Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 16:37   #1921
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny,
widze że przerabiacie temat filtrów, ja mam iwostin solecrin ale musze kupić jakiś nowy, bo choć tego jeszcze mam sporo to boje się czy się nie przeterminował, niby data ważnośi do lipca 09, ale zalegał w szufladzie ze 2 lata (zamiast uzywać to ja teraz mam plamy i się cosmelanie), maziam nim teraz co prawda ale mało wychodze na powietrze.
Kupie sobie nowy, bo jest przyzwoity, jeszcze nad tym ROCiem sie zastanawiam, tak chwalicie, jak trafie na niego to sie skusze, bo myślałam poczatkowo o Avence, ale piszecie że Roc lepszy. A czy on jest bazzapachowy?
Spacerówke przysłali, zapomniałam wam napisać. Bardzo fajna, jestem zadowolona a dziecko zachwycone. Twestowaliśmy juz na spacerze, umyłam koła i po pokojach ją wożęa ona tak się cieszy.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Michell, na ból głowy najlepszy Nimesil w saszetkach do rozpuszczenia na wode (tylko ze na recepte), ale jak weźmiesz to 10 minut i nie tylko głowa Cie nie boli ale nic Cie nie boli

Wiecie ze mozna zmienić ten wściekły fiolet na stronie forum na łagodniejszy odcień. Dziś na to trafiłam. W lewym górnym rogu strony jest napis Notka a pod nim skórki forum, wystarczy rozwinąć liste pod zmień skórke i wybrać coś innego niz oryginalny.

Odkad przeszłam na smarowanie cosmelanem tylko na noc to sie nie łuszcze, minimalnie tylko przy ustach w kierunku brody a tak poza tym mam spokój. Buracze sie jedynie po wysiłku i znacznej zmianie temperatury np jak przyjde do ciepłego z powietrza.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:14   #1922
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Aga nie rykowałabym tego filtra uzywać jeszcze, bo najczęściej te kosmetyki maja datę 12 miesięcy od otwarcia - ty go na piętki sobie zużyj
ROC ma dziwny zapach ale tylko przez chwilkę zaraz sie ulatnia ja to wszystko do jedzenia porównuję np tusz Yv SL przypominał mi świeży obrany ogórek ten jakby ziemniaki ale zaraz go się nie czuje i jest dobrze
Ty sie koniecznie zaopatrz w filtr bo jak w pogodzie zapodają słoneczko zaraz dawac będzie po oczach I ja sie nie wiem czy się cieszyć czy okopywać
A ROC rzeczywiście jest super
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:03   #1923
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej plameczki
AGAM kiedy robisz maske? Masz juz plan? Co do filtrow ,to dostalam probke ROCa tego na plamy.Jest DOSKONALY.
Catarynko na LRP nie mozesz uzywac podkladow i pudrow I on w oczy szczypie bardzo.

Agam tez sobie zmienie wizaz ,ten fiolet mnie wkurza.Choc lubie ten kolor.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:18   #1924
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Buczuś
Ciebie tez tak szczypał ten LPR, ja przez niego nabawiłam sie plamek "łezek" w kącikach oczu tak mi ciągle łzawiły oczy a nie miałam wyjścia wyjechałam tylko z nim i musiałam uzywać wrrwrrr i śweci się że hohoho a kolorówka na niego zabroniona......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:37   #1925
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ten Roc jest do ciemniejszych karnacji albo do jasnych,jak się chce wyglądać na muśniętą słońcem.Avenka kolorowa dla bladziochów i" wypłowiałych" jak się chce wyglądać normalnie/Używam oba( jestem wypłowiała) w zależności od nastroju.Polecam oba.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 19:44   #1926
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A ja wam polecam świetny kremik z filtrami SPF 50, jednocześnie jest on anti-ageing firmy Boots, seria Soltan / jest parę jego recenzji na KWC /.Jest naprawdę rewelacyjny, nie bieli, nie powoduje żadnych niespodzianek. Jedyną jego wadą jest to, że aby go kupić trzeba się wybrać do GB lub mieć tam zaprzyjaźnioną duszę / o co pewnie w czasach masowej emigracji nie jest zbyt trudno /, cena też jest bardzo przystępna - 8 funtów, ale jest w nieustającej promocji i te 8 funtów płacimy za 2 opakowania.
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 20:47   #1927
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No to dziewczynki was zburaczyło teraz uważajcie zeby nie przedobrzyć, ja przestałam cąłą buzie smarowac tylko miejscowo dawałam.... nie dałam rady i moje naczynka też nie
Magda ile czasu zajelo Ci pigma..?mc,dwa,trzy???:co nfused: i cały czas na przemian czerwien i luszczenie?kiedy zaczełas zauwazac pozytywne wywabianie plamek???....Ag i zapisalam nazwe leku,dzieki..chodz staram sie trzymac mefacitu,bo mi dermatolozka nakladła do glowy,ze gro przeciwbolowych,zatruwa organizm,moze byc tez przyczyna powstawania plam np na mnie działa znakomicie ketonal a tu nie wolno!!! a juz ibum,ibuprom i takie tam to w ogóle na NIE!!!...glowa dała mi popalic,takie bole migrenowe potrafia odebrac radosc z zycia..dopiero wrocilam..tez zmienilam kolorowke,skórke na mniej adwentowa

