rada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 14:21   #1
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142

rada


zaczne od poczatku spotykam sie moim factem już od listopada, jest nam dobrze itp. ale zaczyna mnie to denerwować ze ciągle siedzimy u mnie, u niego o może z 5 razy byłam... nie chce mu tego mówić wprost ze chce iśc do niego do domu bo mi głupio. rozumiem raz siedziec u mnie raz u niego a nie cągle u mnie. wiec co ja mam zrobić?
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:24   #2
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
zaczne od poczatku spotykam sie moim factem już od listopada, jest nam dobrze itp. ale zaczyna mnie to denerwować ze ciągle siedzimy u mnie, u niego o może z 5 razy byłam... nie chce mu tego mówić wprost ze chce iśc do niego do domu bo mi głupio. rozumiem raz siedziec u mnie raz u niego a nie cągle u mnie. wiec co ja mam zrobić?
mam to samo
on jest u mnie codziennie od godziny 16 lub 17 do 22 . też nie wiem , co z tym zrobić, bo na dłuższą metę to jest troszkę męczące, bo czasem zarówno ja, jak i moi rodzice, czujemy się jak gość we własnym domu.
ja u niego bywam raz na dwa, trzy tygodnie. po prostu nie zaprasza mnie, a ma większy dom niż ja, swoje dwa pokoje. a ja mieszkam w 40 metrach kwadratowych z rodzicami
__________________

bardziej to czuję niż wiem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:28 Powód: uzupełnienie posta
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:28   #3
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
mam to samo
on jest u mnie codziennie od godziny 16 lub 17 do 22 . też nie wiem , co z tym zrobić, bo na dłuższą metę to jest troszkę męczące, bo czasem zarówno ja, jak i moi rodzice, czujemy się jak gość we własnym domu.
ja u niego bywam raz na dwa, trzy tygodnie. po prostu nie zaprasza mnie, a ma większy dom niż ja, swoje dwa pokoje. a ja mieszkam w 40 metrach kwadratowych z rodzicami

mój tez ma spory dom itd. nie rozumiem dlaczego nie chce mnie zaprosić moze sie wstydzi... chciaz juz zostałam przedstawiona jego rodzinie... i od tamtego czasu mnie nie zaprosza ... aaa może jego rodzice mnie nie lubą i dlatego... ;/
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:31   #4
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
mój tez ma spory dom itd. nie rozumiem dlaczego nie chce mnie zaprosić moze sie wstydzi... chciaz juz zostałam przedstawiona jego rodzinie... i od tamtego czasu mnie nie zaprosza ... aaa może jego rodzice mnie nie lubą i dlatego... ;/
Możę poprostu szczerze zapytaj go dlaczego tak się dzięję ... bo ja np powiem szczerze do siebie chłopaków też rzadko zapraszam, bo mieszkam w małym mieszkanku z rodzicami i nadodatek mam pokój z siostrą ale skoro mówisz, że on ma duży dom i takiego problemu napewno nie ma ... to poprostu zapytaj się go delikatnie ...
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:31   #5
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
mój tez ma spory dom itd. nie rozumiem dlaczego nie chce mnie zaprosić moze sie wstydzi... chciaz juz zostałam przedstawiona jego rodzinie... i od tamtego czasu mnie nie zaprosza ... aaa może jego rodzice mnie nie lubą i dlatego... ;/
moze u Ciebie jest lepsza atmosfera w domu albo lubi sobie pojeść , jak go poczęstujesz? bo mój u mnie leży cały czas a ja mu nadskakuję i robię kanapeczki itd..
__________________

bardziej to czuję niż wiem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:28 Powód: uzupełnienie posta
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:33   #6
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: rada

cieszcie się dziewczyny, że możecie zaprosić swoich Tż do siebie, ja nie mogę, chociaż bardzo bym chciała nie mam warunków na przyjmowanie jakichkolwiek gości...
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:48   #7
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

tylko jak mogę o to go delikatnie zapytać... hmmm... on u mnie siedzi do poznych godzin tzn 1 , 2 w nocy.. z dwa razy usnełam przy nim i on przy mnie raz też. a co do kanapeczek itp. to zawsze są chipsy, ciastka, itp. kolacyjnki też są czesto. moim rodzicą to czasem przeszkadza ale juz sie zaczynają przzwyczaiać.
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 14:51   #8
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: rada

