Wrześniówki - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 22:09   #3241
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Alicja, nie znam sukni po nazwie, ale widzę że Ci nie przegadamy
No trudno, Twoja sprawa

mafda macie swój dom, czy mieszkacie z teściami? jeśli można zapytać

Dziewczyny, to co się teraz dzieje z wycieczkami, to jest jakaś masakra! Wczoraj upatrzyliśmy sobie jedną na Rodos, a dzisiaj jest niedostępna
Moja koleżanka pracująca w biurze, też wczoraj, podesłała nam 2 propozycje: dzisiaj też już nieaktualne

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Korfu wyjazd w poniedziałek
już się bałam że nigdzie nie polecimy

Właśnie wróciliśmy z Ikei. Kupiliśmy kilka pudeł i drobnostek do pokoju. Kurcze tyle tam fajnych rzeczy- bardzo mi się ten Ikeowski styl podoba, już nie mogę się doczekać aż będziemy urządzać , tzn umeblowywać to nasze gniazdko

Czaszka masz już tą suknię??
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:15   #3242
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Ja mam białą wersję tej sukni i moja będzie bez trenu. Myślę, że nie o przegadanie kogoś na tym forum chodzi :P Ja sobie cenię wasze opinie, dlatego pytam. Mogę się z czymś nie zgadzać, bo widzę sprawę z innej perspektywy, ale nie znaczy, że nie rozmyślam o ewentualnych zmianach
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 22:49   #3243
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
A myślałam że tylko mój proboszcz taki łasy na kasę... zapowiedzi moje 150, tż w innej parafii 100, ślub 450, organista 150, kościelny(nie wiem za co???) 150, dekoracja kościoła 300 i dwie dziewczyny śpiewające na ślubie, które sama znalazłam bo pięknie śpiewają i tak mi się spodobały 150. no a msza trwa godzinkę...
Płaciliście za zapowiedzi?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:03   #3244
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

mieszkamy sobie sami od 2 lat, na początku mieszkaliśmy z rodzicami, ale to nie dla nas tak to w skrócie określę, bo za dużo pisaniny
mojemu tż brakowało możliwości latania po domu jak go
Bozia stworzyła, chociaż teraz i tak nie lata bo po nim krzyczę, że sąsiedzi wszystko widzą
mi brakowało tego, że sobie nawalę garów, aż mi wyłazi ze zlewu i spokojnie idę spać, a nie zmywam o 1 w nocy, no i różne tego typu codzienne sprawy

Dziewczyny ja to się obawiam pogody na tego 18-go
Arnama nie zmarzłaś? bo ja mam takie bolerko tiulowe oh żałuję że nie zdecydowałam sie jednak na 11.09 tak ma być ładnie niby
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:03   #3245
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wrześniówki

A ja chciałabym już być po wszystkim. My ślubujemy 22,09. Czyli za 2tygodnie. Ale co jest we mnie dziwne...w ogóle się nie stresuje, a myślałam, że będzie ciężko Wczoraj dowiedziałam się, że nasze mieszkanko nie zwolni się na czas i będziemy musieli zamieszkać tymczasowo u mnie albo u narzeczonego. Chyba oszaleje. Ja wolałabym u mnie a on u siebie, ale przecież nie zamieszkamy oddzielnie I powstanie wkrótce problem. U mnie są lepsze warunki, więcej miejsca, łazienkę dzielilibyśmy tylko z moimi braćmi (rodzice mają swoją). Wspólna kuchnia z moimi rodzicami ale mam do dyspozycji dwa pokoje. U niego mielibyśmy tylko 1pokój (a moje rzeczy musiałabym chyba na suficie zawiesić) łazienka z teściami i wspólna kuchnia. Jego mama powiedziała że może nam gotować jeśli chcemy (ja nie chce), albo może mi udostępnić miejsce w lodówce i mogę z wszystkiego korzystać. Ale jak ona będzie gotowała obiad wtedy kiedy ja będę chciała a wolałabym być w kuchni sama to do pracy nie zdążę Normalnie załamka. Wiem, że niektórzy są w gorszej sytuacji, np wcale nie mają mieszkania, ale jak ja sobie planowałam, co gdzie położę, co jak zrobię, to teraz jest mi przykro, i chociaż wszystko mielibyśmy w mieszkanku stare to jednak mielibyśmy. A teraz trzeba czekać
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:07   #3246
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

