Teatr - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 11:03   #91
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: Lubicie teatr???

Bardzo lubię teatr, ale przez dłuuugi czas nie miałam z kim chodzić. Mojego męża w ogóle to nie interesuje i dzieci małe. Teraz moja córka ma 12 lat i sama zachęca mnie do odwiedzania tego przybytku kultury. Byłyśmy na "Poskromieniu złośnicy" w Wyspiańskim w Katowicach i mamy zamiar pójść do Korezu na "Cholonka". Ale tu bilety niestety dopiero chyba na styczeń dostanę.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 13:15   #92
Yokko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Lubicie teatr???

Kocham teatr. Wczoraj właśnie byłam na "Werterze" i nawet mi się podobał. Ale najlepiej wspominam "szalone nożyczki" i
"Mayday" z teatru Bagatela. Uwielbiam teatr a zwykły film nie odda całej atmosfery jaką można dostrzec w sztukach teatralnych.
Yokko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:17   #93
kocikocilapki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Lubicie teatr???

Cytat:
Napisane przez Yokko Pokaż wiadomość
najlepiej wspominam "szalone nożyczki" i
"Mayday" z teatru Bagatela. Uwielbiam teatr a zwykły film nie odda całej atmosfery jaką można dostrzec w sztukach teatralnych.
Ja też jestem fanką Bagateli! Jeśly Mayday Ci się podobało to koniecznie idź na 2 część. Polecam też wszystkim testosteron i szalone nożyczki - wszystkie naprawdę DOSKONAŁE! W ogóle jak dostaniecie bilety na cokolwiek do tego: http://☠☠☠☠☠☠☠/84ttU7 może nie najlepiej z zewnątrz wyglądającego teatru to bierzcie w ciemno.

Swego czasu byłam też w teatrze STU na Hamlecie i również byłam zachwycona, szczególnie, że spodziewałam się nudy... Oczywiscie zdażyły się też sztuki gorsze, ale nie chcę nikogo zniechęcać!
kocikocilapki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:36   #94
ameliataka
Rozeznanie
 
Avatar ameliataka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 521
GG do ameliataka
Dot.: Lubicie teatr???

ja uwielbiam teatr.w ciagu ostatnich kilku lat byłam 5-6 razy.ostatnia rewelacyjna "plotka"
__________________
gdy jest mi dobrze moja dusza mruczy
ameliataka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 16:09   #95
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lubicie teatr???

Ja rzadko chodziłam ze względu na pieniądze, ale dostałam 7 podwójnych biletów Pierwszy - "związek otwarty" - przezabawna sztuka. Na prawdę jestem zachwycona. Idealna by pójść z chłopakiem, żaden tam patos.
Dzisiaj idę na "tramwaj zwany pożądaniem" jutro "dzień świra" w następnych tygodniach "kontrabasista" "urodziny Stanleya" "proces" "kamienie w kieszeniach"
Był ktoś może? Widział, podobało się?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:41   #96
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lubicie teatr???

"tramwaj zwany pożądaniem" - coś pięknego :} ale... najpiękniejsza to była gra świateł, muzyka, rekwizyty, piękne stroje, charakteryzacja.
Natomiast "związek otwarty" - aktor aktorka krzesło i drzwi, ale sztuka jakoś bardziej mi się podobała.
Nikt się nie odzywa?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:49   #97
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Lubicie teatr???

Owszem, widzialam ``Kontrabasiste`` z Jerzym Stuhrem w roli glownej. Wspanialy monolog, jeszcze lepsza gra aktorska mistrza Stuhra . Jedynymi rekwizytami bylo krzeslo i tytulowy kontrabas. Calosc skojarzyla mi sie z filmem ``Proba orkiestry``Felliniego. Tam takze kazdy muzyk staral sie udowodnic, ze jego instrument jest w orkiestrze najwazniejszy.

