Wrześniówki - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 09:46   #3001
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Ja ciągle przeglądam serwisy z prognozą długoterminową
Dziś właśnie zauważyłam na jednym, że 11 ma nie padać w Katowicach. Mam nadzieję, że ta wersja się utrzyma i sprawdzi!!

Dziewczyny, macie już zaklepane podróże poślubne? My ciągle czekamy na jakąś fajną okazję...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:48   #3002
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Oj dziewczyny .... Dajcie spokój z pogodą!~nawet mnie nie denerwujcie!
Ja dzisiaj i tak podminowana jestem. Do fryzjera się rano spóźniłam, moja fryzjerka chora, poszłam do innej. Zrobiła mi ładne włosy, tylko ciemny kolorek! Wyszedł praktycznie czarny, ale na próbniku był brązowy, więc będę myła codziennie głowę i myślę że będzie ok
Rodzice chcą zrezygnować z 1 busa, bo część gości jednak pojedzie swoimi samochodami, więc 1 bus na 24 os wystarczy ponoć, jednak nikt nie chce zadzwonić do Pana, naszego znajomego, od firmy przewozowej.
Dzisiaj o 18 mam próbną fryz i makijaż ciekawe jak wyjdzie... mam nadzieję że fryzjerka mnie nie zjedzie jak się dowie że dzisiaj farbowałam, bo ta co mnie kolorowała prawie padła na zawał jak pod koniec modelowana padła odpowiedź na jej pytanie "To kiedy ma Pani ślub", aż bałam sie zapytać czemu tak zareagowała, że aż zzieleniała

Nie wiem jakaś bardzo rozdrażniona jestem od samego rana, zaraz znów na miasto: solarium i drobne zakupy, ale tydzień jakoś nie za fajnie się rozpoczął
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:07   #3003
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Arnama to ten stres!! Nawet podświadomie się stresujesz. Ja dziś stanęłam na wadze i mam 55 :| Nie chce mi się jeść - zmuszam się..

Byłam przed chwilką na poszukiwaniach makijażystki i znalazłam. Bałam się że już za późno na zaklepanie terminów. Jutro mam próbny o 17stej u takiej młodej fajnej babeczki - od razu było widać że zna się na rzeczy, sama miała bardzo ładny fioletowy smookey eye. Ma wolne w sobotę. Bierze koło 120 zł za ślubny+próbny ale jak próbny mi zmyje w salonie to po 80. Czyli 20 za próbny w salonie. Wezmę jutro TŻ i kuzynkę i mam nadzieję że będzie git.
Potem poszłam jeszcze do innego gabinetu na wszelki wypadek i też się umówiłam Jednak tam jest dość drogo bo 45 próbny i od 80-100 ślubny. Mam nadzieję że będzie super jutro u tej babki i nie będę musiała już iść w środę do tej drugiej.
Od razu lepszy humor.

Za 2 godzinki idę na usuwanie kamienia z zębów. Wybielam sobie blend-a-med i już są bialutkie ale kamień od środka. :/
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:08   #3004
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny z 11.09...jakieś rokowania co do pogody?
Bo mnie doszły słuchy, że ma padać Nie mam pojęcia co wtedy z życzeniami po kościołem...no i ze zdjęciami sprzed kościoła...czy z momentu wychodzenia...

Mafda, Arnama, jeśli mogę spytać, jak duże kawałki ciasta rozdawałyście? Bo my z TŻ nie mamy pojęcia ile ciasta zamówić na roznoszenie...kurka... Rozdawałyście po 3 rodzaje?(makowiec, sernik, z posypką). Ile blach myślicie zamówić na 18 paczek ciasta do rozniesienia?
szczerze to ci powiem że nawet nie wiem ile tam tego jest, bo ja zamawiam gotowe paczki dla gości chyba 4 kawałki ciasta tam są po 12 zł, zapytam mamy może ona będzie pamiętać
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:22   #3005
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja ciągle przeglądam serwisy z prognozą długoterminową
Dziś właśnie zauważyłam na jednym, że 11 ma nie padać w Katowicach. Mam nadzieję, że ta wersja się utrzyma i sprawdzi!!