to u mnie jest to samo, najgorsze jest to, że on nieraz siedzi do 22.30 w dni powszednie, a na drugi dzień muszę o 5.30 wstawać do szkoły. :/
__________________

bardziej to czuję niż wiem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:29
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:53   #9
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
tylko jak mogę o to go delikatnie zapytać... hmmm... on u mnie siedzi do poznych godzin tzn 1 , 2 w nocy.. z dwa razy usnełam przy nim i on przy mnie raz też. a co do kanapeczek itp. to zawsze są chipsy, ciastka, itp. kolacyjnki też są czesto. moim rodzicą to czasem przeszkadza ale juz sie zaczynają przzwyczaiać.
Pisząc delikatnie to w sumie miałam na myśli, że bez żadnych nerów ... poprostu spokojnie zapytaj wprost i powedz jak wygląda sytuacja ... że rodzice się denerwują i takie tam ... poprostu prawde powiedz ... myśle, że chłopak powinien to zrozumieć ... Powodzenia
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:53   #10
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
to u mnie jest to samo, najgorsze jest to, że on nieraz siedzi do 22.30 w dni powszednie, a na drugi dzień muszę o 5.30 wstawać do szkoły. :/
znam to tez czasem musze rano wstać, ale nie do szkoły bo chodze zaoczne. i ak głupio powiedziec zeby sobie już poszedł do domu, a ile Wy juz razem jesteście?
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:54   #11
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
znam to tez czasem musze rano wstać, ale nie do szkoły bo chodze zaoczne. i ak głupio powiedziec zeby sobie już poszedł do domu, a ile Wy juz razem jesteście?
głupio, nie głupio, ale każdy wyspać się musi ...
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 14:56   #12
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: rada

Dziewczyny, postawcie sprawę jasno. To idiotyczne siedzieć u kogoś do 22. Zwłaszcza, że musicie wstać rano:/
Umawiajcie się na randki. Do kina, na spacer czy coś. A potem do domku. Każdy do swojego
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:56   #13
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: rada

no dobra powiem tak że na początku ja i mój Tż siedzilismy u mnie w domu, nie powiem bo troche mnie to denerwowało... ale mój Tż powiedział ze zaprosi mnie do domu jak bedzie wiedział że między nami jest cos wiecej(chociaz nie powiem te jego słowa mnie zabolału).... i tak po 2 miesiącach znajomości zostalam zaproszona do niego na impreze rodzinną...(tata kończył 50 lat) przy okazji poznałam całą jego rodzinke... a później to juz górki jego rodzice często mnie zapraszaja na obiad czy grila.... moge siedzieć u nich całymi dniami i nie maja nic przeciwko...

pogadaj ze swoim Tż dlaczego tak jest... czy wstydzi się czy może jesgo rodzice maja cos przeciwko? bo wiesz czasem jest tak że on może ci sie wstydzic powiedzieć że rodzice maja cos przeciwko...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:56   #14
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: rada

my jesteśmy rok razem. nieraz naprawdę jestem wykończona wieczorem, a on chociaż z grzeczności spytałby się, czy moze chcę iść spać. ale niee, on z chęcią by jeździł ode mnie ostatnimi autobusami. dziś też przyjedzie do mnie. uwielbiam jego towarzystwo, ale czasem potrzebuję chwili w swoim domu dla siebie, zwłaszcza wieczorem ;P nie mogę sobie w tygodniu nawet na długą kąpiel pozwolić, bo chyba bym chodziłam spać o 1 w nocy :O
__________________

bardziej to czuję niż wiem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:29
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:58   #15
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez madelaine701 Pokaż wiadomość
głupio, nie głupio, ale każdy wyspać się musi ...
musi ale czasem zasypiam dosłownie przy nim o on nie łapie że musi juz isc. a jak mowi juz ' to ja już jade do domu " to zeby mu głupio nie bylo o odpowiadam ' nie no zostań' ziewając i sie przeciagajac... to zamast powiedziec dobra ide bo spiaca widze jestes to zostaje
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:59   #16
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
musi ale czasem zasypiam dosłownie przy nim o on nie łapie że musi juz isc. a jak mowi juz ' to ja już jade do domu " to zeby mu głupio nie bylo o odpowiadam ' nie no zostań' ziewając i sie przeciagajac... to zamast powiedziec dobra ide bo spiaca widze jestes to zostaje
Noi właśnie, źle robisz czasem trzeba powiedzieć wprost co się myśli, bo nikt się nie domyśli sam
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:00   #17
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
musi ale czasem zasypiam dosłownie przy nim o on nie łapie że musi juz isc. a jak mowi juz ' to ja już jade do domu " to zeby mu głupio nie bylo o odpowiadam ' nie no zostań' ziewając i sie przeciagajac... to zamast powiedziec dobra ide bo spiaca widze jestes to zostaje
dokładnie
już myślałam , że z tym samym facetem jesteśmy
__________________

