2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 20:48   #2161
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
a u mnie jest taka zieleń

w kuchni i w salonie
ja mam podobna zielen w kuchni i przedpokoju
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 21:03   #2162
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Zariah to bardzo ciekawe co Ty mowisz

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
- jeśli masz mdłości rano - będzie dziewczyna, jeśli wieczorem - będzie chłopak
a jesli i rano i wieczorem????:
to moze i chlopak i dziewczynka bedzie?

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
- - podobno kobiety pogodzone wewnętrznie ze swoim stanem nie mają mdłości - (to z kolei najnowsze rewelacje w położnictwie )
a to ciekawe...
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 21:03   #2163
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

dobry wieczor,
wrocilam z londynu od polskiego ginekologa, troche malo delikatny byl szczerze mowiac, ale ogolnie doktor ok. szyjka macicy dluga, takze ok, ale ''zawiazek lozyska blisko ujscia zewnetrznego'';( zmartwilam sie, on na to ze lozysko moze sie podniesc, ciaza nie jest zagrozona, bedzie trzeba to obserwowac, kazal poczekac na panstwowe usg ktore mam 3 listopada i pozniej do niego zajrzec ok 23-24 tygodnia ciazy. seks dozwolony (ale ja nie chce zadnego seksu - tym bardziej jak sie naczytalam o lozysku po powrocie od lekarza - juz zapowiedzialam Tz). powiedzial ze moge pracowac, mam tez oprocz w biurze troche obowiazkow w ogrodzie i prac porzadkowych(bo opiekuje sie duzym - 18 wiecznym domem - a w srode zaczynamy polowania, wiec musze wszystko zorganizowac). jak lekarz mi mowil co i jak - to tak srednio wiedzialam o co chodzi z tym lozyskiem, ale jak wrocilam do domu i zaczelam czytac w necie i zobaczylam obrazki to juz wiem o co chodzi i teraz mam troche pytan, dobrze ze zostawil mi swoj numer - to w poniedzialek do niego zadzwonie.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 21:13   #2164
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Mój mąż stwierdził, że już nie może się doczekać aż dziecko się urodzi
Dodał, że szkoda, że trzeba tyyyle czekać, bo czas tak wolno leci. Wszystko powinno dziać się szybciej
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 21:18   #2165
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

może Kubusewa miała na myśli KÓZKĘ??

Zariah ale się uśmiałam.. Pocieszyłaś mnie.. Nie dość ,że super inteligentne dziecię mi się szykuje (mdłości codziennie) to jeszcze mój mąż zachwycony będzie, bo SYN (mdłości wieczorne) hehehe..

Tyko imię dla syna to wielka niewiadoma..

A co do wagi. Nie przejmuj się teraz, bo to nic nei pomoże. A po ciąży doprowadzimy się do stanu piękna i równowagi.
Mi w utrzymaniu mojej idealnej wagi ok 61 kg przeszkadza praca.. Długie godziny, dyżury..
Bo trzeba późno jeść i nieregularnie , i nie do końca to , co by się chciało zjeść.. Jak mam wolne przez więcej niż tydzień to kg lecą w dół..
Chyba najbardziej porządne wysypianie się działa na mnie kilogramogubnie.

Która z Was chodzi na basen?? Ja bym chciała zacząć może za jakieś 2 tygodnie(chcę przeczekać 1 trymestr).. ale czuję, że ciężko mi się będzie zmobilizować.

A poza tym, mam koleżankę na dermatologii i dostałam od niej wczoraj pełno próbek balsamów, kremów i maści do super hiper suchej skóry(to moja).. no i zaczynam wypróbowywanie.. Moja skóra na brzuchu, to wręcz się łuszczy.. Zresztą tak samo jak i na łydkach. Echh
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 21:22   #2166
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

anagat, ja chcę się zmobilizować i choć dwa razy w tygodniu na basen chodzić. Mam w poblizu kilka, ale takich zwykłych, w centrum mam jeden rehabilitacyjny, który jest dla mnie lepszy (mam okropne bóle krzyża).
Tylko chyba będę musiała kupić nowy strój kąpielowy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:03   #2167
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Zariah to bardzo ciekawe co Ty mowisz

a jesli i rano i wieczorem????:
to moze i chlopak i dziewczynka bedzie?

a to ciekawe...
ano ano ciekawostka

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
może Kubusewa miała na myśli KÓZKĘ??

