Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-12, 22:04   #1801
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

To ja do nich napisze czy mi zrobia taki sample kit z wieksza iloscia zolci, o! zobaczymy co wymysla.

rozi, kusisz bronzerem. a jakis taki taki zlotawy ale ciemniejszy? tych jasnych to mzoe u mnie nie byc widac
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 06:55   #1802
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
To ja do nich napisze czy mi zrobia taki sample kit z wieksza iloscia zolci, o! zobaczymy co wymysla.

rozi, kusisz bronzerem. a jakis taki taki zlotawy ale ciemniejszy? tych jasnych to mzoe u mnie nie byc widac
Ja odpiszą daj znać na forum, bo też mnie to ciekawi
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:34   #1803
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozi mówisz, że róże EGM są mocne Ja mam kilka, choć z braku czasu na testowanie używam ciągle Berries&Cream i Strawberries&Cream i muszę nakładać 2-3 razy tyle co EDM, żeby w ogóle było coś widać W dodatku nie Skunksem tylko Angledem, bo na pierwszegu musiałabm nalożyć jeszcze więcej i nawet się zatanawialam, co z nim zrobię, bo u mnie tylko do nakładania różu się nadaje, a EGMowe uwielbiam Czy to takie delikatne tylko w serii Cream, czy są porównywalne?

A bałagan na stronie mają niemożliwy i niestety mały wybór odcieni dla bladolicych (szczególnie żółtkowatych), ale są grzeczni i miksują
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:45   #1804
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
rozi, kusisz bronzerem. a jakis taki taki zlotawy ale ciemniejszy? tych jasnych to mzoe u mnie nie byc widac
mam tylko ten wymieniony i bardzo go lubię i w ogóle zdjęcie ze strony do niego nie pasuje
natchnęło mnie to myślą że trzeba próbkowe bronzerowe zamówienie strzelić!

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Rozi mówisz, że róże EGM są mocne Ja mam kilka, choć z braku czasu na testowanie używam ciągle Berries&Cream i Strawberries&Cream i muszę nakładać 2-3 razy tyle co EDM, żeby w ogóle było coś widać W dodatku nie Skunksem tylko Angledem, bo na pierwszegu musiałabm nalożyć jeszcze więcej i nawet się zatanawialam, co z nim zrobię, bo u mnie tylko do nakładania różu się nadaje, a EGMowe uwielbiam Czy to takie delikatne tylko w serii Cream, czy są porównywalne?

A bałagan na stronie mają niemożliwy i niestety mały wybór odcieni dla bladolicych (szczególnie żółtkowatych), ale są grzeczni i miksują
dla mnie wszystkie są zdecydowane, najbardziej mnie denerwuje że nie mogę pędzla domyć i jeden mam różowy.
evelinek, żadnego rózu nie nałożyłabym angledem chyba że potem bym siedziała pół godziny i rozcierała wersja cream nie odstaje od innych.
to fascynujące, że nasze doświadczenia z tym samym prochem są tak różne
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:52   #1805
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mam jeden róż z EGM i też uważam go za "mocny" mój pędzelek też się nie chce doprać po nim ja posiadam angleda od niedawna i według mnie ten pędzel to jest porażka nie potrafię nim nałożyć żadnego różu jeśli chodzi o róż zostaje więc póki co przy moim zwyklaku ze zwykłej drogerii

nie mogę sie doczekać odpowiedzi odnośnie tego peelingu do twarzy - jaką wysyłkę przy nim wybrać pytałam też czy wprowadzą mozliwość innych płatnosci niż PP (przy checkout jest step nazwany "payment method" - ale od razu przeskakuje się do następnego stepu "complete order" może pojawi sie tam wiecej opcji)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-13 o 09:08
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:57   #1806
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dla mnie wszystkie są zdecydowane, najbardziej mnie denerwuje że nie mogę pędzla domyć i jeden mam różowy.
evelinek, żadnego rózu nie nałożyłabym angledem chyba że potem bym siedziała pół godziny i rozcierała wersja cream nie odstaje od innych.
to fascynujące, że nasze doświadczenia z tym samym prochem są tak różne
Heh, ale w jednym jesteśmy zgodne, że ich róże są nieziemskie