suknia juz jest!!!!:love : taka jak chcialam, warto bylo czekac.ale oczywiscie nie mam zdjec bo kabla dalej znalesc nie moge zeby zgrac moze jutro mi sie uda go gdzies wyszperac

no wlasnie....a co do wycieczki,chcemy jechac we wtorek gdzies i juz kilka wycieczek sobie upatrzylam i juz nagle wykupione a inne co mi sie podobaja to bardzo drogie i nie tanieją
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:08   #3247
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
mieszkamy sobie sami od 2 lat, na początku mieszkaliśmy z rodzicami, ale to nie dla nas tak to w skrócie określę, bo za dużo pisaniny
mojemu tż brakowało możliwości latania po domu jak go
Bozia stworzyła, chociaż teraz i tak nie lata bo po nim krzyczę, że sąsiedzi wszystko widzą
mi brakowało tego, że sobie nawalę garów, aż mi wyłazi ze zlewu i spokojnie idę spać, a nie zmywam o 1 w nocy, no i różne tego typu codzienne sprawy

Dziewczyny ja to się obawiam pogody na tego 18-go
Arnama nie zmarzłaś? bo ja mam takie bolerko tiulowe oh żałuję że nie zdecydowałam sie jednak na 11.09 tak ma być ładnie niby
Widzę, że nie tylko ja chcę być na swoim i robić wszystko w momencie który mi odpowiada, a nie pod czyjeś dyktando. Druga połowa września ma być ładna tak gdzieś słyszałam. Życzę Ci, żeby ciepło było przynajmniej od 18
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 23:09   #3248
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

głowa do góry przeżyjecie
my prawie rok remontowaliśmy swoje mieszkanie i mieszkaliśmy z rodzicami, nie było aż tak źle, ale własnie takie kwestie gotowania, zajmowania łazienki mogą człowieka doprowadzić do szału.
Ja miałam akurat ten spokój, bo mieszkałam u moim rodziców i co chciałam to im powiedziałam, ale tż widać było że zaciskał zęby.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:10   #3249
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
A ja chciałabym już być po wszystkim. My ślubujemy 22,09. Czyli za 2tygodnie. Ale co jest we mnie dziwne...w ogóle się nie stresuje, a myślałam, że będzie ciężko Wczoraj dowiedziałam się, że nasze mieszkanko nie zwolni się na czas i będziemy musieli zamieszkać tymczasowo u mnie albo u narzeczonego. Chyba oszaleje. Ja wolałabym u mnie a on u siebie, ale przecież nie zamieszkamy oddzielnie I powstanie wkrótce problem. U mnie są lepsze warunki, więcej miejsca, łazienkę dzielilibyśmy tylko z moimi braćmi (rodzice mają swoją). Wspólna kuchnia z moimi rodzicami ale mam do dyspozycji dwa pokoje. U niego mielibyśmy tylko 1pokój (a moje rzeczy musiałabym chyba na suficie zawiesić) łazienka z teściami i wspólna kuchnia. Jego mama powiedziała że może nam gotować jeśli chcemy (ja nie chce), albo może mi udostępnić miejsce w lodówce i mogę z wszystkiego korzystać. Ale jak ona będzie gotowała obiad wtedy kiedy ja będę chciała a wolałabym być w kuchni sama to do pracy nie zdążę Normalnie załamka. Wiem, że niektórzy są w gorszej sytuacji, np wcale nie mają mieszkania, ale jak ja sobie planowałam, co gdzie położę, co jak zrobię, to teraz jest mi przykro, i chociaż wszystko mielibyśmy w mieszkanku stare to jednak mielibyśmy. A teraz trzeba czekać
kochana nie denerwuj sie, jakos chwile przetrwacie z rodzicami nie bedzie tak zle a jak tesciowa chce gotowac to niech gotuje, pozniej juz bedziesz musiala sama