``Zwiazek Otwarty`` rowniez mialam przyjemnosc obejrzec, glowne role grali Ewa Wisniewska i Leonard Pietraszak. Lubie aktorstwo w wykonaniu tej dwojki-bardzo do siebie pasowali, swietnie oddali mysl przewodnia.

``Tramwaj zwany pozadaniem`` widzialam natomiast w telewizji, byla to adaptacja filmowa. Role Stanleya Kowalskiego zagral Marlon Brando. Chociaz nie ukrywam, ze bardziej podobala mi sie ``Szklana menazeria``, tez adaptacja filmowa sztuki Tennessee Williamsa.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-01-10 o 19:53
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 20:21   #98
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lubicie teatr???

No niestety ja nie miałam okazji zobaczyć gry tak znanych aktorów ale sam zamysł 'związku otwartego' - bardzo dobry, chętnie sięgnę po książkę.
A właśnie i wczoraj widziałam "dzień świra" - w głównej roli pan Bogdan Smagacki, mniej kojarzony. Niestety pierwsza sztuka po której nie wpadłam w zachwyt. Trudno przebić Marka Konrada w tej roli.
Kontrabasista prawdopodobnie już w środę, jestem ciekawa jak to wyjdzie w moim ulubionym teatrze
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:26   #99
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lubicie teatr???

Właśnie wróciłam z teatru, sztuka pt "Urodziny Stanleya"
No cóż... Po pierwszej części stwierdziłam - wychodzę. Już byłam bliska drzwi, cofnęłam się. Nie żałuję. Część pierwsza - klapa, żenada. Część druga - lepsza. Dlaczego? Bo Stanley przestał brać udział w rozmowach. Aktor (tu: Piotr Michalski) do tej roli nie nadaje się w ogóle - jest zbyt wyrazisty, przyćmiewał wszystkich a miał grać apatycznego człowieka pogrążonego w depresji. Związek otwarty - owszem bardzo dobrze, w "dniu świra" zrywałam boki ze śmiechu, geniusz, tu - niestety mi nie pasował. Klasę zachował 'Peter' i 'McCann' właściwie to oni tu 'grali pierwsze skrzypce'. Jestem bardzo rozczarowana. Taka piękna sztuka, niebanalna, tyle emocji. Sama w sobie - bardzo dobra. Niestety zawiodłam się na grze aktorskiej. Generalnie nie wiem czy polecać - na wieczór z ukochanym się raczej nie nadaje. Jest to dość trudny i złożony dramat. Scena ubierania Stanleya - całkiem mocna, w końcu było napięcie, w części pierwszej wszystko wlokło się niemiłosiernie. Właściwie scena końcowa uratowała spektakl. Mimo wszystko, drugi raz w życiu na to nie pójdę. Na pewno nie do tego teatru. Nijako. Po prostu. (Teatr miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni)
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze



Edytowane przez rapifen
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:29
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:08   #100
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Lubicie teatr???

Uwielbiam teatr! Niestety bardzo długi czas nie mogłam sobie na niego pozwolić, teraz staram się nadrabiać. Niedawno byłam na Fauście, a wybieram się na Udając ofiarę. Czy ktoś może wie coś nt. tej sztuki? czytałam jakieś jej skrócone opisy, ale chętnie zapoznałabym się z całością utworu. Twórczość braci Presniakow też jest mi obca...
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:18   #101
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lubicie teatr???

Nic nie wiem ale chętnie się dowiem
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 22:23   #102
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Lubicie teatr???

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nic nie wiem ale chętnie się dowiem
To w lutym chętnie zdam recenzję
Nie mogę się doczekać, to będzie w ramach naszej rocznicy z TŻ
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:12   #103
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: Lubicie teatr???

Ja uwielbiam.ale mam tez takie wrazenie ze wiekszosc osób słyszac słowo kultura - ma tutaj na mysli kino.
A nie zapominajmy ze Teatr nie ma nic wspólnego z kinem/Tutaj sa nieporównywalne emocje.
Ja staram sie przynajmniej raz w meisiacu bywac w teatrze.
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:18   #104
rudykotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Lubicie teatr???