Dziewczyny, macie już zaklepane podróże poślubne? My ciągle czekamy na jakąś fajną okazję...
Wszystkie prawie prognozy pogody mówią, że w pierwszym tygodniu września ma padać, potem drugi tydzień ma się wypogadzać, opady będą przelotne,a ostatnie dwa tygodnie mają być ciepłe bez opadów.
W związku z tym chcemy się z narzeczonym wybrać w ostatni weekend września nad morze na 3 dni, od piątku do niedzieli. Planujemy wypożyczenie sobie domku blisko morza. Po sezonie są tańsze ceny, dzwoniłam już do Karwi i pytałam, to 30zł za nocleg dla osoby. Nie mamy możliwości urlopu i wyjechania gdzieś na dłużej, dlatego tylko taką mini podróż poślubną możemy sobie sprawić. Zawsze lepsze to niż nic
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:05   #3006
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
szczerze to ci powiem że nawet nie wiem ile tam tego jest, bo ja zamawiam gotowe paczki dla gości chyba 4 kawałki ciasta tam są po 12 zł, zapytam mamy może ona będzie pamiętać
Cała paczka kosztuje 12 zł? Czy kawałek ciasta? Bo się pogubiłam...
A jakie ciasto dawaliście? Tzn rodzaje jakie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:26   #3007
damareyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 104
Dot.: Wrześniówki

Cześć wrześniówki Widze,że stresik Was dopada,nie dziwie się bo za pare dni idą na odstrzał pierwsze wrześnióweczki z 4-tego arnama,ładniutki makijaż ale obawiam się że jest zbyt za delikatny
damareyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 15:14   #3008
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez damareyo Pokaż wiadomość
Cześć wrześniówki Widze,że stresik Was dopada,nie dziwie się bo za pare dni idą na odstrzał pierwsze wrześnióweczki z 4-tego arnama,ładniutki makijaż ale obawiam się że jest zbyt za delikatny

Ja tu żadnego makijażu nie wklejałam
Chyba pomyliłaś mnie z Arieną
Mi już pogoda lata i powiewa.Żeby tylko udało mi się przejść z auta do kościoła i nie zmasakrować sukni To jest akurat rzecz na którą nie mam wpływu, więc nie będę się przejmować.
Dobrze że świadkowa jest już ze mną.... dopytuje, pomaga planować różne rzeczy, pamięta o terminach to dar z Nieba w tym ostatnim tygodniu

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
szczerze to ci powiem że nawet nie wiem ile tam tego jest, bo ja zamawiam gotowe paczki dla gości chyba 4 kawałki ciasta tam są po 12 zł, zapytam mamy może ona będzie pamiętać

My mieliśmy chyba 5 rodzajów ciasta, kawałki mniej więcej (na oko) 10/10cm do tego 3 rodzaje ciastek, ale nie mam pojęcia ani jakie ciasta, ani ile nas to kosztowało, bo mama się tym zajęła
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 15:14   #3009
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki

Czesc Kobietki

Ja również należę do osób, które codziennie po kilka razy śledzą pogodę na sobotę To się stało już jakąś obsesją!
Mam nadzieję, że nie będzie padać... Bo wtedy jakoś traci urok cała ta oprawa...eh
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:18   #3010
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Melduję się po próbnych w znakomitym humorze
Makijażem jestem zachwycona! Tak się bałam a Pani tylko spojrzała na mnie i efekt mnie powalił Oczywiście w dniu ślubu będzie więcej podkładu itp, ale mnie najbardziej na oczach zależało a i wyszły super. ładnie podkreślone, rozświetlone, pięknie rozmazane granice między kolorami
Fryzura też mi się podoba, choć tu już niestety musi być lakieru dużo by się w ogóle utrzymała, a to najlepiej w ogóle bym lakieru nie dawała
Choć próbna też jest prowizorycznie zrobiona, ale efekt końcowy ma być właśnie taki. Chyba jednak wepnę storczyk we włosy, choć na początku nie myślałam o tym, ale fryzjerka tak doradziła

Ale ogólnie stresowałam się tym bardzo jak widziałam Wasze próbne, ale jest ok

Generalnie profesjonalizm w każdym calu, nic nie musiałam tłumaczyć a efekt był ok

Wklejam fotki, choć nie wyraźne, ale zawsze coś
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:41   #3011
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Arnama to ten stres!! Nawet podświadomie się stresujesz. Ja dziś stanęłam na wadze i mam 55 :| Nie chce mi się jeść - zmuszam się..