a co do stresu to ja tez myslalam ze bede umierac z przerazenia a jutro wychodze za mąż!!!(bo juz 24) i wcale sie nie stresuje choc nie wykluczam ze w sobote bede
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:15   #3250
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
suknia juz jest!!!!:love : taka jak chcialam, warto bylo czekac.ale oczywiscie nie mam zdjec bo kabla dalej znalesc nie moge zeby zgrac moze jutro mi sie uda go gdzies wyszperac

no wlasnie....a co do wycieczki,chcemy jechac we wtorek gdzies i juz kilka wycieczek sobie upatrzylam i juz nagle wykupione a inne co mi sie podobaja to bardzo drogie i nie tanieją
no to super że juz masz suknię
ja mam jutro chyba osttanią przymiarkę i odbiór

co do pogody to mówili na tvn że od połowy przyszłego tygodnia znowu załamanie pogody :/ tato mówi żeby nie padała a mnie to lotto już może padać ale żeby z 20 stopni było
mam w planach zaopatrzyc się w mega parasole :P

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

o a ja myślałam że ja tylko nie śpię, a tu taki ruch
ja dzisiaj miałam starcie z tż bo tańczyliśmy i mu powiedziałam ze nie potrafi tańczyć no to się obraził, powiedział że to ja nie potrafię zapamietać układu jak dla przedszkolaka
ale pogadaliśmy, znowu zatańczylismy i git chyba
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:18   #3251
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

He he my z moimi rodzicami i póki co nie narzekam a TŻ wręcz zachwycony moim tatą, nie mogą się nagadać, aż mama sie dziwi że mnie to nie denerwuje, że tata porywa mi TŻta co wieczór
no ale to dopiero 5 dzień....
Poczekamy, zobaczymy
Właśnie dla mnie liczy się to, że będę mogła im wygarnąć co mi się podoba, z teściową nie miała bym tego luksusu, bo miałam bym zaraz zakaz wstępu do jej domu a tego ze względu na TŻta chciała bym uniknąć
Póki co TŻ już zaczął tatować i mamować moim rodzicom (zaczęło się oficjalnie na after party w busie po poprawinach ) i ja się nie mogę przyzwyczaić
Dziś TŻ mówi do mojego taty: "... coś tam... jak tata bedzie kupował..." Na co ja: "A czyj tata?"



Ale powiem Wam że miłe są te początki

czaszka super że masz już tę sukienkę, bo normalnie juz sama sie zaczęłam stresować tą sytuacją :P
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.




Edytowane przez arnama
Czas edycji: 2010-09-09 o 23:32
arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 23:19   #3252
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
kochana nie denerwuj sie, jakos chwile przetrwacie z rodzicami nie bedzie tak zle a jak tesciowa chce gotowac to niech gotuje, pozniej juz bedziesz musiala sama

a co do stresu to ja tez myslalam ze bede umierac z przerazenia a jutro wychodze za mąż!!!(bo juz 24) i wcale sie nie stresuje choc nie wykluczam ze w sobote bede
Teściowa gotuje późno obiad. Tzn np 14-15. Dla mnie 14 to już późno jeśli mam na południe do pracy, czyli na 14. Takim sposobem pojadę głodna do pracy, bo na pewno nie poproszę, żeby ugotowała wcześniej Wolę już sama gotować. Ale każda będzie gotowała obiad dla 2osób, no paranoja. Ona jest niby miła, ale jest też strasznie ciekawska, z czego nie zdaje sobie sprawy. Bywa czasem mało dyskretna. Uff, mam nadzieję, że przekonam narzeczonego do mieszkania u mnie, ale wtedy nasze mieszanko może się jeszcze długo nie zwolnić, no bo skoro mamy gdzie mieszkać... Mieszkanie ma zwolnić siostra narzeczonego. Zwalnia je już baardzo długo i nie spieszy się wcale
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:28   #3253
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

