Panny Młode 2009 cz. V - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 21:02   #751
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

baja, mam nadzieje, ze jestes na tej liscie

Malikaa, nie przejmuj sie, moj tez mi sie nie oswiadczyl, ale to w niczym nie przeszkadza

atomufka, to lipa. Zapomnialam, ze ty nie w PL.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:03   #752
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
a ja czekam i czekam i nic i nasze plany chyba nie wypalą... nawet oświadczyn nie było nie wiem co już o tym myśleć
witaj a rozmawialiście o nich, czy tylko ty czekasz na nie, a Tż jak to facet niedomyślny. Czy może macie już wyznaczoną datę?

jaga
jestem ale co z tego, jak pewnie i tak nie zadzwonią z resztą mam staż już więc aż tak bardzo mi nie zależy ale jak zadzwonią to pojadę na rozmowę, co mi szkodzi
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:06   #753
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
jaga ja już tracę nadzieje ze weźmiemy ślub w dokładnie 2 i pół roku związku

coś czuje ze to będzie dużo później chociaż on cały czas "jeszcze się kiedyś zdziwisz"

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
witaj a rozmawialiście o nich, czy tylko ty czekasz na nie, a Tż jak to facet niedomyślny. Czy może macie już wyznaczoną datę?
jak jest okazja albo odpowiedni temat to zawsze mówie "no wiesz po ślubie, ale to chyba jeszcze bo w końcu w polskiej kulturze to facet się oświadcza...."

a on zawsze żartuje oj już coraz bliżej
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011


Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-08-21 o 21:23 Powód: proszę nie pisać post pod postem, w tym celu nalezy korzystać z funkcji "edytuj" bądź "multicytowania"
Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:16   #754
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:20   #755
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
bo ja niecierpliwa jestem i dlatego ;(
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:22   #756
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
ja i w czechach i na slowacji bylam ale w wiekszosci po to, zeby alko kupic sesesese Ale bylam tez obejzec jaskinie, safari zoo, skocznie

martucha, wyslalam prosbe o probke tego zaprozenia No i na tego maila to mozesz troche poczekac. Ja wysylalam swego czasu do sharpa z pytaniem o pilota do TV to ze dwa tygodnie na odp czekalam. Takze poczekaj troche
no tak mysle ze sie naczekam... jak dostaniesz probke to daj znac

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
musze sie pochwalic-podpisalismy umowe z zespolem <jupii> z reszta rekomendowany byl przez jedna z wizazanek,opinie maja super w ksiedze gosci,terminarz napiety strasznie (nie wiem jakim cudem jeden jedyny termin na wrzesien mieli wolny i to byl nasz termin).sa to mlodzi mezczyzni -3 z czego 2 to blizniaki:P naprawde zadbani i przyjazni i cena nie dobija:d bo biora 1800 zl za jeden dzien,graja ok 12 h liczac od powitania mlodych,graja 7-8 piosenek (ok 40 min) i robia 15 min przerwy a wtedy leca przeboje z nosnika cd-to tak jakbysmy mieli dodatkowo dj:P:P robia kulturalne zabawy ktore sami ustalamy z nimi jak i pierwszy taniec,poza tym zagraja co nam sie podoba naweselu nawet jak nie maja tego w repertuarze.podsumowujac ciesze sie,ze podpisana juz umowa i ze dorwalismy taki fajny zespol
gratuluje widzisz zespol na was czekal

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
madzialenka, ja nie lubie takich "wczorajszych" kanapek i do tego z lodowki. Inaczej smauja niz te robbione tego samego dnia.
ja tez wole swieze takie z lodowki sa dla mnie bez smaku