bardziej to czuję niż wiem.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-05-17 o 12:30
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:01   #18
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: rada

Powiedz prawdę dla chłopaka, że rodzicom się nie podoba że przesiaduje u Ciebie całymi dniami do późnych godziń. I zaproponuj że czasami chciałabyś też u niego w domu spędzić trochę czasu.
Źle robisz jak odpowiadasz żeby został, jak chce Ci sie spać. A zresztą chłopak powinien wiedzieć i rozumieć że masz szkołę i wyjść o przyzwoitej porze do domu.

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2009-05-16 o 15:05
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:03   #19
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
musi ale czasem zasypiam dosłownie przy nim o on nie łapie że musi juz isc. a jak mowi juz ' to ja już jade do domu " to zeby mu głupio nie bylo o odpowiadam ' nie no zostań' ziewając i sie przeciagajac... to zamast powiedziec dobra ide bo spiaca widze jestes to zostaje

wiesz co najlepiej będzie jesli Ty bedziesz mu mowila że jestes spiąca, chyba powinien zrozumiec... jesli mówie do mojego Tż że jestem spiaca to nie przeciąga tylko jedzie, bo przecież każdy potrzebuje snu... i tak tez jest w druga strone...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 15:03   #20
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

Jego rodzice mają chyba cos przeciwko mnie tak sądze bo ja nie chodze do koscioła a ich cała rodzina jest religijna. Kiedys przeczytałam wiadomosc na nk od jego kuzyna ze jego mama z kims tam strasznie mi tyłek obrabiają.

AddictedToYou : eee chyab nie z tym samym :P ja ze swoim jestem prawie 7 miesiecy

madelaine701 : nastepnym razem powiem wprost :d ze chce isc spać.

kucyk ponny : własnie moim rodzicom to wcale nie przeszkadza lubią go... cieszy mnie... musze użyć innych argumentów

Edytowane przez Doonnkka
Czas edycji: 2009-05-16 o 15:06
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:05   #21
AddictedToYou
Raczkowanie
 
Avatar AddictedToYou
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 221
Dot.: rada

no to powiedz mu dosadnie o tym a co jego matka ma do Ciebie? czy tu religia jest jakimś wyznacznikiem?
__________________

bardziej to czuję niż wiem.
AddictedToYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:05   #22
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
Jego rodzice mają chyba cos przeciwko mnie tak sądze bo ja nie chodze do koscioła a ich cała rodzina jest religijna. Kiedys przeczytałam wiadomosc na nk od jego kuzyna ze jego mama z kims tam strasznie mi tyłek obrabiają.

AddictedToYou : eee chyab nie z tym samym :P ja ze swoim jestem prawie 7 miesiecy

madelaine701 : nastepnym razem powiem wprost :d ze chce isc spać.
i bardzo dobrze zrobisz ) trzymam kciuki
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:08   #23
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez AddictedToYou Pokaż wiadomość
no to powiedz mu dosadnie o tym a co jego matka ma do Ciebie? czy tu religia jest jakimś wyznacznikiem?

dla jego mamy tak bo niby jak sie chodzi do koscioła to ze go nie zostawie po slubie.. dla mnie to śmieszne bo co ma kosciól do zwiazku.
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:09   #24
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: rada

to po co mu mówisz -zostań??
ustalcie zasady, ze np weekendy moze zostac u ciebie dłuzej..ale w tygodniu np max do 20, 21?? nie wiem, cokolwiek... po prostu z nim pogadaj o tym szczerze, ze musicie to zmienic i juz. i nie bój sie, ze chłopak sie obrazi czy cos.... jak mądry to zrozumie.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:12   #25
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: rada