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Fytofontana pigmentoceutical emulsja na plamy pigmentowe 30 ml
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 21:00   #1928
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Magda ile czasu zajelo Ci pigma..?mc,dwa,trzy???:co nfused: i cały czas na przemian czerwien i luszczenie?kiedy zaczełas zauwazac pozytywne wywabianie plamek???....Ag i zapisalam nazwe leku,dzieki..chodz staram sie trzymac mefacitu,bo mi dermatolozka nakladła do glowy,ze gro przeciwbolowych,zatruwa organizm,moze byc tez przyczyna powstawania plam np na mnie działa znakomicie ketonal a tu nie wolno!!! a juz ibum,ibuprom i takie tam to w ogóle na NIE!!!...glowa dała mi popalic,takie bole migrenowe potrafia odebrac radosc z zycia..dopiero wrocilam..tez zmienilam kolorowke,skórke na mniej adwentowa
Michell, ketonal silny wiem, bo tez brałam po operacji, ale ma dużo skutków ubocznych. Na mnie tez apapy (wogóle) czy ibupromy ( w pojedynczej dawce) nie działają. Nimesil jest the best. Zaopatrz sie, bo jak nic nie pomaga to on pomoze napewno.

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Aga nie rykowałabym tego filtra uzywać jeszcze, bo najczęściej te kosmetyki maja datę 12 miesięcy od otwarcia - ty go na piętki sobie zużyj
ROC ma dziwny zapach ale tylko przez chwilkę zaraz sie ulatnia ja to wszystko do jedzenia porównuję np tusz Yv SL przypominał mi świeży obrany ogórek ten jakby ziemniaki ale zaraz go się nie czuje i jest dobrze
Ty sie koniecznie zaopatrz w filtr bo jak w pogodzie zapodają słoneczko zaraz dawac będzie po oczach I ja sie nie wiem czy się cieszyć czy okopywać
A ROC rzeczywiście jest super
Madziu kupie niezwłocznie Iwostin a jak zdobede to Roca też (jak wali ziemniakiem to nic, gorzej taki perfumowy zapach). Jest teraz na allegro ten zwykły i triple defense ale kaski tyle nie mam, moze jeszcze bedzie...

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Hej plameczki
AGAM kiedy robisz maske? Masz juz plan? Co do filtrow ,to dostalam probke ROCa tego na plamy.Jest DOSKONALY.
Catarynko na LRP nie mozesz uzywac podkladow i pudrow I on w oczy szczypie bardzo.

Agam tez sobie zmienie wizaz ,ten fiolet mnie wkurza.Choc lubie ten kolor.
Buczuś, narazie musze sie wstrzymać z maska bo w maju mam komunie chrzesnika a w czerwcu roczek córci. Ale jak odwale imprezki to sie wymaziam.
Fiolet zostaje na wizazu ale mozna go spłowić, ja wybrałam szarą skórke...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 22:04   #1929
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Michell, ketonal silny wiem, bo tez brałam po operacji, ale ma dużo skutków ubocznych. Na mnie tez apapy (wogóle) czy ibupromy ( w pojedynczej dawce) nie działają. Nimesil jest the best. Zaopatrz sie, bo jak nic nie pomaga to on pomoze napewno.