Zariah ale się uśmiałam.. Pocieszyłaś mnie.. Nie dość ,że super inteligentne dziecię mi się szykuje (mdłości codziennie) to jeszcze mój mąż zachwycony będzie, bo SYN (mdłości wieczorne) hehehe..

Tyko imię dla syna to wielka niewiadoma..
no..mnie wychodzi że jestem pogodzoną ze swoim stanem głupiutką (moja mama mdłości nie miała)mamą głupiutkiego dziecka

tylko z tą płcią to wielka niewiadoma - "badania" nad mdłościami jakoś nie dają odpowiedzi ale może z kształtu brzucha sobie zgadnę bo przecież od dawna wiadomo że brzuch szeroki, okrągły wróży dziewczynkę, a wąski, spiczasty - chłopca

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
dobry wieczor,
wrocilam z londynu od polskiego ginekologa
wiesz, ja też tak mam że jak jestem u lekarza to nie mam pytań a jak wychodzę to wszytko czytam i potem bym najchętniej milion pytań zadała zanim do niego zadzwonisz zapisz sobie pytania na kartce
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 22:04   #2168
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
anagat, ja chcę się zmobilizować i choć dwa razy w tygodniu na basen chodzić. Mam w poblizu kilka, ale takich zwykłych, w centrum mam jeden rehabilitacyjny, który jest dla mnie lepszy (mam okropne bóle krzyża).
Tylko chyba będę musiała kupić nowy strój kąpielowy

Kurczak blady, to musimy się razem mobilizować ,Karolca! Tylko ja jeszcze chcę odczekać... tak do 14 tygodnia. Jak będzie 14 +1 to idę..
Ale dopiero 11+3... Znowu mnie mdli.. brrr Wczoraj bylo rzyganko, zobaczymy dziś..
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 22:23   #2169
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś mieszkałam z moim M. na odległość, ale jak nie byliśmy jeszcze małżeństwem. On w Hiszpanii a ja w Polsce i widywaliśmy się co 3 miesiące . Więc wiem co to znaczy. Na szczęście teraz nie rozstajemy się już na tak długo.


.
Mój też w Hiszpanii Nie wiem jak dam radę, jakoś muszę, ale nie wiedziałam, że tak będę, to przeżywać


Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
No zobacz.. ja do Polski lecę 12 listopada Zleci szybko, tylko trzeba się czymś zająć... Ja mam w przyszłym tygodniu 3 dyżury. Będzie intensywnie

Mam nadzieję, że zleci w miarę szybko... Tylko widzisz czym tu sie zająć ?? W tym momencie Ci zazdroszczę... Ja nie pracuje... Ciężko znaleźć sobie zajęcie, naprawdę...Przynajmniej takie, które zajęło by mnie na tyle, żeby czas szybko leciał, cały czas myśle, co by tu robić...



Dziewczyny może Wy macie jakieś pomysły
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 23:52   #2170
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Kubusewa, co to znaczy KOSKA?? Wiem, że to o dzieciątku, ale ani do imienia, ani do niczego innego nie umiem przyłatać??
to po mężu ... nazywa się .. jak przystało na piłkarza .. jak ten sławny roman no i to tak
moja mała koska rośnie sobie radośnie ..
byliśmy właśnie na wyjściu .. w nocy.. wiecie .. późno wrócone .. łaaał pierwsyz raz od fiu fiu
.. wrócilim ja śpie .. nie wiem co będzie z resztą.. bo się szwagier na nocownaie zapowiedział po bausach

dobranoc
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 00:25   #2171
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
to po mężu ... nazywa się .. jak przystało na piłkarza .. jak ten sławny roman no i to tak
moja mała koska rośnie sobie radośnie ..
byliśmy właśnie na wyjściu .. w nocy.. wiecie .. późno wrócone .. łaaał pierwsyz raz od fiu fiu
.. wrócilim ja śpie .. nie wiem co będzie z resztą.. bo się szwagier na nocownaie zapowiedział po bausach

dobranoc
Zabrzmiało jakbyś ....


