domu korzysta z kart do rozmów międzynarodowych? Wtedy przychodzą na rachunek rozmowy międzymiastowe...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:14   #24
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez froggie
Ja też byłam w tele2, ale się wykręciliśmy. TPSA pomogła.
Jak możesz to odkręcaj umowę, nic się nie stanie. A w razie czego miedzymiastowe kręć przez 1033 i już.
Lokalne równiez od 5 grudnia są automatycznie kierowane przez Tele 2 (oczywiście tylko jeśli ktoś ma z nimi podpisaną umowę) tak że prefiks należałoby wybierać też przy lokalnych.
Jeśli chcesz zrezygnować, zadzwoń do Tepsy, wyślą ci formularz do podpisania.
Ja też uwielbiam te stwierdzenia abonentów: Ależ ja w ogóle nie dzwonię!!!! A tam rachunek na 100 zł. Tylko jak przyjdzie co do czego to tu telefon do cioci, tam do weterynarza i uzbiera się.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:15   #25
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Uwielbiam jak abonenci twierdzą, że płacą za cos, z czego nie korzystali, albo ze nie wiedzą za co płacą. A w ogóle, to wszystko to jedno wielkie oszustwo
Jak mozna nie wiedziec po jakiemu? Cennik mają...
dokładnie
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:18   #26
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Uwielbiam jak abonenci twierdzą, że płacą za cos, z czego nie korzystali, albo ze nie wiedzą za co płacą. A w ogóle, to wszystko to jedno wielkie oszustwo
Jak mozna nie wiedziec po jakiemu? Cennik mają...
No chyba nie bardzo. Nigdy w życiu nie rozmawiałam 2h na międzymiastowych, no ale w tele2 jakoś 'nagadałam'.
Za międzymiastwowe w TP płaciłam max 10zł, a w tele wyszło 25.
Ale wiem, ja żem temu winna....
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:23   #27
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez sonja1
Ja też uwielbiam te stwierdzenia abonentów: Ależ ja w ogóle nie dzwonię!!!! A tam rachunek na 100 zł. Tylko jak przyjdzie co do czego to tu telefon do cioci, tam do weterynarza i uzbiera się.
w moim przypadku tak nie jest. Miesiecznie za rozmowy przychodzi nam max 5zł. Międzymiastowych nie mamy już wcale, czasem raz na 2miesiace moze komórkowe.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:24   #28
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: tele2 :(

Hhehe no własnie potem sie okazuje ,że jednak ktoś tam z domowników wydzwonił na jakąś tam kwotę ....

Jest możliwośc sprawdzenia rachunku, dodatkowo można zamówić ( za darmo- sama korzystałam) taką usługę sprawdzenia czy ktoś obcy nie podłaczył się do naszej Lini, poniewaz będąc w tele 2 płaci się abonament w Tpsa dzwoni sie do nich i prosi o sprawdzenie czy wszystko jest ok! Zaznaczam ,ze ta usługa jest darmowa!

Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:25   #29
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Napisane przez froggie

No chyba nie bardzo. Nigdy w życiu nie rozmawiałam 2h na międzymiastowych, no ale w tele2 jakoś 'nagadałam'.
Za międzymiastwowe w TP płaciłam max 10zł, a w tele wyszło 25.
Ale wiem, ja żem temu winna....
Dzwoniłas w tych samych godzinach? Bo jesli z TPSA wykonywałas połączenia po 18 a w tele2 np o 9 rano to oczywiste, ze jest różnica...
Poza tym...myslisz, że ktos tam siedzi i specjalnie Ci dolicza rozmowy?
Wystarczy zadzwonic do tele2 i zapytac konsultantkę/konsultanta o godzinę rozmowy, czas, na jaki numer...Jesli nic Ci ten numer nie powie, mozesz złozyc reklamację. Kiedys bym uwierzyła, że rózne rzeczy sie dzieja, dzis rozpatrywałam juz tyle reklamcji od klientów, którzy nigdzie nie dzownili, że niestety...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 22:27   #30
Masażysta_damskich_stópek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: tele2 :(

Cytat:
Uważam, że aby dyskutować a tym bardziej krytykować kogoś / coś trzeba wiedzieć o czym się pisze !
Jeśli nie wiesz czym rózni się zapłata za abonament w Tpsa od rachunku dla tele2 to w zasadzie o czym my mówimy?
Taaak...za to Ty wiesz najlepiej!
Nie wiem dlaczego przychodził mi rachunek z TPSA na 80zł i oddzielny z Tele2 na 50zł, kiedy wcześniej, będąc tylko w TPSA nie przekraczał 110-120zł. Może wytłumaczysz, skąd to się wzięło, skoro czasu rozmów nie zwiększałem?
__________________
"Droga, którą idę, czasem błądzi w pełni dnia...kocham, pragnę, tracę, chwytam dzień - póki trwa"
Masażysta_damskich_stópek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.