Byłam przed chwilką na poszukiwaniach makijażystki i znalazłam. Bałam się że już za późno na zaklepanie terminów. Jutro mam próbny o 17stej u takiej młodej fajnej babeczki - od razu było widać że zna się na rzeczy, sama miała bardzo ładny fioletowy smookey eye. Ma wolne w sobotę. Bierze koło 120 zł za ślubny+próbny ale jak próbny mi zmyje w salonie to po 80. Czyli 20 za próbny w salonie. Wezmę jutro TŻ i kuzynkę i mam nadzieję że będzie git.
Potem poszłam jeszcze do innego gabinetu na wszelki wypadek i też się umówiłam Jednak tam jest dość drogo bo 45 próbny i od 80-100 ślubny. Mam nadzieję że będzie super jutro u tej babki i nie będę musiała już iść w środę do tej drugiej.
Od razu lepszy humor.

Za 2 godzinki idę na usuwanie kamienia z zębów. Wybielam sobie blend-a-med i już są bialutkie ale kamień od środka. :/
Ja też się zmuszam, żeby jeść. Jak się parę tygodni temu ważyłam, miałam 55kg... w zeszłym tygodniu 53kg... dzisiaj już wolę nie wiedzieć.
Jak tak Was czytam, to się cieszę, że sama się maluję, włosy mam zafarbowane wcześniej, na solarium nie chodzę (bo nie lubię i mi się to nie podoba), a paznokcie robi mi sprawdzona osoba. Przynajmniej mam mniej stresów. Jedynie co mnie stresuje, to to, że chudnę... chociaż, gdyby nie suknia i to, że kupując ją nie potrzebowałam wcześniej żadnych zmian, to bym się cieszyła ze spadku wagi.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 22:33   #3012
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

dziewczyny ale jestem zła...masakra..juz dzis chyba ze 2 razy plakalam
moj TŻ malo co sie zajmuje slubem juz mam tego dosc wrrr
a do tego juz ktorys dzien z rzedu prubuje usadzic gości mam strasznie trudno bo mam salę wąską ale długa i musza byc stoły 20 i 10 osobowe i nie wychodzi mi równo.Ciagle np 14 lub 15 a to jest za duzo na 10 stol a za malo na 20 i taka zabawa caly dzien, a jak juz bylo ustalone to od nowa jak moj tato zobaczyl to tylko narzekac umie i sie drze na mnie i sie obraza.Juz nie mam sily naprawde

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Melduję się po próbnych w znakomitym humorze
Makijażem jestem zachwycona! Tak się bałam a Pani tylko spojrzała na mnie i efekt mnie powalił Oczywiście w dniu ślubu będzie więcej podkładu itp, ale mnie najbardziej na oczach zależało a i wyszły super. ładnie podkreślone, rozświetlone, pięknie rozmazane granice między kolorami
Fryzura też mi się podoba, choć tu już niestety musi być lakieru dużo by się w ogóle utrzymała, a to najlepiej w ogóle bym lakieru nie dawała
Choć próbna też jest prowizorycznie zrobiona, ale efekt końcowy ma być właśnie taki. Chyba jednak wepnę storczyk we włosy, choć na początku nie myślałam o tym, ale fryzjerka tak doradziła

Ale ogólnie stresowałam się tym bardzo jak widziałam Wasze próbne, ale jest ok

Generalnie profesjonalizm w każdym calu, nic nie musiałam tłumaczyć a efekt był ok

