Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 15:31   #31
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja lubię kolor czarny, biały, granatowy, pudrowy róż, czerwień i w tych kolorach kupuję zazwyczaj ubrania. Raczej nie zdarzają mi się wyskoki w stylu ubrania w neonowych barwach, nie lubię takich. Czasem zdarzy mi się zakup na gorąco, jednak staram się nie kupować ubrań, do których musiałabym skompletować całkowicie resztę garderoby.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:01   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

W niektórych kolorach wyglądam po prostu nieciekawie, więc raczej nawet nie przymierzam rzeczy w tych barwach. Staram się jednak nie ograniczać do "pewnych" kolorów i od czasu do czasu szukam czegoś innego, nietypowego dla siebie. Jednak większość moich rzeczy jest w kolorze: czarnym (50% rzeczy), czerwonym, nasyconym niebieskim, granatowym, kilka szarych. Kolor jednak nie jest decydujący, a jakość materiału (nie może być za cienki, bo nie mam doskonałej figury), krój, fason.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:36   #33
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

ja raczej też kupuję po prostu to co mi się spodoba, ale zazwyczaj to są beże, brązy, biały i czarny, pudrowy, w takich kolorach czuję się najlepiej, uważam też że są uniwersalne i łatwo je połączyć. ale żeby nie było zbyt monotonnie to kolor zawsze jakiś jest, w formie chusty, torebki czy butów. uwielbiam kupować buty i mam kilka uniwersalnych par, ale też wiele takich, które w stylizacji wychodzą na pierwszy plan. tak samo z torebkami
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:47   #34
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam swoje ulubione kolory-czerwień, fiolet, gorzka czekolada, odcienie szarości, fuksja, biel, turkus, kobalt, itp i często kupuję w tym kolorach. Jeśli choć bardzo mi się podoba a jest w innym kolorze to patrzę czy ten kolor jest w ciepłym czy chłodnym odcieniu (np żółć-kurczakowa odpada ale taka bananowa, rozbielona czy cytrynowa-może być) . Rzadko kupuję coś czarnego, źle mi w tym kolorze, zwłaszcza tuż przy twarzy.
Jakbym czytała o sobie. Dodam jeszcze, że nie lubię pomarańczowego i ostrego różu.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:28   #35
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Kupuję tylko te ,które mi pasują i które przy okazji uwielbiam.Raczej ciemne kolory ,chociaż w jasnych też niby dobrze wyglądam (ale jakoś nie mogę się przemóc).
Czerń -tego jest w mojej szafie najwięcej-uwielbiam ją.Czasem jak kupię coś czarnego to jestem niesamowicie zła ...znowu czarny ciuszek różniący się od poprzedniego innym kołnierzem lub długością rękawa....Mam słabość do czarnych ciuszków i tyle.

Również fiolety,szarości,brązy (chociaż mam ich mało póki co )i czerwienie...ale tylko te mocno nasycone.
Ostatnio zakochałam się w granatach ...

Nie toleruję róży ,pomarańczy ,żółtych odcieni ,zieleni,niebieskiego w swojej szafie (chociaż mam kilka takich ubrań), do tego mało nasycone kolory odpadają np.pudrowe róże
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:31   #36
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 920
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja unikam raczej ciuchów i dodatków w kolorze zielonym. już naprawdę musi mi się coś podobać, żeby kupić w tym kolorze jakoś nie przekonuje mnie tez kolor na ubraniach, podobnie jak żółty a tak poza tym to raczej kwestia tego czy coś zwyczajnie mi się podoba czy nie
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:36   #37
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

ja jestem zboczona kolorystycznie, 80% mojej szafy to niebieski i wiele jego odcieni + morski/zielony i trochę czarnych rzeczy, innych właściwie prawie nie mam
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:44   #38
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja to raczej kupuję na zasadzie unikania kolorów. Nie pasuje mi zupełnie cytrynowy, neonowe pomarańcze, bardzo intensywna fuksja, limonkowe zielenie itp, więc tych ciuchów unikam, bo po prostu w nich ginę... No, chyba, że dodatki... W każdym razie uwielbiam biel i czerń, i chyba większość szafy to właśnie te kolory Lubie tez beże, brązy, pudrowe kolory (choć taki typowy błękit sprawia, ze wyglądam na chorą)... dobrze mi w fiolecie, ale jakoś zbrzydł.

A z ciuchami i ich dobraniem nie mam problemu. Trzymam się zasady, że jak kupuję ciuch to dopasowuje go do co najmniej 4 elementów z mojej szafy.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:53   #39
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Jak jakiegoś koloru nie lubię na sobie, źle się w nim czuję, uważam ze źle w nim wyglądam (co nie znaczy że w ogóle nie lubię) to raczej nie podobają mi się ubrania tak ubarwione- no to ciężko żebym takie kupiła.

Lubię brązy, ale nie wszystkie, swoje upodobanie ograniczam do konkretnych odcieni: "gorzkiej czekolady" i brązu w kolorze "perłowego zimnego kakao(?)" i zimnych beży (to się chyba nazywa "piaskowych"(?). Podoba mi się i mam dużo fioletów. troche pudrowych zimnych róży.
Bardzo lubię intensywną ciemną zieleń. troszkę bieli. Czasami noszę czerwienie.
Lubie ciemne granaty i jeans w ciemnym kolorze (takim bardziej indygo niż błękit paryski)
Z czarnych rzeczy to mam oficerki i.... pasek. I nie planuję wiecej.
Szarości nienawidzę tak samo mocno jak brązów w ciepłych odcieniach"mleczna czekolada, karmel, ugry wszelakie". Nie mam i nic w tych kolorach nie kupuje bo mi się nie podoba.

Kupuję ubrania na ogół zestawami, wiec nawet jak postanawiam kupić coś w kolorze "jak dla mnie dziwnym" to od razu kupuję do tego coś pasującego i mam z czym nosić.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:54   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Doskonale wiem co masz na myśli. Mnie także czerń nie leży.
Podobnie cała paleta szarości.
W czerni wyglądam jak smutne dziecko wojny , a szary po prostu nie współpracuje z moim typem urody.
dziecko wojny, anemiczka, chodzący nieboszczyk skąd ja to znam.

Teoretycznie można nawet czarną bluzkę odgrodzić od twarzy kolorowym szalem czy apaszką ale uraz mi pozostał
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:57   #41
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

ja robię jedno i drugie - kupuję ciuchy w określonych kolorach właśnie dlatego że mi się podobają takie kolory. Faktycznie, potem nie mam problemu z zestawieniem zawartości szafy ze sobą. Nigdy nie myslalam o tej stronie takich zakupów
Kupuję ubrania głownie czarne, czerwone, czasami coś brązowego lub szarego, no i ewentualnie granatowe dzinsy. Innych kolorów po prostu nie lubię, zle czułabym się w zielonym, żółtym czy pomarańczowym np.
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 22:10   #42
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

łatwiej mi powiedzieć, czego w mojej szafie się nie znajdzie na pewno zieleni, brązów, neonów, z czerwieni mam tylko jedną bluzkę i lakier do paznokci
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 17:18   #43
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

ja bardzo często kupuję białe ciuchy i czarne,ostatnio nawet częściej czarne ze względu na to,że się mniej brudzi
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:12   #44
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Kiedy byłam nastolatka większość moich ubrań była niebieska. Dziś mam fazę na czarny i biały
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.