Madziu kupie niezwłocznie Iwostin a jak zdobede to Roca też (jak wali ziemniakiem to nic, gorzej taki perfumowy zapach). Jest teraz na allegro ten zwykły i triple defense ale kaski tyle nie mam, moze jeszcze bedzie...



Buczuś, narazie musze sie wstrzymać z maska bo w maju mam komunie chrzesnika a w czerwcu roczek córci. Ale jak odwale imprezki to sie wymaziam.
Fiolet zostaje na wizazu ale mozna go spłowić, ja wybrałam szarą skórke...
a ja pastelową Kupie Agi Nimesil..byłam dzis w aptece corce po leki i Tabaxu zapomniałam och i sny mi przepadna taaaakie juz z karteczka musze chodzic jak bozie kocham albo lecytynke łykac podaj no Agi nastepny pyszny przepis na ciasto TZ ma ur nie dlugo,potem pierworodna..przyda sie cos slodkiego wlasnorecznie upieczonego...Gratuluje udanego zakupu wozka mała pewnie w 7 niebie jak jezdzic po domu moze jak krolewna
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 05:12   #1930
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No Michelko 3 miesiące bez paru dni i nieustający burak a luszcenie to tak raz na tydzień było......, dość szybko około miesiąca palam znikneła, jak skończłam to pojawiły się cienie ale spoko prawie ich nie widać.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 07:06   #1931
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No Michelko 3 miesiące bez paru dni i nieustający burak a luszcenie to tak raz na tydzień było......, dość szybko około miesiąca palam znikneła, jak skończłam to pojawiły się cienie ale spoko prawie ich nie widać.
czesc PlameczkiMagda ale ranny ptaszek z Ciebie
jade w teren na cały dzionek
miłego dnia
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 07:36   #1932
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Madziu, cześć Nuśka, cześć wszystkie plamki ale słonko pięknie świeci - wiosna idzie
Mój wyjazd nie wypalił, ale może to i dobrze, bo pogda kiepska była. Wczoraj nie pisałam, bo miałam urlop, ale dziś już w pracy - niestety...
Miszka i Nuśka - jak plamy ,widać już jakieś działanie pigmanormu? Aga - a jak u Ciebie plamy wyglądają?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 08:23   #1933
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

cześć dziewczyny
tez zmieniłam kolory
potrzebuje prosty przepis na wyśmienita kaczke pieczona w całości

któraś zna ?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 09:56   #1934
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkie plamki kochane !!!

Kochane dziewczynki, mam głupie pytanie dlatego nie śmiejcie się !!! Wszystkie macie wklejony jakis tam swój wybrany obrazek, ja także bym chciała ale nie wiem jak to zrobic ?
Napiszcie jak to zrobic i nie smiejcie się, nie znam się dobrze na ustawieniach tego forum
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:34   #1935
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Musisz sobie znaleść w googlach avatar i dużo tego tylko tu mozna załadować ten najmniejszy i w swoich ustawieniach masz taką opcję dodaj zmien avatar i już tylko go trzeba wcześniej na dysk zapisać
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:39   #1936
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczynki,

Co do Roca z kolorem to pytałam dzisiaj w internetowych aptekach zagranicznych i juz w kilku odpowiedziano mi, że w tym roku nie został wypuszczony na rynek, nie wiadomo dlaczego ? , jest tylko dostepny ten bez koloru : normalny i na plamy poszukam jeszcze troszkę, moze ktos będzie jeszcze go miał na stanie
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:40   #1937
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie kropeczki. Okna myje, babcia z małą. Teraz mam przerwe na kawe.

Maallaa plamy bez zmian, teraz cosmelan maziam na noc i nie ma łuszczenia. Ale wczoraj dałam jeszcze na dzień i na noc i dziś na dzień i na noc, bo sie nigdzie nie wybieram (sprzatam).