ja własnie jak mieszkałam u mamy to paranoja bo ona jest szefem swej kuchnii najlepiej jak jej nikt tam nie wchodzi i nie przeszkadza, a jak otworzysz lodówkę i dumasz co by tu wyjąć i zjeść to masz przerąbane a najgorzej jak podumasz i nic nie wyjmniesz
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:45   #3254
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
ja własnie jak mieszkałam u mamy to paranoja bo ona jest szefem swej kuchnii najlepiej jak jej nikt tam nie wchodzi i nie przeszkadza, a jak otworzysz lodówkę i dumasz co by tu wyjąć i zjeść to masz przerąbane a najgorzej jak podumasz i nic nie wyjmniesz
Moja mama nie jest szefem swej kuchni. Gotowanie dzieliłyśmy między siebie w zależności jakie miałyśmy zmiany w pracy, której pasowało ta gotowała, ale tym sposobem jak miałam wolny ranek to nigdzie nie mogłam pojechać bo musiałam ugotować obiad zanim wyruszyłam do pracy. Teraz gotuje babcia bo już na ślub przyjechała. I całe szczęście, bo gdyby nie ona to nie miałabym kompletnie na nic czasu. Jeśli tu zamieszkamy to znowu ten cyrk z gotowaniem będzie. A nie zostawię mamy samej z gotowaniem bo nie ugotuję egoistycznie tylko dla nas. A jaj tu zamieszkamy Tż będzie się źle czuł. Weźmy na przykład weekend. Ja pójdę do pracy, a on z teściami zostanie. Założę się, że siądzie przed kompem, żeby nie iść do nich a oni powiedzą, że nic nie robi i sam siedzi. Ja to po prostu wiem. I już kończę wymyślać, bo oszaleję. Kładę się do łóżeczka. Jutro próbna fryzura Dziś miałam próbny makijaż, ale nie byłam zachwycona. Wyglądałam jak lalka A może raczej kukła
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:15   #3255
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
no wlasnie....a co do wycieczki,chcemy jechac we wtorek gdzies i juz kilka wycieczek sobie upatrzylam i juz nagle wykupione a inne co mi sie podobaja to bardzo drogie i nie tanieją
A gdzie w końcu jedziecie?
My dziś zarezerwowaliśmy wyjazd na Kretę

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
kochana nie denerwuj sie, jakos chwile przetrwacie z rodzicami nie bedzie tak zle a jak tesciowa chce gotowac to niech gotuje, pozniej juz bedziesz musiala sama

a co do stresu to ja tez myslalam ze bede umierac z przerazenia a jutro wychodze za mąż!!!(bo juz 24) i wcale sie nie stresuje choc nie wykluczam ze w sobote bede
Czaszka, ja też już jutro będę mężatką...trzymam kciuki, żeby wszytsko się udało

Ja też pewnie w sobotę będę mega zestresowana...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:30   #3256
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja mam białą wersję tej sukni i moja będzie bez trenu. Myślę, że nie o przegadanie kogoś na tym forum chodzi :P Ja sobie cenię wasze opinie, dlatego pytam. Mogę się z czymś nie zgadzać, bo widzę sprawę z innej perspektywy, ale nie znaczy, że nie rozmyślam o ewentualnych zmianach
Masz zdobiony gorset myśle że bedziesz miała za dużo tego...

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
suknia juz jest!!!!:love : taka jak chcialam, warto bylo czekac.ale oczywiscie nie mam zdjec bo kabla dalej znalesc nie moge zeby zgrac moze jutro mi sie uda go gdzies wyszperac

no wlasnie....a co do wycieczki,chcemy jechac we wtorek gdzies i juz kilka wycieczek sobie upatrzylam i juz nagle wykupione a inne co mi sie podobaja to bardzo drogie i nie tanieją
Czekam czekam czekam na zdjęcia haha
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:36   #3257
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Wrześniówki

Kochane, nie stresujcie sie tak. Naprawde nie warto...My z mezem podeszlismy do wszystkiego na luzie i bylo SUPER. Mielismy za to mega zestresowanych świadkow he he. Co do mieszkanka....to mieszkamy ten tydzien oddzielnie. Ja u swoich rodzicow Tż u swoich...no ale u nas jest inna sytuacja. W sobote wyjezdzamy z Polski i wracamy do swojego domku, gdzie mieszkamy juz razem 3 latka, wiec takie oddzielne mieszkanie przez 3 tygodnie dobrze nam robi
Dziewczyny z 11 wrzesnia trzymajcie sie cieplutko i nie denerwujcie sie. Napewno wszystko bedzie wspaniale. Trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!