Też mam problemy z dopraniem Angleda, ale najlepiej to widać na podkładach, mają jakby silikonową konsystencję na twarzy, co jest super, tylko że flattiego też oblepiają niemożliwie

Ja już kiedyś to pisałam, ale przy różach EDM musiałam nakładać minimalne ilości Skunksem, ewentualnie delikatniejsze odcienie Angledem, ale wtedy był to niemal dramalook. Jak pierwszy raz dorwałam w swoje łapki Berries&Cream - nakładam raz Skunksem - nic. Nakładam drugi raz - nic. Nakładam trzeci - już coś widać, jak się dobrze przyjżeć. Wkurzyłam się, Angleda w dłoń i mach mach A lubię mieć tylko subtelny kolor na policzkach (zwykle). Zdziwilam się, bo ich podklady i cienie są na mnie mega wydajne, a tu taka niespodzianka. Cóż, będzie wreszcie powód do zakupienia pełnego wymiaru, tylko na który by się tu zdecydować
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:38   #1807
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
(...)
nie mogę sie doczekać odpowiedzi odnośnie tego peelingu do twarzy - jaką wysyłkę przy nim wybrać pytałam też czy wprowadzą mozliwość innych płatnosci niż PP (przy checkout jest step nazwany "payment method" - ale od razu przeskakuje się do następnego stepu "complete order" może pojawi sie tam wiecej opcji)
A ja mam i to pozytywną. Co prawda zastanawiałam się długo o co im chodzi
Napisali mi, że ich system sam kalkuluje większe zamówienia. I faktycznie powrzucałam więcej do koszyka i skoczyło z 3.74 do ponad 5 $. Ale i tak relatywnie tanio. Także możemy brać peeling

Z pp dziwna sprawa, niby wg. strony mają opcję zapłaty bez.
Cytat:
You do not need a pay pal account; you may use any of the major credit cards listed above (at checkout this option is located on the lower left side of the payment screen). We do not store or access your credit card or other financial information; all financial transactions are processed through the highly secure "Pay Pal" system.
evelinek_r - faktycznie, wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, podkłady brudzą mojego kochanego flattiego

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-08-17 o 11:21
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 21:36   #1808
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dostałam dziś kolejne próbki w kolorze MEDIUM - w sumie 13 sztuk w tym jedna praktycznie biała o nazwie JAN. Jako gratis dotałam cień Blueberry Ice ( ale niebieski!) i róż Catalina.
Zamówiłam jednak dwa zestawy próbek Medium i Fair i nie dostałam Fair. Czy jest tylko jeden zestaw próbek na jedno zamówienie?
Rozwielitko, Ty osobno zamawiałaś?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:42   #1809
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś kolejne próbki w kolorze MEDIUM - w sumie 13 sztuk w tym jedna praktycznie biała o nazwie JAN. Jako gratis dotałam cień Blueberry Ice ( ale niebieski!) i róż Catalina.
Zamówiłam jednak dwa zestawy próbek Medium i Fair i nie dostałam Fair. Czy jest tylko jeden zestaw próbek na jedno zamówienie?
Rozwielitko, Ty osobno zamawiałaś?
Tak, jest tylko jeden zestaw próbek na jedno zamówienie, jeśli wybierzesz kilka, to wyślą tylko ten, który wpisałaś w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz zamówić więcej, musisz za każdym razem kliknąć nowe zamówienie, choćby to miały być tylko te darmowe sample, i za każdym razem zapłacić koszty wysyłki (za same darmowe sample bodajże $3-coś).