Tinerfenia musisz skombinować obrazek (avatar), jak nie masz to najprościej wpisz w google "avatary" i coś sobie wyszukaj, najwygodniej zapisz na pulpit.
Następnie logujesz się na forum,
wchodzisz w "Ustawienia",
wybierasz "Edytuj avatar" zaznaczasz kropke w "użyj mojej własnej ikonki Avatar",
nizej jest Opcja 2, klikasz obok na "Przegladaj",
otwierasz zawartość komputera: "Szukaj w: Pulpit" (musisz ustawić pulpit, żeby znaleść tego ściągnietego avatara na pulpicie) klikasz na niego raz żeby sie zaznaczył i na dole okienka dajesz "Otwórz" (teraz powinien wpisac Ci sie adres w opcji 2, więc klikasz "Zachowaj zmiany"
Nie wiem czy wystarczająco jasno to napisałam, ale mysle ze dasz rade

Michell zaraz podam przepis na zebre, jest tania i łatwa w wykonaniu i na okrągłą blache
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:56   #1938
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madziu, dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Agam i tobie też śliczne dzięki

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Idę gotowac obiadek, pózniej wkleję swojego Avatarka
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 12:58   #1939
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Przepis na ZEBRE
Potrzebne:
tortownica o średnicy 24cm
2,5 szklanki mąki pszennej
2,5 łyżeczki proszku do pieczenia
1 szklanka cukru
5 jajek
1 szklanka oranżady (bezbarwnej) albo gazowanej wody mineralnej
1/2 szklanki oleju słonecznikowego
kilka kropli olejku pomarańczowego do ciast
Dodatkowo:
2 łyzki kakao
2 łyżki mąki
masło i bułka tarta do formy
cukier puder do posypania

1. Mąkę wsypać do miski, wymieszać z proszkiem do pieczenia.
Jajka: Oddzielić żółtka od białek. Z białek ubić pianę, do sztywnej stopniowo dodać cukier, ubić.
2. Do masy białkowej dodać kolejno żółtka (ubijać jeszcze mikserem), a następnie wsypać mąkę z proszkiem, dokładnie wymieszać (teraz juz mieszać łyżką, pomału żeby nie stuknąć o miskę - to gwarantuje że nie bedzie zakalca). Do ciasta wlać olej, aromat, dalej mieszać łyzką, wlać oranżade i dalej mieszać łyzka.
3. Ciasto podzielić na 2 równe części. jedna częśc wymieszać z kakao, druga z 2 łyzkami maki. Tortownice wysmarować masłem i wysypać bułką.
4. Do formy wlewać na przemian porcje ciasta (jeden kolor na drugi po troszku). Piec w temp. 190 stopni bez termoobiegu ok 60 - 70 minut. Sprawdzić patyczkiem czy ciasto sie upiekło. ostudzić, oprószyć cukrem pudrem.
Smacznego!
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 16:32   #1940
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laseczki wiosennie,tak, z tym sloneczkiem Was witam Mc jej to szybko!!! Nusia jak lico???????? Winni kaczki to ja nie umiemale inne miecha..pytaj..Pracował am i dziwnie zmęczona jestem he he..po takiej przerwie trudno przeskoczyc na obroty pracusia

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Fytofontana pigmentoceutical-Magda czytałaś?ciekawie brzmi opis..po pigm chyba sie skusze..moim zdaniem warto smarowac non stopa czyms lzejszym oczywiscie coby naczynek nie draznic..tylko jak sie ma smarowanie do słonca?okresu iscie letniego?na szeregu kosmety depigmentacyjnych pisze do uzywania caly rok..ale opisy swoje a my swoje..Jak serum z granatu/pasuje?nacieram sie ta kocanka (hydrolantem) ale wyjsciowo to ona nie pachnie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:53   #1941
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No i załadowałam wreszcie tego avatara !!!
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 18:35   #1942
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uff!! skończyłam okna, jutro piore i wieszam firanki. Ale jestem wyjechana!
Umyłam gębe i spłuknęłam skóre, która zrolowała mi sie pod palcami (efekt cosmelanu 2xdziennie) zburaczyło mnie po tych oknach.
Małej drugi ząb się przebił, marudzi okropnie i w nocy się rzuca.
Wiinii na kaczke niestety przepisu nie mam
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:24   #1943
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej laseczki wiosennie,tak, z tym sloneczkiem Was witam Mc jej to szybko!!! Nusia jak lico???????? Winni kaczki to ja nie umiemale inne miecha..pytaj..Pracował am i dziwnie zmęczona jestem he he..po takiej przerwie trudno przeskoczyc na obroty pracusia