Wklejam fotki, choć nie wyraźne, ale zawsze coś
arnama bardzo ladny makijaz, pasuje do Ciebie a co do fryzurki to tez ladna tylko ze zdjecia troche zamazane i nie widac dokladnie
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:40   #3013
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

oj dziewczyny, widzę prawie wszystkie mamy taki nastrój mnie nadal goście odmawiają, z 70-ciu zostało 40 osób ale mam to gdzieś, w sumie na tych na których mi najbardziej zależało to będą więc jest git Wieczór panieńsko - kawalerski nam się szykuje na 11.09, robimy ze znajomymi którzy biorą ślub 3 tygodnie po nas już się nie mogę doczekać.Poza tym umówiłam się na woskowanie pach zobaczymy czy przeżyję, może i nogi też zrobie

arnama no niewyrazne te fotki ale fajnie mnie się podoba
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 22:53   #3014
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cała paczka kosztuje 12 zł? Czy kawałek ciasta? Bo się pogubiłam...
A jakie ciasto dawaliście? Tzn rodzaje jakie?
ja dopiero w środe będe zamawiać
widziałam już te paczki u mojego brata i to były właśnie takie kwadraty 10x10 chyba 4 albo 5 rodzajów do wyboru. 12zł cała paczka kosztuje nie wiem ile waży, ale ciasto chyba po 18zł kg.
Dziewczyny dzisiaj spotkałam się z florystką, bardzo fajna dziewczyna także jakby ktoś szukał kogoś z Katowic to dam namiary.
Dzisiaj zrobiłam wszystkie 80 winietek a co tam nudy, pada
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 06:58   #3015
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez damareyo Pokaż wiadomość
Cześć wrześniówki Widze,że stresik Was dopada,nie dziwie się bo za pare dni idą na odstrzał pierwsze wrześnióweczki z 4-tego arnama,ładniutki makijaż ale obawiam się że jest zbyt za delikatny
Ja też z czwartego i jestem megazła na pogodę! szukam okrycia, bo go w ogóle nie planowałam! miałam się okryć welonem, ale jak będzie lało!!!???
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 07:08   #3016
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

O rany jak was czytam to aż się boję tego tygodnia przed ślubem. Narazie jesteśmy spokojni, mamy wszystko zaplanowane a do tego dziś robię dla nas taki kalendarz co kiedy musimy załatwić żeby potem nie latać na szybko za wszystkim. Pogoda teraz okropna a ja w sobotę mam przymiarkę i zastnawiam się czy nie zmienić bolerka na rękaw 3/4 bo jak będzie chłodno to ja zamarzne.
arnama fryzurki niestety nie widzę bo zdjęcia zbyt rozmazane ale ogólnie ok. Ja osobiście wolę grzywkę upięta do góry a to dlatego że jak będzie padać albo jak się zgrzeję to od razu by mi się wykręciła a nie chciałabym się denerwować jeszcze jakąś grzywką w kościele. Ale makijaż ładny.
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 07:34   #3017
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, widzę prawie wszystkie mamy taki nastrój mnie nadal goście odmawiają, z 70-ciu zostało 40 osób ale mam to gdzieś, w sumie na tych na których mi najbardziej zależało to będą więc jest git Wieczór panieńsko - kawalerski nam się szykuje na 11.09, robimy ze znajomymi którzy biorą ślub 3 tygodnie po nas już się nie mogę doczekać.Poza tym umówiłam się na woskowanie pach zobaczymy czy przeżyję, może i nogi też zrobie

arnama no niewyrazne te fotki ale fajnie mnie się podoba
No co Ty...30 osób Wam odmówiło?? O kurcze, to strasznie przykre Ale najważniejsze, że będą Ci, na których Wam najbardziej zależy

Arnama, fryzura, mimo, że rozmazana, wygląda na ładną.
Makijaż natomiast wydaje mi się zbyt opalizujący. Kolory ładne, ale chyba troszkę za bardzo się świeci, jak na mój gust...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 07:45   #3018
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Arnama to ten stres!! Nawet podświadomie się stresujesz. Ja dziś stanęłam na wadze i mam 55 :| Nie chce mi się jeść - zmuszam się..