No to on może nie chce zapraszać Cie do domu, bo wie że jego mama Ciebie nie lubi. Ale jak ma Ciebie polubić skoro nawet nie zna Cie dobrze.
No ale jak to są przekonania jego mamy(choć dla mnie to śmieszne) nic z tym nie zrobisz, chyba że zaczniesz do kościoła chodzić A jak już czujesz że chłopak za długo u Ciebie siedzi powiedz prosto z mostu że jestes zmeczona i chce Ci się spać.
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:18   #26
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

dzieki za rady zrobie tak jak piszecie..
ja już mu powiedziałam ze nie zamierzam sie zmieniac dla jego mamy i nie bede chodziła do koscioła.

nawet ostatnio była komunia i został zaproszony beze mnie... myslałam ze nie pojdzie bo sam tak mówił... a co sie okazało poszedł.. i dziwił mi sie jestem dla niego nie miła... mnei nie chodziło o to ze on tam poszedł beze mnie tylko o to ze mówił coś innego a co do czego to poszedł
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:24   #27
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez Doonnkka Pokaż wiadomość
dzieki za rady zrobie tak jak piszecie..
ja już mu powiedziałam ze nie zamierzam sie zmieniac dla jego mamy i nie bede chodziła do koscioła.

nawet ostatnio była komunia i został zaproszony beze mnie... myslałam ze nie pojdzie bo sam tak mówił... a co sie okazało poszedł.. i dziwił mi sie jestem dla niego nie miła... mnei nie chodziło o to ze on tam poszedł beze mnie tylko o to ze mówił coś innego a co do czego to poszedł
no nie powiem mnie by tez ze złościło jak by facet mówił jedno a robił drugie.... a co do tego że został zaproszony sam to ta rodzina chyba jest jakaś chora i przepraszam że sie tak wyrazilam bo co ludzie maja do tego czy ty chodzisz do kościoła czy nie... przecież oni nie beda umierać za ciebie..
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:28   #28
Doonnkka
Raczkowanie
 
Avatar Doonnkka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
no nie powiem mnie by tez ze złościło jak by facet mówił jedno a robił drugie.... a co do tego że został zaproszony sam to ta rodzina chyba jest jakaś chora i przepraszam że sie tak wyrazilam bo co ludzie maja do tego czy ty chodzisz do kościoła czy nie... przecież oni nie beda umierać za ciebie..

moze sie 'mszczą' za to ze współzyliśmy ze sobą przed słubem.. jego rodzina jest stary poglądów. moim zdaniem nei powinien iśc.. bo ja bym nie poszła na jego miejscu.Albo jego siostry wmawiają mu ze ja jezdze z jakimś chłopakami samochodem... jak mnie widziały może z trzy razy na oczy. przez nie on teraz ma myśli że ja go zdradzam... niby mi wierzy ale jednak myśli ma

Edytowane przez Doonnkka
Czas edycji: 2009-05-16 o 15:30
Doonnkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:31   #29
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: rada

Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
no nie powiem mnie by tez ze złościło jak by facet mówił jedno a robił drugie.... a co do tego że został zaproszony sam to ta rodzina chyba jest jakaś chora i przepraszam że sie tak wyrazilam bo co ludzie maja do tego czy ty chodzisz do kościoła czy nie... przecież oni nie beda umierać za ciebie..
no z tą komunią to akurat nie przesadzajmy ... w końcu to nie wesele, że musi iśc z osobą towarzyszącą ... ale co do tego, że powiedział co innego a zrobił inaczej, fakt ja też bym się zdenerwowała
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 15:34   #30
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 029
Dot.: rada

Jego mama jest glupia, jesli nie chce cie zaakceptowac tylko dlatego, ze nie chodzisz do kosciola. Boshe jak ja nienawidze takich ludzi... masakra. Ostatni raz bylam w kosciele 7 lub 8 lat temu. A gdyby ktokolwiek mi zwrocil w ogole uwage na to, ze nie chodze to bym go tak zrugala, ze nigdy wiecej by sie do mnie nie odezwal, bo mialby mnie za maksymalnego chama.
Po prostu religia to twoja sprawa. A bez chodzenia do kosciola tez mozna byc dobrym czlowiekiem. Beznadziejne to, ze niby taka katoliczka i co niedziele do kosciolka, gdzie ucza 'szanuj blizniego swego', a jak przyjdzie co do czego to cie nie akceptuje. Normalnie jak w sredniowieczu. Jestem przerazona.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.