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Fytofontana pigmentoceutical-Magda czytałaś?ciekawie brzmi opis..po pigm chyba sie skusze..moim zdaniem warto smarowac non stopa czyms lzejszym oczywiscie coby naczynek nie draznic..tylko jak sie ma smarowanie do słonca?okresu iscie letniego?na szeregu kosmety depigmentacyjnych pisze do uzywania caly rok..ale opisy swoje a my swoje..Jak serum z granatu/pasuje?nacieram sie ta kocanka (hydrolantem) ale wyjsciowo to ona nie pachnie

no oki , dzieki za odpowiedz
Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Uff!! skończyłam okna, jutro piore i wieszam firanki. Ale jestem wyjechana!
Umyłam gębe i spłuknęłam skóre, która zrolowała mi sie pod palcami (efekt cosmelanu 2xdziennie) zburaczyło mnie po tych oknach.
Małej drugi ząb się przebił, marudzi okropnie i w nocy się rzuca.
Wiinii na kaczke niestety przepisu nie mam
szkoda , szkoda
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 19:54   #1944
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tinerfenia gratuluję Winni zobacz na necie,sa ciekawe przepisy Agi a moje okienka nadal nie umyte to spalilas kalorii,teraz czas na zasłuzony odpoczynek ale bidulko ,mala pewnie Ci aje popalic..trzymaj sie..jak wyjda,bedzie lepiej
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:11   #1945
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell sałatki na odchudzanie to:
I. pół puszki tuńczyka, 2 łyzki kukurydzy z puszki, 2 łyżki czerwonej fasolki z puszki, ogórek i kiszony, łyżka jogurtu light i ząbek czosnku;
II. 5 listków sałaty, 5 rzodkiewek, pół ogórka świeżego, pół selera naciowego +kiełki. Do tego sos vinegret i ulubione zioła-to tzw. sałatka na urodęJetsem drugi tydz. na diecie i widze efekty tylko ćwiczyć mi się nie chce a bez tego ty chyba brzuch po ciąży nie zniknie
Dziewczyny jak działa ten pigm? Tak mocno jak cosmelan tzn. czerwień na buziaku i łuszczenie?Po NeoStracie miałam zamiar Thiospot zapodać, ale teraz zastanawiam się nad pigm, bo dobrze piszecie o nim.
Jeszcze mam pytanie czy smarujecie na noc jednocześnie czymś oprócz wybielających. Ja tylko Neo starate ale zastanawiam się czy mogłabym na nia np. jakiś krem odżywczy czy nawilżający czy cuś innego. Wiecie coś na ten temat?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 21:50   #1946
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Michell sałatki na odchudzanie to:
I. pół puszki tuńczyka, 2 łyzki kukurydzy z puszki, 2 łyżki czerwonej fasolki z puszki, ogórek i kiszony, łyżka jogurtu light i ząbek czosnku;
II. 5 listków sałaty, 5 rzodkiewek, pół ogórka świeżego, pół selera naciowego +kiełki. Do tego sos vinegret i ulubione zioła-to tzw. sałatka na urodęJetsem drugi tydz. na diecie i widze efekty tylko ćwiczyć mi się nie chce a bez tego ty chyba brzuch po ciąży nie zniknie
Dziewczyny jak działa ten pigm? Tak mocno jak cosmelan tzn. czerwień na buziaku i łuszczenie?Po NeoStracie miałam zamiar Thiospot zapodać, ale teraz zastanawiam się nad pigm, bo dobrze piszecie o nim.
Jeszcze mam pytanie czy smarujecie na noc jednocześnie czymś oprócz wybielających. Ja tylko Neo starate ale zastanawiam się czy mogłabym na nia np. jakiś krem odżywczy czy nawilżający czy cuś innego. Wiecie coś na ten temat?
Dzieki Pati jeju a kto mi to bedzie szykowal tylko to jesz cały dzien nio nabrałam ducha walki..tez chce salatkowa diete Pati sprobuj nosic pas sciagajacy..do kupienia w aptece..a dobre efekty daje: teraz usiadz nacierasz sie balsamem najlepiej ujedrniajacym..brzuch i co tam kcesz zawijasz szczelnie folia spozywcza i tak sobie pod kocykiem przynajmniej 2 godz polez..efekty pasa plus zawijania powinnas szybko zobaczycco do pigm,jest o wiele lagodniejszy od cosmelanu ale silniejszy od neostrady i thiospotu..tez niestety niedostepny w Polsce ale tu mozesz liczyc na pomoc..mnie wsparla Magda i Buczuś..na specyfik ktory kladziesz czyli neostrade najlepiej juz nic nie klasc,moze to oslabic dzialanie..nawilz sie z ranca i popoludniu festUciekam spatki.dobranoc,slodkich snow
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 01:34   #1947
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo chciałam powiedzieć że mi cienie z na plamy się zamieniły
Pierw cosmelan później pigmanorm a teraz jak wyszło słońce to i plamy wyszły
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 07:01   #1948
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo chciałam powiedzieć że mi cienie z na plamy się zamieniły
Pierw cosmelan później pigmanorm a teraz jak wyszło słońce to i plamy wyszły
Cześć dziewczynki Cassatta - strasznie mi przykro, wolałybyśmy takich wiadomości nie słyszeć, bo ręce opadają, ale cóż- plamy znowu wygrywają?wyjeżdżam na biegun
Aguś - jaka ty pracowita jesteś, ja już od 2 lat na święta sprzątam tak jak w sobotę, bo zawsze podczas mycia okien się przeziębię, ręce jak u rolnika i padnięta na święta. Ale podziwiam Cię
Miszka - a co Ty za dietę wymyślasz? mi jakoś brzuszek po zimie został i najbardziej przeszkadza, ale na to tylko ćwiczenia, a ja jestem z tych leniuchów ale może wkrótce rowerek wyciągnę, po lesie pobrykam i brzuszek zniknie
No - kawkę pijemy kochane dziewczynki.
Ps - ja po thiospocie, który stosuję 2 m-ce nie mam już nawet cieni
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 08:44   #1949
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Cassatta - strasznie mi przykro, wolałybyśmy takich wiadomości nie słyszeć, bo ręce opadają, ale cóż- plamy znowu wygrywają?wyjeżdżam na biegun
Aguś - jaka ty pracowita jesteś, ja już od 2 lat na święta sprzątam tak jak w sobotę, bo zawsze podczas mycia okien się przeziębię, ręce jak u rolnika i padnięta na święta. Ale podziwiam Cię
Miszka - a co Ty za dietę wymyślasz? mi jakoś brzuszek po zimie został i najbardziej przeszkadza, ale na to tylko ćwiczenia, a ja jestem z tych leniuchów ale może wkrótce rowerek wyciągnę, po lesie pobrykam i brzuszek zniknie
No - kawkę pijemy kochane dziewczynki.
Ps - ja po thiospocie, który stosuję 2 m-ce nie mam już nawet cieni