Byłam przed chwilką na poszukiwaniach makijażystki i znalazłam. Bałam się że już za późno na zaklepanie terminów. Jutro mam próbny o 17stej u takiej młodej fajnej babeczki - od razu było widać że zna się na rzeczy, sama miała bardzo ładny fioletowy smookey eye. Ma wolne w sobotę. Bierze koło 120 zł za ślubny+próbny ale jak próbny mi zmyje w salonie to po 80. Czyli 20 za próbny w salonie. Wezmę jutro TŻ i kuzynkę i mam nadzieję że będzie git.
Potem poszłam jeszcze do innego gabinetu na wszelki wypadek i też się umówiłam Jednak tam jest dość drogo bo 45 próbny i od 80-100 ślubny. Mam nadzieję że będzie super jutro u tej babki i nie będę musiała już iść w środę do tej drugiej.
Od razu lepszy humor.

Za 2 godzinki idę na usuwanie kamienia z zębów. Wybielam sobie blend-a-med i już są bialutkie ale kamień od środka. :/
Ariena widze ze masz dokładnie ten sam problem co ja w zeszłym roku, moge ci z doświadczenia polecić dziewczyne która pracowała w salonie cosmoline na pszczyńskiej potem po moim wrzesniowym ślubie przeniosla sie ponoc do salonu na tej uliczce obok balcerka ( ale nei dubios od strony ruskich tylko ta druga co idzie do palmiarni, laska jest rewelacyjna malowała mnie najlepszymi kosmetykami, pupą, goshem i guccim makijaż trzymal sie do nastepnego dnia testowałam przy probnym poszlam w nim spac poprostu a na slubie ani razu nei musiałam poprawiac i trzymał sie do rana

namiar na nia gdzies zgubiłam ale jak sie przejdziesz do cosmoline to na pewno dziewczyny ci podadzą mysle


aaaa i płaciłam za próbny 70 a za własciwy 100 ale w tym roku juz pewni wiecej jest


co do pogody to ja przed slubem śledziłam na pogodynka.pl i sprawdziło sie super mielismy przecudną pogodę mimo ze dzien wczesniej lało jak z cebra co zreszta widac na zdjeciach