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
a ja czekam i czekam i nic i nasze plany chyba nie wypalą... nawet oświadczyn nie było nie wiem co już o tym myśleć
oj spokojnie moze serio cie zaskoczy a jak nie to w czym to przeszkadza

a ja dzis wpadalamw panike ze zlas zukienke sobie zamowilam... no i chyba z milion stron ogladalam - bo mam zapisane 816 a mialam wrazenie ze to 812 ale jest dobrze tz zaczol sie smiac ze mnie, to mu powiedzialam oj kochanie ty jestes od myslenia a ja od wygladania i sie zaczol tak panicznie smiac ze powiedzial e od jutra mama w szpitkach popinac i "lezec i pachniec" hahahaah wariat
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:22   #757
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
jak jest okazja albo odpowiedni temat to zawsze mówie "no wiesz po ślubie, ale to chyba jeszcze bo w końcu w polskiej kulturze to facet się oświadcza...."

a on zawsze żartuje oj już coraz bliżej
no to może faktycznie myśli o tym żeby się oświadczyć
My zaręczyliśmy się w dniu 4 rocznicy bycia parą, więc też się naczekałam. Wiesz mi, że warto
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 21:28   #758
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
no to może faktycznie myśli o tym żeby się oświadczyć
My zaręczyliśmy się w dniu 4 rocznicy bycia parą, więc też się naczekałam. Wiesz mi, że warto
po tym co przeszliśmy to najchętniej wzięłabym z Nim ślub i potem chciałabym wyjechać na koniec świata by uciec od rzeczywistości i wreszcie odpocząć tak tylko we dwójkę
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:30   #759
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

my jestesmy ze soba 4,5 roku.zareczyny byly w listopadzie.w sumie nic nie naciskalam i sie ciesze,ze tak wyszlo.teraz mieszkamy ze soba i zrozumielismy ze to jest naprawde to i postanowilismy pozalatwiac slubne sprawy i stac sie legalna para wszystko w swoim czasie...tak mysle

co do kanapek to ja tez nie lubie takich juz "wylezalych" z lodowki:P a mojemu tż to sniadanie jak robie to to samo co sobie np. jajecznice czy parowki.nie wymyslam nic specjalnego-i kazde jego "ojej jakie to pyszne" mnie cieszy i dla mnie nigdy to nie bedzie uslugiwanie bo ja robie cos dla niego a on dla mnie i mysle,ze to jest partnerstwo
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:37   #760
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

idę spać... dobranoc wszystkim
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 21:38   #761
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
po tym co przeszliśmy to najchętniej wzięłabym z Nim ślub i potem chciałabym wyjechać na koniec świata by uciec od rzeczywistości i wreszcie odpocząć tak tylko we dwójkę
no prawie każda z nas by tak chciała cierpliwości, doczekasz się wszystkiego, chociaż rozumiem, że chciałabyś już teraz
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 21:57   #762
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

sloneczka ja tez uciekam spac a jutro bede robic nalesniki z serem na obiad pierwszy raz w zyciu sama bede je smazyc bede potrzebowac wsparcia
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:02   #763
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg look1.jpg (62,2 KB, 36 załadowań)
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:05   #764
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
sloneczka ja tez uciekam spac a jutro bede robic nalesniki z serem na obiad pierwszy raz w zyciu sama bede je smazyc bede potrzebowac wsparcia
niech moc będzie z toba i z naleśnikami dobranoc

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ojej toż to tygrys prawie
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:09   #765
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:16   #766
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ooo matko to by było straszne a ile by taka bestia jadła
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:27   #767
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Malikaa Pokaż wiadomość
bo ja niecierpliwa jestem i dlatego ;(
a ja Cię rozumiem ja nie wyobrażam sobie brac slubu w inny dzień niż 17.04.2010 bo wtedy jest nasza rocznica! 6 i 3 rocznica zaręczyn
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:35   #768
jupik
Rozeznanie
 
Avatar jupik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: moje Miasto, w Centrum Świata:)
Wiadomości: 817
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Norweskie też są bardzo duże ale nie masz się co przejmować- miałam persa, który był jak mały tygrys, wyjątkowo duży stwór,chociaż trochę mniejszy niż ten main coon( to zresztą wielki okaz jest, trochę się na tym znam, ale jak się go wykąpało to pod tym całym futrem taki mały kotek jest