dobrej nocki
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 07:41   #2172
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

dzien doberek



Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Mój mąż stwierdził, że już nie może się doczekać aż dziecko się urodzi
Dodał, że szkoda, że trzeba tyyyle czekać, bo czas tak wolno leci. Wszystko powinno dziać się szybciej
Moj tez nie moze sie doczekac ... mysle, ze to z czystej ciekawosci ,jak to bedzie, jak sobie damy rade - ja tez nie lubie czekania
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 08:34   #2173
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Zabrzmiało jakbyś ....


dobrej nocki
nie śmiej się my na prawde bardzo rzadko wychodzimy.. ale brat TZ zdawał w sobote na aplikacje adwokacką no i postanowiliśmy z nim poświętować a co do picia to wyobraź sobie
3 młodych facetów .. kazdy po powaznym głębszym w środku miasta(TZ i jego bracia) i ja jedna biedna trzeźwiusieńka jak niemowlak (nie te 2 ostatnio rodzone po kielichu)
Najgorsze było to, że straszliwie zmarzłam i pogłębia mi się ból pod pachą powoli powoli coraz bardziej mnie boli .. Muszę iść do lekarza bo zaraz się okaże, że mam przewiane węzły chłonne (
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:16   #2174
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Doberek

Ja dziś urodzinkuję

Jakoś doła złapałam bo moja kuzynka ma ciążę starszą 6 tyg i dostała skurczy. Biedna musi leżeć, tylko siku jej wolno wstać. Prawdopodobnie tak będzie do końca ciąży.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:17   #2175
monika_krk
Raczkowanie
 
Avatar monika_krk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Dziewczyny ale tokujecie, ciężko za wami nadążyć, a ledwo jeden dzień to nie zaglądałam

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Lepiej nie mogłabym tego wyrazić
Mój mąż kiedyś powiedział, że nie chce być przy porodzie (to było wieki temu ), ale jak posłuchał relacji kilku kolegów, to zmienił zdanie
Razem spłodziliśmy Dzieciątko, razem przechodzimy przez ciążę, razem jesteśmy na każdym USG i razem będziemy rodzić W końcu oboje jesteśmy rodzicami Tego Maleństwa

PS. Do USG dopochwowego też podszedł normalnie. W końcu to dojrzały mężczyzna i rozumie, że inaczej się nie da
To jest święta racja, razem się zaczyna to razem powinno się skończyć ja wychodzę z takiego założenia, chociaż jakby mój mąż zmienił zdanie i nie chciał być przy porodzie to namawiać na siłę na pewno go nie będę...

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Gadulki jedne


gucia dziekuje za poparcie...Ty wiesz o czym ja mowie
I oczywiscie tez jestem zdania, ze jesli kobieta nie chce miec przy boku tz, to jej sprawa i trzeba to uszanowac, niektore wola rodzic w ten sposob i jest ok. Ale wlasnie ja mowie o tym, ze jesli kobieta sie boi i potrzebuje od swojego mezczyzny wsparcia to powinien sie poswiecic i byc przy swojej kobiecie (ja bym chciala sie tak poswiecac jak on musi)

To nie chodzi o podzial bolu na dwie osoby, bo jest to nierealne, a uwierz mi faceci mdleja tylko na filmach (no moze sporadycznie zdarza sie to w rzeczywistosci) i nie chodzi mi o zmuszanie go do bycia przy mnie, ale tlumaczenie sie faceta ze nie da rady jest dla mnie zabawneTo ja tez moge powiedziec: "Nie dam rady"i co wtedy?
Uwazam po prostu ze jesli kobieta go bardzo potrzebuje to powienien byc przy niej i sie przelamac.