______________________
04.09.2010 jestem ŻONKĄ
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 10:06   #3258
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Mówi że pomimo tego ile stresu ja to kosztowało, chciała by to przeżyć jeszcze raz- ja też
Już to pisałam na swojej relacji ale napiszę też tu: Dziewczyny, delektujcie się każdą chwilą w tym dniu i najprostszymi gestami, obecnością bliskich, nie denerwujcie się, tylko z każdej sytuacji staracie się wyciągnąć co najlepsze. Nie módlcie się w duchu 'aby to jak najszybciej się skończyło', tylko delektujcie się każdym szczegółem jak najdłużej, bo i tak wszystko przeleci jak jedna godzina, najpiękniejsza godzina, ale wszystko zależy od Was i Waszego nastawienia
Dokładnie!!!! Mi to strasznie szybko minęło i chciałabym jeszcze raz to przeżyć.
Cieszcie się każdą chwilą bo naprawdę to szybko mija i nawet nie zorientujecie się że to już koniec i jesteście w domu.

Powodzenia jutro wszystkim PM!!! Nie stresujcie się za bardzo.

My dziś wieczorem wylatujemy do Egiptu. Boję się bo mój pierwszy lot samolotem.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 10:20   #3259
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Alicja tego właśnie się spodziewałam że sukienka też będzie strojna...
Pamiętaj, że PM powinna być ubrana, a nie przebrana- jak ktoś kiedyś pięknie napisał. Nie rób z siebie dziewczynki z przedszkola, która idzie na bal przebierańców ubrana na księżniczkę Z tego co wiem, żadną królową, ani księżna nie jesteś, więc po co na siłę się ją robić, w dodatku w nie najlepszym guście?
Jednak jak już pisałam: Twój dzień, Twój wybór, Twoje przebranie. Zrobisz co będziesz chciała

Co do gotowania: współczuję dziewczyny że macie takie problemy. My sie z mamą umówiłyśmy że kto będzie miał czas, ten gotuje. Na razie zżeramy resztki z wesela, ale jak już się to skończy to chyba zawsze można się jakoś dogadać
U mojej babci było tak że ona gotowała dla całego domu- bo pozostali pracowali, a ona siedziała w domu i nikt nie narzekał. Teraz, jak ciocia też nie pracuje to robi obiad dla siebie i męża, a babcia dla siebie i dziadka. Czasem ciotka da coś babci, na obiad, a czasem na odwrót i jest ok.
Ja bym tam nie narzekała, jak by moja mama u nas gotowała
TŻ by chciał żebym ja, ale zawsze można zwalić na warunki: że wspólna kuchnia, czy jak pójdę do pracy to tym bardziej
Wtedy jak już upichcę coś od czasu do czasu to byłą bym wychwalana pod niebiosa, a tak, np po robieniu codziennie kanapek do pracy dla męża, po tygodniu, kończy mi się inwencja twórcza pewnie tak samo by było z obiadkami
No ale kiedyś trzeba będzie się za to zabrać na poważnie, zobaczymy co wtedy

mafda mi w tym koronkowym bolerku nie było zimno te emocje mnie skutecznie zagrzewały
Jednak w piątek miałam kryzys- wpadłam w panikę że nie mam nic na ręce w razie czego (szczególnie przy składaniu życzeń) i w panice wybrałam sie do miasta. Chciałam kupić jakiś biały płaszczyk lub marynarkę- nie miało pasować, tylko zagrzać, a mogła bym to wykożystać w przyszłości. No ale nic oczywiście nie znalazłam fajnego, więc wykonałam telefon do dziadka czy mi uszyje szal, śmiał się ze mnie, ale się zgodził, więc kupiłam 2m satyny (nie było nic ładnego białego i ciepłego, proponowali tylko szyfon) i.... nie dość żę był to ostatni dzwonek (piątek przed ślubem) to z całego zamieszania i załatwiania zapomniałam materiału zawieźć do dziadka
Ok godz 22 TŻ mi przypomniał, więc pędęm do dziadka no i w sobotę do południa tata odebrał mi gotowe dzielo bardzo ładnie wyszedł, ale i tak spoczął w reklamówce i ostatecznie nie był potrzebny

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dokładnie!!!! Mi to strasznie szybko minęło i chciałabym jeszcze raz to przeżyć.
Cieszcie się każdą chwilą bo naprawdę to szybko mija i nawet nie zorientujecie się że to już koniec i jesteście w domu.