Z tego co zrozumiałam Rozi wysłali po prostu wszystko w jednym zamówieniu, ale procedura jest ta sama
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:43   #1810
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

aa, no to rozumiem Dziękuję za wyjaśnienie
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:43   #1811
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zamówiłam jednak dwa zestawy próbek Medium i Fair i nie dostałam Fair. Czy jest tylko jeden zestaw próbek na jedno zamówienie?
Rozwielitko, Ty osobno zamawiałaś?
nie doczytalas widocznie

Cytat:

2. Is there a limit on how many free kits I may order?
There is a limit of One (1) free kit per order but there is no limit to the number of orders.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 21:47   #1812
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie doczytalas widocznie

[/COLOR]
nie doczytałam, owszem
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:55   #1813
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

odnośnie innych form płatności....
Cytat:
At this time we only accept paypal.
However, we do intend to begin accepting Credit Cards in the near future.
Please let me know if I may be of further assistance.
Best Regards

__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:02   #1814
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tak, jest tylko jeden zestaw próbek na jedno zamówienie, jeśli wybierzesz kilka, to wyślą tylko ten, który wpisałaś w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz zamówić więcej, musisz za każdym razem kliknąć nowe zamówienie, choćby to miały być tylko te darmowe sample, i za każdym razem zapłacić koszty wysyłki (za same darmowe sample bodajże $3-coś).

Z tego co zrozumiałam Rozi wysłali po prostu wszystko w jednym zamówieniu, ale procedura jest ta sama
dokladnie tak było
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:47   #1815
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Rozi mówisz, że róże EGM są mocne Ja mam kilka, choć z braku czasu na testowanie używam ciągle Berries&Cream i Strawberries&Cream i muszę nakładać 2-3 razy tyle co EDM, żeby w ogóle było coś widać W dodatku nie Skunksem tylko Angledem, bo na pierwszegu musiałabm nalożyć jeszcze więcej i nawet się zatanawialam, co z nim zrobię, bo u mnie tylko do nakładania różu się nadaje, a EGMowe uwielbiam Czy to takie delikatne tylko w serii Cream, czy są porównywalne?
Hmm, na intensywność różów EGM nie narzekam, chociaż nie powiem nigdy, że są mocno napigmentowane. Ale te srebrne drobiny dające efekt bombki choinkowej - tego już zdzierżyć nie mogłam.
Faktycznie ciekawe, jak różnie każdy odbiera te same kosmetyki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:13   #1816
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mnie ich napigementowanie zastanowiło jak pierwszy raz po praniu (wybacz, Pranie )skunks nie przestał być różowy. Jakieś agresywne są.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:30   #1817
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

kurde... a ja tez wzielam kity probkowe w jednym zamowieniu i dostane light CM... cholerka.. nie na tym mi najbardziej zalezalo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:44   #1818
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a promocji ani widu, ani słychu a już o niej śnię po nocach, doczekać się nie mogę od miesięcy achhhh
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:48   #1819
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a mi jakos przeszlo... wzielam teraz NTBT, kilka probek SF (ostatnio i tak malo wykonczenia daje) cos tam jeszcze, nawet nie pamietam. chociaz pewnie jak sie promocja pojawi to sie na cos skusze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 12:55   #1820
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a ja właśnie teraz nabrałam sobie próbek tylko, bo zitzap i NTBT jeszcze mam,
A przy promocji to bym wzięła i pielęgnacji sporo i na pewno jednego biga i koniecznie czarną bazę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:36   #1821
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hmm, na intensywność różów EGM nie narzekam, chociaż nie powiem nigdy, że są mocno napigmentowane. Ale te srebrne drobiny dające efekt bombki choinkowej - tego już zdzierżyć nie mogłam.
Faktycznie ciekawe, jak różnie każdy odbiera te same kosmetyki.
Na szczęście wyzwoliłam Cię z efektu bombki choinkowej

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a promocji ani widu, ani słychu a już o niej śnię po nocach, doczekać się nie mogę od miesięcy achhhh
Ja też