Poruszylas dobra kwestie tym przykladem
Mianowicie to, ze facet nigdy sie nie dowie co kobieta przezywa i przechodzi w czasie porodu i jak cierpi, stojac za drzwiami i uwazam ze widzac jak wiele trudu wklada zeby dzieciatko urodzic ma poprzez to wiekszy szacunek do kobiety.
Moj maz podziekowal mi z lzami w oczach ze mu urodzilam syna byl bardzo wzruszony i widzialam ze mowi to od serca, bo widzial co sie ze mna dzialo przez ten caly czas i ile z siebie dalam
Gdyby nie byl przy mnie przy porodzie, nie zdawalby sobie sprawy z tego co zrobilam i jakie szczyty osiagnelam
To pięknie to razem przeżyliście i takie zrozumienie ze strony faceta myślę, że jest ważne. Może wtedy docenić i zobaczyć ile to naprawdę nas kosztuje...

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
może Kubusewa miała na myśli KÓZKĘ??

Zariah ale się uśmiałam.. Pocieszyłaś mnie.. Nie dość ,że super inteligentne dziecię mi się szykuje (mdłości codziennie) to jeszcze mój mąż zachwycony będzie, bo SYN (mdłości wieczorne) hehehe..

Tyko imię dla syna to wielka niewiadoma..

A co do wagi. Nie przejmuj się teraz, bo to nic nei pomoże. A po ciąży doprowadzimy się do stanu piękna i równowagi.
Mi w utrzymaniu mojej idealnej wagi ok 61 kg przeszkadza praca.. Długie godziny, dyżury..
Bo trzeba późno jeść i nieregularnie , i nie do końca to , co by się chciało zjeść.. Jak mam wolne przez więcej niż tydzień to kg lecą w dół..
Chyba najbardziej porządne wysypianie się działa na mnie kilogramogubnie.

Która z Was chodzi na basen?? Ja bym chciała zacząć może za jakieś 2 tygodnie(chcę przeczekać 1 trymestr).. ale czuję, że ciężko mi się będzie zmobilizować.

A poza tym, mam koleżankę na dermatologii i dostałam od niej wczoraj pełno próbek balsamów, kremów i maści do super hiper suchej skóry(to moja).. no i zaczynam wypróbowywanie.. Moja skóra na brzuchu, to wręcz się łuszczy.. Zresztą tak samo jak i na łydkach. Echh
Też się wybieram na basen, od przyszłego tygodnia, bo zaczynam II trymestr. lekarz mi polecił bo mnie nosi bo zawsze byłam aktywna fizycznie i mi tego brakuje
monika_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:23   #2176
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

To ja się pochwalę że też ma w pokoju zieleń- na jednej ścianie oliwkę i ją uwielbiam

Na basenie byłam póki co może ze 2 razy ale raczej nie będę chodzić regularnie ze względu na moją podatność na infekcje :/
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 09:59   #2177
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

hehe.. Kubusewa, to się tajemnica Koski rozwiązała Ja o footballu niewiele wiem

A z tą pachą.. wyczuwasz tam jakieś powiększone węzły chłonne? Kurcze pod pachą rzadko są powiększone. Może coś robiłaś? Wieszałaś , albo cóś??

Mi się chce jajecznicy mojego męża na śniadanie.. a ani jajek nie ma , ani męża (bez podtekstow proszę)

Karolca, mój mąż się szlaja na jakimś rajdzie samochodów zabytkowych w Sosnowcu On to uwielbia, wariat mój Pewnie nie lepszy w tym od Twojego jest

P.S. Ja infekcji już dawno nei miałam i też się trochę boję, że się na basenie przypęta.. Ale nigdy po basenie nie miałam. Jeny ja teraz w ogóle kondycji nie mam. Fatalnie, nie będę miała siły przeć , jak czegoś w końcu nie zacznę robić.