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
ooo matko to by było straszne a ile by taka bestia jadła
duże kociska są najfajniejsze- takie miłe do tulenia i sliczne! no i "magiczne", np. wygrzewają brzuch jak ma się okres i od razu przestaje boleć- wiem coś o tym, bo mój taki był- zawsze jak ktoś był chory to wiedział i się łasił albo wskakiwał na brzuszek i grzał...
A w ogóle to nawet takie duże koty mało jedzą, to tylko się tak zdaje że powinny sporo wcinać
__________________
już 25 kwietnia 2009r. nasz ślub

Seks- maksimum radości bez jednego uśmiechu...
http://www.suwaczek.pl/cache/36d1015f53.png
jupik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 22:36   #769
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

kochane wrocilam do domku...na konikach bylo super dzis...kolezanka ma konika polskiego i zrebaczka...jezdzilam w terenie... 2 godz.... super bylo i w niedziele mam kolejna jazde galopik jest super na Oliwce


a to fotka jedna z dzisiaj

na naszej klasie dodalam nowe fotki z konikow co bylam na weekend
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01099.jpg (76,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 06:53   #770
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Hej dziewczyny

Znalazłam jeszcze takie zierlone dekoracje, mi również zaczynają się podobać
http://www.dekoracje.weselicho.net/d...h-galeria.html

naweet tort zielony znalazłam ihih

Wczoraj mielismy niezłą jazdę z dzrwiami i ościeżnica
kupiliśmy już ościeżnicę i zamówiliśmy dzrwi w rozmiarze 80
jak się okazało - żeby ościeżnica w rozmiarze 80 weszła gdzie ma wejść, to otwór na nią musi być w rozmioarze 90!
No i jak się okazało ościeżnicy wymienić już nei możemy, drzwi na szczęście udało nam się zamienić bo w zasadzie one jeszcze nawet do sklepu nie dojechały
A z ośceiżnicą będziemy musieli jechac do takiego sklepu stolarskiego i tam nam przytną, notmlanie wczorajszy dzień to jakaś masakra była.

A teściówka mnie poprosiła bym zorbiłą moje słynne już spagetti
I cała szczęśliwa że sobie podję. Teściu raczej woli schabowego nie przepada za makaronami i kuchnią włoską. Ale dziś pojechał do Poznania i tesciówka to wykorzystuje ihihih

Dziś w zasadzie też będzie lekko masakryczny dzień, no ale nic to

Scio jesli źle się tam czułaś i w dodatku nie płacili, to tez bym się zwolniła. jakiś zasiłek czy coś Ci przysługuje?

jaga moja mamuśka miała już dwa razy atak na nerkach. W badaniu moczu wyszło że ma piasek.
I faktycznie jak chce Ci się siku i latasz często ale nic nie wylatuje to coś ziarnistego siedzi w układzie moczowym
Bidulka. Może w końcu trafiłaś tego porządnego lekarza.

madzia takie silne krwawienie się zdarza. I wg mnie to normlane.

witam z rana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort_zielona.jpg (106,5 KB, 9 załadowań)
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 06:58   #771
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

witam
ale mi sie wstawac dzis nie chciało. kurcze... TZ wyszedł z domku o 7.30 wiec i ja sie zebrałam bo o 8.45 szef po mnie pod dom podjedzie i do pracy ma zaweźć tak wiec nie pisac mi tu duzo

zaraz wam cos opowiem
1. siostra TZ wczoraj znowu dzwoni do drzwi. nikomu sie wstawac nie chciało. wiec koledzy mówią "nie ma nas w domu jak cos" ale tak sie z tego smielismy ze kaszana i było nas słychac" wiec w koncu jeden z kolegów w kurzony podchodzi do drzwi , otwiera i mówi, ze w koncu klucze by mogła wyjąć bo nikt jej latac nie bedzie na co ona zbulwersowana"ale ja pracuje... i jestem zmęczona" i sobie poszła. my takie oczy na siebie i pozostawilismy to bez komentarza