Teatr umacnia kulturalnie i to bardzo, ale też relaksuje...polecam Boeing, Boeing w reż. Bartosza Wierzbięty zabawa do łez
rudykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:38   #105
BlairXOXO
Przyczajenie
 
Avatar BlairXOXO
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Lubicie teatr???

Polecam sztukę w Tetrze Komedia w Warszawie Podwójna rezerwacja.
A może ktoś był w tym tetrze na sztuce Dziewczyny z klendarza. napiszcie czy watro.
BlairXOXO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 23:37   #106
qilka
Raczkowanie
 
Avatar qilka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Oświęcim/Łódź/Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: Lubicie teatr???

A co sądzicie o Teatrach Lakowych??
bo bardzo często ludzie mają z tym tylko jedno skojarzeni: "dla dzieci"
czy Wy też tak uważacie?
ubolewam nad tym, że często lalkowe sztuki dla młodzieży i dorosłych są doceniane tylko przez pasjonatów i ludzi związanych z teatrem.

serdecznie polecam spektakl "Hommage à Chagall " Teatru Groteska z Krakowa- jest genialny! w cudowny i zaskakujący sposób przenosi nas w rzeczywistość wykreowaną na obrazach Chagall'a

a Was jaki spektakl najbardziej zapadł w pamięć? Napewno większość z was jeździła do teatrów lalkowych w przedszkolu i podstawówce, może macie jakieś wspomnienia?
__________________
poznaję i uczę się, proszę o wyrozumiałość życzę fantastycznego dnia!
qilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 08:48   #107
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Teatr

Cytat:
Napisane przez owall Pokaż wiadomość
Hej, byliście ostatnio ja kimś spektaklu w teatrze??? ostatnio zacząłem dużo chodzić i coraz bardziej sie w to wkręcam jak macie jakieś ciekawe spektakle które możecie polecić to piszcie
Niestety u mnie w mieście nie ma teatrów, ale do większych miast uwielbiam jeździć. Oczywiście nie na wszystko, lubię spektakle na podstawie zagranicznych książek np. "Małe zbrodnie małżeńskie". Bardzo żałuję, że w Polsce jest tak mało musicali - na to bym codziennie latała.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:46   #108
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Teatr

Ja raczej chodziłam z klasą, więcej nie, ale pora to zmienić, studiowanie kulturoznawstwa do czegoś zobowiązuje . Po prostu kiedyś myslałam, że teatr to nuda, nudne spektakle na podstawie nudnych lektur i tyle. A przeciez jest tak wiele spektaklów, gdzie można znaleźć coś dla siebie- dlatego zamierzam chodzić, Na pewno nie jakoś często, bo jednak kwestia funduszy, ale od czasu do czasu czemu nie.
Jeżeli chodzi o spektakle to miło wspominam "Balladynę", na której byłam z klasą oraz musicale "Metro" i "Romeo i Julia". Byliśmy też na musicalu pt "Koty", ale to nie przypadało mi do gustu.
Ja akurat mam blisko teatry, w Wawie, dlatego tym bardziej mogę chodzić. Aż wstyd, że do tej pory tylko z klasą byłam .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-12-04 o 19:47
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 18:44   #109
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Teatr

A na Mayday byliście? Zamierzam sie wybrać na spektakl, słysząłam, że warto
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 16:35   #110
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Teatr

owal nie jestem pewna, czy to juz weszło i na jakiej stronie, ale jacyś przedstawiciele kultury byli w którejś ze sniadaniowych telewizji i mówili, że bedzie/jest (?) mozliwośc ogladania przez internet na zywo spektakli, ale trzeba będzie zaplacic, chyba 10 zł
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:03   #111
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Teatr

Ja byłam na Maydayu dwa razy i niedługo pójdę chyba po raz trzeci. Rewelacyjna angielska farsa, śmiałam się praktycznie przez cały spektakl ;>
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:14   #112
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Teatr