Edytowane przez anagat
Czas edycji: 2011-09-25 o 10:02
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:09   #2178
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Doberek

Ja dziś urodzinkuję

Jakoś doła złapałam bo moja kuzynka ma ciążę starszą 6 tyg i dostała skurczy. Biedna musi leżeć, tylko siku jej wolno wstać. Prawdopodobnie tak będzie do końca ciąży.
najlepszego


i wspolczuje kuzynce
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:19   #2179
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Doberek

Ja dziś urodzinkuję

Jakoś doła złapałam bo moja kuzynka ma ciążę starszą 6 tyg i dostała skurczy. Biedna musi leżeć, tylko siku jej wolno wstać. Prawdopodobnie tak będzie do końca ciąży.
Wszystkiego najlepszego

Ja na basen też się wybieram. I też czekam tylko na II trymestr. Skłonności do infekcji nie mam, więc myślę, że nic się nie wydarzy. Poza tym według tego co czytałam, to takie infekcje po I trymestrze nie są groźne dla płodu. Ale na wszelki wypadek wypytam o to lekarza we wtorek
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 10:41   #2180
Capsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 161
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Też poszłabym chętnie na basen, ale nie wiem czy powinnam i jak się zorganizować. Pracuję dość blisko basenu, ale mam stamtąd daleko do domu, więc droga powrotna mnie bardzo męczy. Nie ważne czy jadę samochodem czy autobusem. W weekendy za to mam zajęcia na uczelni (12-13h dziennie), więc tak naprawdę będę miała teraz średnio 3-4 dni wolne w miesiącu.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

No i kończymy właśnie 13 tc. Od jutra leci 14
Capsta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:50   #2181
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Joanaros, wszystkiego najlepszego
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:01   #2182
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Czesc dziewczynki


Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Która z Was chodzi na basen?? Ja bym chciała zacząć może za jakieś 2 tygodnie(chcę przeczekać 1 trymestr).. ale czuję, że ciężko mi się będzie zmobilizować.
Ja chcialam chodzic na basen, bo mam problemy z kregoslupem ledzwiowym, ale lekarz powiedzial, ze absolutnie z powodu infekcji...
czytalam gdzies ze dziewczyny sobie tampon zakladaly ale nie wiem co o tym myslec?
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Doberek

Ja dziś urodzinkuję

Jakoś doła złapałam bo moja kuzynka ma ciążę starszą 6 tyg i dostała skurczy. Biedna musi leżeć, tylko siku jej wolno wstać. Prawdopodobnie tak będzie do końca ciąży.
wszystkiego najlepszego
ja od 20tc mialam skurcze przedwczesne w poprzedniej ciazy, wiec od polowy ciazy, ledwo co donosilam, ale dzieki lekom, polegiwaniu udalo sie donosic do 38 tc wiec prawidlowo
Cytat:
Napisane przez monika_krk Pokaż wiadomość
To pięknie to razem przeżyliście i takie zrozumienie ze strony faceta myślę, że jest ważne. Może wtedy docenić i zobaczyć ile to naprawdę nas kosztuje...
dokladnie, facet inaczej mysli, ze urodzenie dziecka to takie pyk i juz a tak to widzi na wlasne oczy dzieki czemu bardziej docenia nasz trud.
Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Mi się chce jajecznicy mojego męża na śniadanie.. a ani jajek nie ma , ani męża (bez podtekstow proszę)

Karolca, mój mąż się szlaja na jakimś rajdzie samochodów zabytkowych w Sosnowcu On to uwielbia, wariat mój Pewnie nie lepszy w tym od Twojego jest