Powodzenia jutro wszystkim PM!!! Nie stresujcie się za bardzo.

My dziś wieczorem wylatujemy do Egiptu. Boję się bo mój pierwszy lot samolotem.

Nie bój się. Fajnie się lata Oczywiście najlepszy jest start, kiedy ma się wrażenie że Twoja głowa chce zostać na ziemi i lądowanie- kiedy znów masz delikatne uczucie jak by spadania, ale takie stopniowe
Ja to uwielbiam!
Pamiętam że pierwszego lotu też sie trochę, może nie bałam, ale byłam nie spokojna, bo nie wiedziałam co mnie czeka. Jednak każdych kolejnych już nie mogłam się doczekać
TŻ przy pierwszym był cały zielony ze strachu- tak że coś w tym jest

No ja po poprawinach płakałam przy żegnaniu gości, choć o tej 1 w niedziele byłam już padnięta, to skakałam na bosaka do muzyki orkiestry i nie chciałam by przestawali grać
Na szczęście after party w busie wprawiło mnie ponownie w dobry nastrój

Nie stresujcie się, bo to na prawdę nic strasznego, chwytajcie każdą chwilę w tym dniu
Powodzenia jutro
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 10:40   #3260
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
kochana nie denerwuj sie, jakos chwile przetrwacie z rodzicami nie bedzie tak zle a jak tesciowa chce gotowac to niech gotuje, pozniej juz bedziesz musiala sama

a co do stresu to ja tez myslalam ze bede umierac z przerazenia a jutro wychodze za mąż!!!(bo juz 24) i wcale sie nie stresuje choc nie wykluczam ze w sobote bede
Czaszka i inne jutrzejsze PM - powodzenia !!!

18stki Został nam jeszcze tydzień

Wszyscy w mojej rodzinie mają urlopy od 13 września Tak wiec odliczamy dziś do końca dnia w pracy.
Nie ma jak to wsparcie duchowe i rodzinne
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:26   #3261
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość

18stki Został nam jeszcze tydzień
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:31   #3262
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
ha ha ha Czyżbyś miała jeszcze coś do zrobienia ?

p.s. O której ślubujesz?
__________________

Edytowane przez Mags1983
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:33
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:32   #3263
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Też nie mogę w to uwierzyć
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:34   #3264
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Też nie mogę w to uwierzyć
Estee a Ty? O której powiesz TAK?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:37   #3265
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

No, najwięcej jest tu Was- 18-nastek
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:35   #3266
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

kurde ja o 15
strach mnie ogarnia okropny
fryzjera mam o 10 to sie nawet wyśpię bo pewnie w piatek nie zasnę przed 2
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:44   #3267
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
kurde ja o 15
strach mnie ogarnia okropny
fryzjera mam o 10 to sie nawet wyśpię bo pewnie w piatek nie zasnę przed 2
Ooo to szybciej niż ja Ja ślubuję o 17. 00.
Ty o tej porze pewnie będziesz słuchać jak Ci śpiewają " gorzko, gorzko " A mnie stres będzie zżerał ...
__________________

Edytowane przez Mags1983
Czas edycji: 2010-09-10 o 12:45
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 12:55   #3268
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Estee a Ty? O której powiesz TAK?
17 Chyba że się rozmyslę
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:02   #3269
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
17 Chyba że się rozmyslę
Oo ! Zrobimy to razem

Dziś mi się stres włączył. Pewnie dlatego, że za kilka godzin zacznę urlop i się zacznie ... szał ostatnich przygotowań


Czego Wam 18stki jeszcze brakuje jeśli chodzi o przygotowania?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:32   #3270
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Oo ! Zrobimy to razem

Dziś mi się stres włączył. Pewnie dlatego, że za kilka godzin zacznę urlop i się zacznie ... szał ostatnich przygotowań


Czego Wam 18stki jeszcze brakuje jeśli chodzi o przygotowania?

Ja jeszcze nie pracuje, teraz bede na 5 roku
Mi zostało kupić jeszcze stanik taki przyklejany odebrać szal i zrobić rzęsy i paznokcie
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.