2. bylam wczoraj w biurze i odebralam nasze wyciągi bankowe. TZ siostry połozylam w jej pokoju a nasze wzięłam do nas. u nas w salonie są 2 kanapy . ja siedziałam na tej 2 osobowej która byla zastawiona w połowie gazetami, jakąs posciela kolegi itp. a 3 osobowa byla w połowie wolna, bo TZ sie kapał a jeden kolega jadł kolacje w kuchni. idzie siostra TZ ze wszytskimi wcyiagami bankowymi i co?? nie , nie siada na tej 3 osobowej kanapia. patrze a ta zdejmuje te wszytskie rzeczy co sa obok mnie i siada obok mnie po co?? aby pokazac mi ile ona juz zarobiła. i za chwile tekst: a wiesz ile ty juz zarobiłas?? i mi mowi bo ja to wiecej... i cos tam gada . no wkurzylam sie. bo kto to słyszał. ja nie mam pracy, juz tu w jakies depresje popadam a ta mi codziennie gada ile to ona zarabia a ile ja zarobiłam. po co?? chyba dla swojej satysfakcji. no ja bym sie tak napewno nie zachowała. wiec poszłam do siebie do pokoju, połozyłam sie i za minutke wyszedl TZ z łazienki. zobaczył, ze ja leze i wystraszony "kochanie źle sie czujesz"?? rozbawił mnie wiec mu to opowiedziałam. TZ az głowe o sciane oparł i stwierdził: "ja sobie z nia pogadam, ale nie martw sie nie powiem, ze to ty sie skarzyłas" wow w koncu cos przeciwko siostrze powiedzial, a ja juz myslałam ze nic nie powie

3. godzina 24 Z gra w gre z kolegą , ja leze mu na kolanach i przysypiam nagle wpada siostra TZ i mówi "ten bank by mógł juz karte wam przysłac do bankomatu (ona ma wpłacana kase na nasze konto aby juz nie musiała zakładac swojego). wszyscy takie oczy bo wyrwała sie z tym jak filip z konopi.. TZ taki zniesmaczony sie pyta "o co ci chodzi??" a ona.. bo przeciez za miesiąc musze moją kase pobrac z banku . taaak super.

edit:
kliwia dzieki za pocieszenie. teraz czuje sie juz lepiej i mam nadzieje, ze tak juz bedzie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:18   #772
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

ta jego siotra tojakaś wywłoka jest

jakbym ją pacnęła małą zarozumiałą smarkulę, to by się odwróciła na pięcie i wyjechałą do polski
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:20   #773
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ta jego siotra tojakaś wywłoka jest

jakbym ją pacnęła mała zarozumiała smarkulę to by się odwróciła na pięcie i wyjechałą do polski
powiem ci, ze tez sie juz tego doczekac nie moge. a niezla jest skoro i dziewczyny z pracy maja one takie same zdanie

tak samo jak wracamy tydzien temu z pracy co wsyztskie zostalysmy zwolnione z wyjatkiem TZ siostry. kazda siedzi i sie nie odzywa w złym humorze. a ta rzuca tekst " ooo i bede teraz obiady w firmie dostawac" (bo przy nadgodzinach sa obiady) myslałam, ze dziewczyny ją wzrokiem zabija hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:38   #774
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Dzieńdoberek

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny


Scio jesli źle się tam czułaś i w dodatku nie płacili, to tez bym się zwolniła. jakiś zasiłek czy coś Ci przysługuje?
nie, pracowałam na zlecenie, a poza tym studiuje dziennie, wiec nic mi się nie należy

Madzialenka --> ja to siostrę Tz bym chyba udusiła, albo wykrzyczała wszystko co o niej myślę, podziwiam Twoje opanowanie. Niektórych ludzi to ja nigdy nie zrozumiem...