cześć plameczki pracowite
Maallaa NAPRAWDE???!!!:jupi :
ale super, gratutuje, to pisz szybciutko który thiospot kiedy smarowałaś bo miałas krem i rolller tak?
ale ekstra, normalnie zainwestuje
ja smaruje pigmanormem po 4 dniach przerwy bo buraka miałam
i posmarowałam wieczorem tylko czółko a buzia jeszcze musi odpoczac
trudno powiedzieć czy jest poprawa bo pod ta czerwienią nic nie widać
Agam a Ty zadowolona jesteś z cosmelana?
gdybyś wiedziała jak to będzie i jaki będzie efekt zrobiłabyś jeszcze raz?
Cassatta
nie wiem co powiedzieć.......
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 09:54   #1950
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
cześć plameczki pracowite
Maallaa NAPRAWDE???!!!:jupi :
ale super, gratutuje, to pisz szybciutko który thiospot kiedy smarowałaś bo miałas krem i rolller tak?
ale ekstra, normalnie zainwestuje
ja smaruje pigmanormem po 4 dniach przerwy bo buraka miałam
i posmarowałam wieczorem tylko czółko a buzia jeszcze musi odpoczac
trudno powiedzieć czy jest poprawa bo pod ta czerwienią nic nie widać
Agam a Ty zadowolona jesteś z cosmelana?
gdybyś wiedziała jak to będzie i jaki będzie efekt zrobiłabyś jeszcze raz?
Cassatta
nie wiem co powiedzieć.......
YES, YES, YES !!! Nuśka się nabrała Z tym thiospotem to tak Prima Aprilisowo Są i plamy i cienie, ale pożartować sobie można przecież
Nie mam czasu, lecę do roboty, wpadnę później

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-04-01 o 09:56
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.