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a ja właśnie teraz nabrałam sobie próbek tylko, bo zitzap i NTBT jeszcze mam,
A przy promocji to bym wzięła i pielęgnacji sporo i na pewno jednego biga i koniecznie czarną bazę
Mam w planach biga podkładu i trochę(sic!) próbek, na szczęście naturalna pielęgnacja mi nie służy, a płynny podkład mi Pastereczka wybiła z głowy. Aha i jeszcze płynną bazę pod cienie, i próbki, i może tusz, jak już wejdzie, i próbki... Ech, niech już zrobią tą promocję
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:48   #1822
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no ja tez tylko probki wzielam, a NTBT nie byl drogi wiec go tez wrzucilam bo strasznie chce ju zwyprobowac
ale jeszcze mialam chec na perfumy, kilka cieni, baze o ktorej tak glosno i moze cos jeszcze...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:55   #1823
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a ja właśnie teraz nabrałam sobie próbek tylko, bo zitzap i NTBT jeszcze mam,
A przy promocji to bym wzięła i pielęgnacji sporo i na pewno jednego biga i koniecznie czarną bazę
Ja przepraszam, że tak wejdę w słowo... Co to jest ta czarna baza? I NTBT czym jest? Właśnie zamierzam coś zamówić i takie hity to chyba muszę wypróbować obowiązkowo
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:47   #1824
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Ja przepraszam, że tak wejdę w słowo... Co to jest ta czarna baza? I NTBT czym jest? Właśnie zamierzam coś zamówić i takie hity to chyba muszę wypróbować obowiązkowo
NTBT- night time botanical treatment (wpisz w wyszukiwarke wątku )

i czarna baza pod cienie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:56   #1825
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
NTBT- night time botanical treatment (wpisz w wyszukiwarke wątku )

i czarna baza pod cienie
WinlyEm
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:32   #1826
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
To ja do nich napisze czy mi zrobia taki sample kit z wieksza iloscia zolci, o! zobaczymy co wymysla.

rozi, kusisz bronzerem. a jakis taki taki zlotawy ale ciemniejszy? tych jasnych to mzoe u mnie nie byc widac
Ha! Coś mnię tknęło i zamawiając kit YG [mam sporo sampli CM, a YG tylko dwa...] napisałam, żeby podarowali sobie kategorię Cool i wrzucili tylko cieplaste, beże i żółcie. Wzięłam też komplet Tweakerów w samplach, będę neutralizować nimi niechciane tony w próbkach, które do tej pory niezbyt mi leżały. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dostanę paczuszkę, YG coraz bardziej mi się podoba.
Nie podoba mi się tylko, że nie ma żadnej promocji....

Posiadaczki MARSEILLES, czy któraś z Was ma może Golden Horizon Joppy i może je porównać?


.

.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:25   #1827
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dostałam dzisiaj darmowy kit próbek, wzięłam Fair YG oraz 2 płatne próbki i nawet zadnego gratisa nie wrzucili nie wspominajac o tym, ze za przesylke płaciłam ponad 3,7$, a na kopercie jest 1,4$. foch z przytupem
Szczerze mówiąc ciemne są te próbki, a np. kolor christine jest jasniejszy niz ten sam, ktory kupowalam kilka miesiecy wstecz. I kolor Ami wczesniej mialam jako Amy.
Burdel jak sie patrzy.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:33   #1828
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Posiadaczki MARSEILLES, czy któraś z Was ma może Golden Horizon Joppy i może je porównać?


.

.
mam jakieś smętne resztki golden horizon
marseilles jest znacznie jaśniejszy, przy joppie wygląda na złoto a nie brąz, liczba drobinek podobna, oba cieplutkie i śliczne.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:46   #1829
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
mam jakieś smętne resztki golden horizon
marseilles jest znacznie jaśniejszy, przy joppie wygląda na złoto a nie brąz, liczba drobinek podobna, oba cieplutkie i śliczne.
Bosko! Bo mam biga GH, uwielbiam go, jedyna rzecz, jaka mi z Joppy podeszła. Tylko będzie za ciemny na "bladą" część roku Marsylia wydaje się więc być rozwiązaniem idealnym.
Gdzie te promocje????


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:56   #1830
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Bosko! Bo mam biga GH, uwielbiam go, jedyna rzecz, jaka mi z Joppy podeszła. Tylko będzie za ciemny na "bladą" część roku Marsylia wydaje się więc być rozwiązaniem idealnym.
Gdzie te promocje????


.
ciesze się że zachęciłam, też używałam gd ale miałam próbkę i szybko wyszła a marsylka jest śliczna a ja powoli blednę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.