oooo znalazłam to ta dziewczya ze zdjecia mnie malowała

http://www.studio3gliwice.pl/uslugi_kosmetyczne.html
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2010-08-31 o 07:50
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 08:37   #3019
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja też się zmuszam, żeby jeść. Jak się parę tygodni temu ważyłam, miałam 55kg... w zeszłym tygodniu 53kg... dzisiaj już wolę nie wiedzieć.
Jak tak Was czytam, to się cieszę, że sama się maluję, włosy mam zafarbowane wcześniej, na solarium nie chodzę (bo nie lubię i mi się to nie podoba), a paznokcie robi mi sprawdzona osoba. Przynajmniej mam mniej stresów. Jedynie co mnie stresuje, to to, że chudnę... chociaż, gdyby nie suknia i to, że kupując ją nie potrzebowałam wcześniej żadnych zmian, to bym się cieszyła ze spadku wagi.
A ja mam i zawsze miałam 49kg i nie mogę przytyć nawet o grama, na szczęście też nie chudnę, bo bym zaczęła powoli znikać xD
Też się cieszę, że moim wyglądem nie zajmuje się ktoś inny, bo bym żyła w ciągłym stresie. Na solarium też nie chodziłam, bo słoneczko mnie opalało tego lata :P Może pójdę z raz czy dwa przed ślubem, bo nie chcę żeby mi ta opalenizna się zmyła, tak żeby ją trochę utrwalić. Włosy też sama sobie farbuję, a paznokcie robi mi dobra znajoma, ufundowała mi nawet dzień relaksu przed ślubem, zrobi mi i mamie ciasto, herbatkę i zajmie się naszymi paznokciami u niej w domu. Chce mi zrobić żele, french i doklei mi białe cyrkonie do ozdoby, z tego co mi mówiła.
Przeraża mnie coś takiego jak chodzenie do kosmetyczki na wyrywanie włosów pod pachami, czy między nogami :/ Nigdy bym się na coś takiego nie zdobyła. Wolę sobie usunąć to owłosienie tradycyjną metodą xD
Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
...makijaż i fryzura próbna
Ładna skromna fryzurka, aczkolwiek nie widać jej detali, bo zdjęcie jest niewyraźne. Makijaż też zrobiony dobrze, ale taki zwykły, bardzo naturalny. Pewnie zostało użytych kilka cieni, ale wygląda to jak jeden kolor na oku, skoro oczekiwałaś takiego efektu to dobrze. Ja wolę jak cienie w zewnętrznych kącikach oka są nieco ciemniejsze, to modeluje skutecznie kształt oka. Widzę jakieś świecące drobinki, może poproś swoją makijażystkę żeby użyła mniej świecących kosmetyków, bo to podobno na zdjęciach nie wychodzi ładnie. Ja osobiście lubię jak się świeci, ale doświadczone dziewczyny twierdzą, że na ślub to nie może tak być :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 09:16   #3020
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała na wesele Żolądkową Czystą?
Jakie są ceny mniej więcej?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 09:49   #3021
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała na wesele Żolądkową Czystą?
Jakie są ceny mniej więcej?
Ja miałam zamiar ją kupić,ale ostatecznie wybrałam Krupnik, bo pan który sprzedawał w "świecie alkoholi" powiedział, że ostatnio zołądkowa się popsuła,niektórzy narzekali na nią, a na Krupnik jeszcze narzekań nie słyszał. Żołądkowa w promocji weselnej kosztowała 16.99zł za 0,5L i Krupnik w takiej samej cenie, a buteleczkę ma ładniejszą. Ozdobiłam już każdą butelkę biało-wrzosową wstążeczką i wygląda to ślicznie :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 09:56   #3022
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja miałam zamiar ją kupić,ale ostatecznie wybrałam Krupnik, bo pan który sprzedawał w "świecie alkoholi" powiedział, że ostatnio zołądkowa się popsuła,niektórzy narzekali na nią, a na Krupnik jeszcze narzekań nie słyszał. Żołądkowa w promocji weselnej kosztowała 16.99zł za 0,5L i Krupnik w takiej samej cenie, a buteleczkę ma ładniejszą. Ozdobiłam już każdą butelkę biało-wrzosową wstążeczką i wygląda to ślicznie :P
O 16,99 to nie dużo.
Musimy z TŻ poszukać i się zorientować jakie są ceny. A jakie wódki są jeszcze godne polecenia?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:06   #3023
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
A ja mam i zawsze miałam 49kg i nie mogę przytyć nawet o grama, na szczęście też nie chudnę, bo bym zaczęła powoli znikać xD
Też się cieszę, że moim wyglądem nie zajmuje się ktoś inny, bo bym żyła w ciągłym stresie. Na solarium też nie chodziłam, bo słoneczko mnie opalało tego lata :P Może pójdę z raz czy dwa przed ślubem, bo nie chcę żeby mi ta opalenizna się zmyła, tak żeby ją trochę utrwalić. Włosy też sama sobie farbuję, a paznokcie robi mi dobra znajoma, ufundowała mi nawet dzień relaksu przed ślubem, zrobi mi i mamie ciasto, herbatkę i zajmie się naszymi paznokciami u niej w domu. Chce mi zrobić żele, french i doklei mi białe cyrkonie do ozdoby, z tego co mi mówiła.
Przeraża mnie coś takiego jak chodzenie do kosmetyczki na wyrywanie włosów pod pachami, czy między nogami :/ Nigdy bym się na coś takiego nie zdobyła. Wolę sobie usunąć to owłosienie tradycyjną metodą xD

Ładna skromna fryzurka, aczkolwiek nie widać jej detali, bo zdjęcie jest niewyraźne. Makijaż też zrobiony dobrze, ale taki zwykły, bardzo naturalny. Pewnie zostało użytych kilka cieni, ale wygląda to jak jeden kolor na oku, skoro oczekiwałaś takiego efektu to dobrze. Ja wolę jak cienie w zewnętrznych kącikach oka są nieco ciemniejsze, to modeluje skutecznie kształt oka. Widzę jakieś świecące drobinki, może poproś swoją makijażystkę żeby użyła mniej świecących kosmetyków, bo to podobno na zdjęciach nie wychodzi ładnie. Ja osobiście lubię jak się świeci, ale doświadczone dziewczyny twierdzą, że na ślub to nie może tak być :P