P.S. Ja infekcji już dawno nei miałam i też się trochę boję, że się na basenie przypęta.. Ale nigdy po basenie nie miałam. Jeny ja teraz w ogóle kondycji nie mam. Fatalnie, nie będę miała siły przeć , jak czegoś w końcu nie zacznę robić.
no wlasnie ja przez to ze w pierwszej ciazy musialam duzo lezec, ledwo co sie ruszalam w trakcie porodu, a kazdy ruch powodowal bol posladka bo tak mi dzidzia na nerw uciskala...
dlatego teraz kiedy nie mam zagrozonej ciazy i tych okropnych przedwczesnych skurczy bardzo chcialam sie wybrac na basen, zeby byc bardziej gietka przy porodzie, ale lekarz mi odradzil i jzu sama nie wiem?
jajek nie masz a to dobre
odnosnie sosnowca ja jestem z tego miasta moze gdzies wypatrze Twego meza z okna
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:05
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:25   #2183
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Aguśka, powiem Ci, że co lekarz, to inna opinia na temat basenu. Ja się we wtorek dowiem co mój o tym myśli. Jednak wszędzie piszą, że basen to najlepsza forma ruchu dla ciężarnych. Nie wiem co lepsze - niegroźna infekcja czy całkowity brak ruchu i efekt taki o jakim piszesz.
Ja mam zamiar poprosić lekarza o jakieś globulki profilaktycznie, aby wzmocnić florę bakteryjną. Dodatkowo zawsze można spróbować z tym tamponem, bo to przecież żaden problem. W ciąży infekcje są bardzo częste (czasem nawet bez powodu) i normalnie się je leczy, więc nie rozumiem czemu basen ma być taki groźny
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:37   #2184
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

witajcie, ja sie dzis za bardzo nie udzielam bo humoru nie mam.
Joanaros Wszystkiego Najlpszego

chodze i placze poki Tz nie ma w domu, troche bylam w pracy (a ze mam obok domu prace) to przyszlam zajrzec do Was. poodkurzalam w tym duzym domu w ktorym bedzie polowanie, ale budowlancy takiego balaganu mi tam narobili ze szok. czytalam jeszcze dzis rano o tym lozysku nisko polozonym, duze prawdopodobienstwo ze sie podniesie, ale i tak sie boje. juz Was nie zanudzam i zjem jogurt i ide dalej do pracy.
Milej niedzielki Wam zycze.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:44   #2185
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Doberek

Ja dziś urodzinkuję

Jakoś doła złapałam bo moja kuzynka ma ciążę starszą 6 tyg i dostała skurczy. Biedna musi leżeć, tylko siku jej wolno wstać. Prawdopodobnie tak będzie do końca ciąży.


To wszystkiego najlepszego 100 lat
A kuzynce współczuję... Niedojże strach o dzidzie, to jeszcze nie fajnie leżeć... Naprawdę, okropnie jej współczuję

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
nie śmiej się my na prawde bardzo rzadko wychodzimy.. ale brat TZ zdawał w sobote na aplikacje adwokacką no i postanowiliśmy z nim poświętować a co do picia to wyobraź sobie
3 młodych facetów .. kazdy po powaznym głębszym w środku miasta(TZ i jego bracia) i ja jedna biedna trzeźwiusieńka jak niemowlak (nie te 2 ostatnio rodzone po kielichu)
Najgorsze było to, że straszliwie zmarzłam i pogłębia mi się ból pod pachą powoli powoli coraz bardziej mnie boli .. Muszę iść do lekarza bo zaraz się okaże, że mam przewiane węzły chłonne (

Ojojoj, to musiało być nieźle No, to jak Ty niedobra nie możesz marznąć , uważaj na siebie... Zimówkę wyciągnij.. Ja dzisiaj idę na koncert i zastanawiam się właśnie czy nie ubrać kurtki zimowej Nie chce zmarznąć, bo zaraz będę przeziębiona .... A koncert na opolskim amfiteatrze czyli na dworze ..
__________________








Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:46
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:47   #2186
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ojojoj, to musiało być nieźle No, to jak Ty niedobra nie możesz marznąć , uważaj na siebie... Zimówkę wyciągnij.. Ja dzisiaj idę na koncert i zastanawiam się właśnie czy nie ubrać kurtki zimowej Nie chce zmarznąć, bo zaraz będę przeziębiona .... A koncert na opolskim amfiteatrze czyli na dworze ..
a co to za koncert?
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:54   #2187
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Dody heh
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:20   #2188
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
hehe.. Kubusewa, to się tajemnica Koski rozwiązała Ja o footballu niewiele wiem

A z tą pachą.. wyczuwasz tam jakieś powiększone węzły chłonne? Kurcze pod pachą rzadko są powiększone. Może coś robiłaś? Wieszałaś , albo cóś??