Ja również, zdecydowanie polecam Mayday zarówno 1 jak i 2 część. Brzuch i żuchwa "bolą" ze śmiechu (wielokrotnie oglądane i zapewne nie po raz ostatni )

Bardzo podobały mi się również "Szalone nożyczki" Równie zabawne i co ciekawe, sztuka z aktywnym udziałem widza

Cytat:
Napisane przez owall Pokaż wiadomość
szkoda ze nie ma spektakli teatralnych w telewizji, chetnie bym cos takiego obejrzał jezeli nie moge dotrzeć do jakiegoś miasta
Przecież są teatry telewizji, w poniedziałki na TVP1
Choć oczywiście nie ma porównania do teatru na żywo, to jednak można obejrzeć.
__________________




Edytowane przez virka
Czas edycji: 2011-12-06 o 21:17
virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 16:17   #113
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Teatr

Mayday to spektakl w którym pewien taksówkarz ma dwie żony i kursuje między mieszkaniami z nocnej zmiany na dzienną zmianę. Jednak gdy w wyniku przypadku nie trafia do domu i staje się bohaterem, usiłuje ukryć swoje poligamistyczne skłonności... i przez to miesza się w ciąg przeplatających się ze sobą zdarzeń. Świetna, lekka sztuka. Z chęcią obejrzę ją po raz trzeci, zwłaszcza, że główną rolę gra u mnie rewelacyjny Rabenda ;>
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:17   #114
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Teatr

Ja oglądałam u mnie, w Radomiu, ale słyszałam też, że był wystawiany w Krakowie, Wrocławiu...
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 20:11   #115
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Teatr

W Katowicach jest, ja zamierzam sie ybrac. jest jeszcze Mayday 2
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:21   #116
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Teatr

Ja ostatnio miałam okazję obejrzeć "Klimakterium" - ubawiłam się przednio Polecam!
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 08:45   #117
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Teatr

też widziałam Klimakterium - super

a tak w ogóle to ja kocham teatr wielką miłością
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-01, 19:43   #118
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Lubicie teatr???

Odkopuję stary wątek
Ostatnio jestem zachwycona spektaklami w teatrze muzycznym i chcę więcej i więcej... Po Aidzie i Waitress cały czas puszczam sobie oryginalne utwory z tych przedstawień i wspominam, śpiewam, tańczę, aż mam ciarki. Ta muzyka jest wspaniała, super wspominać takie wydarzenia.
Czy macie do polecenia spektakle, które obecnie są grane i naprawdę warto na nie iść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 12:10   #119
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Lubicie teatr???

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Odkopuję stary wątek
Ostatnio jestem zachwycona spektaklami w teatrze muzycznym i chcę więcej i więcej... Po Aidzie i Waitress cały czas puszczam sobie oryginalne utwory z tych przedstawień i wspominam, śpiewam, tańczę, aż mam ciarki. Ta muzyka jest wspaniała, super wspominać takie wydarzenia.
Czy macie do polecenia spektakle, które obecnie są grane i naprawdę warto na nie iść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jestem fanką Romy. Bardzo dobrym spektaklem byli też piloci, szkoda że już nie grają. Dużo pozytywów słyszałam też o rodzinie Adamsów w teatrze Syrena, to też jest śpiewane, mam nadzieję sprawdzić w niedługim czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:11   #120
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Lubicie teatr???

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja też jestem fanką Romy. Bardzo dobrym spektaklem byli też piloci, szkoda że już nie grają. Dużo pozytywów słyszałam też o rodzinie Adamsów w teatrze Syrena, to też jest śpiewane, mam nadzieję sprawdzić w niedługim czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, Rodzina Adamsow mówisz? Mój facet byłby tym bardzo zainteresowany, a i ja chętnie sprawdzę! Dziękuję za polecenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-06 21:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.