A propo zaręczyn ja na nie wcale nie musiałam czekać, TZ, po 2 miesiącach "chodzenia" spytał, czy chcę zotać jego żoną, ale byłam zaskoczona
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:40   #775
Matplaneta
Raczkowanie
 
Avatar Matplaneta
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 361
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
powiem ci, ze tez sie juz tego doczekac nie moge. a niezla jest skoro i dziewczyny z pracy maja one takie same zdanie

tak samo jak wracamy tydzien temu z pracy co wsyztskie zostalysmy zwolnione z wyjatkiem TZ siostry. kazda siedzi i sie nie odzywa w złym humorze. a ta rzuca tekst " ooo i bede teraz obiady w firmie dostawac" (bo przy nadgodzinach sa obiady) myslałam, ze dziewczyny ją wzrokiem zabija hehe
O matko! Ale szwagierka Ci się trafiła!
Nie zazdroszczę! Widzę jednak, że jestes bardzo cierpliwą i spokojną osobą. Mnie by szlag przy niej trafił i awantura za awanturą by była.
Jak już wczesniej pisałam-gdybym ja nie zainterweniowała to siostra mojego Lubego też by mi najchetniej na głowę weszła i zostawiła braciszka tylko dla siebie!

Ale dziwę się, że po takim tekscie o obiedzie żadna z dziewczyn nic nie powiedziała tej wywłoce!
Matplaneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:41   #776
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ta jego siotra tojakaś wywłoka jest

jakbym ją pacnęła małą zarozumiałą smarkulę, to by się odwróciła na pięcie i wyjechałą do polski
i tu sie zgodzę skad sie tacy ludzie biorą....
mam nadzieje, ze jakos ją przezyjesz...

a ja dzis ide ostatni dzien do pracy, wczoraj powiedzialam szefowej, ze chce odejsc... wczoraj kazala mi wczesniej wyjsc i dzis juz ostatni dzien mam... moze wpadne kiedys na salatke, ale to tylko zeby laski zobaczyc , bo za szefowa tesknic nie bede
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:51   #777
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
i tu sie zgodzę skad sie tacy ludzie biorą....
mam nadzieje, ze jakos ją przezyjesz...

a ja dzis ide ostatni dzien do pracy, wczoraj powiedzialam szefowej, ze chce odejsc... wczoraj kazala mi wczesniej wyjsc i dzis juz ostatni dzien mam... moze wpadne kiedys na salatke, ale to tylko zeby laski zobaczyc , bo za szefowa tesknic nie bede
O to tak jak ja, też wczoraj powiedziałam, że odchodzę
Trzymaj się
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:52   #778
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

o matko wszytskie odchodzicie z roboty

ja też mam ochotę
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 07:57   #779
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
o matko wszytskie odchodzicie z roboty

ja też mam ochotę
heh..niestety...
ale ja nie bede siedziec w miejscu gdzie laski czuja sie druga kierowniczka i ciagle tylko slysze, ty zrob to, a ty tamto a one stoja i ie patrza i nie racza nigdy pomoc.... w ogole atmosfera jest okropna , a ja za stara juz chyba jestem na podawanie piwska osiedlowym gowniarzom
trudno, bede szukac cos innego
Scio a masz juz cos zaklepane? cos nowego
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:02   #780
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
heh..niestety...
ale ja nie bede siedziec w miejscu gdzie laski czuja sie druga kierowniczka i ciagle tylko slysze, ty zrob to, a ty tamto a one stoja i ie patrza i nie racza nigdy pomoc.... w ogole atmosfera jest okropna , a ja za stara juz chyba jestem na podawanie piwska osiedlowym gowniarzom
trudno, bede szukac cos innego
Scio a masz juz cos zaklepane? cos nowego
Mam dzis dwie rozmowy, ale zobaczymy co z tego wyniknie.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.