Spis cudzołożników:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-03, 22:45   #1
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168

Spis cudzołożników:)


.

Edytowane przez joannat
Czas edycji: 2014-08-22 o 09:22
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 09:24   #2
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Spis cudzołożników:)

Więc dołączę się:
1. Mój pierwszy raz z facetem z którym łączyło mnie tylko łóżko, bardzo miłe mam wspomnienia, lecz muszę się przyznać, że nie był dobry w te klocki. Rozmiar "mały", z perspektywy czasu uznaję,że właściwie dobrze się stało.
2. Mój były mąż. Doświadczenie miał imponujące i oczywiście znał się na rzeczy, jako pierwszy doprowadzał mnie do orgazmu .
3. Mój obecny TŻ, słodki, czuły misio.

Nie uwzględniłam jakiś przelotnych zauroczeń, które nie wniosły nic w moje życie
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:34   #3
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Spis cudzołożników:)

Ja za bardzo nie mam co dołączać....No ale spróbuję pochwalić się mizernym doświadczeniem
1*pierwszy raz był wynikiem podstawowego błędu nastolatek "udowodnij że mnie kochasz". On miał 20 lat, ja 16, niewiele z tego pamiętam. Ogólnie nic specjalnego, już po wszystkim byłam raczej zawiedziona
2*kolega ze studiów, z którym byłam przez 5 lat. Niezły ale bez finezji, a do tego tradycjonalista w sprawach seksu.
3*wakacyjna przygoda w akademiku, seks bez zobowiązań...Zachowałabym miłe wspomnienia gdybym się w draniu nie zakochała. Ale i tak wspomnienia nie są najgorsze, szkoda że nasza znajomość tak szybko się zakonczyła, sporo mogłabym się od niego nauczyć.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 21:36   #4
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Spis cudzołożników:)

Usunelam, bo jak sie okazuje na necie nie jest sie calkiem anonimowym.
__________________


Edytowane przez jowisia
Czas edycji: 2006-01-29 o 19:37
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 22:06   #5
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Spis cudzołożników:)

1) Moja pierwsza miłość życia. Ja miałam lat 16, on 19. Byliśmy ze sobą 5 lat. Kochalismy sie mocno, namiętnie. Teraz z perspektywy czasu i nabytych doświadczeń oceniam go raczej na dostateczny z minusem.
2) "Zabijacz czasu" i lek (nieskuteczny!) na skołotane serce po panu nr 1. Okazał się leniwcem i narcyzem.
3) Szalona przygoda, dużo namiętności, testowanie swoich możliwości, przekraczanie granic. Skończyło się wielkim niesmakiem.
4) Krótkotrwały związek "na lato", skończył się szybciej niż zaczął
5) Miało być pięknie. Spotkalismy się 6 razy, kochalismy 2, więcej się nie zobaczyliśmy - po dziś dzień zastanawiam się, czemu tak się stało?!
6) Wielka, szalona, chora wręcz i narkotyczna namiętność. Trwało to 1,5 roku, było mocno uzależniające i trochę mnie "poturbowało" psychicznie.
7) Fajny chłopaczek, wesoły - jedyne, co mi chodziło po głowie, to: "jak to z nim będzie?!". Za pierwszym razem było cudownie, za drugim beznadziejnie.
8) Mój Obecny TŻ - na początku mocno kiepskawo; myslałam, że mam do czynienia z prawiczkiem i przerażało mnie to. Ja musiałam się do niego dobierać (2 m-czna znajomość bez seksu nie jest w moim stylu!), ja inicjowałam wszelkie igraszki. Teraz role sie odwróciły; dopasowaliśmy się, jest cudownie nam razem i jestem szczęsliwa.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.