Chciałam i skromny makijaż i skromną fryzurkę Cieniem lekko ciemniejszym od bazowego zaznaczyła kąciki, a jeszcze ciemniejszym linię tuż przy rzęsach. Natomiast to błyszczące to jest rozświetlacz, taki delikatny pyłek, którego praktycznie nie widać na oku, tylko delikatnie je odświeża. Wygląda to dokładnie jak chciałam, więc nic już nie będę nic a nic zmieniać, no może ciut więcej bym dała różu na policzki, ale być może w dniu ślubu będę miała go więcej- zobaczę. Tak czy siak, jak zobaczyłam wściekło różowy cień, jaki wzięła do malowania oka to o mało nie spadłam z krzesła, bo taki oczo***ny był, ale się nie odezwałam, bo byłam ciekawa efektu, pomyślałam że najwyzej będzie zmywać no ale nic nie trzeba było zmywać na szczęście
Teraz już przed sobotą jestem spokojna dwa stresy mniej
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:17   #3024
damareyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 104
Dot.: Wrześniówki

Cześć Tak,tak wczoraj mi się pomyły nicki.Przepraszam
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała na wesele Żolądkową Czystą?Jakie są ceny mniej więcej?
My mamy właśnie czystą Żołądkową De Luxe. Daliśmy za butelke 16 zł z groszami

Edytowane przez damareyo
Czas edycji: 2010-08-31 o 10:18
damareyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:23   #3025
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez damareyo Pokaż wiadomość
Cześć Tak,tak wczoraj mi się pomyły nicki.Przepraszam My mamy właśnie czystą Żołądkową De Luxe. Daliśmy za butelke 16 zł z groszami
A gdzie kupowaliście jeśli można spytać?

Arnama, często właśnie takie mega oczoje... cienie wychodzą na oku o wiele bardziej stonowane A jak C i się trzymał ten makijaż? OK?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:33   #3026
damareyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 104
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A gdzie kupowaliście jeśli można spytać?
Znajomy,który ma sklep sprowadza wódke itp z jakiejś hurtowni. A,że to znajomy to wiedzieliśmy że sprowadzi dla nas wódke taniej niż ze sklepu.
damareyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:35   #3027
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez damareyo Pokaż wiadomość
Znajomy,który ma sklep sprowadza wódke itp z jakiejś hurtowni. A,że to znajomy to wiedzieliśmy że sprowadzi dla nas wódke taniej niż ze sklepu.
Aaa...no to Twoja informacja nie jest 'przydatna'... mi chodzi o ceny w sklepach...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:44   #3028
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Anika takie ceny to dla mnie za dużo. Ale dzięki za namiary.

Arnama super!!

Ja się zaraz wybieram na poszukiwania fryzjerki bo ta w sobote też jakaś łamaga, nie umiała mi nic zrobić...

Dziś mam makijaż o 17.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:45   #3029
damareyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 104
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Aaa...no to Twoja informacja nie jest 'przydatna'... mi chodzi o ceny w sklepach...
YYY,sorki. Ja ogolnie niewiem jak stoją w sklepach,a nie wiem.Tylko, że my jedynie patrzyliśmy na ceny w Auchanie i Makro,wodka De Luxe kosztowała 18-19 zł.

Edytowane przez damareyo
Czas edycji: 2010-08-31 o 10:46
damareyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 10:49   #3030
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O 16,99 to nie dużo.
Musimy z TŻ poszukać i się zorientować jakie są ceny. A jakie wódki są jeszcze godne polecenia?
Ja się na wódkach nie znam. Oparłam się na opinii pana, który sprzedaje alkohol i się na tym zna. Bo ja w życiu nawet wódki w ustach nie miałam. Ale byli goście u nas, spróbowali jedną butelkę Krupniku i mówili, że bardzo dobry. Czyli dobrze pan radził Dodatkowo kupiłam Finlandię, około 6L, bo była w Tesco w promocji 49,99zł za 1L. A podobno Finlandia to już wódka z górnej półki, choć sama nie tknęłam językiem :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.