Mi się chce jajecznicy mojego męża na śniadanie.. a ani jajek nie ma , ani męża (bez podtekstow proszę)

Karolca, mój mąż się szlaja na jakimś rajdzie samochodów zabytkowych w Sosnowcu On to uwielbia, wariat mój Pewnie nie lepszy w tym od Twojego jest

P.S. Ja infekcji już dawno nei miałam i też się trochę boję, że się na basenie przypęta.. Ale nigdy po basenie nie miałam. Jeny ja teraz w ogóle kondycji nie mam. Fatalnie, nie będę miała siły przeć , jak czegoś w końcu nie zacznę robić.
Mój wstał rano i poszedł po pieczywko i jajka
także ja miałam jajeczniczke ala TZ na śniadanko
Powiedzcie mi
czy chodzicie na jakieś pilatesy czy jogi.. łaziłam sobie dziś (kompletnie bez celu ... uboga wersja zakupoholizmu) po galerii handlowej i zaprosiła mnie baba na jakis darmowy dzien no to ja bez pardonu ze czy maja coś dla ciężarnych .. minę dziewczyna miała nietęgą... ale zaproponowała pilates albo jogę
..Ciekawa jestem jak cenowo się takei zajęcia kształtują

i słuchajcie cd nocki... okazało się, że po naszym urwaniu się koło północy .. nasi bracia dzwonili do nas koło 4:30, ale ponieważ mó TZ włączył najcichsze dzwonki tośmy nei usłyszeli.. oni wrócili koło 6 do domu ....
wszyscy byli dziś umówieni na mecz na betonie .... chłopcy imprezowcy... zombie.. nie dali rady i zostali w domu a ja
byłam właśnie połazić w samotności bez poganiania po galerii (musze wam powiedzieć, że mimo tego nagabywania obsług poszczególnych sklepów nawet się zrelaksowałam.. o ile w takim miejscu da się zrelaksować...odpoczęłam byłam w douglasie kupiłam lakiery do paznokci .. ale oczywiście jak zwykle nie wzięłam karty i nie nabili mi punktów znowu
ale nie ważne .. jestem kompletnie rozwalona ;(
chciałam popatrzeć za jakimiś ciuszkami takimi .. wiecie .. na mój brzuszeczek . liczyłam na takie bluzeczki odcięte pod biustem ...albo takie luźne .. no i nie wiem czy ja oślepłam czy diabeł mi ogonem przykrył .. widziałam tylko jakieś worki ala dzieci kwiaty ... szmatki taki.. no nie na moją nutę
jestem rozwalona .. mijały mnei dziewczyn y często no z brzuszkam i takimi przed rozwiązaniem i tak szłam jak ostatnia sierota i zastanawiałam się gdzie one się ubierają
.. czy kupować sukienki i leginsy czy co
ja jestem spodniowa panienka i potrzebuję do życia spodni

no to ode mnie tyle
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:33   #2189
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Kubusewa, pilates odradzam, bo to nie jest proste zwłaszcza dla początkujących. Ciężarnym nie polecam, chodziłam na pilates wzmacniający kręgosłup i ćwiczenia bardzo obciążają organizm.
Joga... jeśli pozycje jogi są łatwe i wiesz, że utrzymasz równowagę, to tak. Inaczej również jest odradzana, bo naprawdę łatwo o wywrotkę

Każdy rodzaj aktywności warto skonsultować z lekarzem i doświadczonym trenerem fitness.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:43   #2190
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: 2012 Marcowo - Kwietniowe mamy - nie na EURO, a na dziecko czekamy :)

Hej
Co słychać? jak mija Wam niedziela?

ja siedzę w książkach, we wtorek mam egzamin...a tak mi się nie chce, że szok
W dodatku coś źle się dzisiaj czuję, jakieś mdłości, do tego zgaga, no i co lepsze, łapie mnie chyba jakieś choróbsko bo głowa pobolewa, do tego ciągle kicham muszę coś zażyć, żeby przypadkiem się nie rozchorować!
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.